Globalne Wezwanie do Działania


Wiadomość Plejadian
.
.
Pozdrowienia, moi drodzy.  Dziękujemy za waszą dotychczasową asystę podnoszenia wibracji oraz zwracania się do wewnątrz w poszukiwaniu odpowiedzi.  Niektórzy z waz zaczęli się telepatycznie kontaktować z waszymi gwiezdnymi rodzinami i jest to wspaniały sukces z waszej strony!  Ufanie naszym wiadomościom i odejście od komputera w całkowitej wierze, że wszystko będzie dobrze, i że się ułoży bez ciągłego nadzoru było znaczącym wysiłkiem oderwania się [od komputerowych środków przekazu] z waszej strony.  Dziękujemy.  To prowadzi was bliżej jedności, czy w to wierzycie czy nie.  Wasza logika/rozum skłoniły was do myślenia, że jesteście połączeni jedynie za pomocą połączenia internetowego, ale wielu z was szybko odkrywa, że jesteście bliżej jedności gdy łączycie się za pośrednictwem czakry serca i za pomocą uczuć niż za pośrednictwem umysłu/logiki/patrzenia.  Chwała tym, którzy podjęli ten odważny krok.  Dla tych którzy nie ruszyli się jeszcze z płycizn, pora nauczyć się pływać na głębszych wodach.  Spróbujcie!  Gwarantujemy, że będziecie przynajmniej dobrze dryfowali, jeżeli nic więcej  (ha ha)
.
Przechodząc do naszej dzisiejszej wiadomości.  Powstrzymujemy się od powiedzenia, że jest „pilna”, ale prosimy o szybką uwagę i działanie w pomaganiu nam w pomaganiu wam WSZYSTKIM.  I tak, poprzez WSZYSTKIM rozumiemy tych, którzy ciągle jeszcze wciskają przycisk „drzemka” na budziku alarmu Wzniesienia 2012.

Głównym tematem, na którym się skupiamy w tym momencie oraz poprzez następny tydzień jest wasz nowy system finansowy.  Jeżeli pracujecie z energiami bądź medytujecie, poświęćcie nieco pozytywnej energii globalnemu dostatkowi.  Jednak ważniejsze nawet jest, abyście rozpoczęli rozmowę, która zainicjuje pozytywniejsze myślenie o jednej, globalnej walucie.  Jak wiecie jest to bolesny temat dla wielu na waszej planecie.  Przynosi nie tylko strach, ale również gniew i jawnie sprzeczne opinie.  W tym momencie pragniemy dać wam listę zalet i korzyści jakie waszej planecie może przynieść globalny system finansowy.

 Po pierwsze i najważniejsze, jedna globalna waluta stwarza równe pole gry i kończy konkurencyjną dominację oddzielnych walut.

Po drugie, jedna globalna waluta będzie wymagała bardzo wysokiego poziomu przejrzystości, który położy kres myleniu i oszustwom, jako że będzie wymagał honorowych osób do pracy w tej nowej instytucji finansowej.  Nie martwcie się, prowadzone będzie dokładne sprawdzanie oraz testy psychologiczne dla kandydatów chcących pracować w tym nowym systemie, a będą oni musieli sprostać najwyższym standardom duchowym zanim zostanie im powierzona odpowiedzialność za ten nowy sektor.

Po trzecie, ten całkowicie nowy system wykasuje wszystkie poprzednie.  Globalny reset oznacza, że wszystkie obecne długi względem dowolnego pożyczkodawcy w obecnych walutach zostaną anulowane i unieważnione.  Otrzymacie wiele pytań na ten temat.  Tak, oznacza to  pieniądze, które jesteście winni za dom, samochód, karty kredytowe, kredyty studenckie, itd.  Generalnie, jeżeli jesteście winni pieniądze bankowi czy innej instytucji finansowej, te długi będą kompletnie wyczyszczone, jako że pożyczone wam pieniądze przede wszystkim nigdy nie istniały.

Po czwarte, kiedy już wszyscy kabaliści zostaną zgarnięci, a ich aktywa zajęte, ich całkowite bogactwo zostanie równo rozdzielone pomiędzy ludzi tej planety w nowej, globalnej walucie.  I posiadanie jednej globalnej waluty znacznie ułatwi i przyspieszy proces redystrybucji bogactwa.

 To są generalne koncepty jednego globalnego systemu walutowego z jedną walutą równej wartości.  Na ten moment nie mamy więcej szczegółów.  Gdy będziemy je mieli, podzielimy się nimi z wami.  O co prosimy was w tym momencie, to delikatne zasadzenie ziaren w waszej rodzinie i przyjaciołach, prosząc ich o kontemplację tego konceptu.  Jeżeli spotkacie się z oporem podzielcie się powyższymi punktami i sprawdźcie czy to pomogło.  Najlepszym podejściem jest „co jeśli”, jedynie po to żeby zaczęli o tym myśleć.  Tym co robimy z naszego punktu obserwacyjnego jest mierzenie wibracyjnej odpowiedzi na ten pomysł.

 Nie oznacza to że wasz nowy system finansowy nie jest opracowywany.  Jest bardzo mocno opracowywany i niemal kompletnie gotowy do wdrożenia.  Tym czego teraz potrzebujemy jest przetestowanie gotowości waszych ludzi na ten system.  I prosimy was, naszą naziemną załogę Pracowników Światła, Wojowników Światła, Gwiezdnych Ziaren i innych abyście pomogli nam w tym przedsięwzięciu, jaki że chcemy wprowadzić ten projekt w życie tak szybko jak to tylko w ludzkiej mocy możliwe.  I tak, pomimo że wiemy jak bardzo was to boli… KIEDY to się stanie JEST, ponownie, zależne od was.  I tak, ponownie chodzi o podnoszenie wibracji.  I tak… nadal musicie w to wierzyć, aby to zobaczyć.

Wiemy że to ciężkie, zniechęcające wyzwanie, jako że pieniądze są ciągle wysoce wrażliwym tematem pośród was i wielu będzie miało duże trudności z uwierzeniem w to, że uczciwa dystrybucja bogactwa i dostatku MOŻE być wasza.  To ciągle negatywne i pesymistyczne nastawienie trzyma globalny dostatek z dala.  Kiedy większość z was (51%) uwierzy że finansowy dostatek może i będzie płynął hojnie do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na waszej planecie, wtedy możecie to urzeczywistnić.

 Wierzymy w was.  Widzieliśmy czego możecie dokonać.  Poczuliśmy waszą moc.  Poczuliśmy waszą miłość. Jest bezkresna.  Pamiętajcie o tym w miarę jak będziecie łagodnie szerzyli tę wiadomość i zachęcali waszych przyjaciół i ukochanych by wyobrazili sobie z wami świat bogaty w dostatek dla wszystkich, gdzie NIE istnieje brak czegokolwiek.  I nie ma chciwości, bo wszyscy mają to czego tylko zapragną i więcej.

Wiemy, że możecie to dla nas zrobić w ciągu tego tygodnia i przez weekend.  Będziemy mierzyli wibracje na waszej planecie w miarę jak będziecie dzielili się tą wiadomością i nawiązywali rozmowy z waszymi ludźmi.

 Dziękujemy za całą waszą dedykację i pracę w ciągu ostatnich kilku tygodni!  Podziwiamy was!  Bądźcie dalej wspaniali!

Wasz kochający Plejadiański brat, Piotr.

Jen Freer, 10 kwiecień 2012

Przetłumaczył Michał

http://freerspirit.com/2012/04/10/pleiadian-message-a-global-call-to-action/27 Komentarzy (+add yours?)

 1. ana
  Kwi 16, 2012 @ 16:20:24

  Przepraszam, że może piszę trochę nie na temat, ale czy zna ktoś może skuteczną ochronę przed wampirem energetycznym?
  Próbowałam zastosować ho’ oponopono, radykalne wybaczanie,wysyłać światło, „odcinać więzy”…Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ta osoba w ogóle nie przyjmuje światła (jest to w ogóle możliwe?) W obecności tej osoby dosłownie nie mogę oddychać 😦 , po jej wizycie mam jakby kołek w sercu. Co więcej, gdy ta osoba tylko pojawiła się w mojej miejscowości ( a ja jeszcze o tym nie wiedziałam, dowiedziałam się o tym po fakcie), poczułam się źle. Miałam dziwne bóle serca, które tak normalnie mi się nie zdarzają. I podobna sytuacja z moim złym samopoczuciem kiedy ta osoba przyjeżdża, a jeszcze nawet nie wiem oficjalnie że nas odwiedzi, zdarza się już nie pierwszy raz. Czy ktoś może mi coś doradzić?

  • Antylanser
   Kwi 16, 2012 @ 17:35:43

   Istnieje mnóstwo takich osób (pasorzytów żywiących się energią inych) zasada jest prosta: 1 nie przypisuj tej osobie tych właściwości (im częściej powiązujesz wizyty tej osoby ze swoim złym samopoczuciem tym bardziej będziesz dostawać potwierdzenie że ona jest przyczyną tych dolegliwości) 2 Szczera rozmowa, bez osądzania to następny sposób 3 Wszystkie wymienione przez ciebie praktyki przyniosą skutki jeżeli nie będzie to miało na celu separacji od tej osoby. 4 Być może istnieję coś co przyciąga do ciebie tę osobę, jeżeli tak jest wtedy zrozumiesz motywy drugiej strony i bardzo łatwo sobie z tym poradzisz.

   • ana
    Kwi 16, 2012 @ 18:48:13

    Tak się zastanawiam teraz, chyba właśnie mniej lub bardziej świadomie skupiałam się nad tym, aby się od tej osoby odseparować. Przez lata nagromadziło mi się sporo lęku… Odnośnie punktu 4 to wydaje mi się, że motywem jest pewien rodzaj zazdrości.
    Dziękuję Ci serdecznie za pomoc, teraz będzie mi łatwiej.
    Pozdrawiam z Miłością ♥

  • aurelia
   Kwi 16, 2012 @ 18:25:15

   miałam te same problemy co to, moje modlitwy zostały wysłuchane , bo przypadkowo znalazłam namiary osoby, która zawodowo zajmuje się oczyszczaniem wszelkiego typu problemów energetycznych, już skorzystałam z pomocy , moja przyjaciółka też i obie jesteśmy super zadowolone.Jest to osoba kompetentna i uczciwa, jak jesteś zainteresowana napisz na mojego maila, to podam adres.pozdrawiam A. e-mail:mataaurelia878@googlemail.com

 2. VEGETA
  Kwi 16, 2012 @ 09:15:50

  Co do przedstawienia tej koncepcji dotyczącej jednej waluty na całym świecie w domu to wolę się nie narażać, bo znowu jakaś niezrozumiała psychoza odezwie się w nich. Przykro mi Galaktyczna Federacjo, ale ja nie będę narażał się, żeby potem było zbyt konfliktowo, bo ktoś nie może przyznać się do tego, że powinien mieć tzw. Żółte papiery.

 3. planetariusz
  Kwi 16, 2012 @ 01:47:17

  Okres przejściowy musi jakiś czas istnieć.Globalna waluta zastopuje,korupcje,zarobki Banków na różnicy kursów,ułatwi handel wymienny,który musi posiadać określone wartości towarów.Powoli będziemy osiągać praktykę w operacjach handlowych i wartościowaniu towarów a to właśnie w niedługim czasie wyprze obroty walutą jeżeli do tego dojrzejemy.Bardzo ważnym posunięciem będzie na początek anulowanie długów rozwijającym się przedsiębiorstwom i prywatnym osobom np.kredyt y mieszkaniowe ,nie jednym spędzające sen z powiek,przestaną istnieć.Skończy się syzyfowa gonitwa nieraz na 2 etaty.Nareszcie część ludzi będzie mogła odetchnąć od szarej rzeczywistości i skierować swoje myśli w kierunku rozwoju duchowego.Pytacie czy to bezpieczne? skoro na tym pracują najtęższe głowy specjalistów z innych o wiele bardziej rozwiniętych planet a nad nimi czuwają wielcy mistrzowie,więc jak możemy wątpić w zaplanowany w detalach projekt.Po wzniesieniu i zwiększeniu się naszego systemu operacyjnego w naszych głowach będziemy mogli ewentualnie doszlifować resztę.Teraz z naszymi 10% sprawności mózgowej możemy być optymistami ,pełnymi nadziei i wdzięczności,że ktoś z większą praktyką potrafi to lepiej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i więcej optymizmu życzę.

  • Antylanser
   Kwi 16, 2012 @ 12:41:23

   Nie zgadzam się z własnego doświadczenia wiem że każde paskudne przyzwyczajenie, nałóg (przywiązanie ludzkości do pieniędzy), najlepiej rzucać odrazu, inaczej można go tylko zamienić na inny, (jeszcze gorszy) lub spowrotem powrócić do starych nawyków.

   W ciepłym kąciku przy świecącym monitorze nie da się załatwić gładko i bez bólu wszelkich problemów finansowych upadającego systemu, nie ma tak dobrze, nasi kosmiczni bracia mogą nam służyć tylko i wyłącznie jako przykład, rzeczywiste działania w jakiejkolwiek dziedzinie życia (tymbardziej tak ważnej jak finanse) należą do nas (ludzkości), dlatego też nie mam zamiaru tak jak niektórzy na tym forum, ochoczo i entuzjastycznie łykać wszystkiego co piszą GF, Plejadjanie, Wierni Towarzyszę, Salusa lub inni. Coś mi w środku podpowiada że to co się obecnie dzieję ma na celu sztuczne podtrzymanie umarłego systemu, zamiast „odłączyć to od respiratora” żyjemy starymi schematami i nierealnymi złudzeniami.

   Pozatym wystarczy troche poszperać po sieci, przy odrobinie chęci znajdziemy co najmniej 3 własne (wypracowane przez ludzkość) rozwiązania obecnych problemów finansowego świata.

   Wolność-tak ale nie czyjaś (GF, Plejadjan, Salusy) tylko moja, nasza (ludzkości) tylko wtedy wyciągniemy właściwe wnioski z tej tysiącletniej nauki.

   • krystal28
    Kwi 16, 2012 @ 15:55:29

    Antylanser, absolutnie się z Tobą zgadzam, jeszcze “żyjemy starymi schematami i nierealnymi złudzeniami” i nadszedł czas, aby w końcu zrzucić z siebie okowy tej iluzji. Jednak odrzucanie pomocy innych wynika z nawyku separowania się i strachu (3W emocja, która m.in. doprowadziła nas do obecnego stanu rzeczy). Na szczęście nasza Gwiezdna Rodzina nam asystuje w wydostaniu się z tego dołka . Sami mogliśmy się tylko dalej wymądrzać jak to my sami możemy sobie poradzić, podczas gdy ciemne siły rządzące realizują swój plan depopulacji i zniszczenia Ziemi. Mamy teraz pole do popisu w grupie lub indywidualnie, aby zacząć tworzyć nowy świat, począwszy od własnego podwórka, od małych rzeczy, które potrafimy. Nie słowa tylko czyny…. Serdeczności

 4. VEGETA
  Kwi 16, 2012 @ 00:12:58

  Rozumiem, że takie przestawienie się ukierunkowane w stronę stosowania telepatii jest bardzo korzystne, ale nie wszyscy spośród nas mogą sobie na to pozwolić. Niektórzy z was wiedzą, jakiego mniej więcej pokroju osoby mnie otaczają. W zasadzie to mniejsza o to. Bardziej chodziło mi o to, co jak na razie panuje w moim domu. Mam tu na myśli „kult” pracy. Wcześniej była swego rodzaju psychoza, która polegała na tym, że jak czegoś nie zrobiło się jedynie po to, żeby ktoś uspokoił w sobie tego świra „odziedziczonego” po czasach tzw. komuny to zawsze był wieki szum i jazgot. Wprawdzie teraz jest spokojniej, ale co najmniej śmiesznym i niedorzecznym byłoby wymagać ode mnie ode mnie tego, co jest wspomniane na początku. Ja sam zrobię coś od siebie, ale zarazem świadomość, że wykonuję coś czego nie powinienem ze względu na to, co tak naprawdę robię (łącznie z moją dumą honorem i poczuciem własnej wartości) sprawia, że ja na pewno nie nauczę się telepatii, dlatego po raz kolejny zamknę twarze wszystkim :specom” od „wszystkiego” tutaj zanim w ogóle się wypowiedzą po niewłaściwym kątem po raz kolejny. Osobiście to ja nie mogę znieść tego, jak u mnie w domu wczuwają się emocjonalnie w jakieś nic nie znaczące sprawy (ja tak uważam z mojego punktu widzenia). Chodzi mi o to, że po co przezywać śmierć jakiegoś postrzeleńca w wypadku. Ja jestem taki, że jeśli głupota przyczynia się do czegoś negatywnego w życiu takiego jednego, to mniej to kompletnie „nie obchodzi”. Ja nawet nie mam jak na co dzień kształtować relacji między mną a nimi, bo oni wibrują w tych niskowibracyjnych śmieciach (wyjątki stanowią zjazdy co 2 tygodnie, bo tam jest zupełnie inaczej). Jeśli znowu coś będzie się ze mną działo niedobrego przez ten muł negatywnej energii, to ja znowu zacznę robić tam na górze trzęsienie ziemi w wyniku oburzenia.

  • Mariusz
   Kwi 16, 2012 @ 08:38:32

   Pomyśl, że akurat telepatia może być szansą na zmianę dla ludzi, o których pisałeś. Jeśli wszystkie ich myśli będą „na wierzchu”, wstyd może zdziałać cuda.

   Pozdrawiam.

 5. elzbieta
  Kwi 15, 2012 @ 23:09:29

  Wielkie podziękowania dla Was także, kochana rodzino z Plejad. Jesteśmy za nowym systemem i dajemy zielone światło do wprowadzenia jego w życie !!!
  Czekamy z utęsknieniem na Wzniesienie i Spotkania z naszymi rodzinami.
  Dla Wszystkich na górze i na dole dużo Światła i Miłości !!!

 6. Jakob
  Kwi 15, 2012 @ 22:39:33

  prawie każdy przekaz mówi o dobrobycie. Wspólna waluta ? Gdzieś to już słyszałem…Mówią dokładnie to , co chciałbym słyszeć, że będę bogaty… Ale czy to dobra droga i czy to prawdziwa droga zbawienia ?

  Jakob, wydaje się, ze to zależy tylko od Twoich przekonań. Ubóstwo było nam oferowane przez wieki przez elitę rządzącą, tylko oni mieli przywilej do obfitości. I wmówiono tez nam, ze tylko ubodzy mogą osiągnąć duchowe urzeczywistnienie. Śluby ubóstwa były składane przez niemal każdego, kto miał religijne czy duchowe aspiracje.
  A tak przy okazji, czy możesz wyobrazić sobie kosmitę z wyższych wymiarów żyjącego w ubóstwie? 😉 — K

 7. Józef
  Kwi 15, 2012 @ 22:36:30

  „Gdy upadnie stary system fnansowy i powstanie nowa waluta glogalna to zostaną wykasowane wszystkie długi” , czy to nie jest dla wielu dobra wiadomość. Oczywiście nowa waluta musi opierać się wartość wszelkich metali i kamieni szlachetnych , ponieważ nie może być pustych pieniędzy ( jak to jest dotychczas ). Nie ulega watpliwości , że najcudowniejszym skarbem (walutą ) są żywe istoty tej ziemi. Niemniej w najbliższej przyszłości waluta jeszcze musi być. Gdy okrzepniemy w nowej rzeczywistości to waluta stpniowo będzie znikać, nie będzie potrzebna. Przecież istnieją wysoko rozwinięte cywilizacje i nie posiadają żadnych walut.

  Pozdrawiam ciepło.

 8. peperoncino
  Kwi 15, 2012 @ 22:12:41

  Jakis dziwny ten przekaz.

 9. Thorgal
  Kwi 15, 2012 @ 20:04:32

  Mam nadzieje, ze stary system finansowy wkrotce upadnie a nowy nigdy nie powstanie. Ludzie moze w koncu uswiadomia sobie, ze blyszczace kamienie, ‚szlachetne’ metale, papierki umownie zwane pieniedzmi sa tylko przedmiotami, a prawdziwym kapitalem i skarbem planety jestesmy wlasnie My.

  • anna
   Kwi 15, 2012 @ 21:43:23

   piekna i madra wypowiedz tak samo uwazam jak Ty :))

  • Antylanser
   Kwi 15, 2012 @ 22:19:49

   Brawo!
   Tak naprawde pieniądze do szczęścia nie są nikomu potrzebne, rzeczywistą wartość stanowimy my sami, a nie pieniądze, poprzez wartościowanie wszystkiego i przeliczanie tego na kawałek papieru, plastiku lub metalu uzewnętrzniamy tylko nasze wewnętrzne podziały i konflikty.

   Ślepe dążenie (powszechne w dzisiejszym świecie) do posiadania dużej ilości pieniędzy świadczy o niedowartościowaniu i wewnętrznych problemach osobowości, które rekompensujemy sobie poprzez hełpienie się wysokim statusem społecznym.

   Podobnie jak „Thorgal” chciałbym aby po finansowym upadku ludzkość nigdy więcej nie powróciła do tej idiotycznej koncepcji: Zdrowie=Pieniądz (papier), Przetrwanie=Pieniądz (plastik), Szczęście=Pieniądz (ilość cyferek na wyświetlaczu bankomatu).

   🙂

   • Gabriel
    Kwi 16, 2012 @ 09:34:39

    Witajcie!
    Przez ile wieków Istoty L. były uczone, że za wszystko płaci się pieniędzmi? Naprawdę uważasz, że można z dnia na dzień zlikwidować pieniądze??. Mam pytanie: odżywiasz się Światłem, czy masz pole, gdzie będziesz uprawiał żywność? W jaki sposób będziesz rozprowadzał nadmiar żywności ? – będziesz rozdawał ? A skąd będziesz miał nasiona??Pomyślałeś o takich „drobiazgach.
    Zajmuję się szeroko pojętą pomocą Istotom L. – próbuje stosować barter. No i co dyskusja – jak to nie chcesz pieniędzy? za te 6 godz pracy? Weź pieniądze -to ja!!! będę się lepiej czuła (tłumaczenie, że za to co robię nie mogę brać nie pomogło).Poszła tam gdzie biorą kasę – ona jest spokojna, bo płaci za swoje zdrowie. Naprawdę uważasz, iż mało jest takich ludzi? Zmienić świadomość człowieka, żeby w swoim bliźnim zobaczył brata, (nie mówię o takich „fanaberiach”- dziwolągach jak zobacz w swoim bliźnim siebie,) niezależnie kim jest, jest trudne. Powiedz, że ten Ciemny jest bratem, który zbłądził . Widzisz reakcje ???
    Człowiek musi najpierw zobaczyć, że może istnieć inaczej – należy nauczyć go posługiwania się innymi metodami dystrybucji dóbr, nauczyć wzajemnego szacunku i akceptacji nauczyć, że nie tylko pieniądz jest ważny. Dopiero wtedy można wycofać pieniądze. Najpierw nauka, a nie chaos i przerażenie ludzi – bo nie będą rozumieć o co chodzi i zaczną poszukiwać drugiego i trzeciego dna.Jeżeli każdego (niemalże) uważa się za złodzieja, wyobrażasz sobie co by się działo.
    Bracia Kosmiczni doskonale o tym wiedzą -i dlatego będą nauczać i stopniowo wprowadzać zmiany.
    Pomyśl, dlaczego opóźniają wciąż swoje ujawnienie – wiesz? widziałeś Ich ?

    Pozdrawiam z szacunkiem i akceptacją – M’

 10. BlackB
  Kwi 15, 2012 @ 19:56:21

  Jak długo to jeszcze potrwa? Ja chcę do domu!!!

 11. Jakob
  Kwi 15, 2012 @ 18:54:18

 12. Marek
  Kwi 15, 2012 @ 18:24:02

  Witajcie Przyjaciele !
  Jest to wielkie przedsięwziencie i wymaga dużo energii , Proponuję by każdy z uczestników ściągnał z internetu generator dzwięków .Podczas medytacji wspomóc sobie dzwiękiem 650 Hz , by tą energię przekształcić w jasnożółte światło.
  zpoważaniem:Marek

  • Dora
   Kwi 15, 2012 @ 21:26:11

   a jaką mam pewność ,że to jest bezpieczne?

  • Michał
   Kwi 16, 2012 @ 15:12:58

   Witaj Marku
   Poprzednio pisałeś, ze to ma być 141 Hz a teraz znowu 650 Hz. To ile w końcu?
   I skąd masz takie informacje?
   A tak nawiasem mówiąc, Robert Monroe, który uczył różnych ludzi wychodzenia z ciała, też używał generatorów tonów akustycznych z tym, że do jednego ucha podawał jedną częstotliwość a do drugiego inną. Różnica częstotliwości tych tonów rezonowała z rytmem alfa czy też beta fal mózgowych (już dokładnie nie pamiętam), w kazdym razie to ułatwiało robienie wycieczek poza ciało.
   Pozdrawiam

 13. aurelia
  Kwi 15, 2012 @ 17:36:58


  skąd się biorą pieniądze?to takie skomplikowane ,obejrzyj ,może zrozumiesz, że biorą się z niczego?pozdrawiam A

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: