Wspieranie Wzniesienia przez Naturę

.

.

Rozpoznaję wibracje Światła na Ziemi i kocham was całą moją duszą i wszystkim, czym jestem, a nazywam się Merlin. Rozkoszuję się aktywnymi, radosnymi i barwnymi wibracjami miłości, jakimi jesteście, ponieważ jesteście pięknościami we wszystkich swoich formach. Każdy z was każdego dnia waszego upływającego czasu w coraz większym stopniu łączy swoją energię ze Światłem Stwórcy.

Przybywam dzisiaj, aby porozmawiać z wami o królestwie drzew, o tym, jak możecie przysłużyć się drzewom w tym czasie i jak wam samym połączenie z drzewami może pomóc w podwyższeniu duchowego Wznoszenia. Najpierw chcę z wami porozmawiać o zmianach, jakie występują w przyrodzie.

Tak wiele dzieje się teraz na Ziemi. Energetycznie przypomina to pełne aktywności gniazdo pszczół i może powinniście to jeszcze przełożyć na fizyczną rzeczywistość Ziemi, aby w ogóle móc to odczuć. Wiele elementów transformacji zachodzi zarówno pośród królestw Natury jak i Duchów Natury. Aby z nimi pracować i być pewnym, że wszystkie aspekty królestwa Natury są zestrojone ze Stwórcą, należy skupić się na podwyższeniu własnych wibracji, uziemianiu energii Stwórcy i kierowaniu jej ku Ziemi. Duchy i Strażnicy Natury koncentrują się na rejonach, w których dokonują oczyszczenia wszystkich aspektów ziemskiej Natury z negatywnych energii, wspomnień i wzorców z przeszłości w przygotowaniu na proces poszerzenia Stwórcy podczas dat 12-12-12 i 21-12-12 i poza nimi. Ważne jest, że Natura pozwala odejść zastałym energiom. To nie jest tak, że Duchy  i Istoty Natury zachowują energię stagnacji, nie, to jest prawie tak, jakby energia stagnacji w określonych miejscach Natury była grzebana, z powodu sytuacji, jakie w tym miejscu się pojawiają lub jako fortel, aby obniżyć wibracje Ziemi. Królestwo Natury utrzymuje wysokie wibracje energii Stwórcy stanowiąc bezpośrednie połączenie ludzkości ze Stwórcą i wewnętrznymi poziomami, transformując równocześnie swoje wibracje i dostosowując was do  szerszego doświadczania Stwórcy. Natura jest drogą doznawania energii Stwórcy. Z tego powodu bywa uszkadzana, niszczona lub zasilana negatywnymi energiami. A nam chodzi o to, aby otworzyć tą nieocenioną drogę i odzyskać połączenie ze Stwórcą. Królestwo Natury może wam też  pozwolić uzyskać połączenie ze sobą samym na głębokim poziomie, wspierając was swoją miłością i pokojem, abyście rozpoznali wewnętrzną prawdę.

Ludzkość powinna traktować królestwo Natury jak Świątynię energii Stwórcy oraz pobudzać jej energię i okazywać należny szacunek wszystkim formom Natury.

Wniebowstąpieni mistrzowie, aniołowie i „wróżki” starają się oczyścić królestwo Natury ze wszystkich negatywnych energii, to jest proces odnawiania Ziemi i mógłby być porównywalny z. myciem ciała fizycznego. Obecnie myjemy fizyczne ciało matki Ziemi, aby wesprzeć uzdrowienie i Wstępowanie. Może zorientowaliście się, że niektóre rejony Natury, kiedy je odwiedzacie, posiadają nowe formy życia, możliwe, że zawierają więcej światła, energii życiowej i wibracji stwórczych. Kiedy odwiedzacie jakiś rejon Natury i czujecie, że energie jeszcze nie są odnowione, wtedy możecie nas poprosić, abyśmy pracowali nad tym obszarem. Powiedzcie po prostu:

„Proszę pana Merlina, wniebowstąpionych mistrzów, anioły i wróżki, aby teraz pracowały  tutaj nad oczyszczanie królestwa Natury. Pragnę zwrócić waszą uwagę na ten obszar (możecie wymienić nazwę miejsca, jeśli chcecie) i proszę was o to, abyście to królestwo Natury oczyścili ze wszystkich negatywizmów, aby zostało odnowione w blasku Światła Stwórczego. Pozwólcie mi, proszę, abym mogła udzielić wam każdego możliwego wsparcia i poprowadźcie mnie, kiedy to jest potrzebne. Dziękuję wam.”

Możecie poczuć się powołani, aby poprzez was zakotwiczać określone energie, lub czujecie się przywołani do dzielenia się z roślinami swoim własnym światłem, ładować nim kryształy czy ćwiczyć się w innych praktykach, które wydają się wam odpowiednie. Jeśli nie, to prosimy was o przywoływanie Fioletowego Płomienia, aby przemieszczał się po krainach i rozpuszczał wszelkie negatywizmy w królestwie Natury. A wtedy proście anioły i „wróżki”, aby prześwietlali i wypełniali swoją całkowitą i absolutną miłością Ziemię, ziemskie królestwa Natury, wszystkie formy włącznie ze zwierzętami i insektami. To będzie bardzo pomocne.

Pragnę was zachęcić do podjęcia tych działań, aby umożliwić oczyszczenie królestw Natury w waszym najbliższym otoczeniu. Czy jesteście teraz w swoim ogrodzie i prosicie, aby ten został oczyszczony, czy prosicie o oczyszczenie swoich roślin pokojowych, albo czy przechodzicie się po kwitnącej okolicy. Wiele elementów Natury właśnie się budzi i aktywuje, dlatego teraz jest doskonały czas na oczyszczanie. Zachęcam was, abyście spacerowali pośród Natury, szukając takich miejsc i obserwowali, gdzie według was proces oczyszczenia i odnowienia jest konieczny. Wasze wysiłki bardzo pomogą nam w naszej pracy. To oznacza, że kiedy Stwórca wysyła dla Ziemi Promień Poszerzenia, wszystkie wzorce wibracyjne i energetyczne miłości, jakie istnieją na Ziemi, są dla wszystkich pomnażane, aby Wszystko mogło doświadczać tych energii rozkwitającej miłości i wzrostu.

Muszę powiedzieć, że niektóre obszary mogą potrzebować ciągłego skupienia, ponieważ te rejony Natury wciąż są bombardowane negatywizmami, a nawet negatywne myśli powodują stagnacyjną energię, która później pozostaje pośród Natury.

Innym tematem, na który chcę zwrócić waszą uwagę, stanowią energie drzew. Drzewa zawsze działały dla energii Stwórcy jako kotwy do Ziemi. Dlatego większość drzew funkcjonuje jako połączenie pomiędzy fizycznymi wibracjami Ziemi i szybszymi drganiami Wszechświata i Stwórcy. W ich energetycznych i fizycznych formach znajduje się spirala energetyczna, która łączy Ziemię ze Stwórcą. Ważne jest, aby powiedzieć, że nie wszystkie drzewa są podłączone. Niektóre mogą być przedmiotem negatywnej energii i dlatego zostały odseparowane lub niewyważone. Nie jest właściwe zakładanie po prostu, że drzewo jest świadomie połączone ze Stwórcą, wymagane jest, aby to najpierw sprawdzić.

Ci, którzy czują się kierowani sercem i chcą pomóc drzewom, potrzebują wejścia w połączenie z szybszymi drganiami Światła Stwórcy, przyciągnięcia ich do własnej fizycznej formy i do Ziemi. Osiągnięcie połączenia z drzewami i wymieszanie ze Stwórcą na wyższym poziomie, wspomoże was i wznoszenie Ziemi. Rozumiemy, że dzieje się coś wspaniałego, że ciało matki Ziemi jest oczyszczane i uzdrawiane, podczas gdy drzewa kotwiczą szybsze wibracje aby wesprzeć większą jedność wszystkiego ze Stwórcą.

Aby pomagać, rozsyłajcie ze swoich serc energię wypełniona miłością i z waszych serc i dusz do wszystkich drzew na Ziemi. Wyobraźcie sobie, poczujcie lub poproście o to, aby energia w formie spiral połączyła je z szybciej wibrującą energią światła Stwórcy. Wyobraźcie sobie, że wszystkie  drzewa świata wytwarzają spiralne energie i łączą się ze Stwórcą i, że światło Stwórcy spływa w dół na każde drzewo z przyspieszającą prędkością podwyższając drgania tych spiralnych form. Dobry czas, aby to czynić, to wieczór, ponieważ w tym czasie drzewa są bardziej wyczulone na waszą pomoc. Poprzez takie działania służycie procesowi Wstępowania wielu Duchów drzew, które posiadają dusze tak samo, jak wy.

Spiralna energia drzew posiada ogromną wibrację uzdrawiającą i mądrość. Istnieje ćwiczenie, które można wykonać, aby pozwolić sobie na wymieszanie swojej energii z energią drzewa i Stwórcy, podwyższając równocześnie wasze własne wibracje i wibracje drzewa w celu rozpuszczenia iluzji  rozdzielenia i większego zrozumienia oraz umożliwienia doznania jedności. Możecie pracować fizycznie z jednym drzewem, lub możecie poprosić Ducha drzewa, który jest najlepiej dopasowany do pracy z wami, aby z wami współpracował.

„Jeśli chcesz pracować z fizycznym drzewem, jest ważne, aby poprosić swoją Duszę i przewodnika o poprowadzenie do odpowiedniego drzewa. Wtedy połącz się świadomie z drzewem, prześlij jemu miłość ze swojego serca i zapytaj, czy to drzewo chciałoby z tobą współpracować. Wtedy, jeśli uzyskasz pozytywną odpowiedź, możesz wejść do aury drzewa i przyłożyć swoje ręce do jego pnia.

Następnie przesyłaj z serca miłość do drzewa, na wszystkich poziomach jego Bytu … Uświadom sobie, że z drzewa wydobywa się światło, które przemieszcza się ku górze wzdłuż jego pnia i korony i zobacz, jak twoja miłość wznosi się wraz ze światłem… Wyobraź sobie, że strumień twojej miłości przepływa spiralnie w górę osiągając połączenie z energią Stwórcy… Spirala wspiera ciebie, lecz pozwól miłości, która wydostaje się z ciebie, połączyć się z nią…
Dzięki tej integracji możesz poczuć, że energia twoich wibracji i energia drzewa zostaje podwyższona i zdolna do całkowitego wymieszania z energią Stwórcy… Możesz to robić tak długo, jak sobie życzysz, a następnie skieruj uwagę w dół, na korzenie drzewa i zobacz, jak wasza połączona energia przepływa do Ziemi jako uziemienie… Wtedy możesz podziękować drzewu i powoli wycofaj się z medytacji.”

Kiedy będziecie się dalej rozwijać i będziecie gotowi, będę was uczył kolejnych ćwiczeń.
Czuję, że to może być piękne doświadczenie i, że należy się nim dzielić. Proszę was, jeśli chcecie doznać tego doświadczenia, przybliżajcie się do drzewa z wielkim szacunkiem, miłością i świadomością. Poświęćcie na to chwilę, możecie poprosić mnie o pomoc i poprowadzenie. Z każdym krokiem pytajcie, czy właściwe jest uczynienie kolejnego kroku. Proszę, nie używajcie tego ćwiczenia jako zadania skupionego tylko i wyłącznie na własnym wzrastaniu; to jest połączenie energii, które są bardzo szacowne.

Z wdzięcznością i wieczną miłością, Pan MERLIN.

Pan Merlin przez Natalie Glasson 25.03.2012 http://www.wisdomofthelight.com/

tłumaczenie Teresa Serafinowska

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. Margot
  Kwi 20, 2012 @ 00:04:45

  A mi napisał się dzisiaj taki wierszyk:

  PRZYSTAŃ

  biegniesz pędzisz
  natłok myśli

  a tu wiosna
  kwitnie

  biegniesz pędzisz
  na spotkanie

  a tu wiosna
  pachnie

  biegniesz pędzisz
  bo sklep zamkną

  a tu wiosna
  śpiewa

  przystań – drzewo
  legnij pod nim
  popatrz w niebo

  zieleń liści koi zmysły

  już nie trzeba
  pędzić – śnij
  marzenia

  ;D

  • wika
   Kwi 20, 2012 @ 11:10:10

   Dzięki za wiersz, kochana, każdej wiosny to samo czuję 🙂
   (w inne pory roku też, tylko trochę rzadziej… 😉 )

 2. Ampa Vatis
  Kwi 19, 2012 @ 21:53:07

  A ja mam pytanie o imię. Dlaczego Merlin, chyba nie podajesz się za żyjącego setki lat temu maga o tym imieniu?

 3. Miracle
  Kwi 19, 2012 @ 16:36:16

  Witam Was moi Drodzy…

  Czytam często Wasze komentarze i w pewien sposób łączę się z każdym z Nas, rozumiejąc przy tym to, co wszyscy jako Całość obecnie przeżywamy. Chciałem nawiązać do czegoś, co powoduje obecnie najczęstsze niepokoje związane z procesem przemiany naszej Świadomości w drodze do Wzniesienia.

  Strach i poczucie linearnego Czasu są głównymi elementami iluzji dwoistości, które cechują świat gęstej materii 3D. Te iluzoryczne wytwory, które wykreowała nasza wyobraźnia, są nam potrzebne tylko po to, aby dokonał się kwantowy przeskok naszej Świadomości, który z kolei wzbogaci nasze Dusze o dodatkowe emocje potrzebne nam do coraz głębszego poznawania Miłości Bezwarunkowej, która jest nieskończona. Tylko w tych warunkach iluzji 3D jest możliwe, abyśmy mogli tego doświadczyć w sposób mistrzowski i niepowtarzalny.

  Często jednak mamy wrażenie, że jesteśmy bezsilni, wobec różnych niskowibrujących emocji strachu czy lęku, które pojawiają się nie wiadomo skąd i po co. Martwimy się np. o to, co będzie później lub czy damy radę przebudzić się całkowicie i osiągnąć minimum, które jest niezbędne do naszego Wzniesienia. Często powodem tego są napływające do nas z różnych źródeł informacje, które mówią między innymi o tym, że jeszcze mamy coś do zrobienia, że jeszcze coś, co ma nastąpić jest przed nami i że powinniśmy być nadal cierpliwi i czekać. W ten sposób wybijamy się z miejsca w którym się zawsze znajdujemy oraz z chwili obecnej TU i TERAZ, które są poza wszelkimi iluzjami i zawierają w sobie całą Moc, która jest w stanie natychmiastowo przenosić nas w coraz wyższe wymiary Życia. Powodem tego są programy, które na przestrzeni wielu tysięcy wcieleń przyjęliśmy jako naszą rzeczywistość i dlatego trudno jest nam zrozumieć, że nie może istnieć żaden inny czas, oprócz tej magicznej chwili TERAZ, która jest nieskończoną wiecznością. Nawet w szkołach uczono nas, że istnieje czas teraźniejszy, przeszły i przyszły, więc tym bardziej trudno jest nam zrozumieć, iż rzeczywistość poza iluzją 3D może być zupełnie inna.

  Jednak aby całkowicie się przebudzić, potrzebna jest nam Nowa Świadomość, która następnie musi stać się doświadczeniem. Prawdziwa wiedza, staje się wiedzą dopiero wtedy, gdy jej osobiście doświadczymy w Życiu. To co przyjmujemy często jako wiedzę płynącą z książek lub innych źródeł jest tylko pustą informacją, która dopiero po zamianie w doświadczenie życiowe staje się prawdziwą wiedzą. Więc aby poznać bezczasowość TU i TERAZ powinniśmy najpierw zrozumieć, że ma to dla nas istotne znaczenie a dopiero później to zastosować. Podam pewien przykład, który pomoże nam to przybliżyć i bardziej zrozumieć. Załóżmy, że był to nasz pierwszy kontakt z blogiem Transformacja 2012 i zdarzyło się to rok temu. Więc moglibyśmy teraz powiedzieć, że przecież to jest przeszłość. Ale po głębszym zastanowieniu się, dochodzimy do wniosku, że gdy znaleźliśmy się na tym blogu rok temu, to była to wówczas chwila TERAZ taka sama jak ta obecna. Nie mogło być inaczej. Gdy odniesiemy się teraz do chwili w której czytamy te słowa, to tym bardziej jesteśmy pewni, że dzieje się to w TERAZ. Jest to na pewno o wiele łatwiejsze. Więc pomyślmy o tym, że jutro znowu się spotkamy na tym blogu. W pierwszym momencie może wydawać nam się, że będzie to czas przyszły. Jednak wcale tak nie jest i jest to tylko iluzja w którą kiedyś uwierzyliśmy. Gdy jutro spotkamy się ponownie, to w tym momencie nadal będzie chwila TERAZ i tak naprawdę nie da się temu zaprzeczyć. Gdybyśmy potrafili objąć to trochę szerzej naszą Świadomością, to z łatwością możemy połączyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w jedną chwilę i tą chwilą jest TU i TERAZ. TU jest naszym wnętrzem w którym zawsze przebywamy i jest ono niepodzielne oraz w niczym nieograniczone. TERAZ jest nieskończoną wieczną chwilą, która posiada wszelką Moc, aby dokonywać przejść między wymiarami oraz manifestować każdą naszą myśl z nawet z prędkością Światła. Wszelkie, nawet najbardziej odległe momenty naszego Życia, jak również i te, o których myślimy, że dopiero nastąpią są ze sobą ściśle powiązane i tworzą tą jedyną, wieczną i magiczną chwilę, która jest TERAZ. Gdy zaczniemy w tej chwili coraz głębiej się zanurzać, to wszelkie formy lęku, strachu, obawy i tym podobne opuszczą nas na zawsze i w ten sposób całkowicie połączymy się z obecnością JAM JEST, która jest Bogiem będącym JEDNOŚCIĄ ze WSZYSTKIM. W taki sposób jesteśmy w stanie dokonać dosłownie w jednej chwili całkowitego przebudzenia z iluzji czasu oraz z wszelkich lęków związanych z dwoistością czyli podziałem na „dobro” i „zło”, a także wszystkiemu, co oparte jest na przeciwległej biegunowości.

  To naprawdę działa. Od jakiegoś czasu tego doświadczam i czuję się z tym tak cudownie, że nie jestem w stanie nawet tego opisać. Uświadomiłem sobie niedawno, czyli TERAZ, że największa tajemnica naszego Życia zawiera się dosłownie w kilku słowach. Te słowa to: JAM JEST w TU i TERAZ. Nie chciałbym jednak, żebyście przyjmowali to co piszę zbyt łatwowiernie. Aby być szczęśliwym i poczuć się prawdziwie wolnym potrzebne jest najpierw doświadczenie. Gdy takie doświadczenie zamieni nasze Życie w coś, co da nam poczucie trwałego szczęścia i prawdziwej wolności, to w taki sposób sprowadzamy Niebo na Ziemię i nasze wszystkie marzenia w jednej chwili zostają urzeczywistnione. Gra iluzji, w której braliśmy udział kończy się i wyłania się Nowy Świat, który jest prawdziwą magią i naszym kolejnym doświadczeniem w niekończącym się, wiecznym Życiu.

  Z Miłością i Światłem do Nas Wszystkich…

 4. grabaszcz
  Kwi 19, 2012 @ 16:30:20

  🙂 przeważnie gdy medytuję i dzielę się światłem i energią robię to właśnie w formie spirali 🙂 nigdy nie wiedziałam czy to dobry sposób ale tak mi było to sobie najłatwiej zwizualizować:) no a tu proszę jaki post 😀 nawet dziś w południe medytując nad strumieniem wysyłałam kochanej Gaji złoto zieloną spiralę 🙂

 5. Krzysztof
  Kwi 19, 2012 @ 12:25:08

  Mowiac o naturze mialem wczoraj do niej szczescie:)

  Najpierw rano zobaczylem dwa lecace labedzie byly ogromne i jak pieknie lsnily.
  Potem gdy pojechalem do lasu poternowac troche na rowerze, droge przeleciala mi wiewiorka byla tak wielka, ze w pierwszej chwili myslalem, ze to lis haha.
  Lecz ukoronowaniem dnia byl widok polujacego jastrzebia niesamowite choc sam jestem wegetarianinem i serce mi peka gdy jakies zwierze umiera to gdy on scigal dwa golebie zapomnialem o calym Bozym swiecie a jakie do tego odglosy wydawal!

  Cos mi sie wydaje, ze Pan Merlin odwiedzil ten maly skrawek natury w ktorym mam czesto przyjemnosc przebywac, bo wczoraj mialem wrazenie iz las ozyl a dzis taki przekaz ciekawe:)

 6. Nemo
  Kwi 19, 2012 @ 12:07:51

  http://www.zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zespol-biologow-oglosil-ze-rosliny-sa-w-stanie-generowac-dzwieki-reagowac-nie – ciekawostka – Zespół biologów ogłosił, że rośliny są w stanie generować dźwięki i reagować na nie

 7. Arkija
  Kwi 19, 2012 @ 11:19:45

  Wspaniały przekaz, Dziękuję. Zachwyca mnie i wypełnia wdzięcznością odczuwanie Królestwa Natury. Świętość i naturalność świata przyrody były i są dla mnie wsparciem i natchnieniem mojego życia.

  Pozwolę sobie zaproponować by nasza dzisiejsza medytacja ( jeśli medytujecie, a jeśli nie, to może to doskonała chwila by zacząć?) była Medytacją Miłości dla Królestwa Natury. Wezwijmy Merlina, Anioły, wróżki i wszystkie duchy natury by poprowadzili nas i wsparli w naszym przekazie Miłości dla Natury i zróbmy to, dziś o godz 22.22. Zobaczmy oczami wyobraźni naszą Ukochaną Ziemię jako doskonale zdrową, w kolorach najpiękniejszych zieleni i innych, jakie tylko sobie wyobrazimy i wysyłajmy jej Miłość. Połączmy się w odczuwaniu i przekazywaniu Miłości. Dziś godz 22.22, na 5 min lub 20min lub 40min, tyle, ile poczujemy, pozwólmy się poprowadzić naszemu sercu. Ufam, że ta propozycja trafi do Waszych serc i poczujemy dziś jak wielka, nieskończona jest Moc naszej świadomie połączonej Miłości.

  Pozdrawiam Was Piękni Ziemianie posyłając Światło Miłości do każdego przejawu świata Natury jaki jest Teraz obok Was.
  Arkija.

 8. Marek Portych
  Kwi 19, 2012 @ 09:33:58

  Mam takie drzewo przed domem, jak Jan z Czarnolasu,
  Pod którym piszę te tzw. swoje wiersze jak umię najlepiej,
  To ono nasyca moją spadającą od Stwórcy wenę twórczą.
  To ono w środku lata nagradza dodatkowo słodkimi jabłkami…

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: