Działamy odpowiednio do rozwoju waszych czakr

.

.

Rozwijające się czakry, lekcje życia natura tworzenia, wojny gwiezdne, Annunaki przeszli na stronę Światła

Obecnie przychodzą do ludzi ich własne energie oraz energie bardzo wielu wzniesionych istot, a zanim w rzeczywistości odwiedzimy na dłużej wasze kultury I społeczeństwa, mamy tę możliwość, by odwiedzać was bezpośrednio na dostępne dla nas sposoby.  Dlatego korzystamy z tzw. kanałów i drogich dusz na Ziemi, które stają się otwarte na tkwiące w nich zdolności do przekazywania naszych słów.

Faktycznie, przemawianie do ludzi za pośrednictwem przekazu jest właściwym sposobem, jeśli ma się na uwadze działanie zgodne z zasadą wolnej woli oraz stopniem rozwoju ludzkości, dlatego każda z tych dusz, które stają się otwarte na nasze energie, doznaje w sobie rozszerzania się i wznoszenia, widząc, że ma większą zdolność odnalezienia nas i naszych energii poprzez swoje stale rozszerzające się kanały mentalne oraz nieustannie rozwijające się czakry, co w wielu przypadkach ma obecnie miejsce.

Jest to dla nas doskonała motywacja, by utrzymywać w ten sposób kontakt z ludźmi, tak że przed pierwszymi ujawnieniami, obwieszczeniami i manifestacjami zaczynamy być wręcz rewelacyjnie słyszalni w waszym świecie, dlatego tym bardziej powinniśmy działać stosownie do rozwoju duchowego ludzkości i adekwatnie do rozwoju waszych czakr oraz waszej własnej wiedzy, a także – waszego indywidualnego odkrywania energii Logosu, którym  wszyscy w istocie jesteśmy   istniejącego w mniej zgęszczonym stanie niż ten, do którego przywykliście przez jakże długi czas waszego eksperymentowania z niższym wymiarem.

Faktycznie, wasze doświadczenia w wymiarze ziemskim zawsze łączyły się z presją, lecz miały one nauczyć was wiele o waszym Życiu. Każde z wydarzeń, które do was przychodziły, by jawić się wam jako negatywne, pojawiało się po to, by dać wam możność wyboru energii spokoju i cierpliwości a także – akceptacji tych energii, które w przeciwnym razie przeprowadziłyby was przez pozornie negatywne wydarzenia.

Musicie zrozumieć, drogie dusze, że jesteście obecnie poddawane sprawdzianom na wszelkie, najwspanialsze i najbardziej mistrzowskie sposoby i powinniście poddać się tym sprawdzianom oraz uświadamiać sobie, kiedy przychodzą one do waszego Życia, a także dziękować waszym Przewodnikom, którzy przeprowadzają was przez te sprawdziany, ponieważ tak naprawdę to wy sami wybieracie sobie te lekcje Życia, w każdej chwili i w każdym dniu waszego doświadczenia.

Zaplanowaliście i wyznaczyliście sobie te lekcje jeszcze zanim tutaj przyszliście, by doświadczać niższych wymiarów na wszelkie sposoby, jakie one oferują.
Ułożyliście plany swojego Życia w tak unikalny sposób, by pasowały do przebiegu waszego własnego wzniesienia oraz przebiegu wzniesienia każdej z dusz z waszego obecnego otoczenia – członków waszej rodziny, którzy znaleźli się w tym czasie w pobliżu was, jak i wiele razy przedtem, w waszej przeszłości, a także podczas wielu waszych poprzednich wcieleń.

Mamy odczucie, że większość ludzi jest rzeczywiście skłonna, by „ruszyć z ziemi”, że tak powiem, przez te liczne ujawnienia i objawienia, lecz musimy tu wyrazić: macie moc, by przejść przez to wszystko, z tym że te wydarzenia [manifestacje] muszą się przejawiać odpowiednio do waszego osobistego rozwoju duchowego oraz przerobionych już przez was lekcji, ponieważ oczyszczacie się z resztek niższych wymiarów, które trzymają was z dala od prawdziwej percepcji waszych rozrastających się wykładniczo mocy Stworzenia, drogie dusze.

Zawsze mieliście te moce Tworzenia, one zawsze były z wami; po prostu nie byliście ich  świadomi w ciągu wielu waszych podróży przez niższe wymiary, dlatego otrzymaliście w niższym wymiarze zasłonę zapomnienia przez wszystkie swoje wcielenia, drogie dusze.

Czy widzicie i rozumiecie, jak te zasłony, które wzbraniały wam dostęp do waszej prawdziwej percepcji i wiedzy i doświadczenia wyższych poziomów rzeczywistości, obecnie blakną na waszych oczach i opadają, dzięki czemu możecie odkryć tę Miłość, której otrzymanie i pełne poznanie było dla was zablokowane?
Rozumiemy i akceptujemy fakt, że dla wielu ludzi te zasłony są ciągle zaciągnięte i wielu ma kłopoty z rozdarciem ich a w wyniku tego – odkryciem energii wyższych poziomów oraz naszych energii, drogie dusze, współbrzmiące z wyższymi poziomami i doświadczające wyższowymiarowych stanów podczas pracy z różnymi naszymi Radami i Organizacjami, po to, by dopomóc i asystować ludzkości w odkryciu tych doświadczeń.

Rzeczywiście, jest bardzo wiele rzeczy, które obecnie wolno nam robić w waszym świecie, lecz nie zawsze tak było i to przez większość czasu.  Ciągle jeszcze jest bardzo dużo tego, czego nie wolno nam robić, ponieważ musimy działać stosownie do prawa wolnej woli oraz adekwatnie do waszego rozwoju jako ludzkości.
Czujemy, że bardzo wielu z was chce tych zmian i musimy podkreślić ważność posługiwania się waszymi własnymi energiami medytacyjnymi i waszymi mocami Tworzenia, aby przeprowadzić ten scenariusz, który wam przedstawiono, ponieważ prezentuje się wam bardzo wiele scenariuszy po to, abyście ustanowili, który ze scenariuszy się wydarzy.

Już mówiliśmy o tym wcześniej na różne sposoby, że możecie to zakończyć, a także o sposobie, w jaki możecie najlepiej wykorzystać swoje energie medytacyjne, aby zamanifestować to, czego najbardziej chcecie w swoim Życiu.  Mówiliśmy również, że powinniście pamiętać o tym, że to wasze zbiorowe moce i wasze zbiorowe energie ostatecznie zadecydują, które zbiorowe wydarzenia zamanifestują się na Ziemi.

Rozumiemy przez to, że skoro ta wasza zbiorowa energia, którą wy wlewacie w każde mające się przejawić wydarzenie, naprawdę decyduje, czy ma przyjść do waszego świata na różne sposoby i więcej z was będzie się zbierać i wizualizować czystą przyszłość oraz w jej wyniku przejawienie się skutków tego, co teraz robicie, jest bardziej [prawdopodobne] że te zmiany się wydarzą.

Galaktyczna Federacja Światła oraz wszystkie Organizacje, które wchodzą w skład Galaktycznej Federacji, o których słyszeliście, opiera się na pojęciu hierarchii:  Jesteśmy  jednym zespołowym dążeniem i wszechgalaktyczną Organizacją składającą się z bardzo wielu Organizacji, które asystują waszemu światowi w obecnych czasach.
Niektóre z tych organizacji mają doświadczenie jedynie w pewnych konstelacjach lub  galaktykach a inne, te, które pomagają wam, mają szerokie doświadczenie w licznych wszechświatach i licznych rzeczywistościach równoległych, których to doświadczeń jeszcze nie zaczęliście nawet poznawać, nasze drogie dusze.

Istotnie, bardzo wiele wyjawi się na temat naszej egzystencji oraz egzystencji różnych wzniesionych dusz, które tak naprawdę są nieskończone z natury, i które są naprawdę wspaniałe i cudowne, zadziwiające w swej strukturze  i robią wszystko, abyśmy mogli asystować waszemu światu i wam wszystkim podczas odkrywania wyższych stanów świadomości, żebyście wszyscy kiedyś szczęśliwie żyli wraz z nami i z powodzeniem Tworzyli te niższe rzeczywistości, w których teraz żyjecie, ponieważ, drogie dusze, wy jesteście  Twórcami z natury.

Tworzenie jest waszym naturalnym instynktem, a tworzycie za pomocą swoich myśli, nawet bez realizowania podczas waszego niższowymiarowego doświadczenia, robi to każdy z was, każdego dnia i o każdej porze.  Waszym marzeniem zawsze było Tworzenie, a wasze myśli, które snujecie i emocje, którymi emanujecie, są przejawieniami waszych wewnętrznych odczuć i  Kreacjami, które chcecie wyłonić z siebie.
Kiedy niepokoi was jakaś myśl lub jesteście świadkami niepokojącego doświadczenia, zwykle mówimy wam, że skoro nie chcecie tego typu Życia, to nie powinniście karmić tych emocji, które składają się na taki typ Życia i na ten typ doświadczenia, a większości z was zdarzają się takie przypadki i zaczynacie sobie uświadamiać, że tak naprawdę nie musicie nadal karmić energii, które będą powodować jedynie dalsze wyłanianie się takich wydarzeń w waszym życiu, natomiast możecie odejść od tych energii, ponieważ są one bardzo silne i bardzo ciasno przylegają do bardzo wielu drogich dusz w waszym świecie, i to na bardzo długo.

Jakże cudownie jest widzieć Siatkę Świetlną drogiej Gai, wylewającej i pompującej energię w liczne, przebudzone, inkarnujące nasiona gwiezdne i narody Ziemi, które są naprawdę gotowe, i które są naprawdę podekscytowane i szczęśliwe, przyswajając te energie, przenosząc je do swego wnętrza i wypromieniowując je do bardzo wielu drogich dusz i do wielu innych obszarów Stworzenia Gai, które potrzebują tych energii.
Zachęcamy każdą z was, drogie przebudzone dusze, wiedzione ku komunikowaniu się z nami i bardzo wieloma innymi wzniesionymi istotami, abyście zaczęły i zawsze promieniowały swoją Miłością we wzrastającej czystości oraz promieniowały jeszcze bardziej swoim Światłem, zmniejszając tym wypaczanie natury takiego Światła, do tych obszarów na powierzchni Gai, które potrzebują tego najbardziej, a wy, drogie dusze, znacie obszary i podobne do was dusze zamieszkałe na drogiej Gai, które najbardziej potrzebują waszej energii!
Bardzo wiele cennych dusz zachęca was do wylewania waszych pełnych miłości energii w kierunku ciemnych dusz z waszego świata i to wy powinniście to robić, drogie dusze!

Wielu zastanawia się, co wywołało Gwiezdne Wojny i czy my, Oświecone cywilizacje braliśmy udział w jakiejkolwiek ofensywie lub w jakimkolwiek przedsięwzięciu, które zgromadziło nam negatywną karmę lub skrzywdziło jakąś duszę, lecz my mówimy, że to nie jest tak, drogie dusze.
Podczas tego czasu, który nazywano okresem Gwiezdnych Wojen, wszyscy myśleli, że  weźmiemy udział w defensywie; nigdy nie zamierzaliśmy użyć jakiejkolwiek broni lub materiałów wybuchowych, ponieważ, drogie dusze, w ogóle nie leży to w naszej naturze.

Honorujemy świętość świątyń i dusz, podobnie jak duchów, nawet tych dusz, które atakują nas i chcą zniszczyć część z naszych statków i jeśli my mówimy o tym, to po to, byście zorientowali się, że te wojny są naprawdę zakończone i my rzeczywiście zawarliśmy pokój z bardzo wieloma cywilizacjami i rasami, które w przeciwnym wypadku same doświadczałyby niższych wymiarów i dążyłyby do narzucenia ich nam.
Natomiast postawa defensywna, którą przyjęliśmy w czasie Gwiezdnych Wojen, polegała na zalewaniu tych dusz strumieniami Miłości i unieszkodliwianiu ich negatywnych działań oraz negatywnych, szkodliwych energii, które one wytworzyły i wprowadziły do działania.

Wiemy, że te dusze [postrzegane jako wrogowie] potrzebowały tego wszystkiego dla swego  rozwoju i w większej części dzięki temu Annunaki zobaczyli Światło i dołączyli do stronników Światła, które teraz współtworzą.

Annunaki [a raczej ich większość] rzeczywiście doświadczają niższych wymiarów, będąc wcieleni na wielu obszarach Gai, które jak już wspominaliśmy, potrzebują waszych Świetlistych energii, w większości dlatego że przebywają oni w niższych wymiarach, rozpropagowanych przez dusze, które bardzo dawno temu zostały postawione przez Annunakich w pozycji mocy.

Rzeczywiście, Annunaki dołączyli do Światła i zerwali kontakt z wyższymi rangami dusz, które kiedyś mieli za swoich sługusów i przy pomocy których zarządzili wszystkie zmiany, które chcieli wprowadzić na świecie, a które nie były w interesie ludzkości, natomiast w  interesie Annunakich i  marionetek  przez nich zatrudnianych, znanych wam teraz jako ciemni przywódcy kabali waszego świata.

Większość przywódców Annunakich, którzy osiągnęli najniższe wibracje i spowodowali większość niższych doświadczeń wymiarowych na Ziemi, naprawdę przeżywa swoje reperkusje karmiczne i dzięki temu zostaje dołączona do grona Światła.  Robią wszystko co możliwe, by rozbroić mroczne dusze i usunąć zaprogramowanie, które im zainstalowali.

[Annunaki] naprawdę czują wielki żal i wyrzuty sumienia z powodu cierpienia, które zadali ludzkości i będą podczas początkowych obwieszczeń  informować was o wszystkim, co wam uczynili, ujawniając swój żal  i błagając o wybaczenie.

Annunaki osobiście życzyli sobie mieć swoje własne wersje sądów, przez które przywódcy kabała będą przechodzić na waszym świecie, ponieważ [Annunaki] chcą, aby ludzkość dowiedziała się o wszystkim, co oni zrobili.  Będą mogli wtedy wyrazić swoje cierpienie, żal i swoją Miłość, która zaczyna być okazywana przez nich dla całej ludzkości.

Do czasu mojego następnego kontaktu, przez tego lub ewentualnie przez innego pisarza, który stanie się otwarty na moje energie, mogę powiedzieć, że pochodzimy z różnych Rad wchodzących w skład Federacji Galaktycznej.  Kochamy bardzo wszystkich i każdego z was, drogie dusze, a pracujemy dla was i dla Światła w sposób niesłychanie intensywny i to zmieni wasze życie w cudowny sposób.
Naprawdę nie jesteśmy tu po to, aby być waszymi zbawcami, jesteśmy tutaj po prostu po to, aby pomagać w trakcie wydarzeń, które mają poprzedzać wspaniałe wzniesienie się Gai.  I tak naprawdę, istnieje o wiele więcej dusz, które wzniosły się wyżej niż my, które nie należą do konkretnej organizacji lub Rady, i które są raczej [niewcielonie w szeregi], ponieważ nie mają takiej potrzeby.  I te dusze niosą pomoc w bardziej odważnych i ezoterycznych oraz duchowych aspektach wzniesienia Ziemi, które naprawdę zaskoczą was znacznie bardziej niż pierwsze objawienia i początkowe wydarzenia na planie fizycznym, w których pomagamy.
Dziękuję, Mariara.

Mariara, Plejadianka przez Wesa Annaca, 15 maja 2012

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

WesAnnac.com
AquariusChannelings.com

49 Komentarzy (+add yours?)

 1. Paranormal.PL
  Maj 31, 2012 @ 16:15:12

  Krystal czy w tekście nie ma błędu? na pewno chodzi o energię Logosu a nie Lotosu?

  zaraz sprawdzę, dzięki — kr

 2. Brat
  Maj 31, 2012 @ 14:58:06

  O kotwiczeniu na
  http://opowiastkidnia8.bloog.pl/

  postaram się zobaczyć jak wyglądacie Tam

  Do połaczenia wystarczy że ktoś zapyta i napisze kilka linijek przekazując swoją Emocję

  • beza
   Czer 03, 2012 @ 13:28:46

   Witaj Bracie. Mam prośbę..tzn.pytanie:czemu wraca to co wraca?
   Pozdrawiam

   • sfinks62
    Czer 03, 2012 @ 17:42:27

    Z tego co wiem,wiele rzeczy już się dawno temu działo, i już to w innym wcieleniu przerabialiśmy.Lecz nam to odebrano, a nawet sami sobie to zniweczyliśmy,własną pychą ,własnym ego, wiele wcieleń wcześniej.Teraz to z powrotem wraca, tylko że teraz,jesteśmy wspomagani przez Istoty Światła, i nie damy se odebrać dobroci Boskiej, żadnym ciemnym istotom.Bo wiem one nam,dopomogły to utracić,dla panowania nad nami.Odebrali Nam Boskość. Nadchodzi czas odwetu, tym razem Ludzie są na tyle mądre, że zwalczą zło, i zaświeci nam Jasność Dobrodziejstwa Boskiego.
    Pozdrawiam, bodź pewien że idziemy w dobrym kierunku i nadchodzi Błogi Raj .
    Serca w górę !.

 3. Irena Mielimąka
  Maj 30, 2012 @ 23:02:14

  Kochani.
  Śpieszę poinformować, że mój kolega Tadeusz z Wydawnictwa Loka w Rybniku wydał już w j. polskim, dwa tomy „Podróżników” Ashayany Deane.
  Lada monet ukażą się następne tomy…
  To niezwykle wnikliwa wiedza dla wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi Wzniesienia, poprzez dzieje rozwoju istot naszego Wszechświata od zasiania pierwszej fali życia 950 miliardów lat temu. Pokazane są dzieje ewolucji DNA rodzaju ludzkiego i nie tylko na tle licznych ziemskich i pozaziemskich cywilizacji pokazując, kto jest kim i jak to się zmieniało oraz jak to ma przebiegać obecnie. Takiej książki jeszcze w Polsce nie było, a znam już ich kilka.
  Lektura poszerza pojmowanie zachodzących obecnie zjawisk planowanych od tysięcy lat, w celu zjednoczenia Ziemi, Tary i Gai.
  Książki te przedstawiam w dziale „Wielka Przemiana” na mojej stronie http://www.piramidyhorusa.slask.pl
  Do dostania w tańszej cenie jest cały komplet w księgarni „Dobre Książki”, no i w innych, ale nieco drożej.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie. Irena Mielimąka

  • emin
   Maj 31, 2012 @ 00:05:35

   Witam,
   fragmenty tej książki (tłumaczone z ang.) były w necie i je czytałem, ale moje wrażenia nie są pozytywne. Wprowadzają niezły mętlik w głowie i mam wrażenie, że to manipulacja. Niech ktoś inny to lepiej oceni, kto ma dar łączności z Umysłem Kosmicznym, bo mogę wprowadzać w błąd. Określiłem tylko swoje odczucie.
   Namaste

 4. Brat
  Maj 30, 2012 @ 21:41:08

  Do Jakob
  Pytałeś się o Medytację
  POlecam KROM TU NA STRONIE GŁÓNEJ U GÓRY

  Jest to przekaz od samego Boga Stwórcy to dlaczego szukać pośrednich rozwiązań?

  W czasie czytania przychodzą rózne pytania na które trzeba odpowiedzieć. Na 2 rozdziały trzeba poświęcić kilka dni

  Jest też podana TAM Medytacja która naprawdę robi wrażenie

  Ponieważ widzę Dusze mogę CI powiedzieć że częsćiowo jesteś zakotwiczony z Siatką Krystaliczną ale masz blokady na splocie słonecznym i w górę. czyli na tym się musisz skupić Jak najczęściej wdychaj Światło

  Później połącz Energię z Centralnego Słońca przez Siebie, Siatkę Krystaliczną do Centrum Ziemi.

  • Dafidoo
   Maj 30, 2012 @ 22:17:22

   Witaj Bracie 🙂 Czy możesz mi podać najlepszą technikę aby zakotwiczyć się w siatce ziemi? Chciałbym to zrobić a nie wiem czy jestem zakotwiczony :).
   Pozdrawiam gorąco

  • From Zero To Nothing
   Maj 30, 2012 @ 22:35:09

   Widzisz /wyczuwasz/ aurę? Bo widzę, że sprawnie potrafisz określić energetykę danej osoby, czy w inny sposób to sprawdzasz? Tak ja też mam zator lecz niegroźny…

  • chinka
   Maj 30, 2012 @ 23:36:20

   Kochaniutki BRATKU ,BRACISZKU ,BRACIE ! czy widzisz może co się dzieje z moją duszyczką ?? nie mogę się wyplątać z chyba czegoś niedobrego , coś mnie blokuje totalnie , pomóż proszę . Dziękuję niebiosom za TĘ piękną stronę KRYSTAL !!


   🙂 kr

 5. Jack
  Maj 30, 2012 @ 19:15:01

  A pamiętacie o tym?:

  ROZPOWSZECHNIAJCIE WIRUSOWO!

  POWRÓT BOGINI
  05.06.2012
  Po wielkim sukcesie Dnia Wyzwolenia światowej i jeszcze większy sukces restarcie sieci, nasze starania o wyzwolenie planetarne kontynuujemy. Tym razem spotkamy się w grupach dużych i małych, jako jednostki i pary, dokładnie w czasie tranzytu Wenus na 5 czerwca. Grupy będą się zbierać i wizualizować przybycie energii Bogini, aby stało się to po raz pierwszy w okresie ostatnich 5000 lat i będziemy mieli okazję współtworzyć nasze duchowe przeznaczenie w harmonii i wymienić przestarzałe społeczeństwo wojen i konfliktów z bardziej zaawansowaną jedność duchowego zrozumienia. Musimy mieć 144,000 ludzie robią tę wizualizację z naciskiem, aby osiągnąć pożądany efekt.
  Na czerwiec 5th/6th będzie Wenus tranzytu, rzadkie kosmiczne zdarzenie, kiedy planeta Wenus przechodzi przed słonecznego dysku. To Wenus tranzyt będzie oznaczać zakończenie 8 letni cykl powrotu Bogini, która rozpoczęła się z poprzednią Venus tranzytu w 2004 roku. Energia Bogini jest czysta kobieca istota miłości, która pomoże nam złagodzenie planetarny proces wyzwolenia. Obie energie męskie i żeńskie energie działania podatności są potrzebne, aby zakończyć ten proces pomyślnie. Usuwanie wszystkich ciemnych podmiotów będzie bezpośrednią konsekwencją nowo osiągniętej równowagi płci żeńskiej i męskiej energii na tej planecie.

  Wizualizacja przewidziana jest w nocy z 5 na 6 czerwca o 3:30 (na ranem 6-tego)

 6. Genetyk
  Maj 30, 2012 @ 17:09:07

  ehhhh . Chciałbym nawiązać kontakt z KIMŚ z Galaktycznej Federacji . Czy może wie jak to zrobić ? ❤ ; )

 7. Genetyk
  Maj 30, 2012 @ 16:39:08

  eeehhhh . Chciałbym nawiązać kontakt z kimś z Galaktycznej Federacji. Czy wie ktoś jak to zrobić ? Byłbym wdzięczny. 😉 ❤

  • emin
   Maj 30, 2012 @ 18:27:12

   Dajamanti napisał:
   1. Medytacja = Czysty Umysł, brak trójwymiarowych zanieczyszczeń.
   2. Zaproszenie = Wizualizacja światła, jako sylwetki humanoidalnej.
   3. Wiara = Brak wątpliwości.
   4. Oczekiwanie = Cierpliwość.
   5. Pierwsze spotkanie = Uczucie bliskości do obcej istoty.

 8. Sierściuch
  Maj 30, 2012 @ 15:47:42

  Pozdrowienia czytelnicy 🙂
  Chcę się podzielić pewnym spostrzeżeniem odnośnie czasu i jego upływu. Kiedy jestem czymś zajęty czas ogromnie przyspiesza, gdyby nie pory dnia, zegarki itp., prawdopodobnie nie byłbym w stanie określić ile go upłynęło. Jednocześnie to czym zajmowałem się np. wczoraj wydaje się bardzo odległe. Ktoś z Was ma może podobne wrażenie?

  • Gajdzioch
   Maj 30, 2012 @ 16:23:41

   Sierściuchu:), pisałem o tym przy okazji komentarzy odnośnie medytacji o 3:30 rano. Miałem wrażenie, że spojrzałem na zegarek była (jeśli dobrze pamiętam) 3:45, na chwilkę oddałem się wizualizacji po czym zerknąłem znów na zegarek i było przed 5 rano, a jestem przekonany, że nie zasnąłem.

  • Jakob
   Maj 30, 2012 @ 16:49:55

   Ja np mam tak cały czas:) i już nie pamiętam od ilu lat 🙂 Kiedy się śpieszę, czas też się śpieszy , a nawet jest „przede mną” , czyli często nie zdążam z czymś , z jakąś czynnością. A kiedy się nudzę, to czas „nudzi się ze mną” Także, gdy coś muszę zrobić a nie chcę , też mi się wlecze. Ale kiedy robię coś co mnie interesuje, pasjonuje,co mi sprawia przyjemność wtedy czas na przekór leci mi szybko. I wtedy najczęściej mówię : ” było fajnie , szkoda , że tak szybko zleciało” 🙂
   Jeśli o mnie chodzi , nie ma w tym nic nadzwyczajnego czy nowego. Tak miałem dawno temu. Jesteśmy w jakiś sposób kreatorami czasu , którego nie możemy kontrolować , lub zapanować nad nim 😉

   Pokój z Wami

  • Mariusz
   Maj 31, 2012 @ 10:47:45

   Przyspieszenie jest potężne. Nie da się ukryć.

 9. Robert Kondraciuk
  Maj 30, 2012 @ 13:56:16

  Trudno i ciężko mi o tym pisać,ale jednak muszę się z Wami podzielić moją rozterką,a raczej rozczarowaniem.
  Zacznę od tego,że już dawno pragnąłem i pragnę,nawiązać kontakt z którąś z osób z Gwiezdnej Floty,niestety,zawiodłem się,prosiłem i nie zostałem wysłuchany.Nie tak dawno znalazłem stronę internetową „ASHTAR COMMAND,GALACTIC FEDERATION FLEETS”.Na tej stronie trzeba było się zarejestrować,i po kilku dniach,moja rejestracja została zaakceptowana.Mało sufitu nie przebiłem,z radości.Założyłem swoją kajutę na stronie(ponieważ tak trzeba było),coś w rodzaju swojego bloga,znalazłem na stronie,również Polkę i dołączyłem do grona przyjaciół,szukając między innymi różnych przyjaznych dusz,złożyłem prośbę,o kontakt.Nawet,zainstalowałem sobie,otrzymany dodatkowy pasek do przeglądarki.
  Po dwóch dniach,ku mojemu zdziwieniu,nie mogłem się zalogować na stronie,powód ?,brak takiego użytkownika !.Po prostu dostałem kopa,ze strony.
  Sprawdzałem wielokrotnie,nawet napisałem email,do moderatorów strony,z pytaniem,dlaczego ?.Brak odpowiedzi.
  Ta sytuacja,rozczarowała mnie bardzo.
  Nie byłem zły,z tego powodu.
  Nastąpiła po prostu rozterka,dała się odczuć myśl „nie jestem,godzien”,”nie ma,dla mnie miejsca,w ty gronie”,”za wysokie progi,na moje starcze progi”,myśli waliły mi w czoło,jak młot.
  Po jakimś czasie,dotarło do mnie,że ta strona była w języku angielskim (tłumaczyłem ją,za pomocą translatora Google),i na stronie,było coś na temat dotacji pieniężnej,co oczywiście zignorowałem. Ponieważ,jestem inwalidą na stałej grupie,bez prawa do zasiłku.Jestem utrzymankiem mojej kochanej żony (z tego powodu,mam olbrzymią,depresję.Wszak, mężczyzna powinien utrzymywać rodzinę).
  Kolejne pytanie do siebie samego „to przez to,że nie wpłaciłem żadnej sumy pieniędzy ?”,”za co ?,za szukanie przyjaźni,bratniej duszy ?”.
  Od razu, nasunęły mi się na myśl,strony matrymonialne,gdzie za szukanie partnera/ki,trzeba płacić.
  Smutek i żal, ogarnął moją duszę,zwątpienie,karma dla zła,nie chęć,pesymizm.
  Naprawdę,tego dnia,zacząłem swoimi myślami karmić,siły ciemności.
  Odechciało mi się,czytać,zachęcać ludzi,pisać na blogach,na tematy związane z Gwiezdną Flotą,czekającą na Naszą akceptację i aprobatę.
  Była to,tylko jednodniowa rozpacz.
  Myślę,teraz,że może jednak kiedyś,przyjdą i dla mnie,dni radości i szczęścia,tak upragnione dla mojej duszy.
  Myślę,że Wam moi kochani,tego szczęścia i radości,w nadchodzących,dniach,chwilach,nigdy nie zabraknie,życzę Wam tego,z całego serca i duszy.
  POZDRAWIAM WAS BARDZO MOCNO !.
  Robert

  Drogi Robercie, strony na internecie są prowadzone zazwyczaj przez osoby prywatne i niektóre są ustawiane automatycznie dla zarobku i ta prawdopodobnie niewiele ma wspólnego z naszą rodziną gwiezdną. Wiec nie traktuj tego osobiście, ponieważ nic to nie ma wspólnego z Twoją wartością. Pozdrawiam –Kr

  • Gajdzioch
   Maj 30, 2012 @ 16:19:56

   Oj drogi bracie, dlaczego uważasz, że to Ty powinieneś utrzymywać dom, bo Ci tak powiedzieli, pomyśl proszę w inny sposób, nie wiem na ile jesteś ograniczony ruchowo (jeśli w ogóle) ale przecież możesz prowadzić dom i to nie będzie dla Ciebie żadną ujmą i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.
   Jesteś na pewno wartościowym człowiekiem, który chwilowo stracił Wiarę w siebie, ja również przechodziłem depresję. Podam Ci mały przykład jaki dostałem od swojej przyjaciółki „M”, codziennie rano i wieczorem dziękuj naszemu Stwórcy za co tylko chcesz ale niech to będą osoby i rzeczy pozytywne, które kochasz, które sprawiają Ci radość i dają chęć do życia. Po około siedmiu dniach powinieneś zobaczyć poprawę, wycisz swój umysł i wybieraj dokładnie to za co chcesz podziękować.
   Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości, Miłości i Światła w Twoim życiu:).

   • Robert Kondraciuk
    Maj 30, 2012 @ 16:52:44

    Dziękuję Ci Serdecznie,za pocieszającą wypowiedź,Przyjacielu. Spróbuje zastosować się do Twojej wspaniałej rady,może mi ulży w tym moim bólu serca,duszy.Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności .

  • Jack
   Maj 30, 2012 @ 18:18:42

   Zwyczajnie „naciąłeś” się na prawdopodobnie „podpiętych” co tu dużo mówić zwykłych oszustów (jeśli nie nawet „lepiej”..) i tyle – mnie od tej strony od razu „odrzuciło” – intuicja albo jednak zwróciłem uwagę na tą „obowiązkową” dotację – nie ma co się przejmować tym więcej i wszystko – naprawdę super strona w języku angielskim(i raczej pod każdym względem najlepsza na świecie) a do tego poważnie PRAWDZIWA – zaręczam bo tam już jestem od jakiegoś czasu – mój nick to: Jack najczęściej jestem w dziale: „ASCENDED MASTERS TEACHING” i innych też.
   No cóż serdecznie Cię tam zapraszam – i nie upadaj na duchu nawet na jeden dzień
   bo wszystko ma swoją przyczynę i skutek – a to prawdopodobnie nie był taki zwykły
   „przypadek” – zresztą jak chyba wszystko…

   Pozdrawiam z serca i duszy
   Jacek

  • sylla118
   Maj 30, 2012 @ 21:22:46

   Kochany Robercie;

   Jeżeli w pełni sercem otworzysz się na istoty z gwiezdnej federacji to te przekazy do ciebie przyjdą. Myśląc i mówiąc że nie mogę się skontaktować ze swoim przewodnikiem lub wyższa istotą że nie słyszę jej to tylko zamykasz drogę do jej informacji. A tak naprawę oni mówią do wszystkich i wszędzie są, ale tylko nieliczni są chętni żeby ich usłyszeć. Przekazy od nich może mieć każda istota żyjąca na tej ziemi, która się porostu na nie otworzy. Proponuje ci każdego wieczoru wycisz się zacznij oddychac i skieruj swoje myśli ku czakrze serca… a zobaczysz efekty. Ponadto proponuje ci afirmacje JAM JEST Saint Germain… dzięki nim poczujesz się tym kim jesteś i wyjdziesz z depresji i doła.
   A co do strony ( na której sie rejestrowałeś) to mam przeczucie że to robota ciemnych. Oni niestety próbują cały czas przedstawić gwiezdną federację oraz zmiany zachodzące na ziemi w złym świetle.
   A gdzie jest napisane że facet ma tylko utrzymywać rodzinę ? Jesteś w takiej sytuacji ze nie możesz pracować, ale Ja czuje ze twoi bliscy to rozumieją i akceptują. Jeżeli masz z tego powodu wyrzuty sumienia to pomyśl co byś mógł dla nich zrobić. na przykład nie wiem pomógł w pracach domowych, lub dawał i dużo światła i miłości coś na miarę twoich możliwości, nie muszą być to jakieś zaraz sprawy materialne. Na pewno to zostanie docenione i oddane ci. Poza tym TY jako człowiek poczujesz się bardziej im przydatny. A może TY masz właśnie to czas jako osoba niepełnosprawna żeby się rozwijać teraz w tym wcieleniu duchowo i ich też oświecić. Pozatym czuję że w takiej sytuacji dobrze by było żebyś TY był podpora duchową dla swojej rodziny. To jest bardzo ważne w tych nerwowych i stresujących teraz czasach. Robercie wierzę w ciebie i wiem ze dojdziesz do tych kontaktów i uda ci się iść ścieżką rozwoju duchowego.

  • adela
   Maj 31, 2012 @ 20:16:42

   Robert – proszę , nie użalaj się nad sobą, jestem pewna , że wiele z nas – a przynajmniej ja – mieliśmy również – czy jeszcze mamy traumatyczne epizody w życiu- a to wszystko po to, by nas wzmocnić i dzięki tym doświadzceniom mozemy ewoluować.pozdrawiam cię serdecznie

   • Robert Kondraciuk
    Maj 31, 2012 @ 20:36:39

    Dziękuję Ci bardzo,ale już koniec,wiem już,że to była kolejna lekcja,z której już dziś się śmieję,wszystko jest tak jak se układamy.Swoją układankę już wymazałem i z uśmiechem zapominam.Żyjemy dalej.Twórzmy Razem Pozytywną Energię ja,Ty My Wszyscy.POZDRAWIAM.

 10. bramin
  Maj 29, 2012 @ 22:43:51

  Drogi Jakob-ie. Nasi przyjaciele zawsze się z nami kontaktowali, a ich przekazy były rozpowszechniane za pomocą książek lub ulotek. Chyba jesteś zbyt młody, aby to pamiętać :).
  Droga i kochana Krystal, jak zwykle dajesz ludziom wiele radości i podtrzymujesz ich na duchu .Dziękuję Ci za to.
  Droga Aniu, dziękuję za wspaniałe tłumaczenie,które w moim przypadku jest bardzo na czasie, gdyż ostatnio nie mam za wiele czasu, a na mojej poczcie mailowej mam wiele listów z zapytaniami, więc posłużę się tym przekazem.To zaoszczędzi mi wiele czasu i pisania.
  Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam wszystkich śląc dużo Światła i Miłości 🙂

  🙂 –kr

 11. elzbieta
  Maj 29, 2012 @ 21:48:19

  Ups. Przepraszam powinno być – Transformacji!
  I niech świetlista i błyszcząca TĘCZA łączy nas i wzmacnia na ten Nowy Czas !
  SUREIJA OM ISTHAR OM !

 12. elzbieta
  Maj 29, 2012 @ 21:43:04

  Dziękuję Mariara, dziękuję tłumaczce Annie Bogusz-Dobrowolskiej i Krystal – dla Was Swiatełko Miłości za wasz ogromny wkład w ten czas Transormacji !!!
  Te wszystkie przekazy od Naszej Galaktycznej Rodziny i Mistrzów Wzniesionych i Pracowników Światła bardzo nam pomagają, utrzymują na duchu kiedy mamy słabsze momenty. Bez Nich wszystkich byłoby ciężko. Bardzo pomaga nam również Dajamanti za co również wielkie podziękowania i oczywiście wszyscy jesteście wspaniali, każdy jest na swojej ścieżce wzniesienia w takim momencie jaki wcześniej wybrał i każdy ma coś wspaniałego do powiedzenia, wszyscy jesteśmy w jedności i sobie nawzajem potrzebni. Tak więc nie poddawajcie się i rozwijajcie dalej, tego wszystkim życzę. Razem pomożemy nie tylko sobie i bliskim ale również naszej przepięknej GAI. Nasza Gwiezdna Rodzina nas wspiera. Medytujmy i przesyłajmy dużo ŚWIATŁA i MIŁOŚCI wszędzie tam gdzie zachodzi taka potrzeba.
  Gwiezdna Rodzino przesyłam Wam dużo mojego światełka miłości, również dla ALAJE, który wiele dobrego czyni dla nas i naszej Matki Ziemi .
  Wam Wszystkim Kochani ŚWIATŁA TĘCZY I Du………żo Miłości !!!

 13. Gajdzioch
  Maj 29, 2012 @ 21:42:25

  Puki co to ja jestem taki Niewierny Tomasz, ponieważ kiedy zobaczę statki GF na naszym niebie i będę wiedział, że inni też je widzą to spokojnie pójdę dalej i nie będę czekał do ostatniej chwili tj. do 21.12.
  Pozdrawiam i przesyłam Światło:).

 14. zdzich
  Maj 29, 2012 @ 21:25:55

  Ta zdobycz techniczna wg, mnie Jakob pojawiła się w odpowiednim czasie i celu.

  Pozdrawiam Miłością

 15. Jack
  Maj 29, 2012 @ 21:25:54

  no to jeszcze paru annunakich,paru iluminatów i tych prawdziwych wrzodów – jezuitów pozostało do „ewakuacji” – i wreszcie będzie POZAMIATANE!!! UFFFFF!!!!!!!!!! 🙂

  • Bożena
   Maj 30, 2012 @ 00:41:05

   Bracie, czytaj uwazniej wszystkie przekazy.. i zamiast „ufff” – wysyłaj swiatlo Miłosci, tym Braciom, którzy zbładzili.. tzw.rzeczywistość jest tylko w naszym umysle… LOVE

   • Jack
    Maj 30, 2012 @ 18:44:39

    dzięki za „przypomnienie” siostro – pozwól mi jednak wspaniałomyślnie zachować moje uffff dla siebie – UFFF!!!!! 🙂 – a wysyłam co trzeba i tam gdzie trzeba – i niech cię o to więcej głowa nie boli – masz przecież „troszkę” ważniejsze sprawy na głowie – zgadza się ???
    MUCH LOVE TOBIE I WSZYSTKIEMU CO ŻYJE

 16. Jakob
  Maj 29, 2012 @ 21:02:04

  Zastanawiam się , jakby wyglądały przekazy , gdyby nie było ery internetu 🙂 I czy wcześniej , kiedy tego internetu nie było , czy wtedy tez się kontaktowali ?

  Pozdrawiam Braci 🙂

  • Agar
   Maj 29, 2012 @ 21:36:43

   Witaj jesli możesz sobie poszukać przekaz wiadomości bbc1 został zakłócony przez nałożenie fal radiowych o innej cząstotliwości .Cały przekaz ma około 10 min i jest przedstawiony przez Komandora Vrilona z dowództwa Ashtar.To zdarzenia miało miejsce w dniu 26 listopada 1976roku o 6.30 po południu.Tak kiedys wyglądały przekazy od galaktycznej Federacji.
   Pozdrawiam Agarcithal

  • SK
   Maj 29, 2012 @ 22:07:31

   A ja się zastanawiałem czy w wymyśleniu Internetu nie pomagały nam inne cywilizacje, tak żeby na kilka lat przed Wzniesieniem gwałtownie wzrosła ludzka świadomość. Bo jakby nie było, czytanie tego, co jest w Internecie zwiększa naszą świadomość, nie tylko medytacja.

   🙂 kr

   • Mariusz
    Maj 30, 2012 @ 07:50:29

    Architekturę Internetu pierwotnie zaprojektowano dla celów wojskowych. Dopiero w drugiej kolejności zaczął być wykorzystywane w sposób cywilny. Illuminati zorientowali się, że Internet stanowi dla nich zagrożenie, na tyle późno, że nie są w stanie już go z dnia na dzień „wyłączyć”. Jest już zbyt mocno wpleciony we wszelkie aspekty funkcjonowania obecnej cywilizacji. Teraz wyłączając Internet, wyłączyliby także siebie. 🙂

   • Jack
    Maj 30, 2012 @ 19:03:47

    Odpowiedź brzmi: TAK

  • Agar
   Maj 29, 2012 @ 23:15:33

   Jakubie mam dla ciebie niespodziankę oto link do tego co cie wcześnie napisałem
   http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4057.0
   Pozdrawiam
   Agarcithal

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: