Petycja III

.

Otrzymałam nową petycję do przetłumaczenia od Luisy, koordynatorki międzynarodowych tłumaczy.  Kontynuujemy nacisk na Biały Dom.  Dostałam wiadomości, że niektórzy mają problemy z rejestracją (dodatkowe utrudnienie Białego Domu!)  Ja mogłam znowu podpisać petycję po ponownym zarejestrowaniu się przez nowy adres mailowy.  Dodam, że można wpisać inne imię i miejscowość zamieszkania.  Serdecznie pozdrawiam – Krystal

___________________________________________________

Nowa petycja została przedłożona do Białego Domu i może być podpisana tu: http://wh.gov/nqu

Brzmi ona następująco:
„SKŁADAMY PETYCJĘ do administracji Obamy, aby poprosiła sekretarza obrony L. Panettę o odpowiedź na piętrzące się dowody uszkodzeń broni nuklearnej przez pozaziemskie statki.”

Ujawnienie Petycja III – Uszkodzenia Broni Nuklearnej

Od 1991 roku rządowi świadkowie o wysokiej randze i pozycji przedstawiają dowody dotyczące incydentów, w których niezwykłe statki nieznanego pochodzenia uszkadzają obiekty broni nuklearnej na całym świecie.  Pomimo szerokiego zainteresowania mediów o tych rozwijających się świadectwach od jesieni 2010 r., administracja Obamy nie wydała jakiejkolwiek opinii odnośnie tych dowodów i ich implikacji dla narodowego bezpieczeństwa.  Sekretarz Obrony, Leon Panetta, który był szefem sztabu prezydenta Clintona podczas Inicjatywy Rockefellera powinien odpowiedzieć na te świadectwa.

Źródło Badań: http://www.ufohastings.com/
Zainteresowanie mediów nuklearnymi uszkodzeniami: http://tinyurl.com/87x6ldj
Inicjatywa L. Rockefellera : http://tinyurl.com/8x7k9lf

Aktualna Petycja Disclosure Change.org
http://www.change.org/
(Petycja) http://tinyurl.com/7jabaop

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: