Wyjdźcie z cienia

.

.

Jestem Merlin. Przyszedłem, aby porozmawiać z wami o wielkiej chwili, jaka jest przed wami.  Jest to czas magii dla wszystkiego.  Czas, o którym niektórzy z was czytali w pismach wcześniejszych cywilizacji.  Dostrzeżcie znaki we wszystkim dookoła.

Część was wie, że na Ziemi właśnie nastał czas przemiany.  Znaczące zmiany zachodzą też na waszym Niebie – we Wszechświecie.  Nawet pośród planet waszego Systemu Słonecznego zachodzą zmiany dotyczące ich energii sekrecji. Wasze Wielkie Centralne Słońce również podlega przemianom.  Zmiana epoki to coś wspaniałego.

Metamorfoza

Wraz z całym Życiem na Ziemi doświadczacie metamorfozy. Przez wiele waszych linowych lat byliście  przygotowywani do tej fazy. Prowadziliśmy was i wyjaśnialiśmy. Mój brat Kuthumi zajmował się wspomaganiem was i dokształcaniem poprzez ten kanał, z którego ja dzisiaj korzystam.  Ona otwiera się dla nas teraz, abyśmy mogli dzielić się z wami naszą wiedzą. Służy Bogu/ Źródłu, podobnie jak my jesteśmy w służbie Wielkiego Białego Bractwa/Rady Światła. Ta wiedza i nauki pomogły wam wzrastać w Świetle, na Duchu i Duszy. To pomogło wam zrozumieć ból waszej przeszłości i uwolnić się od niego. Niektórzy zastanawiają się ~ Kim byłem przedtem?  Co uczyniłem?  Jesteście ciekawi.  W niektórych przypadkach istnieje potrzeba głębokiego uzdrowienia. To uzdrowienie pozwala pójść naprzód, kiedy się rozumie potrzebę uwolnienia Duszy od  ciężaru wspomnień. Jesteście transformowani. Wszelkie przytrzymywanie lęków i bólu tylko was zatrzyma. Dlatego spróbujcie uwolnić się od starego bolesnego stanu z przeszłości. Noście w sobie tylko to, co służy wam i waszemu większemu wzrostowi. Wiem, że Kuthumi powiedział, „wszystko jest doświadczeniem”. Mówię wam (śmiech) „ dorzućcie odrobinę magii do doświadczeń, jakie mieliście ~ do wszystkich z nich. Posypcie je złotymi cząsteczkami transformacji.”

Jeśli musicie analizować, to przeanalizujcie, czego nauczyliście się ze swoich przeróżnych przeżyć. Możliwe, że nigdy więcej ich nie doświadczycie, że to już nigdy więcej nie będzie dozwolone. Może to spowodować zmianę waszej woli, na co pozwolicie a na co nie. Zrozumcie, że  owo doświadczenie być może było zakończeniem powtarzającego się wzorca zachowań podczas wcieleń lub dostaliście go do dyspozycji od jakiejś innej Duszy. Mogliście wybrać wspomożenie jakiejś Duszy w zakończeniu pewnego schematu zachowań, jaki utrzymywała przez wiele wcieleń, a wasza pomoc była konieczna, aby ten wzorzec uwolnić. Dlatego gracie rolę pomagając przy tym zakończyć owo zachowanie.

Magia

Tak oto powracamy do złotych cząsteczek metamorfozy. Codziennie oddychacie tymi złotymi cząsteczkami. One znajdują się w waszej atmosferze. W ostatnich czasach zostało otwartych dla Ziemi wiele eterycznych form dostępu. Umożliwiło to objęcie was wyżej wibrującą energią. W nadchodzącym okresie będą odczuwalne liczniejsze energie transformacji. Jak za pomocą czarodziejskiej różdżki dla waszych Dusz otworzą się wyższe mądrości i prowadzenie. Dusza próbuje prowadzić was do przodu, aby uwolnić się od od wszystkich pozostałych wzorców dawnego bólu i starych wzorców zachowań. Po prostu poczujecie potrzebę zmian tego, co wam już nie służy. Aby spojrzeć na swoje życie nowymi oczami, musicie spoglądać na nie oczami Duszy. Tak to się dzieje w tym wielkim roku przemian. Tylko teraz, w waszym czasie liniowym, proces posuwa się szybciej. Nie jesteście jeszcze przygotowani na fazę ostatnią. Jest do zrobienia wiele pracy wewnętrznej.

Różdżka Światła

Podczas, gdy bieżący rok rozwija się dalej, wasze struktury komórkowe również podlegają dużym zmianom. Kiedy cząsteczki Światła przepływają przez wasze zewnętrzne ciało, nawiązują połączenie z różdżką Światła, która przez wiele wcieleń pozostawała ukryta w ciele eterycznym. Cząstki budzą i wzmacniają różdżkę Światła dla najwyższego celu. Kiedy różdżka się budzi, stopniowo aktywuje wasze własne portale energii ~ niektórzy nazywają je czakrami. Jeden portal waszej struktury po drugim jest otwierany. Wiele z nich jest zastopowanych emocjonalnym gruzem. To stwarza potrzebę pracy uzdrawiającej, aby umożliwić wam oczyszczenie i otwarcie każdego z tych portali. U każdego z was wygląda to inaczej, ponieważ każdy wybrał różne doświadczenia. Tak oto proces metamorfozy jest kontynuowany.

Podczas oczyszczania swoich centr energetycznych macie możliwość utrzymywać w nich większej ilości cząsteczek Światła. To z kolei odżywia i poszerza waszą Duszę, a światło, które zawiera Dusza pozwala jej poszerzać się jeszcze bardziej. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wasza humanoidalna struktura jest przemieniana. Stare ograniczające przekonania i wzorce zachowań muszą zostać usunięte, jeśli zdecydujecie się płynąć naprzód w Światło. Czy wybieracie przyjazną przyszłość? Im więcej złotych cząsteczek Światła przepełni Ziemię i wszelkie Życie, tym silniej uziemiacie się w upragnionym spokojnym życiu. Do was należy wybór. Jednak wtedy wasz czas liniowy dobiega końca.

Liniowy bieg czasu

Wiem, że Kuthumi o tym mówił. Jednak wielu z was nie do końca rozumie, co to oznacza. Czytaliście o tym, słyszeliście, lecz dla wielu jest to temat, w którym odnajdujecie się z trudnością, dlatego wybieracie odwracanie się plecami i nie myślenie o nim lub o jego wpływie na wasze życie.

W bieżącym 2012 roku wielu z was jest zajętych zakańczaniem starych tematów z poprzednich wcieleń i aktualnego życia. Z niecierpliwością czekacie na metamorfozę. Wraz z wami również Ziemia przeżywa metamorfozę, a także niektóre gatunki zwierząt. Inne gatunki, które są zasmucone ludzkim postępowaniem i chciwością, opuszczają planetę. Już nigdy nie odnajdziecie ich na Ziemi. Wasz czas nabiera dynamiki, staje się wyraźnie coraz szybszy aż do transcendencji. Wejdźcie do TERAZ.

Przebudzenie

Człowiek budzi się. Podczas gdy zachodzą w was zmiany na poziomie komórkowym, radzi się wam, abyście rozważyli wasz wkład przy stwarzaniu lepszej Ziemi, lepszej przyszłości dla waszych wspaniałych dzieci. Wasz wkład ~ co to jest? Co możecie zrobić? Jaką rolę grasz podczas wspierania innych ludzi przenosząc ich do przodu do wielkiej metamorfozy Światła, do całkowitego Pokoju?

Służba

Macie również energię, aby czarować, dokładnie, jak ja! Nie chodzi o maga  filmowego, tylko o niebiańskiego czarodzieja. O utrzymywanie wewnętrznej mądrości i Światła. Wykorzystując mądrość i Światło, jakie zyskaliście, uczycie się, że uzdrowienie i wasze przeżycia na wyższym poziomie Światła pomogą innym ~ tym, którzy wolniej rozumieją. Tym, którzy są zbyt strachliwi, aby samodzielnie wejść na własną ścieżkę transformacji. Dzielcie się z innymi swoją mądrością, waszym współczuciem. Pomagajcie im zrozumieć wewnętrzny lęk i uwolnić się od niego, aby mogli ostatecznie pójść do przodu ku wielkim zmianom.

Niezbywalne

Zostało wam wyjaśnione, że będziecie stwarzali własną przyszłość. To prawda. Można by pomyśleć, że ciemniejsza strona może dominować. W trakcie niektórych lat może się wydawać, że w dalszym ciągu trwa walka, jednak mogę was zapewnić, że to ŚWIATŁO będzie panowało. To jest niezaprzeczalne. To jest wielki plan dla Wszechświata ~ nie tylko dla Ziemi i wszystkiego, co na Niej żyje.

Jak już powiedziałem, złote cząsteczki są już w atmosferze i przekształcają waszą wewnętrzną strukturę komórkową. Ci, co większą część energii tracą na zwalczanie Światła, aby utrzymać zasięg kontroli i okrucieństwa, fizycznie przemienią się w pył. Mogą przejść przez chorobę Duszy lub ciała, ponieważ w wybranej ciemności nie są zdolni do utrzymywania złotych cząsteczek Światła w swojej strukturze komórkowej. Energia jest już zbyt silna. Dlatego będą przeżywali ciągłą silną wewnętrzną walkę we wszystkich niższych ciałach ~ fizycznym, mentalnym i emocjonalnym ~ aż chorzy i słabi z wyczerpania zaprzestaną walki. Ciało fizyczne nie będzie kontynuować walki i zacznie się załamywać.

Dlatego widzicie, możecie tworzyć własne życie, własną przyszłość, a to stworzy nową Ziemię. Wybierajcie i stwarzajcie za pomocą wizualizacji i wiary.

Dalej do przyszłego roku

Jeśli w tym roku posuniecie się do przodu, zobaczycie i zrozumiecie kolejne zmiany wewnętrzne i zewnętrzne na każdym poziomie. Tak, jak i wy znajdujecie się w procesie wielkich przemian, tak i struktury wytworzone przez nielicznych. Przywódcy chciwości i okrucieństwa zostaną usunięci z powierzchni Ziemi. Nie pozwólcie, aby chciwość nielicznych powtórzyła się w przyszłości w tym procesie. Wielu z was będzie ten aspekt zmieniało w wielu krajach.  Również w kolejnym roku ten proces będzie postępował na wszystkich poziomach, podczas gdy ludzie nadal będą poszukiwali prawdziwej wolności i sprawiedliwości. Ziemia musi zostać oczyszczona. Do roku 2015 wiele się zmieni i przetransformuje. Wzburzenie, jakie teraz przeżywacie, bardzo się uspokoi.

Nowy początek

Podczas, gdy stare drogi ulegną zatarciu, pojawią się nowe drogi pokoju i handlu wymiennego towarów stając się waszym codziennym doświadczeniem. Wielu życzy sobie, aby to stało się już teraz. Używajcie magii! Wizualizujcie przyszłość, jakiej sobie życzycie. Wizualizujcie ciągle, każdego dnia. To przyspieszy metamorfozę, pełnię łaski, pełnię pokoju, zadowolenia i miłości. Wyobrażajcie sobie przyszłość, jakiej sobie życzycie. Wyobraźcie sobie świat w totalnej i całkowitej obfitości dla wszystkich.

Złote cząsteczki Eteru Ziemi pochwycą energię waszego stwarzania. Dlatego z biegiem czasu staną się rzeczywistością. Lecz co jest czasem? Istnieje tylko, jak go znacie na Ziemi. Również to ulegnie zmianie! Wkrótce będziecie żyli wyłącznie w chwili TERAZ, a czas liniowy będzie transcendował. Staniecie się Ludźmi Światła, będziecie Światłem. No to zacznijcie utrzymywać w sobie coraz więcej cząsteczek Światła Boga – Stwórcy. Czy to nie jest magia? (śmiech) Rzeczywiście, to jest proces, wielki plan dla wszystkich. Jednak ja chciałem wam to opisać jako magiczny proces, magiczna metamorfoza was wszystkich.

W służbie będący, jestem Merlin.

Merlin przez Lynette Leckie-Clark, 10.04.2012,   http://www.kuthumischool.com/en/teachings/volume9/beyond_shadows.php

Tłumaczenie Teresa Serafinowska

 

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. Marek
  Maj 02, 2012 @ 17:07:31

  Witajcie Przyjaciele!
  To prawda ,to wszystko jak wielka magia i czy ktoś wierzy czy nie to i tak nie ominie . A więc warto się przybliżć do światła ,Bożej Miłości .
  Z poważaniem: Marek

 2. Miki
  Maj 02, 2012 @ 14:19:52

  Ja juz sie gubię teraz pisze się, o roku 2015,sekrecji energi, jak pojecie sekrecji to termin zwiazany z praca nerek?, natomiast Creme, Spangler,Bailey pisza ze lucyfer jest aniolem swiatlosci ,i on jest mistrzem przez ktorego powstanie New Age Kingdom,znow pisza ze Wielkie Biale Bractwo ma powiazania z satanizmem i hitlerem ,min Ann Hamilton Beyn chciala w koloniach new age wychodowac dziedzicow ziemi ,a reszte wybic zgodnie z doktryna Lebensborn V,ujawniaja to
  dokumenty procesu norymberskiego .New Age
  jawnie afirmuje okultyzm ,a to nie sa anioly
  tylko mistyczna hipnoza ,stosowana przez wiele sekt.

  Drogi Miki – Dragonie (ten sam komentator), miej na uwadze, ze nie tylko w głównych mediach, ale i w internecie jest ogromna ilość dezinformacji rozprowadzanych przez ciemne siły. Jeszcze nie tak dawno ludzie łykali bezkrytycznie każde kłamstwo od manipulatorów (patrz powyżej), obecnie coraz więcej ludzi budzi się na prawdę. Jeśli przesiewasz informacje przez swoje Serce i masz kontakt ze swoja WJ to nie jest wcale trudno odgraniczyć ziarno od plew. — Kr

 3. hasan
  Maj 01, 2012 @ 22:51:50

  no to jest trochę inaczej napisane niż przekazy salusy tam jest pisane o tym że zmiany będą w tym roku a tu że nie tak szybko trochę się w tym gubię kto ma racje

  Drogi hasanie, myślę, ze to co mówi Mateusz w przekazie kwietniowym wydaje się sensowne – Kr:

  21. Prosimy, nie oczekujcie że ujrzycie wszystkie cuda Złotej Ery pod koniec roku. Nie mówimy, że wyeliminowanie całego zanieczyszczenia i zmiana pustyń w raj, na przykład, nie mogłoby się dokonać w ciągu sekund. To w rzeczy samej, mogłoby być zrobione w mgnieniu oka, GDYBY wiara w to była waszą zbiorową świadomością, ale nie jest, dlatego też powiedzieliśmy, że zmiany takie jak te nastąpią stopniowo, jednak ich szybkość was zaskoczy. Jednakże, podczas waszej podróży na Ziemi poprzez 4-tą gęstość do jej celu w 5-tej ,wasza świadomość będzie się dalej rozszerzała. Rozwiniecie wasze wrodzone zdolności do współtworzenia i innowacji czegokolwiek silnie pożądacie i możecie zwizualizować.

  22. Więc czego można rozsądnie oczekiwać na końcu roku, gdy Ziemia pozostawi za sobą ostatnie nici strumieni energii 3 gęstości? Wszystko co opracowane z mrocznymi zamiarami, od przypadkowej przemocy i korupcji, po laboratoryjnie opracowywane wirusy i satanistyczne obrządki zakończy się. Poprzez prawa fizyki rządzące tym wszechświatem, niskie wibracje ciemności nie mogą wejść do wysokich poziomów wibracji 4-tej gęstości. Ponieważ osobnicy, którzy uparcie odmawiali Światła, mają komórki oparte na węglu, które nie mogą przetrwać w wyższych wibracjach, umrą i ich ciemne aktywności się skończą.

  23. Nie będzie żadnego masowego exodusu w grudniu. Niektórzy z obozu ciemnych już umarli, a w pozostałej części roku, wraz z duszami, które zdecydują się nie pozostać na planecie z różnych innych przyczyn, reszta ciemnych będzie odchodziła z tych samych śmiertelnych przyczyn, które powodowały śmierć do tej pory. Niektórzy mogą żyć wystarczająco długo, by być skazanymi za ich przestępstwa i tak, jeżeli osoba umarła a klony dalej żyły, prawa będą zaaplikowane do ostatniego klona, ponieważ kontynuacja nielegalnych i bezbożnych poczynań danej osoby była celem klonowania.

  • oczekujacy
   Maj 02, 2012 @ 12:17:15

   No własnie mnie też strasznie zastanawia rozbieżność przekazów – Jedni mówią o paru dniach w jakich dokona się „zmiana”, inni i znacznie dłuższym okresie.
   Ciężko wszystko połączyć w jednolitą całość.

  • hasan
   Maj 02, 2012 @ 15:05:49

   no tak rozumiem choć ja miałem na myśli te aresztowania i oczyszczenie sfery politycznej i finansowej. rozumiem że z dnia na dzień nie wyrośnie puszcza chyba że się ją rozwinie sztucznie. zdaje sobie sprawę że zmiany związane ze zmianami energetycznymi idą stopniowo. ale mi chodzi bardziej o oczyszczenie polityki mediów i samo ujawnienie tego co się dzieje na prawdę.

   Wszystko na to wskazuje nie tylko na podstawie przekazów, ze aresztowania wydarza się do 21 czerwca. Polecam przeczytać przekaz „Czas od 21 kwietnia do 21 czerwca, 2012” — Kr

  • ramzes
   Maj 02, 2012 @ 17:04:06

   No – myślę, że niedługo już cała prawda wyjdzie na jaw :)))
   Poczytajcie zresztą sami :

   http://pej.cz/Anonimowi-ujawnia-prawde-o-UFO-WIDEO-a2851

   Anonimowi już dawno udowodnili , że nie rzucają słów na wiatr.

  • ramzes
   Maj 02, 2012 @ 17:51:40

   Hasanie – mam nadzieję, że ten przekaz odrobinę Ci pomoże w Twoim zagubieniu 🙂
   Zachęcam też wszystkich do posłuchania …
   Ja osobiście odebrałem go niesamowicie pozytywnie

   Pozdrawiam Was Światłem

 4. Elunia
  Maj 01, 2012 @ 22:30:38

  Nie zdążyłam obejrzeć filmu ” Nasz dom”.
  Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu linka.
  Pozdrawiam serdecznie Naszą Krystal i Wszystkich Uczestników. ❤

 5. dasendrije
  Maj 01, 2012 @ 22:20:57

  Ostatnim czasem czuję się dziwnie spokojny i taki bardziej otwarty sercem. 🙂 Czyżbym przeszedł już te napięcia i ciągle towarzyszący niepokój, które mi cały czas towarzyszyły ostatnimi czasy? Tak jakby coś się wydarzyło ostatnio.

  • krowieternal
   Maj 01, 2012 @ 23:02:38

   A ja wręcz odwrotnie. Ostatnio na zmianę albo błogość albo jakieś quasi schizofreniczne stany. Totalny rollercoaster. Ale czuję, że to się niedługo skończy 🙂

 6. ana
  Maj 01, 2012 @ 20:26:32

  Piękny przekaz od Arkturian (edytowane)

  materiał z Twojego linku jest dobry, jednak ta strona jest kontrowersyjna moim zdaniem. Wiec nie mam złotego rozwiązania – opublikować źle, nie opublikować, źle. Proszę wybacz mi — Kr

 7. adela
  Maj 01, 2012 @ 20:13:29


  zmiany czekają wszystkich – czy jesteś tego świadomy – czy tez nie – pozdrawiam A.

  • Oualander
   Maj 02, 2012 @ 11:14:59

   Film mówi o wpływie coraz to większej ilości przebudzonych na świadomość społeczną, ciągle rosnąca ilość tychże ludzi oraz idące za tym stopniowe zwiększanie się ilości miłości bezwarunkowej, najpierw spowoduję subtelny moment przejścia świadomości społecznej na wyższe wibracje, a następnie w bardzo krótkim czasie (1 do 3lat) cała planeta zmieni się do takiego stopnia (inplus) że nie będziemy w stanie nawet przypomnieć sobie tych wszystkich negatywnych uczuć i zachowań które w tej chwili dominują.

   Pozdrawiam 🙂

   Piotr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: