Skupcie się na wszystkim, co czyste i harmonijne

.

.

Istnieją dowody nieuchronnego upadku ciemnego kabała, ale musicie się mieć na baczności.  Będą próbować wszelkich możliwych podstępów i dezinformacji, aby podjąć tę ostatnią próbę wykreowania w was wątpliwości i lęków.  Bądźcie świadomi i ignorujcie wszystko, co czujecie, że nie pochodzi ze Światła, a skupcie się na wszystkim, co czyste i harmonijne.  Nie ma się czego dłużej obawiać, ponieważ wasza przyszłość jest absolutnie zapewniona i nic nie stanie na przeszkodzie Ujawnieniu i przybyciu naszych Kosmicznych Przyjaciół.  Sposobność, by się Wznieść to naturalne zakończenie tego cyklu i mimo, że została pominięta przy poprzednich okazjach, tym razem, jeśli jesteście gotowi, absolutnie osiągnięcie Wzniesienie.  Zwykli śmiertelnicy nie mogą zatrzymać tego, co zostało ogłoszone przez Stwórcę i pamiętajcie, że odnosi się do całego Wszechświata.

Jest wielu ludzi o dobrym sercu i pełnych współczucia, którzy są nieświadomi tego, co nadchodzi, ale to nie wyklucza ich możliwości Wzniesienia.  Wiele jest ludzkich cech akceptowanych w społeczeństwie, które was wstrzymują.  Jednakże, jeśli wiedziecie życie, które jest pełne dobrej woli, doceniacie i szanujecie wszystkie formy życia to wciąż jesteście ze Światła. Pragnieniem Stwórcy jest, aby jak najwięcej dusz dostąpiło Wzniesienia, opuściło niższy wymiar i zostało słusznie przywróconych do ich miejsca w wyższych gęstościach.  Ale to wy jesteście tymi, którzy podejmują decyzję co do swojej przyszłości i macie absolutnie wolną wolę w jej podejmowaniu.  Każdy, kto ma wątpliwości może zaufać swojej intuicji/Wyższemu Ja, bo być może niekoniecznie zakończyliście już swoje doświadczenia w dwoistości.  Wszystko sprowadza się do tego, co czujecie, ale proszę nie obawiajcie się zmiany, jako że zawsze dzieje się to zupełnie naturalnie. Ważnym jest, aby waszym pragnieniem był rozwój i absorbowanie coraz większych ilości Światła, co zawsze będzie podnosić wasz poziom Świadomości.

Tak wiele osób ma niską samoocenę, która trzyma ich w niższych wibracjach.  Z jakiegokolwiek powodu tak się dzieje, znajdźcie sposób, by pokochać siebie i wybaczyć sobie za zboczenie z drogi.  Wszystkie dusze wybrały doświadczenie dwoistości, aby przyspieszyć swój rozwój, a wszystko w pewnym momencie spadnie w ciemne zakamarki umysłu. Popełnialiście błędy, ale rzeczą ludzką jest błądzić – trzeba wyciągać wnioski, uczyć się na nich i iść dalej.  Jeśli istnieją dodatkowe lekcje do przerobienia – zrobicie to w późniejszym etapie lub w innym życiu.  Skoncentrujcie się na swoim wewnętrznym Świetle, ponieważ nawet osoby o najbardziej twardych sercach nadal je mają i to może być rozwijane. Pozbądźcie się niepożądanych przywiązań, które za sobą ciągniecie, a kiedy podejmiecie już decyzję, otrzymacie wsparcie od waszych duchowych Przewodników.

Tak dużo z tego co wam przekazujemy niestety wiąże się z religią, a wiemy, że niektórzy z was całkowicie ją odrzucają. Trzeba powiedzieć, że wiedza duchowa nie ma nic wspólnego ze zorganizowaną religią, ponieważ jest to wiedza uniwersalna, która odnosi się do każdej duszy, czy jest ona tego świadoma czy nie.  Religia pomogła wielu duszom, ale osiągnęła punkt, w którym nie pozwala się dalej rozwijać, jako że w dużej mierze oparta jest na fałszywych pojęciach i przesłankach.  Aby wznieść się ponad to, każdy musi przyjąć odpowiedzialność za swoją ewolucję i działać od wewnątrz. Każdy z was ma prawdę w sobie nawet, jeśli jest ona podświadoma, a gdy znajdziecie te spokojne chwile w życiu, będziecie mogli ją odnaleźć.  Zaufajcie swojemu własnemu przewodnictwu, a nie będziecie długo błądzić.
Ziemia to wspaniała istota Światła, który stała się waszą planetarną Matką, żeby pomóc się wam rozwijać.  Jesteście z nią Jednym i dlatego wzniesiecie się razem i zajmiecie swoje miejsce w wyższych wymiarach.  To was przeniesie bliżej waszej prawdziwej rzeczywistości, ale w duchu jesteście światłością i ostatecznie osiągniecie poziom, gdzie wszystkie dusze stają się Jednym.  Jest to Jedność, do której dążycie, ponieważ odkryliście, że oddzielenie od źródła nie spełnia waszych potrzeb.

Tak więc Kochani, jesteście już tak blisko dramatycznej i mile widzianej zmiany, kiedy w końcu wasza cywilizacja rozwinęła się na tyle, by się wznieść.  Bitwa pomiędzy ciemnymi i Światłem o kontrolę odbywa się teraz na waszych oczach, ale bardzo niewiele informacji o tym pojawia się w waszych mediach.  To się wkrótce zmieni, a wy docenicie to, jak dużo robimy w waszym imieniu.  Nasze ponowne zjednoczenie nie jest daleko i będzie to radosna okazja, żeby to odpowiednio uczcić.  Jesteśmy rodziną i trzymając się za ręce przeniesiemy się do Złotego Wieku, gdzie tyle będziemy robić razem, aby upewnić się, że dotrzecie do Domu.  Życie będzie tak inne, że wkrótce zapomnicie o trudach i cierpieniach ewolucji w dwoistości.

Jak już wiecie, doświadczycie nowego sposobu życia, zanim nastąpi Wzniesienie.  To was przygotuje do jeszcze większych zmian, które wprowadzą was w życie, w którym będziecie szczęśliwi i zadowoleni.  Każdy będzie usatysfakcjonowany i będzie mógł cieszyć się wolnością, jakiej nie doświadcza obecnie na Ziemi.  Wasz czas będzie w dużej mierze należał do was, aby podążać za czymkolwiek, co daje wam szczęście. Nie będziecie musieli radzić sobie ze zmęczeniem, które często dotyka was teraz, jako że wyższe wibracje będą was utrzymywać w energii, a także w zdrowiu.  Choroby i dolegliwości znikną z tego samego powodu.

Starajcie się nie opłakiwać odejścia czegoś, do czego tak bardzo się przyzwyczailiście, albowiem pod każdym względem zyskacie, a życie stanie się o wiele bardziej satysfakcjonujące.  Moglibyśmy żartobliwie zadać pytanie – czy kiedykolwiek widzieliście nieszczęśliwą istotę pozaziemską?  My uosabiamy wszystko, czym wy macie się stać.  Nasze technologie powinny być wykorzystywane do waszego rozwoju, i przywrócić każdego z was do stanu całkowicie zdrowej istoty. Używamy dźwięku do uzdrawiania, a wy nie zawsze rozumieliście, jak jest on potężny i nie zdając sobie z tego sprawy, uszkadzaliście wasze ciała poprzez niewłaściwe jego użycie.  Ten medal ma dwie strony, ale my możemy go również używać do innych celów i wszystkie są pozytywne.

Jak już wspominaliśmy, jesteśmy teraz bardzo aktywni, wkraczając tam, gdzie niebezpieczeństwo zagraża waszemu istnieniu.  To nie będzie trwało długo zanim kabał zda sobie sprawę, że nie może już dłużej działać, jako że ich plany są teraz w całkowitej rozsypce.  Oni również muszą zmierzyć się z nieuchronnym końcem cyklu i odpowiedzialnością za tak wiele kryminalnych działań przeciwko Ludzkości.  Nie ma ucieczki, jak zobaczycie w odpowiednim czasie.

Jestem SaLuSa z Syriusza i zawsze z przyjemnością pozdrawiam was moimi wiadomościami.  Chcemy zainspirować was nadzieją i radością, jako że wkraczacie w ostatnie dni tego Czasu.

Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey, 14 maja 2012

Przetłumaczyła Ewa (vadera8), dzięki!

39 Komentarzy (+add yours?)

 1. Sugel
  Maj 18, 2012 @ 13:43:06

  Wy jesteście jedyną osobą, która może Was nauczać… to wy przechodzicie schody ewolucji… krok po kroku, odpowiadając sobie na pytanie KIM JESTEM? Każdy dzień jest odpowiedzią. Każdego ranka, gdy się przebudzicie spójrzcie sobie w twarz… nigdy nie będzie taka sama jak minionego dnia.

 2. Marmaris
  Maj 16, 2012 @ 23:49:55

  A ja bym chciała jeszcze wtrącić 2 zdania do Waszych spostrzeżeń pod którymś z wcześniejszych przekazów. Pisaliście o wzmożonym śpiewie ptaków…ja akurat tego nie zauważyłam, natomiast mam jakieś nieodparte wrażenie czystszego powietrza. Mieszkam w centrum Poznania, więc jestem przyzwyczajona do zapachu spalin, zwłaszcza w ciepłe dni..niestety..Natomiast od pewnego czasu spalin nie czuję za to zdecydowanie bardziej intensywnie czuję w powietrzu zapach kwitnących drzew i krzewów…Nie przypominam sobię, żebym czuła to w poprzednich latach jeśli celowo nie wlepiłam nosa w kwiecię:) Poza tym robi na mnie ostatnio wrażenie niebo, w zasadzie już od jesieni…jest chyba zdecydowanie słoneczniej, niebo ma jakiś intensywniejszy kolor i nawet jeśli są chmury to jakoś inaczej wyglądają, milej, ładniej i przyjaźniej:) Pozdrawiam cieplutko.

  • Ana
   Maj 17, 2012 @ 11:32:48

   Ja natężenie śpiewu ptaków zauważyłam tylko bezpośrednio po medytacji 5-6 maja, jakoś tak dobitnie zwróciło to moją uwagę. Natomiast też od jakiegoś czasu wydaje mi się, że niebo jest bardziej niebieskie i ogólnie w słoneczne dni, kolory z otoczenia aż „biją” po oczach 😉
   Pozdrawiam

  • Mariusz
   Maj 17, 2012 @ 18:09:58

   To mogą być plusy droższego paliwa. 🙂

 3. Basik
  Maj 16, 2012 @ 23:45:58

  Moze to Ci pomoze Bialy Magu 🙂

  POzdrawiam

 4. Basik
  Maj 16, 2012 @ 22:04:31

  „Bialy Mag” moze to Ci pomoze

 5. Biały Mag
  Maj 16, 2012 @ 21:43:56

  Na czym polega medytacja i jak uczynić ją efektywniejszą?

  Mam tylko siedzieć i nic nie robić, nie myśleć czy też skupiać się na czymś?

  Chciałbym to wiedzieć bo choć próbuje medytować (ostatnio nawet regularnie 10 min dziennie) to jednak nie wiem czy robię to właściwie a bardzo chciałbym wspomóc swój rozwój szczególnie teraz gdy zaczynam się niezbyt pozytywnie odbierać.

  • Luxy
   Maj 16, 2012 @ 22:16:14

   Witaj Biały Magu! Zachęcam Cię do czytania książek, które pomogą Ci zrozumieć czym jest medytacja. Polecam: „Przbudzenie”- Anthony de Mello, lub „Podróż do teraz”- Leonard Jakobson, lub wiele książek Osho np. „Księga ego”, „Świadomość” itp. – wszystkie godne polecenia. Życzę udanej lektury!

   • Bialy Mag
    Maj 16, 2012 @ 22:45:42

    ja bym wolał wasze wyjasnienie a nie jakies ksiazki czy filmiki. Widziałem rozne filmy, tez cos czytałem ale są rozne wersje a ja nie wiem jaka to medytacja wzniesieniowa

    • szczescieistnienia
     Maj 17, 2012 @ 15:13:40

     Bialy Magu 🙂 najlepszym sposobem medytacji jest taka medytacja jaką sam dla siebie wybierzesz. Ma ona sprawiać Ci przyjemność ( medytacja nie jest obowiązkiem ani regułą ) Możesz się położyć zamknąć oczy o po prostu marzyć, możesz pisać rzeczy na kartce które pochodzą z głębi Twego serca, możesz przyjąć pozycję coś ala budda zamknąć oczy i robić OM 🙂 najważniejsze byś wgłębiał się w swój wewnętrzny świat marzeń który daje Ci przyjemność a cała reszta sama się potoczy. Pozdrawiam gorąco wszystkich.

     Ps. Mam wielkie przeczucie że po tej medytacji nastąpią Wielkie znaki na ziemi gdyż podczas tej medytacji połączy się 144 000 Archaniołów, Aniołów i ziemskich Mistrzów łącząc swe energetyczne wszechstrzenie w jedną wielką wzniosłą energetyczną wszechstrzeń która spowoduje pierwsze globalne wzniesienie istot które w nowych ciałach będą służyć ludziom : Jak w niebie tak i na ziemi 🙂 a to oznacza że Aniołowie i Archaniołowie wraz z Bogiem ( zwycięzca w ciele który również jest dziś na ziemi ) po tym wzniesieniu zstąpią z Nieba w nowych ciałach i w swych wzniosłych energiach. Gdyż to co miało przeminąć już przeminęło : następuje
     czas Raju i Królestwa Bożego na Ziemi. O yee 🙂

  • Michael
   Maj 16, 2012 @ 22:47:27

   Witaj,
   nie Tobie jednemu medytowanie sprawia trudność… Siedzenie przez określony czas i skupianie się na tym, żeby nie myśleć, jest rzeczywiście frustrujące. Może dlatego „odbierasz siebie niezbyt pozytywnie”. W swoich medytacjach – dynamicznych, np. podczas jazdy na rowerze do pracy – skupiam myśli na pięknie Stworzenia i dziękuję Ojcu/Matce za cud życia, za wspaniałość Doświadczania, za kontakty z innymi Istotami, za każde wrażenie i pojawiające się uczucia. I przestałem zastanawiać się, czy robię to PRAWIDŁOWO – dążenie do perfekcji technicznej uniemożliwia Kontakt.
   Pozdrawiam Cię w Miłości – Michael

 6. hasan
  Maj 16, 2012 @ 21:25:18

  a może się spytać Dajamantiego czy coś się wydarzy w czerwcu albo lipcu albo wo gulę w tym roku jako istota która jest przebudzona ma większy obraz widzenia tego co się dzieje na ziemi. bo ta kwestia jest dla każdego bardzo ważna i wiele jest za i przeciw ciekawy jestem jego spojrzenia na przekazy i ewentualne wydarzenia

  • emin
   Maj 16, 2012 @ 21:59:06

   Witajcie,
   to jakie wydarzenia się zdarzą zależy od linii czasowej jaką dany człowiek wybierze, a każdy może wybrać inną. To tylko od Ciebie zależy jaką linię czasową wybierzesz i co się wydarzy. To Ty jesteś twórcą tej Iluzji, którą uważasz za rzeczywistość. I Gra w tej Iluzji wydarza sie wg Twojego Scenariusza. I w każdym momencie Teraz możesz zmienić ten Scenariusz. W moim Scenariuszu nie będzie kataklizmów ani innych negatywnych wydarzeń. Mam nadzieję, że zrozumiałeś 🙂 Namaste

   • Michał
    Maj 16, 2012 @ 22:32:38

    Witaj emin, pewno nie zwróciłeś na to uwagi, ale nie tak dawno w którymś z przekazów (nie chce mi się w tej chwili tego szukać) była mowa o tym, że po wzniesieniu będą tylko dwie linie czasowe. Gdyby było inaczej, to bardzo duża byłaby szansa, że po wzniesieniu bylibyśmy rozdzieleni z naszymi bliskimi, których kochamy bo powiedzmy nieznacznie różnimy się poziomem wibracji. Pewno dlatego aby zapobiec tragediom rozdzielenia podjęto odgórnie taką decyzję. Wcześniej była wielokrotnie mowa o wielu a nawet bardzo wielu liniach czasowych.

    • emin
     Maj 16, 2012 @ 23:46:16

     tak może być, gdyż w momencie Wzniesienia wiele linii czasowych połączy się i po nim mogą być tylko 2 lub 3 linie. 3 linia to 4 wymiar.

  • hasan
   Maj 17, 2012 @ 08:47:43

   no tak rozumiem że linie czasowe. ale jeśli niby tylko dwie to ja i tak jestem ciekaw jego odpowiedzi. bo na razie jestem na linii obietnic tej co wy. to mnie zastanawia bo tyle czytałem tych wszystkich przekazów różnych źródeł one się wykluczają bo różne cele mają ci co je podają. i gdy nakładam je na ten świat który widzę to sprawdzają się wszystkie rzeczy związane z przyspieszeniem czasu i jego kompresją i tym że wszystko szybciej się doświadcza to wynika z przekazów majów ich kalendarza. i to jest pierwotny plan można powiedzieć ostateczny że jak wszystko zawiedzie to planeta sama wstąpi i zabierze tych co na niej przebywają w wyższe poziomy wibracji tak się teraz dzieje. ale to się zgadza ale cała reszta gdzie piszą o aresztowaniach o masowym występowaniu statków na niebie i ujawnieniu jak na razie nie ma miejsca i jest tylko jak mantra powtarzaną obietnicą. i oto bym się go spytał dajmantiego jak to jest.

   • Mavs
    Maj 17, 2012 @ 23:51:56

    Jeśli można podzielić się wiedzą to chętnie to zrobię (ofc nie przyjmujcie wszystkiego za pewnik – uważam to za WIELCE prawdopodobne, ale nie chcę nikomu narzucać swej woli ani pisać, że to całkiem pewne bo jeszcze nie zjednoczył się ze Stwórcą w najwyżej gęstości 😉 ). LINIE CZASOWE – będą 2 w 4 gęstości po Wzniesieniu. Jedna prowadzi do świata 4D StO (Service to Others – Służba Innym) – jest to świat, do którego my tutaj Bracia i Siostry dążymy. Świat gdzie nie ma podziałów, hierarchii, generałów, ‚mistrzów’ – wszyscy są równi – każdy pomaga każdemu a przez to niejako jako efekt uboczny … pomaga sobie. Nazwijmy to ‚Niebem’ a istoty tam mieszkające ‚wróżkami’, ‚aniołami’, ‚dobrymi duszkami’ itd. Druga droga prowadzi do świata 4D StS (Service to Self – Służba Sobie) – jest to świat ‚złych’ obcych, Illuminatów, więzień , wiecznych wojen i podbojów, knowań, intryg, manipulacji, wiecznej, nieustającej walki o władzę i przesunięcie się w góre na szczeblach ‚piramidy’ (znacie ten symbol skądś?). Tam każdy myśli tylko o sobie, liczy się tylko, spryt i siła, trosk aokazywana jest poprzez potrzebę dominacji i decydowanai za innych ‚co dla nich dobre’, brak zupełny empatii. Co najciekawsze – jak podają przekazy – Stwórca, który jest WSZYSTKIM, nie spogląda przychylnym okiem na żadne z tych rozwiązań – On/Ona nie ma ego więc kocha wszystkie swe ‚Dzieci’. Ważne aby te przybliżały się do niego. StO robią to poprzez zbieranie dusz w grupy za pomocą wzajemnej pomocy i akceptacji, StS robia to samo za pomocą skupianai ich pod swą kontrolą poprzez dominację. Jedynym problemem jest dla Sts-ów jest fakt, że tzw. ‚koncept separacji’ przeszkadza im rozwijać się powyżej pewnego poziomu – gdy wybudują już coś baaardzo dużego to często się rozpada poprzez wewnętrze kłótnie i rywalizację oraz oddzielanie ‚niewolnikw’ od ‚elit’. Tego problemu nie posiadają istoty nastawione na StO. One akceptują każdego (rozumieją, że nawet ich Bracia i Siostry z ‚drugiego obozu’ wcześniej czy później do nich dołączą – bo istota która jest StS może stać się StO, lecz nigdy na odwrót). Mówi się, że aby osiągnąć Wzniesienie potrzeba być w przynajmniej 51% spolaryzowanym ‚pozytywnie’ (tyle % myśli, czynów itd. musi być z natury StO) lub w uwaga … min. 95% spolaryzowanym ‚negatywnie’ (myśli i czyny z gatunku StS – wszystko dla siebie, zmuszanie innych – co ważne bez złamania ich wolnej woli – do służby sobie). A teraz najlepsze – osiągnięcie obu tych granic jest … tak samo ‚trudne’. Tu macie teraz odpowiedź dlaczego ci wszyscy ‚mroczni’ kabaliści się nie poddawają i walczą do końca aż zostaną aresztowani – oni wiedzą, że aby wskoczyć do wyższej Gęstości muszą poświęcić min. 95% swych działań (oraz myśli) tylko sobie i służeniu sobie. Ale to samo dotyczy się też Was moi dordzy – nie można spoczywać na laurach – każda ‚chwila’ to okazja do służby innym, każdym swych działaniem i myślą starajcie się wyrażać swą miłość i akceptację, pomagać i kochać, a wtedy na pewno spotkamy sie wkrótce w przepięknym świecie. Co do tzw. ‚trzeciej linni czasowej’. To linia nie w 4D a dalej w 3D – i niestety – obejmuje większość ludzkości – oni powtórzą cykl – ale nie należy traktować ich jako gorszych, czy przegranych, zwyczajnie w głębi serca tego jeszcze pragną, jeszcze nie są gotowi. To ci o których napisane zostało, że w ‚czasach ostatecznych ze strachu uciekną pod ziemię albo groby sami sobie będą kopać gołymi rękoma’. To tylko przenośnia, ale oddaje doskonale starch tych ludzi przed nowym, ciągłą potrzebę życia w dualności, za zasłoną, potrzebę izolacji i opuszczonego woalu. Reprezentuje to odmówienie sobie wspaniałości, boskości, brak duchowości. Potrzebę dalszej ‚zabawy’ w tym świecie – w nowym cyklu na innej planecie 3D gdzie zostaną przenisieni, aby dostać kolejnę porcję lekcji i kiedyś – wcześniej, bądź później dołączyć do Jedności. Wybaczcie, że przydługawe – pozdrawiam Was i kocham wszystkich – kimkolwiek jesteście i jacykolwiek jesteście oraz cokolwiek o mnie sądzicie. Pokój z Wami Bracia i Siostry. Ps – jeśli kiedykolwiek wcześniej moje posty były naładowane ‚negatywizmem’ to przepraszam i proszę o wybaczenie. A wiem, że tak było bo nie raz zbłądziłem, ale jak pisał Goethe w ‚Fauście’ – ‚Dopóki dąży , błądzi człowiek’. Ja ze swej strony również przebaczam wszystkim i wszystkiemu wszystko. Amen.

 7. Basik
  Maj 16, 2012 @ 20:51:22

  Dzieki „Krzysztofie ” 🙂 az mi sie lepiej zrobilo Pozdrawiam i Dziekuje Krystal za Wszystko co robi……. Bless you

 8. (@misiek555)
  Maj 16, 2012 @ 20:24:30

  Kochana Krystal.
  Wybacz ale Twoje stanowisko mija się z moimi oczekiwaniami
  W moim rozumieniu udostępnić znaczy dostarczyć.I to każdemu kto wyrazi takie życzenie.Zaś z Twojej strony oczekiwałem że zadbasz o to żeby każdy czytelnik twojej witryny wiedział co to są pierwiastki ORMUS.
  Oczywiście trzeba uzgodnić jak to zrobić.

  Hmm, tak jak to rozumiem, to chciałbyś zlecić mi tę dodatkową pracę, aby zaznajomić Czytelników z Ormusem, inaczej Twoje oczekiwania względem mnie nie zostaną spełnione. A wiec dobrze, polecam wszystkim, którzy są zainteresowani Ormusem poszukać tych informacji na Internecie, jest ich wiele 😉 Kr

 9. zrozumienie
  Maj 16, 2012 @ 20:09:49

  i ja tez dziekuje kochany Kwiatuszku za cudownie piekny utwor 🙂

 10. astra
  Maj 16, 2012 @ 18:27:08

  kochany kwiatuszku dziekuje za piekna melodie zamfira ona jest dla mnie balsamem dla skolatanej duszy i lekiem na zlo

 11. Basik
  Maj 16, 2012 @ 17:34:19

  Witam Lecimy z coreczka na Ibize 5 czerwca a wracamy 12 czerwca lepiej nie podrozowac ???bilety juz kupione Hiszpania dawno obiecana !! Moze mi ktos odpowiedziec prosze

  • Krzysztof
   Maj 16, 2012 @ 19:27:18

   Nie obawiaj się niczego „Basik”
   Jeżeli czujesz jakiś stres poproś swoich Aniołów o ochronę Ciebie, córki i wszystkich których napotkasz w swej przestrzeni:)
   Przepełnij się miłością i przyjaźnią do samej siebie a wszystko co niesie cierpienie ominie Cię szerokim łukiem (o ile nie leży to w kontrakcie Twojej Duszy ale spokojnie zaufaj miłości)
   I baw się dobrze na wakacjach:)

 12. michał Tomala (@misiek555)
  Maj 16, 2012 @ 17:27:36

  Kochana Krystal.
  Mam pewien problem.-Otóż kilka lat temu natknąłem sie na wykłady Davida Hudsona o odkryciu pierwiastów ORMUS. Są to pierwiastki z grupy platynowców mające postac jednoatomową o zupełnie zmienionej budowie atomowej, a z tego powodu zupełnie innych właściwościach fizycznych i chemicznych.Zewnętrzne eletrony w atomach tych pierwiastków są wzbudzone,co polega na tym że tworzą tzw. pary Coplera i orbitują ze znacznie większą prędkością co powoduje że taki atom traci na wadze i staje się obojętny na czynniki chemiczne stając się jednocześnie nadprzewodnikiem.Objawia się to w ten sposób że wokół takiego atomu istnieje niespolaryzowane pole magnetyczne tj. pole Messnera. Takie pierwiastki są wrażliwe na zmiany innych pól magnetycznych nawet o natężeniu 10 do -18tej.Gausa. czyli rejestrują nasze myśli.
  W suchej masie mózgu zwierzęcego jest 5% tych pierwiastków.
  Jeżeli w strefie występowania pola Messnera znajduje się kilka atomó O-s to tworzą one wspólne pole Messnera ,czyli AURĘ.
  Nadprzewodnik to taki przewodnik w którym elektryczność występuje w postaci światła o niezmierzalnym natężeniu i napięciu bez oporu ,czyli zawsze.
  W sarożytności pierwiastki O-s nazywały się; chleb pokładny, nasienie Bogów,Ma-na czyli[co to jest],manna,itp
  W Egipcie ale Starego Państwa kiedy nie było potrzeby numifikowania zwłok osobnik który chciał już odejść poddawał się procesowi transformacji ,polegającej na poszczeniu 40 dni i zażywaniu tego materiału w odpowiednich porcjach.To była inicjacja ,zaś sama transformacja polegająca na głębokiej medytacji zakończonej wniebowstąpieniem trwała 9-miesięcy, Czytałem modlitwę medytacyjną Pepi I ,ani słowa nie było oumieraniu.I dotąd nie odkryto ani jednego pochówku kogoś ważnego ze Starego Państwa .Ktoś nie mógł zrozumieć dlaczego data 21.03.2012 jest taka ważna
  dla naszych Braci ze Światła,bo to 9-miesięcy do 21.12.2012.
  Ta data decyzją samego Stwórcy została uwolniona,{przekaz z wolnej planety].bo nasze przebudzenie jest zbyt wolne.
  Kilka lat temu pracowałem za granicą przy budowie instalacji do pozyskiwania pierwiastków z grupy platynowców z ropy naftowej.Oczywiście to mnie szczególnie zainteresowało.Zacząłem sam eksperymentować,z pozytywnym wynikiem.
  No i sam przekonałem się że to działa.Kiedy próbowałem sobie otworzyć czakry [wg.blogu Archanioła Michała] to serce wpadło w takie łomotanie że byłem obolały dwa dni.Mrowienie i dżwięk kundalini czuję cały czas.
  Oczywiście chcę to udostępnic i nauczyć innych jak to robić, ale nie ja tu rządzę. Ciągle w przekazach ze Światła powtarzana jest idea ,że wzniesienie jest indywidualną sprawą każdej duszy i mamy się o innych nie martwić bo o wszystko jest zadbane.
  W informacjach o tym co jemy dowiedziałem się ,że jednym z zarzutów zbrodni dla nazistów wNorymberdze było stosowanie fluorku sodu jako dodatek do wody w ilości 1-cząsteczka na milion cząstaczek wody,w celu uległego otępienia umysłów więżniów obozów kncentracyjnych.Więc poszedłem do sklepu kupić pastę do zębów która nie zawiera fluoru- trwało to prawie godzinę i cały czas w tle za moim kundalini słyszałem szydarczy chichot Rokefelera.Bo przecież jeżeli ktoś myje zęby 3razy w tygodniu to już wystarczy.

  Dziwię się ,że ten temat jest tak skutecznie eliminowany. Dan Winter tylko raz wspomniał że żródłem światła w DNA jest atom O-s.Fizycy teoretyczni ciągle poszukują cząsteczki będącej osobliwością łączącą świat atamów ze światem niematerialnym [mini czarną dziurę]
  Nawet w informacji o kryształowych czaszkach bardzo mgliście jest mowa z czego są zrobione,a właśnie złotoO-s stopione w temp 1200 C jest pięknym szkłem.
  Bardzo prosze o pomoc -co z tym robić?

  Kochany Michale, Ormusem zainteresowałam się kilka miesięcy temu i nawet zrobiłam go raz sama z soli Morza Martwego. Nie mam jednak długoterminowych rezultatów jeszcze tak jak inni, tym bardziej, ze ostatnio zajęłam się inną formą terapii. Moj organizm łaknął Ormusa, wiec w ten sposób wiedziałam, ze jest mu potrzebny. Jest tyle różnych, starych i nowych wiadomości, ze trudno czasem wszystko ogarnąć. Bardzo proszę, udostępniaj to co Cie interesuje i co uważasz za korzystne dla innych. Serdecznie pozdrawiam — Kr

 13. Wojtek
  Maj 16, 2012 @ 16:45:16

  Dziękuję, takie słowa są jak łyk chłodnej wody podczas wyczerpującego upału. Dziękuję.

 14. kwiat
  Maj 16, 2012 @ 16:38:36

 15. Bella
  Maj 16, 2012 @ 11:49:18

  Witajcie Kochana Krystal, witajcie Kochani

  ‚Ziemia to wspaniała istota Światła’ – osobiste doświadczenie – trudno nazwać medytacją w dniu 6.05.2012 o 5 30 gdy mój budzik wewnętrzny obudził mnie, ale nie wstałam. Połączyłam się myślami i znalazłam się w wielkim łańcuchu wszystkich Nas trzymających się za ręce. Ziemia była osnuta mgłą. Dmuchnęliśmy na Nią oczyszczając. Tego dnia i następnego przesyłałam Jej miłość, tak jak potrafiłam, mocno skupiając się, przytulając do serca jak małe stworzenie. Jakie było moje zdziwienie, gdy w pewnym momencie spożywając posiłek dostrzegłam za oknam w zielonych drzewach parku duże serce jakie liście i gałęzie utworzyły na pierwszym planie. Patrząc czułam to połączenie, było mocne, jak generator. Serce widzę cały czas. Spoglądam na Nie w każdej chwili, gdy jestem w tym miejscu. Zrobiłam zdjęcie komórką, ale nie ma tych szczegółow jak w rzeczywistości.

 16. zrozumienie
  Maj 16, 2012 @ 10:32:33

  moje serce bije radoscia i miloscia DZIEKUJE 🙂

 17. hasan
  Maj 16, 2012 @ 09:22:25

  tak euro idzie w górę jak tak dalej dojdzie do paniki o grecji to w polsce paliwo po 10zł za litr i polacy się obudzą . bo grecy już się prawie obudzili i nie chcą być niewolnikami europy ja ich popieram . dzisiaj jak przeczytałem o tym reaktorze atomowym w kodaku to się zacząłem śmieć co za padalce ciekawe ile jeszcze jest tych tajnych reaktorów, a było tu poruszane temat przepowiednie jackowskiego że on coś mówił o wydarzeniach w czerwcu bo mi też znajoma mówiła że 12 czerwca dojdzie do przesilenia i lepiej wtedy nie podróżować ,ale ja nie znam się na tym może jak ktoś z was zna się na astrologi może tam jest coś w układzie planet. sam już nie wiem

 18. aurelia
  Maj 16, 2012 @ 08:26:15

  kiedyś bardzo chętnie czytałam przekazy GF przez Grega Gilesa, nie wiem co się stało – ale teraz odzrzuca mnie od tych przekazów – dużo w nich lęku -szkoda, ale dzięki naszej kochanej Krystal – mam inne – równie ciekawe i pełne miłości – nie znam angielskiego więc jestem uzależniona od innych pod tym względem.Szczególnie teraz ważne jest skupiać się na dobru i harmonii.Miłość i ciepełko dla wszystkich czytelników tego blogu oraz dla Krystal..

  • Miriam
   Maj 16, 2012 @ 17:11:44

   Witam 🙂 Własnie czytam książkę Ashayana Deane „Podróznicy” (edytowane)

   Droga Miriam widzę, ze jesteś pod wielkim wrażeniem tekstu z tej ksiazki! Bądź otwarta na wszelkie informacje, jednak nie bierz wszystkiego za fakt. Założę się, ze znajdziesz kilka innych, które podważą każdą teorie z tej ksiazki. Kieruj się miłością i zaufaniem w proces boski a nie STRACHEM przed nasza Gwiezdną Rodziną, która jest tu po to, aby nam asystować w tym pięknym procesie Wzniesienia. Kr

   • Gabriel
    Maj 16, 2012 @ 19:34:00

    Witam Miriam!
    Czytałam tę książkę i odniosłam wrażenie, że jednym z celów napisania jej prócz informacji jest i dezinformacja. Komandor Lord Ashtar jako wojownik, postanowił od środka „rozsadzić” przeciwników Koalicji i jeśli będzie można – przyciągnąć niezdecydowanych. Nawet z jego komendy część wojowników uważała, że ich zdradził. Więc trudno się dziwić, że jest solą w oku przeciwników i gdzie mogą, tam przeszkadzają. Teraz, po ostatniej potyczce, gdzie nie dopuścił do zrzucenia broni biologicznej, regeneruje się w kabinie w Telos. Nie wiem, czy pamiętacie, jak ogłoszono, że skażenie po awarii Fukushimy jest niższe niż przypuszczano – zapomniano tylko dodać, że nad elektrownią krążyły statki niwelujące zagrożenie. Gdyby nie GF i IGF, to większość Ziemi byłaby skażona i wszystkie Istoty na niej.
    Osobiście uważam, że GF za dużo mówi o swoich działaniach na rzecz pomocy Gai i Istotom Ludzkim; sprawia to wrażenie, iż są gotowi wszystko naprawić za nas. Za mało natomiast mówi o odpowiedzialności Istoty L. za swoje czyny, oraz nie mówi o wpływie myślenia na całość, jaką jesteśmy.

    • Gajdzioch
     Maj 16, 2012 @ 20:41:38

     Witam, jeśli pozwolisz to powiem jakie ja mam odczucia. Mianowicie GF uważa nas za swoje młodsze rodzeństwo i tak nas traktuje, więc i chętnie niosą nam pomoc w ratowaniu Gai. Przecież o pozytywnym myśleniu, wizualizacjach, medytacji i reszcie strony duchowej mówią nam AA, wzniesieni mistrzowie i inne wspaniałe Istoty, które chcą nam pomagać z Bogiem Ojcem na czele. GF działa w przestrzeni fizycznej, przecież przedstawiciele GF również posiadają ciała fizyczne i w tej materii działają. Proszę nie odbieraj tego jako oceny Ciebie, ja tylko napisałem jak ja to czuję, powiem jeszcze, że przemawia do mnie argument z ew. inwazją, przecież gdyby chcieli nas zaatakować to już dawno byli byśmy pod zaborami. Nie wiem czy masz rodzeństwo, ja mam i pomimo tego, że siostra jest starsza ode mnie to nadal jest w 3 wymiarze:) i chętnie jej pomagam jeśli mam taką sposobność, choć czasem mnie wkurza to nie znaczy, że jej nie kocham i nie mogę zrobić czegoś za nią.
     Osobiście nie mogę się doczekać pierwszych kontaktów z naszymi siostrami i braćmi z GF, ponieważ odkąd sięgam pamięcią to zawsze lubiłem zadzierać łepek, patrzeć w gwiazdy i marzyć o podróżach w kosmosie. Być może będzie mi to dane w tym życiu:) normalnie, aż cały drżę na samą myśl o tym ;P.

   • emin
    Maj 16, 2012 @ 23:53:13

    ja też czytałem i przestałem, bo odczułem, że to dezinformacja. A sporego zamieszania mogła narobić w umyśle i lęku w ciele emocjonalnym.

 19. Gajdzioch
  Maj 16, 2012 @ 08:23:18

  Ja również nie mogę doczekać się przybycia naszego Gwiezdnego Rodzeństwa, mam nadzieję, że będziemy mogli skorzystać z Ich gościny i odbyć jakąś podróż w kosmosie:). Mnie osobiście urządza krótki lot dookoła ziemi;P. Mam nadzieję, że będziemy uczeni nowych technologi, które mają pomagać nam i Gai.

  • Gabriel
   Maj 16, 2012 @ 22:00:11

   Witaj!
   Nie odbieram tego jako mojej oceny – bo wiem, że wyraziłeś swoje zdanie. Dziękuję za nie. Miło mi, iż uważasz mnie za młodzika, tak się czuję, chociaż mam dzieci w wieku 41- 38 i 28 lat. Ja Braci bardzo cenię, o czym zresztą wiedzą, gdy rozmawiamy podczas naszych nocnych rozmów i prac.
   Pozdrawiam – M’

 20. Gabriel
  Maj 16, 2012 @ 07:43:41

  Witajcie Kochani!
  Słowa Salusy ..”jeśli wiedziecie życie, które jest pełne dobrej woli, doceniacie i szanujecie wszystkie formy życia to wciąż jesteście Światłem.” – dają Wam nadzieję, że Wasi najbliżsi będą razem z Wami cieszyć się rajem.
  Dlatego pamiętajcie – nie oceniajcie nikogo, akceptujcie, szanujcie siebie i innych – bo każda Istota (człowiek, zwierzę, ptak, woda,wiatr, kwiat,drzewo, Gaia, Słońce…) s ą dziećmi Stwórcy, bo to On tchnął życie w Swoim zamyśle poznawania szczęścia i radości we wszystkim co jest. I teraz następuje Cykl przypominania sobie tego.
  Wszyscy Jesteśmy Jednością w Stwórcy. I każdy ma inną drogę powrotu do Jedności ze Stwórcą.
  Jam Jest M’

 21. planetariusz
  Maj 16, 2012 @ 00:54:18

  Sa Lu Sa Kochamy Cię za te wspaniałe wiadomości którymi podnosisz nas na duchu.Radość jaką nam sprawiasz jest nie do opisania..
  Dziękuję Ci z całego serca.Mam nadzieję,że kiedyś będę mógł Cię spotkać.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: