Mateusz, 1 maja 2012

.

Moc i wyrazy miłości; ewolucja duszy, wiedza pracowników Światła,  możliwości, nie ma czego się bać

.

1.  Z pozdrowieniami pełnymi miłości od wszystkich dusz na tej stacji, tu Mateusz.  Ostatnio miliony istot na całym świecie aktywnie obserwowało Dzień Ziemi, dziś jest Światowy Dzień Miłości, a Światowy Dzień Wyzwolenia nadchodzi.  Szanujemy  te wydarzenia, które świętują miłość do waszej planety, miłość do ludzi i umiłowanie wolności, tak żeby ludzie wszystkich nacji mogli żyć radośnie i bez strachu.

2.  Dostaliśmy pozwolenie i  przekazujemy krótki fragment z pierwszego newsletter’a z 11 kwietnia 2003 Fundacji  Światowego Dnia Miłości:
Miłość zaczyna się ode Mnie.  Przyłączcie się do ludzi z całego świata, tak jak my.  Świętujmy i dzielmy się miłością, którą mamy w sobie.  Jest to szczególny dzień przypominający, że miłość jest ogniwem łączącym nas wszystkich.  Jest to również niesamowita moc, która uzdrawia i zmienia wszystko, czego dotknie.
Każdy z nas jest potężną siłą miłości, jeśli pozwolimy tej energii się uwolnić.  Nie ma nic takiego, co musimy ostatecznie zrobić, trzeba tylko pozwolić sobie odczuwać i być miłością.  To takie proste.  Światowy Dzień Miłości jest po prostu naszym sposobem powiedzenia – pamiętajmy, miłość należy do nas i jest częścią każdej chwili naszego życia.

3. Tak, ukochane dusze, miłość jest właśnie tak prosta, pozwólcie jej po prostu być!  Tak często jak słowo miłość jest wypowiedziane, napisane lub przeczytane, miłość jest możliwa –  prawdopodobna!  –  ale moc miłości i tak wiele form ekspresji miłości pozostaje nierozpoznanych.  Miłość i Światło to dwie twarze, że tak powiem, esencji energetycznej Stwórcy, tej najpotężniejszej siły w kosmosie.  Szczególnie teraz, kiedy tak mało czasu pozostało do momentu, kiedy Ziemia osiągnie czwartą gęstość, ważne jest, aby zrozumieć, że miłość jest kluczem do Wzniesienia każdej duszy.  Dlatego poprosiłem Mamę, aby zacytowała tutaj ten fragment książki, w którym rozmawialiśmy o miłości i Świetle.

********************

4. [Poniższy fragment pochodzi  z poprawionego wydania „Oświecenie dla Nowej Ery”.]

Suzanne:  Myślałam, że poprzez miłość do innych, automatycznie wysyłamy im światło, ale teraz się zastanawiam, czy może to oznaczać coś więcej.
Mateusz:  Mamo, masz rację, że uczucie miłości dla kogoś niesie im światło, ale masz też rację, że kryje się w tym coś więcej.  I choć nie jest konieczne rozumienie procesu przesyłania Światła do tego, żeby był on skuteczny, to jednak wytłumaczę jak to działa.
Światło jest w twoim duchu, to uczucie można opisać jako beztroskę, kiedy coś daje ci radość lub pamiętasz coś, co było dla ciebie ważne.  Pomyśl, jak się czujesz, kiedy jeden z twoich psów trąca cię nosem, lub słyszysz jedną z twoich ulubionych symfonii, albo kiedy widzisz piękny zachód słońca – to jakby cała twoja istota wypełniła się Światłem i tak się właśnie dzieje.  Jesteś wypełniana Światłem – po prostu, poprzez doświadczenie.

Światło pochodzi z twojej duszy, łączy się z umysłem i płynie przez całe twoje ciało, żeby wyzwolić piękne uczucia lub inspiracyjne ‚Aha’!  Nie musiałaś nic robić, by doznać tego uczucia i cokolwiek je wywołało, nie wymagało szczególnych starań, by je w tobie wykreować.  Tak się dzieje, ponieważ twoja dusza jest wyczulona na Światło!
Światło, nazwijmy je miłością, bo o tym tu właśnie mówimy, przekazywane od jednej istoty do drugiej, nie różni się w przyczynie i skutku, ale to ty możesz chcieć to zainicjować poprzez skupienie się na kimś.  Gdy to zrobisz, natychmiast wibracje w twoich myślach i uczucia docierają do tej osoby.  Energia płynie od ciebie wzdłuż twoich intencyjnych myślokształtów i intensywności i ta sama porcja miłości, którą wysłałaś płynie pod właściwy adres. Nie ma fałszywych adresów, ponieważ intencja i uczucia są zupełnie jasne. Odbiorca, oczywiście, nie będzie tego świadomy, ale jego /jej dusza będzie wiedziała o „przesyłce”.

Myślę, że rozumiem, Mesz, kochany.  Mówiłeś już  o wrażliwości na Światło, ale nie jestem pewna, jakie są tego skutki.  A może powinnam powiedzieć, że nie wiem, jakie to uczucie.  Czy możesz mi powiedzieć, jak możemy wiedzieć, czy otrzymujemy Światło i jak je wykorzystać w codziennym życiu?
Z radością ci to powiem, Mamo!  Najprościej mówiąc, otwarcie na  Światło uaktywnia duchową klarowność, która wykracza poza ograniczenia trzeciej gęstości.  Należą do nich uprzedzenia i nienawiść z powodu różnic, działanie w chciwości, osądzanie innych za ich wybory, chowanie urazy lub pragnienie zemsty, bezwzględne parcie do przodu, oszustwa i kłamstwa, kontrolowanie życia innych i odmawianie im wolnej woli, ślepe podążanie za dogmatami lub wydawanie rozkazów, choć instynkt podpowiada, że nie są one oparte na czystych intencjach (w duchu Stwórcy).  Ale tak naprawdę, największym ograniczeniem trzeciej gęstości jest strach – właściwie wszystkie te negatywne działania i emocje, o których wspomniałem wcześniej, pochodzą ze strachu.

Logicznym jest myśleć, że poprzez zmianę niektórych z tych negatywnych obszarów, o których wspomniałem, stajecie się otwarci na przyjęcie Światła i wzrastacie duchowo.  Pozytywne zmiany z pewnością są postępem, ale nie do stopnia, jakiego się spodziewacie, jeśli nadal czujecie strach o waszą sytuację osobistą lub światową.  Duchowy wzrost oznacza uczenie się życia bez lęku, uczenie się pełnego zaufania w niezrównaną moc miłości.

A jeśli chodzi o wykorzystanie Światła w życiu codziennym, Mamo, powiedzmy tu – miłości.  W twoim świecie miłość jest bezgraniczna, a jednak nie jest rozpoznawana, choć słowo to jest tak powszechnie używane – można powiedzieć, że jest nadużywane, np.: kocham karczochy, czy, kocham tę piosenkę.  Najpierw więc, powiem ci co nie jest miłością.
Jedzenie i rozrywki mogą dać wiele przyjemności, a ja na pewno nie jestem przeciwnikiem przyjemności, które podnoszą na duchu, ale one nie są miłością.
Nie jest też miłością fascynacja fizycznością drugiej osoby, która prowadzi do niepokoju o bezpieczeństwo w związku w dłuższym przedziale czasowym.  Miłością nie jest kontrolowanie partnera, użalanie się lub zamartwianie się losem rodziny i przyjaciół, miłością nie jest sukces zawodowy i nie jest nią majątek.
Miłość nie jest uzależniona od sławy, statusu społecznego, bogactwa finansowego lub opinii innych ludzi o tobie.  Miłość nie jest krucjatą na rzecz twoich przekonań lub prozelityzmu (nawracania).  Miłość nie wymaga zrozumienia mistycznych i duchowych nauk lub karmicznych komponentów doświaczania, albo też continuum, które obejmuje cały czas i przestrzeń jednocześnie lub prawa wszechświata.

Tak więc, czym jest miłość?  W najprostszych słowach, miłość jest dzieleniem się Stwórcy sobą ze wszystkimi Jego stworzeniami.  Miłość jest siłą uzdrawiania wszechświata.  Miłość jest w duszy i potrzebuje tylko twojego uwzględnienia tych wrodzonych odczuć kochania innych i przyjmowania ich miłości do ciebie.  Miłość nie ma żadnych ograniczeń, żadnych granic co do objętości.
Miłość objawia się traktowaniem innych z życzliwością, uczciwością, szczerością i współczuciem, niesieniem pomocy potrzebującym.  Gdyby  można było powiedzieć, że miłość ma składniki, to są nimi niektóre ze składników boskiej ekspresji w działaniu.

Wiedza o tym, że ty i Stwórca i każde inne dzieło Stwórcy są nierozdzielne –  jest miłością.  Wiedza o tym, że sama Ziemia jest czującym, świadomym życiem i szanowanie wszystkich jej form życia –  jest miłością.
Bycie świadomym tego, że nikt nie może znać innych na poziomie duszy i dlatego nie ocenia ich, ale raczej nie toleruje działania postrzeganego jako szkodliwe –  jest miłością.

Słuchanie boskości w sobie – jest miłością.  Wieść życie, które wzbudza kochanie siebie – to jest miłość.  Cieszenie się szczęściem innych – to jest miłość.
Robienie czegoś, co przynosi radość innym – to jest miłość.  Przebaczanie sobie i innym – to jest miłość.  Dzielenie się z innymi swoimi zasobami ze szczerego serca – to jest miłość.  Czynienie dobra nie oczekując niczego w zamian- to jest miłość.

Mieć uczucie spokoju w sercu i umyśle – to jest miłość.  Lekki dreszczyk, kiedy widzimy zachód słońca lub słyszymy śpiew ptaków – to jest miłość, a uśmiech to jeden z najprostszych i najbardziej promieniujących sposobów wyrażenia miłości.

W niektórych lub we wszystkich tych przypadkach i wielu innych, z którymi możesz się zetknąć, gdy wiesz instynktownie, że są miłością w działaniu, manifestujesz swoją miłość dla Boga i od Boga.

Mamo, nie sądzę, że powiedziałem ci cokolwiek, co cię zdziwiło.  Ale może dobrze jest mieć jakiś punkt odniesienia jako Światło przewodnie w tych czasach, kiedy ciemność może wydawać się przysłaniająca wspaniałe bogactwo miłości w twoim świecie.

**********************
Dziękuję Mamo.

5.  Czytanie o duchowości i o sprawach metafizycznego charakteru może być doprawdy fascynujące i podnoszące na duchu, ale nie jest to konieczne dla ewolucji duszy.  Podobnie jest z uczestniczeniem w zajęciach lub warsztatach, które dostarczają wejrzenia w arkana.  Mając guru lub mentora pomaga wam w zrozumieniu misterium życia, gdy podążacie za oświeceniem oferowanym przez “Mistrzów” – są tu znaki cudzysłowu, ponieważ te niezwykle rozwinięte dusze tak siebie nie nazywają.  Duchowy wzrost jest każdego własnym, osobistym doświadczeniem życia z serca – tej siedziby duszy, rdzenia fizycznej żywotności i centrum Jaźni, która przesyła i przyjmuje miłość.  Po prostu, BYCIE miłością jest ewolucją duszy.

6. To wysokie wibracje miłości, czy światła rozpoczęły wzbudzać ludzką świadomość ponad siedem dziesięcioleci temu, kiedy odległe, potężne cywilizacje promieniowały te, ratujące życie energie na waszą ojczystą planetę.  To ta coraz większa intensywność światła na Ziemi podniosła zbiorową świadomość jej mieszkańców i doprowadziła ją i do tego momentu ścieżki Wzniesienia.

7. Na tej stacji w kontinuum możemy obserwować jednocześnie to, co nazywacie przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.  Tak jak można oglądać różne elementy na monitorach waszych komputerów jednocześnie, to my możemy zobaczyć, jak 70-kilka lat temu Ziemia była pozbawiona światła, i jak rozpoczęła swoją podróż z głębokiej trzeciej gęstości, a także wszystkie jej progresywne kroki w kierunku dzisiejszego blasku u progu Złotego Wieku

8. Nigdy dotąd w tym wszechświecie żaden inny świat nie wzrósł z głęboko zakorzenionej ciemności z taką prędkością lub miał taką monumentalną pomoc od niezliczonych źródeł Światła.  Nigdy wcześniej tak wiele wysoko rozwiniętych dusz nie przybyło z innych cywilizacji, aby uczestniczyć w tym duchowym odrodzeniu świata.  Tworzycie uniwersalną historię!
.
9. Teraz więc, zejdźmy z powrotem na Ziemię, że tak powiem.  Pochwalamy was za cierpliwość w tym, co można nazwać “dziecięcymi krokami” jeśli chodzi o kończenie zamętu, przemocy i ekonomicznej niedoli, które dotknęły miliardy istnień ludzkich.  Cenzura wciąż istnieje w mediach głównego nurtu do tego stopnia, że jeśli wysiłki na rzecz rozwiązania konfliktów i przezwyciężania trudów są transmitowane, reportaż jest minimalny w porównaniu do prezentacji o morderstwach, na przykład, albo o skandalach celebrytów, albo o politycznych przemowach i bardzo wiele z tego, co się dzieje nadal jest potajemne.
.
10.  Jednak poprzez przemyślenie tego, co jest ogłaszane, można zobaczyć postęp sił Światła nawet bez większego publicznego demaskowania osób, które popełniły zbrodnie przeciwko ludzkości, korupcje lub kradzieże na niewyobrażalną skalę.  Usuwanie ich z wpływowych stanowisk trwa wraz ze skrupulatnym dochodzeniem i przesłuchaniami licznych innych osób w wielu krajach.  Dowody w tych wszystkich przypadkach muszą być niepodważalne i pracownicy Światła w waszych systemach sprawiedliwości i prawnych pracują całymi dobami, aby przyspieszyć aresztowania, procesy i wyroki.  Każda procedura musi być zgodna z waszymi krajowymi i międzynarodowymi prawami, gdzie koła mają tendencję obracać się powoli, w przeciwnym razie byłby chaos i anarchia.
.
11. Wasz świat jest przekształcany przez ewolucję, nie rewolucję.  Rezultatem rewolucji była zmiana warty, gdzie korzystała względnie mała garstka osób, ale ponieważ wszechobecna ciemność pozostała, kontrolowanie ludzi było kontynuowane przez grupę, która przejęła ster władzy.  To co dzieje się teraz nie tylko pociągnie ciemnych do odpowiedzialności za ich czyny, ale również zagwarantuje, że żadne inne z takich intencji globalnej dominacji nie będą mogły pokierować kursem przeznaczenia waszego świata.
.
12. Większość ludności nie ma nawet odrobiny świadomości na temat gigantycznych kroków w zbiorowej świadomości, które ostatecznie doprowadziły do trwających dyskusji pomiędzy niektórymi z waszych przywódców i przedstawicielami innych cywilizacji.  Większość ludzi nie wie, że technologia na statkach kosmicznych wokół waszej planety powoduje, że szeroko niszczycielska broń ma awarie; niweluje skutki geofizycznych wydarzeń i zmniejsza toksyczność we wszystkich rodzajach zanieczyszczeń, w tym elementy radioaktywne pochodzące z wybuchów jądrowych i szkodliwe substancje smug chemicznych.
.
13.Większość ludzi na Ziemi nie wie, że są przeprowadzane staranne plany dla niektórych załóg do lądowania i dla ich oficjalnego przywitania, albo że ci “obcy” przywiozą technologie pomocne w oczyszczeniu planety.  Większość ludzi będzie zaszokowana, gdy dowiedzą się, że członkowie innych cywilizacji żyją pośród was i niektórzy z nich udaremniają próby Iluminatów  w odzyskaniu władzy poprzez stwarzanie nowych, bojowych frontów.
.
14. Większość ludzi nie wie, że Ziemia prawie wyszła z  trzeciej gęstości, lub że prawo fizyki regulujące życie w tym wszechświecie ustanowiło, że nic z niską częstotliwością ciemności nie może wejść do wysokich wibracji czwartej gęstości. Obejmuje to fizyczne ciała, działania, plany, dogmaty, prawa, zwyczaje, rytuały –  wszystko co jest opracowane z ciemnym zamiarem do kontrolowania ludności;wszystko co jest szkodliwe dla ciała, umysłu i duchai wszystko co przez tysiące lat trzymało wasz świat pogrążony w trzeciej gęstości zakończy się ciągu kilku następnych miesięcy.

15.Wiecie o tym wszystkim przez jakiś czas i dlatego honorujemy was za cierpliwość w oczekiwaniu na niezbity dowód tego, co wam powiedzieliśmy.  Oczekiwanie dobiega prawie końca – dramaty pod dostatkiem są tuż za rogiem!

16. Ponieważ w waszym społeczeństwie tylko niewielu posiada wiedzę taką, jak wy, reakcja mas na nadchodzące głębokie prawdy, reformy i zapoznanie z innymi członkami uniwersalnej rodziny będzie powszechnym zamętem, zaprzeczeniem i w różnym stopniu strachem.  Wasz uspakajający wpływ będzie bardzo potrzebny, a jak już często mówiliśmy, jesteście nie tylko dobrze przygotowani do radzenia sobie z tym, co nadchodzi, ale też do  pomocy tym wszystkim, którzy są skłonni ją zaakceptować.  Nie jest konieczna znajomość misji wybranych w waszych kontraktach duszy – gdy sytuacje się zaprezentują, zobaczycie, że wasza duchowa siła, mądrość i doświadczenia z wielu innych wcieleń będą dla was dostępne na wyciągnięcie ręki.

17. Jest to niezwykle budujące, że tylko niewielu pracowników Światła jest już poruszana złowieszczo brzmiącymi informacjami w artykułach internetowych lub wiadomościami od ciemnych istot z poza planety, albo wrogimi raportami w mediach głównego nurtu.  Jednak niektórzy pracownicy Światła, tak jak wielu innych ludzi, którzy nimi nie są, nurkują na oślep w strach, aż najnowsza przepowiednia zostanie udowodniona jako bezpodstawna.  W poprzednich przekazach umieściliśmy tego rodzaju liczne, zamierzone dezinformacje albo katastroficzne wizje, więc nie będziemy ich powtarzać, lecz zapewniamy, że wszystkie strasznie brzmiące ostatnie sytuacje, jak np. głośniejsze straszenie o Iranie, potencjalne promieniowanie z eksplozji w Japonii i plany terrorystyczne Al Kaidy skończą się na niczym.

18. To jest już poza tym czasem, kiedy strach mógł uzupełniać pokarm dla ciemności dla tych pośród was, którzy karmią się energią strachu, albo mógłby opóźnić podróż ziemską do Wzniesienia.  Jednak strach wciąż gra silną rolę w losach pojedynczych osób.  Z bezwarunkową miłością, zachęcamy was do rozwijania swoich zdolności rozeznawania i poszukiwania odpowiedzi w sobie.  Czy myślicie o tym jako osiąganiu swojego wyższego Ja, boskości, wewnętrznej wiedzy, samego Boga, lub jakkolwiek chcecie nazwać ten “głos”, to jest wasza dusza, w której cala prawda jest znana, komunikująca się z waszą świadomością.
.
19. A to sprowadza nas z powrotem do miłości – miłości Siebie!  Kiedy miłość jest w pełni obecna, strach nie może istnieć.  Ale jeśli strach chwilowo pojawia się, poproście o pomoc, aby pozbyć się go ze swojej istoty.  Zawsze obecne, kochające ramiona Boga i jego emisariuszy podniosą was delikatnie w kierunku samo-umocnienia, waszego prawa jako bogów i bogiń, którymi zawsze byliście i zawsze będziecie.
.
20. W ciągu tych ostatnich etapów na ścieżce wznoszenia się, niezliczone istoty świetlne z całego Wszechświata są z wami w duchu i wielu kroczy obok was.

Miłość i pokój

Suzanne Ward

http://www.matthewbooks.com/

E-mail: suzy@matthewbooks.com

[Notka od Suzy:  Mam wielką przyjemność, aby wam powiedzieć, że w końcu „Mateuszu, opowiedz mi o niebie” (Matthew, Tell Me about Heaven) i zaktualizowane wersje „Objawień dla Nowej Ery” , „Iluminacje dla Nowej Ery”, „Głosy Wszechświata” i „Od zabawnych do Głębokich – Moje Konwersacje ze Zwierzętami I i II” (oryginalna książka i sequel) (Revelations for a New Era, Illuminations for a New Era, Voices of the Universe, and Amusing to Profound-My Conversations with Animals I and II) są dostępne jako e-książki na Kindle i na Amazon.com i też jako książki.

Też chcę wam dać link do witryny, gdzie piękny koń o imieniu Jack dzieli mądrość swojej zdumiewającej „starej duszy”  http://jeanrockefeller.com/jacks-corner.html.
Dziękuję za wszystkie e-maile i listy uznania za przekazy Mateusza i za książki i specjalne podziękowania za zrozumienie, że nie mogę odpowiedzieć na wszystkie z nich.  Doceniam zaproszenia na Facebook lub inne społeczne fora internetowe, ale po prostu brakuje mi na to czasu.
Jeśli otrzymałeś tę wiadomość jako skierowany przez kogoś i chciałbyś otrzymać kolejne wiadomości bezpośrednio, prosze przeczytaj instrukcje na górze strony Wiadomości Mateusza na www.matthewbooks.com.]

http://galacticchannelings.com/english/matthew01-05-12.html

Przetłumaczyły Ewa (1-4) i Krystal (5 – 20)

50 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ola
  Maj 22, 2012 @ 21:54:49

  Pozdrawiam słonecznie jedną nogą z Łodzi drugą z Pabianic 😉 aw.76@wp.pl
  Dużo Światła dla Was wszystkich Kochani ♥ dziękuje, że jesteście 🙂

 2. nietabajka
  Maj 22, 2012 @ 10:13:49

  troszkę nieśmiało,bo czytam od dawna,ale piszę pierwszy raz

 3. Domi
  Maj 22, 2012 @ 08:50:53

  Kris. Serdeczne pozdrowienia z okolic JG 🙂 🙂 i do szybkiego zobaczenia 🙂

 4. Domi
  Maj 22, 2012 @ 08:47:58

  Elu, tak się cieszę, że jest nas więcej w Karkonoszach :-)))) wysyłam do Ciebie wiadomość na skrzynkę mailową 🙂 do zobaczenia

 5. rei999
  Maj 22, 2012 @ 00:49:26

  To ja także chciałam się dopisać na listę : ) Bardzo chętnie dołączę do pomocy – a także dowiem się dokładniej o zadaniach Koordynatora. corbeau6@interia.pl, Warszawa, i okresowo Leszno (woj. wlkp.). Pozdrawiam wszystkich : )

 6. Arek
  Maj 22, 2012 @ 00:31:48

  Witam serdecznie
  Słoneczne pozdrowienia z Poznania.

 7. Oualander
  Maj 22, 2012 @ 00:11:00

  O jak fajnie, ktoś z Będzina, to jest nas dwóch, a może i więcej ? 🙂

  Piotr.

 8. Lucy
  Maj 21, 2012 @ 23:52:48

  Bardzo się cieszę, że zrobiło się już tak konkretnie, przeglądam z radością te wszystkie wpisy, czuję że coś wielkiego się dzieje. Nie wpisuję się na koordynatora, nie czuje się na razie na siłach,ale na pewno chciałabym jakoś pomagać w tym tak bardzo ważnym przedsięwzięciu. Jestem z Pabianic,tak jak Joanna.

 9. dorota cieszkiewicz
  Maj 21, 2012 @ 23:11:40

  Ja rowniez pragne dolaczyc do Was. Jest to moj pierwszy wpis, dlatego tez pozdrawiam wszystkich goraco.Jestem przepelniona radoscia na te wszystkie zmiany! Ostatnio doswiadczam wielu niesamowitosci i chyba to mnie popchnelo zeby sie odezwac. Dorota z Vancouver

  • krutka
   Maj 22, 2012 @ 08:31:18

   Dorota, mieszkasz w cudownym miejscu, tam jest przepieknie. Mozna wspaniale podnosic wibracje w tak przecudnym otoczeniu!

 10. mia
  Maj 21, 2012 @ 22:51:42

  Maja Świnoujście zachodniopomorskie, zgłaszam się bardzo chętnie 🙂

 11. mia
  Maj 21, 2012 @ 22:44:24

  ooo, nie wierze!! czyli nie tylko ja jestem ze Świnoujścia 🙂 to mamy już co najmniej dwie osoby 🙂 Pozdrawiam Cię Maja

  • christo13cauac
   Maj 22, 2012 @ 10:05:54

   Witaj Maju, mi również jest miło widzieć kogoś z rejonu, czyli jednak wierzyć, pozdrawiam i do usłyszenia, Krzysztof

 12. HanSolo
  Maj 21, 2012 @ 22:44:14

  Hej hej,

  Ja także z Warszawy – Ursynów. Jako pierwszy krok proponuje zorganizować grupy dyskusyjne na skrzynkach e-mail z tych samych lokalizacji (rozumiem że każdy podaje swój adres wpisując post). Pozdrawiam wszystkich. Ale Nas już dużo 🙂

 13. krystal28
  Maj 21, 2012 @ 22:20:37

  Lista już jest na stronie powyżej, tam wpisujcie sugestie i swoje zgłoszenia 🙂

  • hasan
   Maj 21, 2012 @ 22:31:25

   w którym miejscu jest ta lista bo jej nie zmalałem

   • agata
    Maj 22, 2012 @ 09:44:53

    Witaj:) znajdziesz ja na samej gorze, GRUPY PR.SW miedzy EFT a KROM:)jeszcze dokladniej to znajdz przycisk strona glowna:)(ale go nie przyciskaj:)) i tam ponizej juz wszystko zobaczysz:)Pozdrawiam

 14. Reptilianin dialektyk
  Maj 21, 2012 @ 22:15:22

  Koordynatorem to już jestem ale w innej branży. Jak na razie to mi wystarczy. Chciałbym tylko podziękować za ciekawy przekaz. Lubię takie – prostymi słowami do serca. Pozdrawiam.

 15. Czakamrati
  Maj 21, 2012 @ 21:54:57

  Hehe Ale dużo zgłaszających się 😀

  No ja mam dopiero 16 lat, to nie wiem czy mogę być takim koordynatorem w Moim Krakowie 😀

  Wpisuję oficjalnie Czakamrati jako koordynatorkę z Krakowa 🙂 — Kr

 16. Diana
  Maj 21, 2012 @ 21:36:37

  Osoby zamieszkujące lub pomieszkujące w Poznaniu i w okolicy już znają maila (kulturailonamedia@gg.pl ) jak też miejsce spotkań (od lat) u Basi. Wszystkim zainteresowanym wysyłam szczegóły . Ps najbliższe 29 maja godzina 18.30.

  Kochana Krystal cudownie wiedzieć,że czytelnicy są nie tylko z Polski. Z mojej twarzy nie znika uśmiech radości czytając te komentarze 🙂

 17. Gajdzioch
  Maj 21, 2012 @ 21:24:51

  Wędrownik odezwij się do mnie na gajdzioch.pl@gmail.com, mieszkam blisko Łodzi.

 18. sonnyy5
  Maj 21, 2012 @ 21:20:33

  Zgłaszam się jako koordynator w Starachowicach ❤ ^^ 🙂 Daniel W.

 19. Grzegorz Kuschel
  Maj 21, 2012 @ 21:13:50

  Witajcie Kochani. Kochane Słoneczka.
  Czytam przekazy tutaj zamieszczone od 11.11.2011r. Czytam je codziennie i codziennie bardzo niecierpliwie oczekuję nowych wpisów. Od kilku miesięcy zdarza mi się nawet, od czasu do czasu, budzić w środku nocy i sprawdzać czy jest coś nowego. Z niecierpliwością czekałem przez ten cały czas, aż zacznie się coś dziać. Dzisiaj, gdy zobaczyłem tę wiadomość poczułem, że chcę być częścią tego wydarzenia, że m.in. to jest to, na co tak długo czekałem. I, cokolwiek to oznacza, z pełną ufnością, postanawiam zostać koordynatorem grup pracowników Światła. W zależności od potrzeby mogę się tym zająć tam gdzie mieszkam – Gdynia, Trójmiasto i tam gdzie pracuję – Warlubie koło Grudziądza.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie Wszystkich.

 20. szczescieistnienia
  Maj 21, 2012 @ 21:01:48

  Z chęcią się dołączę 🙂 Katowice
  Pozdrawiam wszystkich gorąco 🙂

 21. LanceLot
  Maj 21, 2012 @ 20:51:33

  A można prosić o więcej informacji na temat bycia takim koordynatorem?

 22. Aldebaran
  Maj 21, 2012 @ 20:19:49

  Od pewnego czasu marzę żeby w moim mieście Oława stworzyć taki punkt informacyjny, coś na zasadzie „miejskiego ośrodka duchowości” hehe, wiem śmieszna nazwa ale chodzi mi o miejsce gdzie ludzie mogliby zasięgnąć wiedzy w postaci, książek, filmów, warsztatów, pokazów, rozmawiając z ludźmi, słuchając ich, jednocześnie nie czując się jak w kościele czy urzędzie. Wiem że jest internet ale to jednak nie to samo kiedy ludzie są obok siebie. Mógłbym tam np prowadzić szkołę medytacji dla najmłodszych heh bo dzieci i młodzież to nasza przyszłość w 5 wymiarze:)
  Nie wiem jeszcze o co chodzi z tym koordynowaniem ale chętnie się zaangażuję to, w moim mieście, a może jest wśród świetlanej braci ktoś to z Oławy?

  Pozdrawiam w Miłości:)

  • ramzes
   Maj 21, 2012 @ 21:09:17

   Drogi Aldebaranie – wcale bym się nie zdziwił, gdyby w nieodległej przyszłości
   takie ośrodki zaczęły powstawać :)))
   I nazwa wcale nie jest śmieszna…
   Skoro dziś istnieją miejskie ośrodki kultury …
   Kto wie – może Twój pomysł jest proroczy :)))
   Pozdrawiam Was Światłem

 23. Niebieska
  Maj 21, 2012 @ 19:24:18

  Drogi Bri!

  Chętnie dołączę do wspólnej pracy.Mieszkam niedaleko Opola.

  Jeśli taka będzie wola Istot nadzorujących tę transformację,to jestem gotowa.

  Pozdrawiam Iris

 24. hasan
  Maj 21, 2012 @ 19:20:19

  TAK ale na czym ma polegać praca koordynatora . bo o tym nic niema a jestem ciekaw

  Drogi hasanie, to będzie zależało od grupy, daj mi trochę czasu, jestem teraz b. zajęta — Kr

 25. Patryk
  Maj 21, 2012 @ 19:06:13

  O co chodzi? Zaczyna się już ?
  Pozdrawiam

 26. Majonga
  Maj 21, 2012 @ 18:53:28

  Witam, może umknął mi gdzieś ten wątek, ale na czym ma polegać praca koordynatora?? zaczynamy się organizować oficjalnie?? 🙂 Pozdrowienia dla Ciebie Krystal i dla wszystkich Słoneczek 8)

 27. adela
  Maj 21, 2012 @ 18:48:49

 28. Nebrajeska
  Maj 21, 2012 @ 16:33:22

  Z całego serca dziękuję Ci moja kochana Krystal, wiedz i pamiętaj, że to Ty byłas moją inspiracją:)
  W miłości i Świetle
  Sandra
  🙂 – Kr

 29. Fred.
  Maj 21, 2012 @ 15:26:54

  Wstrzymywałem się z wpisami przez pewien czas.Dużo zmieniło się we mnie od tej pory i śmiało mogę potwierdzić wspaniałość podróży w jakiej uczestniczymy razem.Wszystkie przekazy pomogły mi w zrozumieniu zachodzących procesów i upewnieniu się co do swoich przeczuć.Chciałbym dzisiaj podziękować wszystkim biorącym udział czynny w tym przejściu, za wkład pracy, za pomoc, za wsparcie, za nadzieję, za wyrazy miłości. Dziękuję Krystal i wszystkim tłumaczącym przekazy i za pośrednictwem tej strony Wiesiowi Matuchowi za stronkę SMN. Do tej pory spędziłem z Wami, za pośrednictwem internetu, tysiące godzin, dających mi pożywkę do rozmyślań i ogromu przeżyć związanych z odkrywaniem szerszej perspektywy rzeczywistości.
  Najlepsze co do mnie nadal dociera to to, że jestem dopiero na początku tego co mnie wspaniałego czeka.Złamanie skorupy swojej świadomości stawiało mnie przed pustką i nie mogłem dostrzec co tam jest dalej.Bałem się nicości i dlatego grzązłem, aż zrozumiałem, że nic się nie kończy! To największe moje odkrycie! Za obecnymi ścianami mojej świadomości istnieje następny poziom i wszystko wskazuje na to, że jest ich znacznie więcej.
  Pozdrawiam Wszystkich!

 30. UlotneMyśli1
  Maj 21, 2012 @ 15:26:23

  Witajcie Kochani, pozdrowienia dla wszystkich odważnych dusz:) Z ogromną radością chciałbym się zgłosić na koordynatora, dla odmiany w Polsce, w Bielsku-Białej i okolicy:) To mój pierwszy wpis u Ciebie, Krystal, ale od dawna śledzę blog i na swoim kanale na YouTube zamieszczam przekazy z bloga zrobione jako audiobooki. Podziwiam Waszą pracę i jest mi ona bardzo bliska:) Pozdrawiam z głębi istnienia, Daniel.

 31. Biały Mag
  Maj 21, 2012 @ 15:19:03

  „Kochani, poproszę o ustalenie i zgłoszenia w komentarzach tych osób, które pragną być koordynatorami grup pracowników Światła w poszczególnych miastach, abym mogła zamieścić te dane w zakładce dla kontaktu. Dzięki”

  A na czym taka praca miała by by polegać?

 32. Gami
  Maj 21, 2012 @ 14:34:45

  WITAM! Również chętnie zostanę koordynatorką grup Światła na miasto Bolonia-Włochy,moje duchowe imię – GRACJA…Namaste 🙂

 33. Nemo
  Maj 21, 2012 @ 14:25:22

  Pragnę sie zaangażować w to wspaniałe przedsięwzięcie – proponuję Katowice lub Warszawę. Do uzgodnienia
  pozdrawiam
  Nemo

 34. robert szulik
  Maj 21, 2012 @ 14:04:27

  Z ciekawością podejmę to wyzwanie. Jestem z Bolesławca, (dolnośląskie). Pozdrawiam wszystkich. Czuję jakbym zapisał się do szkoły…. witaj przygodo! Robert S.

 35. Dafidoo
  Maj 21, 2012 @ 13:43:27

  Witam, na czym ta praca będzie polegać? Mieszkam w miejscowości około 20 tysięcznej w Wielkopolsce. Ostatnio też myślałem o tym, że jak dojdzie do ujawnienia to w każdej miejscowości przydałaby się taka osoba/osoby, które by poinformowały o wszystkim i uspokoiły mieszkańców, że nie muszą się niczego obawiać. Wydaje mi się, że będzie lepszy będzie odbiór mieszkańców jeśli jeden lub z kilku z nich opowie o wszystkim 🙂

 36. Jakub Mateusz
  Maj 21, 2012 @ 13:30:09

  Jakie obowiązki ma taki koordynator?

 37. Redstone
  Maj 21, 2012 @ 12:49:01

  Witam. Koment dość trywialny jak na stronę pracowników Światła, mianowicie szukam pracy. Potrzebowałbym pilnie dorobić, na opłacenie neta i troche wspomożenie rodziców. Jestem z kujawsko-pomorskiego. Ma ktoś coś wogóle dobrego do zaoferowania? Byłbym wdzięczny. 🙂 Pozdrawiam.

  • adela
   Maj 21, 2012 @ 18:53:07

   proszę zajrzyj na http://www.poloniusz.pl tam są przeróżne oferty pracy – doskonale cię rozumiem, bo w naszym kujawsko-pomorskim trudno o pracę, to jest powód , dla którego siedzę i pracuję w Niemczech ,pozdrawiam i życzę powodzenia A.

 38. shared
  Maj 21, 2012 @ 12:04:07

  Oo widzé, ze duzo ludzi wchodzacych na tego bloga jest z zza granicy 😀 Ja jestem z pólnocnej Anglii . Chcialbym rowniez zostac pracownikiem swiatla, ale chyba nie jestem jeszcze gotowy dawac takie swiadectwo 🙂

 39. Koral
  Maj 21, 2012 @ 09:02:19

  Witam:) W okolicach Częstochowy -południowa Polska-nie ma koordynatorów,więc jeśli mogłabym pomóc z przyjemnością się tym zajmę…Sercem i z Miłością pozdrawiam 🙂

 40. Gabriel
  Maj 21, 2012 @ 08:32:19

  Witam Krystal!
  Zgłaszam akces na koordynatora – Lublin : mój email : gabriel3333@wp.pl
  Dziękuję za blog Sandry -bo GF jest mi bardzo bliska. Dziękuję Sandro za trud tłumaczeń i przybliżeń GF.
  Pozdrawiam świetliście ze słonecznie radosnego Lublina, gdzie nawet kamienie się cieszą – M’

  • peperoncino
   Maj 21, 2012 @ 21:25:18

   Ciesze się, że też jest ktoś z Lublina, mam nadzieję, że jest nas więcej.

 41. Miłość
  Maj 21, 2012 @ 08:26:12

  „ Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, (5) nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, (6) nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; (7) wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje „

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: