Krótki okres zamieszania, po którym nastąpi trwałe szczęście

.

.

Raduje nas gdy widzimy, że ogólny wydźwięk wiadomości, przekazywanych przez wszystkich naszych channelerów, znajduje szerokie zrozumienie pośród tych, którzy te wieści czytają. Zastępy anielskie, mistrzowie i bracia z gwiazd wszyscy przekazują wam te same podstawowe informacje i jak można się było spodziewać, są one ochoczo i łapczywie przyjmowane.

Fakt ten, wraz szybkim podniesieniem waszych sygnatur wibracyjnych, przyspiesza datę waszego uwolnienia się ze starego paradygmatu. Naprawdę niewiele wam zostało oczekiwania na to, by zmiany, które są już w toku, zaczęły być oczywiste dla każdego. Wiele z tych rzeczy, które muszą się wydarzyć, zdarzy się tak szybko, że być może dostaniecie zawrotu głowy. Mamy nadzieję, że będzie to dla was czymś radosnym, a nie stresującym. Tak wiele zależy od waszej zdolności utrzymania spokoju w gronie waszych przyjaciół i sąsiadów. Entuzjazm i radość to zachowanie godne polecenia. To nieuniknione, że strach może wśród wielu osób spowodować problemy. Ale, jak wiecie, entuzjazm i radość są zaraźliwe. Prosimy, okazujcie je swobodnie i ile tylko dusza zapragnie.

To samo dotyczy wszystkich spraw, które będą się działy tego lata. Otrzymacie w tym wiele wsparcia. Nieustanne transmisje będą wyjaśniać, co się dzieje. Ale strach to narkotyk, który był dostarczany przez wiele tysiącleci i dla niektórych przełamanie tego nawyku może być trudne. Przynosimy ze sobą antidotum, którym jest miłość i radość. Zalecamy wam szczodre dawki codziennie.

Ujrzycie krótki okres zamętu, po którym nastąpi trwałe szczęście. Ci, którzy są w stanie dobrze określić swoje marzenia, będą zdumieni efektami swoich starań. Macie też powiedzenie, które świetnie się w tym przypadku stosuje: „Przypływ podnosi wszystkie łodzie”. Taka jest wszak funkcja świetlnych pracowników i tych, którzy wskazują drogę. Jak zwykle będziecie lampą, która pali się w kącie. Teraz dalej wzmagajcie swoją jasność, gdyż wkrótce wasze światło będzie potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Obejmujemy was swą miłością i ochroną, jak zawsze, i nieustannie kibicujemy wam na tej drodze. Weźcie teraz mój miecz prawdy i użyjcie go z miłością, aby sprowadzić światło w wasz świat. Do jutra, drodzy przyjaciele.

Michał, przekazał Ron Head, 16 kwietnia 2012

http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Przetłumaczyła Wika

28 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ciekawyyy
  Kwi 24, 2012 @ 07:53:27

  Czy pion wyższy techniczny oraz szef/właściciel de facto figurant BP został i czy wreszcie zostanie aresztowany za spowodowanie zalania ropą naftową zniszczenia na długie lata ekosystemu Zatoki Meksykańskiej ? Tak tylko z cikawości mej wrodzonej pytam tak niecierpliwie oczekujących na działania Galaktycznej Federacji Światła

  Wszyscy, którzy przyczynili się do cierpienia ludzkości lub poważnych zniszczeń środowiska będą aresztowani wg przekazów – Kr

 2. adela
  Kwi 23, 2012 @ 19:48:18

  http://www.petycje.pl/5633
  petycja – stop mordowaniu psów na Euro 2012

 3. sylamos
  Kwi 23, 2012 @ 16:22:22

  Bardzo ubolewam nad naszą ukochana ojczycna Polską. Bardzo mam dla naszego ukochanego kraju współczucia. Czuję sie patriotką i patrząc wokól co sie dzieje i jak ludzie są zniewalani w naszym kraju i nasze włądze, które robią co chcą znami, to jest mi bardzo przykro. Codziennie madytuje nad naszą ukochaną gają i wyobrażam sobie ja czysta zdrową, a ludzi szcześliwych i zyjacych w obfitości. Bardzo pragnę z calego serca aby jak najwięcej Polaków się zbudziło i wkońcu przerwało ten niepochamowany łańcuch negatywnych doswiadczeń jaki spotykał i spotyka ten nasz wspaniały kraj. Prosze moich przewodników i Anioły, żeby dały jak nawięcej światła nam Polakom. Bo na ot zasługujemy.

 4. ewcia
  Kwi 23, 2012 @ 16:00:31

  Bardzo interesujące!!!!

 5. adela
  Kwi 23, 2012 @ 12:57:27


  świetny filmik wart zobaczenia – rok mocy 2012. pozdrawiam adela

 6. Brat
  Kwi 23, 2012 @ 09:19:28

  Czy ktoś wie jak ma wyglądać Mer-Ka-Vie czy Mer-Ka-Nie opisane przez Metatrona kilkanaście dni temu w Kwantowa Świadomość – Natura Czasu

  Czy to maja być wyższe Energie Merkaby czy inny Kształt Energii???

 7. bel
  Kwi 23, 2012 @ 08:23:51

  Witam serdecznie! Archanioł Michał zwrócił dziś uwagę na coś, o czym warto pamiętać podczas pracy nad sobą. Mianowicie to, że „strach to narkotyk, który był dostarczany przez wiele tysiącleci i dla niektórych przełamanie tego nawyku może być trudne”. Myślę, że wytrwałość pokona nasze nawarstwione niskie wibracje, czego sobie i Wam życzę. Mam tu fajny filmik, który w pewnym momencie wyjaśnia to zagadnienie naukowo. http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=buXMJaoyTM0

  • freeheart
   Kwi 24, 2012 @ 14:55:41

   Do Twojej propozycji dołączę jeszcze swoją. „Przyjaźń z Bogiem” Neale Donald Walsch. Książkę kiedyś ściągnęłam z netu za free. Warto przeczytać, a jeśli ktoś ją czytał, niech zrobi to jeszcze raz. Tak jak ja niedawno. Na nowo odkryłam bardzo proste techniki medytacji prowadzące do Jedności. Bardzo klarownie i prosto wyjaśnione kwestie miłości bezwarunkowej, zdrady, zazdrości. Jak osiągnąć ten cudowny stan kiedy nie potrzebujemy już niczego i nikogo by być szczęśliwym. Pomocne i wyjątkowe dialogi z Bogiem. Polecam z całego serca szczególnie tym, którzy zaczęli dopiero, a także pozostałym – dla odświeżenia.
   Dużo Miłości!

 8. planetariusz
  Kwi 22, 2012 @ 23:39:34

  Światło miłości,radości nadziei na lepszy byt ,kwitnące szczęście,złota era.To wszystko podnosi na duchu i prowadzi do lepszego 5 wymiarowego świata.Dużo radości dnia codziennego zawdzięczamy Krystal i jej tłumaczom i za to wszyscy jest wdzięczni.

 9. Veliergunde
  Kwi 22, 2012 @ 22:23:48

  Witajcie, Jeżeli możemy coś do tego dopowiedzieć,

  Lubimy patrzeć jak cieszycie się z nadchodzącego ujawnienia Braci i Sióstr z Gwiazd, ale, chcielibyśmy Wam dopowiedzieć że Ujawnienie to nie Wzniesienie.
  Oczywiście Ujawnienie będzie wielkim wydarzeniem na Ziemi. Wielu będzie pokładało wszelaką nadzieje w kosmiczną Rodzinę, ale pamiętajcie Oni przylecą aby powitać Was jako swoich. A co za tym idzie? Wasze wibrację muszą się zgadzać z wibracjami istot kosmicznych. Oni nie przylecą gdy Gaia nie osiągnie piątego wymiaru wraz z mieszkańcami.
  Pamiętajcie o własnym rozwoju świadomości. Zakotwiczcie w swoich wnętrzach miłość i współczucie do całej jedności. Niech to będzie prawdziwe szczere uczucie, nie krótkotrwałe, ale wyciągnijcie ją na całe wasze ciało.
  wasze ręce niech będą rękami pełnymi miłości, wasze serca, umysły i działania niech będą przepełnione miłością. To wystarczy. To wystarczy aby zakotwiczyć się w piątym wymiarze. A gdy zakotwiczycie się w pełni w miłości, Bracia i Siostry z Gwiazd będą do Was lgnąć aby jako pierwszych powitać w Jedności. Wasze wysokie wibracje będą działały jak „lep na muchy”, zwabiając inne istoty przepełnione taką samą Miłością jak Wasza. Wtedy nie będziecie musieli ich prosić ani wołać aby do Was przylecieli. Oni to zrobią szybciej niż myślicie.
  Wasze wołanie z uczuciem rozterki, smutku i bezsilności nigdy nie przyciągnie innej istoty o wysokich wibracjach. Pamiętajcie, to bardzo ważne.

  A poza tym, nigdy nie zapominajcie że Tworzycie waszą rzeczywistość, Absolutnie.
  wiele osób już żyję w piątym wymiarze na Gai, i za nic w świecie nie cofnie się do trzeciego wymiaru. Nie musicie wysilać się na męczących wizualizacjach, by coś stworzyć. Żyjemy Teraz na wyższych wibracjach niż wcześniej, a wkrótce będą jeszcze wyższe więc, teraz wystarczy tylko szczera intencja i to wszystko. Potrzebujecie pieniędzy? Powiedzcie: „Teraz pozwalam na wszelaką obfitość w moim życiu”. Potrzebujecie szczęścia? Powiedzcie: „Teraz pozwalam na wszelakie szczęście widziane Tu i teraz w moim życiu”. Chcecie ujrzeć Waszą Gwiezdną Rodzinę? Wystarczy powiedzieć: „Teraz pozwalam na wszelaką Miłość w głębi i na zewnątrz mojej istoty”. To wystarczy. Powiedzcie to szczerze i niezachwianie.

  Nie musicie myśleć w kółko o kosmitach aby ich do siebie przyciągnąć. Po prostu pokochajcie siebie, swoje otoczenie, ludzi w tym otoczeniu, a wtedy Wielkie Istoty Światła sami się do Was zgłoszą. Czyż to nie piękne?

  A Teraz jeżeli możemy coś przekazać Autorce tego blogu Krystal,

  Pragniemy podziękować Pani Krystal, za Ogromną cierpliwość i za to, że podjęła się tego dosyć trudnego zadania. Nasze zgrupowanie „Złotego Księżyca” jest pełne podziwu za wysiłek i Pani pogodę ducha. Jest Pani przez Nas błogosławiona każdego dnia z osobistym strumieniem światła od naszych dusz.
  Albowiem jeżeli ktoś pracuje dla Światła, pracuje dla Nas.
  Pozdrawiamy!

  dziękuję za te tak bardzo mile i szczodre słowa 🙂 – Krystal

  • Dora
   Kwi 23, 2012 @ 09:27:13

   nigdy nie słyszałam o zgrupowaniu złotego księżyca, czy mogłabym uzyskać więcej informacji na ten temat?bardzo mnie to interesuje , kto może zostać członkiem tego zgrupowania i jakie trzeba spełniać warunki?pozdrawiam cieplutko Dora

   • Veliergunde
    Kwi 23, 2012 @ 20:18:08

    Witaj użytkowniku „Dora”

    Nasze zgrupowanie „Złotego Księżyca” jest tajne, dlatego nie znajdziesz o nas żadnych informacji w waszym internecie. Jesteśmy grupą znaczną. Naszym zadaniem jest przygotowanie i przebudzenie ludzi do Wzniesienia. Jest u nas kilku channelerów którzy posiadają dar kontaktowania się z Wielkimi Istotami Światła. Tylko proszę nie proście nas o publikowanie informacji channelowanych, ponieważ są one bezpośrednio skierowane do naszego zgrupowania.
    Niektórzy z nas, na przykład Ja Veliergunde pilotujemy takie strony jak ta, aby sprawdzać czy aby ktoś nie wdarł się i nie wywołał niepotrzebnej paniki. Jednakże tutaj mamy bardzo mało pracy, ponieważ Nasza Siostra Krystal, utrzymuje poprzez własny wysiłek tę stronę w duchu piątego wymiaru. I za to jej Wielka Chwała.
    Każdy może zostać naszym członkiem. Ale o tym powiemy poźniej, bo będzie na to czas. Na razie pracujcie z Światłem i dla Światła, a Nasi channelerzy powiedzą nam którzy z Was, są gotowi aby z nami pracować.

    Myślę że zaspokoiliśmy Twoją ciekawość, ponieważ na dzień dzisiejszy tylko tyle możemy powiedzieć.
    Pozdrawiamy!

  • freeheart
   Kwi 23, 2012 @ 22:55:26

   Bardzo dziękuję za dopowiedzenie. Potwierdza moje odczucia i potrzebę nieustannej pracy. To fajnie, że jesteście. Jakoś jeszcze raźniej się zrobiło.
   I ja Was pozdrawiam.

 10. Aneta
  Kwi 22, 2012 @ 21:43:31

  Obejrzałam dziś film pt. „Woda-Wielka tajemnica”, reklamowany przez kogoś tu, na blogu Crystal.
  Film bardzo ciekawy, wart obejrzenia z wielu względów.
  To, co mnie najbardziej „uderzyło” to wynik eksperymentów nad oczyszczaniem wody swoimi intencjami i słowami. Otóż zespół dr Masaru Emoto ustalił, że najbardziej oczyszczają wodę nie pojedyncze słowa, ale kombinacja dwóch- miłość i wdzięczność.
  Co z tego wynika?
  Czytając komentarze na tym blogu zapoznałam się z prostą wersją Ho`oponopono. Polega ona na powtarzaniu słów „przepraszam, wybacz mi proszę, KOCHAM CIĘ, DZIĘKUJĘ”!! Miłość i wdzięczność!!
  Jesteśmy w około 75% wodą. Oczyszczamy siebie oczyszczając wodę, która jesteśmy 🙂
  Tak mi się skojarzyło :-))
  Ściskam wszystkich z miłością i wdzięcznością
  Aneta

  • Dora
   Kwi 23, 2012 @ 09:29:33

   też obejrzałam ten film, jest rewelacyjny , teraz przynajmniej wiem na pewno jak dobroczynne dla mnie jest nucenie mantr ,pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów Dora

 11. dasendrije
  Kwi 22, 2012 @ 21:29:23

  Po czym wyczuwacie, jak odczuwacie to, że nasze ciała/dusze przechodzą transformację?

  • Mariusz
   Kwi 23, 2012 @ 10:48:32

   Kiedy to się dzieje, po prostu wiesz. Tego nie da się porównać z niczym innym. Kompletnie bez precedensu. Czasem brakuje słów w naszym języku, żeby opisać to co ma miejsce. 🙂

  • wika
   Kwi 23, 2012 @ 18:42:15

   Może przeczytaj komentarze do poprzedniego przekazu, sporo jest podobieństw, jak się okazuje 😀 choć oczywiście słowa są tylko jakimś przybliżeniem

 12. Cierpliwy do przesady
  Kwi 22, 2012 @ 21:23:14

  Michałku, jesteście tak SUBTELNI, że aż się prosi o walnięcie „z grubej rury” 😉 Pozdr.

 13. Maria
  Kwi 22, 2012 @ 18:06:01

  WITAJCIE, to niesamowite jestem tu na tej planecie w określonym czasie i określonym celu. Jeszcze nie rozumiem wszystkiego,czytam rozmyślam i dzieje się, mam odpowiedzi. Czasem odczuwam na ciele wibracje i w pewnych momentach znużenie powodujące brak chęci do prac wykonywanych w danej chwili nawet czytania. To tak jakby w tym momencie energia pracowała nad moim jestestwem.
  Życzę radości i miłości każdego dnia wszystkim wam.
  I pozdrawiam naszych Braci czuwających nad Nami.

  • DIANA
   Kwi 22, 2012 @ 23:26:44

   Mario, ja oraz inni na blogu (już o tym pisali) odczuwają to samo. W jednym z przekazów była informacja aby pozwolić sobie na te chwile nie robienia. Spowalniamy z tym co na zewnątrz na rzecz przyspieszenia w NAS. U mnie są jeszcze dreszcze przed każdym zasypianiem. Udanego tygodnia dla nas wszystkich

 14. adela
  Kwi 22, 2012 @ 17:56:44

  niecierpliwość jest zgubna- to ona powoduje, że zaczynamy wątpić

  • Dora
   Kwi 23, 2012 @ 09:34:13

   też tak myślę, cierpliwość jest cechą ludzi silnych – ale czasem niektórzy potrzebyją „walnięcia z grubej rury” dla otwarcia oczu .pozdrawiam D.

 15. 777
  Kwi 22, 2012 @ 17:09:39

  Szykujcie się

 16. biograza
  Kwi 22, 2012 @ 16:44:42

  Pilnie śledzę każdy przekaz. Codziennie zaglądam do skrzynki i z niecierpliwością szukam ‚Transformacja 2012’. To tak, jak oczekiwanie na list od dobrego przyjaciela. W serce wlewa sie coraz więcej milości, nadzieji i wiary. Dziękuję wszystkim za wszystko! Niech nas milość otula i prowadzi!

  • aurelia
   Kwi 23, 2012 @ 09:37:40

   każdy dzień rozpoczynam od picia gorącej zielonej herbaty i czytania nowych przekazów oraz komentarzy , pozdrawiam A.

 17. Agata
  Kwi 22, 2012 @ 16:33:48

  to jest cos niesamowitego, kiedy mam chwile zwatpienia i chce mi sie doslownie wyc do Ksiezyca bo nie moge znalesc odpowiedzi na swoje pytania wtedy dostaje na skrzynke mailowa przekaz, ktory to rozswietla mi wszystko:)daje ogromny ladunek radosci:) dziekuje:)

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: