Anihilacja całego systemu wierzeń

.

.
Jak już wcześniej wspominaliśmy, ludzkość zmierza ku wielkiemu przedsięwzięciu, czemuś tak rozległemu, że nie tylko odbierze wam to dech w piersiach, ale też na wiele sposobów zabierze wszystko co znacie.

Mówiąc innymi słowy, nic nie pozostanie po tym tsunami energii, które zaczyna już ogarniać wasze brzegi.  Zapewniamy was, że nie mówimy o tym w sposób dosłowny, jako że nie będzie scen, które tak przekonywająco wam przedstawiają we wszystkich waszych filmach ogłaszających koniec Ziemi.  To nie ten przypadek, odnosimy się tu do czegoś dużo bardziej złożonego niż góry wody przewalające się przez brzegi.  To do czego się odnosimy, jest coś co dosłownie zedrze wszelkie pozostałości iluzji wokół was, które nie będą już mogły zostać odbudowane ponownie z gruzów, jak jest to mozolnie robione po tak zwanych katastrofach naturalnych.  Nie zostanie odtworzona, bo nie będzie mogła zostać po implozji sił, które zedrą te wątłe budowle odsłaniając przegniłe fundamenty, na których zostały postawione.  Nie tylko to, posłuży to też oczyszczeniu samej Ziemi do tego stopnia, że pozostanie jedynie skała macierzysta, gdy ta fala w końcu ustąpi.

Mówimy tu oczywiście metaforami, nie jest to wiadomość by uciekać w góry, w żadnym wypadku.  Ci ciągle przekonani, że najlepszą metodą by przetrwać nadchodzącą burzę jest spakowanie zapasowych racji żywnościowych i przeniesienie się na wyższe tereny, lub wkopanie się głęboko we wzgórza, nawet nie zaczęli rozumieć o co w tym wszystkim chodzi.
To nie jest biblijny Armagedon, czy też raczej Holywoodzki, gdzie dzielni mężczyźni i kobiety uciekają ratując swoje życie i po drodze pieska borykającego się samotnie na ulicy.

Nie, to jest przypadek totalnej anihilacji całego systemu wierzeń, i nie ważne jak daleko bądź głęboko uciekniecie, nie dacie rady uciec przed efektami tej burzy.  Widzicie, w tym wszystkim chodzi o wyzwolenie, a nie anihilację rodzaju ludzkiego i jako takie, stare graty muszą zostać i zmyte i to na dobre.

To nie jest przypadek zbierania odłamków, uprzątnięcia bałaganu i poskładania świata na nowo na podobieństwo tego starego.  Nie, chodzi tu o rozbicie wszystkiego na kawałki tak małe, że nie będzie już można tego poskładać z powrotem, nie ważne jak bardzo niektórzy ludzie mogą tego pragnąć.  Jak już wcześniej wspomnieliśmy, odsłonięcie i demontaż będą dla wielu ostatnią słomką (która ich złamie), jako że nie będą mogli żyć z tym, że cała ich prawda była fałszywą maskaradą udającą rzeczywistość.

Będą szukali w ruinach swoich „straconych’ żyć, próbując na próżno znaleźć coś, co przywróci stary stan rzeczy, ale w miarę jak zdadzą sobie sprawę że to odeszło na dobre, sami rozpadną się na kawałki.

Ale nie wy, jako że będziecie w końcu znów oddychać swobodnie po życiu pod ciężkim jarzmem opresji i zobaczycie to tsunami energii jako wyzwoliciela, tę jedną rzecz, która w końcu uniesie ciężar z waszych ramion, prawie tak  jak tym, którzy przetrwali trzęsienie ziemi i czują ulgę po uwolnieniu od przygniatającego ich gruzu.  Ten dzień nie jest już daleko, ale jak widzicie po metaforach, których używamy, nie będzie to łagodny i spokojny proces.  Będzie to raczej tumult uczuć obmywających was z każdej strony i będziecie potrzebowali całej siły ugruntowania na jaki możecie się tylko zdobyć, aby nie zostać zmiecionymi.

Jak zawsze, będziemy pod ręką z zapewnieniami i poradami, ale to zależy od każdego z was, aby zapewnić sobie swoją przystań, więc najlepiej byłoby zacząć już zapuszczać mocne korzenie, moi drodzy.  Nigdy nie wiecie, kiedy burza w was uderzy, nie pozostawajcie więc na otwartej przestrzeni, nieprzygotowani i niechronieni.

Wierni Towarzysze przez Aishę North, Manuskrypt Przetrwania 126, 26 kwietnia 2012

Przetłumaczył Michał, edycja Krystal

http://lightworkers.org/blog/157836/manuscript-survival-part-126

http://aishanorth.wordpress.com/

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. adela
  Maj 05, 2012 @ 18:40:06

  wydano nakazy aresztowania masonerii
  http://whitedevas.eu/?p=841
  pozdrawiam czytelników – Adela

 2. blueray21
  Maj 05, 2012 @ 14:06:15

  blueray, link który podałeś/las ma poprostu tylko przekopiowane przekazy z naszego blogu, sprawdź dobrze — Kr

  • blueray21
   Maj 05, 2012 @ 23:33:52

   Witaj Krystal,

   Tak to prawda, na początku, ale od szóstej strony są tłumaczone nowe od nr 114 oraz niektóre wcześniejsze, bardziej istotne.
   Możemy podać link do 6 strony, albo ostatniej.
   Decyzja należy do Ciebie, tłumaczenia lepsze lub gorsze już tam są i zawarta w nich informacja jest dostępna.
   Z wyrazami miłości.

   ok blueray, nie wiedziałam. Pozdrawiam – K

 3. aurelia
  Maj 05, 2012 @ 09:19:47

  polecam wykład mistyka z Australii – o strachu – fajny ,pozdrawiam cieplutko A.

 4. sylla118
  Maj 05, 2012 @ 09:10:44

  Proszę tez o te medytacje. Pozdrawiam z miłością

 5. gabi
  Maj 05, 2012 @ 08:16:29

  Karandeep gdzie można znależć przekazy Strażników , wktórych mówią o wizualizacjach?

  • adela
   Maj 05, 2012 @ 09:10:04

   http://polewidzenia.com/
   też znam przekazy strażników -więc ci je podaję , miłej lektury i pozdrawiam serdecznie Adela

   • Oualander
    Maj 05, 2012 @ 19:53:50

    Dzięki adelo za linka do tych przekazów, przeczytałem kilka z nich pochodzących z różnych okresów i muszę przyznać że wywołały u mnie spore zainteresowanie, głównie ze względu na treściwość oraz informacje w wielu miejscach zgodne z moją wewnętrzną wiedzą

    Pozdrawiam 🙂

    Piotr

 6. Karandeep
  Maj 05, 2012 @ 02:27:08

  Przekaz tygodniowy 9

  Odebrany 30.04.2012

  Jesteś Światłem

  Zakodowaną informacją

  Polem

  Świadomością

  Jesteś

  Bądź świadom kim jesteś

  Piszemy wciąż to samo, przynajmniej tak się może wydawać

  Dzieje się tak dlatego, że potrzebujesz na tym etapie przypomnienia, po to by zintegrować całkowicie twoją nową świadomość w tym wymiarze

  By synchronizować pracę całego mózgu i umysłu

  Potrzebujesz pamiętać kim jesteś !

  A jesteś Boską świadomością, i masz nieprzerwane połączenie z polem wszechświata, z matrycą, z której wszystko powstaje, jest ona do twej dyspozycji. Wystarczy, że będziesz przebywać w przestrzeni serca, w pustce, a wszystko zacznie dziać się samo.

  Wiec pamiętaj kim jesteś – świadomością połączoną ze wszechświatem, i masz stały dostęp do nieskończonej ilości rozwiązań i materializacji.

  Kiedy zaufasz sobie i temu, że wszystko, kompletnie wszystko jest możliwe. To czego nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, zacznie się dziać w twoim życiu. Rozpoczniesz proces ujednolicenia energii z polem wszechświata, i wzniesiesz się tu na Ziemi do wymiaru, gdzie wszystko jest możliwe – natychmiast, tu nie ma konieczności czekania na rezultat, pojawia się on natychmiast.

  I będziesz tak żyć jeszcze przez jakiś czas wraz z tymi, którzy pozostaną w innej sferze świadomości- tej starej, dobrze wam znanej.

  To będą to dziwne doświadczenia, jak piekło i niebo rozgrywające się na jednym poziomie.

  Wasze świadomości będą różnić się tym , że istota żyjąca według dotychczasowej świadomości będzie kreować swój świat nieświadomie tzn. bez zapanowania nad umysłem, będzie w przestrzeni, gdzie wszytko jest możliwe i realizuje się wszystko, lecz będzie kreować swój świat według starych schematów, korzystając z tego co znane, korzystając z ograniczeń lewej półkuli. Istota nowej świadomości to istota, która potrafi wejść w przestrzeń serca i ominąć cały ograniczający proces, ta istota będzie kreować swój świat z innego poziomu świadomości, bez ograniczeń świata dualnego trzeciego wymiaru.

  To tylko wasz wybór, Co wybierzecie? Którą świadomość?

  To zależy od was!

  Jeśli chcecie udoskonalać pracę mózgu i wchodzenie w rezonans z polem, prosimy kontynuujcie wizualizacje, które przedstawiliśmy w poprzednich przekazach.

  Świetliście kochamy Was

  Strażnicy

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: