Jesteśmy tylko jednym ze źródeł informacji

 .
.
Istnieje wiele oznak, że stare systemy upadają i jest to nieuniknione, gdyż okazały się one niewłaściwe dla przezwyciężenia waszych problemów.  Będzie potrzebny nowy sposób na prowadzenie spraw, który może być całkowicie dostosowany do oszacowanych potrzeb.   Mimo to, mogłyby one być potraktowane jako środki tymczasowe, gdyż wypełnią one lukę, która istnieje pomiędzy tym gdzie jesteście teraz, a tym gdzie powinniście być.  Okres ewolucyjny, który teraz rozpoczynacie będzie czymś takim jak szybki pożar, gdyż nie wcześniej będziecie mogli zrobić ogromny krok  do przodu.  I wtedy będziecie ponownie poruszać się w stronę wyższego poziomu.  Poinformowaliśmy was,  że na przykład, pewnego dnia będziecie żyli w kryształowych miastach, lecz istnieją one nieco w dalszej waszej przyszłości tak, jak i wiele nowych  technologii.
.
Chcemy, abyście stali się świadomi swojego przeznaczenia i w ten sposób możecie je również zamanifestować.  Po Wzniesieniu wasze moce twórcze znacznie się zwiększą i będziecie mieli większą rolę w zaspokajaniu swoich własnych potrzeb.  Przekonacie się, że cała materia będzie bardziej subtelna i będzie miała większy stopień świadomości, która będzie na was reagowała.  W rzeczywistości, w większości przypadków będziecie posiadali dwa sposoby kontaktowania się ze zwierzętami i inną żyjącą materią.  Nie będzie lęku z żadnej strony i wasze zdolności do okazywania miłości dla całego życia pomoże stworzyć najwspanialsze relacje –  całkowicie szczęśliwe i harmonijne.
.
Taka przyszłość powinna zajmować wasze umysły, która przeprowadzi was przez jakiekolwiek problemy mające na was bezpośredni wpływ w wyniku tych zmian.  Rezultatem będzie spełnienie naszych obietnic, jako części Wielkiego Boskiego Planu waszego Wzniesienia i waszych późniejszych doświadczeń.  Po całkowitym pogrążeniu się w otchłani ciemności, teraz w pełni podnosicie się w Świetle.  Tam odnajdziecie wasz prawdziwy dom oraz szczęście i radość bycia w Jedności z całym Życiem.  Na Ziemi nie można było się spodziewać, że osiągniecie takie zawrotne wysokości, z powodu ciężkich wibracji, które ściągały was w dół.  To Kochani zmienia się z każdym upływającym dniem, w miarę jak wy i wszyscy inni pracownicy Światła błyskawicznie zwiększacie iloraz Światła na Ziemi.
.
Nie musimy już wam właściwie mówić, że ta boska data dla rozpoczęcia wszystkich działań związanych z oczyszczaniem została osiągnięta.  Stoimy w gotowości, choć tak naprawdę już rozpoczęliśmy, aczkolwiek relatywnie na niewielką skalę.  Jak zawsze, pracujemy poza sceną, lecz oczekujemy, abyśmy byli w stanie wykonywać naszą pracę bardziej otwarcie.  Z naszego punktu widzenia jest ważne, abyście wiedzieli co robimy i dlaczego, gdyż pragniemy waszego udziału.  Czym więcej możecie działać, tym większą jest nasza przyjemność, gdyż pod wieloma względami, te problemy są waszymi do sprostowania.  Jednakże, z samym choćby najsilniejszym postanowieniem, nie możecie pokonać Ciemnych bez pomocy.  Nigdy nie postrzegaliśmy naszego zadania jako  ratowania was, ale raczej jako udzielania pełnego wsparcia.  Wyraźnie bez naszych zaawansowanych technologii nie można byłoby oczekiwać od was ukończenia oczyszczania na czas Wzniesienia.
.
Na całym świecie są kraje, które przechodzą proces zmian i każdy z nich będzie musiał odpowiedzieć ludziom na ich domaganie się o wolność.  Nie jest już dłużej możliwe, aby narzucać  im autorytarną władzę przez odmawianie im praw.  Ludzie poczuli wolność i dochodzą do zrozumienia, że ona należy do nich i o jej zwrot się ubiegają. I niech tak będzie.  Pęd i siła w kierunku pokojowych zmian może być wspierana przez nas i tak jak to czyniliśmy dotychczas, będziemy dalej wspomagali tych, którzy są w to zaangażowani.  Nie pozostało niezauważonym to, że nasze statki są widziane w wielu więcej miejscach i okolicznościach, które nie mogą być wyjaśnione inaczej, jak tylko przez ujawnienie prawdy.  My już tutaj jesteśmy, a niektóre zaawansowane grupy są tu od wielu lat aktywnie w to zaangażowane i kontakty z wami zostały nawiązane.  Wszystko to jest wiadome waszym przywódcom, którzy są częścią tego zatajenia, lecz szczerze mówiąc, niektórzy z nich są pod nadzwyczajną presją, aby nie ujawniać prawdy.  To rzeczywiście jest problemem, gdyż Iluminaci posiadają kontrolę rozciągającą się aż po sam szczyt.   Jednak z naszą ochroną zobaczycie wkrótce niektórych przywódców wypowiadających się na ten temat i wspierających nas.
.
Nie możemy wymuszać kwestii Ujawnienia, ale bez ustanku pracujemy w kierunku zaakceptowania układu, który będzie odpowiadał wszystkim stronom zaangażowanym.  Byłoby to rzeczywiście w interesie każdego, gdyby zmiany rządowe nastąpiły najpierw, a później spotkania, na których wszyscy byliby otwarci i wspieraliby się wzajemnie.  Jednak wydaje się nam, że finansowa sytuacja zmierza ku upadkowi i jest nieunikniona i to jest odpowiedni czas na ustawienie w gotowości programów obfitości.  Tak wiele jest na krawędzi do wydarzenia się i będzie to wymagało dużej dbałości o szczegóły, aby wszystko przeszło gładko bez trudności.
.
Media są świadome tego co się dzieje, lecz są one powstrzymywane przez strach przed konsekwencjami.  To się zmieni w niedługim czasie, gdyż musimy poinformować społeczeństwa zanim będziemy mogli rozważyć otwarty kontakt z wami.  Możemy widzieć większy obraz, gdyż patrzymy poza Ziemią i to pozwala nam działać w interesie każdego.  Ciemni mają nadzieję, że odejdą z wielkim „hukiem”, ale my zapewnimy, że to się nie wydarzy.  Aresztowania są kontynuowane i w miarę jak nasi sojusznicy odnajdują ich, są oni uwięzieni lub trzymani w areszcie domowym.  Zapewniamy, że główni sprawcy będą pierwszymi, których sprawy będą rozpatrywane.  Brak wiadomości, nie jest złą wiadomością, o ile nam wiadomo, gdy dużo naszych działań w chwili obecnej  z konieczności jest trzymane w tajemnicy.
.
Jesteśmy tylko jednym ze źródeł informacji i możecie czuć się pewni, że ci z was, którzy są dobrze oczytani, mogą tylko potwierdzić, że te wiadomości są najlepszym komplementem dla siebie.   Skorzystajcie z nich tak wiele, na ile możecie je zaakceptować, a w razie wątpliwości zaufajcie swojej intuicji.  Pod pewnymi względami, nieważne jest kto ma rację, a kto się myli.  Tylko czas wydobędzie całą prawdę, a wtedy będziecie już na dobre na drodze ku Wzniesieniu.  To jest wszystko, co tak naprawdę się liczy, gdyż jest wiele ścieżek i linii czasowych, które prowadzą w tym samym kierunku.
.
Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem przygotowany do ostatecznego parcia naszych sprzymierzeńców, które położy kres opóźnieniom i pozwoli na celebrację końca Ciemnych.  I wtedy nastanie radosna jazda aż do samego Wzniesienia.  Nasza Miłość jest zawsze z wami wszystkimi.
.
Dziękuję SaLuSa,
.
Mike Quinsey,  25 maj 2012
.

Strona Źródłowa:  The Tree of Golden Light  (http://www.treeofthegoldenlight.com/First_Contact/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm )

Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. adela
  Maj 31, 2012 @ 20:27:14

  przeszlość i historia przyszłości – Bashar

  • hasan
   Maj 31, 2012 @ 21:05:39

   tak ten przekaz bashara jest pod wieloma względami sprzeczny z tym co tu publikują i odsuwa w czasie kontakt jak i zmiany na ziemi ale z jakiegoś powodu piszą wkrótce nie bawem dla nas to lata dla nich chwila no cóż nic nie poradzę jak by to od mnie zależało to by już było po aresztowaniach i ujawnieniu i nie było by na ziemi anie jednego żołnierza czy budynku państwowego , trochę mnie smuci że to może potrwać aż tak długo.

  • Michał
   Maj 31, 2012 @ 21:47:15

   A więc nie tak prędko jak myśleliśmy – o ile można mu wierzyć…
   On zapowiada oficjalne ujawnienie przed 2050-tym rokiem…

 2. adela
  Maj 31, 2012 @ 20:20:33

 3. artur sycz
  Maj 31, 2012 @ 18:48:11

 4. Janina Pachuła
  Maj 31, 2012 @ 18:18:59

 5. Jakob
  Maj 31, 2012 @ 18:11:01

  Przepraszam , ze nie na temat. Ale jestem zainteresowany tematem oczyszczania czakr.Chciałbym zasięgnąć rady większego grona ludzi , a tak się składa ,że w zakresie medytacji i tych tematów jesteście tylko Wy ..
  Pozdrawiam 🙂

 6. Gajdzioch
  Maj 31, 2012 @ 15:57:36

  Dzięki Krystal świadomie uczestniczyłem już 20 maja i dalej będę w tym uczestniczył.

 7. Eden
  Maj 31, 2012 @ 15:44:43

  Kochani, przestańmy płacić od czerwca podatki ! Jeżeli systemy finansowe mają paść, to musimy przestać je „zasilać”. Sami dajemy pieniądze na tę kontrolę, finansujemy tych co nas więżą (!). Jeżeli wszyscy w czerwcu nie zapłacicliby podatków, przestali spłacać długi, karty kredytowe itd. to nowy system (chyba już niefinansowy ;-)) będziemy mieć b. szybko. Myślę, że warto też wypłacić pieniądze z kont bankowych, żeby banki nie miały czym obracać, a kto ma karty debetowe, kredytowe i „pożycza” pieniądze od banku, niech dalej to robi. Należy pozbawić ICH pieniędzy, bo tylko to już im zostało..
  Tu jest link do oryginalnego tekstu po angielsku – przekaz od Plejadian:
  http://www.ashtarcommandcrew.net/forum/topics/pleiadian-message-from-peter-shut-them-down
  Pozdrawiam Was Wszystkich – do dzieła ! (ja już to robię)

  Drogi Edenie, czytałam ten przekaz wcześniej, jednak po długim przemyśleniu zdecydowałam, ze nie będę jeszcze niszczyć swojego dobrego kredytu, wiedząc, ze tylko nieznaczny procent świadomej ludzkości na to pójdzie. Wg Mateusza procesu Wzniesienia już nie da się zatrzymać i lepiej nasz czas w tym roku spędzić w spokoju i harmonii zamiast unikać „wierzycieli”. Ale każdy zrobi tak jak zechce — kr

  • zdzich
   Maj 31, 2012 @ 20:57:59

   Czuje ze lepiej będzie widzieć, czuć w swoim sercu przyszły czas bez pieniędzy, bez obecnych warunków i stosunków w miejscach pracy itd, wysyłać MIŁOŚĆ ŚWIATŁO w tym celu. Ciemnym lepiej wysyłać MIŁOŚĆ. ŚWIATŁO, wiem z doświadczenia to ich ” paraliżuje” a części z nich pozwala zobaczyć BOSKOŚĆ W SOBIE, sami zaś nie „zniżamy” się do ich metod działania.
   Pozdrawiam w Miłości

 8. Aldebaran
  Maj 31, 2012 @ 12:42:56

  muzyka filmowa:) może ktoś się skusi:)

  Pozdrawiam uśmiechalsko:D

  • Server
   Maj 31, 2012 @ 13:12:17

   Skusiłem się, przyjemne:)
   Ostatnio zastanawiałem się co mnie tu przywiodło na tę stronę a potem co to znaczy w praktyce być Pracownikiem Światła z prawdziwego zdarzenia.
   Było to wtedy, jak siedziałem „na nocce” w pracy. I usłyszałem tę piosenkę, tzn dostałem odpowiedź na swoje pytanie;)

   Wydaje mi się, że słowa idealnie oddają to, jakim należy być 🙂
   i że Kukiz śpiewa o każdym Pracowniku Światła 🙂

  • Jack
   Maj 31, 2012 @ 15:38:10

   Coś na ten temat – piękne i relaksujące „śpiewanie” czy „muzyka” roślin:

   http://www.in5d.com/amazing-singing-plants-phenomenon.html

 9. Adriano
  Maj 31, 2012 @ 08:36:42

  Kochani akcja z wczorajszego wieczoru. Przed zasnieciem jakos kolo 1.30 otworzylem okno, wychylilem sie i zaczalem obserwowac niebo poniewaz wracajac z pracy zauwazylem ze jest bardzo czyste niebo i widac dobrze gwiazdy.

  Jak zwykle zaczalem mowic do naszych braci i siostr gwiezdnych ze ich bardzo kocham i ze tesknie za nimi, ze chce sie juz z nimi zobaczyc i ze dziekuje im za wszystko co dla nas robia, ze chcialbym ich ponownie zobaczyc przed zasnieciem itd.. po niecalej minucie wyczekiwania tak jak juz kilkanascie razy wczesniej takze i wczoraj zobaczylem dosc szybko poruszajacy sie obiekt ktory wygladal jak lecaca gwiazda i przelecial przez cale niebo, bardzo sie ucieszylem , wyciagnalem reke do gory i zaczalem bardzo ich prosic aby juz przylecieli, aby zabrali mnie stad, ze chce sie juz z nimi zobaczyc a najlepiej odleciec z nimi..

  i w tym momencie z przeciwnej strony nieba zobaczylem duzo jasniejszy (wygladajacy jak duzo wieksza gwiazda) obiekt ktory takze poruszal sie na wysokosci gwiazd ale jegoswiatlo bylo duzo bardziej intensywne, bardzo mnie to wzruszylo i ucieszylo jednoczesnie, zaczalem sie cieszyc jak dzieciak i po chwili wrecz blagac ich zeby juz mnie zabrali do mojej gwiezdnej rodziny za ktora bardzo tesknie.. po tym gdy wyslalem taka informacje obiekt caly czas poruszajac sie zaczal pulsacyjnie swiecic tak jakbysmy rozjasniali i przyciemniali zarowkę raz mocniej raz slabiej..! i poczulem w glowie.. „juz niedlugo sie zobaczymy, juz niedlugo” i taki wewnetrzny spokoj. Odprowadzilem ich wzrokiem do konca nieba na tyle na ile widzialem, zamknalem oczy, skupilem sie na nich i podziekowalem im za przybycie.

  Cudowna jest swiadomosc ze oni tam sa 🙂

  • wielebny
   Maj 31, 2012 @ 14:47:41

   wietaj Adriano, zycze Ci abys codziennie mial okazje przezywac Takie doswiadczenia 🙂 Ja rowniez mialem okazje ogladac ich manifestacje zwlaszcza pozna noca, zgodzisz sie ze mna ze to wspaniale uczucie 🙂

  • Gajdzioch
   Maj 31, 2012 @ 14:53:34

   No kolego to gratuluję sukcesów, powiem Ci, że ja również czekam na spotkanie z nimi i na możliwośc lotu w kosmos bo jest to na pewno wspaniałe uczucie. Teraz wiem, że kilkakrotnie miałem możliwośc kontaktu z naszą Gwiezdną Rodzinką ale strach mnie cofał, a Oni nie robili nic wbrew mojej woli. Teraz proszę o kontakt w trakcie snu i czekam aż moja prośba będzie wysłuchana.

   Co do zabrania z Ziemi to ja chętnie tu zostanę (przynajmniej na razie), ponieważ chce spokojnie życ w zgodzie z całym stworzeniem na naszej Gai, marzę o ekologicznym domu gdzie będę mógł zamieszkac ze swoją żoną i dziecmi, który w żaden sposób nie będzie szkodził nam i samej planecie, a technologia będzie służyła tylko do dobrych celów, nie będzie wojen, głodu, śmierci, a będzie tylko Miłośc i Światło.

   Z drugiej strony wiem, że jeśli poproszę naszych Gwiezdnych Braci i Siostry to pozwolą mi się zabrac z nimi na jakąś „misję”, a świadomośc, że w domu jest moja rodzina (bezpieczna, spokojna i że niczego jej nie brakuje) która na mnie czeka i również jest spokojna o mnie to ogarnia mnie błogie uczucie.
   Tak ja wyobrażam sobie niebo na ziemi, a każdy ma jakąś swoją wizję i wiem, że będa się spełniały już po Wzniesieniu.

   Przesyłam wszystkim Miłośc i Światło bo mam Wolna Wolę i tego właśnie chcę.
   Pozdrawiam.

   Ps.
   Krystal dziękuję Ci za Twoją stronę bo daje tyle Światła i nadziei, że ja pierdziu albo i więcej:)

  • k
   Maj 31, 2012 @ 18:59:13

   Zupełnie to samo obserwuję, już od lata zeszłego roku, mniej więcej o tej samej godzinie przez dwa dni wychodziłam na balkon popatrzeć na niebo, i widziałam obiekty, które gdyby zatrzymały się w miejscu, można by łatwo pomylić z gwiazdami, ale one poruszały się bardzo szybko. Poza tym kluczyły, zmieniały kierunek, zwrotność i prędkość potwierdzają, że nie jest to np satelita (poza tym dwa na raz?) widziałam to już wielokrotnie i nie dziwi mnie taki obrazek. Ostatnio właśnie także była ciepła noc, wyszłam na balkon koło północy i znów obserwowałam takie same obiekty w ilości kilku! Wcześniej, innej nocy widziałam większy mieniący się obiekt, lecący wzdłuż horyzontu, zniknął za drzewami, a potem… wyłonił się z nich i zaczął lecieć w przeciwną stronę. Pomyślałam sobie, że jeśli to Wy, to zakręćcie teraz… no i obiekt skręcił i zaczął robić jakby koło wokół mojego domu : )
   Jeśli chodzi o obserwacje UFO to jakoś nigdy nie miałam wątpliowści ,że istnieje, sama na własne oczy w 2007 roku widziałam latający spodek (nie jako odległe światło na niebie w nocy, lecz w biały dzień wiszący przy drzewach) innym razem udało mi się uchwycić obiekt na zdjęciu. O tamtej pory (2007) nie mam już żadnych wątpliwości.

  • zdzich
   Maj 31, 2012 @ 21:12:11

   Adriano, bracia i siostry nasze, to nie tylko Ci z : gwiazd” ale tez wszyscy na Ziemi. Oni przybywają by nam pomóc, radzić, asystować, nasza MATKA ZIEMIA i my wszyscy żyjący na niej, wybraliśmy reinkarnacje w tym czasie, by razem z nią i wspólnie jako istoty ” oddzielne” a jednak pochodzące z JEDNEGO ŹRÓDŁA dokonać transformacji. ZIEMIA potrzebuje naszej pomocy a my jej.
   Pozdrawiam Miłością

 10. Paranormal.PL
  Maj 30, 2012 @ 23:28:15

  Reblogged this on Paranormal.PL and commented:
  Reblogujemy ten post na naszej stronie dzięki uprzejmości Krystal z bloga Transformacja 2012 🙂 !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: