Spróbuj dostrzec piękno i miłość we wszystkich duszach

.

.

Przetłumaczył Michał P.

 Nie może być inaczej niż krótki czas, nim wiele z akcji podejmowanych dla waszego postępu dosięgnie waszej uwagi.  Skala na jaką zaangażowani są nasi sojusznicy wymusi uwagę mediów.  Może zając trochę czasu nim nasza obecność zostanie ujawniona, ale jakiekolwiek kroki podejmowane celem zapobiegnięcia temu spalą na panewce.  Pierwsze reakcje będą mieszane, ale ci którzy będą rzucali podejrzenia lub nas odrzucą, wkrótce znajdą się w cieniu większości która nas zaakceptuje.  Nie będzie trzeba wiele czasu dla uzmysłowienia sobie, że jesteśmy tu żeby pomóc, i że zadanie to zawiera w sobie usunięcie wszystkich tych, którzy uzurpowali sobie autorytet i odpowiedzialność nad wami przez te wszystkie lata.  Jest to koniec Illuminati, poważnie już osłabionych utratą dużej części kontroli nad wami.

 Powinniście już wiedzieć, że jesteśmy w pełni zaangażowani w utrzymanie pokoju na planecie, pomimo że nie możemy powstrzymać każdej konfrontacji.  Pokój dla was nadejdzie, gdy duże potęgi przestaną mieszać się w sprawy krajów.  Zdecydowanie zbyt długo knuli i manipulowali okolicznościami zmuszając kraje do sprzedaży swoich surowców.  Skutkiem tego, znaczna część bogactwa, które powinno pomagać ich mieszkańcom w podnoszeniu standardów życia , była wywożona z kraju.  Te problemy zostaną naprostowane wraz z podniesieniem standardów życia ludzi oraz wprowadzeniem nowych technologii. W biedniejszych krajach dużym problemem był brak adekwatnej opieki medycznej i infrastruktury, ale zostanie to szybko przezwyciężone.  Użycie leków stanie się zbędne, ponieważ będziemy używali naturalnych metod poprzez nowe dla was technologie.  Żadne wyzwanie nie będzie zbyt wielkie i zmiany będą szybko widoczne.

 Wiemy że ludzie niecierpliwią się i chcieliby wiedzieć co się stanie, lecz prosimy abyście poczekali aż w pełni się ujawnimy.  Chcielibyśmy wszystkich dosięgnąć i upewnić się, że szybko zrozumiecie co jest od was wymagane.  Nie lękajcie się, jako że wszystko zostanie dane we właściwym czasie, jak również okazje do spotkań z nami, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.  Przez jakiś czas nadawane będą stałe audycje informujące was o dokonywanych postępach.  Nadchodzą ekscytujące czasy i rozejdzie się to po całym świecie, gdy przyszłość zostanie zrozumiana.  Wolność jest czymś czego niewielu prawdziwie doświadczyło, mimo to otoczy ona was wszystkich zanim nadejdzie Wzniesienie.

 Przyszłość jest złota i w rzeczy samej jest Złotą Erą i już sam ten fakt powinien dać wam wskazówkę czego oczekiwać.  Życie w perfekcji oraz możliwość kreowania wedle woli będą nowymi doświadczeniami i do tego momentu powinniście osiągnąć wyższy stopień świadomości i zrozumienia, które zapobiegną niewłaściwemu użyciu waszych nowych mocy.  Jak widzicie, nastąpi wielki krok naprzód i mówiąc delikatnie, będziecie zupełnie inni niż obecnie.  Wydłużona rozpiętość okresu życia zgodna z waszym wyborem będzie czymś nowym i da wam więcej niż wystarczająco dużo czasu na doświadczenie go w pełni.  W rzeczy samej, będziecie w stanie dosłownie „zmieniać” ciała jeżeli zajdzie taka potrzeba celem zapewnienia kompletności.  Są to zagadnienia, które ewentualnie zrozumiecie i pamiętajcie, że będziecie dysponowali znacznie wyższym stopniem świadomości.

 Dualność dała wam ogromną siłę, by poradzić sobie nawet z najbardziej żmudnymi i trudnymi wyzwaniami.  Tak więc Moi Drodzy, wierzymy że możecie pożeglować przez pozostałe do Wzniesienia miesiące.  Zostaliście przygotowani, by wiedzieć czego oczekiwać i jakichkolwiek niedogodności byście nie doświadczyli, nadejdzie po nich okres pokoju i błogości.  Naturalnie przemy naprzód z naszymi rolami w komunikacji z naszymi sojusznikami przeciwko Ciemnymi, którzy w miarę wycofywana się przekonują się, że jesteśmy gotowi pokonać jakąkolwiek próbę sprawiania problemów.  Nasza rola bardzo przypomina Galaktycznych Policjantów, lecz przestrzegamy Uniwersalnych Praw, a nasze drogi są pokojowymi, choć siłowymi, jeżeli musimy wyegzekwować nasz autorytet.  Nawet ci, którzy się nam przeciwstawiają ciągle są częścią jedności i są traktowani z respektem dla Światła, które w nich jest.  Żadna dusza nie jest nie do zbawienia i ostatecznie to miłość przynosi zmianę potrzebną do ich ponownego przebudzenia.

Oczywiście, gdy patrzycie na innych ludzi, musicie spoglądać poza zewnętrzne ciało i pamiętać, że wszystkie dusze wywodzą się ze Źródła.  Wszyscy doświadczyliście ekstremów dualności i dobrze by było, gdybyście pamiętali o bardzo trafnym powiedzeniu „gdyby nie łaska Boga mnie też mogło to spotkać”[1].  Dlatego właśnie zachęcamy was, byście osądzanie odłożyli na bok i spróbowali dostrzec piękno i miłość we wszystkich duszach.  Wszyscy zostaną ewentualnie ponownie oświeceni, nie ważne ile czasu to zajmie, ale z drugiej strony czas nie ma żadnego znaczenia, jako że poza waszym wymiarem nie istnieje.  Podczas gdy na Ziemi w dualności „brak czasu” jest niewyobrażalnym pomysłem, być może możecie wyobrazić sobie koncept, że wszystko jest Teraz.  Czyni to wasze podróże niezwykle ciekawymi, jako że możecie wrócić w czasie i dla tych z was, których pociąga jakiś konkretny okres historyczny, cóż może być lepszego niż móc go odwiedzić?  Możliwa jest również podróż w różne przyszłe odnogi czasu, czego doświadczyli wasi Podróżnicy w Czasie.

 Kawałek po kawałku dostosowujecie się do nowego życia przed wami i wy wybieracie, gdzie zaprowadzi was w kontynuowaniu ewolucji.  Zapewniamy, że macie duchowych pomocników doradzających co jest najlepsze dla waszego postępu.  Nigdy nie byliście pozostawieni bez pomocy i jeżeli nie dajecie rady, sięgnijcie ku nim myślami, a być może będziecie pozytywnie zaskoczeni.  Jednakże, nie możecie dyktować dokładnie jak ma to zadziałać, jako że musi być to w waszym najlepszym interesie, a nie zawsze możecie dokładnie wiedzieć co to jest.  Po Wzniesieniu będziecie mogli poznać te dusze, które podróżowały z wami przez dualność.  Być może nie wszystkie z wami zostaną, jako że wasze potrzeby bez wątpienia się zmienią, a wasze przyszłe życie będzie bardziej zdefiniowane co do kierunku, w którym chcecie podążać.

 Jestem SaLuSa z Syriusza i muszę ponownie wspomnieć, że czas przyspiesza, pewny znak iż wznosicie się do Światła dużo szybciej.  Wielu doznało już nowego uczucia bycia zrelaksowanym oraz nie poruszonym tym, co dzieje się wokół nich. To uczucie spokoju będzie się rozszerzało i czynnik strachu nie będzie już miał takiego wpływu. Brawa dla tych, którzy zdołali osiągnąć takie poziomy i moja miłość dla Was wszystkich.

 Dziękuję SaLuSa,

Mike Quinsey, 30 marca 2012


[1]There but for the grace of God, go I” – meaning: I too, like someone seen to have suffered misfortune, might have suffered a similar fate, but for God’s mercy. Tekst nieprzetłumaczalny bezpośrednio z zachowaniem znaczenia. Powiedzenie angielskie sięgające lat 1510-1555.

http://galacticchannelings.com/english/mike30-03-12.html

1 komentarz (+add yours?)

 1. Marek
  Kwi 08, 2012 @ 16:17:22

  Witajcie Przyjaciele!
  Świat składa się z magneto-dźwięków i wibracji-światła, tworząc muzyczną harmonię. W samym sercu jest pomysł, że musimy mieć harmonię ze światem przyrody -otoczeniem, jak również z rytmem życia, ponieważ jedność jest jedną z prawd.Chociaż możemy mówić o Matce (yin) i ojcu (yang), Wielka Tajemnica jest naprawdę bezpłciowa, a nawet nieco niezrozumiała dla naszych mózgów 3-wymiarowych. We wszechświecie, możemy wyodrębić pełnomocnictwo do postaci męskich i żeńskich, aby je zrozumieć, ale rzeczywiste prawdy naprawdę nie sumują się do naszych własnych pojęć mężczyzny i kobiety. Są wszechobecne.
  Skoro serce działa jako głos Bożej energii, uważam za swój najwyższy autorytet intuicję. (Trudno oprzeć się na mózgu.)Energia jest obecna we wszystkim, co istnieje. Oznacza to, że boska energia jest obecna w każdym kamieńiu, drzewie, potoku i osobie. Oznacza to, że wszystko powinno być traktowane z szacunkiem i równości.Dlatego, że Boska istnieje we wszystkich rzeczach, oznacza to również, że wszystko jest święte i powinny być traktowane jako takie. Nawet nasze ciała powinny być traktowane jak świątynie, od Bożego w nim mieszka.Nigdy nie można stracić wszystko na dobre, ponieważ wszystko jest częścią kręgu życia enrrgii.Bo wszyscy jesteśmy częścią tej samej tajemnicy, ważne jest, aby nie spowodować żadnej szkody dla innych, ponieważ robiąc to robimy również szkody sobie. Zamiast krzywdzenia innych, powinniśmy starać się służyć naszym Celom. Wszystkie nasze działania w końcu wracają do nas ponownie tak żyć życiem, które nie przynosi bólu innym. Jeśli jest przyrost mocy to wykorzystuję tą energię w życiu, ale to nie jest prawdziwa moc, którą posiadam. Istnieje ryzyko naruszenia filozofii zakotwiczonych przekonań.Podobnie jak większość rzeczy, Boska energia ciągle się zmienia. Aby się rozwijać, należy być w równowadze. Życie nasze marzenia i spełnienia naszego potencjału jest tylko jeden sposób dziękowania i powrót wdzięczności za wszystko, co otrzymaliśmy. Ważne jest, aby wykorzystać swój talent na miarę swoich możliwości. Każdy człowiek jest odpowiedzialny za własne czyny, słowa i decyzje i również odpowiedzialny za swoje zaniechania.Mamy moc zawartą we wszystkim co robiy, w tym myśli, i ważne jest, aby przyjąć osobistą odpowiedzialność za rzeczy, które robimy.
  z poważaniem:Marek

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: