Prosimy was, abyście ciągle podnosili wasz poziom wibracji

.

.

W miarę przemijających dni widzimy oczekiwanie rosnące w sercach pracowników Światła. Widzimy niepokój rosnący w was wszystkich i wszystko o czym możemy teraz mówić to to, że ten niepokój zostanie złagodzony wraz z konkluzją obiecanych wydarzeń w ciągu nadchodzących dni.

Wiemy o waszym niepokoju, kochamy sposób w jaki rozprzestrzeniacie informacje na cztery strony świata i możemy powiedzieć, że ta miłość, która wylewa się z waszych serc jest fundamentalna dla Wzniesienia planety i czyni to naszą pracę jeszcze bardziej satysfakcjonującą.
Stwierdzamy, że podczas nadchodzących dni Ziemia będzie bombardowana rozbłyskami słonecznymi i jako rezultat tego, wszyscy mieszkańcy planety otrzymają to doładowanie energetyczne. Ta fala energii przyczyni się do dalszego przyspieszenia procesu dostosowywania waszego DNA. Chcielibyśmy także nadmienić, że te fale energii nie spowodują bólu, chyba, że wasz poziom energii jest niski. Z tego powodu, prosimy was, abyście ciągle podnosili wasz poziom wibracji do częstotliwości kompatybilnych z tymi, które docierają do Ziemi.

W takich wypadkach, świsty/szumy w uszach są jednym z najczęstszych symptomów, tak jak i pewne ciśnienie wewnątrz głowy. Jest to część dostosowywania się do częstotliwości.

Musicie teraz więcej medytować, dążąc do odłączenia od świata zewnętrznego, dążąc do zajrzenia w siebie, rozważając ostrożnie o Miłości i Świetle i dążąc do harmonii ze wszystkim wokół was.
Pokój na Ziemi nie jest zależny od naszego przybycia. Zależy on od tego jak myślicie i wyrażacie te myśli, a dziś urzeczywistniają się one niemal natychmiast.
Nasze przybycie będzie pozytywnym dopełnieniem waszego pragnienia zmiany waszego świata wewnątrz was. O tym właśnie często mówimy: możemy do was przyjść tylko jeśli tak zdecydujecie. Szanujemy waszą wolną wolę i zawsze to podkreślaliśmy.

Widzimy nadzieję w waszych sercach i jesteśmy tu, aby powiedzieć wam, że nie będziecie rozczarowani. Czas w waszym świecie nadal przyspiesza i jest to owoc wysiłków Niebieskich Ludzi, którzy dołączyli do nas w tym wielkim zadaniu dla Światła.

Ukochani z planety Ziemia, to jest okazja dla was wszystkich. Przybyliśmy w miłości, aby pokazać jakimi jesteście wspaniałymi istotami, oraz że jesteśmy waszą rodziną chcącą wznowić naszą bliską znajomość.

Jesteśmy waszymi braćmi i siostrami i pragniemy, abyście wiedzieli, że każdy z was ma jeszcze dużo do zrobienia przed Wzniesieniem.

Podczas tygodnia Ujawnienia, będziemy mieć mnóstwo pracy i będziemy potrzebować każdego z was.

Wkrótce po Ujawnieniu, pojawią się tysiące pytań i doprowadzi to do pewnego zamieszania w mediach, które będą atakowane poważnymi spektakularnymi informacjami dotyczącymi naszej obecności.

Po Ujawnieniu, nie oczekujcie naszego natychmiastowego lądowania; lecz przygotujcie waszą rodzinę i przyjaciół, którzy mogą nadal nie rozumieć znaczenia naszej obecności. Musicie wyjaśnić im, że nasza obecność jest pokojowa, i że nic nie zostanie na was nałożone, tak jak to niektórzy próbują nadal rozgłaszać.

Ciemni wykorzystują swoje ostatnie ruchy próbując zniszczyć wizerunek Prezydenta Obamy.  W tej kwestii, chcemy, aby to było dość jasne, że on również jest pracownikiem Światła i walczy dzielnie w klatce dzikiej bestii.  Radzi sobie bardzo dobrze i jesteśmy spokojni pokładając sprawę Ujawnienia w jego ręce.

Nadchodzące tygodnie będą dla was pracowite i możemy powiedzieć wam o Galaktycznych wydarzeniach przewidywanych na następny miesiąc, które zwiększą dalszą aktywność w waszym świecie.

Ponownie, pamiętajcie, że każdy z was wnosi ogromny potencjał, ponieważ zostaliście do tego przygotowani już wcześniej.

Pragniemy uczulić was na dezinformację, która może się pojawić w mediach, możliwa propaganda przeciwko Galaktycznej Federacji/Komendzie Asztara. Powinno to zostać przeanalizowane poprzez wasze serca, ponieważ to serce daje wam pewność prawdy, o której mówimy, że nie przybyliśmy tu w intencji inwazji i w konsekwencji atakować waszą wolną wolę. Ufajcie, że miłość Boga obejmuje cały wasz świat i ci, którzy myślą, że jesteśmy zagrożeniem dyskredytują miłość Stwórcy.

Do tego momentu powinniście już wiedzieć, że posiadamy zaawansowane technologie i czy jeśli chcielibyśmy inwazji i dominacji nad waszym światem, to czy nie dokonalibyśmy tego do teraz? Przytaczamy to tylko dla refleksji i zrozumienia, że przybywamy w pokoju i pragniemy waszego najwyższego dobra.

Po naszym spotkaniu, zobaczycie, że naprawdę jesteście z gwiazd i zapragniecie do nich powrócić. Jesteśmy waszą przyszłością. Jesteśmy waszą rodziną z Gwiazd. Jesteśmy wami.

Pozostańcie w świetle!

Komenda Asztara 26.04.2012, channeling przez Gabriela

Przetłumaczyła: Sandra

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/04/ashtar-command-26042012.html

 

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. adela
  Maj 05, 2012 @ 09:41:01

  Bashar – prekognicja wydarzeń 2008- 2033 – ciekawy przekaz

 2. krutka
  Maj 05, 2012 @ 00:36:29

  Moze nie na temat, ale tez mozna podniesc wibracje… zbliza sie dzien dziecka, moze ktos chcialby pomoc jakiemus dziecku spelnic czesto bardzo prozaiczne zyczenie
  http://www.funduszdzieci.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=12

 3. planetariusz
  Maj 04, 2012 @ 23:20:53

  W swoim ciele możesz przebywać tak długo jak zechcesz ,w wyższych wibracjach proces starzenia zostanie zatrzymany a stopniowa regeneracja uruchomiona.Jeżeli Twoje własne ciało nie będzie Ci służyło,zawsze możesz je zamienić na inne.

 4. Marmaris
  Maj 04, 2012 @ 21:36:25

  To ja ze swojej strony pragnę publicznie i oficjalnie podziekować Naszym Braciom i Siostrom za mądre słowa kierowane do dawna do Nas, wszystkim którzy służą za (przepraszam, że tak brzydko powiem ale nie wiem jak znaleźć polski odpowiednik) „kanały przekazów”, Krystal za Jej pracę, i pełne zaangażowanie w temat Wzniesienia, Wam wszystkim za komentarze, które dla mnie są bardzo ważne i wiele wnoszą do mojego życia, i Wszechświatowi i pewnie Sobie samej też za to, że w ciągu ostatnich tygodni po latach urwanego i zaginonego w eterze kontaktu z kilkoma ludźmi z mojej przeszłości, ludźmi ktorych Kocham, cenię, szanuję, ale z jakiś powodów drogi nam się rozeszły, teraz nagle w dziwnych okolicznościach, kontakt w krótkim czasie nagle się odnowił:) Takie rzeczy naprawdę pomagają w podnoszeniu swoich wibracji!:) Mocno ściskam. Agata

 5. mzp
  Maj 04, 2012 @ 21:18:08

  Witajcie,
  to jest teks z 26 kwietnia a dziś jest 4 maj więc coś jest nie tak lub ja czegoś jeszcze nie rozumiem, choć dużo się dzieje.

  Uzbrajam się w cierpliwość i otwieram na zmianę bo tak czy owak trzeba będzie opuścić to ciało.

  Życzę wszystkim udanego weekendu. I kocham te istoty które nam tak wytrwale pomagają i dają tyle wspaniałych nobilitujących inspiracji i do życia.

  Nawet jeśli to bajka to ja ją przyjmuję.

  mzp, wszystko jest w porządku, przekazy są z lekkim opóźnieniem, poniewaz potrzebujemy trochę czasu na przetłumaczenie, dzięki za zrozumienie — Kr

  • Gabriel
   Maj 04, 2012 @ 22:23:08

   Witaj mzp !.
   Dlaczego chcesz opuścić to Ciało – czy wiesz, że Ciało Fizyczne uważane jest za Świątynię Boga? i od Ciebie zależy czy z Nim przeniesiesz się do wyższych wibracji.
   Pozdrawiam w Miłości całą Ferajnę Krystala – M’

  • hasan
   Maj 04, 2012 @ 23:37:12

   no fakt miesiąc temu też pisali o dniach do wydarzeń ja też tego nie ogarniam no ale co zrobić możemy czekać, i może się doczekamy. czytałem wiele różnych przekazów . niektóre są abstrakcyjne niektóre nie, ja sobie dałem na wstrzymanie jeśli chodzi o informowanie innych bo na razie wszystko to obietnice. a jak słuchałem przemówień 3 majowych polityków to średniowieczem jeszcze zalatywało. ja osobiście to uważam że bez sensu jest ta agonia systemu i ludzi że mogło by już się skończyć to szaleństwo dla mnie 5maj jest dobrym dniem by uwolniono ludzi z niewoli systemu dużej niema sensu czekać . to moje zdanie na ten temat . a zbawianie kabały jest bez sensu bo znam to z własnego doświadczenia byłem taki jak oni i by to zrozumieć musiałem zrobić wielkie koło bardzo wielkie tysiące żyć gdzie staje się po drugiej stronie . nie jest to tak że się jest do tego zmuszonym ale gdy straci się wszystko a niszczenie i zabijanie nie dają ukojenie gdy samemu wyrzekło się miłość a wszystko co ją przypominało zamieniło się w pył pod naciskiem nienawiść. to pojawia się pytanie dlaczego ja potrzebowałem tysięcy lat by zrozumieć jak bardzo się pomyliłem tamten świat nie miał tego szczęścia co ziemia nic po za gruzem z niego nie zostało, dlatego kabaliści walczą są jak ja kiedyś prędzej wszystko zniszczą niż się poddadzą.

   • Nebrajeska
    Maj 05, 2012 @ 01:28:35

    Drogi Hasan,

    jesteś więc żywym, namacalnym dowodem, że można się zmienić, ze nawet w najczarniejszej otchłani można dojrzeć iskierkę światła, i podążać za nią, i wejść na ścieżkę miłości. Swoim istnieniem pokazujesz, że każda dusza ma szansę, jedyne czego trzeba to podjąc decyzje:)
    Ten świat tez ma wybór. No i mamy silne wsparcie z góry:)
    Wierze ze nie czeka nas zniszczenie, wierze ze wszystko się ułoży i jeszcze będzie pięknie:)

    Światło dla was wszystkich kochani:))

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: