Zielone światło do działania!

 .

.

Wiadomość Plejadian: Czas na ruch!

Pozdrowienia dla wszystkich członków naszej ziemskiej rodziny! Tu Piotr z Plejadiańskiego Kręgu 500-set, ja i moja załoga orbitujemy wokół waszej planety, służąc Plejadiańskiej Radzie światła jako wywiad, podobnie jak Dowództwu Ashtar.  Tym co robimy jest , w skrócie, dużo „badań – w –czasie rzeczywistym”, że tak się wyrazimy.  Generalnie, przechwytujemy wiadomości z różnych satelitów (tak, szczególnie ze „ściśle tajnych”), które dekodujemy, odszyfrowujemy dla naszych sojuszników na niebie.  Załoga naszego statku jest mieszana, nie wszyscy jesteśmy Plejadianami.  Mamy na pokładzie Syriuszy, Arkturianów, jak również Andromedanów.

 Jesteśmy pogrupowani w małe zespoły i pracujemy razem nad różnymi kategoriami. Np. moja grupa pracuje nad sceną polityki.  Zajmuję się tym, co się dzieje w USA, podczas gdy inne grupy skupiają się na innych krajach.  Przeprowadzamy nasze dochodzenia nad przypisanym nam krajem, po czym zbieramy się razem, by podzielić się informacjami i omówić wszelkie podejrzane ruchy.  Wtedy zbieramy się z większą grupą i omawiamy nasze wyniki z tymi, którzy zajmują się bezpośrednio waszymi globalnymi sektorami finansów, sił zbrojnych, oraz innymi rzeczami takimi jak opieka medyczna, media, zasoby naturalne.

 Mamy oko na tych,  których nazywacie „kabalistami”, New World Order, starym reżimem, grupą Bilderberg, Stowarzyszeniem Kości i Czaszki, mafią itd.  Dobre wiadomości już macie, mianowicie że są już de facto unieszkodliwieni.  Nasza załoga naziemna (drużyna ds. operacji specjalnych) zajmuje się nimi całkiem sprawnie.  Aresztowania są dokonywane.  Kwiecień powinien być dla was dosyć pracowitym miesiącem, mamy na myśli skalę globalną.

 Kabał walczy we własnym gronie, jedni sprzeciwiają się innym, odcinają się wzajemnie od finansowania. Jednym z głównych przykładów jest JP Morgan zamykający konta Watykanu.  Jest to dla nas dosyć zabawne. Od czasu do czasu uśmiechamy się obserwując te antyki.  Nie żeby cokolwiek co wam zrobiono było zabawne, oczywiście, ale to co robią sobie wzajemnie w panice, zapewnia niezłą rozrywkę.  Mamy nadzieję, że również znajdziecie w tym trochę śmiechu, ponieważ wyższe wibracje od was wszystkich są obecnie bardzo, bardzo potrzebne.

 Wiedzcie, że NIKT nie ucierpi od konsekwencji. Nowy system finansowy jest już na miejscu. Nie jest to BRICS, o którym czytacie.  Istnieje wyższa ewolucyjnie grupa, która złożyła go razem.  Obecnie znajdują się w Szwajcarii.  NIKT o nich nie wie.  Nawet Benjamin Fulford.  Nie martwicie się więc tym, czy tamten system zadziała, czy też jakikolwiek inny omawiany tu czy tam.  Zapomnijcie o plotkach.  Oni wszyscy operują z pozycji ego.  Owszem, mają wewnętrzne informacje.  Tak, większość z nich jest poprawna.  Ale końcowe rozwiązanie jest ciągle sekretem.  Wkrótce zostanie ujawnione… po gruntownym oczyszczeniu wszystkich domów rządzących.

 Dla tych z was, którzy polegają na słowach Bena Fulforda w związku ze wszystkim, prosimy zatrzymajcie się i przemyślcie to.  Dlaczego grupa narodów, w których ciągle urzędują sługusy Kabała miałaby zaprojektować jakikolwiek NOWY system finansowy?  Nie chcemy dyskredytować Bena w żaden sposób. Robi dobrą robotę.  Jest nieoceniony dla tej zmiany.  Lecz jego informacje odnoście krajów/nacji we wzajemnych sojuszach i wzajemnie wspierających nowy system finansowy BRICS są zwyczajnie nieprawdziwe.  Pracują nad tym.  Ale ich „rozwiązania” są ciągle bardzo 3D i ustawione według starych zasad. Nie marnujcie na to czasu i energii.  Pomyślcie o tym jako o „przynęcie”.  TO nie jest prawdziwy plan.

 Teraz, ostatnio Archanioł Michał przekazywał wiadomości poprzez dwa godne zaufania źródła – jego bliźniaczy płomień, Ariela DeAngelis oraz Rona Head – że Ashtar Sheran z Dowództwa Ashtar, mówiący wam o tym, iż restrykcje odnośnie pomagania ludziom Ziemi zostały zniesione, i że wszystkie systemy dowództwa Ashtar oraz Galaktycznej Federacji Światła dostały znak do akcji.  I wszystko to dzieje się teraz.  Ekipy naziemne są w ruchu, dokonując aresztowań i powstrzymując ruchy jednostek woskowych we wszystkich krajach.  Nie martwcie się rzeczami, które czytacie w waszych ciągle skorumpowanych mediach, takimi jak stan wojenny.

 W Stanach Zjednoczonych Ameryki, ostatnio wydane akty i ustawy podpisane przez Prezydenta Obamę NIE ZOSTAŁY zatwierdzone po to, żeby zamknąć lud Ameryki, lecz aby zatrzymać Kabalistów z tego kraju. Powiedziano wam że Amerykańska Armia nie zwróci się przeciwko własnym obywatelom. To prawda. Dopóki, oczywiście, nie jesteście powiązani z Kabałem i nie wspieracie go.  Jeżeli tak jest, zostaniecie zatrzymani i wysłani do obozów, które stworzyliście by zniewolić obywateli amerykańskich.

 Wszyscy odpowiedzialni za atak na WTC w Nowym Jorku 11 września, 2001 zostaną zatrzymani.  Z niczego się nie wymigaliście.  Pomimo, że lata minęły, zebranych zostało przeciwko wam wystarczająco wiele dowodów i nie uciekniecie przed konsekwencjami tego odrażającego czynu przeciwko własnym obywatelom, jak również przeciwko zagranicznym reprezentantom, którzy zginęli w tej tragedii.  Nie była to mała operacja.  Wielu ludzi było zaangażowanych.  A w tym wszystkim chodziło o PIENIĄDZE.  Złoto, które było składowane w piwnicach jednej z wierz. Wielu spośród personelu ochrony straciło życie tego dnia.  Samoloty uderzające w drugą wierzę służyły do odwrócenia uwagi od tego, co się naprawdę działo.

 Złoto i pieniądze były głównym źródłem większości podłych uczynków, które miały miejsce na waszej planecie.  Wojny nigdy tak naprawdę nie były z powodu religii.  Zawsze toczone były o pieniądze, które na waszej planecie dają fałszywe uczucie władzy i kontroli.  Mówimy więc wam, ponownie, ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYM.  Dlaczego ktoś o takim fałszywym nastawieniu miałby kreować nowy system finansowy (BRICS)?  To nie zadziała.  Dostaniecie jedynie więcej tego samego.  Dopóki nastawienie nie zmieni się na bardziej wyewoluowane odnośnie prawdziwej natury dostatku i tego czym ten dostatek jest… będziecie jedynie otrzymywali więcej tego samego.

 Prosimy was teraz – wszystkich którzy to czytają – byście wyobrazili sobie świat, w którym wszystkie zasoby płyną z gracją do wszystkich, DLA wszystkich… bez niedostatku.  Wyobraźcie sobie, że pieniądze nie istnieją. Wszystko czego potrzebujecie bądź czego chcecie jest do waszej dyspozycji i jest tego dostatek.  Jedynie niebo jest granicą.  Nikt niczego nie zagarnia, nie ma potrzeby łapczywości.  Każdy się dzieli.  Każdy dzieli się z innymi swoimi talentami i umiejętnościami.  Nikt nikomu nie musi płacić za swoje usługi.  Ponieważ miłość jest najwartościowszym środkiem wymiany.  Jak to wygląda?  Utopia?  Wiedzcie że jest to możliwe.  BEZ „pieniędzy”.  Ale to od was zależy osiągnięcie tej wibracji.  Fakt powstrzymania kabalistów nie oznacza końca wszystkich problemów.  Oznacza, oczywiście, mniej strachu.  Co pomaga w podnoszeniu waszych wibracji. Ale to raptem mały krok.  Nowy, sprawiedliwy system finansowy też trochę pomoże.  Ale to ciągle nie koniec waszych problemów.  To tylko bandaż.  Bez maści leczniczej.  Wasza wibracja jest maścią.  Podniesienie waszych wibracji wyleczy waszą planetę.  I nie ma żadnej przyczyny, żeby nie zacząć od razu.  Ponieważ pieniądze nie rozwiążą waszych problemów.  Wiemy, że jest to jedna z metod pomocy wam w podniesieniu wibracji.  Ale, jak mówi stare porzekadło, pieniędzmi szczęścia nie kupicie.  Jedynie rzeczy materialne. Materializm nie pomoże wam w ewolucji.  Materializm jest nawykiem 3D.  „Rzeczy” nie kupią wam szczęścia. Oczywiście, wygoda jest ważna.  Ważne jest życie w świecie, który nie opiera się na strachu.  I wiemy o tym, że obecnie pieniądze przynoszą jedzenie, schronienie, ciepło i komfort.  I że posiadanie pieniędzy pozwoli się skupić na innych rzeczach.  Ważniejszych rzeczach w życiu.  Jak ŻYCIE.  Podróżowanie.  Uspołecznianie się. Spotykanie się z ludźmi z innych kultur.  Odkrywanie innych kultur.  Odnajdywanie własnych korzeni, pamiętanie KIM jesteście, DLACZEGO istniejecie.  TO są ważne rzeczy.  I w ten sposób wychodzicie ze swoich pudełek – waszych stref komfortu – by odkryć, że wy – że MY – jesteśmy JEDNYM.

 Jesteśmy skłonni założyć się, że większość z was nie skorzystała jak dotąd z okazji by popływać z delfinami lub przebywać w pobliżu goryli lub szympansów.  Możemy się założyć, że większość z was nie była w więcej niż dwóch zagranicznych krajach.  I znamy przyczynę.  Brak pieniędzy.  Ponieważ, w tym momencie, w waszym świecie, WSZYSTKO co powinno być darmowe kosztuje dużo więcej niż większość z was może zapłacić.

 Co więc gdyby naprawdę niebo było granicą?  Co by było, gdybyście MOGLI po prostu wyjechać na tropikalne wybrzeża popływać z delfinami dla kaprysu?  Albo, lepiej nawet, gdybyście mogli tego dokonać nie płacąc za to ani grosza?  Czy spróbowalibyście tych wszystkich rzeczy, na które zawsze mieliście ochotę, ale nigdy nie mogliście sobie na nie pozwolić?  A gdybyście mogli zbudować dom waszych snów w ulubionej lokacji bez podpisywania swojego życia w niewolę na spłaty kredytowe?

 Mówimy wam, że teraz wszystko to i więcej jest możliwe.  Bez ŻADNYCH OGRANICZEŃ.  Wszystko co musicie zrobić to podnieść swoje wibracje.  Przestańcie przesiadywać w jednym miejscu, czytając bloga za blogiem o kabalistach i uwolnijcie swoją energię dla Wszechświata.  Wznieście się PONAD TO.  Potrzebujemy waszych wibracji miłości.  Możecie już bezpiecznie podnieść swoje wibracje i wysyłać je dookoła planety.  Przestańcie czekać sprawdzając czy ci źli zostali już złapani.  Przestańcie czekać na nowy system finansowy.  Te rzeczy są wprawione w ruch i są nieuniknione, ale potrzebujemy WASZYCH wibracji, by pomogły wprowadzić je szybciej.  Potrzebujemy, abyście byli pełni radości i wdzięczności, że jesteście WOLNI.  Ponieważ naprawdę jesteście.  Kiedy podniesiecie wibracje, JESTEŚCIE wolni. Kidy zaczniecie żyć w Świetle, bez strachu … jesteście wolni.  Ale to od was zależy czy zaczniecie takimi być … bezwarunkowo.

 Zapomnijcie o wiadomościach.  Zapomnijcie o kanałach.  Napierajcie naprzód i na zewnątrz. Uwolnijcie się z łańcuchów laptopów i urządzeń mobilnych i idźcie ŻYĆ.  Bądźcie WOLNI.  To jest co co POTRZEBUJEMY, abyście zaczęli robić.  Możecie się zameldować w każdej chwili jak tylko podniesiecie swoje wibracje.  Nie potrzebujecie laptopa ani smart-fona żeby to zrobić.  Po prostu POCZUJCIE powietrze.  Podłączcie się i będziecie wiedzieli.  Powinniście być już w stanie wyczuwać postęp.  Ale nie musicie o tym czytać.  Macie moc by to sprawdzić w każdej chwili poprzez zatrzymanie się, uspokojenie, oddech, skupienie się na czakrze serca i POCZUCIU tego co się dzieje.

 Potrzebujemy, abyście przestali chodzić na skróty.  Potrzebujemy, abyście TERAZ zaczęli przekazywać swoją energię planecie.  Podłączcie się do NOWEGO źródła.  Zbiorowej świadomości.  Potrzebujemy, abyście wszyscy pracowali wspólnie BEZ komputerów.  BEZ Internetu.  Możecie to zrobić.  Macie narzędzia.  Macie umiejętności.  Nie potrzebujecie już kółek treningowych. Jeżeli tylko więcej z was zacznie to praktykować, zaczniecie się wzajemnie podnosić coraz wyżej i wyżej za pomocą waszych wibracji miłości. Gdybyście wszyscy wzięli czas, który spędzacie przed komputerem czytając artykuł za artykułem ( co tylko OBIŻA wasze wibracje) i spożytkowali go na medytacje, moglibyśmy definitywnie osiągnąć nasze – i wasze – cele DUŻO szybciej.

 Prosimy rozważcie to. Polegamy na was wykonujących rzeczywiscie  ŚWIETLANĄ PRACĘ.

 Idźcie pomedytować.  Odnajdźcie wasze szczęśliwe miejsce.  Skupcie się na nim tak DŁUGO jak tylko możecie, po czym wyślijcie wysokie wibracje miłości wokół planety.  Wyobraźcie sobie, że Światło, które wysyłacie jest wystarczające, aby objąć całą planetę.  Wyślijcie złote i zielone światła uzdrawiania.  Wyślijcie różowe  światło miłości.  Wyślijcie jakikolwiek kolor uważacie za potrzebny.  CZUJCIE.  Nie myślcie.  Tylko CZUJCIE.  Miłość.  I wyślijcie.

 Dziękujemy!  Kochamy was!  I również kontynuujemy wysyłanie wam światła i miłości.  Sprawmy, aby ta planeta zatrzęsła się od wibracji miłości!  Wiemy że dacie radę.  Po to w końcu zapisaliście się na ten występ. Powiedzcie przyjaciołom.  Powiedzcie sąsiadom.  Szerzcie miłość. Szerzcie światło.

 Pokój, miłość i światło dla Was wszystkich. Jestem Piotr, wasz brat z gwiazd Kręgu Pleiadian 500. Namaste.

 ******************************************************************

Odpowiedzi na pytania. Pytanie dotyczyło  upgradów i rozwoju nowych zdolności.

 Piotr odpowiada:  Wszyscy otrzymywaliście i otrzymujecie upgrady (ulepszenia) w łagodny, powolny sposób, podczas snu.  Kluczem do ich aktywacji jest aktywowanie waszego świetlistego ciała  poprzez wydostanie się z niższych wibracji strachu.  Wiecie, że ciągle w nich jesteście, jeżeli łapiecie się na osądzaniu. Szczególnie innych.  Będziecie wiedzieli że operujecie z wyższych wibracji, kiedy będziecie w stanie spojrzeć na WSZYSTKICH z miłością oraz czuć miłość do wszystkich i wszystkiego.  Tak, nadal będziecie w stanie mądrze rozróżniać pomiędzy wyższymi i niższymi wibracjami.  Wszystko co sprawia wrażenie, ze z powrotem ściąga was w niższe wibracje może być zrektyfikowane poprzez wysyłanie temu miłości i światła.  Kiedy już będziecie w stanie pozostawać w wyższych wibracjach przez dłuższy czas, zaobserwujecie, że wasze ulepszenia wam pomagają.  Nie powinniście już więcej operować z poziomu głowy / rozumu.  Musicie operować z poziomu klatki [piersiowej] / serca.  Nie powinniście myśleć.  Musicie CZUĆ.  Robienie tego odpali te ulepszenia i pozwoli wam używać więcej osobistej mocy.  Każdy dokonuje Wzniesienia w innym tempie, ponieważ wielu ciągle ma dużo niskich energii, które muszą usunąć ze swoich aur i czakr.  Kiedy będziecie spędzali więcej czasu na wysyłaniu miłości i światła niż na poszukiwaniach „dobrych wiadomości” w Internecie, zaczniecie wasze Wznoszenie.  W tym momencie wielu z was ciągle wątpi w swoje możliwości jako pracowników Światła.  Moi drodzy, to wy JESTEŚCIE „dobrymi wiadomościami”.  Jesteście tymi, którzy zaakceptowali ten przydział.  Nie jesteście tu na Ziemi dla siebie.  Jesteście tu dla planety i dla wszystkich na niej.  Jesteście tu, by przynosić światło, dzielić się światłem i rozszerzać światło.  Pamiętajcie kim jesteście i dlaczego tu jesteście!  Tu nie chodzi tylko o was.  Chodzi o nas WSZYSTKICH.  Ograniczcie się do jednej godziny sprawdzania wiadomości.  Resztę wolnego czasu powinniście spędzać podnosząc własne wibracje i szerząc światło.  Jeżeli to oznacza to, że przekazujecie wiadomości [channeling], czytacie z kart bądź uzdrawiacie, to właśnie róbcie (poza podnoszeniem własnych wibracji i pracą nad sobą).  Jeśli oznacza to uczenie innych Jogi, bądź pomaganie ludziom za pomocą Reiki, to na robienie tego powinniście spędzać czas.  Ziemia potrzebuje uzdrawiania.  Jej ludzie potrzebują uzdrawiania.  Jesteście tu po to, aby przekazywać te lecznicze energie.  Czy to poprzez piosenkę, czy poprzez taniec, czy opiekę nad kimś, róbcie to.  Trawersując Gandiego „Bądźcie ŚWIATŁEM, które chcecie widzieć na świecie”.

 Teraz, co do ‚spiskowania kabała’, czy możesz wyjaśnić, mój bracie?  Chcielibyśmy wiedzieć dokładniej co masz na myśli, abyśmy mogli pomóc oczyścić strach i wyjaśnić zamieszanie.

 Jeżeli mówisz o ludziach pokroju Kerry Cassidy i George Kavassilas, którzy mówią, że Galaktyczna Federacja Światła planuje „zbierać dusze”, zapewniamy, że żadna dusza nie może być „zebrana” (cokolwiek by to miało oznaczać) o ile sama nie WYBIERZE by być zebraną.  Nikt nigdy nie będzie zmuszany przez GFŚ, czy też Dowództwo Ashtar do zrobienia czegokolwiek czego on lub ona nie chciałaby zrobić.  Ciągle nie jesteśmy pewni co „zbieranie” [w sensie zbiorów – ang. „harvest”] oznacza, ale NIE wierzymy w niewolnictwo.  To jest dokładnie ta rzecz, od której próbujemy wam pomóc się uwolnić, czyż nie?  (Jeżeli ciągle się zastanawiacie, tak, to JEST to od czego zamierzamy was uwolnić!)

 Jen zapytała mnie dziś o ostatnie channelingi mówiące o ewakuacji ludzi z planety.  Powiedziałem jej „Tak, w pewnych wypadkach to może być prawdą.  Dla wyspiarzy na środku oceanu, którzy nie mają nadziei na przetrwanie jeżeli uderzy tsunami, będziemy tam służąc asystą.  Ale nikt nie będzie zmuszany do przyłączenia się do nas.  Jeżeli istota wybierze pozostanie na wyspie w niebezpieczeństwie, to jest wybór tej duszy.  Każda dusza wybiera, kiedy chce opuścić ciało i na powrót stać się istotą światła.  Szanujemy każdą decyzję podjętą przez każdą duszę / istotę światła.  Nie ma w tym wypadku powodu do smutku.  Ostatecznie, twoja istota światła wybiera własne doświadczenia i przeznaczenie.  Żaden byt światła czy też dusza nie ginie.  Po prostu „wybiera nowy model”, tak jakby.  Ciało jest wehikułem dla duszy do doświadczenia życia.  Podobnie jak samochód.  Kiedy już skończysz ze sportowym coupe, możesz zechcieć wypróbować sedan bądź ciężarówkę.  Wolność wyboru jest twoja.  Szanujemy WSZYSTKIE wybory.  Nie bój się.  Strach jest już w tym momencie niedorzeczny.”

To co czujemy o Kerry i George jest to, że nie pamiętają oni w pełni lub prawdziwie, kim są lub na co zgodzili się przed swoja inkarnacja.  Kiedy się wzniosą, będą pamiętać i strach, którego obecnie się trzymają, będzie „wodą pod mostem”, jak to mówicie.

 Teraz, podsumowując, nikt nie będzie zmuszany do wejścia na statek.  Żadna dusza nie będzie „zebrana”. Nie jest to możliwe.  Czy ciągle gdzieś tam są „źli kolesie”?  Tak.  Ale grają w swojej własnej przestrzeni, podobnie jak ziemskie byty, i podobnie tak jak wy, uczą się swoich lekcji.  Czy mogą przyjść by was dorwać? Absolutnie nie.  Czy będziemy wam składać obietnice nowego cudownego świata?  Tak.  Ale wymaga on waszego udziału w tworzeniu.  Jeżeli postanowicie nie pomagać, możecie zostać w niższych wibracjach.  Wasz wybór.  Ziemia nigdzie się nie wybiera. Wzniesienie jest energetyczną wibracją.  Byty nie muszą opuszczać waszej planety by dokonać Wzniesienia.  Większość z was może siedzieć spokojnie.  Ci z was mieszkający w pobliżu uskoków tektonicznych, wulkanów i na nizinach w pobliżu morza MOGĄ potrzebować ewakuacji, w którymś momencie.  Możecie iść z nami bądź z waszymi siłami militarnymi.  Nikt was nie skrzywdzi.  Większość ludzi, którzy planowali was skrzywdzić została już unieszkodliwiona.  Ci, którzy jeszcze nie zostali unieszkodliwieni, nie mają władzy by was skrzywdzić.

 Może odejdźmy trochę od tych tematów opartych na strachu, dobrze?  Nadszedł czas dla was, pracownicy Światła, wojownicy Światła, przewodnicy … z jakimkolwiek imieniem byście nie rezonowali…. by rozpocząć ŚWIETLANĄ PRACĘ.  Prosimy, pozwólcie nam rozpocząć, byśmy mogli rozpocząć proces Wznoszenia i uniknąć rzeczy takich, jak np. potrzeba ewakuacji.  Zależy to w końcu od was, wszystkich razem i każdego z osobna.

Obama jest ze Światła i wkrótce zrozumiecie, że to prawda, gdy wielkie tajemnice zostaną ujawnione. Czy wiecie, że NDAA została podpisana zasadniczo dla aresztowania i zatrzymania osób odpowiedzialnych za 9/11?   Najnowszy projekt ustawy podpisany, dając władzę absolutną Obamie dla waszej protekcji  przed utratą własności (jeśli rząd jest jej właścicielem i Obama ma prawo do wdrożenia finansowego „resetu”, to żaden pożyczkodawca nie może z tym walczyć, i wasze domy pozostaną wasze).  On wie, co robi.  Spróbujcie znaleźć jaśniejszą stronę rzeczy od czasu do czasu.  Jak już wcześniej powiedziałem, jestescie przecież pracownikami Światła.  Czyż nie?

Do pracy więc. Cała nasza miłość Wam, zawsze, bez absolutnie żadnych złych intencji.

Wasz brat, Piotr.

 PS W odpowiedzi na konkretne pytanie dotyczące tego, na których obszarach się skupić, Piotr mówi: Rób nie to, o czym myślisz że jesteś w tym najlepsza, ale to co przynosi ci najwięcej RADOŚCI.

Piotr przez Jen Freer,  1 kwietnia 2012,

Przetłumaczył Michał, edycja Krystal

http://freerspirit.com/2012/04/01/pleiadian-message-its-go-time/

28 Komentarzy (+add yours?)

 1. VEGETA
  Kwi 14, 2012 @ 10:18:46

  Jeśli chodzi o to jak to wygląda w moim domu (i w zasadzie również chodzi mi o otoczenie nieco szersze w odniesieniu do moich „znajomych”) to wyjaśnię na pewnym przykładzie. Próbowałem podświadomie zaszczepić więcej optymizmu, nawiązując do silnego trzęsienia ziemi w rejonie Indonezji. Jedyne co usłyszałem to to, że co mnie interesują inni ludzie ze świata oraz to, że tam to ludzie mają ciężko. Poczułem się zraniony po części, ale mocno tego nie odczułem. Ostatnio dowiedziałem się także, że niektórzy z moich „znajomych” dalej są zbyt zdemoralizowani. Nie rozmawiam z nimi, bo przy nich czuję automatycznie spadek do niskich wibracji. Nikt tak jak oni nie wpływa na mnie tak negatywnie. Jest to dla mnie zbyt dziwne i niewytłumaczalne. Widocznie zbiorowa świadomość tych ludzi jest zbyt silna w tym miejscu i do tego ja sam unikam tego energetycznego dziwadła. Zdarzają się wyjątki, a to wszystko jest zbyt skomplikowane, żeby w ogóle na to choćby patrzeć. Oni są tacy, że nie mają w sobie niczego, co nie sprowadzałoby do interesowania się nimi na poziomie plotek. W wielu ludziach dostrzegałem tą iskrę Stwórcy, ale ja w nich nie widzę, a im bardziej próbuję dostrzec to tym bardziej spadam do ich poziomu energetycznego. Wiem to sprawa wolnej woli każdego z nich, ale zaraz mogą znaleźć się tutaj „eksperci” od pouczania innych. I napiszę właśnie specjalnie do nich: NIE ZAMIERZAM Z WAMI TOCZYĆ JAKICHKOLWIEK „KONFLIKTÓW” CZY TEŻ KONFLIKTÓW, LECZ JEŚLI MACIE JAKIEŚ OBIEKCJE WOBEC MNIE TO JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE WASZ PROBLEM. SKORO JA MM DO CZYNIENIA Z TAKIMI NISKOWIBRACYJNYMI LUDŹMI TO NIE OZNACZA, ŻE NIE MOGĘ O TYM PISAĆ TUTAJ, BO TO KOLIDUJE Z WASZĄ PRAWDĄ. Mam nadzieję, że co niektórzy przemyślą cokolwiek zanim znowu zaczną nadawać jedynie poprzez pryzmat ich subiektywizmu. Inaczej znowu ZASYPIĘ WAS ŚCIANAMI TEKSTU I BĘDZIE WAM GŁUPIO. Tak samo robię z tymi, którzy próbują „pouczać” mnie, że człowiek „potrzebuje” rozrywki. Dotarło czy jednak mimo wszystko NIE? (Caps Locka zastosowałem po to, żeby co niektórzy zwrócili uwagę na to, że co niektórzy wybrali przed urodzeniem życie w patologii, choć do dziś nie jestem w stanie domyślić się dlaczego).

 2. vayu
  Kwi 13, 2012 @ 17:20:03

  może mi ktoś wytłumaczyć dla czego w przekazach jest o zmianach i aresztowaniach kabały od końca lutego a jeszcze nic się nie wydarzyło i nie ma jak na razie żadnych zmian na leprze. a u nas w kraju to już szkoda gadać.

 3. Majka
  Kwi 13, 2012 @ 12:48:23

  Beatko – poproszę o książkę “Sekret Milionera” mój mail MarlenaCH@interia.pl
  Pozdrawiam wszystkich w świetle.

  Majka, przeczytaj ostatni komentarz Beaty i wpis nad ostatnim przekazem, dzięki- K

 4. Kate
  Kwi 12, 2012 @ 22:37:09

  Czytałam książke „Sekret milionera” kilkanascie lat temu, byłam wtedy jeszcze dzieckiem. Mama sie dziwila ze czytam ksiazke ktora jest dla biznesmenow (mama kupila ja gdy byla zwiazana z pewna firma), a mnie ta ksiazke wtedy wciagnela. Dziś widząc wpis o niej na blogu popedzilam do polki i jest, stoi lekko zakurzona. Przeczytam ja znow, bo po tylu latach nie pamietam z niej za wiele:)

 5. kwiat
  Kwi 12, 2012 @ 21:16:39

  Proszę rozpowszechnić.Pozdrawiam serdecznie.

 6. Beata
  Kwi 12, 2012 @ 20:47:24

  Kochani
  wysłałam książkę już do 10 osób, audiobook jest na tyle obszerny iż nawet po spakowaniu nie chciał się załadować więc wysyłałam ją w częściach rozdziałami, mimo to każdy rozdział również ładuje się długo ,
  więc ponieważ cały czas ktoś dochodzi prosząc o książkę mam propozycję aby każdy sobie ją ściągnął z chomika , anna podała stronę

  http://chomikuj.pl/grove1/EZO/EZO+mp3/Sekret+milionera

  konto zakładacie za darmo a transfer na pojemność książki będzie was kosztował około 3 zł za sms , ponadto dodam iż na chomiku ludzie oferują mnóstwo ciekawych materiałów do pracy nad sobą włącznie z piękną relaksacyjną muzyką którą można sobie pościągać

  ps
  wielu ludzi którzy tę książkę czytało twierdzi że jest genialna i pomogła im w transformacji mnie osobiście też,
  fajne jest to iż jest w formacie mp3 więc można zarzucić słuchawki i słuchać wykorzystując czas wykonując inne czynności, to powoduje iż umysł w tym czasie nie zajmuje się pierdołami tylko słucha i jednocześnie transformuje się wychodząc z ograniczeń jakie wprogramowała w nas świadomość zbiorowa innymi słowy dodaje wiary iż rzeczywistość jest tylko iluzją i można ją SAMEMU zmienić na taką jakiej pragniemy oraz skupiać umysł na chwili obecnej która jest portalem do wszechobecnej wibracji Miłości/czystej Świadomości

  tak więc kochani trzymajmy swą uwagę w przestrzeni serca (dosłownie nie myśląc a skupiając się tylko na klatce piersiowej na uczuciach) a ono nas poprowadzi do pięknego wymiaru nieuwarunkowanej Miłości która cały czas jest,to tylko ciągle myślący umysł nas od tej przestrzeni odsuwa

  niech wszystkie istoty we wszystkich światach będą szczęśliwe

 7. Nadswiadomy13
  Kwi 12, 2012 @ 20:38:54

  Boska Moc Stwórcza manifestuje się we wszystkich wymiarach oraz strukturach atomowych i subatomowych wszechświata.Przekonano was, że wasze źródło pochodzenia jest prymitywne, sprawiono, byście wierzyli, że pochodzicie od hominidów i zaprzeczono wyraźnie Boskiej Mocy i istnieniu Boga, który jest przecież źródłem wszelkiej pomyślności we wszechświecie. Ignorancja, zniekształcanie informacji, manipulacja psychiczna oraz indoktrynacja kulturowa i naukowa są pełnymi mocy narzędziami, dzięki którym wasi inwolucyjni liderzy was kontrolują. Potrzebują humanoidów, które nie myślą samodzielnie, nie odczuwają swej boskiej esencji ani nie pytają o Kosmiczne Źródło, które przepełnia wszechświat mądrością, miłością i pięknem

 8. Dora
  Kwi 12, 2012 @ 20:24:47

  uwielbiam przekazy od Plejadian, są łatwe do zrozumienia -i takie rzeczowe,pozdrawiam wszystkich Dora

 9. krystal28
  Kwi 12, 2012 @ 19:39:03

  Protest w Hiszpanii przeciw bankierom

 10. aurelia
  Kwi 12, 2012 @ 15:38:24


  Woda – Wielka tajemnica PL – fajny filmik, pozdrawiam A.

 11. anna
  Kwi 12, 2012 @ 14:30:27

 12. dasendrije
  Kwi 12, 2012 @ 13:37:46

  No i takich przekazów człowiek oczekuje, konkrety 🙂

 13. Brat
  Kwi 12, 2012 @ 12:16:18

  Poniżej jest urywek z
  Napływ Boskiej Kobiecości z Kosmicznego Spustu z powyższej strony

  Wielu z was nosi w sobie kody Wstępowania. 2012 jest waszym czasem aktywnego uczestnictwa. Zbierajcie się w Gizie, w Moody, w Arkansas i we wszystkich węzłach Mocy! Wszystko, co stworzycie, zakotwiczycie, wzmocnicie, odbierzecie i przeniesiecie jest nadzwyczajne. To jest powód, dlaczego wybraliście być tutaj w tych czasach.

  ****

  20 maja 2012 ma nastapić zakończenie łączenia Pierścień Ognia. Może ktoś by chciałby uczestniczyć w tym i zobaczyć co się dzieje

  A kto by chciał zobaczyć jak wyglądają Czakramy Ziemi?

  np Energia koło Moody mozna zobaczyć patrząc na Zatokę Meksykańską jako piramida koloru szarego – gołębiego podstawa a ściany przeźroczystą membraną . Piramida jest przechylona od strony południowej i dlatego myślę ze to piramidy Atlantydy. W środku są rózne ciekawe Energie

  nie mogę znaleźć zdjęcia Niebieskiej Piramidy Moody by się z nią połcączyć dlatego w tym rejonie łączy mnie z innymi Energiami

  Jeżeli medytujecie Światłem przydałoby się się w takich miejscach taka moja sugestia i o tym też pisze Metatron

  Jeżeli ktoś by chciał a mu to nie wychodzi mogę pomóc

  można też poczytać na
  http://opowiastkidnia8.bloog.pl/

 14. Anna Bogusz-Dobrowolska
  Kwi 12, 2012 @ 09:48:41

  Dziękuję Michałowi i Krystal. Ten przekaz ma ogromną moc. W połączeniu z KROM-em (dziękuję Ci, Bracie za to, że zwróciłeś na niego moją/naszą uwagę) zadziałał na mnie bardzo mocno. Nie jestem w stanie wyrazić tego słowami tak rozległe są zmiany, które we mnie zaszły…

 15. planetariusz
  Kwi 12, 2012 @ 00:29:53

  Cuda kwietniowe,wiosenny optymizm coraz bliżej transformacji.Dzisiejsze trzęsienie ziemi w rejonie oceanu indyjskiego 9stopni,spodziewano się 30-40 metrowych fal tsunami i co się stało?Znów kabalistom się nie udało ,szerzenie strachu,paniki, fale zaledwie metrowe.A kto zniwelował proces?Wojownicy Światła. Bądźcie szczęśliwi i radośni,wszystko jest pod kontrolą.Podnośmy wibracje ,szerzmy radość na około.Ps.czy mógłbym prosić o wersje audiobooka,z góry dziękuję Beacie i pozdrawiam serdecznie wspierajmy się.nawet słonecznym uśmiechem .dargdn@tlen.pl

 16. El-Babel
  Kwi 12, 2012 @ 00:10:24

  Beatko, jeśli mogę prosić o książkę to mój mail: bpodobas@gmail.com
  Przekaz jest bardzo piękny ale przede wszystkim wzywa nas do pracy, która jest potrzebna nie tylko dla Ziemi i ziemian ale dla całego wszechświata. Jesteśmy pracownikami światła, po to tu dziś jesteśmy by wreszcie z całą naszą mocą to światło rozdmuchiwać w sobie by urosło i rozeszło się na całą ziemię rozświetlając wszystko i wszystkich po drodze ,nie omijając nikogo (nie oceniając do kogo światło ma płynąć a do kogo nie). Podajmy sobie ręce i opaszmy MATKĘ ZIEMIĘ świetlistym kołem
  Namaste

 17. Izabelka
  Kwi 11, 2012 @ 23:23:21

  Wspaniały przekaz. Przypomina o tym co najważniejsze, a co czasem tracimy z oczu w zalewie informacji i panującym ostatnio chaosie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Czuję się w tej chwili wspaniale, czego i Wam życzę. Całym ciałem odczuwam jak pozytywna/prawdziwa jest treść tego przekazu i jego nadawca 🙂

 18. Jakob
  Kwi 11, 2012 @ 23:07:55

  Beato poproszę o tę książkę audio 🙂
  Pozdrawiam 🙂
  W tym przekazie zaszokowało mnie , że Obama jest ze Światła . To jest szokujące , i trudno uwierzyć , że wszystkie te prawa, obozy są dla dobra USA . Ale mam nadzieję , że tak jest i nie będzie „owieczek na rzeź prowadzonych” …

  Jakob, to nic nowego, wszyscy Mistrzowie i kosmici są tego zdania i mówią o tym od lat — K

  • china
   Kwi 12, 2012 @ 17:53:13

   Drogi Jakob, w Twoich slowach „owieczek na rzez prowadzonych”…Eureka! Chrystus i owieczki Jego…hmm…Czuje sie wspaniale owieczka byc, w miejscu gdzie jestem (miami) i byc „instrumentem” i pomoca dla MatkiZiemi(Gaia) i Jej wszystkich ukochanych do Wzniesienia! wMilosci! wSwietle! c~hinka

 19. Karandeep
  Kwi 11, 2012 @ 22:40:17

  Witajcie Kochani!! Cudny przekaz! Dziekuje!! Pozdrawiam wszystkich z miloscia, radoscia i swiatlem!! 🙂 Karina

 20. Etilia
  Kwi 11, 2012 @ 22:01:02

  Podobnie jak Beata, uważam ,ze jest to jeden z najlepszych przekazów z ostatnich miesięcy. Zacznijmy więcej pracować dla dobra wszystkich, dobrym pomyslem jest , jak ktos zasugerował, łączenie się w medytacji o 22.22 – chociaż na 5 minut.
  pozdrawiam wszystkich. E.

 21. eryk2012
  Kwi 11, 2012 @ 21:44:52

  skoro GF i Dowództwo Ashtar juz zaczęli aresztowania to świetnie 🙂 moze w tym miesiącu juz sie cos przebije do mediów

 22. monika walczak
  Kwi 11, 2012 @ 18:57:45

  Świetny blog. Nie wiedziałam, że są jeszcze osoby, które bezinteresownie piszą blogi. gratulacje!

  • Beata
   Kwi 11, 2012 @ 21:21:44

   witam wszystkich serdecznie
   uważam że jest to jeden z najlepszych przekazów jaki ostatnio czytałam, podoba mi się w nim to iż główny nacisk kładą na skupianiu się na własnym wnętrzu przestrzeni serca/miłości by podnieść wibrację a nie śledzeniu blogów i wydarzeń w świecie zewnętrznym,
   popieram to z całym przekonaniem podpartym własnym doświadczeniem, skupianie się na wydarzeniach zewnętrznych 3 wymiarowych i analizowanie ich bardzo obniża nasze wibracje,
   natomiast wycofanie uwagi ze świata zewnętrznego i trwanie w przestrzeni serca/uczuć podnosi nasze wibracje, gdyż nasza uwaga połączona z uczuciem wspólnie tworzy wyższą wibrację bezwarunkowej Miłości a jakakolwiek analiza ze strony umysłu rozprasza naszą skupioną uwagę i automatycznie odcina nas od Miłości

   kochani jeśli ktoś potrzebuje pomóc sobie w wewnętrznej transformacji ,bardzo polecam książkę Marka Fischera „Sekret Milionera” w której krok po kroku w bardzo ciekawy i praktyczny sposób ,Mistrz naucza ucznia jak wyjść z własnego uwarunkowania i odkryć kim naprawdę jest,
   książka jest trudno dostępna, ja posiadam ją w wersji audiobook z tłumaczeniem Machalicy, , jeśli ktoś z was potrzebuje to mogę wysłać na meila

   niech wszystkie Istoty we wszystkich światach będą Szczęśliwe

   Beata, w świecie pracowników Światła ten przekaz rozprzestrzenił się, jak to mówią „wirusowo”. Wika i Michał tłumaczą 2 następne 🙂

   • adam zontek
    Kwi 12, 2012 @ 11:09:22

    Witam BEATO.
    Czytałem Twoją opinię na temat „ZIELONEGO ŚWIATŁA DO DZIAŁANIA”. Bardzo dobre spostrzeżenie.Jestem stałym czytelnikiem tej strony, bardzo ujmujące i piękne przekazy.Wspomniałaś o książce „SEKRET MILIONERA”, jeżeli możesz to prześlij mi na meila.

   • MKFELA
    Kwi 12, 2012 @ 14:12:40

    Witam wszystkich serdecznie i ciebie Krystal, dzięki za udostępnienie komentarzy,sama widzisz ilu jest potrzebujących.Świetny przekaz,całkowice z nim rezonuję,dawno nie czułam takiej radości w sercu po przeczytaniu przekazu. Wielkie dzięki tłumaczom. Ciebie Beatko bardzo proszę o ten audiobook o którm wspominasz.. (adres usunięty)
    Pozdrawiam w świetle i miłości.

   • wiktoria
    Kwi 13, 2012 @ 11:54:18

    Beatko, bardzo proszę o tę książkę. wiktoria33@poczta.onet.pl dziękuję i pozdrawiam serdecznie

    Wiktorio, przeczytaj ostatni komentarz Beaty i wpis nad ostatnim przekazem. Pozdrawiam – K

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: