Wszystkie wydarzenia będą obecnie pracowały w nowym boskim porządku

.

Nadszedł czas, abyśmy pomówili o kwestiach militarnych.  Zauważycie, że niemal wszyscy spośród waszych gwiezdnych sióstr i braci noszą jakiś uniform.  Podczas waszej długiej historii konfliktów, nauczyliście się że oznacza to podbój. W bardziej pokojowych społeczeństwach oznacza to rodzaj służby.

 Chcemy ponownie was poinformować, że nikt kto chciałby wyrządzić wam krzywdę nie jest w stanie wejść w waszą atmosferę od ponad 10 lat.  Ci, którzy zostali zaproszeni przez wasze rządy, po czym użyli tych zaproszeń do czynienia zła zostali poddani eksmisji z waszego świata.  Ci, którzy żyli w sekretnych koloniach żywiąc się waszym strachem zostali usunięci.

 Naszym następnym krokiem jest usunięcie ich operacyjnych podwładnych, z których niektórzy z radością przejęli kontrolę, gdy ich kontrolerzy odeszli.  Niestety dla nich, oznacza to koniec ich władzy, nie początek. Odkąd ich opresyjne technologie przestały działać, gwałtowny wzrost w waszej świadomości, wspomagany energiami pochodzącymi od waszej gwiazdy i od nas, przyniósł niemal całkowity koniec ich dominacji.  Są w stanie zmieszania jakiego nigdy nie zaznali.  Nie mogą zrozumieć czemu większość ich strategii obraca się przeciwko nim.

 Boski dekret zapewnił, w rzeczy samej, że wszystkie ich machinacje będą działały przeciwko nim. Rozszerzające się linie czasowe osiągnęły punkt zwrotny i zapadają się w jedną.  Decyzja została podjęta.  Nie ma już możliwości porażki. Wszystkie wydarzenia będą teraz pracowały nas sprowadzeniem boskiego porządku, o którym zadecydował stwórca.  Gra została wygrana.  Gra jet skończona.  Podróż się zakończyła. Nadchodzi czas na muzykę i tańce. Najpierw usuniemy wszystkie maski i kostiumy, po czym sprawdzimy kredyty [kto co robił ].  Ci, którzy postanowią w tym nie uczestniczyć, zostaną przetransportowani do bardziej odpowiedniego środowiska.  Powrót do waszego prawdziwego stanu się rozpoczął.  Prosimy abyście zastanowili się jeszcze nad tym, a mniej zadawali pytań takich, jak: „czy już dotarliśmy?”.  Tak, mamy poczucie humoru.  Wasz czas w końcu nadszedł.  Radujcie się.

 AA Michał przez Rona Head, 15 kwiecień 2012

Przetłumaczył Michał

http://oraclesandhealers.wordpress.com/

4 Komentarze (+add yours?)

 1. anna
  Kwi 18, 2012 @ 22:23:35

  ale jak to zli zostali usunieci-a nasz rzad w Polsce to caly czas ma sie dobrze?!

 2. Marek Portych
  Kwi 18, 2012 @ 09:38:41

  OM
  Gurdżijewa
  Nie ma jak synteza wiedzy.
  Można ją otwierać jako i pakiet,
  Jak ten folder nieskończony w folderze,
  Tak powinno się pisać by gromadzić światło,
  Tak jak Stwórca gromadzi to co najcenniejsze,
  W nasionach życia rośli i zwierząt jak i też i w nas…
  By otwierało się jak pąk kwiatu na wiosnę przemian…
  Zauważcie teraz, że słowa moje ułożyły się jak w piramidę,
  Gdzie czubek jej powinien jak OM zwieńczyć wiedzę podstawy!

 3. Entio
  Kwi 18, 2012 @ 02:20:02

  „Nadchodzi czas na muzykę i tańce.” Zatem dla Was Kochani – taniec radości i miłości 🙂

  Tak mniej więcej wyobrażam sobie falę energii, jaka ogarnie Ziemię i stanie się udziałem wszystkich jej mieszkańców już niebawem – przeskoczymy wszyscy z chłodu i smutku do najwyższych wibracji! 🙂

 4. emin
  Kwi 17, 2012 @ 23:00:37

  Bardzo mi się podobają te przekazy Michała od Rona Head. Nie są długie, a konkretne i jasne. Dziękuję 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: