Wiosenna równonoc (20 marca) i nów (22 marca)

.

Tłumaczenie Wika

Wiosenna równonoc {dla półkuli północnej} jest w poniedziałek 19 marca o 23:15 czasu Mountain Daylight {dla Polski we wtorek 20 marca o 6:15 rano}. Jest to doskonały, konkretny czas na zakorzenienie waszych intencji i zainicjowanie różnych spraw na kolejne parę miesięcy. Zarezerwujcie sobie trochę czasu na uhonorowanie wiosennej równonocy jako pełnej mocy pory narodzin i odrodzenia, i na zastanowienie się nad tym czego chcecie, w przeciwieństwie do tego co, jak uważacie, powinniście chcieć, albo czego inni oczekują, że będziecie chcieli. Dokonajcie przeglądu swojego życia pod tym kątem i zapytajcie siebie, czy po prostu idziecie przez kolejne dni waszego życia, nie będąc w nim naprawdę obecni i nie ciesząc się jego doświadczeniami, czy też jesteście obecni, zaangażowani, wdzięczni i pełni inspiracji. Być może przyda wam się trochę jasności w tym temacie, co zamanifestuje się w waszym życiu w postaci zmian na lepsze.

Nów w czwartek, 22 marca, następuje na pięty równonocy i będzie miał miejsce o 8:38 czasu Mountain Daylight {w Polsce o 15:38}. Nów ten jest jak dodatkowy wykrzyknik, podkreślający energie zmiany pór roku, i wskazuje szczególnie na temat narodzin. Uszanujcie i świętujcie to, co jest nowonarodzone i nowo-powstałe oraz to, czego wzorce tworzą się na nowo. Pozwólcie sobie na trochę odpoczynku, zwłaszcza jeśli czujecie się wyczerpani lub zmuszeni do dodatkowego wysiłku z powodu zmiany poziomów energii wywołanej przesuwającym się punktem równowagi. Pamiętajcie, żeby wyrazić wdzięczność i dokonać pewnych zmian w waszym osobistym otoczeniu, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Być może niektórzy zostaną zainspirowani do jakichś wiosennych porządków. Miłego sprzątania! 🙂

Przekazała Lena Stevens

http://lightworkers.org/channeling/155195/power-path-spring-equinoxnew-moon-update-3-19-12-pat-liles

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: