Benjamin Fulford, raport 3.4.2012

.

.

Biuletyn z tego tygodnia został opóźniony o jeden dzień z powodu toczących się wrażliwych negocjacji z udziałem japońskich, chińskich, rosyjskich i amerykańskich rządów, m.in.  Negocjacje nadal trwają w momencie pisania tego tekstu i jest wiele informacji, których nadal nie możemy ujawnić.  Jednakże, możemy potwierdzić, że japoński rząd zgodził się zasadniczo do utworzenia funduszu 1000 bilionów jenów (12 bilionów dolarów), który zostanie wykorzystany do zakończenia ubóstwa, zatrzymania zniszczenia środowiska i wdrożenia wcześniej zakazanej technologii w sposób odpowiedzialny.  Problem jest teraz, w jaki sposób rozwiązać ogromne reperkusje geopolityczne jakie ten fundusz spowoduje.

To co może być związane z tym rozwojem, to możliwość zmiany reżimu w Chinach, ponieważ Xi Xinping, człowiek powszechnie traktowany jako następny prezydent Chin nie pojawił się w oficjalnych, chińskich wiadomościach, Xinhua od 31 marca, podczas gdy jego niegdysiejszy rywal, Li Keqiang zyskał na masywnym rozgłosie.  To tylko jeden z wielu znaków wielkich zmian w planetarnym zarządzaniu.

W USA, Pentagon zaczął zalecać, aby obywatele zaopatrzyli się w żywność na ok. 72 godzin z powodu możliwych zakłóceń związanych ze zbliżającym się zastąpieniem dolara na nowy dolar Skarbu Państwa, według źródeł CIA w Kalifornii.  Ten ruch ma także towarzyszyć ogromnej operacji oczyszczenia mającej na celu zlikwidowanie korupcji na Wall Street i w Waszyngtonie dla przywrócenia USA do swojej dawnej moralnej i ekonomicznej świetności.

Każdy nowy dolar Skarbu Państwa będzie początkowo miał znacznie mniejszą siłę nabywczą niż międzynarodowy dolar obecnie używany.  Spowoduje to, że Amerykanie będą kupować produkty wykonane w USA i sprawi to, że amerykański eksport będzie ponownie konkurencyjny.  Teraz może być dobra pora, aby iść i kupić chińskie rzeczy w Wal-Mart, zanim nagle staną się droższe.  Ponadto weźcie porady  Pentagonu i zaopatrzcie się w żywność, aby przetrwać ten czas przejściowy.

Kolejnym znakiem, że coś wielkiego ma się wydarzyć jest to, że europejskie źródło CIA zwróciło się do Społeczeństwa Białego Smoka o nazwiska i adresy członków następujących organizacji: Komitet 300, grupa Bilderberg, Rada ds. Stosunków Zagranicznych, Klub Rzymu, Komisja Trójstronna i Komisja Europejska.  Te dane zostały przekazane. Tutaj, nawiasem mówiąc, jest link do tego, co wydaje się być wiarygodną listą obecnych członków Komitetu 300:
http://www.pseudoreality.org/committeeof300.html

Wiadomość dla członków tej grupy: „proszę nie stać na naszej drodze.”

W każdym razie najbardziej konkretna i szczegółowa inteligencja dostępna dla tego pisarza pochodzi z Japonii, gdzie przedstawiciele rządu mówią, że ze względów technicznych i administracyjnych zajmie kilka tygodni, aby skonfigurować 1000 bilionów funduszu jena.  Powody te obejmują utrzymanie list płac, emerytur, wpływy z podatków i inne administracyjne drobiazgi.  Jednak już nie istnieją żadni przestępcy na drodze tacy, jak Kissinger, Nakasone, Bush, Rockefeller, Rothschild, Koizumi stary porządek świata.  Ich usunięcie od władzy w Japonii jest oczywiste.

Najważniejszym pytaniem, które należy rozwiązać to, jak skonfigurować mechanizmy poradzenia sobie z wypłatami tych 1000 bilionów jenów dla krajów świata.  Jedyną rzeczą postanowioną w tej kwestii jest to, że na pewno już nie może być to sekretny, scentralizowany system w rękach prywatnych.  Istnieje także porozumienie, że japoński rząd będzie administrować 500 bln jenów, podczas gdy nowa międzynarodowa, ekonomiczna agencja planowania otrzyma drugie 500 bln.

Agencja ta, roboczo nazwana LIFE (Inwestycje długoterminowe dla Każdego), sfinansuje europejską i amerykańską restrukturyzację ekonomiczną, jak również będzie propagować masywne projekty rozwoju w pozostałych częściach świata.  Jednak zanim zostanie rozpoczęta, niewielki personel planowania rozpocznie proces selekcji międzynarodowego talentu do uruchomienia tej agencji.  Kiedy dokładnie to się stanie jest przedmiotem toczących się negocjacji, ale miejmy nadzieję, że pierwsza użytkowa gotówka zostanie dostarczona już w połowie tego miesiąca.

Narody BRIC-u będą ze swej strony zakładać swój własny, niezależny fundusz, jak ogłoszono podczas szczytu BRIC w ubiegłym tygodniu.  Fundusz ten będzie prowadzony przez Chiny, Rosję, Indie, Brazylię i RPA, a przypuszczalnie będą używać koszyka walut zdominowanych przez renminbi i rubla.  Ta grupa będzie działać w ścisłym tandemie z narodami grupy G20, zgodnie z ich deklaracją:
http://mea.gov.in/mystart.php?id=190019162

Powracając do Chin, widząc kto pojawia się we wiadomościach Xinhua, wynika, że premier Wen Jiabao, prezydent Hu Jintao i Le Keqiang są „na pierwszych stronach” . Tekst przemówienia Le Keqiang:

http://news.xinhuanet.com/english/china/2012-04/03/c_131504700_2.htm

Na forum Boao uważa się go za umiarkowanego centrystę i tym samym prawdopodobnie za kandydata kompromisu pomiędzy potężnymi zakulisowymi frakcjami.  Wiemy też z różnych źródeł, że szef partii Chongqing, Bo Xilai był popierany przez Henry Kissingera i przez stary porządek świata Kabała, którego reprezentuje.  Bez wątpienia miał on obiecaną pozycję dyktatora Chin i świata w zamian za współpracę.  Adnotacja do Kissingera i Komitetu 300:  Świat nie chce dyktatora.

Kiedy opadnie kurz, świat będzie miał harmonijne, kolektywne przywództwo.

http://kauilapele.wordpress.com/2012/04/02/benjamin-fulford-4-3-12-japans-government-formally-agrees-to-set-up-1000-trillion-yen-fund-but-worries-about-geopolitical-ramifications/

Przetłumaczyła Krystal

________________________________________________

Serdeczne podziękowania za wsparcie dla Bloga dla Marzeny N.

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. VEGETA
  Kwi 10, 2012 @ 06:50:21

  Będę szczery. Mam taką jedną ewidentną słabość, ale ja nie chcę o tym pisać, bo uważam, że to zbyt głupie. Zapomniałem Wam wspomnieć o czymś. Nie wiem jak wy, ale ja, jeśli chodzi o to wcielenie, wywodzę się z patologii mieszkającej dosyć blisko granicy z Obwodem. Nie otacza mnie nikt o zdrowych zmysłach (czasami paru przełamuje się). Są tu jedynie ludzie cierpiący na depresję jak to ktoś mi ostatnio powiedział. Postanowiłem wzmocnić w sobie uczucie to uczucie dumy, przywiązania do honoru i dbania o godność osobistą, bo inaczej byłbym na poziomie reszty otoczenia. Kiedyś byłem dla wielu nikim, lecz ja dobrze wiem, że to ten dług karmiczny dawał wtedy o sobie znać. Ja jestem kimś zupełnie innym niż wielu mnie pisze zgodnie ze znanym powiedzeniem. Mam tylko nadzieję, że czyjeś kolejne groźby (w jakiejkolwiek formie) nie wyprowadzą mnie z tego nowo okiełznanego stanu równowagi. Nie mogę ufać ludziom niezrównoważonym psychicznie, zwłaszcza że nie zmieniają siebie i swojego podejścia do pewnych spraw od lat. Nawet nie rozmawiam z nimi, bo to po prostu nie ma sensu. A sam protest w formie unikania spożywania mięsa za wszelką cenę będzie trwał nadal.

 2. planetariusz
  Kwi 10, 2012 @ 00:04:13

  Super nareszcie coś więcej wyjawia się z za oparów kłamstwa którym wszędzie nas karmią.Dziękuję Krystal, już smutno było bez nowych przekazów,światło którym rozjaśniasz nasze życie jest bardzo nam potrzebne.Wkrótce będzie latarnia prowadzącą nas we mgłach próbujących swą iluzją zasłonić nam nadchodzącą rzeczywistość.

 3. Tomek Cwiek
  Kwi 09, 2012 @ 12:09:36

  Kochana Krystal bardzo dobrze ze powociły komentarze , ale apeluję szczegolnie do tego typu ludzi jak Olek , zeby swoje frustracje wylewali gdzie indziej.Tu jest miejsce na pozytywne informacje w duchu 4 G.Ja tez nie rozumiem jak mozna wchodząc do czyjegos domu wejsc do niego w zabłoconych buciorach;)POZDRAWIAM WSZYSTKICH;))
  A swoja droga na liscie 300 jest obecny papież, co dla wielu moze wydawac sie nie do przyjecia.Dla mnie nie.Od dawna czułem ze jest illuminatem.

 4. VEGETA
  Kwi 09, 2012 @ 01:39:11

  Szczerze kompletnie nie zastanawia mnie ten cały projekt NESARA. Do moich warunków bytowych pasuje antysystemowy styl bycia, czyli oficjalne bojkotowanie spożywania mięsa i żywności ze zbyt wielką zawartości szkodliwej chemii, bycie na przekór względem otumanionej większości (przy wykorzystaniu tego, że ich marne chwyty nie robią na mnie dosłownie żadnego wrażenia). Ostatnio to mogę powiedzieć o 3 dniach głodówki. Nie powiem śmiechu warte było to nawoływanie mnie do jedzenia ohydnej wędliny. I jeszcze jedno. Nigdy, nawet Wam, nie zdradzę kim jestem naprawdę. Nauczyłem się przy pomocy innego miejsca w Internecie ograniczać informacje dotyczące mojej osoby do takiego stopnia, żeby sprawdzać reakcje innych. Jest to silniejsze ode mnie i wręcz nie mogę się powstrzymać przed tym, żeby uświadomić innych o tym, że posiadają mimo wszystko niejedną słabość. Muszę przyznać, że naprawdę nieźle mi poszło hehehehehehe. Zanim skończę mam pytanie. Czy będzie można w tym nowym wymiarze moc odseparować się od poszczególnych istot? (nie nie chodzi mi tutaj akurat o te „przeciwne”). Wiedźcie, że macie do czynienia z niezłym magikiem, który wie jak się kształtuje własny wizerunek tak, żeby inni się nie połapali. Wiecie w razie zdrady robi się z „odpowiednimi” jednostkami należyty porządek. I tak będę chciał utrzymywać kontakty z niewieloma osobami. Z resztą niech się dzieje co chce.

 5. Arek
  Kwi 09, 2012 @ 00:09:53

  Witam Wszystkich,
  Czytam materiały zawarte na tej stronie od dawna i szczerze przyznam, że w obecnych czasach ciężko byłoby chwilami bez wsparcia i nadziei zawartej w tych chanelingach. Jestem z Poznania i może ktoś miałby ochotę porozmawiać szerzej o Wzniesieniu i Ujawnieniu – piszcie na maila amil@poczta.fm
  Arek

 6. krutka
  Kwi 08, 2012 @ 22:29:37

  Kochana Krystal,korzystajac z okazji, ze znow mozna dodawac komenarze, chce sie tutaj podzielic wspaniala wiadomoscia, ze dokladnie przed 2 tygodniami dolaczyl do nas malutki Jas :-). Na swiat przyszedl zdrowy i jest dla mne i moich dzieci cudownym darem. Bardzo sie cieszymy, ze do nas dolaczyl, bo dla mnie przyniosl jeszcze wiecej milosci i cierpliwosci. A tego zycze kazdemu, tzn. jeszcze wiecej milosci i wlasnie cierpliwosci, bo chyba kazdy z nas potrzebuje wiecej.

  Pozdrwiam wszystkich brdzo serdecznie i zycze wesolych Swiat!

  • krystal28
   Kwi 08, 2012 @ 22:35:52

   Kochana Krutka, gratuluję Ci z całego serca Twojego Jasia i cieszę się, ze wszystko jest dobrze i Ty i Twoje starsze dzieci macie tyle radości. Jeśli masz zdjęcia to podziel się z nami. Pozdrawiam serdecznie – Krystal

  • beza
   Kwi 09, 2012 @ 17:53:47

   Kochana Krutka!To wspaniała wiadomość.Gratuluję i dziękuję,że podzieliłaś się z nami tym jakże doniosłym wydarzeniem.

 7. olek
  Kwi 08, 2012 @ 19:36:59

  Drogi Olku,

  jeśli chcesz należeć do społeczności naszego blogu, proszę stosuj się do zasad komentowania. Gdy wchodzisz do czyjegoś domu, czy aktem grzeczności nie jest pozostawienie ‚zabłoconych butów’ czy ‚sztyletów’ za progiem? życzę miłego, świątecznego wieczoru – Krystal

  Nad komentarzami w zakładce znajdziesz ten tekst:
  Ten Blog jest…
  pro Galaktyczna Federacja, pro Asztar, pro Obama i pro Anonimowi, m.in.(będziemy bardzo zaskoczeni, gdy dowiemy się w końcu, kto był po stronie Światła, a kto po stronie ciemności!). Komentarze są do zamieszczania linków w duchu 4G i w jęz. polskim, wymiany doświadczeń i wspierania się na drodze do Wzniesienia. Konstruktywne, pozytywne myśli są mile widziane.

 8. dasendrije
  Kwi 08, 2012 @ 17:36:09

  Witam serdecznie na tym blogu pierwszy raz.
  Czyli że mają jakby rozdać pieniądze?

  Witaj dasendrije, od wielu lat ‚Biali Rycerze’ pracują nad nowym systemem finansowym dla całego świata, który poprawi byt wszystkich ludzi. Jak to będzie dokładnie zobaczymy już niedługo w tym roku – Krystal

  • Jelnats
   Kwi 09, 2012 @ 11:51:13

   Witam wszystkich bardzo serdecznie – zostało nam do przemiany 255 dni. Ja się cieszę , że mamy przekazy , które nas przygotowują do epokowego wydarzenia. W celu poprawy zdrowia i oczyszczenia organizmu polecam picie zioła GLISTNIK-JASKÓŁCZE ZIELE. Porcja jedna łyżka stołowa na szklankę wody , parzyć i macerować. Wypijać raz dziennie po posiłku. Pić przez okres trzy miesiące. Jest to prosta metoda podniesienie stanu zdrowia fizycznego i psychicznego . Najlepsze i najserdeczniejsze życzenia ostatnich Świąt WIELKANOCNYCH. Pozdrawiam z miłością St. … .. . .

   • ana
    Kwi 10, 2012 @ 10:19:20

    Dziękuję, Jelnats 🙂 Nie wiem jak inni, ale ja na pewno wypróbuję tę kurację.
    Serdeczne pozdrowienia

   • zrozumienie
    Kwi 10, 2012 @ 23:54:36

    Leki z glistnikiem nie mogą być stosowane pod koniec ciąży (pobudzają skurcze macicy), w chorobie wrzodowej, przy jaskrze i ostrych nieżytach przewodu pokarmowego[40]. Przy dłuższym stosowaniu alkaloidów glistnika istnieje zagrożenie spowodowania jaskry[9]. Od końca XX wieku pojawiać się zaczęły doniesienia o ostrych uszkodzeniach wątroby u pacjentów leczonych preparatami z glistnika[24][54]. Uszkodzenia te następowały niezależnie od wielkości dawek przyjmowanych przez pacjentów[55] (według niektórych źródeł problem pojawia się przy dłużej trwających kuracjach[22]). Badania laboratoryjne potwierdziły dużą wrażliwość ludzkich hepatocytów na alkaloidy zawarte w glistniku[25]. W efekcie preparaty z glistnika wycofywane są współcześnie z lecznictwa[22]. W ocenie Europejskiej Agencji Medycznej z 2010 korzyści płynące ze stosowania preparatów glistnika nie równoważą ryzyka związanego z zagrożeniem dla zdrowia pacjentów[55].

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: