To jest to, co zaprojektowaliście w najmniejszych szczegółach

.

PROSIMY UŻYWAĆ ROZEZNANIA…  Wszystkie przekazy powinny być traktowane z pewnym stopniem wnikliwości przez czytelnika/słuchacza.  Wy musicie zdecydować o ich prawdziwości … Badajcie i poszukujcie.  Konsultujcie się  serca, gdyż to nigdy nie jest niewłaściwe.  Ze Światłem i Miłością dla Was – Zespól Tłumaczy

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

.

Pozdrowienia od Federacji:

Co można by jeszcze powiedzieć na temat tego wszystkiego, co dzieje się dzisiaj na waszej planecie.   Mówiliśmy wam o nadchodzących wydarzeniach,  że nastąpią szybko i w sposób nieprzerwany.   Zaczynacie zaledwie zdawać sobie sprawę, że wszystkie wydarzenia będą dziać się jak efekt domina.

Wkrótce liderzy wielu narodów zbiorą się potajemnie, by roztrząsać znowu temat Ujawnienia, który ostatnio został odsunięty na bok z uwagi na inne zagadnienia i wydarzenia uznane przez nich jako bardziej naglące i związane z interesami państwowymi.   Jednak teraz Ujawnienie jest znów na „pierwszym planie” i będzie rozpatrywane między nimi w sposób bardziej przebojowy.   Spodziewamy się, że ich akcje nie przyniosą żadnych zmian tak, jak to działo się w przeszłości.  Różne zagadnienia dotyczące ich problemów raz jeszcze przykuły ich do stołu.

Jeden z tych tematów dotyczy odkrycia anomalii w słońcu i wokół niego, których wasi naukowcy nie są w stanie wyjaśnić.  Uważa się  w takich centrach władzy, że jest to oznaką bezpośredniej interwencji Federacji w sprawy ziemskie i z tego powodu temat ten znów powrócił na pierwsze miejsce.

Inna sprawa, która się pojawiła dotyczy bezpośredniego kontaktu  Federacji z krajami Trzeciego Świata co spowodowało wielkie  zaniepokojenie ze strony Iluminatów.  Oni to widzą jako ważną zmianę w równowadze sił i w połączeniu ze stratą ich  pozycji sił na rynkach finansowych oraz burzą rozwijającej się i dobrze zorganizowanej opozycji i jej dużego zasięgu na całym świecie, wpadają w panikę co do realizacji swojego wrogiego planu ich  „gry końcowej”  – utworzenia  światowego rządu.

W następnych dniach możecie wiele oczekiwać, gdy pionki domina upadają w coraz to większym i przyspieszonym rytmie.   Zaczynacie już dostrzegać zmiany w fortunie świata finansowego.  To będzie w lot śledzone przez media, gdy wielu zacznie płacić za swoje przestępstwa i nastąpią znaczące zmiany w kierunku otwartego, uczciwego i  udokumentowanego informowania.   Następstwem tego będzie ruch zmierzający do „oczyszczenia domu” z waszych  politycznych liderów oraz wejście tych, którzy świadomie zaczęli się budzić w pozycji władzy w waszych wielu rządach, gdzie ich rola będzie określona,  jako przyszłych administratorów społeczeństwa.

To jest czas, w którym sprawiedliwość dojdzie do głosu i zniknie beznadziejność.   Zmieniacie się i jest na co patrzeć.   Obserwujemy z podziwem ten proces i nie możemy opanować naszej ekscytacji widząc co nadchodzi dla was wszystkich i dla dobrodziejstwa całego wszechświata.

Bardziej konkretne dowody dla was o naszym istnieniu są w trakcie realizacji i więcej o tym będzie ujawnione w następnych tygodniach.   Oczywiście, możecie coraz częściej oczekiwać naszego pojawiania się dookoła Ziemi.   Ostatnio koncentrowaliśmy się w określonych krajach Trzeciego Świata jako część planu nawiązania bezpośredniej łączności z tymi rejonami.   Teraz jednak przenosimy naszą uwagę z powrotem na kraje,  które mogą odegrać ważną rolę w procesie Ujawnienia.  Oczekujcie teraz coraz bardziej zdumiewających  i inspirujących pokazów, które będą się pojawiać z coraz większą częstotliwością.

Jesteśmy z wami bardziej niż kiedykolwiek w tych tak emocjonujących czasach.   To dlatego przeżyliście tyle inkarnacji,  to jest to, co zaprojektowaliście w najmniejszych szczegółach  i teraz tego doświadczacie.   Macie do tego słuszne prawo.   Jesteśmy z wami w miłości, szacunku i podziwem dla waszych niezwykłych umiejętności.

Pozostańcie w pokoju.

Wędrownik Niebios, 14.3.2012

http://galacticchannelings.com/english/wanderer14-03-12.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: