WJD – Prawdziwym, najwyższym i naturalnym stanem Boga jest Miłość do wszystkiego

.

“Każdy z Was jest ześrodkowany w ciele fizycznym. Ześrodkowanie oznacza Boską świadomość jednostki scentrowaną w materii ciała. Jak dostać się do piątego wymiaru i jak w nim pozostać? Miłość jest kluczem ale wymaga wytłumaczeń aby móc ją lepiej zrozumieć. Każdy z Was jest Boską świadomością. Nikt nie jest lepszy ani gorszy od drugiego. Każdy przynależy do jedności i jesteście identycznymi kawałkami całości. Gdy szukacie Boga jako istoty najwyższej nie odnajdziecie go, poniewaz taka istota najwyższa nie ma swojego miejsca w bycie. Ale gdy zauważacie Boskość we wszystkim co jest, jesteście na dobrej drodze do waszego osobistego wzniesienia. Kamień wcale nie jest czymś gorszym, tylko dlatego że jest kamieniem. Zwierzę nie jest czymś niższym, tylko dlatego że jest zwierzęciem. Złoczyńca nie czymś godnym potępienia, tylko dlatego że jest nieświadomy swojej boskości. Gdy postanowicie patrzeć na życie i wypatrywać i znajdować istotę najwyższą we wszystkim, osiągniecie szybciej to co jest tak drogie waszemu sercu, na co inni muszą jeszcze czekać. Dlatego Wielką prawdą jest to, że wszystko co istnieje jest sobie równe i nic nie wyodrębnia tej równości. Kwestią następną którą potrzebujecie wiedzieć jest wiedza o Energii. Wiedza ta wiąże się z osobistym tworzeniem własnej rzeczywistości jak i wzniesieniem. Wszystko jest Energią i nie ma nic, co by tą energią nie było. Wasza boska ześrodkowana energia świadomości, którą nazywacie imieniem: Ja, jest stale podłączona pod energię wszystkiego co istnieje. A więc krótko rzecz ujmując energia która znajduje się obok was jest podłączona pod waszą świadomość i zachowuje się w zgodzie z nią. Jeżeli jesteście zdenerwowani energia ta również zachowuje się gwałtownie. Jeżeli jesteście szczęśliwi energia zachowuje się w zgodzie z Wami.

A teraz dochodząc do sedna tego przesłania, chciałbym wam powiedzieć rzecz najważniejszą prowadzącą do waszego osobistego wzniesienia. Prawdziwym, najwyższym i naturalnym stanem Boga jest Miłość do wszystkiego. Co przez to rozumiemy? To że Bóg kocha wszystko co istnieje. A dlaczego? Ponieważ jak mógłby czegoś nie kochać skoro wszystko jest Nim? Myślisz że kamień cię nie kocha, ponieważ nie ma ust aby to wyrazić? Myślisz że zwierzę, które nic nie mówi nie darzy cię uczuciem miłości? Myślisz, że roślina, która tak pięknie rośnie nie napaja Cię Miłością gdy na nią patrzysz? Myślisz dla kogo to robi? Dla Ciebie przekazując swoją czystą miłość. Czy ty tego nie dostrzegasz? Pomyślcie jak Bóg może kogokolwiek nienawidzić? Czy ty nienawidzisz swojej ręki tylko dlatego że jest ręką? Albo oka tylko że jest okiem i pełni inną funkcję od ręki? Wszystkie części twojego ciała spełniają jakąś rolę i razem działają znakomicie. Czyż tak nie jest? Tak samo dzieje się z całością Wszystkiego co istnieje. Bóg widzi to jako doskonale działający mechanizm we wnętrzu jego ciała, czy wy tego jeszcze nie dostrzegacie? A teraz, jak zachowywała by się energią gdy wy jako jednakowe części Boskie pokochalibyście się nawzajem, lub spróbowaliście pokochać drugiego człowieka tylko dlatego ze jest człowiekiem, zwierzaka tylko dlatego że jest zwierzakiem i roślinę tylko dlatego ze jest rośliną? Energia która znajduje się obok was i jest wszystkim co istnieje zamieniłaby się w Boskie cząstki w waszym życiu i dostarczyłaby wszystko czego potrzebujecie. Wasze życie przekroczyłoby granicę zdrowego rozsądku. Wasze wzniesienia było by pewne i szybkie. Dotarlibyście do piątego wymiaru i jeszcze dalej. To takie proste. To takie sprawiedliwe i naturalne.

Proszę rozważcie to co tutaj przeczytaliście”.

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. Marek
  Kwi 29, 2012 @ 14:42:58

  Witajcie Przyjaciele!
  Co to jest jedność albo milość . Kto jest wstanie wśród śmiertelnych przeżyć .Kto gromadzi się w imię moje tam Jestem , tak powiedział Bóg . A więc jednoczcie się z Bogiem jako z istotą Wszechmogącą ,gdyż nie znacie i niema wśród śmiertelnych takiego który by znał imię Boga Wszechmogącego .
  z poważaniem :Marek

 2. Karandeep
  Kwi 28, 2012 @ 01:37:17

  Jesli wprowadzilam kogos w blad, to przeraszam, nie bylo to moja intencja. Chcialam sie tylko podzielic ksiazka z forumowiczami, ktorzy moze jednak jej nie znaja 🙂
  Wszystko, to prawda, przeslania o milosci, jednosci itd. sa w wielu przekazach, wiec moze to moje ego zrobilo mi jakis psikus w zwiazku z iloscia materialow, ktore czytam, tak ze wszystko sie juz pokrecilo (???). Nie ma to znaczenia.
  Kto nic nie robi, nie popelnia bledow…
  Zycze wszystkim cudnego (pelnego cudow) weekendu,
  pozdrawiam swietliscie, Kar.

 3. Karandeep
  Kwi 27, 2012 @ 23:07:10

  Witajcie kochani!
  Niesamowita rzecz. Wlasnie tekst (od Dajamantego), ktory przed chwila przeczytalam znam, czytalam te same slowa wczoraj. To samo (slowo w slowo). Nawet mialam zamiar podac Wam tytul ksiazki, ktora wlasnie czytam – „Pros, a bedzie ci dane”, bo sa tam niesamowite wskazowki, co dokladnie robic, aby dzialo sie lepiej. Ksiazka jest przekazem od Przewodnika Esther Hicks, ktora jej podyktowal. Albo to fragment tej ksiazki albo czary-mary (???). Nie ma znaczenia. Tresc jest wazna. Wobec tego, kto jest chetny, niech do mnie napisze, a przesle pdf. Jesli komus popsulam szyki ;-), to przepraszam.
  Buziaki, milosci i swiatla. Karina
  karinakanafa@gmail.com

  • Veliergunde
   Kwi 27, 2012 @ 23:43:55

   Witaj użytkowniku Karandeep,

   Przepraszamy, ale nie możemy się z Tobą zgodzić że w książce „Proś a będzie ci dane” nauk Abrahama, są identyczne słowa co tutaj (to znaczy słowo w słowo). Znamy tę książkę bardzo dobrze i nie potrzebujemy Twojego pdfu abyś nam to ukazała.

   Prosimy o rozważne komentowanie i nie wprowadzanie czytelników w błąd.
   Pozdrawiamy!

  • Saiko
   Kwi 28, 2012 @ 00:04:21

   hahaha no ten komentarz Karandeep mnie rozbawił 😀
   Tak się składa że przerobiłem milion razy książke ‚pros a bedzie ci dane’ i nigdzie nie spotkałem w ksiązce takiego identycznego fragmentu jak na tej stronie. 🙂
   Karandeep, jak mogłes słusznie zauwazyc wiekszosc przekazów mówi o jednosci, milosci i tworzeniu własnej rzeczywistosci. Jeżeli pod wzgledem tresci mielibysmy jakiekolwiek przekazy porównywac do drugich, to by sie okazalo ze przekazy metatrona idealnie pasują do przekazów michała bo tez mówi o miłosci 😀 no a Michała i Metatrona do Uriela no bo ten mówi o miłosci i jednosci 😀 itd, itd.

   Wiecej rozeznania życzę 🙂 no i światła i miłości dla wszystkich pracowników światła i dla Ciebie Krystal 🙂

  • aurelia
   Kwi 28, 2012 @ 07:02:16

   Chętnie zapoznałabym się z treścią książki, którą polecasz, bo jej jeszcze nie czytałam, bardzo proszę o przesłanie na adres :mataaurelia878@gmail.com
   pozdrawiam cie serdecznie Aurelia

 4. emin
  Kwi 27, 2012 @ 21:11:50

  Witaj Dajamanti i wszyscy pozostali,
  bardzo się cieszę, że znowu tu piszesz. Dajesz nam mnóstwo pozytywnej energii, która przybliża nas do Wzniesienia. Cieszy mnie również informacja od Twojego Bliźniaczego Płomienia Czakramati. W 5 wymiarze, to chyba stopicie się w Jedność i będziecie Całością Istoty.
  Mam jeszcze pytanie do Ciebie Dajamanti. Chodzi o informacje przekazywane przez Istotę, która podpisywała się jako Uzuli Undine. To bardzo ciekawa wiedza. Ale wynika z niej, że w wymiarach 4, 5 i 6 są Istoty o polaryzacji negatywnej jak i oczywiście pozytywnej. Dopiero od 7 wymiaru brak jest Istot negatywnych. Natomiast z przekazów Federacji Galaktycznej wynika, że w 5 wymiarze nie będzie Istot negatywnych. Kto ma rację?
  Serdecznie pozdrawiam w Miłości 🙂
  Namaste, Eugeniusz

  • Mariusz
   Kwi 27, 2012 @ 22:34:16

   Owszem ciemni istnieją również na poziomach wyższych od 3D. Z ponad 3D działają na przykład Drakoni. Nie mniej nie przejmuj się tym, po wzniesieniu, nie będą oni stanowili dla Ciebie żadnego zagrożenia, ze względu na Twój stan świadomości.

   Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy ktoś zechce doświadczyć takiego losu z własnej woli. Wtedy jest to możliwe, tak jak możliwy stał się upadek ludzkości na jej własne życzenie w historii. „Jesteś kowalem własnego losu.” Wybieraj świadomie, a wszystko będzie ok.

 5. aurelia
  Kwi 27, 2012 @ 20:07:19

  cudny ten przekaz o miłości , jestem szczęśliwa z Twojego powrotu drogi Dajamanti
  ,pozdrawiam serdecznie A.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: