Wszystko się transformuje w nową rzeczywistość

.

.

Przetłumaczyła Ludmiła

Kochani,

W miarę jak każdy z was przechodzi przez swój proces oczyszczania i wyzwolenia, zauważacie, że zaczynacie odczuwać mistrzostwo jakie uzyskujecie poprzez te doświadczenia poszerzając waszą wiedzę, zrozumienie i rozeznanie, co też owocuje zwiększonym wzrostem i duchową ewolucją, jaka się dokonuje w waszym wnętrzu.  Życie jest bezustannym rozwojem i obecnie  wzrastanie odbywa się wielkimi krokami!  Każda Dusza na Ziemi doświadcza  zmian, które dzieją się w jej wnętrzu ze zdumiewającą łaską.  Płynięcie pod prąd  zakorzenionych i dobrze ustabilizowanych struktur było wielką walką, ale wyszliście z tego pomyślnie.

Nie wątpcie ani przez moment, aby mogło zdarzyć się coś innego niż Miłość rodząca się w sercach Ludzkości, nawet jeśli wszystko dookoła was świadczy o czymś przeciwnym.   W większości ludzie na Ziemi mają dobre serce, ale z powodu doświadczeń życiowych wiele serc zamknęło się, by zmniejszyć wrażliwość na zmienne koleje losu manifestujące się w waszym dualnym Świecie.  Ten Świat prędko staje się nieaktualny i wkrótce nie będzie żadnej podpory energetycznej dla tego starego paradygmatu.  Żyjący wokół was, z każdej części świata, osiągną wyższą świadomość i skłonność do tworzenia pokoju, harmonii i zrozumienia między wszystkimi osobami,  wszędzie.

Kiedy Serce Ludzkie zacznie pragnąć i dążyć do wyższego dobra i lepszych rezultatów dla siebie oraz wszystkie swoich braci, ta zmiana świadomości  przyspieszy głębokie zmiany we wszystkich aspektach życia na Ziemi.  Kiedy każda osoba kocha, szanuje siebie oraz innych poprzez swój prawdziwy sposób  Bycia jako dziecko Boga, godne wszystkiego co jest dobre i właściwe oraz  pragnie stosować to w każdym swoim działaniu, wtedy już nie będzie żadnej potrzeby, aby zabezpieczać się przed innymi, ponieważ wszyscy będą wtedy motywowani sami z siebie by wyrażać tylko to, co wywołuje podobne reakcje u innych.

To przyniesie pokój między wszystkimi narodami a także ożywi wiele niezwykłych wynalazków oraz twórczych rozwiązań dla najpilniejszych potrzeb Ziemi.  Ponieważ każda osoba na Ziemi będzie mogła korzystać indywidualnie z prawa wolnej woli, zaczną pracować wspólnie w taki sposób,  który zapewni istotne zmiany w każdym aspekcie życia.  Stanie się oczywiste, że to co robi jedna osoba ma wpływ na  wszystkich w jakimkolwiek miejscu i wobec tego będzie wielkie  pragnienie w każdym sercu Ludzkim,  aby tworzyć tylko to, co jest pozytywne, motywujące, inspirujące oraz wzmacniające.  Każdy będzie miał możliwość wyboru, by połączyć się z innymi dla osiągnięcia najwyższego dobra, co będzie standardem na całej  Ziemi i rozpocznie spiralę wnoszącą do wyższych wymiarów istnienia.

Fale energii rosną z nadzwyczajną prędkością i będą wzrastać dalej, aby odcisnąć się na każdej formie życia na Ziemi; wszystko się zmienia, wszystko się transformuje w nową rzeczywistość – chociaż jest to niewyraźne, gdyż obie rzeczywistości koegzystują w tym momencie – to zmieni się wkrótce.  Ogromne Światło, które teraz schodzi jest asymilowane i integrowane przez każdy byt czujący i to Światło rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach, by przynieść jak największą korzyść dla Wszystkich.  Kontynuujcie, Kochani,  swoje poszukiwanie  mistrzostwa waszej Istoty, to przyczyni się do największego dobra dla Wszystkich.  Miejcie zawsze i przez cały czas u swojego boku Istoty Anielskie, które was prowadzą i ochraniają – ufajcie, że znajdujecie się w odpowiednim miejscu i Boskim czasie i że wszystko jest tak jak należy.

Do następnego  tygodnia…

JA JESTEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah)

http://www.therainbowscribe.com

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: