Wasza praca nie jest niezauważona i nie zostanie bez wynagrodzenia

.

 „Gdy uznamy że nadszedł właściwy czas zaczniemy się kontaktować z tymi z was, którzy zademonstrowali chęć pracy z nami, oraz że się nas nie boją.  Drogi kontaktu będą się różniły w zależności od osoby, a mamy bardzo efektywne  metody skontaktowania się z każdym z was w ten lub inny sposób. Wtedy otrzymacie szczegóły tych szans i zaczniemy się spotykać z każdym z was oddzielnie aby przedyskutować wasze opcje.”

.Przetłumaczył Michał

Przepraszamy że zostawiliśmy światła wyłączone.  Jutro włączymy zewnętrzne światła naszych statków, żeby wielu z was mogło nas ujrzeć na własne oczy i porobić tyle zdjęć i filmów ile będziecie chcieli.  My z dowództwa Ashar łączymy się z naszymi braćmi i siostrami z Galaktycznej Federacji Światła w pozwalaniu na większą liczbę obserwacji naszych statków, jak również na dużo czystsze obserwacje, jako przełamanie lodów naszej obecności w waszym świecie.  Nasze dowództwo jest tu również liczne, a nasze statki stacjonują nad wieloma częściami waszej planety.

 Chcielibyśmy również abyście zrozumieli, że pomimo tego że nasze statki różnią się wyglądem od niektórych statków Galaktycznej Federacji Światła, to gdy zobaczycie nasze statki nie będziecie widzieli statków Ciemnego Kabała. Nasze statki mogą być raczej duże i różne wyglądem do tych z Galaktycznej Federacji Światła, jako że nasze statki używają świetlnej technologii jako źródła napędu i mogą się dzięki temu znacznie różnić. Gdy zobaczycie nasze statki, będziecie widzieli światła które będą się różniły kolorami od tła lub nieba lub przestrzeni. Nadal będziecie w stanie je fotografować i filmować, jakkolwiek wasze filmy 3-go wymiaru nie oddadzą ich prawdziwego wyglądu i tego jak my je widzimy z naszej perspektywy. Pomimo tego, czujemy że ważnym jest abyśmy zaczęli przedstawiać nasze statki ludziom waszego świata jako że tu jesteśmy i będziecie je widzieli na niebie zarówno za dnia, jak i w nocy.

 Dowództwo Ashar ma wiele statków różniących się wyglądem i możliwościami. Mamy statki zaprojektowane do pokojowych rozwiązań, jak również statki wojenne używane do usuwania sił Ciemności ze światów, w których lekcje dzięki nim nauczone nie są już niezbędne do edukacji i podniesienia tych z danej planety. Nasze statki używane do tego celu nie funkcjonują jak statki wojenne waszego świata, raczej pokojowo i bez szkody zgarniają i odsyłają maszyny wojenne i ich załogi z ich pozycji naokoło waszej planety. Tak jak Galaktyczna Federacja Światła, robimy co tylko możemy by upewnić się, że siłom stawiającym opór nie stanie się żadna krzywda, jednak muszą jakoś zostać usunięte jeżeli nie poddadzą się dobrowolnie i nie zakończą swojego oporu przeciwko nowym kierunkom społeczeństwa.

 Nasze statki będą promieniowały różnorodnymi jasnymi kolorami, jako że każdy kolor posiada inne właściwości i pozwala na różne możliwości.  Możecie mówić o nich jako o Statkach Światła, ponieważ w rzeczy samej tak też będą dla was wyglądały.  Po waszym Wzniesieniu w wyższe światy, nasze statki będą wam się wydawały nieco inne, ale w zależności od poziomu postępów, mogą nie pojawić się w prawdziwej formie i kształcie. Sugerowalibyśmy, aby ludzie waszego świata zaznajomili się z wyglądem statków naszych i Galaktycznej Federacji Światła , jako że będziecie widywali nas na waszym niebie i może być dla was użytecznie rozróżnianie różnych przymierzy, aby pomóc innym w identyfikacji nas.

 My, Dowództwo Ashtar, jesteśmy zjednoczeni w naszej misji z Galaktyczną Federacją Światła w tym momencie. Gramy w tej samej drużynie, jesteśmy oboje ze Światła, jak również oboje w celu uniesienia waszej planety i jej ludzi.  Nie będziecie już widywali żadnych innych organizacji czy przymierzy Ciemnych i nie macie się o co martwić w tej materii. Zabezpieczyliśmy już waszą atmosferę i pozostaną w tym stanie przez cały proces Wzniesienia do wyższych wymiarów.  Możecie być pewni naszych umiejętności i ufać nam, jako że wykonywaliśmy już wcześniej operacje takie jak ta.

Wasze bezpieczeństwo jest w dobrych rękach. Nie obawiajcie sie żadnych statków na niebie jako że będą obsługiwane przez Byty Światła, które przybyły tu w tym momencie, aby wam służyć.  Pragnęlibyśmy, aby wielu z was podzieliło się tą wiadomością z waszymi braćmi i siostrami, jako że chcemy znacznie zwiększyć ilość i jakość obserwacji naszych statków a będzie to możliwe jedynie, gdy wasi ludzie zrozumieją kim jesteśmy oraz dlaczego tu jesteśmy. „Pomóżcie nam pomóc wam” to słowa, które chcielibyśmy, abyście pamiętali gdy będziemy postępowali z kolejnymi fazami operacji.

 Wiele nowych przedsięwzięć zostało rozpoczętych w ostatnich dniach, jako że zdołaliśmy usunąć siły bojowe Kabała rozmieszczone na waszej planecie. Cieszymy się teraz luksusem wolności ruchu oraz w pełni to wykorzystamy jako, że postępujemy z kolejnymi etapami generalnej misji.  Wspólnie mamy wiele do zrobienia i wiele z tych czynności rozpocznie się zatrzęsieniem aktywności wokół całego waszego świata. Włączymy wielu z was w te operacje i zezwolimy na zabranie do domów dowodów waszych doświadczeń z nami, abyście podzielili się nimi z tymi z waszego świata, którzy chcą się o nas uczyć i widzą prawdę o tym, dlaczego tu jesteśmy.  Będą tacy którzy będą stawiali opór i zaangażują się w brudne kampanie przeciwko nam i przeciwko przyczynom, dla których tu jesteśmy i pragnęlibyśmy abyście stanowili dla nich przeciwwagę w próbach zdyskredytowania nas.

 Nie prosimy was, abyście przekonywali kogokolwiek do tego, czego nie chcą dojrzeć. Prosimy jedynie, abyście podzielili się waszą prawdą i waszym zrozumieniem nas, tylko o to prosimy.  Nie prosimy o nic więcej i dziękujemy za ogromny wysiłek w celu szerzenia informacji o nas i informowania waszych braci i sióstr o tym co przenika ich świat.  Wasza praca nie jest niezauważona i nie zostanie bez wynagrodzenia.  Macie na to nasze słowo. Waszych ludzi czeka wiele niespodzianek i cieszymy się na myśl o ich zaprezentowaniu.  To nie są podarunki od nieznajomych. To są podarunki od waszej rodziny, ponieważ w rzeczy samej tym dla was jesteśmy. Jesteśmy waszymi rodzinami od dawien dawna i powróciliśmy, aby zaoferować wsparcie w waszych czasach wielkiej zmiany.  Zaprezentują się wam warunki na waszej planecie, gdzie nasze doświadczenie i technologia będą dla was bardzo korzystna i niczego bardziej nie pragniemy jak podzielić się z wami tym co mamy i wspierać was w ten sposób.  To jest główna przyczyna, dla której tu jesteśmy i prosimy, abyście pozwolili nam wam asystować, i abyście nam zaufali, ponieważ to zaufanie nie pozostanie bez nagrody.

 Gdy uznamy że nadszedł właściwy czas zaczniemy się kontaktować z tymi z was, którzy zademonstrowali chęć pracy z nami, oraz że się nas nie boją.  Drogi kontaktu będą się różniły w zależności od osoby, a mamy bardzo efektywne  metody skontaktowania się z każdym z was w ten lub inny sposób. Wtedy otrzymacie szczegóły tych szans i zaczniemy się spotykać z każdym z was oddzielnie aby przedyskutować wasze opcje.

 Zgodziliśmy się na te przedsięwzięcia na waszym niebie, aby lepiej przygotować waszych ludzi na ewentualne zapoznanie się z wami.  Nie życzymy sobie wzbudzać paniki i nie chcemy być zwiastunami zamieszania w waszych społeczeństwach.  Chcemy jedynie ujawnić swoją obecność i zaoferować waszemu światu naszą pomoc poprzez tych, co do których czujemy, że możemy z nimi bezpiecznie i korzystnie współpracować.  Prosimy, bądźcie dalej drogowskazami światła, prawdy i zrozumienia i dzielcie się tym co o nas wiecie i tym, co robimy, aby pomóc światom takim jak wasz.  Nasze intencje są honorowe i pokojowe i cała wasza planeta ujrzy to w nadchodzących dniach.  Pomóżcie przeprowadzić nasze powitania tak gładko i łagodnie jak to tylko możliwe, ponieważ będzie to bardzo korzystne dla waszego świata, jeżeli będziemy mogli razem zacząć wiele z naszych projektów tak szybko jak to tylko możliwe. Po aresztowaniach członków kryminalnego Kabała, to będzie wasze następne zadanie. Przełamywanie się przez ściany strachu i ignorancji będzie najpoważniejszym wyzwaniem, ale razem uda nam się odnieść sukces poprzez wysiłek, upór oraz skupienie. Są klucze do sukcesu i otworzą drzwi do alej niesamowitego potencjału i możliwości.

 Nadszedł czas by kontynuować. Skupcie się na tym a my będziemy pomagać naszymi własnymi metodami w tym ujawnieniu na światową skalę.  Jest wiele postępów, które będą do waszej dyspozycji, kiedy tylko zaczniemy pracować z wami i wszyscy z was skorzystacie ogromnie, nawet ci, którzy stawiają nam opór.  Tak to będzie jeszcze trwało przez jakiś czas, ale przyjdzie dzień, kiedy cały wasz świat zobaczy, że jesteśmy tym za kogo się podawaliśmy.  Nie będzie już żadnych sztuczek, wybiegów, planów i układów, które będą pracowały przeciwko wam.  Zadbaliśmy o to na swój sposób i wszystkie intrygi i spiski, które napotkacie na ten temat będą tylko próbami siania strachu i dezinformacji.  Najlepiej zignorujcie te oparte na strachu informacje, jako że nie mają podstaw w faktach i żaden z tych opartych na strachu trików Kabała się nie ziści.  Przez cały czas mówiliśmy, że nie będzie na to pozwolenia i dotrzymaliśmy naszego słowa.

Nie będzie również żadnej wojny światowej, nieważne co czytacie lub jak bardzo ten temat jest dyskutowany przez media. Istnieją próby rozproszenia i zasiania strachu w ludziach, ale to tylko słowa i nigdy się nie zmaterializują. Wasz świat zmierza ku pokojowi, obfitości i wolności dla wszystkich bytów na planecie i nic nie stanie wam na drodze.  Waszą największą przeszkodą jest teraz by jako społeczeństwo i indywidualna osoba pokonać strach.  Strach jest teraz waszym największym przeciwnikiem.  Strach jest teraz waszym jedynym przeciwnikiem.  Nie ma się czego bać, to tylko iluzja.  Pozwólcie jej się rozproszyć, jako że nie ma on miejsca w waszym nowym domu.  Im szybciej będziecie mogli uwolnić się od tego bezpodstawnego strachu, tym szybciej będziemy mogli zacząć nasze liczne wspólne projekty które dopilnują Wzniesienia wszystkich na wskroś całej waszej planety. Wiele trudu zostanie na zawsze wymazanych, gdy tylko zaczniemy wam pomagać i strach i tylko strach stoi na drodze waszego nowego świata.  Zburzcie tę ścianę, jako że stoi na fundamentach kłamstw i oszustw i pozwólcie nam pomóc wam uczynić wasz świat lepszym miejscem dla wszystkich.

 Jest jeszcze jedna nierozwiązana kwestia nim będziemy mogli zacząć, a jest to usunięcie z waszej społeczności członków kryminalnego Kabała.  Kiedy już zakończymy tę fazę wasz świat będzie pełen podniecenia i aktywności w miarę jak będziemy wam pomagać w dokonywaniu wielu wielkich zmian w waszym społeczeństwie.  To będzie niezmiernie ekscytujący okres w waszej historii i życie wszędzie na waszej planecie skorzysta niezmiernie pod dotykiem Miłości, którą Stwórca i Jego wszechświat ma dla was.  Wiele żyć zostało w ten sposób dotkniętych i nadeszła wasza kolej, jako że zapracowaliście na te dary które teraz macie otrzymać. Stwórca obsypuje swoje dzieci darami, kiedy są gotowe je otrzymać i pokazaliście, że ten dzień dla was nadszedł.

 Jesteśmy Waszą Rodziną Światła z Gwiazd.

Z Komendy Asztara, 21.3.2012 przez Grega Giles

http://ascensionearth2012.blogspot.com

 

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: