To będzie dopiero początek

.
.
 Skorzystamy z tej okazji by pomówić z wami o nadchodzących wydarzeniach, moi drodzy.  Nie, nie podamy wam żadnych dat dla tych wydarzeń.  Wiecie już, że żyjemy w wymiarze, gdzie wszystkie te rzeczy już się zamanifestowały.  Stworzyliście je w ‚teraz’. Wiele nieporozumień z tego wynikło.  Więc, dla was są one potencjalne.

Są potencjalne ponieważ ciągle macie możliwość ich zmiany.  W miarę jak zbliżają się na waszej linii czasowej, prawdopodobieństwo ich wystąpienia staje się coraz większe.  Wymieńmy kilka rzeczy, które zbliżają się do punktu stania się nieuniknionymi.  Wiemy, że pierwszego dnia Wesak, waszego 5 maja, odbędzie się światowe wezwanie do wizualizacji.  To, plus energie układów planet i innych ciał niebieskich napędzą wiele wydarzeń ku ich nieuchronnym rozwiązaniom.  Mówimy tu o zmianach społecznych, finansowych i co ważniejsze, osobistych.  Wiemy, że wielu z was ciągle czuje, że te zewnętrzne zmiany są o wielkiej wadze.  Jednak powtórzymy wam ponownie, że to zmiany, które zachodzą w każdym z was są motorem napędowym sił za wszystkim innym.

Dla nas, każda z tych pozornie zewnętrznych zmian jest odbiciem wewnętrznych zwycięstw już wygranych przez wystarczającą liczbę z was, by sprawić kluczową różnicę.  By powtórzyć i rozszerzyć to co już wam powiedzieliśmy, to jest sekret długo ukrywany przed waszym wzrokiem, często za wszelką cenę.  Więc tak, obserwujcie co dzieje się naokoło was. Ale wiedzcie że jest to tylko odzwierciedleniem tego kim się staliście.  Celebrujcie to i skupiajcie się na stawaniu się. Jakkolwiek cudowne może się to wydawać, jest to tylko początek.  Będzie to tylko odbiciem w waszym lustrze.

Wasza podnosząca się samo-ocena, wasza prawdziwa wartość, oraz wasze rosnące ucieleśnienie waszego prawdziwego „ja” zaczynają zmieniać cały świat, na którym żyjecie.  Nie jest to przypadek.  Jest to wspierane przez wszystkie moce wszechświata, całą potęgę Wszystkiego-Co-Jest.  Gra osiągnęła konkluzję, drodzy przyjaciele, wygraliście.  I, w prawdzie waszego Stwórcy, nie ma przegrywających.  Sięgnijcie teraz do wnętrza i i znajdźcie tego,który to wszystko stworzył. Pozwólcie sobie docenić osobę, którą tam znajdziecie, ponad wszystko inne. To nie jest ego moi mili. To docenienie tego, co stwórca dla was przygotował i podarował. Idźcie teraz w pokoju i miłości. Porozmawiamy jutro.

Michał poprzez Rona Heada, 30 kwietnia 2012

Przetłumaczyli Michał i Krystal

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/04/30/it-will-be-only-a-beginning-michael-channeled-by-ron-head/#more-669

3 Komentarze (+add yours?)

 1. lucy
  Maj 06, 2012 @ 13:04:22

  HAsan,przeczytaj ostatni komentarz z poprzedniego przekazu,tam są już konkrety

 2. hasan
  Maj 05, 2012 @ 20:31:29

  orka na ugorze tak czasem wyglądają te przekazy , wystarczy że ktoś ludziom pokarze że jest coś innego niż to co im wpojono jak to się stanie jutro to jutro ludzie na ziemi zaczną postrzegać rzeczywistość inaczej jak to się stanie za tydzień to za tydzień . a jak za 100lat to za sto lat ale oprócz zmiany i medytacji w garstce ludzi potrzebne jest wydarzenie które zmieni sposób postrzegania świata przez śpiącą resztę. może to być manifestacja statków na niebie w setkach aresztowania kabały .i to sprawi że ludzie zaczną widzieć świat inaczej. okej meytacji jest spoko ale oprócz światła i energii jest w końcu potrzebne namacalne działanie i fizyczna zmiana w strukturach społecznych to jest bardziej potrzebne niż czekanie na odpowiedni moment bo czekanie jest wieczne a najlepszy czas to tu i teraz a nie wkrótce niebawem w nie dalekiej przyszłość. tyle z mojej strony

  • - piotr -
   Maj 05, 2012 @ 22:43:44

   I ja podpisuję się pod Twoim komentarzem! Bez serii mocnych wydarzeń będzie baaardzo ciężko. Ego będzie mieszać, manipulować, oszukiwać i w rezultacie „ściągać” z właściwej ścieżki. I przeważnie zupełnie niepostrzeżenie. A ci, którzy bezgranicznie i bezkrytycznie wierzą w 3-wymiarowy świat i są dosłownie w nim utytłani jak w smole, potrzebują równie namacalnych doznań „otrzeźwiających”!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: