Następują zmiany

 .

 

Dziś chcę wam przekazać wiadomość nadziei. Wielu ludzi ciągle wątpi w to, że ich życie niedługo się zmieni. Nie możecie uwierzyć w przekazywane wiadomości , jako że brzmią zbyt dobrze by dać im wiarę, zbyt niesamowicie. Ale są one prawdziwe. Wszystkie wiadomości mają ten sam rdzeń. Następują zmiany.  Rozpoczęły się aresztowania i rządy, które mają jedynie własny interes na myśli, zostaną zastąpione przez takie, które za cel stawiają sobie najlepszy interes ich ludzi.  Wraz z programami obfitości, długi na całym świecie zostaną anulowane. Zarówno państwowe jak i indywidualne. Każda osoba, czy to duża czy mała, otrzyma dużą kwotę w celu korzystania z życia z zadowoleniem i bez braku.

Celem tych środków jest umożliwienie ludzkości przygotowania do Wzniesienia pod koniec roku. Wraz z lądowaniami waszych gwiezdnych rodzin i przybyciem duchowo zaawansowanych ludzi Wewnętrznej Ziemi, w waszych zrestrukturyzowanych mediach zostaną opublikowane programy, które wyklarują waszą historię i wyjaśnią wasze Pochodzenie.  Wszyscy pochodzicie z Jednego Źródła, niezależnie od rasy czy płci. Wszyscy jesteście Boskiego Pochodzenia i nieskończenie kochani.

Przez millenia, Ciemna strona determinowała wasze życie, mówiła w co macie wierzyć i manipulowała waszymi księgami historii.  Z okiem na końcu ery, więcej światła zostało sprowadzone na Ziemię, aby pomóc Gai i jej ludziom zrzucić niższe wibracje i przygotować się do Wzniesienia.  Światło było zakorzenianie i rozprzestrzenianie przez wielu pracowników Światła i ludzi bardziej zaawansowanych planet i gwiazd, którzy inkarnowali się z miłości do Gai i jej ludzkości specjalnie do tego celu na Ziemi. Światło wygrało, ciemna strona w postaci Illuminati i Kabała musi się wycofać.

W niedługim czasie zobaczycie widoczne znaki następujących zmian.  Zacznijcie świętować i śnić o piękniejszej, chwalebniejszej przyszłości. Kocham was nieskończenie. Jestem Raphael.

Dziękuję Raphael.

AA Raphael poprzez Isabel Henn, 15 kwiecień, 2012

Przetłumaczył Michał

http://isa59.want2blog.net/

3 Komentarze (+add yours?)

 1. Maria
  Kwi 18, 2012 @ 00:55:55

  Witam, MARIA to jednak nie sen ?Niech te rzeczywiste zmiany i w imię Miłości i dla dobra ludzi i naszych sprzymierzonych istot w dobry sposób się dzieją. POZDRAWIAM

 2. planetariusz
  Kwi 17, 2012 @ 23:19:50

  Sen o raju na ziemi zaczyna nabierać realnych trójwymiarowych obrazów.Marzenia się spełniają tylko trzeba w nie wierzyć.

 3. iga
  Kwi 17, 2012 @ 22:16:17

  No piękne to, oby tak było…

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: