Czas, kiedy ukrywaliśmy swoją obecność dobiega końca

.

Zniechęcenie, rozczarowanie i niepewność.  Wszystkie te emocje oparte są na strachu.  W wyższych wymiarach nie ma miejsca na strach, więc ci z was, którzy obecnie przeżywają te emocje, powinni rozpoznać, czym są te uczucia i prosić o pomoc w ich wyeliminowaniu.  Możemy wam w tym pomóc.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z was czeka na  pierwszy kontakt z nami, wielu z was już go miało, a nas dużo nauczyły te pierwsze kontakty.  Kolejne spotkania przyniosą więc dużo więcej korzyści, jako że musieliśmy przezwyciężyć wiele trudności podczas organizowania spotkań z wami wszystkimi, ale eksperymentowanie z naszą technologią w waszym świecie otworzyło dla nas wiele nowych opcji.  Tak więc przewidujemy, że kolejne spotkania będzie dużo łatwiej zorganizować i przyniosą one nam wszystkim więcej korzyści.

Nie obawiajcie się, jeśli jeszcze nie nawiązano z wami połączenia.  Według naszego postrzegania czasu, wystarczy go na te spotkania, więc nie denerwujcie się, jeśli nic się jeszcze nie wydarzyło.  Wraz z wydarzeniami, które na całej kuli ziemskiej zmierzają ku usunięciu i przemieszczeniu ostatnich Ciemnych Kabali, przyjdzie czas na to, byśmy zintensyfikowali nasze wizyty na Ziemi.

Odwiedzaliśmy Ziemię podczas wielu waszych egzystencji i wszystkie nasze wizyty były ukrywane przed ogółem.
Wielu polityków i wysokich rangą urzędników spotykało się z nami w tamtym czasie, jednakże ponieważ uporczywie odmawialiśmy im spełnienia ich ograniczonych, egoistycznych żądań, nie spotkaliśmy się z przychylnością.
Jak powiedzieliśmy, czas, kiedy ukrywaliśmy swoją obecność dobiega końca, i to do was – naszej obsługi naziemnej – należy szersze uświadomienie naszej obecności waszym współtowarzyszom.  Serca i umysły otwierają się raptownie z dnia na dzień, ale niestety, wiele z nich jest nadal zamknięte.  Niezależnie od tego, czy te negatywne emocje wywodzą się ze strachu, czy z braku zainteresowania lub niedowierzania – wszystkie powinny być wyeliminowane, ponieważ wibracyjna energia Ziemi stale wzrasta, a negatywności tylko utrudniają ten proces.  Niemniej, wkrótce trudno będzie ludziom wyrażać się negatywnie bez odczuwania wielkiego dyskomfortu, ponieważ Ziemia i otaczające ją energie uczynią to niemożliwym.

My też nie zrezygnujemy.  Jest naszym miejscem, abyśmy zapewnili, że wzniesie się tak wielu z was, jak tylko jest to możliwe.  Ci, którzy są przebudzeni i świadomi, wiedzą już, czego się od nich wymaga, a do tych z was, którzy są świeżo przebudzeni, informacja, której szukacie, przyjdzie  naprawdę bardzo szybko, ponieważ potrzebujemy was tylu, ile jest możliwe, czujnych i w pełni funkcjonalnych, aby proces Wzniesienia poszedł jak najsprawniej.

Następne kilka miesięcy przyniesie posunięcia krańcowo intensywne z waszego punktu widzenia, ponieważ  sam czas będzie wydał się przyspieszony.  Czas nie jest istotny w wyższych wymiarach, nie ma go tam, lecz ponieważ mamy do czynienia z waszą rzeczywistością, chcielibyśmy zapewnić was, że cały ten proces przyspieszania czasu w żadnym przypadku nie jest czymś, czego należy się obawiać.  Wielu z was zauważy doniesienia w nowych programach i stacjach radiowych, że dobra tego świata są już równomiernie rozprowadzane pośród was wszystkich.  Byliście bardzo długo odsuwani i spychani w stan ubóstwa, podczas gdy ci mający władzę czerpali korzyści z waszych negatywnych stanów i emocji, kiedy zmagaliście się w codziennej walce o przetrwanie, tłamszeni i kontrolowani w różnych aspektach życia.
Teraz wiedzcie, że to tłumienie was skończyło się i zaczyna się już wasze nowe, bogatsze i spotęgowane życie.

Wielu z was doświadczyło pozytywnych efektów wyższej rzeczywistości w życiu codziennym, a wielu będzie miało od teraz wejrzenie w to, jak można się czuć podczas wznoszenia się.  Jest wiele rzeczy, których wyglądacie z niecierpliwością a my wciąż jeszcze mamy zadania do wykonania, zanim dokona się Wzniesienie.  Powiedzieliśmy wam, że będziemy z wami przez cały czas trwania Wzniesienia, aż do ostatniego dnia, lecz również potem zadomowimy się na waszej planecie i nasza obecność stanie się czymś zwyczajnym.

Jest to faktycznie bardzo ekscytujący czas dla nas wszystkich, prosimy, abyście pozostawali świadomi i pozytywni.
Nadchodzą zmiany i będą one głębsze niż wy pozwalacie sobie przewidywać z waszego, teraz jeszcze przytłumionego trzeciowymiarowego punktu widzenia.  Odkryjecie wiele nowych, poprzednio nieodczuwanych uczuć, kiedy przygotujecie się fizycznie i mentalnie na Wzniesienie planety do 5. wymiaru.  Przyjmijcie je i pozwólcie, by ogarnęły was te nowe uczucia, ponieważ będą one opierać się na miłości, emocji, która jest dana w 5. wymiarze.

Nadal słuchajcie naszych słów, gdyż mamy dla was jeszcze sporo informacji.  Pozostawajcie skupieni, pozytywni i szczęśliwi, a prowadząc życie w tym pozytywnym stanie, zrobicie dużo dla wspomożenia energii wibracyjnej tej planety.  Wielu z was martwi się, że jeszcze nie wie, jakie  zadania ma do wykonania, lecz wiedzcie, że poprzez samo pozytywne życie jesteście w podwyższonym stanie szczęścia i miłości, czym już dokładacie więcej niż wam się wydaje.
Przesyłamy wam nieustannie naszą miłość i światło.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Przekazano poprzez Star-Gazer Cheryl, 29 kwietnia 2012

Przetłumaczyła  Anna Bogusz-Dobrowolska

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/04/gfl-29412-cheryl.html

 

 

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. Dmowski Wł-w
  Maj 17, 2012 @ 13:53:47

  Dziękuję Ci Krystal.Czerpię tylko z twojego bloga.Mam wszystko jak na tacy….i ufam ci.Mamy w sobie coś takiego o czym Oni wciąż mówią, ale jesteśmy jakby niepewni cz nam wypada.To skutki życia w dualności przez całe eony.To dlatego wciąż nie możemy do końca zaufać .Ale to już się wreszcie skończy.Musimy pomóc sami sobie .To cudowne co się już dzieje i co się bedzie działo…URZECZYWISTNIENIE OSTATECZNEJ PRAWDY !!!

 2. Johny Bravo
  Maj 16, 2012 @ 18:20:28

  Dziwie sie kiedy tylu z was mówi że niemorze sie czegoś doczekać. To tak jagby ktoś prubował pobudzić w was chciwość. Spokuj, cierpliwość i nacieszenie sie ostatnimi chwilami starego porządku to jest to co bracia z kosmosu powini nam przekazywać. Gdzieś w głębi podświadomości delikatnie mruga czerwona lampka
  czy owy piąty wymiar nie jest półapką ?

  Tak, Johny, trzeba się bać, trzeba być zawsze podejrzliwym i bardzo, bardzo ostrożnym, bo wszystko dookoła jest pułapką. I my wiemy najlepiej – co ci bracia z kosmosu mogą wiedzieć. Czy to nie są przypadkiem te nawyki myślowe, które masz wpajane od kołyski? W kółko, do znudzenia przez miesiące wałkujemy ten sam temat. Zawsze optymistycznie — Kr

 3. Gajdzioch
  Maj 15, 2012 @ 22:04:25

  Ja nie mogę się doczekać kiedy będziemy mogli wejść na statki naszych przyjaciół i odbyć jakąś (nawet krótką) podróż w kosmosie. Od zawsze fascynował mnie kosmos, gwiazdy i inne planety, i nigdy nasza ziemska nauka nie dała rady zniszczyć mojej wiary w Boga, a teraz już mi się wszystko poukładało i wiem, że nie wariuję:).
  Pozdrawiam.

 4. altea
  Maj 15, 2012 @ 17:54:30

  czas kiedy ukrywali swoją obecność dobiega końca ….hym a ja zawsze wiedziałam ,że istnieją może ludzie sami przed sobą ukrywali ich obecność;)

 5. planetariusz
  Maj 15, 2012 @ 11:18:10

  Widać,że dla Federacji Galaktycznej pojęcie czasu nie istnieje a nam się dłuży,chcielibyśmy,żeby czas rzeczywiście nabrał rozpędu i grudzień był we wrześniu.A jednocześnie zdajemy sobie sprawę,że niełatwo jest przygotować tak potężną operacje i jedyną w swoim rodzaju jaką jest Wzniesienie do 5 wymiaru.
  Pozdrawiam wszystkich i uzbrajam się cierpliwość.

 6. serveryn
  Maj 15, 2012 @ 05:36:24

  A ja nie mogę się doczekać momentu, kiedy będąc już w piątym wymiarze podziękujemy osobiście Krystal za uświadamianie tylu z nas 🙂

  🙂 — Kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: