Przygotujcie się na wielkie ruchy informacji na całym globie

.

Pozdrowienia z Federacji:

 Dziś w waszym świecie rozwija się uczucie wielkiej nadziei w miarę jak zbiorowe myśli skupiają się na aresztowaniach Illuminati i restrukturyzacji waszego systemu finansowego. Wydarzenia te toczą się zgodnie z zamierzeniami. Toczą się na całym waszym świecie w zaaranżowany sposób, który przytłoczyłby was swoim strategicznym rozwojem, gdybyście znać mogli jego zakres i głębokość. Jesteśmy tu by mówić o tym, o czym możemy bez narażania już podjętych działań, których rezultaty zobaczycie w najbliższych tygodniach.

 Przygotujcie się na wielkie ruchy informacji na całym globie, które skupią uwagę tych, którzy nie są dostrojeni na tym, czego wy dokonywaliście przez cały ten czas. To będzie następne i – do chwili obecnej – największe masowe przebudzenie osób, które jak na razie przesypiały ten proces. Ta informacja nadejdzie z wielu źródeł, włączając wasze media, które już teraz uwalniają się spod kontroli Illuminati.  Prawda przetoczy się nad tymi, którzy będą się jej opierali, a ci którzy zawsze chcieli, aby te informacje się wydostały nie napotkają oporu, aby tego dokonać. Ta cienka stróżka stanie się wrotami powodzi informacji będących wstępem do Ujawnienia.

 W rzeczy samej, mieliśmy swój udział w zneutralizowaniu rakiety (przyp. Krystal: w Płn. Korei), co ostatnio obiegło wiadomości i jest wystarczająco jasne, że nie może być żadnych akcji odwetowych ze strony wojskowych na tym świecie. Podczas gdy sianie strachu spowoduje, że wielu skupi się na broni nuklearnej jako potencjalnym zagrożeniu terrorystycznym, mówimy, jak zawsze mówiliśmy, że nie ma się czego obawiać.

 Wasz naród Islandii jest używany do testowania wprowadzanych strategii finansowych dla ulepszenia waszej planety. Mądrze byłoby podążać za nimi w tych kwestiach, jako że w niedługim okresie czasu będzie to przeznaczenie wszystkich nacji. Zawsze radziliśmy że takie akcje nie nadejdą od strony wielkich potęg tego świata, ale nadejdą gęsiego, gdy nastąpi efekt domina.

 Kończy się czas na wątpliwości. Zaczął się czas nadziei, teraz w miarę jak zaczynacie widzieć realne zmiany, namacalne i obserwowalne przez wszystkich. Te zmiany nadejdą tak szybko, że zakręci wam się w głowach. Na razie oczekujcie początku – początku. W miarę jak nadejdą zmiany, Gaja zareaguje na waszą nadzieję i miłość. Ona już dokonuje zmian korzystnych dla wszystkich. Będzie jeszcze kilka potężnych trzęsień ziemi, ale z minimalnymi szkodami dla życia, w miarę jak zmiany będą postępowały.

 Jesteśmy zawsze z Wami, naszą rodziną. Oczekujemy zjednoczenia i szansy, aby podzielić się z wami naszą miłością oraz podekscytowaniem waszą przyszłością.

 Zostańcie w pokoju.

GF przez Wędrownika Niebios, 14 kwietnia 2012

Przetłumaczył Michał

http://galacticchannelings.com/english/wanderer14-04-12.html


24 Komentarze (+add yours?)

 1. Andżelika Kościesza
  Kwi 24, 2012 @ 21:32:07

  może się przydać w dyskusji

 2. zacznijmyslec
  Kwi 24, 2012 @ 15:28:44

 3. bel
  Kwi 24, 2012 @ 12:15:35

 4. Q.
  Kwi 24, 2012 @ 11:38:50

  Kochani..

  Piszę do Was z czystego i szczerego serca, które ma troskę o Waszą drogę ku Światłu. Zauważyłem, że nadal żywo dyskutujecie na temat przekazów od GF, która to ciągle umacnia stary schemat życia 3W. Proszę Was, nie dajcie się w to wciągnąć, gdyż oni nikomu nie pomogą bez Woli każdego człowieka. Każdy człowiek musi na planie ‚wewnętrznym’ wyrazić zgodę na poszukiwanie swojej Prawdy. Fajnie, że wiemy, że są Nasi bracia kosmiczni, którzy cały czas nas wspierają w poszukiwaniu tego co Jest. Moi Drodz, jesteście tak pięknymi istotami, tak samowystarczalnymi w swej Prawdzie wewnętrznej, że naprawdę nie musicie oddawać swojej energii osobom/istotom, które mówią cały czas, że są lepsze od Was. To nie jest Prawda. To przypomina nam powrót do dramatów wymiaru 3, w którym to ludzie tczą swoich Bogów na obrazkach w świątyniach,czy też wzywając Boga, który siedzi gdzieś tam w niebie. Nie, proszę zaprzestańcie tak myśleć.To Wy macie rozpoznać to Piękno w sobie. To kim naprawdę jesteście. Przypomnijcie sobie proszę, Wasze najpiękniejsze wspomnienia z życia, wasze cudowne chwile, doświadczenia, osoby rzeczy jakie was spotkały. Przypomnijcie sobie ten smak, zapach, który wzbudził u Was taką niewypowiedzianą radość Serca. To było moi Drodzy, wspomnienie Was samych.To było przypomnienie Waszego Piękna i tego kim jesteście. Nie mówię o tym, byście wracali do przeszłości ale mówię o tym abyście skupili się na Waszym Sercu, które to najlepiej wie co jest w tej chwili najlepsze dla Was. Proszę wracajcie czasem do tych chwil, w przypomnieniu o Waszej Prawdzie. Jest na tej stronie bardzo wiele ludzi, którzy już żyją w swoim Świetle, w swojej Prawdzie. Często starają się Was nakierować, ukazać Wam co jest najważniejsze w chwili obecnej..że Iluzja, dopiero może być rozpoznana, kiedy jesteśmy w pełni „Tu i Teraz” kiedy ta chwila staje się naszą Prawdą, naszym Życiem. Kiedy przebywamy w obecności JAM JEST, połączeni ze swoją duszą , która Jest Bogiem i Wszystkim dookoła. To jesteście już moi Drodzy prawdziwie wolnymi ludźmi, nie osądzającymi innych, widzący doskonałość we Wszystkim. Jesteście ludźmi, którzy dotarli do swojego Domu. Do 5 wymiaru.

  Wasz kochający brat,
  Q – Paweł

  • Antylanser
   Kwi 24, 2012 @ 19:12:03

   Bardzo mądra wypowiedź, rzeczywiście lepiej skupić się na własnej jestności żyjąc szczęściem dnia dzisiejszego niż bezustannie roztrząsać mało istotne kwestie. 🙂

 5. Bella
  Kwi 24, 2012 @ 08:53:22

  Witajcie Kochani
  W powyższym przekazie jest mowa o Islandii. W kwietniowym numerze IT w Administracji Redaktor naczelny portalu Webhosting.pl Dariusz Nawojczyk opisuje zmiany jakich podjęły się władze Islandii aby wymienić systemy informatyczne we wszystkich instytucjach puiblicznych na open source ( otwarte oprogramowanie ), którego jedną z zalet jest darmowe dostarczanie kodu źródłowego, ale przede wszystkim obniżenie kosztów i wyzwolenie instytucji z sieci powiązań w jakie wpadły kupując oprogramowanie własnościowe. Wymieniają między innymi płatny system Windows na rzecz darmowego Ubuntu Linuksa oraz rezygnują z pakietu Microsoft Office.
  Kocham Was

 6. Ania
  Kwi 24, 2012 @ 08:43:15

  Powiem tylko, że piękne….

 7. bel
  Kwi 24, 2012 @ 08:26:16

  Witam! W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się na temat Galaktycznej Federacji i to nie za dobrze. Ciekawe, że o Akturianach czy Abrahamie tak intensywnych dyskusji nie ma. A przecież to też kosmici którzy, za pomocą swojej bardzo wysokiej technologii mogliby zamienić nas w pył i to w jeden dzień. Czasem się tak zastanawiam: gdyby chciano nas zniszczyć, czy poznalibyśmy historię illuminati? Czy byłoby tyle odkryć dotyczących wolnej energii, medycyny itp? Czy poznalibyśmy bardzo ważny sekret, jakim jest moc umysłu, moc kreowania życia? Przecież, gdy ludzie (jako zbiorowość) świadomie będą tworzyć swoje życie, nikt nie może nas zaatakować. Od pewnego czasu świadomie kreuję sobie, to co chcę widzieć w swoim życiu i świetnie mi to wychodzi. Pieniędzmi zajmuję się mało, wolę materializować np. przedmioty. To świetna zabawa. A co do naszych przyjaciół z kosmosu, to uważam, że wielu nas lubi. Myślę też tak jak Krystal wszystko idzie zgodnie z planem stwórcy. Pozdrawiam! Bel.

 8. Brat
  Kwi 24, 2012 @ 08:16:47

  Tak naprawdę Złoty Wiek to nie chodzi o to że będziemy mieć dużo złota i znajdziemy się w 5 Wymiarze.

  Delikatnie w przekazach pisze się że wielu Mistrzów _ każdy nim jest _ dostąpi zaszczytu stania się Istotami Światła i to może nastąpić jeszcze w tym roku a może bedzie trzeba podciągnąć swoje Zrozumienie w 5 wymiarze przez conajmniej 300 lat

  Piąty Wymiar nie jest tym do czego powinniśmy Dążyć

  Mamy pracować nad Ascendencją – staniem się Istotą Światła i to jest Nasz główny Cel

  Najważniejsze jest by pracować nad Zrozumieniem bo bez tego nie zaliczymy na Istotę Światła

  A czym jest Zrozumienie???
  to jest koan ZEN

  Jak wyglądała Twoja Twarz przed narodzeniem twoich Rodziców???

  Zapewniam że podobne testy każdy będzie musiał zaliczyć by stać się Istotą Światła!!!

  Zachęcałem niedawno do przeczytania KROM jest tutaj na stronie głównej. Jeżeli ktoś czytał dawno to niech spróbuje przeczytać to teraz ze Zrozumieniem co można uzyskać Przekaz na Bardzo Wysokim Poziomie

  http://opowiastkidnia8.bloog.pl/

 9. filpat
  Kwi 24, 2012 @ 07:33:05

  Popieram calkowicie Krystal,wiecej pokory ,ufnosci,wiary i milosci !!!!!

 10. planetariusz
  Kwi 23, 2012 @ 23:14:44

  Z rakietą w Północnej Korei był faktycznie niewypał,próba się nie powiodła.Jakie były przyczyny? awaria czy zneutralizowanie rakiety,czytaliśmy o tym kilkakrotnie, były nawet wywiady z oficerami potwierdzającymi neutralizacje broni np.na lotniskowcu.Więc nie byłbym taki sceptyczny ,to tylko niepotrzebne niskie energie.Ja też jestem niecierpliwy,chciałbym objawienia jak najszybciej ale GF nie może sobie pozwolić na nierozważne kroki.Więc czekajmy do 21 czerwca.

 11. Cierpliwy do przesady
  Kwi 23, 2012 @ 21:41:12

  Tak mi przyszło do głowy, że skoro „uczciwi” wojskowi nie mogą w sposób jawny opowiedzieć co tu się wyrabia bez sprowadzenia na siebie batów, to z drugiej strony będzie im na rękę istnienie takiej GF do czasu aż ludzie łykną temat. Niestety jak już łykną to ciągle mam nieznośne poczucie że jakiś złośliwiec przejmie nad tym kontrolę i dostaniemy powtórkę z prania mózgów. Wielu faktów nie możemy ani zaprzeczyć ani potwierdzić. Nie było nas tam, nie znamy kulis. Co nie jest wiadome, nie jest znane. Co nie jest znane, no cóż…. Coraz bardziej dociera do mnie idea operacji „fałszywej flagi”. A GF niech sobie istnieje, tylko żeby nie było zdziwienia jak się okaże, że za wszystkim stoi czynnik czysto ludzki 😉 Tu akurat jestem optymistą. Pozdr.

  Drogi Cierpliwy, rozumiem, że czasami ciężko jest uwierzyć, ze czeka nas dużo lepsze życie w świecie Złotego Wieku, zwiastowanego w Biblii i wielu innych źródłach, poniewaz od dziecka byliśmy narażeni bez przerwy na rozczarowania i oszustwa. Jednak ja nie mam najmniejszej wątpliwości, ze tym razem będzie inaczej. Dajmy sobie jeszcze te kilka tygodni pogody ducha i optymizmu w tym czasie konkretnych zmian tej wiosny (do 21 czerwca). Serdecznie pozdrawiam 🙂
  Krystal

  • Antylanser
   Kwi 23, 2012 @ 23:27:48

   Niestety również nie ufam GF, jakoś dziwnie zalatuje mi od nich sztuczną troską, a ta jedna wspólna waluta światowa o której czytałem w którymś z wcześniejszych przekazów to wypisz wymaluj z przed wielu lat idea globalistów (iluminati) wprowadzana tylnymi drzwiami.
   Pieniądz sam w sobie nie stanowi problemu, problem stanowi stara zakorzeniona ludzka męntalność (nadajemy pieniądzom zbyt duże znaczenie) w obecnie panującej sytuacji ekonomicznej na świecie wpierw należałoby zmienić ogólne pojmowanie, definicję pieniądza, co samo z siebie, płynnie i w sposób naturalny doprowadzi cywilizację do wyczekiwanej od tysiącleci „Złotej Ery Ludzkości”. Wyobraźcie sobie jak w niedługim czasie zmieniają się na odwrót relacje Pieniądz-Człowiek na Człowiek-Pieniądz a w konsekwencji na Człowiek-Człowiek, uwalniając nas całkowicie od mentalnego przywiązania do przeliczania wszystkiego na papier, metal i plastik.

   Nie chciałbym powyższym wpisem nikogo zrażać do naszych gwiezdnych braci, jednak życie nauczyło mnie zasady „ograniczonego zaufania”, i myślę że wcześniej czy później czas pokaże co się kryję za sloganem „GF”.

   Drogi Antylanser, Jedna waluta dla całego świata to nie taki zły pomysł, jeśli wprowadzona przez osoby uczciwe i mające na uwadze dobro całej ludzkości. Jednak widzę przed tym dużo strachu i dlatego domyślam się, ze będziemy mieli na początek kilka walut opartych na metalach szlachetnych.

   Od dziecka mamy głęboko zakorzeniony nawyk nieufności i strach przed nieznanym, który ciężko jest zmienić, ale niech się powtórzę jeszcze raz: rozumiem, że czasami trudno jest uwierzyć, ze czeka nas dużo lepsze życie w Złotym Wieku, o którym pisano w Biblii i wielu innych źródłach, poniewaz od dziecka byliśmy narażeni bez przerwy na rozczarowania i oszustwa.
   Jednak ja nie mam najmniejszej wątpliwości, ze tym razem będzie inaczej.

   Dajmy sobie jeszcze te kilka tygodni wiary, pogody ducha i optymizmu w tym czasie konkretnych zmian tej wiosny (od dziś do 21 czerwca)
   Wg moich dedukcji – początek tych epokowych zmian będzie w MAJU).
   Kr

   • Antylanser
    Kwi 24, 2012 @ 01:22:41

    Droga Krystal

    Bardzo szanuję i doceniam pracę jaką wykonujesz dla szeroko pojętego społecznego dobra, i nie mam zamiaru negować twojej niezachwianej wiary w Happy End.

    Temat pieniędzy i relacji z nimi związanych znam od wielu lat, często obserwowałem społeczne zachowania powodowane ich brakiem lub nadmiarem: rozpadające się małżeństwa, kradzieże, zerwane stosunki rodzinne lub przyjacielskie, to tylko mały procent zaobserwowanych przezemnie patologi mającej swoje korzenie w niewłaściwej interpretacji stosunków PIENIĄDZ – CZŁOWIEK (to porównanie piszę celowo wielką literą oraz w tej a nie innej kolejności aby uświadomić wielu osobom ogromną zależność od środków pieniężnych, która od zarania dziejów panuję na tej planecie). Powrót do starych nieskutecznych i ryzykownych metod (początki USA do lat 30 ubiegłego wieku) polegających na wymianie pieniądza na metale szlachetne nie wydaję mi się najlepszym rozwiązaniem ponieważ podtrzymuję stary paradygmat a co za tym idzie możliwość powrotu cywilizacji do jeszcze większej zależności od pieniądza.

    Uczciwość nowych osób na stanowiskach światowych liderów w starych zasadach, relacjach niestety nie uważam za zbyt dobre posunięcie, należałoby raczej wpierw zacząć od edukacji i udostępniania ogółowi wiedzy na ten temat a następnie można by wprowadzić jakiś nowy przejściowy system rozliczeń, gwarantujący w bliskiej przyszłości zupełną wolność ludzkości od jakichkolwiek zależności finansowych.

    Właśnie to co napisałem powyżej niepokoi mnie w poczynaniach GF, nie mogę zrozumieć ich krótkowzroczności oraz trzymania w tajemnicy wiedzy o metodach i mechanizmach rządzących światem finansów oraz skutecznych rozwiązaniach tego problemu.

    Mam nadzieję droga powierniczko że twoja niezachwiana wiara okażę się jasno świecącą życiową latarnią oraz właściwym kierunkiem dla nas wszystkich na tym blogu, czego tobie i nam wszystkim życzę z całego serca.

    • krystal28
     Kwi 24, 2012 @ 02:06:46

     Drogi Antylaserze,

     wybacz mi, nie chcę Cię urazić, ale traktujesz kosmitów z wyższych wymiarów tak, jak to by byli Twoi sąsiedzi, albo członkowie Twojego powiatowego zarządu 🙂 Uważasz, ze kosmici są krótkowzroczni i nie wiedzą tak naprawdę co robią, albo co mówią. Jest to absolutny brak zrozumienia, z jakiej pozycji operują istoty z wyższych wymiarów. Porównaj sobie dla wyobrażenia, główkę szpilki do np. góry lodowej. Taka może być różnica pomiędzy naszą pojemnością pojmowania i zrozumieniem spraw a ich. Ich ewolucja duchowa i technologiczna jest przed nami nawet miliony lat, zależnie od cywilizacji.

     To tak jakbyś powiedział do Jezusa: Nie wygłupiaj się, stary, tak naprawdę nie wiesz o czym gadasz z tą twoją miłością. Ja lepiej ci wytłumaczę na czym to wszystko polega”.

     Komfortowe podejście do rzeczy i konceptów zaczyna się od duchowej pokory i pełnego zaufania w proces Boski, gdy wiesz, ze każdy moment Twojego życia jest perfekt, taki jaki powinien być i KAŻDA osoba, która wchodzi w Twoje życie, to dokładnie ta którą potrzebujesz dla swojej ewolucji. Autentyczna medytacja daje Ci ten dar po jakimś czasie. Wtedy płyniesz przez życie łatwo (na preferowanej linii czasowej) i wiele dylematów życiowych znika, a opinie Twoje i innych przestają być tak bardzo istotne.
     Stąd się bierze ta moja niezachwiana pewność, choć duchowości liznęłam tylko trochę w porównaniu z innymi, i tej pewności Tobie i wszystkim życzę z całego serca.

    • Karandeep
     Kwi 24, 2012 @ 03:46:41

     Krystal – I love you 🙂

     🙂 – Kr

   • hasan
    Kwi 24, 2012 @ 11:54:12

    no ok zobaczymy czy coś się stanie mówisz Krystal że w maju czerwcu zobaczymy. choć na razie jest jak jest. no ja muszę zobaczyć te zmiany bo w obietnice już nie wierze. jak by ta ich technologia była tak super to w 10minut by złapali wszystkich. zresztą wszystkie telewizje mają teraz satelity dlaczego ich nie przejęli i nie wymiotowali przekazy na wszystkie tv na ziemi jak przejmą satelity to tv jest bezradna bo nikt nie powstrzyma tego przekazu. i proste jak mają materiały to niech je tam wemitują . to samo mogą zrobić przez internet. jak ta ich technologia jest taka super to nie potrzebują channelingów. wystarczy że przejma internet i obecnie najpopularniejsze strony i tam emitując swoje przekazy audio dotyczące mediów woiska polityków. to przecież takie proste.

    Drogi Hasanie, Twoje wierzenia są Twoją indywidualną sprawą. Jednak zrozum jedno, ze kosmici mogliby użyć swojej technologii kiedy tylko by chcieli, aby nam pomoc. Jednak muszą tak jak wszędzie we wszechświecie stosować się do Boskiego Dekretu, według zbiorowej świadomości ludzi. Nic na siłę i wszystko w odpowiednim czasie. Dlatego tak bardzo ważne są nasze indywidualne wysokie wibracje i tworzenie swoimi myślami, wyobraźnią (tak jak Bashar powiedział, jesteśmy nacją magów: imagi-nacja), aby przyśpieszyć ten proces nie tylko dla siebie, ale i dla całej ludzkości. Serdeczności — Kr

    • hasan
     Kwi 24, 2012 @ 17:39:27

     no tak zgadzam się z tym co na pisałaś ok tylko dlaczego i po co te obietnic w przekazach. niech podają przekazy tylko w tedy gdy naprawdę ma dojść do zmian anie piszą wkrótce niebawem.. ja rozumiem jak są boskie dekrety to ok tylko po co w takim razie mydlą oczy. dobrze by było gdyby byli konkretni i podawali wiadomość które mają pokrycie. wystarczy jeden przekaz a taki który w ciągu tygodnia jest realizowany. tak jak z tymi aresztowaniami piszą o nich od ponad miesiąca no i na pisaniu się skończyło jak na razie. tego nie rozumiem dlaczego tak to wygląda.

     „Obietnice” to forma przedstawienia ludziom wizji i potencjałów, które się realizują, gdy odpowiednia ilość ludzi o nich wie, myśli i marzy. Poza tym takie „obietnice” dodają niektórym otuchy. Wiec pomyśl tez o innych. Ostatecznie tylko Ty jesteś twórcą swojego losu i bez przerwy jest to powtarzane w przekazach — Kr

   • Anna Bogusz-Dobrowolska
    Kwi 24, 2012 @ 12:30:30

    Drogi Antylanserze, zetknęłam się z zagadnieniem nieufności do GF nie jeden raz, chwilami mnie to boli, że tak trudno jest o zrozumienie, KIM MY JESTEŚMY I KIM SĄ „OBCY”. zapraszam Cię na blog http://elayos.blogspot.com -artykuł My ludzie z planety Ziemia. Pozdrawiam Wszystkich Was serdecznie. Anna

  • ostrzeżenie
   Kwi 24, 2012 @ 11:22:13

   21 czerca bedzie mecz w Warszawie – mozliwe ze dojdzie wtedy do krwawych zamachów – unikajcie stadionów i miejsc publicznych , http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/589819,Polska-realnym-celem-dla-terrorystow

 12. Agata
  Kwi 23, 2012 @ 21:39:30

  to sa wlasnie te subtelne roznice w rozumowaniu i przkazywaniu:)od pewnego czasu powtarzam – jest a nie jest:) kocham je!!!!!!!

  • lelys1
   Kwi 24, 2012 @ 12:26:31

   Jestem pełna podziwu dla Ciebie Krystal, Myślę dosłownie tak jak Ty, ale jednak obawa ,że z tego nic nie wyniknie we mnie jest. Dziękuję Ci za słowa otuchy! I love you too!!!! 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: