Przekaz od Galaktycznej Federacji Światła, 16.4.2012

.

…i prosimy tych z was, którzy wątpią w nas i boją się nas, i którzy pomagają w rozpowszechnianiu dezinformacji na nasz temat, aby przyjrzeli się tym oznakom i postarali się zrozumieć je z otwartym umysłem i sercem, ponieważ pomogą im one zobaczyć to, że jesteśmy tym, o czym mówimy, i że jesteśmy tutaj po to, by pomóc wam zmienić świat na lepsze i uczynić go pięknym, czystym i bezpiecznym miejscem dla każdego z was, abyście żyli życiem lepszym niż do tej pory.  Oto przyczyna naszego pobytu tutaj i wkrótce nikt temu nie zaprzeczy.

.

.

UFO nad Champaign, Illinois, USA. Udostępnione 4 kwietnia 2012

.

Prosimy was, abyście w tym czasie zrelaksowali się i czekali na sygnał ze strony waszej rodziny.  Prosimy was o to, ponieważ w ten sposób umożliwicie sobie i nam docieranie do was w przypadku, gdy będziemy mieli dla was jakieś bieżące informacje lub będziemy chcieli, abyście wraz z nami uczestniczyli w jakimś projekcie.  Obecnie jest kilka gotowych do realizacji projektów i prosimy was wszystkich, abyście pozostawali czujni, wypatrywali i nasłuchiwali naszych sygnałów, gdy będziemy chcieli coś wam zakomunikować.   Obecnie są już osoby, które słyszą nas i rozumieją i w jaki sposób będą spotykać się i pracować z nami.  Do niektórych z was próbowaliśmy dotrzeć, lecz nie byliśmy w stanie.  Spodziewaliśmy się tego, że nie wszyscy z was rozwinęli swoje zdolności telepatyczne do tego stopnia, aby odbierać subtelne przekazy, które wam wysyłamy.  Nie denerwujcie się tym, nic was nie minie i nie będziecie pozostawieni na boku, ponieważ będziemy kontaktować się z wami na taki czy inny sposób, w nadchodzących dniach.  Jest wiele projektów, w których możecie uczestniczyć a wasze zdolności są potrzebne i będą bardzo mile widziane.

 Rozwijanie zdolności telepatycznych nie jest łatwym zadaniem i niektórym nie przychodzi to łatwo.  Prosimy tych z was, którzy chcą otrzymać od nas sygnał, że jesteśmy i że rozumiemy, kim oni są lub mamy z nimi jakiś związek, aby lepiej przysłuchiwali się naszym przekazom, bardziej wyciszając swoje umysły i wychwytując subtelne sygnały komunikacji.  Ponownie mówimy wam, że nie ma powodu do zmartwień lub denerwowania się,  że możecie nie być włączeni do naszych wspólnych projektów, ponieważ nie potraficie otrzymać wysyłanych przez nas telepatycznych przekazów.  Mówimy wam o tym obecnie tylko dlatego, że przeczuwamy, że niektórzy z was mogą czuć się rozczarowani z powodu nieodbytego kontaktu co do wspólnego projektu wstępnego, a my chcemy tylko, abyście wiedzieli, że dążymy usilnie do tego, by z niektórymi z was się skontaktować, lecz nasze odczyty wskazują na to, że nie otrzymujecie przekazu.

Ci z was, którzy otrzymują nasze przekazy, nie muszą dążyć do tego, by w jakikolwiek sposób dawać nam do zrozumienia, że odebrali te komunikaty.  Rozumiemy w pełni, kto otrzymał te przekazy i kiedy.  Nikt nie musi w jakikolwiek sposób usiłować wysyłać nam potwierdzenia, że otrzymał i zrozumiał wysłany do niego komunikat.  Rozumiemy, kto otrzymał nasz przekaz oraz że ma możliwość  uczestniczenia wspólnie z nami w projekcie wstępnym, i wiemy również, że zrozumiecie to, że ponownie będziemy w kontakcie z wami.  Zagłębienie się w nowe obszary często może być pouczającym doświadczeniem, które potrzebuje czasu i  pewnego wysiłku.  Telepatia jest sztuką i wiedzą, która wymaga zarówno pewnych naturalnych darów, jak i wyuczonych umiejętności, aby osiągnąć pewien poziom zdolności.  Na waszym obecnym poziomie rozwoju w pełni oczekiwaliśmy, że niektórzy spośród was jeszcze nie mają zdolności  utrzymywania z nami kontaktu telepatycznego.  Przewidzieliśmy to i mamy przygotowane alternatywne środki, aby dotrzeć do was i informować was na bieżąco co do naszych planów, co pozwoli wam uczestniczyć w naszych projektach.  W najbliższych dniach nie będzie potrzeby komunikowania się za pośrednictwem telepatii, ponieważ użyjemy bardziej konwencjonalnych środków komunikacji.  

Jest wiele projektów do wspólnego wykonania i dostępnych jest wiele stanowisk i każdy z was, kto życzy sobie uczestniczenia w tych projektach wraz z nami, otrzyma tę sposobność.  To nie stanowi żadnej kwestii i obecnie mówimy to wam wszystkim, bo możecie poczuć się rozczarowani tym, że nie będziecie uczestniczyć wraz z nami w naszym projekcie wstępnym, że będziecie pracować z nami bardzo krótko w nadchodzącym czasie, lecz my niezależnie od poziomu waszych zdolności telepatycznych, będziemy w zrozumiały sposób w kontakcie z wami przy użyciu innych środków.  

 Tych, którym zakomunikowaliśmy, że chcielibyśmy, by uczestniczyli w naszym wstępnym projekcie ujawnienia, prosimy, aby byli przygotowani i pozostawali przygotowani na spotkanie z nami.  Jak powiedzieliśmy, przyjdziemy do was w jednej chwili, a ze względów bezpieczeństwa nie możemy zaznajomić was z góry z naszymi planami.  Prosimy, przygotujcie swoje domowe sprawy w taki sposób, żeby można było zostawić je na co najmniej kilka godzin i bardzo to możliwe, że na dłużej, bez dodatkowego czasu na przygotowanie się.  Rozumiemy, że jest to dla was trudne i chcielibyśmy dać wam większe wyprzedzenie, ale na tę chwilę nie jest to możliwe i mamy nadzieję, że rozumiecie to, jak i przyczyny tego stanu rzeczy.  

Obecnie niektórzy ludzie chcą przeszkodzić w planach waszego nowego świata i w swoim czasie będą oni usunięci z waszego społeczeństwa, lecz zanim to nastąpi, musimy być pewni, że podejmujemy środki ostrożności.  Bezpieczeństwo i wasze dobre samopoczucie, jak również samopoczucie członków naszej załogi jest dla nas priorytetem i sami zobaczycie, że robimy wszystko, co możliwe, aby ochronić was na wszelki dostępny dla nas sposób.  Nie dokonujemy niepotrzebnych zmian i usilnie się staramy, aby przygotować się i zaplanować wszelkie ewentualności i możliwości.   Pracując z nami, będziecie w dobrych rękach i pomimo to, że nie możemy zagwarantować niczego we wszechświecie, zapewniamy was, że nie traktujemy lekko waszego bezpieczeństwa i robimy wszystko, co możliwe, aby ochronić was i mieć baczenie na każdy możliwy dla nas sposób.

Tak postępuje rodzina wobec każdego swojego członka i my tym jesteśmy dla was a wy dla nas – rodziną.  Obecnie są tacy ludzie, którzy chcą przedstawiać nas jako coś innego niż rodzinę, ale pomimo ich usiłowań, w końcu wszyscy zobaczą, że jesteśmy rzeczywiście tym, o czym mówimy przez cały czas, Waszą rodziną.  Nie jesteśmy dla was obcymi.  Nie po raz pierwszy spotkamy się z wami.  Nie jesteśmy tu, w waszym świecie po raz pierwszy.  Nie postawimy stopy na waszej ziemi po raz pierwszy.  Nie po raz pierwszy będziemy współpracować z wami w ramach projektów.  Nie po raz pierwszy będziemy pomagać wam w udoskonalaniu życia waszych ludzi lub zdrowia waszej planety.  Robiliśmy to wszystko przedtem, a jesteśmy tu ponownie, by pracować z wami nad wieloma projektami, które muszą być zrealizowane, skoro macie zrobić  postęp w tej podróży.

Z tej przyczyny jesteśmy tutaj w tym czasie i z tej samej przyczyny byliśmy tutaj w przeszłości.  Nic się nie zmienia i nie czujemy nagłej potrzeby dokonania podboju członków naszej rodziny.  Te historie są rozpowszechniane przez nielicznych, którzy albo mają ukrytą motywację lub plan działania, albo przez inne osoby, które sprzyjają rozprzestrzenianiu tych kłamstw i dezinformacji z powodu swych własnych lęków i niepewności.  Mówimy tym z was, którzy przyczyniają się do wzniecania strachu wywodzącego się z ich własnych obaw oraz niezdolności do znalezienia sposobu, aby nam uwierzyć, że zobaczą bardzo szybko w nadchodzących dniach, że jesteśmy właśnie tym, o czym mówimy (czyli rodziną) i że nasze zamiary są absolutnie uczciwe, a jesteśmy tutaj po to, aby naprawdę wam pomagać, nasi bracia i siostry, w przeprowadzeniu zmian potrzebnych dla waszego wstąpienia na wyższy poziom rzeczywistości.   Nie jesteśmy tutaj dla podboju i nie pozwolimy nikomu, aby był tutaj dla tego powodu.

 Oto dlaczego pomagamy na swój sposób w usuwaniu elementów waszego występnego Kabała, skoro było jego zamiarem podbicie waszego świata i ludzi.   Ich przyszłość jest teraz pewna, poniosą konsekwencje swego postępowania i będzie to wkrótce wyjaśnione wszystkim mieszkańcom waszego świata.  Te aresztowania będą tylko jednym z dowodów na to, że świat naprawdę zmienia się na lepsze.  Będzie was prowadziło wiele innych podobnych znaków i prosimy tych z was, którzy wątpią w nas i boją się nas, i którzy pomagają w rozpowszechnianiu dezinformacji na nasz temat, aby przyjrzeli się tym oznakom i postarali się zrozumieć je z otwartym umysłem i sercem, ponieważ pomogą im one zobaczyć to, że jesteśmy tym, o czym mówimy, i że jesteśmy tutaj po to, by pomóc wam zmienić świat na lepsze i uczynić go pięknym, czystym i bezpiecznym miejscem dla każdego i z was, abyście żyli życiem lepszym niż do tej pory.  Oto przyczyna naszego pobytu tutaj i wkrótce nikt temu nie zaprzeczy.

 Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Greg Giles, 16 kwietnia 2012

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

http://ascensionearth2012.blogspot.com/2012/04/message-from-galactic-federation-of_16.html

40 Komentarzy (+add yours?)

 1. Paranormal.PL
  Kwi 22, 2012 @ 22:03:28

  do: krystal28 dziękuję za tego bloga z premedytacją wszytko kopiujemy do nas co by się wieść roznosiła chyżo 🙂 moc świetlistej energii 4U

  :)- Krystal

 2. MiReDo
  Kwi 22, 2012 @ 16:14:19

 3. Damian
  Kwi 22, 2012 @ 13:20:53

  Oto nasz ogromny Wszechświat 🙂

  http://htwins.net/scale2/lang.html

 4. Teka
  Kwi 22, 2012 @ 12:03:42

  Witam, często czytam, ale rzadko włączam się w dyskurs, dziś coś mnie podkusiło. Chodzi mi o kwestię „uwierzą” czy nie w Ujawnienie. Mamy dziwne społeczeństwo, część wierzy w fantastykę smoleńską typu: sztuczna mgła, wybuchy, dobijanie, zamach i żadne argumenty do niej nie trafiają, bo wiara silniejsza od rozumu. Nie wiem więc czy zobaczywszy statki kosmitów na naszym niebie, uznają je za prawdziwe, czy za hologram PO dla odwrócenia uwagi od katastrofy itp.
  Myślę też, ze społeczeństwo podzielone rosnąca wciąż nienawiścią i agresją wytwarza bardzo niską, ciężka energię na terenie kraju, co hamuje wzrost energetyczny wielu ludzi. Może powinnismy skierować swą miłośc na tę część społeczności ,aby wsród niej zapanował spokój i wyciszenie wewnętrzne. Inaczej nie wiem czy nasi kosmiczni przyjaciele w ogóle zechca zamanifestować się w takim ciemnym miejscu. Teka

  • Mariusz
   Kwi 22, 2012 @ 18:06:05

   Rzeczywistość różni się tak bardzo od oficjalnej wersji wydarzeń, że ludziom jest bardzo trudno uwierzyć w prawdę.

   Skąd masz pewność, że to nie był zamach? Byłeś/byłaś wtedy w tym lesie, że z taką lekkością ferujesz sądy na ten temat? To trudny do wychwycenia moment, kiedy to co Ci powiedziano uznajesz za swoje poglądy. Na tą chwilę narzekasz na podziały w społeczeństwie, ale wierzysz tym, którzy je podtrzymują.

   Nie należę ani nie popieram żadnej partii. Jestem za ujawnianiem prawdy, której jak do tej pory mieliśmy przeogromny deficyt w mediach. Przy okazji aresztowań kabała i późniejszych procesów, wyjdą na jaw fakty dot. tej i znacznie poważniejszych spraw. Nie będą to informacje dla osób o słabych nerwach. Wydaje się, że nie ma innej drogi, jeśli nie chcemy dłużej żyć w kłamstwie.

   • Adriano
    Kwi 22, 2012 @ 23:28:17

    Dokładnie tak. Identycznie to samo chciałem odpisać, także uważam że przy okazji ujawnienia i aresztowan wyjdzie na jaw prawdziwa/inna wersja smolenska. Nikogo nie chce przekonywac , mam swoje zdanie na ten temat, wiem co mowi mi intuicja – a raczej co krzyczala mi juz w dzien katastrofy, i wiem co mowia karty bardzo dokladnie, ale to moje zdanie i nikomu nic wmawial nie bede.Ja takze jestem zupelnie apolityczny jednakze czuje ze juz niedlugo ta i inne prawdy ujrza swiatlo dzienne 🙂

    Ps. Dzis nad Szczecinem stojac na walach chrobrego ponownie widzialem kilka razy przemieszczajace sie „na wysokosci gwiazd” obiekty ktore wygladaly jak gwiazdy tylko byly ciut jasniejsze:)) Juz nie moge sie doczekac:)

    • LanceLot
     Kwi 23, 2012 @ 21:10:54

     Zgadzam się z Mariuszem i Adriano. Post Teki jest bardzo stronniczy czyli dualistyczny, ponieważ delikatnie sugeruje, że osoby nie wierzące w wypadek smoleński są oszołomami i należy uwierzyć w to co mówią media i naczelni skorumpowani politycy.
     Ps. ja też uważam, że to nie był wypadek, choćby z tego względu, że w historii Świata ani jeden prezydent nie zginął w wypadku, a zawsze były to zabójstwa.

 5. Gabriel
  Kwi 22, 2012 @ 10:31:20

  Witam Kochani!
  A mnie nurtuje parę pytań, gdybyście chcieli na nie odpowiedzieć, byłabym b. wdzięczna. Jaki jest Wasz stosunek do ujawnienia się Ciemnych i co planujecie w związku z wiedzą o Ich byłej już działalności? Jak zareagujecie, jeśli ktoś ze znajomych okaże się tym Ciemnym? Jak postąpicie?
  Sprawy związane z ujawnieniem Ciemnych i jej konsekwencjami m u s i rozwiązać Istota L., nie Bracia Galaktyczni.
  Dopiero wtedy możemy mówić o ujawnieniu (powszechnym) G.F.
  Pozdrawiam w Miłości – M’

  • beza
   Kwi 22, 2012 @ 17:37:52

   No cóż…tak się składa,że jest w moim bliskim otoczeniu osoba,która uważa,że generalnie „ludzi powinno się trzymać krótko za pysk”,imponuje temu komuś np.oziębłość Królowej Brytyjskiej,uważa że poza małymi wyjątkami Hitler miał rację itp.Czy kogoś takiego mogę nazwać Ciemnym tego nie wiem,ale przyznasz,że takie rozumowanie i podejście nazwać świetlistym jest trudno.Co zrobiłam?Na początku był bunt,ale pojawiło się w końcu : to Twój wybór. Trwało to jakiś czas….Dziś potrafię to powiedzieć tu i teraz bez trudu.Oczywiście,to co zrobili Ciemni na wysokich stołkach ma nieporównywalnie szersze spektrum niż tok rozumowania (na szczęście tylko rozumowania) tego kogoś. Ale myślę sobie,że za Ciemnych na wysokich stołkach „zabrali się” Świetliści na wysokich stołkach,a my,Istoty Ludzkie powinniśmy postępować zgodnie z naukami Mistrzów i puścić. Powinniśmy puścić żeby Świetliści mogli chwycić.

   • Gabriel
    Kwi 22, 2012 @ 18:13:08

    Witaj Bezo!
    Ta osoba, o której piszesz jest tak wychowana,znam to. Mnie chodziło o tych Ciemnych na wysokich stołkach (jak Ich świetnie określiłaś), jak zareagowała by Istota L., czy zemstą – linczem, czy – ukaranie zgodne z prawem i osadzenie w więzieniu i Przebaczenie.
    Pozdrawiam w Miłości – M’

    • beza
     Kwi 22, 2012 @ 20:55:21

     Wiesz…jakoś ukaranie nie idzie u mnie w parze z Przebaczeniem przez duże „P”. Ale skupiając się na tej konkretnej sprawie powiem tak : do mnie należy Przebaczyć. Jakiś czas temu zaczerpnęłam pewne powiedzenie:najpiękniejsze róże wyrastają na gnoju , a kwiat lotosu na bagnie. Czytając wpisy na tym blogu,śmiem twierdzić,że róże gonią kwiat lotosu i odwrotnie.Nadszedł czas by bagno wyschło,a błoto się wykruszyło. Niechaj więc moje szczere Przebaczenie przyczyni się do Sprawiedliwego suszenia i kruszenia jakąkolwiek miałyby one przyjąć formę….

    • Gabriel
     Kwi 22, 2012 @ 21:51:46

     Witaj Bezo!
     Dziękuję za tak cudowne i święte podejście do tych bolesnych dla wszystkich (Ciemnych też) problemów. Pisząc o więzieniu użyłam skrótu myślowego. Chodziło mi o zadośćuczynienie za krzywdy jakich dopuścili się nasi Ciemni Bracia. Dziękuję, jeszcze raz, że podjęłaś trud Wzniesienia się ponad zemstę. Tak, jest to podejście typowe dla Istoty L., która osiągnęła już Wzniesienie.
     A o rodzinę swoją się nie martw, Twoje wspaniałe Światło Świadomości Chrystusowej – Bezwarunkowej Miłości pomoże Im we Wzniesieniu.
     Pozdrawiam w Miłości – M’

  • beza
   Kwi 24, 2012 @ 21:37:02

   Dziękuję za ciepłe słowa. Ale przy tym wyszła „na światło” dość istotna sprawa:Ty użyłaś skrótu myślowego,a ja go ” nie poczułam”. Nazbyt „rozumowo” podeszłam do Twej wypowiedzi ;-). Dużo pracy przede mną….Pozdrawiam

 6. wika
  Kwi 22, 2012 @ 09:05:47

  Kochani, naprawdę NIC nie czujecie?… to nie tylko wiosna, nie tylko wyższa temperatura – ta błogość w przestrzeni, ten miód, lejący się z nieba od początku kwietnia…to poczucie, że już właściwie nie ma się czym przejmować, bo za chwilę wszystko SAMO się w najidealniejszy sposób ułoży, jeśli tylko będziemy wchłaniać, przepuszczać przez siebie i rozsiewać ten nieustannie spływający nektar miłości…:D a nikt poza nami tego za nas nie dozna, tak jak nikt za nas nie będzie oddychać 😉 kto nie będzie w odpowiednio wysokiej częstotliwości, być może naszej gwiezdnej rodziny nie zdoła nawet zobaczyć, bo będą poza wspólnym pasmem kontaktu… Są takie fajne przekazy od Hathorów w archiwach tego blogu, o tym, że uczucia o wysokiej częstotliwości wibracji są naszym portalem w wyższe wymiary i jak generować ich więcej na co dzień – miłości, wdzięczności, radości i ekstazy. To jest naturalny stan umysłu 5w, a uczucia te są również najprostszymi kanałami komunikacji z istotami z subtelniejszych wymiarów światła; Bruce Moen opisuje, że bezwarunkowa miłość jest wręcz nośnikiem dla informacji z wyższych wymiarów („Podróż do Ojca Ciekawości”). Gęste emocje i myślokształty są podobno odbierane w tych wymiarach jako nieznośne i niezrozumiałe trzeszczenie (Robert Monroe „Dalekie podróże”), zatem jeśli chcemy sobie z gwiezdną rodziną „pogadać” , warto posługiwać się uniweralnym językiem…wysokowibracyjne uczucia zapewniają nam i Wzniesienie, i środek komunikacji z całym wszechświatem, i treść i znaczenie ludzkiego życia na dokładkę 😛 Mnóstwo tego nektaru Wam wszystkim wysyłam! 😀 😀 😀

  • krystal28
   Kwi 22, 2012 @ 17:09:07

   Pięknie to ujęłaś, Wika. Dokładnie tak czuję. Nie tylko obecnie jest jakoś nienaturalnie i trudno przebywać w niskich wibracjach, ale chce się od nich uciekać jak najdalej w stronę miłości i błogości. Wczoraj przeczytałam słowa pewnego mistrza: Przebywaj w swoim przenośnym NIEBIE.
   Serdecznie pozdrawiam wszystkich Czytelników 🙂

  • mary_celeste
   Kwi 22, 2012 @ 17:26:38

   Tak Wika, dokładnie tak! uczucie wewnętrznego i zewnętrznego ukojenia, spokoju, dystansu do światowego zamętu, jak gdyby przebywało się za jakąś niewidzialną ścianą, zasłoną…i to przekonanie, że jest dobrze, że wszystko jest na swoim miejscu. Uczucie miłości i tkliwości do wszystkich form istnienia, takie niezwykle monumentalne uczucie…
   Pozdrawiam wszystkich z miłością kochani.

  • Mariusz
   Kwi 22, 2012 @ 18:13:26

   Jednym słowem: PRZECHODZIMY!
   Jaki to piękny finał.
   Najlepszego! 😀

  • kasik
   Kwi 22, 2012 @ 20:36:25

   doklanie tak, jedn wielki spokoj, wszystko jest na swoim miejscu:)wspaniale uczucie.
   w dodatku jak ogladalam telewizje to nie moglam polaczyc glosu z ustami, jakos tak dziwnie, niby slyszalam glos ale …..dziwne,
   wszystkim zycze takiej blogosci:)
   „nie moja ,lecz twoja wola niech sie stanie we mnie i przeze mnie”
   wspaniala modlitwa a jak uspokaja:)
   milosc z wami i w was

 7. Antylanser
  Kwi 22, 2012 @ 08:35:38

  Z tymi Chemitras musi być coś na rzeczy, ponieważ w moich zadymionych stronach również ilość bezchmurnych dni od początku roku bije wszelkie rekordy, nic tylko spacerować na łonie natury, delektować się pięknym słońcem i czystym, błękitem nieba 🙂 🙂 🙂 D)

 8. beza
  Kwi 22, 2012 @ 08:01:02

  Do Galaktycznej Federacji: mój post jest kolejnym , który Was woła! Czekamy na Was!Pragniemy Was powitać jak najprędzej i najpiękniej jak umiemy.I choć wielu z nas jest już bardzo zmęczonymi to w ułamku sekundy zamanifestują się ogromne pokłady siły i energii,które drzemią w nas głęboko by wykorzystać je właściwie.

 9. biograza
  Kwi 21, 2012 @ 23:26:52

  ..to ciekawe… nigdy nie widziałam tak czystego nieba nad Poznainem…. żadnych smug, żadnych chmur… czekamy…

 10. Q.
  Kwi 21, 2012 @ 22:10:04

  Kochani..

  Przypominam o ważnym wpisie w zakładce z boku tego bloga:

  „Arkturianie
  Nie oglądajcie się na waszych braci z kosmosu, jak to robią niektórzy, oczekując, że zostaną przez nich uratowani. Otrzymujecie od kosmicznych braci pomoc i prowadzenie ale wykonanie pracy należy do was i po to właśnie tu jesteście. ”

  Przypominam o ważnym przekazie z tego bloga:

  https://krystal28.wordpress.com/category/straznicy-madrosci-akaszy/

  Do naszych braci kosmicznych: Nikt się Was nie boi.Wszyscy cieszymy się na Nasze dziejowe spotkanie/kontakt.

  Natomiast, My nadal pracujemy nad sobą i nad własnym rozwojem duchowym aby umożliwić jak najszybsze spotkanie.
  Jesteśmy cały czas w ‚Tu i Teraz’ i poszerzamy swoją Świadomość.

  Wasz kochający brat,
  Q.

 11. Danina Serda
  Kwi 21, 2012 @ 21:37:49

  Kochana GALAKTYCZNA RODZINO SWIATŁA my na WAS czekamy z wielką miłością i niecierpliwością z moim przyjacielem gdy stoimy przy teleskopie a widzimy Wasze statki witamy Was zawsze serdecznie i pozdrawiamy. Czekamy na WAS.Pozdrawiam Wszystkich Przyjaciół Galaktycznej RODZINY.

  Danina

 12. mary_celeste
  Kwi 21, 2012 @ 20:41:02

  David Wilcock uważa, że na Ziemi ma obecnie miejsce zakrojona na szeroką skalę akcja interwencyjna naszej kosmicznej rodziny. Przed nami masowe aresztowania osób ze świata finansów, mediów, rządów, koncernów farmaceutycznych. Działania interwencyjne miały miejszce także w punktach zapalnych na naszej planecie, m.in. w zatoce perskiej oraz w rejonie zgrupowania wojsk – Iran, Syria. Miały tam miejsce liczne przypadki unieruchamiania sprzętu wojskowego i związane z tym niewytłumaczalne anomalie.

  źródło: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1035-divineintervention1)

 13. Soszkin
  Kwi 21, 2012 @ 20:26:46

  Heh.. Ciekawe to wszystko.. Ja tez nie moge sie juz doczekac tych wszystkich zmian.. Oczywiscie nie brak we mnie watpliwosci.. Wielokrotnie mozna bylo przeczytac, zeby przygotowac sie na kilkudniowe przerwy w funkcjonowaniu spolecznym, zeby czekac na sygnaly i zrobic zapasy na kilka dni przerwy.. Heh.. Czytajac wiadomosci (rozne) i obserwujac najblizsze i te dalsze otoczenie, samemu mozna dojsc do przekonania, ze zaraz wybuchnie rewolucja, jak nie kolejna wojna.. Ale do rzeczy.. Podoba mi sie ideologia tych przekazow, jednak na zycie potrafie i patrze w miare trzezwo, nie ulegam emocjom, czy zwlaszcza presji (mam spory wspolczynnik asertywnosci 😉 ). O robieniu zapasow myslalem kilka razy, zwlaszcza w kontekscie, kiedy mialbym zaczac je robic.. I wiecie co? Dzis rano przyszla mi do glowy taka wlasnie mysl.. I nawet opowiedzialem o tym swojej dziewczynie (ona nalezy do tych bardziej sceptycznych), i gdy wypowiadalem te slowa sam sie przed soba dziwilem (stary, co ty gadasz?).. Zrobilem to intuicyjnie, pod wplywem impulsu, a intuicja jeszcze mnie nie zawiodla.. Nie chce przez to siac paniki, ale ten przekaz przeczytalem niedawno, juz po zakupach zapasow.. Czy to znak od naszej rodziny? Nie wiem.. Zapasy z pewnoscia sie nie zmarnuja.. ;-))))
  Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie..

 14. mary_celeste
  Kwi 21, 2012 @ 20:00:38

 15. mary_celeste
  Kwi 21, 2012 @ 19:58:43

 16. mary_celeste
  Kwi 21, 2012 @ 19:36:42

  • Soszkin
   Kwi 21, 2012 @ 20:14:14

   No wlasnie.. Od kilkunastu dni obserwuje niebo nad Wawa i dziwie sie, ze takie czyste.. Kilka razy widzialem, jak tworza sie „dziury” w smugach, ktore czasem sie pojawialy… Fajnie ;D, oby tak dalej..

   • adela
    Kwi 21, 2012 @ 20:47:20

    niestety nad Kolonią w Niemczech smugi chem. są codziennie -podejrzewam ,że w innych regionach kraju też.

   • Mariusz
    Kwi 22, 2012 @ 14:29:16

    Potwierdzam, że nad Warszawą jest najlepiej odkąd pamiętam. Oczyściło się. Pojawiają się już bardzo rzadko. Mamy bardzo piękne i mocne Słońce. 🙂

 17. mary_celeste
  Kwi 21, 2012 @ 19:34:51

 18. mary_celeste
  Kwi 21, 2012 @ 19:32:49

 19. ewcia
  Kwi 21, 2012 @ 19:17:59

  takie oznaki to juz od wielu lat mają miejsce jesli chodzi o ufo ale nie wiem czy mozna to nazwac znakami bo w dalszym ciągu nic sie nie dzieje….ani nic sie nie zmienia ,niestety ;(
  tak bardzo chciałabym aby sie ujawnili 😉 naprawde nie ma na co czekac Kochani.
  jeśli uwazacie ze nie jestesmy wystarczająco gotowi to pewnie zawsze tak bedzie ;( czy to dzis czy za rok czy za 20 lat,zawsze tak bedzie.
  Ludzie chcą Kochana Rodzino Waszego ujawnienia.Filmy dokumentalne jakie powstaja na Wasz temat czy takie właśnie zjawiska ufo są dobrym wprowadzeniem do ujawnienia ale wiadomo o tym ze nie kazdy uwierzy w ufo i bedzie tłumaczył to sobie na inne sposoby i zawsze tak bedzie.Prosimy o ujawnienie.Dobrym momentem jest ten rok poniewaz niemal każdy z nas czeka na cos co ma sie wydarzyc…..niech to bedzie to 😉

  • Mariusz
   Kwi 21, 2012 @ 20:43:08

   W sytuacji kiedy Transformacja Ciebie staje się rzeczywistością w Teraz, ujawnienie wydaje się drugorzędną sprawą. 🙂

   • aurelia
    Kwi 22, 2012 @ 10:59:18

    Wydaje mi się, że bardziej sensowne jest skupienie na własnym wnętrzu , kiedy tam dokona się zmiana – pojawią się zmiany na zewnątrz.Ale tak to już jest , że łatwiej pisać niż wprowadzić to w życie/oczywiście piszę o sobie/.ok 20 lat temu – jednego wieczoru leżąc w łóżku miałam bardzo silne poczucie, że jeszcze ktoś jest w pokoju, ale czułam się w tym momencie bardzo bezpieczna i zrelaksowana a potem pojawiła mi się w głowie myśl – jest nas dwóch.Mam nadzieję, że odwiedziny się powtórzą gdyż czuję, że to byli kosmiczni bracia.Od ok roku interesuję się tematami związanymi z UFO , a zapoczątkowała to wizyta na stronce Krystal.Dzięki i pozdrawiam wszystkich cieplutko A.

  • Dora
   Kwi 22, 2012 @ 11:08:44

   nie trac nadziei, jeśli myslisz, że nigdy nie będziesz gotowa na te kontakt – to stanie się zgodnie z twoja wolą , wiecej optymizmu /ale w granicach rozsądku/ – nie zaszkodzi .Pozdrawiam cie serdecznie
   D.

 20. krystal28
  Kwi 21, 2012 @ 18:42:21

  Flush Mob – grupowa radość w Moskwie. Dla pary młodożeńców będzie to moment do zapamiętania! 😉

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: