SaLuSa, 4 kwiecień 2012

.

SaLuSa reprezentuje Galaktyczną Federację

Chcieliście działań, chcieliście rezultatów i teraz je macie, jeśli podążycie za pewnymi ludźmi, którzy zdobyli renomę z uwagi na pomyślne odkrywanie prawdy.  Ogromne rozmieszczenie setek różnych pracowników jest zrównoważone i są oni gotowi, by zaaresztować przestępców, którzy popełnili cyniczne i przynoszące zyski zbrodnie przeciw wam w ostatnich czasach.  Wielkość tego projektu sprawi, że poruszy media i zwrócą one na to swoją uwagę, ponieważ niemożliwym będzie, by to zignorować.  To będzie początek bardziej otwartych relacji, które powinny być oznajmiane zgodnie z prawdą i nie ubarwiane dla uzyskania szoku.  W końcu przełom zostanie osiągnięty, jako że już długo się spóźnia.  Bardzo ważnym jest, by utrzymać spokój i nie pozwalać nowościom utworzyć fałszywego wrażenia tego czego dotyczą. Czas udowodni, że ci zaangażowani w doprowadzaniu sprawców do sprawiedliwości, zadziałają w imieniu narodu, i że żaden ukryty motyw nie leży u tego podstaw.

Oczyszczanie obejmuje wiele różnych obszarów życia i torowanie drogi dla rządu tymczasowego jest niezbędnym  wymogiem numer jeden, jeśli zmiany mają pójść gładko.  Bądźcie pewni, mamy całkowite zrozumienie toku waszego myślenia i waszej pracy i to znaczy, że możemy przewidzieć jaki będzie przebieg sprawy.  Nasi sojusznicy są dobrze wyćwiczeni w ich różnych obowiązkach i przewidujemy, że te inauguracyjne wydarzenia powiodą się.

Najtrudniejszym wyzwaniem jest nasze pierwsze spotkanie i będzie ono dla każdego prawdziwie szokującą rewelacją. Cokolwiek teraz wiecie, jest dalekie od całej prawdy tego co będzie się działo. Istnieje tylko zaledwie jakaś część waszego społeczeństwa lub biznesu, która nie została splamiona przez machinacje Ciemnych.  Czasami nawet uczciwi ludzie nieświadomie zostali wplątani w ich działalności, ale oni nie będą dla nas celem.

Moi Drodzy, intensywna bitwa się rozpoczęła, ale odkąd my jesteśmy na drodze do Wzniesienia, mamy wiele powodów, by przewidzieć wielkie zwycięstwo.  Wy też możecie wziąć udział w aplauzie, ponieważ bez was i waszej determinacji, by przeprowadzić konieczne zmiany, nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy dzisiaj.  Liczba Pracowników Światła osiągnęła nowy wysoki poziom i brukuje drogę do Wzniesienia.  Poziomy świadomości kontynuują wzrost i jest to też następny znak tego, jak dobrze rozpoczęliście zadanie przygotowywania się na Wzniesienie. W tym krótkim okresie czasu, jaki pozostał do końca roku, a który dla was przyspiesza, odkryjecie, że będzie on bardziej wypełniony działaniami i bardziej oddanym drodze przewodnictwa.

Już teraz różne kraje i ich rządy zostały przygotowane, by zrozumieć, że ta agresja musi się zakończyć, i że my jesteśmy upoważnieni, by podjąć wszystkie konieczne kroki, aby zapewnić, że będzie pokój.  Dotychczas nasza interwencja w waszej sprawie była ograniczona z powodów karmicznych, ale teraz przez Boski dekret jesteśmy w stanie wprowadzić w życie plan dla waszego duchowego rozwoju. Zauważycie, że nagle postęp podskoczył do przodu i to zaskoczyło Ciemnych, którzy nigdy nie uwzględniali takiego przebiegu spraw.  Przemy naprzód i wiemy, że teraz jest kolej Światła, by przejąć kontrolę i rozpocząć organizowanie społeczeństwa, ażeby mogło ono wyrazić swoją swobodę, by tworzyć nową, pokojową drogę w przyszłość.  Oczywiście, nie wszystkie prawa muszą być poddane rewizji, ale wiele jest nielegalnych albo sformułowanych w niejasnych okolicznościach. Wydarzenia takie jak 9/11 były rezultatem wielu nieuczciwych i niesprawiedliwych zmian skierowanych na domniemanych terrorystów, którzy nie byli za to odpowiedzialni.  Podobne inne wydarzenia też miały miejsce i za każdym razem były użyte do zaciśnięcia kontroli nad wami.

Od obecnego czasu, staniecie się bardziej świadomi tego, co się dzieje i będziecie informowani przez różne źródła informacji, do czasu, gdy będziemy mogli wam zapewnić regularne i godne zaufania jedno źródło.   Zamierzamy otworzyć nasz własny kanał i w ten sposób będziemy pewni, że macie zapewnione wszystko co jest wam potrzebne, by mieć cudowną końcówkę waszego roku.  Nie martwcie się o jakieś małe konfrontacje, jako że one nie będą eskalowane do niczego niebezpiecznego. Tak więc, po tym jak szukaliście jakichś znaków na to, że coś się zmienia, jest mnóstwo dowodów, by pokazać, że tak jest. Są nadal pewne źródła, które są nastawione na to, by używać dezinformacji, więc użyjcie swojej rozwagi i intuicji by określić, które z nich są godne zaufania.

Zapytacie „co powinniśmy zrobić, gdy zachodzą te zmiany”  a my zasugerujemy, jak to tylko możliwe żyć swoim życiem jak wcześniej.  Jednakże bądźcie świadomi, że, zgodnie z oczekiwaniami będą krótkie okresy zakłóceń w waszym życiu, zabezpieczcie się przez upewnienie, że macie jedzenie i inne konieczne rzeczy na kilka dni.  Cokolwiek się zdarzy my wraz z naszymi sojusznikami będziemy zapewniać, aby operacje były skutecznie i kompletne z możliwą lekką niewygodą dla was.  Tak jak moglibyście tego oczekiwać, mamy wszystko zapewnione w tym też wasze bezpieczeństwo. Ciemni będą walczyli do końca i nawet teraz planują okrucieństwa, ale odkąd my jesteśmy tego świadomi, powstrzymamy te wydarzenia.

Przystępujecie do końcowych faz Wzniesienia i nie powinno być zapomnianym to, że zmiany są częścią przygotowań do tego co się dzieje od bardzo dawna.  Jak zawsze ważnym jest to, że dopóki będziemy mogli odblokować wolne media, nie dajcie się nabierać fałszywym sprawozdaniom, przez które oczekuje się tworzenie strachu.  Pewien chaos jest nieunikniony, ale nie będzie się długo utrzymywał.  Wiedzcie, że wojskowa działalność nie będzie skierowana przeciwko ludziom, ale na ich wspieraniu.  Nasze operacje są przeprowadzane, by naprowadzić was tak szybo jak to możliwe w kierunku Wzniesienia.  Jak wam często mówimy, my z Galaktycznej Federacji jesteśmy ze Światła i przeprowadzamy polecenia Wyższych Istot, które rzeźbią wasze przeznaczenie.

Jestem SaLuSa z Syriusza,  uradowany, że te sprawy mogą teraz zostać upublicznione.  Informacja może teraz zostać wypuszczona wiedząc, że to dotrze do was i w przyszłości będzie bezpośrednia linia do was.   Nie mamy niczego do ukrycia, ale z oczywistych powodów nie ujawniamy naszych informacji Ciemnym.  Nawet jeśli są w stanie przechwycić pewne informacje, będą niezdolni, by złamać nasze systemy jako, że one są technicznie ponad nimi.  W rzeczywistości jest wręcz odwrotnie, ponieważ mamy dostęp do ich wiadomości i nic nie może być trzymane w sekrecie przed nami, albo poza naszym zasięgiem.  My jesteśmy po prostu o krok przed nimi, i dlatego jesteśmy przekonani o wyniku naszej działalności.  Zwycięstwo jest nasze i dzielimy się radością z wami.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.

Przetłumaczył Marcin, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/mike04-04-12.html

———–

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. VEGETA
  Kwi 16, 2012 @ 07:54:19

  W przekazie jest mowa w zasadzie o amerykańskich mediach. Sam nie wiem czy te nasze polskie nadają się, żeby je obecnie śledzić. Póki co to jedynie można przyglądać się stałym tematom zastępczym. Czasami obejrzę Polsat News, ale to dlatego, bo mam akurat wenę, powiedzmy:P. A dlaczego u nas to jest takie szare i miałkie to pewnie dlatego, że tutaj nie ma tak wielkich konfrontacji jak między Demokratami a Republikanami w Stanach. Z tego co można zobaczyć to jedynie w głowie tym z Sejmu jest standardowe już tworzenie cyrku na ich własne potrzeby. Takie numery jak z paktem fiskalnym sprawiają, że lepiej nie wczuwać się w to wszystko kompletnie tylko zrobić tak jak proponują nasi Bracia, czyli analizować, będąc zarazem neutralnym. Co do samego paktu to wcześniej cały czas było o Waśniewskich, a tu nagle Donald Tusk ogłosił, że pakt fiskalny został podpisany.

 2. aurelia
  Kwi 15, 2012 @ 21:49:16


  kartel farmaceutyczny – bardzo ciekawy wykład Dr Ratha – w 3D – trzeba zrobić porządek z przestępcami i oczyścić teren ale to moje zdanie, którego nie chcę nikomu narzucać,pozdrawiam serdecznie A.

 3. Marek
  Kwi 15, 2012 @ 19:00:57

  Witajcie Przyjaciele !
  To prawda że światło rozproszy wszelką ciemność , na ziemi równierz posiadamy zdolność do korzystania z technologii która może nas wspomóc w medytacji .Proponuję wykorzystać generator dzwięku i nastawić na 141 Hz .
  z poważaniem:Marek

  • Dora
   Kwi 15, 2012 @ 21:33:19

   nie mam zbytnio zaufania do tego typu medytacji z generatorem dźwięku , wolę słuchac mantr, no ale każdy ma swoje sposoby podnoszenia koncentracji – najważniejszy efekt.Pozdrawiam D.

 4. astra
  Kwi 15, 2012 @ 18:45:37

  zawsze swiatlo i milosc zwycieza czekalismy na to od tysiecy lat wracamy do naszych gwiezdnych braci i siostr.NIECH SIE STANIE.

 5. Józef
  Kwi 15, 2012 @ 17:34:36

  Wiadomo, że zgodnie z prawem Stwórcy podstawą wszelkich zwycięskich działań nad „ciemnymi” jest broń , której ostrzem jest zawsze zwycięskie światło. Niemniej można czuć się raźniej , gdy wiemy , że nasi bracia z innych cywilizacjii oprócz niewątpliwych walorów duchowych, umysłowych , oraz moralnych posiadają również wysoko rozwiniętą technologię , którą gdyby zaistniała taka konieczność mogą użyć. Jestem przekonany , że nasze coraz bardziej wysokie wibracje światła pomogą rozwiązać pojawiajace sie problemy bez użucia siły.

  Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: