Więcej szczegółów o przyszłych masowych aresztowaniach

.

„Drake” jest anonimowym rzecznikiem  Pentagonu (tej części, która jest po stronie Światła)  daje wiele wywiadów, w tym radiowych (Freedomizer radio), informując ludzi o przyszłych, masowych aresztowaniach i zmianach i o tym, jak ludzie mają się organizować lokalnie.  Ogrom informacji jest niewiarygodny, włącznie z historią i o super dokładnych przygotowaniach cywilnych, które musiały mieć dopracowane wszelkie, legalne kruczki zanim aresztowania mogą się rozpocząć. TO NIE JEST PRZEKAZ.  „DRAKE” NIE MÓWI NIC O KOSMITACH, CHOĆ WIERZY W BOSKĄ INTERWENCJĘ.

Niektóre osoby nie wyobrażają sobie, że takie aresztowania mogą nastąpić i już ubolewają nad losem „biednych” kabalistów.  Myślę, że to jest źle umiejscowione współczucie.  Ja, przesyłając też Światło ciemnym, całkowicie umieszczam moją empatię dla milionów cierpiących, umierających z głodu, na wojnach, torturowanych przez Kabała  ludzi i zwierząt. Jeszcze w tej chwili, choć poważnie już osłabieni, kabaliści diabolicznie planują unicestwienie większości życia na Ziemi. Na mojej linii czasowej te aresztowania są nieuniknione.

  Serdecznie pozdrawiam – Krystal 

.

Streszczenie 3- godzinnego wywiadu Dawida Wilcocka  z insiderem „Drakiem”

„Drake” (drejk) to imię używane przez insidera do planu aresztowania wielu tysięcy ciemnych ludzi w Stanach Zjednoczonych, którzy są odpowiedzialni za liczne zbrodnie przeciwko ludności.  Ten człowiek „Drake” został poproszony przez Pentagon do poinformowania ludzi o tym, czego się spodziewać, kiedy te masowe aresztowania będą transmitowane.

Drake otrzymał duży stos papierów opisujących szczegółowo plan dla tego wszystkiego w 1979 roku. Powiedział, że nie przeczytał ich w całości, ale tylko część z nich i to jest podstawą dla planu aresztowania wszystkich na wysokim poziomie oszustów.  Dużo pracy włożono przez lata, aby to zrobić w sposób zgodny z prawem i spokojnie.  Te poszukiwania o początkach praw sięgających wstecz wiele tysięcy lat Drake przeprowadził.

Najważniejsze jest to, że ludzie po stronie światła, mają dokumentację, które dają wojskowym władzę cywilną do skontaktowania się z federalnymi marszałkami, którzy z kolei skontaktują się z lokalnymi organami ścigania, który faktycznie przeprowadzą aresztowania. Ważną rzeczą jest wiedzieć, że tu NIE chodzi o działania wojskowe, lub wojskowy zamach stanu lub stan wojenny.  Może istnieć stanowisko wojsk dla wspomagania działania organów ścigania i federalni marszałkowie będą z nimi. Wojsko będzie tam tylko do udzielenia pomocy w razie potrzeby.

Ludzie, którzy wezwali do działania Gwardię Narodową w pewnych sytuacjach, działali nielegalnie i powiedziano im: „Nigdy tego nie róbcie.”  Dawid Wilcock i Drake zostaną powiadomieni o aresztowaniach jeden dzień wcześniej (około) , aby można te informacje umieścić na Internecie do ‚wirusowego’ rozprzestrzenienia. 
Dawid Wilcock mówi, że są „zdumiewające liczby głęboko osadzonym kretów, którzy są tak bardzo blisko tych ludzi {do aresztowania} niż ktokolwiek by pomyślał”. Drake mówi, że większość tych ludzi to biurowe typy i nie są fizycznie aktywni.

Planem nie jest stworzenie chaosu i przemocy.  Kiedy Drake’a ludzie otrzymają zielone światło, że wszystko jest zrobione, to jest sygnał, że sprawozdania o aresztowaniach mają się rozejść wirusowo, włącznie ze skontaktowaniem się z mediami głównego nurtu.

Są też plany i ludzie w pogotowiu, aby zapewnić, że elektryczność, usługi telefoniczne, Internet i ścieki będą działać podczas gdy to się będzie działo.  Obecnie odbywa się taktyczne pozycjonowanie w tej sprawie.

Kluczowym elementem jest tutaj, ze finansowa siła ciemnych została już poważnie ograniczona, oni już nie mają środków na opłacanie nikogo do wykonywania ich brudnej roboty.

Dokumentacja w posiadaniu dobrych ludzi wypiera wszystko po pierwotnej 13-tej poprawce (Konstytucji) z 1812 roku.  Wszystko – wykonawcze nakazy, regulacje, przepisy,  itp., które są bezprawne i sprzeczne z konstytucją będą unieważnione!  Oznacza to każde prawo lub rozporządzenie, które nie zgadza się z oryginalną Konstytucją.  Większość amerykańskich sił wojskowych już popiera te masowe aresztowania.

Drake został poinstruowany, aby skontaktować się z jak największą ilością podziemnych grup milicyjnych, jak to tylko możliwe, w tym z grupami wolnościowymi i z każdym kto posiada broń, żeby zobaczyć co się dzieje i zwerbować ich pomoc w razie takiej potrzeby.

Wszystkie obozy FEMA w całym kraju, które ciemni przeznaczyli dla nas, będą wykorzystane dla nich!

Co się wydarzy, to nagłe restrykcje w USA: systemy satelitarne nie będą działać, więc nie będzie można wykonać międzynarodowych połączeń telefonicznych i żaden ruch NIE będzie dozwolony do  ani poza granice kraju!  Zamknięcie granic będzie pod kontrolą wojskową, w przypadku „nadzwyczajnych okoliczności.”  A te niezwykłe okoliczności mają związek z WOLNOŚCIĄ naszego kraju, gdy ciemni zdecydują się na ucieczkę.

W krachu na giełdzie w 2008 roku biliony dolarów zostały wysłane z kraju w formie elektronicznej, co wywołało alarm i  to zostało wstrzymane przez ludzi światła — odcięli komunikację.  W przeciwnym razie mielibyśmy 1930 rok na nowo- następny ogromny krach na giełdzie.

Tak więc, satelity będą wyłączone w tym czasie, aby nas ochronić przed elektronicznymi transferami pieniężnymi poza granice kraju.

Powodem uniemożliwienia podróży międzynarodowych jest wstrzymanie bankierów od załadowania się na samolot.  Jeśli to robią, będą zestrzeleni!

Ta pełna restrykcja będzie w sumie trwała 72 godziny jeśli zajdzie potrzeba. Zajmie to 24 godziny na pierwszym cykl masowych aresztowań; drugi cykl zajmie kolejne 5-6 godzin, aby upewnić się że mają wszelkie dokumenty niezbędne do skazania tych ludzi.  Z drugiej strony, pewne wrażliwe obszary, takie jak elektrownie i miejsca, które mają rekordy, zostaną zabezpieczone, aby zachować je od wysadzenia.

Gdy wszystko będzie jasne i działania wojskowe osiągną punkt kulminacyjny, to rozejdzie się wirusowo na Internecie.  Drake mówi, że filmy na ten temat będą rozprowadzane.  Ponadto mówi, że będzie specyficzny kanał edukacyjny mówiący o historii ciemnych – w jaki sposób doszli do władzy i jak działali i to będzie transmitowane przez kilka miesięcy.
Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest: NIE PANIKUJ i nie martw się, kiedy to będzie się dziać.  To wszystko zostało starannie zaplanowane przez wiele lat i wszystko będzie wyjaśnione w odpowiednim czasie.
Będzie tak wielu ludzi opuszczających biura, że będą nadzwyczajne potrzeby ludzi do tymczasowego wypełnienia tych pozycji.  Chcemy jednak podkreślić, że jest to tylko tymczasowe.
Pod koniec 72-godzinnego (lub mniej) okresu, publiczne zawiadomienie zostanie ogłoszone z sali prasowej w Białym Domu.

Te wielkie zmiany były prognozowane w starożytnych przepowiedniach na całym świecie tysiące lat temu.  Złoty Wiek był przewidywany przez bardzo długi czas, wraz z kompletnym rozpadem zła.

Tysiące nowych technologii, które były stłumione przez dziesięciolecia, będą przekazane do wiadomości publicznej, co obejmuje gwiezdne bramy i replikatory żywności, które były już używane przez dłuższy czas.  Replikatory pracują z umysłem i tworzą jedzenie z materii, która jest przekształcane w czyste substancje odżywcze podczas jedzenia.

Wiele mediów również odejdzie, gdyż są one współwinne w tym całym systemie, utrzymując prawdę od nas. Wymówka: „Wykonywałem jedynie rozkazy”, albo „Ja tylko robiłem moją pracę”  NIE będzie wytłumaczeniem!

W końcu, każdy w Pentagonie jest świadomy tego co się dzieje.

28 marzec 2012, opracowanie streszczenia: madronawoods

Tłumaczenie: Krystal

http://www.reenagagneja.com/highlights-interview-drake-david-wilcock-imminent-mass-arrests

.

Pełny 3-godzinny wywiad w języku angielskim:

.

Uaktualnienie: 19 kwiecien: Papież Rezygnuje:
W odpowiedzi na pytanie o raportach, że papież będzie rezygnował w ciągu następnych dwóch dni:  „Dokładnie nie wiem, czy ten termin jest prawdziwy, ale słyszałem oficjalne raporty z Europy, że to prawda … że rezygnuje”.

„I słyszałem też, że ONZ jest pod poważnym dochodzeniem… że Banki centralne są w wielkim wzburzeniu z powodu pewnych rzeczy, które zostały przeciwko nim wniesione.”

„A z drugiej strony,  aresztowania maja być metodyczne – jedno po drugim. Innymi słowy, myślę, że oni będą najpierw mierzyć w wielkich facetów”.

A oto urywek z przekazu Montiego z  15 kwietnia 2012 mówiący też o replikatorze żywności:

„Kiedy ludzkość wkroczy do Światła, wszystko stanie się jasne. Pieniądze i bogactwo staną się odległym wspomnieniem z dawnych złych czasów.  Każdy – a mam na myśli wszyscy – otrzymają maszynę, która dostarczy wszelką żywność.  Po prostu wpiszesz w nią, co chciałbyś i w kilka sekund to się pojawi.  Zapewni to, że każdy będzie wyposażony we wszystkie swoje potrzeby.  Nigdy więcej zakupów czy gotowania – to zadowoli wielu z was!  Życie na Ziemi będzie przyjemnym doświadczeniem, tak jak to miało zawsze być.”

29 Komentarzy (+add yours?)

 1. - piotr -
  Maj 05, 2012 @ 15:27:29

  Replikator wzbudził ogromne zainteresowanie.. Co przejawia się niestety komentarzami trącącymi 3 gęstością i wystraszonym EGO.. „O jeeej, a ja tak lubię gotować! Piec chlebki i ciasteczka.. etc.” No to będziesz tę przyjemność nadal fundować sobie i komu tylko zechcesz! Tylko zamiast grzać do sklepu, składniki po prostu zmaterializują się w Twojej spiżarni. A jeśli od tych przyjemności kulinarnych jednak zechcesz odpocząć, wówczas taki replikator wykona 100%.. I tak dalej i tak dalej.. Możliwości będą nieograniczone! Więc nie próbujmy ich nazywać.. Namaste

 2. wyczeslaw
  Maj 05, 2012 @ 08:39:20

  Droga Kryształko, nie wiedziałem że (edytowane)

  Drogi Wyczeslawie, widzę, ze jeszcze nie zaznajomiłeś się z zasadami komentowania na naszym blogu. Znajdziesz je w zakładce nad „Komentarzami Czytelników” życzę miłego sobotniego wieczoru — Kr

 3. rafradek
  Maj 04, 2012 @ 23:07:41

  Jeszcze bym chciał kamerę przez którą można przesyłać przedmioty i drukarka która je „drukuje”

 4. Jakob
  Maj 04, 2012 @ 22:25:43

  No dobrze ,że żyjemy w obecnych czasach , gdzie internet umożliwia takie akcje i sprawia ,że ludzie są coraz bardziej świadomi.. W średniowieczu , czy nawet PRL-u byłoby to niemożliwe.

 5. tanger
  Maj 04, 2012 @ 22:08:55

  Nie wydaje wam się, że to brzmi jak ROK 84 Orwella? Te masowe aresztowania itp

  Interesujące, ze robisz takie porównania, tanger. To nie jest tylko polityczny trend, ale przede wszystkim duchowy. Poszukuj, wgłębiaj się, może warto 😉 — Kr

  • ani1111
   Maj 05, 2012 @ 18:42:36

   Tak, żyjemy w ciekawych czasach :)) Mamy jeszcze kilka szkół- wreszcie będzie można tam nauczać i uczyć się sensownych rzeczy :). Nasze kochane dzieci są cudowne- szybko załapią o co w tym chodzi – pomogą nam :)). Dużo miłości dla wszystkich Was
   Jeszcze jedna refleksja…Przed dzisiejszą medytacją czułam lekki opór- nie na poziomie umysłu- to pić, to siusiu, to za ciepło, to za widno i takie tam! Dotarło do mnie jakie to ogromne przedsięwzięcie. Przecież ci ludzie od pokoleń budowali swoje posiadłości- twierdze- zabezpieczenia,dobrze opłacana ochrona, tajne pomieszczenia, przejścia, wielopoziomowe schrony i td…Życie dla nich nie ma większej wartości, chyba, że własne. Oni nawet nie zdają sobie sprawy z ogromu popełnianych przez siebie zbrodni, za które będą odpowiadać- było mi ich żal- więc w mojej medytacji poddali się szybko i bez awantur i zbędnej strzelaniny Widziałam potem uśmiechnięte buzie najedzonych dzieci, ludzi, którzy jeszcze z niedowierzaniem, ale i z radością poruszają się po terenach jeszcze niedawno objętych wojną, ja tam teżź byłam szczęśliwa, uśmiechnięta i jak zwykle piękna- ciągle przesyłałam miłość do tych najbardziej jej potrzebujących. Ok siódmej przestałam wizualizować. Wstałam… w okolicach serca czułam ostry przeszywający ból. Dlaczego??? Na poziomie umysłu wszystko jest dla mnie jasne, a jednak serducho, to serducho! Dużo miłości dla Was wszystkich, kocham Was Bardzo!

 6. Kate
  Maj 04, 2012 @ 21:43:47

  ja tam lubie gotowac:) ale czasem nie mam natchnienia lub wole ten czas wykorzystać na coś innego i wtedy taki replikator jak znalazl 😀

 7. Konkret
  Maj 04, 2012 @ 19:25:44

  Dużo sie pisze o żywnosci i energi a co z naszym zdrowiem ? Beda jakies nowe lekarstwa czy techniki uzdrawiające dostepne dla wszystkich? Bo to bardzo wazne jak dlamnie i moich bliskich

  Uzdrawianie naturalne i z zastosowaniem zaawansowanej technologii na szeroką skalę będzie wprowadzone jak najszybciej, wg tego co czytam – Kr

 8. mary_celeste
  Maj 04, 2012 @ 19:07:12

  Pozdrawiam Was kochani – jesteście Ludźmi Nowej Energii.

  http://monikaczyrek.blogspot.com/2012/04/13-cech-czowieka-nowej-energii.html

 9. Ani1111
  Maj 04, 2012 @ 18:57:28

  a ja lubię gotowanko- szczególnie, gdy mam dla kogo gotować, a mam! Od momentu gdy w pełni pokochałam siebie i w pełni zaakceptowałam (bez żadnych zastrzeżeń) jest mi dużo łatwiej. Funduję sobie wiele doświadczeń- jak wielu z nas. jednak w moim życiu w TERAZ nie ma już lęków, a coraz więcej miłości i radości (chyba się poszerzam :)) Przesyłam Tobie Krystal i wszystkim i niepotrzebującym mnóstwo mojego ciepełka i miłości

  🙂 Kr

 10. dasendrije
  Maj 04, 2012 @ 18:33:00

  Lepiej by coś powiedzieli o stacji humanoidalnych obcych na księżycu. Co one tam majstrują od co najmniej 60 lat.

  Już taka technologia na ziemi jak replikator istnieje? O kurcze. Aż wydaje się, że to bujda na resorach. Toż to niebotyczna musiałaby być wiedza o materializacji energii. A tylko kilku joginów może to potrafi. No chyba, że technologia została dana ‚z góry’.

  Droga Dasendrije, przygotuj się na więcej takich „bujd” w najbliższych miesiącach tego roku. Dam Ci jeszcze jedną : czy np.wiedziałaś, ze w Meksyku było zaparkowane w ukryciu (nie wiem jak ta liczba jest dzisiaj) ponad 300 statków kosmicznych należących do ciemnego kabała, którymi poruszali się od wielu lat po słonecznym systemie i poza nim, a nam zrobili przedstawienie lotu na księżyc prymitywną rakietą? Kr

  • dasendrije
   Maj 04, 2012 @ 19:04:02

   Jeśli tak, to trochę by tłumaczyło.
   Jednak wyczuwają ciała astralne ich obserwujące, to więc wychodziłoby na to, że mają wysoko rozwiniętą intuicję, tudzież zdolności paranormalne. A ludzie na Ziemi mają ją gorzej rozwiniętą niż zwierzęta.
   Dzięki za ciekawostkę. Swoją drogą to by pasowało do często widzianych w Meksyku spodkach. A katastrofy spodków na Ziemi się zdarzały i stąd też technologia mogła być wzięta.

 11. yellow pinto
  Maj 04, 2012 @ 15:32:13

  replikator zywnosci .. Pfff 🙂 Moj nowy Samsung galaxy s III robi mi obiad z otaczajacej nas dookola prany!! + robi niezle Machiato 🙂

 12. Ktoś
  Maj 04, 2012 @ 14:25:55

  Podczas medytacji skupiajcie się na czakrze indygo i czakrze serca. Łączcie moc trzeciego oka – kolor indygo, z mocą czakry serca – kolor zielony. Oczyszczajcie się tą potężną energią.

 13. Ana
  Maj 04, 2012 @ 12:49:50

  Fajna rzecz ten replikator 🙂 Jaka oszczędność czasu, energii… No i nie trzeba się martwić, czy jedzenie przypadkiem nie zawiera GMO czy szkodliwej chemii 😉

 14. eryk2012
  Maj 04, 2012 @ 12:14:32

  poprawka odnosnie replikatorów żywności 🙂 replikator nie przemienia materii w żywność tylko energie świetlną w matertie i replikator nie tyczy sie tylko żywności ale też odzierzy i kilka innych rzeczy 🙂 pozdrawiam 🙂

 15. Lalibela
  Maj 04, 2012 @ 10:42:30

  Hm, ten replikator żywności kojarzy mi się z wynalaskami kosmitów w czwartej części Anastazji. Nie wydaje mi się to szczególne dobrym pomysłem, to coś jak uprawy hyroponiczne nie umywające się do warzyw wyrosłych w przwdziwej Ziemii, ogrzewanych promieniami słońca, podlewanych zywą wodą. A takie jedzenie widziałabym w piątym wymiarze 🙂

 16. Gabriel
  Maj 04, 2012 @ 08:26:28

  Witajcie słonecznie!
  A ja uwielbiam pichcić :ten zapach pieczonego chleba – niebiański zapach, zapach pasztetów wegetariańskich i sałatek. Tę radość Męża, że te pyszności tylko dla Niego. Chociaż przy replikatorach będę mogła zmaterializować zapach, ale to chyba nie to samo co z miłością przygotowany posiłek.
  M’

 17. krystal28
  Maj 04, 2012 @ 05:43:25

  3.5.12 Prezydent Obama podpisał dekret ponownego przystąpienia do Międzynarodowego Trybunału Karnego, organizacji założonej pierwotnie przez Stany Zjednoczone do egzekwowania prawa międzynarodowego w karaniu zbrodniarzy wojennych. (George W. Bush uwolnił USA od tej niewygodnej odpowiedzialności)

  Właściwy czas na logiczne posunięcie – to prawo jest konieczne do aresztowań amerykańskich zbrodniarzy wojennych.

  link w jęz.ang.
  http://www.veteranstoday.com/2012/05/03/obama-rejoins-icc-us-no-longer-rogue-state/

 18. Oualander
  Maj 03, 2012 @ 23:11:57

  Ja myślę że już samo uzyskanie powszechnego dostępu do darmowej energii, pociągnie za sobą ciąg zdarzeń, który doprowadzi nie tylko do likwidacji środków płatniczych ale również spowoduję tak wielki skok świadomościowo-technologiczny który swoim zasięgiem i ogromem przebiję największe dotychczasowe osiągnięcia cywilizacyjne, oraz ustanowi miłość i pokój po wsze czasy.

  Wiecie co nie chciałbym w tym momencie być w skórze ciemnych panów obecnego świata, wyobraźcie sobie odwrócenie sytuacji, cały świat tętni miłością życiem i rozwojem, a oni pozostają sami, w stagnacji, otoczeni miliardami wspaniałych bezwarunkowo kochających ludzi. Bardzo łatwo sobie wyobrazić co ich czeka, albo staną się podobni miliardom wspaniałych, miłujących, świetlistych istot albo pod wpływem przytłaczającej (w ich mniemaniu) świadomości społecznej zmienią plan bytu (umrą) . Niestety tworząc obecny system wartości nie zdawali sobie sprawy iż, społeczna świadomość to kij który ma dwa końce, działa tak samo (wydaje mi się że ten mechanizm funkcjonuję lepiej w kierunku miłości i jedności ponieważ z definicji jest wtedy wielokrotnie silniejszy efekt) w obydwie strony.

  Serdeczności przesyłam wszystkim wojownikom światła, „Niech ta największa w historii świata armia miłości zdobędzie wszystkie lodowate serca i ustanowi w nich pokój, radość i miłość na zawsze”. 🙂

  Piotr

  • Marek Portych
   Maj 04, 2012 @ 09:32:01

   No cóż, inni odejdą bez energii miłości,
   jak magicy, bez uwagi tłumu,
   pamiętacie ostatnią scenę filmu „Merlin”,
   kiedy on sam odwrócił się od nich, a za nim tłumy,
   to są osoby odcięte od źródła, a więc bez zasilania baterie
   oderwane od sieci, a zasilane procesem naszej uwagi…

 19. freeheart
  Maj 03, 2012 @ 22:58:09

  a co z tymi, którzy uwielbiają gotować? czy nikt o nas nie pomyślał?
  🙂

  freeheart, nie myślę, ze ci co lubią gotować nie będą mogli tego robić 😉 Kr

  • freeheart
   Maj 04, 2012 @ 18:38:05

   Ooo…Tobie wierzę. No i mam już kilka pomysłów na użycie replikatora do bardzo wielu innych celów. Nie będzie się kurzył. A może kurzu tez już nie będzie?

 20. emin
  Maj 03, 2012 @ 22:13:11

  W 5 wymiarze jedzenie żywności będzie jedynie dla przyjemności, gdyż każdy będzie mógł odżywiac się energią (maną).

 21. Tosia
  Maj 03, 2012 @ 21:50:15

  Ja też chcę taki replikator żywności !! 😀

 22. adela
  Maj 03, 2012 @ 21:36:25

  replikator żywności? – co za cudowna sprawa , żadnych garów i gotowania -coś dla mnie , zamawiam jedną sztukę, pozdrawiam cieplutko Adela

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: