GF przez Podróżnika Niebios, 25.3.12

.

Przetłumaczył Michał P.

Pozdrowienia od Federacji:

Zacznijmy od tego że wasz świat będzie niedługo przechodził zmiany, które zrównają go z procesem Wzniesienia. Gaia wysłała wiadomość do Stwórcy że jest już gotowa. Ona i my wszyscy niecierpliwie oczekujemy odpowiedzi. To niemała sprawa. Możliwe że odpowiedzią od Stwórcy będzie „zielone światło”, które pozwoli nam ruszyć dalej z ujawnieniem. Tak więc, nasze serca zwrócone są ku Stwórcy w momencie w którym czekamy na słowa jak i kiedy postępować.

Wiadomość od Gai jest jej potwierdzeniem, że jest przygotowana na następny krok, i że chce iść dalej. Jest również jej „oceną” iż wszystkie istoty, które z siebie utrzymuje są rozsądnie przygotowane do następnej fazy. Ta ocena jest bardzo ważna, ponieważ bez niej Stwórca nie rozważał by tej opcji jako wykonalną. Tak więc, przenieśliśmy się wspólnie do bardzo ważnego etapu procesu, tego który przysparza nam bez liku ekscytacji oraz możliwości.

Nastąpiło odwrócenie się wielu z tych, którzy widzieli przeciąganie się tego procesu i użyli tego jako dowodu, że to nigdy nie miało nastąpić. Wraz z odpowiedzią Stwórcy to się zmieni i jesteśmy rozsądnie podekscytowani wiarą, że ten czas nadszedł. Z Federacji do wszystkich systemów w kosmosie zostało wysłane zwołanie i obecnie nawet większa liczba odwiedzających zmierza w tę stronę, by być świadkami następnej fazy aktywności. W tej kwestii możecie oczekiwać kolejnej „Norweskiej Spirali”[1] jako, że więcej wymiarowych bytów będzie przybywało w najbliższych tygodniach.

W nadchodzących dniach i tygodniach zaplanowanych jest wiele ekscytujących rzeczy. W miarę jak postępują zmiany w waszym światowym rządzie i mediach, ze szczególnym naciskiem na instytucje finansowe, będziecie obserwowali więcej i więcej chęci do otwartego dyskutowania tego, co dotąd było 800 funtowym gorylem w salonie[2]. Będziecie słyszeli oświadczenia w mediach w których politycy zaczną otwarcie mówić o Illuminati i ich roli w waszym świecie, oraz o tym co musi zostać zrobione by odzyskać świat dla waszych ludzi.

Nowym „odkryciem” czekającym na ujawnienie masom jest odkrycie dotyczące najgłębszej jak dotąd znalezionej podziemnej jaskini, a mianowicie wyciek informacji dotyczących drzwi do świata zawierającego byty które wy nazywacie Agarthanami. Przygotuje to w razie potrzeby scenę pod przyszłe wieści dotyczące tych bytów i ich roli tutaj.

Pamiętajcie, że w miarę jak te sprawy posuwają się naprzód, jest  to w konkretnej kolejności i z konkretnej przyczyny, która jest połączona z dużo większym planem, którego nie możemy wam na razie wyjawić.  Ale w miarę jak fragmenty będą wpasowywały się w swoje miejsca, będą samo-wykonawcze.  I kiedy domino zacznie się przewracać, będzie się przewracało szybko i bez wątpliwości po waszej stronie. Nie będzie wtedy żadnego zgadywania, żadnych wątpliwości.

Uspokójcie swój umysł, aby nasze słowa mogły do was dotrzeć.  Otwórzcie swoje serca, abyście mogli się wzajemnie słyszeć.  Pozostańcie w chwili i pozostańcie odważni w waszym powołaniu.  Jesteśmy z wami i jesteśmy wami.

Zostańcie w Pokoju.

 


[2] Coś oczywistego, ciężkiego do zignorowania, ale ignorowanego mimo to z różnych przyczyn. Absurdalna sytuacja w której ktoś udaje że nie zauważa ogromnego zwierzęcia w salonie.

http://galacticchannelings.com/english/wanderer25-03-12.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: