Globalna Medytacja 5,6 maja 2012!

.

.

UDOSTĘPNIAJCIE WIRUSOWO!

Nadszedł czas, aby podjąć działania!  Nadszedł czas, by wziąć losy naszego świata we własne ręce!  Dlatego spotkamy się się w grupach dużych i małych, indywidualnie i w parach, dokładnie w czasie pełni księżyca tego maja.  Miliony nas zbierze się i będzie wizualizować wyzwolenie naszej planety od tyranii centralnych bankierów, abyśmy po raz pierwszy w naszej historii mieli szansę stworzenia własnego przeznaczenia jako wolni obywatele Ziemi.

Istnieje plan opracowany przez pozytywnych ludzi w wojsku, wspierany przez władzę świecką, aby aresztować członków Kabała bankowego za ich zbrodnie przeciwko ludzkości. Nasza wizualizacja będzie wspierać ten plan, aby zamanifestował się jak najszybciej, bez użycia przemocy i jak najsprawniej,  jak to tylko możliwe.  Będziemy wspierać dzielnych bohaterów, którzy wypełniają ten plan. Coś takiego nigdy nie działo się na tej planecie wcześniej. To nasza szansa, aby być tego częścią.

Nasz  masowy wysiłek w tym dniu będzie wyzwalaczem, który uaktywni ten plan tak, aby moglo dojść do jego realizacji. Nasze wizualizacje w tym dniu będą naszą deklaracją wolności i niezależności.  Rozpowszechnij to wirusowo!  Podziel się tym na całym świecie!

Będziemy wszyscy robić tę wizualizację w tym samym czasie, w momencie pełni księżyca, która przypada na 5 lub 6 maja. Dokładna godzina w dla różnych strefach czasowych:

20:30  05 maja (Los Angeles)
23:30  05 maja (New York)

05:30 6 maja (Warszawa)

4:30   6 maja (Londyn)
5:30   6 maja (Paryż)
11:30  6 maja (Beijing)
12:30  6 maja (Tokio)
13:30  6 maja (Sydney)

 

Instrukcje:

1. Zrelaksuj swoje ciało i umysł obserwując swój oddech przez kilka minut.
2. Wizualizuj cywilną władzę dokonującą aresztowań centralnych przestępców bankowych, takich jak Rothschildów i Rockefellerów i innych członków Kabała takich, jak Henry Kissinger, itp. Wizualizuj, ze ten proces ma miejsce na całym świecie spokojnie i płynnie. Wizualizuj świat wreszcie wolny od finansowego niewolnictwa, wolny od wszelkiego zła dyktatorzy i skorumpowanych polityków.

3. Wizualizuj jasną, nową przyszłość dla ludzkości, z nowym i sprawiedliwym systemem finansowym, ze wszystkimi długami anulowanymi, z funduszami obfitości uwolnionych dla projektów humanitarnych, z wprowadzonymi zaawansowanymi technologiami , ekosystemami uzdrowionymi i ludźmi w końcu wolnymi od wszelkiego ucisku.

Uwaga: data tej wizualizacji (05 maja) nie jest najprawdopodobniej datą, kiedy te masowe aresztowania się odbędą.

http://www.thehealersjournal.com/2012/04/25/world-liberation-day-meditation-on-5-5-2012/

32 Komentarze (+add yours?)

 1. Marek
  Maj 05, 2012 @ 21:07:31

  Witajcie Przyjaciele!
  To jest świetne ,podane dokładnie godziny dla W-wy 5,30. Trzeba wyobrazić jak światło ogarnia naszą ziemię i wszystkich ciemnych .Światło dokona samo oceny.
  z poważaniem:Marek

 2. Gami
  Maj 04, 2012 @ 21:55:37

  Dołączam,ale będę medytować Szczęśliwość na Ziemi nie aresztowania >3

 3. dasendrije
  Maj 04, 2012 @ 21:10:25

  Coś mi tu z tym Księżycem nie pasuje.
  Gdyby nie to i godzina to bym się mógł dołączyć, a tak…

 4. golabeq
  Maj 04, 2012 @ 19:15:23

  Moze nie na temat i mozliwe ze moj post nie wniiesie nic nowego, ale od jakiegos czasu pisze na butelce z woda slowa „milosc” , „dziekuje” , „wdziecznosc” , „zdrowie”. Czemu to robie? Przed kilku laty japończyk Maseru Emoto w wyniku swoich eksperymentów odkrył, że woda reaguje na nasze myśli i słowa oraz że potrafi je odzwierciedlić. Zależnie od tego, jakie wysyłano słowa w kierunku kropli wody, jej kryształki po zamrożeniu ukształtowały się w zupełnie różne formy krystaliczne. http://www.youtube.com/watch?v=tAvzsjcBtx8

  • Oualander
   Maj 04, 2012 @ 20:39:43

   Witaj „golabeq” , po przeczytaniu twojego postu przypomniało mi się że na tym blogu również był poruszany ponad rok temu bardzo fajny temat energetyzowania wody w jednym z przekazów Hathorów, jeżeli cię to interesuję i tego nie czytałaś poniżej wstawiam link.

   https://krystal28.wordpress.com/2011/03/21/medycyna-swiatla/

   Swoją drogą to odkrycie pana Maseru Emoto jest już znane panom od fizyki kwantowej, tyle tylko że jak większość odkryć z tej dziedziny nauki dziwnym zbiegiem okoliczności nie jest wdrażane ani udostępniane ogółowi społeczeństwa.

   Pozdrawiam 🙂

   Piotr

 5. Robert Szulik
  Maj 04, 2012 @ 13:57:59

  Drogi Robercie, medytuj tak jak Ci serce podpowiada i pozwól innym tez to robić bez narzucania swoich opinii. Celem nas wszystkich jest Wzniesienie i nie jedna droga prowadzi do ‚Rzymu’. Serdecznie pozdrawiam — Kr

 6. Brat
  Maj 04, 2012 @ 09:00:10

  Przy medytacji 6 maja mozna się grupowo spotkać np przy Piramidzie Cheopsa by zrobić wspólnie Koło
  Koło mozna zrobić
  1/3 wysokości piramidy nad wierzchołkiem

  na podstawie piramidy w środku

  pod kulą wiszącą w środku piramidy

  stanąć indywidualnie nad wierzchołkiem Piramidy

  Grupowe łączenie zwiększa Energię Medytacji i pozwala Duszy Wielowymiarowej na róznych poziomach wzajemnie się Łączyć tworząc wspolna Energię

 7. blueray21
  Maj 03, 2012 @ 22:57:06

  Myślę, że warto załączyć tutaj dzisiejszy przekaz Archanioła Michała przez Rona Head. A. Michał uwypukla znaczenie tych wydarzeń i przypomina nam o wielu podstawowych sprawach.
  P.S. Tłumaczenie nie jest ekstra, ale nie powinno sprawiać kłopotów w odbiorze.
  Z wyrazami miłości.

  Jedno serce, jeden umysł, z jedną intencją. – Michael

  Gdy zbliżamy się do otwarcia potężnych bram tego nowego miesiąca, chcemy namówić wszystkich do rozpoczęcia skupiania się na swoich zamiarach przy tej okazji. Rozpocznijcie teraz, aby uzyskać jasny obraz tego, na czym chcecie się skupić jeśli planujecie uczestniczyć w którejś z grup medytacji piątego i szóstego dnia miesiąca.

  Uwolnijcie wszystko, co jeszcze wam przeszkadza, i odnajdźcie w sobie miłość i przebaczenie, które przekształci wasz świat i wszystko, czego dotkniecie. Mówiliśmy często o odbieraniu z powrotem waszej mocy. To, drodzy przyjaciele, jest Wasza największa moc. Nie ma silniejszego czynnika w całym stworzeniu niż bezwarunkowa miłość. Ale Trudność polega na tym, że musi być naprawdę bezwarunkowa. Proszę rozważcie fakt, że przebaczenie czynu nie jest jego akceptacją. Nie możecie zacząć rozumieć całokształtu sytuacji lub zawiłości przyczyn. Ale co więcej, Wasze przebaczenie uwolni zarówno drugą stronę, jak i Was samych z danego zachowania. Nikt nie uniknie konsekwencji wcześniejszego działania, ale to nie musi być waszą troską.

  Użyjcie tej szansy tworzenia. Zobaczcie, usłyszcie, poczujcie dotyk, smak, zapach, i poczujcie tak bardzo, jak możecie, pożądany przez Was nowy świat, który wybraliście, aby zamieszkać w nim. Zobaczcie, jeśli chcecie, gładkie i szczęśliwe przejście z tego świata do nowego Świata. Wiedzcie ponad wszelką wątpliwość, że tworzycie go po prostu robiąc to jako jedno serce, jeden umysł, z jedną intencją. Wzywajcie nas do przyłączenia się, i zalejcie światłem wszystko, co możecie sobie wyobrazić. Sięgnijcie głęboko i poczujcie ogromną moc, jaką tworzycie. Władajcie nią z radością. To jest coś, z którym można budować, a nie demolować. Weźcie z powrotem Waszą wolność i kontrolę nad swoim światem, budując nowe obfite, zdrowe, radosne życie – to jest wszystko, czego potrzebujecie teraz. Wykonujcie te rzeczy z całą Waszą miłością, całym Waszym sercem, i całą Waszą mocą.

  Gdy stworzycie ten świat i będziecie tańczyć na jego ulicach, nie zapomnijcie ostatniej i bardzo ważnej rzeczy. Połączcie sie głęboko w jedności waszej istoty (zintegrujcie się, swoje aspekty) i wyraźcie wdzięczność za jej (jedności) istnienie, ponieważ jej istnieje pojawi się w tym punkcie.

  Jesteśmy szczęśliwi z reakcji na zaproszenie do tej wizualizacji. Kiedy się zacznie, prosimy poczujcie również dodane dojście niezliczonej ilości nas, którzy będą łączyli sie z Wami dla wsparcia. Pomyślcie o tym w ten sposób, jeśli chcecie. Wy Sterujecie, a my pomożemy pchać. (jak w bobslejach) (Uśmiech) Zaczniemy poruszać się tak szybko, że będziecie potrzebowali sprintu aby się załapać (wskoczyć).

  Jutro będziemy rozmawiać znowu, moi przyjaciele. Pokój niech będzie z Wami.

  3 maja 2012
  Channeler: Ron Head
  http://oraclesandhealers.wordpress.com

  • Ana
   Maj 04, 2012 @ 12:40:27

   Droga Ano, jestem wdzięczna za wszystkie linki od Czytelników w duchu 4G. Materiał, polecany przez Ciebie był dobry, lecz sam blog ma czasami kontrowersyjne, przeciwne naszym Gwiezdnym Siostrom i Braciom wpisy, i publikacje przekazów Aruny, z którą miałam kiedyś krotka współpracę i jej materiał okazał się WTEDY od ciemnych. Wiec czasem jestem w kropce. Chciałabym udostępnić, ale moja intuicja w obecnej chwili mówi mi nie. Proszę wybacz mi moje decyzje i nie bierz tego osobiście (Twój poprzedni komentarz nie wylądował w spamie, sprawdź historię). Serdecznie pozdrawiam — Krystal

 8. krowieternal
  Maj 03, 2012 @ 22:40:27

  A księżyc dostarczy nam wrażeń estetycznych tej nocy:
  http://www.sfora.pl/Nadchodzi-superksiezyc-Wyjatkowy-widok-a43027

 9. Agnes
  Maj 03, 2012 @ 21:39:51

  O rety, ale 05.30? yyyyy 😉

  • golabeq
   Maj 04, 2012 @ 18:28:01

   u mnie bedzie 4:30 do tego niestety na 8 do pracy…ale zamierzam medytowac i to pod golym niebem… oby tylko pogoda mi na to pozwolila:)

   pozdrawiam serdecznie:)

 10. Oualander
  Maj 03, 2012 @ 20:32:51

  Znalazłem 2 nowo przetłumaczone filmiki Bashara, pierwszy poniżej to kwintesencja tego jak urzeczywistniać nasze kreacje, drugi natomiast dziwnie pasuje zazębia się z opisem w „Białej Księdze” Ramthy, funkcji jaką pełni gruczoł szyszynki w naszym mózgu, jeżeli ktoś czytał tę książkę będzie zdumiony podobieństwami. 😀

  1)

  2)

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Piotr

 11. Ola
  Maj 03, 2012 @ 20:18:11

  ♥ 😀

 12. chinka
  Maj 03, 2012 @ 20:01:34

  Nikt nie pamięta o moich urodzinach , które składają się z samych 5-tek , a tu taki cudowny niespodziewany prezent od losu . Globalna medytacja w sprawie najważniejszej dla dobra całej ludzkości !! wszyscy jesteście cudowni !! i KOCHAM WAS !!! Dzięki CI KRYSTAL za to , że jesteś!!

  Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin, chinko ❤ 🙂

 13. wyczeslaw
  Maj 03, 2012 @ 18:59:50

  Trochę to nie w deseń moich wibracji wyobrażać sobie aresztowania, więzienia, wleczenie jakichś ludzi zakutych w kajdanki i „społeczną sprawiedliwość”. Uważam że wizualizacja rozwoju naszej globalnej świadomości na poziom w którym Ci (iluminati itp) ludzie nie mają już żadnego wpływu na nasze życie jest o nieba lepszym pomysłem i tak też będę się z Wami w medytacji jednoczył, bo taka akcja to świetny pomysł, tylko wydźwięk powinna moim zdaniem mieć inny.

  Wizualizuj tak jak Ci serce podpowiada, Wyczeslawie.
  To moje myśli, które wstawiłam w ostatnim wpisie: „Niektóre osoby nie wyobrażają sobie, że takie aresztowania mogą nastąpić i już ubolewają nad losem “biednych” Kabali. Myślę, że to jest źle umiejscowione współczucie. Ja, przesyłając też Światło ciemnym, całkowicie umieszczam moją empatię dla milionów cierpiących, umierających z głodu, na wojnach, torturowanych przez Kabała ludzi i zwierząt. Jeszcze w tej chwili, choć poważnie już osłabieni, kabaliści diabolicznie planują unicestwienie większości życia na Ziemi. Na mojej linii czasowej te aresztowania są nieuniknione. — Kr

  • wyczeslaw
   Maj 03, 2012 @ 22:17:26

   Kochana Kryształko – „bądź mądra i rysuj” 🙂
   In la keh – ja jestem Tobą, Ty jesteś mną, rozszerzone ponad i poza obejmuje również ciemnych. Pragnę zmiany, ale czy w kontekście starego majańskiego sformułowania pragnąc ich kary nie będę pragnął swojego cierpienia?
   Czy nie lepiej jest w takim razie afirmować zupełnie poza tematem kary, więzień, aresztowań – przykładu i postrachu dla innych. Czyli afirmować rzeczywistość w której takie działanie jest zupełnie zbędne?
   Nie przekonuję oczywiście do jakiejś „mojej wizji” staram się po prostu „zabić ćwieka” żeby sprowokować w wyniku rozmowy do przewartościowania/wyklarowania swojego albo czyjegoś spojrzenia 🙂

   Moją radością nie jest ich kara, absolutnie nie, posyłam im Światło dla szybszej ewolucji. Jednak moją wielką radością będzie, gdy świat zostanie od nich uwolniony i przez to Złoty Wiek możliwy 🙂 — Kr

 14. filpat
  Maj 03, 2012 @ 12:59:26

  Ja jestem pewna ze to sie uda, wszyscy razem w tym samym czasie,to jest wspaniale!!!!!

 15. Piotr Enhap
  Maj 03, 2012 @ 12:52:31

  Co do relaksu, medytacji, i oczyszczania – zgoda. Co do wizualizacji „aresztowań” – chyba coś tu nie gra. Chętnie się oczyszczę i powiem TAK rzeczywistości, medytacji jako braku myśli, a już na pewno braku myśli negatywnych. Pozdrawiam

  Medytuj jak Ci serce podpowiada, Piotrze
  To moje myśli, które wstawiłam w ostatnim wpisie: „Niektóre osoby nie wyobrażają sobie, że takie aresztowania mogą nastąpić i już ubolewają nad losem “biednych” Kabali. Myślę, że to jest źle umiejscowione współczucie. Ja, przesyłając też Światło ciemnym, całkowicie umieszczam moją empatię dla milionów cierpiących, umierających z głodu, na wojnach, torturowanych przez Kabała ludzi i zwierząt. Jeszcze w tej chwili, choć poważnie już osłabieni, kabaliści diabolicznie planują unicestwienie większości życia na Ziemi. Na mojej linii czasowej te aresztowania są nieuniknione. Kr

 16. planetariusz
  Maj 03, 2012 @ 12:40:47

  Która godzina będzie w Polsce ? 5 30 6 maja?

 17. bel
  Maj 03, 2012 @ 12:30:04

  Witam ! Świetny pomysł z tą medytacją. Wchodzę w to. A tu podaję stronkę, gdzie można zwiedzić wiele miejsc na świecie w 3D. http://www.airpano.com/ Pozdrawiam serdecznie!

  • adela
   Maj 03, 2012 @ 19:07:41

   ale świetny link – dzięki bel – już zobaczyłam sobie Nazca , pozdrawiam Adela

 18. VEGETA
  Maj 03, 2012 @ 11:47:19

  Z tego co widzę początek medytacji wypada u nas w niedzielę. Wiadomo, że nie przepuszczę takiej okazji. Te reformy koniecznie muszą nastąpić.

 19. Liv
  Maj 03, 2012 @ 11:37:43

  Dla Was Wszystkich ❤ :). ( Posłuchajcie słów )

 20. BlackB
  Maj 03, 2012 @ 10:52:56

  Razem mamy wielką siłę. Oby się udało powiadomić jak największą liczbę ludzi.

 21. Tosia
  Maj 03, 2012 @ 10:07:58

  Chętnie wezmę w tym udział 🙂

 22. Ga
  Maj 03, 2012 @ 09:11:13

  :SERCE:

 23. Anna Yokota
  Maj 03, 2012 @ 02:58:23

  Uda sie jezeli dostatecznie duza bedzie sila naszej medytacji .Nareszcie ! Chyba wiekszosc teskni za lepszym i bezpieczniejszym swiatem!
  Chcemy byc w koncu szczesliwi !

 24. Marmaris
  Maj 03, 2012 @ 00:16:08

  Fantastycznie:) Będę energetycznie mam nadzieje z Wami wszystkimi w tym czasie:) Aż mi się buzia uśmiecha:) Całuję. Agata

 25. planetariusz
  Maj 02, 2012 @ 23:03:13

  Oby się udało bądźmy wszyscy razem,nareszcie zmiany tak długo oczekiwane.

 26. Lucjan Marosik
  Maj 02, 2012 @ 20:44:09

  Wielki czas na zmiiany systemowe – dzięki… 🙂 ♥

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: