Poprzez nawyk świadomej intencji pojawi się w waszym życiu wiele dobrego

.

.

Umiłowani,

Najważniejszym krokiem teraz jest pozostać zakotwiczonym w jądrze Ziemi.  Każdy z was jest tutaj, aby dostosować wyższe aspekty w swoim fizycznym ciele a do tego potrzebne są solidne podstawy, dzięki którym można to osiągnąć.  To, czego szukacie jest w was, nie w świecie zewnętrznym.   Poświęćcie kilka chwil każdego dnia, by poczuć bicie serca zgodnie z rytmem Ziemi, ponieważ w ten sposób będziecie łączyć się i dostrajać z Ziemią do tego stopnia, że wzrośnie poziom waszej wibracji.  Zaufajcie waszemu wewnętrznemu przewodnictwu w wykonywaniu codziennych czynności, a następnie postępujcie zgodnie z wewnętrznym impulsem.

Wiele doniosłych wydarzeń ma miejsce na poziomie kosmicznym, a ci, którzy podążają za wewnętrznym przewodnictwem wiedzą, że to nie są zwykłe czasy, w których żyją.  Wymagana jest siła, odwaga, pewność siebie i wytrwałość, aby kontynuować  codzienną ścieżkę, kiedy wszystko wokół wydaje się pozostawać bez zmian.  Trudno jest pojąć znaczenie szerszej perspektywy i dlatego zalecamy, że najlepszym sposobem jest kierować się do swojego wnętrza każdego dnia i dostrajać do Wyższego Ja oraz prosić o przewodnictwo i wskazówki.  Poprzez ten nawyk świadomej intencji pojawi się w waszym życiu wiele dobrego.

Ziemia przechodzi teraz przez wiele zmian wewnątrz co manifestuje się jako ruchy na powierzchni.  Te zmiany i dopasowania będą nadal występować w okresie przejścia Ziemi do wyższego wymiaru.  Kiedy te zmiany zachodzą odczuwajcie Miłość, bezwarunkową Miłość do Ziemi i wszystkich jej Mieszkańców i wizualizujcie wielkie światło wychodzące z diamentowo krystalicznego jądra Ziemi w kierunku krystalicznej siatki i na zewnątrz w Kosmos.  Miejcie serca zawsze zharmonizowane z szerszym obrazem Boskiego Planu i zachowujcie spokój i koncentrację.  Pozostając w skupieniu pomagacie innym  wokół siebie zachować spokój i pokój, co jest dla nich bardzo pomocne.

Jest to czas, w którym jest możliwe świadome pełne otwarcie waszej czakry serca, ponieważ to właśnie z tego portalu energii w was jest aktywowana wasza Ścieżka i staje się ona dla was oczywista, przejrzysta.   Jest to ważne, ponieważ wielu z was znajduje się w obszarach, gdzie Przebudzenie Ludzkości jeszcze nie nastąpiło, a to wymaga jakości wiary i wytrwałości, aby kontynuować  na swojej duchowej drodze, wydawałoby się, samotnie i nie będąc zrozumianym.   Wymagana jest Miłość najwyższej jakości, aby dalej iść w tym kierunku i nie upadać.   Każdy z was posiada ten rodzaj miłości w wielkiej obfitości.

Pozwólcie, aby to światło wewnętrzne jakim naprawdę jesteście zabłysło w tych dniach przejścia z jednego świata do drugiego, ponieważ będzie to stanowić wielką pomoc dla wszystkich wokół was.  Oni mogą tego nie dostrzec, ale odczują na subtelnym poziomie.  Kiedy wasze Wyższe Ja i Wielka Obecność JAM JEST zakotwiczy się głębiej w was, Ci wokół będą mogli zrobić to samo i będą mogli  osiągnąć przejście w płynny i łatwy dla nich sposób .

Promieniujcie, moi Drodzy, bo jak możecie być kim innym niż jestescie?

Do następnego tygodnia …

Przekaz tygodniowy, 20 do 27 maja 2012  przez Marlene Swetlishoff

Przetłumaczyła Ludmiła

http://www.therainbowscribe.com/hilarion2012.htm

2 Komentarze (+add yours?)

 1. Bonjovi
  Maj 27, 2012 @ 21:58:56

  od 4 minuty jest scena ktora mnie bardzo zaintrygowała. caly film jest o kaplanie ktory potrafi uzdrawiac za pomoca dotyku. w tej 4 minucie jest scena jak dotyka on glow ludzi tylko na kilka sekund a oni padaja na ziemie bo doznali obecnosci ducha swietego. bardzo intrygujace 😉

  • zdzich
   Maj 27, 2012 @ 22:29:32

   On kładzie dłonie na czakrze 6, wygląda jak nagłe otwarcie jej i wgląd w siebie i Boskość wszystkiego
   Pozdrawiam serdecznie

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: