SaLuSa, 26 marca 2012

.

.

Przetłumaczył Michał P.

W pewien sposób powiedzielibyśmy, że nasza misja zbliża się do końca, w miarę jak zbliżamy się do momentu, w którym cała praca włożona w uwolnienie was od kontroli Iluminatów zaczyna dawać rezultaty. Jest to dla was koniec cyklu dualizmu, a dla nas po prostu metoda na oczyszczenie drogi przed rozpoczęciem nowego cyklu. Będzie to nowy początek, który będzie kontynuował podnoszenie poziomów świadomości, by pozwolić wam wstąpić na nawet wyższe poziomy. Będziemy dzielili z wami ten czas, jako że jesteśmy w znacznym stopniu częścią waszej przyszłości. Asystujemy wam byście ewentualnie stali się  Galaktycznymi Bytami, a odbędzie się to poprzez uzasadnione odzyskanie przez was miejsca pomiędzy nami.

To czego obecnie doświadczacie nie jest waszą prawdziwą rzeczywistością, ale taką którą wykreowaliście przez millenia od kiedy spadliście z wyższych wymiarów. Ani jedna dusza nie została do tego zmuszona, każda jedna zgłosiła się na ochotnika do tego doświadczenia. Zrobiliście to w kompletnej wierze wiedząc, że jakkolwiek daleko byście nie odeszli od Światła, nadejdzie w końcu czas kiedy zostaniecie wezwani do powrotu i udzielona wam zostanie pomoc. Ten czas oczywiście nadszedł teraz i niedługo będziecie wiedzieli, że jesteście zdecydowanie na drodze do Wzniesienia, oraz że nic nie stanie temu na drodze, ani nie opóźni. Czy już teraz nie wyczuwacie różnic w energiach wokół was, w miarę jak stają się bardziej świetliste i podnoszące? Ci ze Strachu zostali stłumieni i gdy otrzymacie potwierdzenia aresztowań i rezygnacji Ciemnych, pomoże wam to żyć spokojniej.

Wolność, której odmawiano wam tak długo powraca i nie będziecie mieli wątpliwości, że stary paradygmat został zniszczony. Nowy zajmuje już jego miejsce i przynosi wam nową nadzieję i wiarę w cudowną przyszłość. Niektórzy z was ujrzeli jej przebłyski i zainspirowało was to do zmiany poglądów na życie. Tak bardzo różni się to od tego, czego doświadczacie obecnie, że brakuje słów by to opisać, a jednym szczególnym aspektem jest uczucie miłości odczuwalne ze wszystkich kierunków. Jeżeli kiedykolwiek doświadczyliście takiej energii, to było to prawdopodobnie doświadczenie chwilowe, podczas, gdy w wyższych wymiarach jest stale obecne. Macie wyrażenie „Miłość sprawia, że świat się kręci” i nawet nie zdajecie sobie sprawy jak jest ono prawdziwe. W rzeczy samej, to brak miłości rozdarł waszą Ziemię i sprawił, że poczuliście się odłączeni od waszego boskiego ja. Energia miłości jest najpotężniejszą ze wszystkich i może zmienić okoliczności w mgnieniu oka jeżeli jesteście w stanie pójść razem w tym kierunku. Wielu z was doświadczyło tego, czego miłość może dokonać, szczególnie gdy jest używana w uzdrawianiu. Może ona transmutować niższe wibracje, dlatego też jesteście często proszeni o wysyłanie miłości tym, którzy są z Ciemnego Kabała.

Pomyślcie nad tym i kiedy poczujecie, że chcecie pomóc ludzkości, wyślijcie swoją miłość tym, którzy jej potrzebują. Efekty mogą nie być natychmiastowe, jednak zapewniamy, że to pomaga nawet jeżeli widoczne efekty potrzebują czasu. Na Świetle można budować, gdy chcecie np. się ochronić. Jeżeli jeszcze nie jesteście latarnią światła, praktykujcie postrzeganie się w jako jedna, a z pewnością stworzycie ją wokół siebie. Przekonacie się również, że przyciągacie inne dusze waszego pokroju, jako że wyczują one wasze wyższe wibracje. Wyobraźcie sobie, gdyby każdy wokół was był ze Światła, zaczęlibyście odczuwać jak to jest być w wyższych wymiarach. Nie ograniczajcie swoich oczekiwań do tego co znaczy dla was Wzniesienie, jako że uwolni was ono od wszystkich konfliktów i problemów które osaczają Was obecnie na Ziemi. W przyszłości nie będziecie pragnęli absolutnie niczego i przekonacie się, że Stwórca zaopatruje was w każdy wyobrażalny sposób.

Tak więc moi drodzy, z determinacją wyjdźcie na spotkanie czemukolwiek co stanie wam na drodze pomiędzy „teraz” a Wzniesieniem. Nie pozwólcie by cokolwiek was przybiło, jako że cokolwiek was spotka będzie krótkotrwałe. Jeżeli ucierpicie straty, będą wam bardziej niż powetowane i pamiętajcie, że nie możecie zabrać ze sobą w wyższe wibracje niczego, co nie jest z nimi kompatybilne. Nie ma możliwości, aby dusza wdarła się do nich siłą i automatycznie znajdzie się ona na odpowiednio korespondującym poziomie. Zrozumcie, że wszyscy postępujecie we właściwym dla was tempie, oraz że macie równe szanse na wybór drogi do Wzniesienia. Prosimy więc, nie trapcie się, jeżeli bliska wam kochana osoba wybierze inaczej niż wy i uszanujcie wybór ich wolnej woli. Ci których kochamy nigdy nie są daleko i zawsze będziecie mogli spotkać się z nimi ponownie.

Przygotujcie się na radość i nie krępujcie sie wyrażać uczuć, jako że, gdy nadejdą zmiany i zobaczycie korzyści, będziecie w ekstazie. Świętowanie będzie na porządku dziennym i wierzcie nam, gdy mówimy, że zorganizujemy pewne niezapomniane wydarzenia i weźmiemy w nich udział. Radość i szczęście zbliżają się i podążycie waszą ścieżką ku Wzniesieniu. Są trudne okresy do przejścia, ale nic nie będzie trwało bardzo długo i jeżeli spowoduje to nowe potrzeby, będziemy pod ręką by wam pomóc. Pracujemy już za kulisami i będziemy bardzo zadowoleni, gdy nasze działania będą mogły być mniej skryte. Naszym priorytetem jest powstrzymanie walczących frakcji przed wymianą ciosów i nie mamy żadnych wątpliwości, że możemy powstrzymać wszelkie próby wywołania kolejnej wojny na bliskim wschodzie. Nie będziemy się rozwodzili nad takimi nieprzyjemnymi rzeczami, ale musicie wiedzieć kto pracował przeciw wam przez wiele, wiele lat, często pod płaszczykiem służenia wam.

Kontynuujemy monitorowanie Matki Ziemi jako, że występują fizyczne zmiany a niektóre obszary są na nie  wrażliwsze niż inne. Nie wolno nam powstrzymywać tych, które są konieczne, ale zrobimy co w naszej mocy. żeby złagodzić szkody i minimalizować rozległe zniszczenia. Warunki mogłyby równie dobrze być straszliwe gdyby Ciemni dopięli swego, ale powstrzymaliśmy ich plany wywołania katastrof celem zredukowania populacji Ziemi. Wiemy, że wielu z was nie wyobraża sobie aby ktokolwiek mógł upaść tak nisko, ale z niemal całkowitą utratą Światła takie dusze zatraciły wszelkie odruchy współczucia.

Jestem SaLuSa z Syriusza i dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w rozpowszechnieniu nie tylko tej, ale wielu wiadomości ze źródeł Światła. Podniosły one tak wielu ludzi i przygotowały na Wzniesienie. Niech Bóg błogosławi Was wszystkich.

Dziękuje Salusa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: