Wszystko odnajdzie swoje właściwe miejsce

.

.

Są wśród was ci, którzy budzą się właśnie do swoich misji w miarę jak zbliżacie się do najbardziej intensywnego okresu aktywności.  Osoby te czekały na ten konkretny czas, by być dostępnymi dla mas, które będą potrzebowały przewodnictwa, by zrozumieć co się dzieje wokół nich.  Zdarzenia będą postępowały coraz szybciej, co spowoduje pewne zamieszanie i strach.  Wszyscy pracownicy Światła mogą pomagać w tych czasach i prosimy, by byli gotowi podzielić się swoją wiedzą z innymi.  My będziemy dalej pomagali naszym sojusznikom i wiele gwiezdnych ziaren (Starseeds) zacznie swoją działalność, którzy są ostrożnie przygotowani dokładnie na to, na co pozwala ich doświadczenie.  Tak dużo jest robione w celu zapewnienia, że dokonacie przejścia wraz z Matką Ziemią, i tak wielu z was, jak to tylko możliwe, odniesie sukces. Nawet ci, którzy nie są jeszcze gotowi potrzebują pomocy, jako że oni też muszą być uświadomieni co ich czeka.

Zgodnie z waszą perspektywą wydarzeń, doświadczycie szoku, bądź niespodzianki, gdy sprawy naprawdę nabiorą tempa. Ludzie muszą zrozumieć, że wstrząs jest nieunikniony i jest niezbędny, by oczyścić Ziemię z niższych wibracji, które nie mogą przejść do wyższych.  Wszystko odnajdzie swoje właściwe miejsce i nie może być inaczej.  Prawa Wszechświata są nieodwracalne i nie mogą być ignorowane bez wywołania karmy.  Mamy nadzieję, że będziemy mieli wystarczająco dużo placówek, które zapewnią potrzebne informacje.  W rzeczy samej, cały koncept zmian będzie musiał być szczegółowo wyjaśniony, jako że bez wątpienia niektórzy będą czuli, że to co się dzieje jest niechcianą ingerencją w ich życie.

Jak zauważyliście, zamieszki szerzą się na świecie w miarę jak wołanie o wolność i pokój osiągają nowe poziomy.  Ludzie zaczynają sobie uświadamiać jaką mają moc, by zmienić władzę i nie boją się już konfrontacji ze swoimi liderami.  Ma to efekty i elektryzuje więcej osób do protestów i stopniowo przynosi rezultaty.  Będzie to trwało nadal i my mamy własne plany upewnienia się, że nie zostanie wam odmówiony powrót do waszych prawomocnych sposobów życia.  Te prawa, które są w sprzeczności z Konstytucją zostaną anulowane i napisane na nowo.  Wszystko to ruszy już bardzo niedługo i ci, którzy popełnili zbrodnie przeciwko wam zostaną usunięci ze społeczeństwa.

Galaktyczna Federacja jest zaangażowana w ostateczne perswadowanie waszych rządów do zaadoptowania bardziej dalekosiężnej polityki, tak by odzwierciedlała zmiany, które całkowicie odmienią wasze życia.  Nie ma sensu kontynuowania myślenia po staremu, jako że nowy paradygmat został stworzony, by wprowadzić zmiany w wasze życia. Kiedy już zostanie uświadomione, że Wzniesienie jest największym wydarzeniem w historii Ludzkiej Rasy, więcej uwagi zostanie poświęcone waszym potrzebom.  W rzeczy samej, to wy będziecie decydowali według jakich reguł będziecie żyli i nigdy już więcej decyzja ta nie zostanie wam odebrana.  Nie będziecie już dłużej rządzeni przez tych pragnących jedynie zaspokoić własne ambicje.  Zmiany te nadejdą, gdy aresztowania utorują drogę dla reform.

Spójrzcie daleko w przód, moi Drodzy i wiedzcie, że przejdziecie bezpiecznie przez następne kilka miesięcy do miejsca w wyższym wymiarze.  Wtedy wasze życia będą rafinowane nawet dalej, gdy wejdziecie na wyższą ścieżkę do pełnej świadomości.  Wkrótce zobaczycie, że obecna rzeczywistość dotychczas widziała rozwój ciemności raczej niż Światła.  Utrzymywała wibracje na niskim poziomie, z którego bardzo ciężko było wam się podnieść.  Jednakże, jako że plan dla was zakładał zakończenie tego cyklu Wzniesieniem, zezwolił on nam i innym Bytom Światła na asystowanie wam.  Kto nadaje się do tego lepiej niż wasze rodziny Światła działające z boskiego nakazu, który w razie konieczności daje nam upoważnienie do interwencji w wasze życia.  To co zrobiliśmy, było wzmocnieniem naszych sojuszników, tak aby powstrzymali Ciemnych przed kompletnym przytłoczeniem was.

Jak na razie nasza misja osiągnęła swoje cele i stoimy w gotowości, by bardziej wejść w wasze życie w tych czasach ostatecznych.  Dowody naszej obecności kumulują się w miarę jak nasze statki podchodzą bliżej i częściej niż kiedykolwiek.  Niemal nie potrzebujecie Ujawnienia, by być przekonanymi o naszym kontakcie z wami, ale pokaże ono wam, że nasza obecność jest oficjalnie zaakceptowana.  Pozwoli to nam na spotkanie z wami na waszym poziomie i przygotuje was na to, co ma nastąpić , a będzie to najbardziej wspaniały czas.  Nawet najbardziej sceptycznym z was, nie zajmie wiele czasu na uświadomienie sobie, że jesteśmy waszymi przyjaciółmi i w żaden sposób nie jesteśmy zagrożeniem dla waszego życia.  W rzeczy samej, wkrótce dowiecie się o różnych zmianach, w których wam pomożemy, i które podniosą jakość życia do wygodnego i przyjemnego poziomu.

Prawda o waszym życiu zostanie ujawniona niepodważalnie , tak byście zrozumieli, że przez eony nie doświadczyliście go na poziomie, na którym powinniście byli.  Z tymi rewelacjami będziecie jasno widzieli dokąd zmierza wasza przyszłość. Dowiecie się też, że Jeden Bóg zawsze o was dbał i nawet na sekundę nie wycofał miłości, która was otacza.  Jesteście wszyscy kochani ponad zrozumienie i nie ma żadnych wyjątków.  Powtarzamy, iż żadna dusza nie jest skazana lub potępiona na wieczność, i że wszystkie są równo traktowane.  Byliście w  dualności, aby doświadczać i uwzględnienia są przygotowywane dla tych, którzy zostali uwikłani w niższe energie i stracili kontakt ze swoim Wyższym Ja.

Nic nie jest statyczne we Wszechświecie i wszystko się ciągle zmienia, zawsze jest więc coś nowego do nauczenia się i odkrycia.  Siła napędowa zabiera was z powrotem do Źródła i wszystkie dusze są na tej ścieżce i pragną jej zrealizowania. Jest to we wszystkich duszach i stopniowo zbierzecie się tworząc większe jednostki świadomości.  Spogląda się na was jak na najdzielniejsze z dusz, jako że pozwoliliście sobie zostać wessanymi w ciemność niższych wibracji.  Jednakże mieliście zapewnienie, że kiedy cykl zbliży się do końca, otrzymacie pomoc w powrocie do pełnej świadomości.  To jest oczywiście okres, którego obecnie doświadczacie oraz przyczyna, dla której tu jesteśmy.

Jestem SaLuSa z Syriusza i zapewniam, że jesteśmy bardzo blisko zadeklarowania naszej obecności tak, abyśmy mogli przyjść pomiędzy was.  Będzie to dla nas tak ekscytujące jak i dla was i mamy tak wiele do omówienia.

Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey, 9 maja 2012

Przetłumaczył Michał, edycja Krystal

http://www.treeofthegoldenlight.com/First_Contact/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. VEGETA
  Maj 15, 2012 @ 09:03:32

  20 maja? To będzie męczący dzień dla mnie. Będę mógł w razie czego wziąć udział w ciągu kilku dni? Przez większość dnia to ja na pewno nie będę miał czasu.

 2. vadera8
  Maj 15, 2012 @ 00:21:27

  Kochana Krystal, przetłumaczyłam przekaz od SaLuSa z 14 maja 2012. Wklejam je poniżej. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam 🙂
  Pozdrawiam cię z dużym Światłem
  Ewa

  Kochana Ewo, co za miła niespodzianka, dziękuję za to bardzo dobre tłumaczenie. Opublikuję następnie — Kr

 3. Kate
  Maj 14, 2012 @ 21:57:14

  Droga Kate, ten przekaz jest dobry, jednak niestety link jest ze strony, gdzie niektóry materiał jest tłumaczony od ciemnych, już wcześniej poruszaliśmy ten problem, dzięki za zrozumienie — Kr

  • Kate
   Maj 14, 2012 @ 22:28:56

   ups przegapiłam moment gdy poruszaliście ten problem, faktycznie czytając kolejny z zamieszczonych tam przekazów odniosłam wrażenie ze takie słowa nie mogą pochodzić ze światła, bo niosły raczej negatywne odczucia. a więc rozumiem i dziękuje za informacje 🙂

 4. adela
  Maj 14, 2012 @ 20:56:48

  cudny nowy filmik Dajamntiego – polecam http://www.youtube.com/watch?v=lzumIHFsJOg

 5. astra
  Maj 14, 2012 @ 18:14:50

  kochana krystal czy wiesz cos o drugiej swiatowej medytacji ktora ma sie odbyc 20 maja zwiazanej z pierscieniowym zacmieniem slonca sa podane godz dla niektorych krajow ale nie dla polski znalazlam to w scenario 2012

  Kochana astro, dostałam dziś ten materiał i opublikuje go wkrótce, dzięki — Kr

 6. adela
  Maj 14, 2012 @ 15:42:31

  piękny przekaz Alaje z Plejad cz.19

 7. miłość
  Maj 14, 2012 @ 13:42:41

  ” I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (3) I choćbym rozdał całe mienie swoje, i choćbym ciało swoje wydał na spalenie, a miłości bym nie miał, nic mi to nie pomoże. (4) Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa, nie zazdrości, miłość nie jest chełpliwa, nie nadyma się, (5) nie postępuje nieprzystojnie, nie szuka swego, nie unosi się, nie myśli nic złego, (6) nie raduje się z niesprawiedliwości, ale się raduje z prawdy; (7) wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje „

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: