Zwiększamy ilość i jakość obserwacji naszych statków

.
Przetłumaczyła Sandra
.

.

Gwarantuję wam, że zamierzamy zwiększyć ilość i jakość obserwacji naszych statków.  Możecie liczyć na te procedery, jako, że my również czujemy, że jest to istotne, aby ludzie w waszym świecie zaczęli dostrzegać nas przed oficjalnym, ogłaszanym Ujawnieniem. Zobaczycie nas na waszym niebie wokół planety.  Ponadto zwiększymy liczbę obserwacji na terenie USA, gdyż jest to ważny obszar w waszym świecie, na którym trzeba się w tym czasie skupić.

Prosimy was wszystkich o dzielenie się i rozpowszechnianie filmów i zdjęć jako dowodów tych obserwacji poprzez internet, gdyż rozbudzi to w ludziach ciekawość na temat tego co dzieje się na waszym niebie. Mogą oni szukać odpowiedzi, a kiedy tak będzie, będą mięli możliwość poznania o wiele większej ilości informacji na temat tego co naprawdę dzieje się wokół nich. Kontynuujcie waszą służbę jako źródło odpowiedzi dla tych osób poprzez dzielenie się tym, czego się nauczyliście o tym do kogo należą owe statki i jaki jest powód ich obecności. Ważnym jest, aby te osoby zrozumiały, że jesteśmy tutaj nie po to, aby konkurować, ale po to, żeby pomóc wam w wielu koniecznych zmianach, które sprawią, że wasze Wzniesienie będzie tak łatwe i gładkie jak to tylko możliwe. To jest powód dla którego tutaj jesteśmy i wasze słowa dowiodą swojej prawdziwości, gdy tylko będziemy mogli rozpocząć nasze wspólne projekty.

Nie będziecie musieli długo czekać, aby to wszystko zostało potwierdzone, a zwiększona liczba obserwacji naszych statków da wam dobrą podstawę pod dyskusje o nas i o waszej przyszłości jako społeczeństwo. Te zmiany o których mówiliśmy są przygotowane do rozpoczęcia i jest to również ten czas, w którym ludzie w waszym świecie zaczynają się budzić na to co się dzieje wokół nich. Pragniemy, aby te przemiany przebiegały jak najłatwiej, a to wszystko zaczyna się wraz z adekwatną, wcześniejszą zapowiedzią tych wydarzeń. Naszą intencją nie jest straszyć kogokolwiek, stąd będziemy postępować powoli i tak delikatnie jak to możliwe, jednakże czas ucieka i musimy trzymać się harmonogramu. Te wydarzenia wybudzą wielu ludzi ze snu, nie ma innej drogi, i ponownie, jesteście wzywani, aby być głosem spokoju i świadomej otuchy. To będzie wasze kolejne zadanie do wykonania i wraz z postępem działań po naszej stronie w naszej wspólnej misji, wy także będziecie działać w kolejnym obszarze po waszej stronie. Niedługo nasze zadania będą takie same, gdy tylko rozpoczniemy bardziej osobistą współpracę.

Wypatrujcie zwiększonej liczby i jakości obserwacji naszych statków na waszym niebie jako znaku, że rozpoczęła się ta faza naszej operacji. Chcemy nadmienić, że niektóre z tych obserwacji będą bardzo ekscytujące i będzie się o nich mówiło na całym świecie. Będzie to zabawny czas dla nas wszystkich i mamy nadzieje, że te wydarzenia sprawią wam tyle radości co nam. Jest to wasz czas, aby błyszczeć, gdyż tak wielu będzie szukało odpowiedzi i jest to dobra okazja, aby dobrze wykorzystać wszystko co wiecie na temat tego co się dzieje i dokąd prowadzą te obserwacje.

Te obserwacje wywołają spore zamieszanie i pragniemy, abyście dalej mieszali tą miksturę, gdyż wynik będzie tym czego wszyscy pragniemy od długiego czasu. Bardzo trudno będzie dla kogokolwiek zakwestionować te obserwacje, a naszą intencją jest uzbroić was w amunicję potrzebną do dzielenia się z innymi wszystkim co wiecie, co podniesie kolektywną świadomość waszego świata. Jesteście naszym wojskiem na linii frontu i otrzymacie teraz całe wsparcie sił powietrznych dla poszerzenia tych linii.

Nie pozwólcie, aby waszym umysłem zawładnęły wątpliwości, jakoby statki które ujrzycie na niebie nie należały do nas. My, Galaktyczna Federacja Światła, mam kontrolę nad waszą atmosferą i tylko nasze statki będziecie mogli zobaczyć. Nie zwracajcie uwagi na tych, którzy propagują strach i dezinformację na temat obserwacji naszych statków, gdyż Kabał nie ma nic ponad kilka kłamstw, które chce sprzedać. To jest stan do którego zostali zredukowani i jeśli wy odniesiecie sukces w pozbawieniu ich tej resztki, nic im już więcej nie pozostanie i będą skończeni. I jest to coś czego pragną obie strony.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Przekaz od Galaktycznej Federacji przez Grega Giles, 18.3.2012

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: