SaLuSa, 13.04.2012

.

.

Nie ma niczego, czego nie moglibyście zrobić, ponieważ macie dużo więcej mocy niż zdajecie sobie sprawę. Nie jesteście jeszcze na poziomie, gdzie moglibyście osiągnąć natychmiastowe wyniki, ale energie, które dajecie dla przemiany przyniosą odpowiedź. Tym bardziej, kiedy wielu z was pracuje w tej samej sprawie, moc wzrasta wykładniczo. Więc Moi Drodzy, jako, że coraz więcej ludzi szuka zmian dla dobra wszystkich, sprowadzacie szybszą manifestację tego, co macie w umysłach. Zauważyliśmy, że podczas zdobywania zrozumienia jak najlepiej pomóc sobie i Matce Ziemi, wasz fokus zmienia się od skupiania się na sobie na rzecz wszystkich form życia.  W końcu zmiany oddziałują na was, a nie tylko na układ słoneczny i także na Wszechświat i Galaktykę. Jest to olbrzymi zakres zmian, ponad waszą wyobraźnię, który angażuje Istoty o nieograniczonej mocy i miłości. Oni przeprowadzają Wolę Boga i w tym macie zapewnienie, że wszystko pójdzie według Boskiego Planu.

W tym porządku rzeczy możecie czuć się bardzo nieistotni, jednak jesteście bardzo ważni dla końcowego rezultatu, który niecierpliwie jest oczekiwany przez cały wasz układ słoneczny. Aby rozegrać ten cykl dwoistości, byliście specjalnie wybrani i pokonaliście ciemność, która nastała, gdy Atlantyda zniknęła w głębinach Oceanu Atlantyckiego.  Z pozornie beznadziejnych pozycji, przywróciliście Światło z powrotem do istnienia, które dzisiaj jest główną siłą na Ziemi.  Mieliście wszelkie możliwe doświadczenia, z którymi dwoistość mogłaby was zmierzyć. Pomimo tego zdołaliście ustanowić Światło na Ziemi, które urosło w sile i spowodowaliście wyższy poziom świadomości. Teraz możecie pogratulować sobie z okazji dobrze wykonanej pracy i przyjąć nagrody w postaci Wzniesienia. Na całej Ziemi i daleko poza nią, różne źródła koncentrują się na przesyłaniu wyższych emisji świetlnych do was i już wielu z was może odczuwać wewnętrzne zmiany.

W każdym momencie możecie odczuwać symptomy zmiany, gdy komórki waszego ciała wchłaniają więcej Światła, przenosząc was w kierunku zakończenia przemian od węgla do krystaliczności. Wasze nowe ciało będzie z wyższych wibracji i zapewni, że będziecie mogli zająć swoje miejsce w wyższym wymiarze. Wasze obecne ciało z powodu niskich wibracji zawsze było skłonne do chorób i dolegliwości i poprzez to wiele się  nauczyliście. Być może dlatego  perspektywa posiadania nowego ciała, które nie starzeje się albo nie cierpi na choroby lub dolegliwości, jest najbardziej mile widzianą zmianą ze wszystkich.  Ci z was, którzy już podnieśli swoje wibracje, mogą zauważyć, że już cieszą się zdrowym życiem. To jest pewny znak, że odkryliście jak dotrzeć do poziomu życia, które jest odzwierciedlone w waszym ciele o wyższych wibracjach. Pozostańcie spokojni i nie pozwólcie wypłynąć negatywnym emocjom, ponieważ te szkodzą waszej duszy. Gniew i podobne emocje bardzo szkodzą waszym cielesnym funkcjom, podczas gdy wszystkie pozytywne takie jak Miłość, Współczucie, Radość i Szczęście utrzymują wasz poziom Światła i wasze zdrowie.

Świetlni Pracownicy będą wzywani do pomocy tym, którzy są nieprzebudzeni co do zbliżających się zmian, dla zrozumienia powodów, kiedy będą skonfrontowani z nieprawdopodobnymi wiadomościami. W rezultacie życie zmieni się dramatycznie i nie będzie drogi powrotu do poprzedniego stanu i starego paradygmatu. Głównym punktem jest to, że cokolwiek się stanie, wynik tego będzie dla poprawy całego życia.  To co będzie postrzegane jako straty, będzie więcej niż  zrekompensowane i planem jest, by przywrócić wasze prawa i podnieść wasze standardy życia do takich, które to odzwierciedlają nasze pragnienie, by przezwyciężyć niedostatek na rzecz tego, do czego jesteście uprawnieni. Zawsze było więcej niż wystarczająco zasobów dla wszystkich, by żyć zadowalającym standardem życia, który zaspakaja potrzeby. W przyszłości nie będziecie chcieli absolutnie niczego.

Moi Drodzy, wszystko idzie dobrze i zbliżacie się do czasu, kiedy działania nasze i naszych sojuszników będą transmitowane w mediach. W związku z tym przyjdą wytłumaczenia tego co ma miejsce i będzie jasne, że nasza interwencja została autoryzowana przez Wysokie Rady, które opiekują się waszym rozwojem. Normalnie bylibyście zostawieni, by zdecydować o swojej przyszłości i to jest nadal prawdziwe tam, gdzie chodzi o Wzniesienie. Jednakże, mówimy tu o większym obrazie i naszej odpowiedzialności, by przeprowadzić Boski Dekret tak, aby wszyscy mieli okazję, by się Wznieść. Wkrótce będziecie świadkami kapitulacji Ciemnych, której są teraz świadomi, i  że są skazani na porażkę. Nie ma ucieczki i nieważne czy na Ziemi, czy poza nią, staną przed wymiarem sprawiedliwości, jak również będzie im dane do zrozumienia i doświadczenia daleko idące skutki tego, co ich działania spowodowały.

My z Galaktycznej Federacji damy wam okazję, abyscie spotkali reprezentantów innych cywilizacji, które będą miały wiele do powiedzenia na temat waszej ewolucji. To sięga tysięcy lat wstecz, przez wiele cykli, które widziały, jak cywilizacje przychodzą i odchodzą. Niektórzy z was mają o tym niewiele wiedzy lub jej w ogóle nie posiadają. Weźcie pod uwagę, że mieliście doświadczenia poza Ziemią, nawet w innych Wszechświatach. Jesteście wielkimi podróżnikami i wszyscy jesteście członkami kosmicznej rodziny, która przygotowuje się, by powitać was z powrotem do domu. Pierwotnie pochodziliście z  gwiazd i jesteście tak samo Kosmicznymi Istotami jak my. Ziemia była eksperymentem, w którym z zapałem wzięliście udział i dzięki wam tak wiele dowiedzieliśmy się o skutkach bycia oddzielonym od Boga. Wszystkie wasze zbiorowe doświadczenia będą dostępne dla innych cywilizacji.  Niektóre z nich mogą stawić czoła podobnej sytuacji.

Jesteście postrzegani jako wielkie dusze Światła i tak wiele miłości jest wysyłane do was z wdzięczności za wasze poświęcenie.  Nie wszystkie dusze ofiarowałyby się dla tego, czego doświadczyliście.  Mieliście wiarę nie tylko w wasze własne siły, ale też w obietnice dane wam, że nigdy nie bylibyście zapomnianymi i  powrócicie do waszego prawowitego miejsca we Wszechświecie. Teraz pójdziecie dalej i z czasem poczujecie pragnienie, by posunąć wasz rozwój do przodu i pójść  inną ścieżką, która zadowoli wasze potrzeby. Nic ciągle nie stoi w miejscu pomimo, że tak się może wydawać w waszym obecnym życiu. Zmiana niezmiennie zachodzi bardziej niż jesteście tego świadomi i każdy z was uczestniczy w tworzeniu waszej przyszłości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jak wy, czekam na „podniesienie”, które to powinno ukazać początek cudownych czasów, i choć hektycznych, to też przyjemnych. Oglądajcie wydarzenia z wiedzą, że rezultat jest przesądzony, a wy pójdziecie ścieżką ku Wzniesieniu okryci Światłem i Miłością.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.

Przetłumaczył Marcin, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/mike13-04-12.html

___________________________________________________

Serdeczne podziękowania za wsparcie dla bloga dla Jolanty S. i Bronisława Jana R.

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. Agata
  Kwi 29, 2012 @ 16:33:40

  Witam:)
  Jestem z siebie bardzo dumna:) wypowiadalam sie dzisiaj na pewnym forum i otrzymalam nielada komplement a mianowicie:…..”Ale jeśli tak możesz to tak właśnie trzymaj. Zarażaj taką osobowością jak NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ osób. Jesteś zwiastunem nadziei więc wytrwaj w tej misji bo są czasy, które takich ludzi potrzebują jak najwięcej. Pozdrawiam.” Ciesze sie zaczelam niesc Swiatlo innym ludziom i nie zrezygnuje z tego:)To jest moja najlepsza praca jaka mialam w swoim zyciu i to bez pieniedzy:)Nie wiem tylko jak bedzie z latami do emerytury:) Chociaz wiadomo, ze duszyczki sa niesmiertelne:)
  No i wazna nastepna rzecz – te przekazy! Balsam dla duszyczki!
  Dziekuje raz jeszcze, pozdrawiam

  Super, Agato! Kr

 2. Miki
  Kwi 29, 2012 @ 16:31:49

  Luiy ja moge Ci odpowiedziec z perspektywy medycznej, niekiedy nagla ekspozycja na ostre swiatlo moze wywolac krotko trwaly atak padaczki mozgowej. Wlasnie pacjeci opisuja podobne odczucia co Ty. Aura ktora poprzedza atak u kazdego jest inna, co innego u kazdego tez wywoluje „prowokuje „atak. Mam nadzieje ze choc troche pomoglem. Cieplo Cie Pozdrawiam.

 3. Luiy
  Kwi 29, 2012 @ 12:35:11

  Cześć Wam 😉 a Ja mam takie malutkie pytanko i byłoby mi bardzo miło gdyby ktoś coś na ten temat wiedział…Otóż odkąd pamiętam promienie słoneczne wywołują u mnie „drgawki” przez kilka dłuższych sek.a potem następuje takie szarpnięcie i powracam do „rzeczywistości, w sensie takim,że jestem tylko świadoma tych drgań a nie mam przez ten czas kontaktu z otoczeniem, przez co spotykają mnie czasami wypadki :] (z takich poważniejszych miało miejsce w wakacje tamtego roku: wypadek rowerowo-samochodowy)..
  I moje pytanie brzmi: co mogę z tym zrobić?o.O
  Buziaki :*

  • aurelia
   Kwi 29, 2012 @ 16:17:38

   rozsądnie jest pójść do lekarza, celem wykluczenia choroby – nie jestem lekarzem – ale będąc na twoim miejscu tak bym postąpiła, a co później ?Wszystko zależy od tego , jaka diagnozę by mi postawiono,może być również to spowodowane olbrzymią ilością napływającej energii z kosmosu – ale dla spokoju umysłu nie zaszkodzi odwiedzićlekarza.Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia i dużo miłości .Aurelia

  • eloise
   Kwi 29, 2012 @ 22:52:48

   moze to dziwnie zabrzmi,ale bcmoze lubisz mocne wrazenia
   a co z tym zrobic..hmmm mozna sobie zazyczyc,postanowic czy tez afirmowac,ze oddziaływanie promieni kosmicznych jest dla Ciebie absolutnie bezpieczne…jezeli tego chcesz oczywiscie.jezeli lubisz przezywac ciekawe doznania to moznaby zaafirmowac ze oddzialywanie słonca jest dla Ciebie w pełni bezpieczne jak rowniez ekscytujące

   pozdrawiam

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: