Konwersacje z Dajamantim 9.5.2012

Dziękuję Dajamanti i Eugeniuszu za udostępnienie tej konwersacji. 

Poruszane tematy to: WJ, 5W, Atlantyda, edukacja, aresztowania, Wielkie Białe Braterstwo, Istoty z Oriona (dopisek Krystal: Orion jest wielką konstelacją z wieloma gwiazdami i planetami i ich mieszkańcy są z różnych wymiarów), odżywianie, system finansowy i wiele więcej 🙂  Krystal

Rozpoczęły się 9 maja, 2012 wieczorem. Wtedy zauważył on pewną istotę negatywną, która stała obok mnie. Powiedział jak uwolnić się od tej istoty:

Oddychaj Mój Drogi, wsłuchaj się w uczucia nie w emocję.
Poczuj Miłość… do wszystkiego…
Zwizualizuj światło przenikające od czubka głowy, po czakrę serca.
Poczuj otoczenie.

I po kilku minutach istoty już przy mnie nie było, gdyż zacząłem wysyłać jej miłość, której nie znoszą 🙂
Następnego dnia napisałem trochę o sobie i rodzinie oraz zadałem parę pytań:
Chciałbym wiedzieć z jakiej cywilizacji i gęstości jestem?
Ile miałem wcieleń na Ziemi?
Jaki jest mój główny cel tego wcielenia?
Na czym mam się głównie skoncentrować obecnie w życiu?

A oto jego odpowiedź:

Witaj Eugeniuszu,

Cieszę się, że potrafiłeś to zrozumieć. To uczucie które miałeś wczoraj, niech będzie taką odskocznią, w Twój spokojny kącik. Medytacja jest dobra, ale nie zapomnij aby po jej ukończeniu, nie odczuwać frustracji, złości czy niepokoju. Istoty te żywią się takimi emocjami, ale nie musimy ich od razu potępiać. Wszystko zależy od Ciebie. Jest oczywistym iż gdy nie będziesz odczuwał tych nisko-wibracyjnych uczuć, nie zaprosisz żadnej z tych istot. Wczoraj zostały przepędzone, ale nie zapomnij już nigdy im nie wysyłać zaproszenia. W piątym wymiarze tych istot nie będzie, ponieważ drzwi dla nich zostaną na stałe zamknięte.

Twoja żona jest wspaniałą kobietą, nie zapominaj również o tym. Wszystko jest ze sobą połączone, także każda część jest tak samo potrzebna, jak całość. Nie musisz żonę zmuszać do rozwoju duchowego, do medytacji, to niepotrzebne. Zarażaj ją swoją własną postawą, swoim świadectwem, a wtedy staniesz się dla niej najwspanialszym darem. Nie musisz nic mówić, niech sama poczuje jaka wibracja emanuję z Ciebie. Będziesz ją zarażać tym, a wtedy zobaczysz ile rzeczy się zmieni w Twoim doświadczeniu. Niech tak będzie.

Mój Drogi, pytasz ile miałeś wcieleń? A Ja pytam, czy to jest dla Ciebie takie ważne? Twoje wcielenia składają się na każdą istotę ludzką, pod względem rasy i narodowości. Twoje wcielenia składają się również na setki innych planet, które zamieszkiwałeś, także nie żyłeś tylko na Ziemi. Pytasz z jakiej gęstości jesteś? Ale tutaj musiałbym zapytać: Z którego życia?

Przyjacielu, pełnisz rolę podróżnika. Każde Twoje życie fizyczne, rozpoczynasz w zupełnie innym miejscu, zupełnie innej planecie, rodzinie, narodowości. Pytanie skąd przybyłeś? Jest błędne, ponieważ wszystko jest Teraz, i w tym Teraz jesteś Tutaj. Tym czym wydaje Ci się byłeś przedtem, jesteś Teraz. Jaki jest Twój główny cel? Narodziłeś się Tutaj. A wiesz dlaczego? Ponieważ Ty, wraz z miliardami innych dusz, które chciały zamieszkać na tej planecie, doskonale wiedziały co się tu święci. Chciałeś przeżyć na własnej skórze proces Wzniesienia, ponieważ nigdy nie udało Ci się tego przeżyć osobiście. Po to tutaj jesteś.

Na czym się powinieneś skoncentrować? Na sercu. Posłuchaj swojego serca. Ale tak bardzo szczerze. Zapytaj siebie wprost, czego pragnę w Piątym wymiarze, jaki powinienem być i co powinienem mieć? A kiedy już będziesz wiedział czego naprawdę pragniesz, posłuchaj swojego serca podczas medytacji, co ono ma do powiedzenia w tej sprawie. Jeżeli Twoje uczucie będzie dominować na pragnieniem, odsuń inne sprawy na bok i słuchaj, (nie koncentruj się) tylko słuchaj i słuchaj Twojego serca, niech to uczucie Ciebie całego napełnia.

Problemy które miałeś wcześniej to etykietki niepotrzebne. To iluzja trójwymiarowa, która w piątym wymiarze, kompletnie ci się do niczego nie przyda.
Złość, frustracja, niepokój one są nie potrzebne i tak naprawdę ich nie ma. Jesteś Ty i Twoje serce, które pamięta każde Twoje wcielenie, i gdy tylko poprosisz je o pomoc, napełnisz się tylko wspaniałymi uczuciami, a Twoja rola polega na tym, abyś nauczył się słuchać. A wtedy Twoje życie, zmieni się nie do poznania. Będziesz zaskoczony, jak łatwym jest to procesem.

Z Miłością Przyjacielu.

Napisałem do niego:

Dziękuję serdecznie Dajamanti za odpowiedzi.  Naprawdę dużo mi wyjaśniły. W ogóle dzisiaj cały dzień czuję się inaczej, czuję więcej energii i wyższe wibracje, jestem taki spokojny i radosny. Będę kierować energię Miłości do żony, może i ona zechce uczestniczyć ze mną we Wzniesieniu. Mam również nadzieję, że dzieci (prawdopodobnie Indygo i Kryształ) mają już bilet do 5D i nie będą mieć z tym problemów.
Ja sądziłem, że przybyłem tu na tą wspaniałą planetę z jakiejś cywilizacji i miałem tu kilka-kilkanaście wcieleń i obecne jest ostatnim w 3D.
Moje serce miało wiele perypetii, może dlatego było takie zamknięte, że nie potrafiłem usłyszeć/poczuć odpowiedzi. Ale to się zmienia i zaczynam otwierać serce i kochać coraz bardziej.
Nie przypuszczałem, że jestem Podróżnikiem. Zapewne moje doświadczenia będą bardzo ciekawe.
Chciałbym szybko uzyskać kontakt z WJ, aby wiedzieć komu i w jaki sposób mogę pomóc innym ludziom we Wzniesieniu. Bez Wiedzy można komuś zaszkodzić zamiast pomóc, albo wplątać się w sprawy karmiczne. Chcę działać w zgodzie z Wolą Stwórcy.
Ostatnio słucham i śpiewam Gayatri Mantrę http://whitedevas.eu/?p=723  Mam nadzieję, że jest pomocna w oczyszczaniu i podnoszeniu wibracji.
Jeszcze takie pytanie: Ziemia w 5 wymiarze jest z wyglądu taka jak w 3D (las to las, morze to morze, góry to też góry)? Czy nasze domy też będą w 5W? Czy też tam jest zupełnie inaczej? Czy już wiadomo ile mniej więcej ludzi uzyska/wybrało Wzniesienie? To tyle na razie
Również z Miłością Przyjacielu.

I otrzymałem kolejną odpowiedź:

Witaj Eugeniuszu,

Każde Słowa które usłyszysz, każdy gest który zobaczysz, jeżeli będą rezonowały z Twoim sercem, to znaczy poczujesz się dobrze, wiedz że nawiązałeś kontakt z Twoim WJ. Co to oznacza? A to, że w tym momencie Twoje WJ, mówi: „Tak, to jest dobre. Śmiało, zrób To. Odczuwaj to”. Gdy poczujesz dyskomfort na ciele, w postaci negatywnej emocji, wiedz że nawiązałeś kontakt w Twoim WJ, które mówi: „Czy oby na pewno tego chcesz? Gdy zrobisz to, lub wypowiesz to słowo, pozostaniesz tam gdzie jesteś i nic nie zmieni się na lepsze, czy chcesz tego mimo wszystko?

Rozumiesz?

Musisz Przyjacielu zrozumieć, że są różne formy kontaktu z WJ. Tylko w niektórym przypadkach, WJ przemawia z Twojej podświadomości, układa zdania wykorzystując Twoją wiedzę w postaci słów i kierując się twoim systemem wierzeń. Wiadomo Przyjacielu że WJ jest podpięte pod całość, tak jak i ty, dlatego posiada dość znaczną wiedzę, ale musisz zrozumieć, że ciekawy umysł, to umysł trójwymiarowy. Jeżeli wciąż w Twojej głowie rodzą się pytania: Dlaczego? Jak to? Po co? Pozostajesz w iluzji trzeciego wymiaru. Umysł pięciowymiarowy jest czystym umysłem. Po prostu tworzy wszystko to, co według niego w tej chwili jest niezbędne i to wszystko. Rozumiesz to? Większość pytań które chcesz zadać, a które jeszcze krzątają ci się w głowie, wybijają Cię z Twojego Teraz. Nie żyjesz chwilą, tylko tym co według Ciebie jest zewnętrznie ciekawe. To nie potrzebne.

Chcesz wiedzieć skąd przybyłeś naprawdę? A ja Ci mówię że ze źródła bytów, tak jak my wszyscy. Wcielenia które miałeś wcześniej, nie są ważne. Ważna jest wiedza jaką uzyskałeś z tych wcieleń i tę wiedzę, skrywa Twoje serce.

Konstrukcja sama w sobie jest neutralna. Ona posiada moc wtedy, kiedy Ty sam ją nadasz. Jeżeli boisz się iść tam, nie idź. Jeżeli pójdziesz z radością w Twoim sercu, zrobisz coś więcej niż tylko medytację. Wpłyniesz na swoje otoczenie, w bardzo pozytywny sposób, a Twoje WJ będzie mówiło: „Tak to jest to”.

Twoje ostatnie pytanie tak skonstruowałeś, że mógłbym Ciebie zapytać o to samo. Jak wyobrażasz sobie planetę w piątym wymiarze? To w co wierzysz, będzie ci dane, albowiem w tym wyższym planie, manifestujesz to co chcesz i jak chcesz. Jeżeli będziesz chciał aby góra była Twoim domem, w porządku nikt Ci w tym nie przeszkodzi. Nie będziesz musiał wypełniać żadnych dokumentów, po prostu tam zamieszkasz. Będziesz chciał spać pod gołym niebem? Proszę bardzo, pogoda będzie neutralna, także nie odczujesz ani chłodu ani gorąca. A jeżeli pragniesz willi z basenem, nie ma sprawy, zamieszkasz i tam. Rozumiesz?
Co wybierzesz?

Z Miłością.

I moja wiadomość: (Opuszczam sprawy prywatne)

Witaj Dajamanti,

Taki kontakt nie w postaci wyraźnych myśli, tylko delikatnych odczuć czy uczuć to już miałem i to rozumiem.
Nie sądziłem, że ciekawość, czy pragnienie poznania i zrozumienia otaczającej rzeczywistości jest typowo 3D. To dla mnie zaskoczenie. Uważałem, że rozwijamy swoją wiedzę do co najmniej 6 wymiaru, gdyż 7 wymiar jest już całkiem innej jakości.
Jeśli chodzi o wygląd Ziemi w 5W to wygląda na to, że my sami będziemy mieli na to wpływ. Więc wybiorę z pewnością piękne krajobrazy. Najważniejsze to rozwinąć w sobie czakrę serca, czyli wszystko darzyć prawdziwą miłością.
To na razie, pozdrawiam z Miłością.

I dalej już konwersacja:

-Nie do końca zrozumiałeś Eugeniuszu, ależ pytaj do woli. Ale nie zapominaj o Czystości umysłu i chwili Teraz, to najważniejsze.
Pewnego razu, pomówimy sobie jeszcze dlaczego zadawanie pytań o tematy zewnętrzne jest takie nieistotne pod względem całości. zrozumiesz to.

dzięki za odpowiedź, myślę że to zrozumiem

-Drogi przyjacielu, masz w głowie tyle pytań…
Tyle chciałbyś wiedzieć, ale punktem centralnym jesteś Ty…
wszystko wychodzi od Ciebie. Nie ma wyjątków.

właśnie, chcę wiedzieć jak to wszystko jest na prawdę

-A czym jest prawda w takim razie?

a prawda zależy o punktu widzenia…
każdy ma własną prawdę

-Powiem Ci coś Eugeniuszu, prawda z punktu widzenia całości nie istnieje. To co ty wierzysz, staję się prawdą dla Ciebie, mimo że moja prawda jest całkiem inna, wręcz niesamowita i niepojęta dla Ciebie.
Czyja jest w takim razie prawda? moja czy Twoja?
Wiesz ile istnieje prawd? nie sposób określić.

tzw obiektywna, a jak ją zdefiniować? Z punktu widzenia Stwórcy?

(… troche na temat słabej oceny syna w szkole)

-Gdy słuchasz swojego serca, ono podpowiada co według Ciebie w danej chwili jest najlepsze, i na czym się powinieneś najbardziej skupić a stanie się Twoją prawdą.
posłuchaj…
Twój syn przyszedł ze szkoły ze stopniem słabym. Ale Twoja prawda
według ciebie podpowiada Ci aby syn był lepszym uczniem
Wiec skup się na sobie, aby ta prawda stała się Twoją prawdą.
Rozumiesz?

chyba tak

-Świetnie, to jest punkt widzenia Ojca.
Tak naprawdę nie chodzi o to, abyś kogoś przekonywał aby zmienił się dla Ciebie aby prawda powstała wokół twojej istoty. To nie ma sensu.
zmień siebie, a wtedy prawda też będzie inna, dostosuje się do twojej istoty.
Tym jest prawda.

i tak obecny system edukacyjny jest bardzo nieefektywny i zacofany, ale na razie innego nie ma. Może wkrótce jak zaczną się zmiany to zmieni się na lepszy, a w 5W to nie nie wiem czy w ogóle jest potrzebny

-system edukacyjny zostanie, ale nastąpi dużo zmian, bardzo dużo.

tak wię obecne oceny na świadectwie nie będą mieć chyba większego znaczenia

-to nie o to chodzi. uczniowie będa się uczyć tego czego sami pragną. Ale wiedza która będzie im przekazywana niejako systemem pierwotnym, może niekoniecznie od nauczycieli, to będzie dokładnie to czego Ty się uczysz, jak praktyka duchowa.

tam poziom świadomości dzieci będzie dużo pewnie wyższy i będzie chęć nauki, gdyż obecnie większość dzieci nie chce chodzić do szkoły, aby się uczyć

-Gdy teraz uczeń uczy się jaki jest mały i niegodziwy jako człowiek, to w piątym wymiarze będzie się uczył jako istota duchowa, wspaniała i mądra.

a właśnie w 5W dzieci nadal będą dziećmi czy też przybiorą postać dorosłą?

-Tak. Ponieważ obecna nauka jest bardzo uboga i poniekąd przekazywana na siłę. Aby wpoić obowiązki, zakazy i nakazy względem ucznia.
Tak. Dzieci pozostaną dziećmi, ale gdy dorosną, staną się prawdziwymi Mistrzami, takimi jak Ty.

A ludzie starsi raczej będą młodnieć w 5W?

-oczywiście że tak. Gdy świadomość się zmieni, ciało również się musi dostosować do tych zmian.

A możesz mi powiedzieć czy moja mama przejdzie do 5W?

-Jest na to przygotowana, pod względem energetycznym, ale osobiście każdy ma wolną wolę aby zadecydować przed ostatnim miesiącem tego roku.

ona ma dobre serce, dużo miłości, ale w ogóle nie wierzy w to co jej mówiłem o tym

-Dużo miłości, to wystarczy.
Miłość oznacza zgodę na wyższy wymiar.
Nawet sobie Przyjacielu nie wyobrażasz ile istot Ciemnych powróciło i powróci do Swiatła, jeszcze przed wzniesieniem. Ile nienawiści zamieni się w miłość.
To będzie globalne. Ile decyzji przemieni się w szczere intencje.

Natomiast tato to raczej nie, gdyż nie był dobrym człowiekiem, chociaż wszystko jest możliwe.

-A chcesz aby Twój Tata przeszedł do Piatego wymiaru?

właściwie to zależy od jego duszy, jak ona wybrała, ja nie bardzo chcę się w to wtrącać

-A ty? jak wolisz?

chciałbym, aby też tam był, myślę że tam będzie inny

-Pamiętasz co mówiliśmy o sercu? o słuchaniu własnego serca? o prawdzie?

tak

-Poczuj osoby które chcesz aby były z Tobą w piątym wymiarze. Nie musisz ich zmuszać aby słuchały Twoich słów i praktyk duchowych.
Po prostu uwierz że są tam razem z Tobą. To wystarczy. Ponieważ one przejmą Twoje wibracje. Wtedy zacznie się wszystko zmieniać.
Ponieważ one przejmą Twoje wibrację. Wtedy zacznie się wszystko zmieniać.

tylko tato ma starczą demencję i jego świadomość jest mocno ograniczona

-świadomość tak, ale podświadomość nie, i nigdy nie będzie ograniczona.
Podświadomość wyłapuje wibrację drugiego człowieka. Wołaj do niego ale wibracyjnie, nie werbalnie.

to wygląda, że zdecydowana większość ludzi przejdzie do 5W

-zdecydowana większość ludzi, owszem przejdzie do 5W.
Zostaną ci absolutnie pozbawieni jakiegokolwiek światła.
Dlatego uczę Cię abyś wyłapywał iluzję i pytania świata trójwymiarowego.

a kiedy z Ziemi zostaną ewakuowani istoty negatywne 4D? To już chyba najwyższy czas.

-Negatywność na Ziemi z dnia na dzień znika coraz bardziej. wkrótce jej nie będzie.
stale rosnąca wibracja planety, nie pozwala im istnieć i egzystować.

Uzuli Undine podawał/a że istoty spolaryzowane negatywnie są również w 5 i do połowy 6 wymiaru, ale na Ziemi jest kwarantanna i z tego powodu ludzie w 5W są chronieni

-Negatywne istoty, przechodzą do wyższych wymiarów, jeżeli dane jednostki ich tam zapraszają, dlatego Atlantyda i dawny piąty wymiar przestał istnieć zupełnie z tego samego powodu.
Rozumiesz?

nie bardzo

-Gdy istniała Atlantyda istniał Piaty wymiar świadomości na Ziemi. A więc Ta planeta już była raz pogrążona całkowicie w piątym wymiarze. Ludziom żyło się niesamowicie dobrze…władali swoimi mocami i żyli tysiące lat…ale…coś się stało…
pojawili się Bogowie z nieba, tak zwani kosmici, którzy zaczęli gmatwać ludziom w głowach i zmuszać do czczenia wszelakich Bóstw. grozili strachem, piekłem i strasznym Bogiem. I tak ludzie zaczęli się nienawidzić…z piątego wymiaru, spadli na trzeci.
a wszystko to…przez kilku kapłanów którzy zaprosili tych nieproszonych gości. To wszystko.

to byli Orionidzi?

-To byli Orioni, Reptilianie i ich sługusy szaraki.

i są do tej pory?

-Są, niejako przyczynili się do stworzenia naszych ciał, poprzez wszczepienie własnego DNA.

wiesz kiedy te aresztowania ruszą wreszcie? w tym m-cu?

-aresztowania już dawno ruszyły i trwają do tej pory, ale ty o niczym nie wiesz, aby nie wywoływać paniki.

to fajnie, że to już idzie, a kiedy w Polsce?

-Trzeba na początku ściąć drzewo, aby pozbierać jabłka. Rozumiesz?

nie

-potrzeba przyciszenia punktu centralnego, z którego wszystko wychodzi.

raczej najpierw należy zebrać owoce, a potem można ścinać drzewa

-Tutaj jest odwrotnie, ponieważ gdy pozbierasz tylko owoce, drzewo urodzi je więcej.
Jeżeli podetniesz korzenie z miejsca gdzie wszystkie rozkazy wychodzą, to logicznym jest że przestaną wychodzic.
Polski rząd jest tylko marionetką.

znasz to? http://prawdaserca.pl/ Teraz jest o odnowieniu naszego DNA

-znam

U Ciebie DNA ile ma helis? 6?

-Różnie, zależy od wymiaru.

Aha, czyli to zależy od wymiaru, a w tym wymiarze ile?

-Dokładnie tyle samo co Ty, ale tak samo jak Ty, odbieram częstotliwości z Wielkiego Centralnego Słońca i iluzyjnie zaczyna się to zmieniać. Tak samo jak u Ciebie.

Pod wpływem napływających wyższych wibracji mają się nam uaktywnić kolejne nitki do co najmniej 6?

-Uaktywni się tyle, na ile ty sam pozwolisz. Będziesz chciał mieć 12 helis? nie ma problemu. zacznie się tak zmieniac twoje ciało abyś to dostał.

12 to sądziłem iż uzyskamy w 5W?

-ależ uzyskałbyś również w 3W gdybyś tego tak naprawdę chciał.

może i jest to możliwe, gdyz nie ma rzeczy niemozliwych…

-absolutnie wszystko jest możliwe, wszedzie i w kazdym czasie, zapamietaj To.

to już właśnie wiem  szkoda tylko, że nie szybko się to manifestuje w 3D, ale to zależy od naszej Mocy

-Manifestuje się w zgodzie z twoją swiadomością, od twojej świadomości, co zaakceptujesz, a co uznasz za niemożliwe.

Chciałem jeszcze zapytać o Wielkie Białe Braterstwo. Otóż z paru źródeł dowiedziałem się, że to są istoty negatywne, które udają całkiem nieźle pozytywnych i zwodzą tych nawet bardziej rozwiniętych duchowo. Chodzi o Saint Germaine, Sanat Kumara itp. Czy to prawda?

-Nie. Wielkie Białe Bractwo, to 7 poziom egzystencji. Cechuje wybitnie oświecone istoty. Jest bardzo dużo istot negatywnych co udają istoty światła, i tylko najbardziej wrażliwi, potrafią to dostrzec.

zapytam jeszcze o moje dziwne świsty, gwizdy, piski w głowie. Mam je cały czas, raz bardziej głośne raz trochę cichsze. Jest ich z kilka do kilkunastu. Czy to jest efekt wyższych częst działających na moje ciało czy też może jakieś obce implanty?

-Energia z Wielkiego Centralnego Słońca zakotwicza się w Tobie. Nie sprzeciwiaj się jej. Niech piszczy… raduj się tym procesem.

uf, to dobrze, bo myślałem, że to coś złego, ale ja mam to od wielu już lat.

-Bo od wielu lat ta energia płynie. Tylko teraz jest mocniejsza.

A właśnie, nie mam ja jakiś negatywnych implantów w ciele eterycznym, emocjonalnym lub mentalnym?

-Jeżeli powiem ze masz, przestraszysz się?

Nie, nawet byłem prawie pewny że są. Zakładają dla prawie wszystkich co się rozwijają duchowo

-fizyczne nie. Emocjonalne TAK.

Trzeba tylko teraz ich się pozbyć, bo one nie będą potrzebne w 5W

-Świetnie. Zrozumiałeś. Brawo. Jestem pod wrażeniem.

A możesz powiedzieć kto mnie nawiedził 6-7 lat temu w pracy i co mi zrobili? Szaracy?

-Szaracy nie. Reptilianie – pokarm i zdobycie Twojej energii.

A implantów wtedy nie założyli?

-Reptilianie nie zakładają implantów. Szaracy też nie. Orioni Tak.

A reptilianie nie są z Oriona?

-Nie.

a nie blokuje mi ten implant czakry serca, albo czakry 3 oka?

-nie blokuje czakr, masz w tym swobodę działania. Ty możesz ten implant zablokować i blokujesz skutecznie medytacją. Słuchaj własnego serca, ono ci wszystko powie.

czy jak ja proszę Arkturian o pomoc w nocy to oni mnie słyszą i oczyszczają moje ciała?

-Arkturianie z wyższych poziomów, zawsze Cię słyszą. Zgłoszą się jeżeli twoje intencje będą czyste i prawe.
Ty jeszcze śpisz, czy już nie potrzebujesz snu?

-Mogę spać, albo nie. Mogę podróżować, albo medytować. to zależy tylko ode mnie.

chciałbym zapytać o wymiary i gęstości, gdyż podawane informacje często są sprzeczne. Teraz Ziemia i ludzie będą wznosić się do 5 wymiaru, a która to jest gęstość: 4 czy 5?

-4 gęstość.

czyli 6 wymiar to 5 gęstość?

-Tak.

Jeszcze sprawa odżywiania się. Głównie chodzi o dzieci. Otóż żona nauczyła ich, że mięso to podstawa żywienia. I oni teraz nie chcą go porzucić, zresztą nawet żona nie pozwoliłaby na rezygnację z mięsa. Jak to jest ważne?

-Mięso zawiera obniżone wibracje, cierpienia zwierzęcia. Mięso można zastąpić zielonym groszkiem, organizm przyjmie to za chude mięso i pobierze niezbędne składniki.

Ale chyba jeszcze jest czas na zrezygnowanie z mięsa? Zresztą dla wielu ludzi to może być wielki problem.

-To nie jest problem. Ale będzie to powoli wprowadzane w życie.

Może jak za parę m-cy wibracje będą o wiele szybsze to ludzie to sami zrozumieją i porzucą niskie wibracje.

-Musisz zrozumieć Eugeniuszu, że gdy Twoja świadomość będzie wysoka nic nie zakłóci Twoich wibracji nawet jedzenia mięsa. Ale narazie jest inaczej, i wszystko ją zakłóca. Oto cały powód niejedzenia mięsa.

No tak, dla Wzniesionego Mistrza nawet trucizna nie zaszkodzi…

-Otóż to.

Jeszcze wrócę do wymiarów – czy będzie 4 wymiar na Ziemi?

-4 wymiar już jest, nie żyjesz tylko w 3 wymiarze.

ja wiem, ale po Wzniesieniu do 5, to chyba już nie będzie?

-Będą wszystkie łącznie z 5. Ty wybierzesz sobie gdzie chciałbyś egzystować. Gdy osiągniesz wielowymiarowość, będziesz podróżował od 12 do 3 jeżeli będziesz tego chciał.

Czyli 3 i 4 nadal będą?

-Jeżeli ty otworzysz się na inne wymiary pozostaną. Jeżeli zamkniesz się tylko w 5 one znikną. Zależeć będzie tylko od Ciebie.

A co z tymi, którzy wybiorą pozostanie w 3W?

-Jeżeli nie przystosują się wyższych wibracji ich ciała nie przyjmą światła. Ciało węgielne pozostanie, stając się śmiertelnym. Ciało kryształowe, osiągnie swoją boskość.

ciało kryształowe będzie oparte na krzemie, czy też na diamencie?

-Kryształ.

A pierwiastki w 5W będą takie same czy też inne? czy węgiel zamieni sie w inny pierwiastek?

-Wszystko będzie bardziej pochłaniało światło. Gęstość materii stanie się subtelną materią. Mozna powiedzieć „elastyczną”.

Zresztą tam chyba będzie zupełnie inna organizacja materii, może nawet nie być atomów, tak?

-cząsteczka pozostanie, bardziej energetycznie związana. Przepraszam ale ciężko to przedstawić w języku pisanym.
zapewne nie ma jeszcze pojęć i słów, aby to wyrazić

-w trójwymiarowym języku, mozna tylko nakreslić kształty ale nie opisac dokładnie.

a te 5 wymiarów to są wymiary geometryczne, czy też nadal tylko 3 będzie geom, a 2 to będą inne, np. czas i miłość?

-sprecyzuj dokładnie pytanie.

obecnie mamy 3 wymiary geometryczne przestrzeni, a jak będzie w 5 wymiarze? Nadal będzie 3 wymiary przestrzenne czy więcej?

-Będzie więcej. Ale spostrzeganie będzie zupełnie inne, nie tylko opierać się będzie na wymiarach geometrycznym. Będziesz widział to, co teraz wydaje się być zdolnością paranormalną.

Ostatnio w przekazach daje się wyczuć, że zbliża się czas wielkich zmian, które mocno wstrząsną ludźmi, aby Ci co jeszcze śpią głębokim snem obudzili się w końcu, gdyż czasu pozostało niewiele. Zapewne pojawi się chaos i mogą być braki żywności w sklepach. Dlatego należy zrobić zapasy.
Możesz mi powiedzieć czy w Polsce też tak będzie? Na jaki okres zrobić zapasy? Tydzień, miesiąc? Czy będzie prąd, gaz, woda?

-Pytasz mnie czy robić zapas żywności, a ja Ciebie pytam czy wiesz, że Tworzysz własną rzeczywistość?

Wiem i dlatego jeszcze nie robiłem żadnych zapasów

-Świetnie. Więc istnieje bardzo dużo linii, czasowych które mogą się wydarzyć lub nie. Jeżeli wierzysz lub uważasz że takie zapasy sa potrzebne, zrób to jak najszybciej, a jeżeli wierzysz że nie potrzebujesz zapasów, ponieważ wszystko będzie dobrze, zlekceważ sobie to.

ok, a z pracą to pewnie jeszcze mam trochę czasu, aby podjąć decyzję o rezygnacji lub nie?

-Czy Tworzysz własną rzeczywistość? Więc co wybierasz?

myślę, że tak, ale nie wiem czy będę potrzebny w pracy czy bardziej poza nią?

-Możesz wybrać każde zajęcie jakie chcesz, poczuj się jakbyś był już w piątym wymiarze. Kochaj, szalej raduj się.

Myslę, że po Wzniesieniu to będę się radować razem z innymi, a potem to chyba sobie zrobię niezłe wakacje i wypoczynek, gdyż tu w 3d to niewiele sie dało.

-wiele się da w 3D, spójrz na mnie, co zrobiłem. Nie czekałem na wzniesienie. sam się wzniosłem.
Wszystko jest Możliwe, Eugeniuszu. nie ma granic ani barier.

A możesz trochę naświetlić jakie to ma być światowe wydarzenie, które wszystkich poruszy?
chyba nie będzie to jakiś kataklizm, tylko coś pozytywnego?

-istnieje kilka linii czasowych. taką jaką linię inni wybiorą, nie musi być Twoją. Rozumiesz?
Ktoś może przezywać kataklizm, a drugi cieszyć się na łonie natury. co wybierzesz? wybór należy do Ciebie.
Ty możesz oglądać kataklizm w telewizji, ale w nim nie uczestniczysz, ponieważ go nie wybrałeś.

Zdaje się, że podczas wzniesienia te wszystkie linie czasowe zbiegną sie w jedna?

-podczas którego wzniesienia?

chyba 21.12.12 czyli Ziemi?

-21.12.12 będzie datą, do kiedy każdy człowiek ma wybrać, czy idzie dalej, czy pozostaje w tym samym miejscu.

myślałem, że wybór należy podjąć wcześniej, a w tym dniu będzie końcowe wzniesienie dla tych co wybrali

-wzniesienie już się zaczęło i właśnie trwa. Jeżeli wybrałeś po tej dacie, pójdziesz dalej, podczas gdy inni co nie wybrali pozostaną.

A co z tym nowym systemem finansowym? Jest realizowany? Będzie w tym roku?

-projekt finansowy, został już dawno ukończony, pod koniec tego roku ma być wprowadzony w życie.
Banki wkrótce przestaną funkcjonować.

Ale pod koniec tego roku, to ludzie już będą wchodzić do 5W, a tam to chyba żadne pieniądze nie są potrzebne
system finansowy jest dobry tylko do 3D

-wymiana produktów. Ty dasz mi to , a ja w zamian tamto. Tak bedzie funkcjonowac.

A po co wymiana, jeśli można będzie stwarzać myślą to co się chce?

-to dłuższa nauka. Nie wszyscy od razu zrozumieją. Manifestacja różni się od materializacja.

aha, czyli nie od razu zaczniemy żyć w pełni 5W, tylko stopniowo się tam rozwijać?

-Brawo. Zrozumiałeś to. Będziesz już w piątym wymiarze wibracyjnie, ale będziesz uczył się jak przystosować się do nowych warunków. nie będzie to natychmiastowe.

właśnie myślałem jak ludzie od razu pojmą, jak funkcjonować w 5W?

-to tez będzie wielka rola braci i sióstr z kosmosu. pomogą zaaklimatyzować się.

Chyba, że wcześniej uda się zjednoczyć z WJ

-dokładnie. Połączyć się aby wyrażały jedne myśli.

może nawet nie koniecznie zjednoczyć, ale chociaż być w kontakcie, gdyż zjednoczenie to jest raczej w 6W

-zjednoczenie, to wielowymiarowość, a więc możesz być w każdym wymiarze ile chcesz, i gdzie chcesz.

Ciało WJ inaczej ciało indygo czakry 3 oka ma swoją manifestacje w 6W, tak?

-zdefiniuj pytanie.

Chcę się dowiedzieć czym jest WJ? jakie ma ciało? w jakim wymiarze?

-WJ nie posiada ciała. jest częścią ciebie. jest w tobie, zawsze tam było. doświadcza przez Ciebie i posiada dużo ciekawych rad.

a ciało tzw. przyczynowe? to nie jest WJ?

-nie do końca, ciało przyczynowo-skutkowe to jest wj, ale nie istnieje jako osobna istota od Ciebie.

ja rozumiałem, że to ciało jest jedno na całą serię wcieleń.
a niższe ciała, jak mentalne, emocjonalne i fizyczne są oddzielne dla każdego wcielenia

-tak, ale gdy umierasz, one jednoczą się z wcześniejszymi i tak powstają jedne i te same.

ale ja w tej chwili mam zapewne wiele innych wcieleń na różnych planetach i pewnie w różnych wymiarach
a po śmierci te ciała dołączają te wartości, które są przydatne dla WJ?

-tak, wszystko jest Teraz. Ale gdy teraz umrzesz, wszystkie twoje ciała, we wszystkich wcieleniach, dokonują jakby połączenia i rozdrobnienia na czynniki pierwsze. wiec tutaj masz bardzo dużą korzyść jak jedno z twoich wcieleń, właśnie umiera, ty zdobywasz wiedzę.
Gdy wszystkie twoje wcielenia umrą, ty zaprzestaniesz się wcielać, twoja pełna istota łączy się z główną siedzibą WJ w Universum.

czyli wystarczy, aby jedno moje wcielenie osiągnęło oświecenie to inne też doznają oświecenia?

-nie. Ty zdobywasz wiedzę i jest ci łatwiej zdobyć to oświecenie.
ale nie osiągasz automatycznie.

zapewne po śmierci innych wcieleń nie będę musiał mieć kolejnych
i wtedy następuje to zjednoczenie z WJ

-Chyba że sam zapragniesz się wcielać.

no tak, z własnej woli

-dokładnie.

A wiesz ile mam wcieleń na Ziemi?

-A ile jest wszystkich ludzi na Ziemi?
Jesteś całością. nie wyodrębnioną istotą.

moje WJ ma ileś tam wcieleń, a wszystkie WJ dopiero tworzą Jedność

-Twoje WJ ma tyle wcieleń ile ty się wcielałeś, Ale ogólnie WJ to główne jest połączone ze wszystkimi istotami, jeżeli ja osiągam oświecenie, jest to korzyścią dla Ciebie, ponieważ dostajesz moją wiedzę i będzie ci łatwiej to osiągnąć. Ja jestem połączony z Tobą i zawsze tak było.

a jest jeszcze Jam Jest, ono jest chyba wyżej niż WJ?

-Dokładnie to jest to samo. Nie ma czegoś takiego jak wyżej czy niżej.

znaczy w wyższym wymiarze i jest jeszcze naddusza i nie wiem jak ją rozumieć?
My mamy ciała w 12 wymiarach, w tej Iluzji Wielowszechświata

-a to oznacza że ty istniejesz w wielowymiarowym świecie, a skok do piątego wymiaru, to po prostu widzenie czegoś więcej niż do tej pory. WJ pozostanie tam gdzie jest. nie ma WJ wyższych i niższych.

no jasne że nie ma. WJ uznawałem za ciało 6W. w wyższych wymiarach mamy inne ciała

-wj jest wszędzie i jest wszechobecne.
tak w każdym wymiarze, musisz mieć przystosowane ciało do funkcjonowania.

zapewne o wiele więcej zrozumiem, gdy będę w 5W, bo tu umysł jest dość ograniczony

-lub gdy osiągniesz wielowymiarowość, albo po prostu pokochasz wszystko co widzisz.
mózg jest bardzo ograniczony, a szczególnie trójwymiarowy.

a jak jest z korzystaniem z mózgu w wyższych wymiarach?

-W wyższych wymiarach twój mózg jest podłączony pod umysł Boga, to czyni cię chodzącym i wszechwiedzącym WJ.

tzn. używamy wtedy tzw. wyższego umysłu, który jest połączony z Uniwersalnym Umysłem

-można tak powiedzieć.

dzisiaj udało mi sie otworzyć czakrę serca na kilkanaście minut i poczułem wspaniałe uczucie euforii, radości i wolności

-Gratuluje, to wspaniałe uczucie.

to tak jakbym był zakochany po uszy ale we wszystkich

-Dokładnie tak, taki stan będzie w piątym wymiarze Ci stale towarzyszył.

to było w pracy i po pewnym czasie musiałem jakoś to zmniejszyć bo to było takie inne, trudno było myśleć o czymkolwiek normalnym. A nie słyszałeś moich myśli, gdy Cię wołałem?

-Energetyka zawsze pozostanie, kanał nie został w pełni oczyszczony, dlatego istnieje jeszcze problem, ale to wkrótce się ustabilizuję wraz z ingresywną energią, która niedługo przybędzie.

teraz kolejne wydarzenie energetyczne to 4.06 podczas zaćmienia księżyca, czy coś będzie wcześniej?

-Jest cały czas, ale będzie też później, o wiele większa dawka energii pojawi się na początku września i października, to będzie globalne i niespotykane, taka energia jeszcze nigdy nie istniała na Ziemi.

to dopiero za kilka m-cy, Arkturianie podawali, że 25.06 będzie wydawany dźwięk OM z góry Shasta
to ma pozwolić na kontakt z WJ

-Tak Dźwięk Om, czyli „Jam jest który Jest” Akord Stwórcy który będzie słał tzw. inteligentną energię.

mam nadzieję, że to pozwoli mi na uzyskanie tego kontaktu

-Jeżeli jest takie Twoje pragnienie i szczerze w to wierzysz to tak.

a jak odebrałeś medytację zaćmieniową?
jak to wyglądało z Twojej pozycji/p. widzenia?

-Medytacja została odebrana globalnie i że tak powiem jej ostatki wiszą w powietrzu, ale nie jak czarny deszcz, tylko złoty który niedługo spadnie na tę planetę.

czyli efekty są pozytywne takie jak powinny być?

-Tak, ta medytacja była potrzebna i wiele bardzo wiele osób w niej uczestniczyło. To bardzo dobrze.

Ja też wstałem o 3.25 i medytowałem do 4

-Ja nie medytowałem, ale odbierałem i odbieram energię.

Dziś pomyślałem o Sai Babie. Dlaczego tak rozwinięta dusza nie uzyskała Wzniesienia tylko jej ciało zachorowało i zmarło?

-Forma jest nieważna, nie każdy chcę być nieśmiertelny w ciele. Świadomość Sai Baby osiągnęła Wzniesienie i jeszcze zainkarnuje się nie raz na Ziemi.

Czy to prawda, co podają Kasjopeanie, że główna Fala Wzniesienia nie nastąpi w tym roku tylko 2 lata później?

-Zależy od tego jak jednostka odbierze falę energii, która zostanie przesłana w tym roku. Nie wszyscy chcą osiągnąć wzniesienie. A niektórzy osiągną i osiągnęli wzniesienie wcześniej. Zależy od danej jednostki.

Ale jest taka możliwość, że ci zaspani nie uzyskają Wzniesienia w tym roku, ale uda im się np. za rok lub 2 lata?

-Jest, ale już na innej planecie.

Czy nasze Słońce ma towarzysza, tzn tworzy układ podwójny gwiazd np. z brązowym karłem, który świeci w podczerwieni?

-Każde ciało fizyczne, lub istota fizyczna, ma inne formy, nie tylko człowiek.

chodzi mi o formę materialną 3d, bo jest taka teoria, tylko nie wiadomo czy prawdziwa

-Nie, ty go nie ujrzysz, ale w innym wymiarze, zobaczysz o wiele więcej.
Słońce jest kopią Wielkiego Centralnego Słońca, tak jak Ty Wszechświata.
Musi posiadać swoje kopie.

nawet nadano nazwę tej gwieździe – Nemezis

-Nazwa jest tylko nazwą, ale ciężko coś określić skoro nie można tego zobaczyć

A dlaczego Wielkie Centralne Słońce (WCS) to Alkione w Plejadach a nie jakaś inna gwiazda?

-Wielcy Logosy Wszechświata, tak zadecydowały, to jest też część planu wzniesienia naszej Gai.
Logosy tworzą planety i gwiazdy i układy planetarne.

czyli to jest WCS nie tylko naszej Galaktyki ale całego naszego Wszechświata?

-wszystkich Wszechświatów, Tak. Ale nie jest głównym WCS.

A dlaczego nasza galaktyka została tak wyróżniona?

-Ponieważ cała uwaga skupia się na transformacji Ziemian wraz z Gają.

Czy ta transformacja i Wzniesienie dotyczy tylko naszej planety czy też jest to zjawisko globalne dotyczące całego Wszechświata?

-Pamiętasz co mówiłem o oświeceniu, jednostki?

teraz nie pamiętam

-oświecenie jednej części, wpływa na oświecenie innych części, ponieważ wszystko jest połączone.

no tak

-Nasze wzniesienia, jest bardzo potrzebne dla innych.
Dlatego wszyscy tak trzymają w kciuki aby jak najwięcej nas przeszło do 5W.

a jak sytuacja wygląda w naszej Galaktyce, ile mniej więcej % cywilizacji jest na etapie 3D?

-Jest jeszcze kilka planet, ale ciężko określić procenty ponieważ jednostki tam osiągają oświecenie, na różnych liniach czasowych, a poza tym nie wszyscy egzystują w 5W, reszta w wyższych wymiarach.

kilka planet to ułamek promila, gdyż cywilizacji jest pewnie miliony

-kilka, ale nie określiłem ile, ponieważ taka liczba nie istnieje, galaktyka zawiera bardzo dużo planet zamieszkałych.

zapewne miliardy, ale na różnych gęstościach.
a wiesz w jakiej gęstości jest najwięcej cywilizacji/istot?

-Tak, istnieją różne gęstości. Każda planeta ma inną gęstość, dlatego nie da się określić gdzie gęstości się powtarzają, ponieważ za każdym razem dana cywilizacja pnie się w górę.

no tak, zdaje się na Wenus też będą mieć Wzniesienie do 5 gęstości (5G) w tym roku

-Hathorowie bardzo na to liczą.

a Merkury ma cywilizację?

-Ma, na przykład możesz polecieć tam jako istota trzeciowymiarowa i zobaczysz sam piach i burzę planetarne, ale gdy polecisz tam jako istota pięciowymiarowa lub więcej, zobaczysz tam wspaniałe miasta wraz z mieszkańcami, Rozumiesz?

no tak, a z jakiej są gęstości?

-istoty zamieszkujące od 4 wymiaru wzwyż.

a na Wenus też są na kilku gęstościach?

-tak, są tam Hathorowie od 4 do 9 wymiaru.

a jak jest z Marsem, tam była cywilizacja 3D, a teraz?

-nie ma, była cywilizacja bardzo dawno temu.

chyba z 10mln lat temu. Ale są w wyższych wymiarach?

-Mars jest niezamieszkałą planetą.

a to jest dziwne…

-nie tylko to.

A jak z następną planetą, która została zniszczona w 3D, ale w wyższych wymiarach chyba istnieje?

-o której planecie mówisz?

między Marsem a Jowiszem, różnie ją nazywali: Tiamat, Maldek i chyba jeszcze Kantek. Jaka jest jej nazwa?

-Nie ma nazwy, nazwij ją jak chcesz.

ale jak istniała to miała nazwę. I kto ją zniszczył, Orionidzi?

-Widzisz Eugeniuszu, pytasz mnie o nazwę czegoś, co zostało nazwane innym językiem i zupełnie nie w tej rzeczywistości. nie przełożę ci jej na Polski.

rozumiem, czy na tej planecie są cywilizacje w wyższych wymiarach?

-są.

-Ale tak naprawdę to wszystko jest nieważne mój Przyjacielu. Liczy się chwila obecna.
Twoje Wzniesienie.

rozumiem, ale jestem ciekawy wielu rzeczy

-Mój przedostatni przekaz, mówił że ciekawość to ciekawe ego, które nie ma nic wspólnego ze Wzniesieniem.
Zamiast tego, poczuj i praktykuj swoje odczuwanie miłości bezwarunkowej, to naprawdę się liczy.

a kiedy będzie Twój kolejny przekaz dla wszystkich?

-Jak zaobserwuję, iż większość z osób przyswoi sobie to co przekazałem wcześniej.

pomyślałem, że przydałby się przekaz dla osób początkujących, którzy dopiero stykają się z duchowością, aby mogli dobrze przygotować się do Wzniesienia. większość przekazów jest skierowana dla pracowników światła

-Gdybyś dobrze czytał moje przekazy zwłaszcza te początkowe zauważyłbyś, że są one pisane dla wszystkich, tak aby każdy mógł sobie to przyswoić.

czytałem dobrze, ale to było kilka m-cy temu i moja pamięć szwankuje

-rozumiem.

nieraz się zastanawiałem co się dzieje z moją pamięcią, że często szybko coś zapominam. mam nadzieję, że w 5W nie będę mieć z tym problemów

-Zaczynasz myśleć sercem, to dobrze.

tak, wcześniej byłem typowym intelektualistą lewo-półkulowym 🙂

-Tak samo jak ja, nie martw się.

nie martwię się, zresztą podczas otwarcia serca to w ogóle niczym się nie martwiłem, ten cały świat 3D był taki trochę odległy

-On zawsze był odległy ale teraz dopiero zaczyna to do Ciebie docierać.

tak myślę, że jak będę mieć coraz wyższe wibracje i otwarte serce to coraz trudniej będzie tu żyć w 3D, będzie tu niewygodnie

-3D po prostu przestanie istnieć. otworzą się nowe, wspanialsze horyzonty.

no właśnie, to będzie bardzo ekscytujące

-Oj będzie, będzie.

dobrze, już późno i pora na medytację. Dzięki serdeczne za konwersację i do następnego razu. Buziaki dla Czakramati i Tobie też 🙂
Namaste

-Buziaki Eugeniuszu. Utrzymuj piękno i miłość w swoim wnętrzu przez cały czas. Dobrej nocy. 🙂

53 Komentarze (+add yours?)

 1. From Zero To Nothing
  Maj 30, 2012 @ 20:45:34

  Widzę, że niektórzy pytają o piski w głowię. Opiszę coś co udało mi się zaobserwować:

  Jeśli pojawia się nagły pisk (chwilowy, głośny sygnał) w lewym uchu to oznacza ingerencje i próbę modyfikacji struktur myślowych przez istoty negatywne, w takim wypadku należy wyłączyć umysł i skierować uwagę do wnętrza by usunąć odchyły energetyczne.
  Jeśli pojawia się nagły pisk (chwilowy, głośny sygnał) w prawym uchu, oznacza to sygnał od „Wyższej Jaźni” lub istoty sprzymierzonej, sygnał nigdy nie pojawia się bez przyczyny…

  • emin
   Maj 30, 2012 @ 23:48:09

   ja mam piski nie w uchu, a w głowie i jest ich co najmniej kilka jednocześnie w różnych częściach głowy i o różnych częstościach (mniej więcej 8-20kHz).
   A Dajamanti to nasz przyjaciel z tego blogu, który na początku tego roku stał się świadomą Istotą wielowymiarową, tzn potrafi świadomie przemieszczać się między wymiarami. Wszyscy jesteśmy Istotami wielowymiarowymi, ale nieliczni potrafią zmieniać wymiary świadomie. Narazie 🙂

 2. From Zero To Nothing
  Maj 30, 2012 @ 20:30:18

  Przepraszam za „zielonowatość w temacie” ale kto to jest Dajamanti?

 3. Jakob
  Maj 29, 2012 @ 22:52:09

  Kiedy Dajamanti mówi , że jest wiele prawd , to troszkę wprowadza mnie w konsternację . Bo jak może być wiele prawd ?
  Ja to tak zrozumiałem .
  Jest jedna osoba , która wierzy ,że Boga nie ma i dla niej to jest prawda . I jest druga , która wierzy w Boga i dla niej to jest prawda . Czy dobrze to rozumiem ?
  Ale przecież istnieje Bóg , więc prawda jest tylko jedna , a nie wiele ? Jest Bóg i to jest prawda , fakt naszej rzeczywistości .
  Pouczcie mnie jeśli piszę źle

  Pozdrawiam

  • Oualander
   Maj 30, 2012 @ 00:24:25

   Dla lepszego zrozumienia poniżej przedstawiam cytat z „Białej Księgi”- Ramthy
   który mówi dokładnie to samo co Dajamanti i wielu wielu innych, przeczytaj i porównaj kilka innych źródeł a na pewno zrozumiesz tą kwestię.

   Ramtha:

   „Prawdą jest to, co jednostka uzna za prawdę. Prawda jest opinią,
   postawą, przekonaniem, które stało się absolutem w kreatywnej
   myśli. Jednakże opinie różnych osób na jakiś temat będą odbiegały
   od siebie, czasami w dużym stopniu, ponieważ zostały sformułowane
   w oparciu o indywidualne doświadczenia, porozumienia i nieporozumienia
   zgromadzone w duszy nie tylko w czasie tego życia, ale
   wszystkich poprzednich. Zatem jedna osoba może być zupełnie przekonana,
   że coś jest prawdą, a inna nie. One nie będą w stanie siebie
   zrozumieć, ponieważ sobą nie były i nie dysponują zestawem takich
   samych doświadczeń.
   Czyja prawda jest prawdą? Obie. One obie są prawdziwie słuszne,
   ponieważ każda wyraża prawdę opartą na doświadczeniu i zrozumieniu,
   które zostało osiągnięte, ale jeżeli ktoś uważa swoją prawdę za
   jedyną, jaka istnieje, jego zrozumienie jest ograniczone”.

   Dajamanti:

   -A czym jest prawda w takim razie?

   a prawda zależy o punktu widzenia…
   każdy ma własną prawdę

   -Powiem Ci coś Eugeniuszu, prawda z punktu widzenia całości nie istnieje. To co ty wierzysz, staję się prawdą dla Ciebie, mimo że moja prawda jest całkiem inna, wręcz niesamowita i niepojęta dla Ciebie.
   Czyja jest w takim razie prawda? moja czy Twoja?
   Wiesz ile istnieje prawd? nie sposób określić.

   Czy zauważasz podobieństwo, jeżeli zadasz sobie odrobinę trudu bardzo podobnie brzmiące odpowiedzi znajdziesz w dziesiątkach innych duchowych książek i przekazów.

   Przesyłam Serdeczności

   Piotr 🙂

 4. Agnieszka
  Maj 29, 2012 @ 15:10:00

  bardzo, bardzo trafny przekaz! Pozdrawiam!

 5. mahumi
  Maj 29, 2012 @ 12:15:13

  Dziękuję,że jesteście!Dajamanti,jesteś mi bardzo bliski!

 6. hasan
  Maj 29, 2012 @ 11:03:30

  czytam te wszystkie przekazy i nie wiem co jest grane bo piszą słodko cudownie pięknie ale gdzie jest to o czym piszą gdzie masowe aresztowania gdzie zmiany systemu i kiedy z koniczną pisać wkrótce.

  cierpliwości hasanie! – Kr

  • hasan
   Maj 29, 2012 @ 18:43:43

   tak jestem cierpliwy ale to jest męczące dla mnie w marcu pisali o masowych aresztowaniach a teraz już o tym nie piszą i nic nie robią bo jak by robili to by było widać. w pełni oświeconej istocie która jest w pełni oczyszczona i zakotwiczona w świetle i zintegrowanej ze swą wyszą mądrością potrzeba 3 dni na usunięcie wszystkich polityków z ziemi, więc się pytam dlaczego nic się nie dzieje a armia ciemnych niszczy ziemie nadal są opryski nadal stosowana broni pogodowa w chinach. media walą w nas chłamem . ja mam wrażenie chwilami że coś jest nie tak z tymi wszystkimi przekazami i tym działaniem w kierunku uwolnienia ludzi z łap systemu że to tylko słowa bez pokrycia.

   Mówi się o aresztowaniach i innych nadchodzących wydarzeniach w dalszym ciągu w przekazach, artykułach i na forach Pr. Światła, Pozwól istotom o wyższym pojęciu i rozeznaniu zadecydować KIEDY aresztowania maja nastąpić, chyba, ze myślisz, ze wiesz lepiej 😉 — Kr

 7. Perła
  Maj 28, 2012 @ 23:16:05

  Super rozmowa! Taka normalna, zwykła i aktualna. Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w niej. Eugeniuszu – głębokie ukłony 🙂
  Dajamanti … no cóż, tak wygląda bezinteresowność? Tak, nie potrzebujesz podziękowań. Mimo to, bardzo dziękuję 🙂

 8. VEGETA
  Maj 28, 2012 @ 22:32:39

 9. Jakob
  Maj 28, 2012 @ 21:36:02

  Znacie jakąś dobrą stronę dla laika o medytacji ? jak to rozpocząć , ja się do tego zabrać ? Jest wiele informacji w sieci i chyba za wiele , bo nie potrafię tego ogarnąć. A może w zły sposób się zabieram. Po pracy zmęczenie robi swoje , i taka medytacja kończy się zaśnięciem 😉
  Mięso ograniczyłem jedynie do ryb i to sporadycznie , więc chyba dobry początek z wibracjami 😉 Piję tylko wodę i kawę . Wiem , czytałem ,że kawa obniżą wibrację , ale czy to na pewno ?
  Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
  PS> bardzo fajny przekaz. A dziś jeszcze oglądałem na Discovery Historia ciekawy temat o UFO 😉

  • Andrzej
   Maj 28, 2012 @ 22:32:29

   Sądzę że dobrą książką dla Ciebie na ten temat będzie „Potęga Teraźniejszości” E.Tolle albo „Świadomość – klucz do życia w równowadze” Osho. Oba pozycje są na temat sedna medytacji, są wyśmienite i z nich korzystałem w swoim rozwoju duchowym. Pozdrawiam Andrzej.

  • fiolka
   Maj 29, 2012 @ 07:56:00

   Kawa, cukier, tzw. jedzenie tamasowe, bardzo przetworzone…mieso wiadomo,
   najlepsza to jest dieta witarianska, probowalam zostac surojadem, ale skonczylo sie na bolach brzucha, trzeba dac organizmowi wiecej czasu, na dzien dziesiejszy jem 50/50 czyli polowe gotowanych rzeczy a pol.owe surowych i b. dobrze sie czuje:)

  • freeheart
   Maj 29, 2012 @ 13:02:54

   Jak najbardziej popieram propozycje książkowe Kolegów. Znajdziesz też sporo o medytacjach na stronie Krystal. Pisze o nich między innymi Dajamanti. Nie martw się, że zasypiasz. O ile dobrze zacząłeś medytację, działa także podczas snu. Jeśli chodzi o kawę jest to kwestia Twojego wewnętrznego przekonania. Jeśli absolutnie wierzysz, że nie obniża wibracji, to tak właśnie jest. Picie wody jest najlepszym pomysłem. Gdy dodatkowo poprosisz o Boską czystą energię i prześlesz ją poprzez czakrę korony do czakry serca, a następnie z niej do swych dłoni trzymających naczynie z wodą, będzie miała moc uzdrawiającą.
   Powodzenia.

  • adela
   Maj 29, 2012 @ 14:06:39

   kawa bardzo znieczyszcza organizm a tym samym obniża wibracje aury – lepiej juz pić zieloną herbatę a najlepiej wodę – co czynię sama – wybór oczywiście należy do ciebie, pozdrawiam serdecznie

   • Sabrina
    Maj 31, 2012 @ 02:04:01

    Adelo, napisałaś, że lepiej jest pić herbatę, a najlepiej zieloną… w kontekście niższych wibracji…? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam… Herbata zielona zaniża wibrację…? Pytam, bo pijam ją niemal codziennie…

  • JOANNA
   Maj 29, 2012 @ 20:19:39

   Jakob musisz wybrać medytacje ,która będzie dla ciebie,nie ma jednej medytacji dla wszystkich.Można siedzieć w ciszy przez 15 min.-to tez medytacja. Ja staram się medytować codziennie,wtedy żadne zdarzenie nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.Gdy nie medytuje wtedy się zdarza.Jeśli chodzi o odżywianie,pamiętaj nic na siłę do wszystkiego trzeba dojrzeć samemu.

 10. karol123
  Maj 28, 2012 @ 20:38:28

  Juz niedlugo mam nadzieje ze sam osiagne wzniesienie bo czuje z dnia na dzien coraz to wieksze wibracje w sobie i medytacja stala sie dla mnie nawykiem wszystkie problemy przestaja miec znaczenie w zderzeniu z nowa reczywistosciaxD

 11. Bonjovi
  Maj 28, 2012 @ 19:59:05

  mam do was, drogich czytelnikow tego bloga pytanie. mianowicie czy myslicie ze sluchanie wysokich wibracji, podnosi nasze wibracje? np jakbym sluchal wciaz tego: http://www.youtube.com/watch?v=e-6H3HUVUaY&feature=fvwrel

  • Oualander
   Maj 28, 2012 @ 21:39:14

   Witaj Bonjovi

   Takich dźwięków słuchałem kiedyś z programu komputerowego „Brain Wave Generator” , stwierdziłem że niektóre z nich (w tym programie można wymodulować nawet własne) działają uspokajająco a nawet można poprzez słuchanie tego wpadać w odmienne stany świadomości typu alfa lub theta.
   Po jakimś czasie jednak zafascynowanie tym programem minęło, zrozumiałem że do uzyskania podobnych efektów nie są potrzebne żadne programy komputerowe, ponieważ można coś podobnego uzyskać wieloma innymi metodami (kontemplacja piękna przyrody, słuchanie ulubionej muzyki, czy chociażby gra w mojego ulubionego pingponga).

   Tak na marginesie z własnego doświadczenia wiem iż stan umysłu Alfa, osiągnie każdy kto posiada w swoim wnętrzu absolutny spokój i poczucie bezpieczeństwa, sztuczne wymuszanie na niewiele się zda ponieważ nie posiadając w głębi tych odczuć bardzo trudno jest uzyskać trwały efekt.

   Pozdrawiam

   Piotr 🙂

   • Lalibela
    Maj 29, 2012 @ 09:32:03

    Tak, ale pomaga w sytuacji kryzysowej uzyskać ulgę i dystans, przezwyciężyć przeszkody i poznać ten stan. A potem – wiadomo, że jest jedną z wielu dróg i każdy znajduje swoją,

   • adela
    Maj 29, 2012 @ 14:12:29

    spokój powinien płynąć z naszego wnętrza – jeśli jest odwrotnie- nie jestem pewna , czy na dłuzszą metę nie odbije sie to na naszej psychice – w sytuacjach bardzo stresujacych – słucham Immunity Toma Kenyona – ale sporadycznie – lepiej nie uzalezniać się – dla mnie najlepsza jest medytacja lub słuchanie mantr – mam pewność , że to na pewno bezpieczne

    • Oualander
     Maj 29, 2012 @ 22:04:40

     Właśnie – dobrze to ujęłaś Adelo „spokój powinien płynąć z naszego wnętrza”, wtedy automatycznie będziemy uzyskiwać coraz to głębsze stany odmiennej świadomości, bez żadnego świadomego wysiłku z naszej strony.

     Dokładnie tak się czułem przez ok 1,5 roku mojego życia, kiedy po wielu latach próbowałem to osiągnąć sztucznie, odczułem pewien rodzaj dyskomfortu psychicznego, spowodowanego (jak sobie później uświadomiłem) brakiem w moim wnętrzu poczucia bezpieczeństwa i spokoju.

     Serdeczności dla wszystkich 🙂

     Piotr

 12. artur
  Maj 28, 2012 @ 19:07:55

  dawno nie było tak ciekawego wpisu 🙂 pozdrawiam

 13. fiolka
  Maj 28, 2012 @ 18:04:44

  Podnosi na duchu 🙂 Oj ale sie czlowiek cieszy, ze to wszystko juz nie takie nowe, ze na wiele pytan potrafi sobie sam odpowiedziec.
  Wlasnie jak tu emin wspomnial, nalezy wziac sie za siebie 🙂
  Tym bardziej, ze efekty sa niemal natychmiastowe, czas rzeczywiscie przestaje istniec, za niedlugo posiejemy ziarnko i od razu zerwiemy kwiat 🙂
  Nie wiem czy znacie te stronke, bardzo fajne rzeczy tu maja do posluchania i do poczytania – polecam 🙂
  http://iamuniversity.org/wesak-2012-online-program/

  • krystal28
   Maj 28, 2012 @ 18:25:08

   Droga fiolko, poniewaz nasz blog jest w jęz. polskim, czy może masz ten link przetłumaczony na polski, dzięki

   • fiolka
    Maj 28, 2012 @ 18:56:24

    oj nie Krystal, niestety nie ma nic z tej strony po polsku, nawet zadnej z ksiazek dr Stone (mam jedna ale po niemiecku, tak sie zlozylo 😉 tam jest wiele rzeczy z ktorych mozna darmo korzystac, np. te filmiki, bardzo podnosza na duchu (np to przeslanie dot. wesak). Z kolei ” Zyc w rezonansie” Jasmuheen – jest wzorowane na tym co pisal dr Stone, sama kozystam glownie z tej ksiazki jesli chodzi o medytacje i inne rzeczy wspomagajace rozwoj duchowy, w tej ksiazce jest sama esencja, szkoda ze tak puzno na to trafilam 🙂
    z uszanowaniem 🙂

 14. Jack
  Maj 28, 2012 @ 17:12:35

  niby dla wszystkich – ale tak miejscami „oględnie” przedstawione by ci „wszyscy” nie
  za dokładnie to pojęli…
  czyli de facto tylko dla lightworkerów 🙂

  ps.radzę szybko wziąźć się za siebie – bo tego miejsca niedługo już nie będzie …
  (vide dość oczywisty cytat: „3D po prostu przestanie istnieć” – koniec cytatu

 15. JOANNA
  Maj 28, 2012 @ 15:55:46

  Przekaz jest cudowny i wiele nam wyjaśnia.Super Eugeniuszu,że mogłeś otrzymać przekaz od Dajamantiego.Ja byłam kiedyś na kursie nawiązywania kontaktu ze swoim przewodnikiem duchowym.Kilka razy próbowałam nawiązać z nim kontakt ale ciągle powtarzał mi że najważniejsza jest miłość. Jeśli miałam jakiś problem nie otrzymywałam żadnej rady,musiałam decyzje podejmować samodzielnie .Teraz w inny mój własny sposób wzywam istoty światła i proszę Wyższe Ja o udzielenie mi najlepszego rozwiązania.Może komuś ta informacja się przyda. pozdrawiam

 16. Mayan
  Maj 28, 2012 @ 15:18:04

  Bardzo dziękuję za udostępnienie, niezwykle ciekawe 🙂

 17. Mariusz
  Maj 28, 2012 @ 15:15:49

  Zauważcie pewien pozytywny znak w mediach. Nikt już nie trąbi o zbliżającej się wojnie z Iranem. Wniosek z tego taki, że mocodawcy zostali już unieszkodliwieni.

 18. planetariusz
  Maj 28, 2012 @ 13:27:44

  Fantastyczne wiele podstaw i zależności wyjaśnia wymiary,gęstości.Mógłbyś Eugeniuszu spytać jeszcze o czas,ciężko pojąć nowy czas,czy nie będziemy w ogóle potrzebować zegarków?Ale jak się z kimś umówić lub pójść do pracy?

  • Jack
   Maj 28, 2012 @ 17:15:54

   odpowiedź: myślenie niestety typowe dla 3D…

  • Agar
   Maj 28, 2012 @ 20:18:28

   A po co ci zegarek w wyższych wymiarach ?
   Tam czas ten jaki teraz znamy nie istnieje.
   Pozdrwiam Światłem Miłości i Radośći w Jedności
   Agarcithal

 19. Mariusz
  Maj 28, 2012 @ 13:07:28

  Dzięki za znakomitą treść.

  Jesteśmy Jednym.

 20. Wielebny
  Maj 28, 2012 @ 11:46:54

  Niesamowite, czytam ten przekaz juz trzeci raz w pracy i nadal nie potrafie przestac myslec o wspanialych slowach Dajamantiego. Wiecej takich przekazow prosze 🙂
  Pozdrawiam – Wielebny

 21. Lalibela
  Maj 28, 2012 @ 09:36:37

  Ależ fantastyczne 🙂 aż mi sie zrobiło lepiej na sercu mym stroskanym. 😉

  Zastanawiam się, co o tym myślicie, ja wiem, że to uczucie wszechogarniającej miłości jest tak wspaniałe i świetliste, ale rzeczywistość, ale na przykład bycie mamą pokazuje, że czasem okazywanie mądrej miłości nakazuje być surowym dla kochanych, i na przykład w sytuacji „mamo a ja chcę wejść na dach”, albo, a co to za śliczna różowa buteleczka, może w niej fajny soczek, albo, a co sę stanie jak wsadzę siostrze widelec w oko? mamo a ja tak baaaaaaaaaaaaaaaardzo chce graaaaaaaaaać na komputeeeeeeeeeeeerze caaaaaaaaaaaały dzieeeeeeeeń, w takich sytuacjach, a w sumie bardzo czesto, jest się złym na dzieci, mimo że się je i tak kocha i właśnie dla ich dobra nie pozwala się na wszystko. I dzieci nie bezpośrednio, bo mogą się obrazić, ale czują się kochane, bezpieczne w tych granicach.
  Czy tak samo czy pozwalanie by inni nie płacili za usługi (czytaj: wyłudzali, tak, oceniam to), za pracę cudzą nie jest takim byciem surowym w miłości, bo przecież ja do tych ludzi nic nie mam, tylko proszę (wymagam) o uczciwość i postępowanie zgodnie z umową. Wiem, że to oceniam i jestem przywiązana do duchowych wartości jakimi sa uczciwość i szacunek wzajemny. I czuję opór by porzucić to przywiązanie. A wy jak to zrobiliście? Kurczę, po raz pierwszy westchnęłam „byle do świąt” 😉

  • Lalibela
   Maj 28, 2012 @ 09:39:08

   uściślenie, powinno być: nie pozwalanie na to, żeby ludzie nie płacili.
   W końcu to co innego jeśli z własnej woli poratuję kogoś kwotą, a co innego jak ktoś mnie do tego zmusza. Czyli kradnie. Znowu oceniam. Cóż poradzić.

 22. Elfka
  Maj 28, 2012 @ 09:28:26

  Witam cieplutko 🙂
  Dziękuję za przekaz rozmowy, to było bardzo pouczające i umacniające w pozytywnych wibracjach. 🙂 Ciekawa jestem, jak to jest, że niektóre istoty na Ziemi już są wzniesione. Jak to poznać? 🙂

  • Jack
   Maj 28, 2012 @ 17:20:45

   nie wiem jak „to robią” inni – ale ja się po prostu do innych uśmiecham i patrzę z miłością w oczy… 🙂

 23. Dafidoo
  Maj 27, 2012 @ 23:43:30

  Wow :), dziękuje bardzo :). Przekazy od Dajamantiego są mi bardzo bliskie. Eugeniuszu jak uzyskałeś z nim kontakt i jak udało Ci się otworzyć czakrę serca :). Jak czytam jego przekazy od razu mi lepiej :)))

  • emin
   Maj 28, 2012 @ 15:33:39

   Witajcie,
   można powiedzieć, że przez przypadek, ale tak naprawdę przypadki nie istnieją. Otóż po medytacji superKsiężyca na poczatku maja, fb zaproponował nowe osoby do kontaktów i tam był Dajamanti, więc wysłałem mu zaproszenie. Potem 9 maja rozpoczęliśmy „rozmowę”. Powiem Wam, że to mnie bardzo zmobilizowało do pracy nad sobą i podwyższaniem wibracji. Codziennie medytuję 2 razy, zaraz po obudzeniu się i przed snem, a czasem także w dzień jak są możliwości. Cały czas staram się utrzymywać wysokie wibracje. Pomocne są wspomagacze typu relaksująca muzyka, śpiewanie Gayatri Mantry, oglądanie na YT filmików Dajamantiego, Alaje, Kieshy, kamienie szlachetne jak np. Herkimer. No i oczyszczanie umysłu i wsłuchiwanie się w serce, czucie sercem, aby poczuć miłość i zwiększanie tej wibracji. Mam wrażenie, że otwarcie czakry następuje po przekroczeniu 10tys BSM, jeśli tego się pragnie. Dzisiaj znowu przekroczyłem tą granicę, ale nie otwierałem serca na oścież, aby nie odlecieć i było wygodnie. Cały czas czuję wibracje w ciele, w głowie, dłoniach. Wyczuwam energię drzew i z nimi lubię pracować, przytulać się, wysyłać im miłość, a one oczyszczają aurę.
   Tak więc praktykujcie wysyłanie miłości, a Wasze Serce urośnie 🙂

   • bellissa-o-belisza
    Maj 28, 2012 @ 19:21:14

    Co to jest BSM???

   • Paq
    Maj 28, 2012 @ 20:41:19

    @ emin: podziwiam, ja takie zacięcie to miałem z ładnych parę lat temu. Bawiłem się wtedy w świadome śnienie. Zaliczyłem nawet fajny kontakt z inną cywilizacją jak sądzę, a dokładnie z takim jednym gościem ubranym w białą togę. Nie wiem co się ze mną stało od tamtego czasu ale „zleniwiałem” do stopnia w jakim już kiepsko pamiętam co mi się śniło wczoraj. Dla ciebie pozdr. Trzymaj kurs, ja muszę znowu wziąć się do roboty.

  • Jack
   Maj 28, 2012 @ 17:22:45

   na przykład zakochaj się i UWIERZ W TO

 24. alleksa
  Maj 27, 2012 @ 23:01:57

  Podziękowanie z całego serca ❤

  Dodam, że dziś w medytacji ujrzałam Ziemię otuloną złocistym Światłem 🙂
  Promyczki, Kochani ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: