SaLuSa, 11 kwietnia 2012

.
.
Czym szerzej rozprzestrzenia się słowo o zmianach, tym więcej z was oczekuje z wielką niecierpliwością na pierwsze potwierdzenia przez media.  Również w miarę jak szczegóły o czynach naszych sojuszników i Galaktycznej Federacji zostają ujawniane, coraz więcej z was utrzymuje mocną wiarę co do wyniku tych zmian.   W końcu stało się ewidentnie oczywiste, że o ile pewne zmiany nie będą miały miejsca, Ludzie coraz bardziej tonęliby w bagnie i ostatecznie odeszliby w niepamięć.  Zmiany te są przyśpieszane przez naszą interwencję i przez intencję zapewniającą, że Boskie polecenia są wypełniane, co doprowadzi do waszego uwolnienia od Ciemnych.  Pozostaje tylko aresztować tych, którzy sprawują największą władzę tak, aby Iluminaci nie mogli już dłużej funkcjonować jako jeden zespół.
.
Wszystko jest ustawione w pozycji dla przeprowadzenia całej serii wydarzeń, które będą następowały tak szybko, że będzie wam trudno za nimi nadążyć.  To czego pragniemy dokonać to należycie informować wasze szerokie rzesze, aby nie doszło do żadnego nieporozumienia co do naszych intencji.  Niektórzy ludzie z religijnymi pragnieniami i oczekiwaniami nie zaakceptują nas, gdyż będą postrzegali nasze przybycie jako coś innego niż to, co zostało im powiedziane.  Rzeczywiście, niektórym z nich dano do zrozumienia, że jesteśmy w sojuszu z diabłem.  Pragniemy rozwiać te wątpliwości i odczucia, gdyż jesteśmy kochającymi Boga i służącymi wam, w celu wyprowadzenia was z niewoli.
.
Dopuszczamy tolerancje na wasze odmienne przekonania, lecz ostatecznie będą tylko dwie linie czasowe.  Jedna z nich, będzie linią Wzniesienia, kiedy staniecie się bardziej boscy, a druga będzie kontynuacją tego, co już doświadczacie.  Będziemy wykorzystywali każdą okazję, aby prawda o waszej przyszłości stała się znana, i której nie można zmienić poza tym, że wszyscy macie wybór.  Nie wywieramy żadnego nacisku na żadną duszę, lecz będziemy dostarczali dowody naszej misji i będą one wspierane przez Mistrzów na Ziemi i poza nią.  Tak wiele zostało przekazane wam jako prawda, jednak wiele zostało zniekształcone z premedytacją lub jest całkowitym fałszem, więc wyrządzone szkody będą musiały być naprawione.  W przeszłości byliście posłuszni swoim ciemnym panom nie zdając sobie sprawy z ich diabolicznych intencji.  Jednakże, teraz wkroczyliście w etap wydźwigania się i z ciągle rosnącym poziomem świadomości jesteście w stanie bardziej odróżniać pewne kwestie.  Prawda będzie niosła ze sobą energię, która zidentyfikuje ją jako taką i będzie ona współdziałać z waszą intuicją, która jest waszym najbardziej niezawodnym przyjacielem.
.
Naturalnie, będziecie też chcieli dowodu naszych wypowiedzi na temat waszej historii.  To nie stanowi dla nas żadnego problemu, gdyż pokażemy wam wszystkie stosowne dowody, także te  trzymane w archiwach Akaszy ( ang. Akashic Records), jeśli będzie taka potrzeba.  Wszystko co kiedykolwiek wydarzyło się może być ponownie przywołane, włącznie z np. Wielkim Potopem i podobnymi, znaczącymi wydarzeniami historycznymi.  Historia Arki Noego jest wspaniałą opowieścią owianą otoczką mistycyzmu, lecz my sprostujemy jej prawdziwość.  Jest wiele takich przykładów i przygotowaliśmy już nasze kursy instruktażowe.  Jesteśmy zdecydowanie podekscytowani perspektywą możliwości kontaktowania się z wami na takich poziomach.
.
Dopóki nie będziemy mogli otwarcie kontaktować się i rozmawiać z wami, najlepiej, abyscie  prowadzili swoje życie jak zwykle, bez rozproszeń o tym, czego od nas oczekujecie.  Pozwólcie temu pojawiać się naturalnie w swoim własnym, odpowiednim czasie, wiedząc, że wasza przyszłość jest już zapewniona.  Oczywiście, chcecie wiedzieć więcej o Wzniesieniu i w czasie, który wam pozostał będziecie dobrze poinformowani o tym, co będziecie  musieli robić.   Zasadniczo jest to przyjęcie stanowiska, gdzie możecie pozostać spokojni podczas, gdy wiele aktywności będzie odbywać się wokół was.  Wy, pracownicy Światła jesteście naszym fundamentem na Ziemi i jesteście najważniejsi dla naszej pracy.  Podążajcie za głosem swojego serca, a poczujecie bezpieczeństwo i opanowanie niezależnie od tego, co będzie się wokół was działo.  Najlepsze jest przed wami i z aresztowaniami Ciemnych, wszelkie uporczywe ingerencje będą wstrzymane.
.
Pamiętajcie Kochani,  że cała Ziemia również reaguje na napływy wyższych energii.  Matka Ziemia pragnie, aby ostatecznie pozbyć się niskich energii, które powodowały jej smutek i ból.  Do tej pory nie było żadnego powodu do przeprowadzania oczyszczania w sposób, który spowodowałby katastroficzne konsekwencje i nie przewidujemy, że coś będzie musiało się tutaj zmienić.  Jednakże, Matka Ziemia nieustannie zmienia się i dostosowuje do nowych energii docierających do niej.  Z tego też powodu będą miały miejsce pewne następstwa, ale my będziemy bacznie obserwować tego typu wydarzenia.  Możemy pomóc zminimalizować ich wpływ na was tak, jak to robiliśmy do tej pory przez bardzo długi czas.
.
Jesteście tak blisko doświadczenia rezultatów naszych działań i za niedługi czas aktualności pojawią się w waszych mediach.  To w rzeczywistości już się rozpoczęło, lecz tylko w małym stopniu, natomiast w efekcie końcowym pragniemy ujrzeć to w skali globalnej.  W bliskiej przyszłości przyczynimy się, aby ten postęp posunął się w tym kierunku i będziemy bezpośrednio zaangażowani w stworzeniu naszych własnych metod przekazywania wam wiadomości.  Chcemy, żebyście korzystali z używania nowych technologii tak szybko jak to możliwe i abyście ugruntowali się na drodze do nowej egzystencji, która będzie zgodna z waszym wyniesieniem do wyższych wymiarów.  Jesteście już gotowi, aby wykonać ten skok i zostaliście zapoznani z koncepcjami, więc łatwo w nie wejdziecie.
.
Fakt, że czas ciągle przyśpiesza jest łatwy do odnotowania przez większość z was i jest całkiem jasne, że coś poważniejszego nadciąga.  Oczywiście, większość z was, którzy czytacie te wiadomości, jest doskonale świadoma tego powodów.  Pozostawiacie za sobą te stare wibracje, gdyż nie są one już odpowiednie dla nadchodzących Istot Galaktycznych, którymi właśnie się stajecie.   Od momentu  Ciemnych Wieków, kiedy to przezwyciężyliście najbardziej wyzywające warunki, wasze Światło wciąż błyszczało.   Nie tylko to, lecz również odpowiedzieliście w taki sposób, który przeniósł was poza zdolności Ciemnych do dalszego kontrolowania was.  Wołaliście bardzo głośno o wolność i podjęliście kroki, które doprowadziły was do niej.   Nie można was dłużej utrzymywać w niewoli, chyba że sami na to pozwolicie.
.
Jestem SaLuSa z Syriusza i za każdym razem, gdy zostawiam wam wiadomość, wiem, że jest mile widziana i pomaga wam przetrwać do momentu, kiedy ostatecznie ujrzycie wyniki naszej działalności.  Nasi sojusznicy są blisko zakończenia ich misji i z tym nie zajmie długo zanim sytuacja na Ziemi stanie się odpowiednia dla Ujawnienia.  Bądźcie pewni, że jesteśmy gotowi na to wydarzenie i zrealizujemy je przy najbliższej okazji.  Dziękuję za cierpliwość i niech Bóg błogosławi was wszystkich.
.
Dziękuję SaLuSa
Mike Quinsey.
.
http://galacticchannelings.com/english/mike11-04-12.html
.
Proszę podpisać Petycję III o Ujawnienie.
Jakakolwiek osoba o jakiejkolwiek narodowości może podpisać tę petycję:
http://wh.gov/nqu
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal

_________________________________________________

Podziękowania z całego serca za wsparcie dla bloga dla Grazielli, Ewy Marii S. i Kamila S.

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. VEGETA
  Kwi 21, 2012 @ 17:44:31

  tam powinno być napisane. Podana powinna być liczba zgromadzonych podpisów oraz liczba brakujących podpisów.

 2. - piotr -
  Kwi 20, 2012 @ 22:22:03

  Drodzy Galaktyczni Bracia i Siostry! No już, na co czekacie? Niebawem minie połowa tego wyczekiwanego 2012-go!!

 3. - piotr -
  Kwi 20, 2012 @ 21:08:25

  Na TVN Style ruszył ciekawy i całkiem mądrze zrobiony program o medycynie naturalnej. Postawiona świadomie w kontrze do medycyny konwencjonalnej, zdecydowanie ją dyskredytująca. Czyżby przebłyski nowego w mediach? 😉

  „Szokująca medycyna” („Human Harvest”)

 4. Beata
  Kwi 20, 2012 @ 20:23:35

  spójrzcie kochani w jaką magię niektórzy zaczynają już wchodzić, niesamowity młody chłopak, jaka siła koncentracji w naginaniu rzeczywistości do własnej woli, na końcu stwierdza, że prawdziwe jest tylko to samemu stworzymy

  a najlepsze są reakcje ludzi, właśnie w takie czasy wkraczamy gdy ludzie (niedowiarki) wokół nas będą tak reagować

  niech wszystkie istoty we wszystkich światach będą szczęśliwe

 5. hasan
  Kwi 20, 2012 @ 16:30:29

  no tak ok ale niech się co kol wiek wydarzy co będzie świadczyło o tym że ta gwiezdna federacja cokolwiek robi bo wiele piszą ale ja nie widzę efektu sory no chyba że wy widzicie zmiany w strukturach władzy bo ja nie

 6. kwiat
  Kwi 20, 2012 @ 16:00:20

 7. kwiat
  Kwi 20, 2012 @ 15:36:57

  http://www.youtube.com/user/UlotneMysli1

  Pozdrawiam serdecznie-To właśnie Ty jesteś Zmianą zapraszam na ciekawy dokumentalny film.

 8. Józef
  Kwi 20, 2012 @ 11:19:40

  SaLuSa wspomniał , że nie wszyscy będą przyjaźnie oczekiwali pomocy ze strony innych cywilizacji, szczególnie ci , którzy mają inne oczekiwania religijne. Jest to prawda gdyż oderwanie się od nacisku energetycznego „egregora” religijnego jest bardzo trudne , ponieważ nie chce on pozwolić odejść swoim „żywicielom”. Wyzwolić się z tego energetycznego nacisku można poprzez silne i szczere dążenie do poznania prawdy uniwersalnej , dopiero gdy zacznie do człowieka dochodzić światło, wtedy intuicja się aktywuje i wskazuje nam kierunek myślenia i działania. Niezdrowe jest też nasze podniecenie dotyczące czasu , okoliczności i innych ciekawostek dotyczących wzniesienia nic dobrego nam nie przyniesie, ewentualnie podniesie nam ciśnienie i spowoduje chaos w nas a tym samym i w innych. Róbmy swoje w „TERAZ” bez pośpiechu i podniecenia , emanujmy miłością , spokojem , radością i stwarzajmy ten nowy lepszy świat oczekiwany przez wielu . Nie powinniśmy też nadmiernie „w chodzić” w kompetencje innych np. Galaktycznej Federacji Światła ponieważ wiedzą co i kiedy mają robić .

  Serdecznie pozdrawiam.

 9. bodzio
  Kwi 20, 2012 @ 10:17:43

  jabodo . Szybciej kochani bo tu już niewyróbka.

  • Ellesar
   Kwi 20, 2012 @ 23:06:19

   No czekamy, czekamy na te spektakularne aresztowania tych z „najwyższej władzy”. Jak narazie nic konkretnego.. dużo pięknych słów, ale ludzie ciagle czekają na to aby wreszczie zobaczyć postępy…

 10. VEGETA
  Kwi 20, 2012 @ 08:13:05

  Miałem wspomnieć o tej petycji. Dane można wpisać zmyślone, co oczywiście zostało przeze mnie uczynione.

  • aurelia
   Kwi 20, 2012 @ 15:03:15

   miałam bardzo duże problemy z podpisaniem petycji z konta w wp.pl , ale kiedy założyłam nowe konto w gmail.com – obyło się bez problemów , aż mnie to bardzo zadziwiło.pozdrawiam A.

  • Diana
   Kwi 20, 2012 @ 23:17:08

   Ja podpisałam chyba 2 miesiące temu. Zarówno II jak i III. Czy wiadomo jaka jest już ilość podpisów. Miejmy nadzieję, że do 3 x sztuka 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: