Stwarzacie nowy świat każdą swą myślą, słowem i działaniem

.

Gdy patrzycie, jak Światło płynie w świat, nie próbujcie nic zmieniać, gdyż jeśli próbujecie coś zmieniać, jesteście w energii trzeciego wymiaru i patrzycie z poziomu dualizmu i oddzielenia.

 

.

Kochani, chcemy was zachęcić do cierpliwości.  Widzimy, że zniechęcacie się, gdy wydaje się, jakoby nic się nie zmieniało, ale zapewniamy was, że zmienia się wiele.  Nie wiecie o wszystkim tym, co dzieje się za kulisami.  Starajcie się nie zniechęcać i nie utrzymywać przyjętych z góry koncepcji na temat tego, w jaki sposób zdarzenia powinny się rozegrać; po prostu pozwólcie, aby ten proces się wydarzał, a równocześnie wyzbądźcie się jakichkolwiek przekonań o sposobie jego zamanifestowania się. Wszystko idzie zgodnie z planem i wszystko  jest doskonałe.

Wielu z was próbuje żyć w sposób, w jaki – jak się wam wydaje – powinniście żyć, czerpiąc te pomysły z książek religijnych i metafizycznych, albo z doświadczeń innych ludzi.  Uwolnijcie się od tych wszystkich koncepcji na temat tego, jak powinno wyglądać Wzniesienie, a zamiast tego po prostu żyjcie chwilą teraźniejszą, przyjmując każdy dzień jako dar od swej wewnętrznej Boskości i żyjąc zgodnie z Prawdą, jaką znacie.

Ujrzyjcie Boskość w innych ludziach i pamiętajcie kim jesteście i kim oni są, nawet jeśli oni sami nie są zainteresowani poznaniem tego.  Czyńcie to dla tych, których widzicie w swych wiadomościach, albo w swych gazetach, czy też wtedy, gdy zajmujecie się swymi codziennymi sprawami.  Rozpoznajcie boski plan we wszystkim, co was otacza.  Te małe kroki stopniowo zmieniają wasz stan świadomości i prowadzą do pełnego przebudzenia.  Nie pojawi się to jako potężny rozbłysk energii, który wywieje was w inny świat bez jakiegokolwiek starania z waszej strony.  Nie będziecie ”zbawieni” tylko dlatego, że się za tym opowiecie.  To wy stwarzacie nowy świat każdą swą myślą, słowem i działaniem, przeżytym w prawdzie i zrozumieniu tego kto i co jest rzeczywiste. Tak wygląda duchowa podróż. Tak, sprawy na Ziemi teraz przyspieszają i pojawi się dla was coraz więcej okazji, by wprawiać się w przeżywaniu każdej chwili z miejsca prawdy i ześrodkowania.  Właśnie w taki sposób to się dzieje.

Wkrótce ujrzycie zmiany w waszym rządzie i w rządach innych krajów.  Wielu ludzi z nich odejdzie, a na ich miejsce pojawią się bardziej światli i postępowi.

Czas szybko nadchodzi na decyzje tych, którzy trwali w wątpliwości i niedowierzaniu – czy wsiądą oni „na statek”, czy odejdą.  Energie wyższych wymiarów nie będą wspierać tych, którzy wybierają pozostanie w niższych częstotliwościach.  Wielu ludzi będzie zaszokowanych informacjami, które niedługo zostaną ujawnione, ale niezależnie od tego szoku będą oni musieli otworzyć swe serca na nowe sposoby widzenia i pojmowania, albo zostaną w starej częstotliwości.  Te słowa wydają się brzmieć ostro i surowo, ale czasu jest już coraz mniej na otwarcie swej świadomości na prawdę.

Przez tysiące lat pracowaliście bardzo ciężko w starych energiach trzeciego wymiaru.  Dobrze rozegraliście tę grę, ale nigdy nie zamierzaliście grać w nią wiecznie.  Gra już skończona, kochani, czas na dalszą podróż ku wyższym energiom prawdy oraz rozpoznanie, kim wszyscy jesteście.

Prosimy wszystkich o wysyłanie światła do tych ludzi i w te obszary Ziemi, które wciąż rezonują z niższymi częstotliwościami.  Po prostu wysyłajcie Światło, bez żadnych konkretnych intencji czy określonych powiązań, gdyż Światło wie co jest potrzebne, jest Wszechwiedzące. Ujrzyjcie, jak Światło wypływa z waszego centrum serca ofiarowane w darze tym, którzy jeszcze nie są świadomi swego własnego Światła.  Wasze Źródło Światła nigdy nie może wyschnąć, gdyż jest nieskończone.  Gdy patrzycie, jak Światło płynie w świat, nie próbujcie nic zmieniać, gdyż jeśli próbujecie coś zmieniać, jesteście w energii trzeciego wymiaru i patrzycie z poziomu dualizmu i oddzielenia.  Wiecie, w rzeczywistości nie ma co zmieniać, bo wszystko już jest Jednością pośród doskonałości wszechobecnej Boskiej Świadomości.  Ludzkość w swej ignorancji i niezrozumieniu tej prawdy ukształtowała świat, który wcale nie wydaje się doskonały.  Nie mówimy przez to, że macie w takim razie rozsiąść się i powiedzieć:  „Ach świetnie, to wszystko jest iluzją, więc nic nie będę robić”. Mówimy, że światła dusza przede wszystkim rozpoznaje prawdę, a potem podejmuje takie kroki na poziomie ludzkim, ku jakim kieruje ją intuicja – czasami oznacza to nierobienie niczego, a czasami jest to podjęcie jakiegoś rodzaju działania.

Codziennie w swym czasie cichej refleksji przesyłajcie sobie Światło, widząc, jak wypływa z waszego ośrodka serca i wpływa w ciało fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe z intencją oczyszczenia wszystkiego, co współbrzmi z niższymi częstotliwościami.  Wyraźcie zamiar oczyszczenia wszelkich pozostałości energii, które mają związek z chorobami dziedzicznymi, przysięgami religijnymi, starodawnymi obietnicami, bolesnymi wspomnieniami zgromadzonymi na poziomie komórkowym, fałszywymi przekonaniami, negatywnymi energiami emocjonalnymi i wszystkim, co w waszym polu energetycznym mogłoby jeszcze przenosić i przechowywać niższe częstotliwości, ponieważ teraz jest czas na ich uwolnienie, oczyszczenie i zostawienie za sobą.

Bardzo ważne jest, by świadomie przeciąć jakiekolwiek sznury przywiązania, które wciąż was łączą z różnymi ludźmi; pozwólcie im odejść w świadomości, że każda jednostka ma swą własną podróż, swe Wyższe Ja i Przewodników, którzy jej pomagają i że osoby te odnajdą swą własną drogę, tak jak i wy. Sznury te utworzone są z nadmiarów negatywnej lub pozytywnej energii, przyłączonej do pewnych ludzi lub rzeczy.  Często taką osobą jest dziecko.  Często jest to ktoś, z kim nie mieliśmy pozytywnych doświadczeń i kogo unikamy.  Zazwyczaj jest to ktoś, o kim często myślimy.  Więzy energetyczne, negatywne czy pozytywne, mogą być przyniesione z innych wcieleń i utrzymują kogoś w niewoli w stosunku do jakiejś osoby czy czegoś innego.  Nigdy nie obawiajcie się świadomie rozwiązywać sznurów przywiązania.  Jest to ważne i czas na to nadszedł.

Rozwiązanie tych sznurów nie oznacza, że ludzie ci nie mogą być dłużej częścią waszego życia; oznacza to, że relacje te zmienią się, staną się swobodniejsze.  Gdy odcinacie jakiekolwiek fałszywe poczucie „POTRZEBY” wobec kogoś lub czegoś w swym życiu, zaczynacie sobie uświadamiać, że żadna rzecz czy osoba nie sprawi, że będziecie bardziej kompletni, niż już jesteście.  Świadomość ta wpływa na wiele związków opartych na starych przekonaniach z trzeciego wymiaru, zwłaszcza gdy jeden z partnerów to rozumie, a drugi nie.  Zróbcie eksperyment: posłuchajcie starych piosenek o miłości z lat 40-tych, a otrzymacie dobry przykład przywiązania i poglądu, że czyjeś dobro ma swe źródło na zewnątrz tej osoby.  Większość z was doświadczy poczucia ciężaru, słuchając tych piosenek.  Taką właśnie energię niosą one ze sobą, a wy czujecie, że już z tym nie wchodzicie w rezonans.

Puśćcie to wszystko, kochani, pozwólcie temu odejść.  Nic co rzeczywiste nie może zostać kiedykolwiek utracone, może być tylko widziane i doświadczane na wyższym poziomie. Nie obawiajcie się wpaść w objęcia prawdy, gdyż to, co tu odnajdziecie, będzie o wiele wspanialsze niż kiedykolwiek mogliście to sobie wyobrazić z perspektywy starych i ograniczonych energii.
Metafizyka to próba zmiany złego obrazu na dobry za pomocą wielu rozmaitych metod. Mistycyzm to uświadomienie sobie, że nie ma co zmieniać. Właśnie teraz wszyscy kierowani są na mistyczną  ścieżkę, która jest prawdziwszym sposobem widzenia i pojmowania. Metafizyka wciąż działa dla wielu ludzi, gdyż rezonuje z ich stanem świadomości. Większość „duchowych” książek, jakie są teraz dostępne, to książki metafizyczne, które wskazują czytelnikom, że należy zrobić to lub tamto, aby wyjść poza problemy i stać się bardziej „duchowymi”.  Jeśli te książki i nauki nie budzą już w was rezonansu, oznacza to, że wychodzicie ze sfery metafizyki w sferę mistycyzmu: uświadomomienia sobie, że już jesteście i zawsze byliście kompletni.

Czas pozwolić odejść WSZYSTKIEMU co jest stare i zakończone, niezależnie od tego jak bardzo wierzyliście kiedyś, że potrzebujecie czegokolwiek, aby czuć się szczęśliwi.  I tym właśnie jest Wzniesienie.

Jesteśmy Arkturianami

Przekazała Marilyn Raffaele, 25 marca 2012

Przetłumaczyła Wika

http://www.onenessofall.com/2012.html

21 Komentarzy (+add yours?)

 1. elzbieta
  Kwi 15, 2012 @ 22:58:14

  Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy udostępniają nam te przekazy.
  Wielkie dzięki dla Braci Arkturian za ich porady i wszelką pomoc. Czekamy z utęsknieniem na Wzniesienie i spotkanie naszą Świetlistą Rodziną Galaktyczną .
  Dużo Miłości i Światła dla Wszystkich.

 2. Carelle
  Kwi 15, 2012 @ 22:51:41

  Wszystkim, ktorzy tesknia za przekazami GF polecam strone lightworkers.org i sekcje channelings, tam jest ich bardzo duzo, aktualnych i to nie tylko od GF. Oczywiscie przekazy sa po angielsku, ale mi sie wydaje,ze teraz wiekszosc z nas lepiej lub gorzej zna ten jezyk, a jak nie, to zawsze mozna sie posluszyc translatorem googla i wychwycic kluczowe kwestie. pozdrawiam:)

  Carelle

 3. Marek
  Kwi 15, 2012 @ 19:53:56

  Witajcie Przyjaciele!
  Mówi się że magia nie istnieje , dopuki się jej nie stworzy.Niestety czy w to się chce wierzyć czy nie to ona istnieje , bo stworzyli ją starożytni . Dzisiejsza nauka to potwierdza .Starożytna księga opowiada o prawie uniwersalnym aby przestrzegać .
  Napisane tam jest również że wyobrażony los karze płacić długi.Wiem że każdy w swej medytacji będzie miał to na uwadze .Pozwólcie światłu aby czyniło to co ma czynić .
  z poważaniem:Marek

 4. Józef
  Kwi 15, 2012 @ 18:25:28

  Uzmysłowiłem sobie dosyć silnie napierającą na mnie myśl, że koniecznie powinienem wyraźić szczere podziękowanie wszystkim uczestnikom tych przekazów , za ich wytrwałośc i pięknie wykonywaną pracę w tak ważnych i wspaniałych wydarzeniach. Rownież gorące podziękowania i wyrazy wdzięczności dla wszystkich naszych braci z inych cywilizacji za ich wysiłki aby nas w prowadzić do rodziny galaktycznej .

  Serdeczne pozdrowienia

 5. Józef
  Kwi 15, 2012 @ 14:01:32

  Wyobraźmy sobie , że każdy z nas chce zamanifestować swoją koncepcję wzniesienia i czas jaki się wydaje najlepszy . Byłoby wielkie zamieszanie pomimo , że czynione w dobrej wierze. Nie ma potrzeby czynić starania przyspieszenia tegoż wielkiego dzieła , chociażby z tego względu , ze nie mamy dostepu do wiedzy , która musi być – na razie – tajemnicą. Przecież możemy wizualizować ( tworzyć ) nowy piękny świat , tak jak sobie najpięlniej potrafimy wyobraźić nie martwiąc się o termin jego nastania. Róbmy to co do nas należy a wszystko inne przyjdzie samo szybko i niespodziewanie . Najważniejsze jest skupianie się na „TERAZ”

 6. Marek Portych
  Kwi 15, 2012 @ 10:55:47

  „Gdy patrzycie, jak Światło płynie w świat, nie próbujcie nic zmieniać, gdyż jeśli próbujecie coś zmieniać, jesteście w energii trzeciego wymiaru i patrzycie z poziomu dualizmu i oddzielenia.”
  Dla mnie to czysta Agni Joga Rerichów!

 7. Michał
  Kwi 15, 2012 @ 07:39:21

  Stęskniłem się za przekazami od Federacji Galaktycznej – podawali często wieści z „pola walki”. Zakulisowej walki dobra ze złem, jaka ma miejsce w naszym świecie. Przed świętami było wiele przekazów z tego źródła, natomiast po świętach ani jednego. Są „inne kategorie”, Plejadianie, Arkturianie a od Federacji Galaktycznej jakoś nic. Czy to przypadek, czy jest jakiś powód?
  Pozdrawiam serdecznie

  • Mariusz
   Kwi 15, 2012 @ 11:07:26

   Po prostu polskich brak tłumaczeń. Przekazy o tej tematyce wciąż się pojawiają.

  • Q.
   Kwi 15, 2012 @ 12:06:41

   Kochany Michale,

   A może by tak na odmianę trochę więcej porozmawiać o Miłości Bezwarunkowej ? Zapewniam Cię, że ten temat jest tak rozległy, tak wspaniały oraz nie wyczerpany, że każdy jego kęs będzię dla Ciebie ogromnym wyzwaniem. Każdy jego kęs przybliży Cię do Twojej Prawdy, przynosząc to co najbardziej w tym momencie potrzebujesz. ‚Pola Bitew’ jak to określiłeś, już dawno nie ma. Dziś Słońce świeci równo dla Wszystkich ludzi i naszej kochanej Ziemi. Dziś celebrujemy to co najlepsze: Radość, Harmonie i długo oczekiwany Pokój. Dziś celebrujemy Miłość, jedyną twórczą siłę we Wszechświecie. Kochajmy się ! Cieszmy się ! bo To jest Teraz.

   W Miłości i Świetle,
   Q.

   • krystal28
    Kwi 15, 2012 @ 17:51:55

    Q, Jeśli Michał chcial wyrazić swoją tęsknotę za przekazami GF, to dlaczego radzisz mu, aby więcej skupiał się na miłości bezwarunkowej? Czy akceptacja jego komentarza nie byłaby wyrazem Twojej miłości bezwarunkowej?

    • Q.
     Kwi 15, 2012 @ 18:30:55

     Droga Krystal,

     W żadnym wypadku nie wyraziłem się słowami ani uczuciami, które mówiły by w jakikolwiek sposób, że nie akceptuję wypowiedzi naszego Brata Michała (która to wyraża się tęsknotą za przekazami od GF). Ja tylko zasugerowałem to, że może warto obecnie skupić się na tym w czym wszystko Jest. Z czego wszystko pochodzi. Jestem pewien, że ta tęsknota Michała, na końcu właśnie Tu znalazła by swoje spełnienie. -tzn gdzie ? w Miłości, z której wszystko się składa – również Galaktyczna Federacja Światła (GF).

     W Miłości do Nas Wszystkich..
     Q.

  • aurelia
   Kwi 15, 2012 @ 12:16:03

   też zauważyłam ten brak -ostatni przekaz od GF jest z 23.03.12 – ale jestem pewna, że pojawią się następne, póki co mamy inne przekazy też cenne w swej treści.Pozdrawiam A.

 8. krystal28
  Kwi 15, 2012 @ 04:43:23

  Dobra Nowina! Islandia odpuściła wszystkim zadłużenie za domy. W przekazie gdzieś czytałam, aby obserwować co się dzieje w Islandii, poniewaz oni będą inicjować pierwsi reformy przedwzniesieniowe. Filmik na stronie ang. Wielki powód do radości 🙂

  • dasendrije
   Kwi 15, 2012 @ 09:23:20

   Szkoda, że władze zakazują mediom mówić o tym, co się dzieje w Islandii.
   Usunęli banki, a teraz odpuścili długi. Zazdroszczę a zarazem cieszę się, że coś takiego dzieje się za mojego życia, nawet jeśli nie przydarza się to mi.

   W tej chwili chciałbym być nawet premierem i chociażby pod groźbą śmierci w przypadkowym wypadku czy katastrofie zmieniać kraj, podobnie jak na Islandii, wprowadzić nawet silniki mangetyczne, dać ludziom ziemie.

   Ale pozostaje mi nad tym medytować i modlić się, żeby myśli się spełniły, odnośnie tego przekazu.

  • aurelia
   Kwi 15, 2012 @ 12:19:19

   jaka szkoda , że nie podają tego w wieczornych wiadomościach – na pewno wielu w naszym kraju by się ucieszyło – a przynajmniej zyskaliby nadzieję na lepsze jutro -gdyż nie wszyscy których znam, zaglądają na stronkę Krystal .

 9. Dżel
  Kwi 15, 2012 @ 00:12:42

  ojej to dla tego jak czytam o tym co kiedyś było moją pasją mam teraz jakąś niewyraźną minę. Jeszcze dzisiaj rano opadły mi całkowicie wibracje, bo nie potrafię obudzić w sobie żywego pragnienia CZEGOŚ konkretnego.

 10. ana
  Kwi 14, 2012 @ 19:53:40

  Parę dni temu widziałam ten przekaz na stronie źródłowej i próbowałam przetłumaczyć translatorem… Teraz wreszcie wszystko dokładnie rozumiem 🙂 Bardzo dziękuję za przetłumaczenie i udostępnienie ♥♥♥ 🙂 Piękny i ważny przekaz, wyjaśnia wiele moich ukrytych wątpliwości.

  • emin
   Kwi 14, 2012 @ 23:46:49

   Witam,
   a ja jestem pewny, że ten przekaz czytałem już jakiś czas temu (po polsku) i nie pamiętam na jakiej stronie to było. Google pokazuje tylko tę stronę, dziwne to. Dobry przekaz prawie jak każdy Arkturian. Namaste

   czy jesteś pewny? przekaz ten wyszedł po angielsku 25 marca 2012 — K

   • emin
    Kwi 15, 2012 @ 00:34:35

    czytałem to po 25 marca, być może w końcówce marca. Już znalazłem tą stronę 🙂 http://www.2012allabout.blogspot.com/2012/03/przekaz-arkturian-25032012-czas-nadszed.html

    Emin, dzięki za link. Widze, ze ten blog ma tez wiele przekazów z naszych blogów. Mamy blog tłumaczy na którym zgłaszamy swoje wybory do tłumaczenia, w ten sposób nie powielamy tych samych przekazów. Zapraszam wiec wszystkich tłumaczy, którzy jeszcze o tym nie wiedzą do zgłaszania swoich wyborów. Pozdrawiam serdecznie — Krystal

    http://lifeafteryear2012.blogspot.com/p/co-tumaczysz_17.html

    • blueray21
     Kwi 15, 2012 @ 16:30:37

     Witaj Krystal,
     Nie uważam siebie za tłumacza. Pisałem kiedyś na blogu jak te „tłumaczenia” powstają. Po prostu wstawiam w automatycznego tłumacza, poprawiam tekst na tyle, aby był zrozumiały nie bawiąc się zmiany szyku itd., chyba że to zakłóca zrozumienie. Kładę nacisk na przekazanie informacji nie bardzo przejmując się formą. W ten sposób mogę tłumaczyć przekazy nawet tego samego dnia, jeśli dysponuję czasem. Nie mam ambicji tłumaczeń „literackich”, sam jestem „techniczny”, a w chwili obecnej dla mnie byłaby to zbyt duża strata czasu.
     Nie wiem czy taka „działalność” klasyfikuje mnie do „co tłumaczysz”.
     Cytuję wasze blogi, te przekazy, które uważam za istotne, gdy tylko podawałem linki nieliczni z nich korzystali, a z angielskojęzycznych praktycznie nikt, dlatego przeszedłem na cytowanie i szybkie tłumaczenia, a wtedy zapoznają się ze wstępem, albo czytają całe przekazy, czyli w większości cel osiągam.
     Federacji nie tłumaczę, bo wy to robicie bardzo dobrze, natomiast tłumaczę aktualne i niektóre zaległe Manuskrypty Przetrwania na
     nieoficjalnym forum Projektu Cheops.
     Na moim blogu w okresie świątecznym dość spokojnie, nie było przekazów rzucających się w oczy i serce po angielsku w tym czasie, tzn było dużo, ale powiedzmy powielających się. Piotra przetłumaczyliście, zanim zdążyłem go przeczytać, przekazy Fran Zeppedy włączyła Wika, więc też nie tłumaczę dalej.
     I tak to wygląda.

     Pozdrawiam.

    • krystal28
     Kwi 15, 2012 @ 17:57:00

     blueray, dziękuję Ci za wyjaśnienie 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: