Statki kosmiczne Galaktycznej Federacji

.
Przetłumaczyła Sandra
.Jeden z naszych statków, który będziecie widywać częściej w nadchodzących dniach można opisać jako odwrócone „V” lub statek w kształcie bumerangu. Te jednostki mogą być naprawdę duże, są czarne, z pojedynczym rzędem dużych świateł na obu skrzydłach kształtu „V”. Inny typ statku, które niebawem będziecie obserwować na waszym niebie ma okrągły kształt, jaśniejszy kolor i można go wizualizować jakbyście wzięli brzoskwinię, przekroili ją na pół i usunęli pestkę. Wklęsłość po pestce jest spodnią stroną tego statku i tak właśnie będzie to widoczne na niebie.

Są to tylko dwa projekty spośród wielu typów statków, które posiadamy i czujemy, że to ważne, abyście mięli jakiekolwiek pojęcie o tym czego szukać, podczas gdy my zwiększamy liczbę i jakość obserwacji naszych jednostek. Z czasem, nasze statki i wiedza o nich staną się dla was chlebem powszednim, jako, że będziemy podróżować poprzez wasz świat dosyć często, zbliżając się często do poziomu gruntu, aby spotkać się z tymi, którzy będą z nami pracować, ale również z tytuły prac nad naprawą planety i lepszym przygotowaniu jej do Wzniesienia.

Te opisy zostały stworzone przez Galaktyczną Federację Światła w celu podzielenia się z wami informacjami dotyczącymi wyglądu niektórych z naszych częściej wykorzystywanych statków. Wielu zwas,współpracujących z nami, odnajdzie się na ich pokładzie, aby następnie odbyć kompletną wycieczkę po ich wnętrzach wraz z przeglądem ich działania i możliwości. Pragniemy, aby jak najwięcej spośród was zapoznało się i przyzwyczaiło do naszych statków, dzięki czemu nie będzie strachu podczas naszego zejścia na Ziemię. Są pośród was tacy, którzy boją się jednostek operacyjnych Kabała, a my chcemy was zapewnić, że Kabał nie będzie miał pozwolenia na zakłócanie ani naszych planów związanych z Ujawnieniem, ani naszych osobistych relacji i współpracy z wami.

Ci spośród was, którzy są zainteresowani współpracą z nami, nie mają żadnych powodów do zmartwień w kwestii trików ze strony Kabała. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową i podejmiemy każdy konieczny krok, aby upewnić się o waszym dobrym samopoczuciu. Posiadamy sprawdzone metody radzenia sobie z Kabałem i ich sprzymierzonymi siłami militarnymi i podejmiemy wszelkie środki zaradcze w razie jakichkolwiek prób w zakłócaniu naszych planów. Nie macie żadnych powodów do zmartwień i stanie się to dla was jasne, kiedy pierwszy z was rozpocznie z nami osobistą współpracę. Te osoby będą dostarczać raporty dla waszego świata o ich doświadczeniach i podzielą się dowodami spędzonego wraz z nami czasu, na pokładzie naszych statków. Będzie to znak, że wszystko jest w porządku i że nie ma się czego obawiać.

Stopniowo będziemy powiększać nasz program rekrutacyjny, w miarę jak wszystko będzie się posuwać do przodu i gdy więcej z was nauczy się nam ufać i zyska pewność co do swojego bezpieczeństwa. Będziemy rekrutować z każdego zakątka waszego świata, gdyż czujemy, że jest to ważne, aby zjednoczyć ludzkość w tym historycznym czasie. Niektórzy z was spotkają po raz pierwszy w życiu nie tylko tych z innych światów, ale będziecie także odwiedzać tych z innych krajów, których nigdy do tej pory nie odwiedziliście. Będzie to potężny krok dla ludzkości w waszym świecie, która stanie się jednością z wieloma innymi, z różnych miejsc, od których byliście odseparowani przez aktualny trójwymiarowy stan. Te ściany burzą się i nie będziecie już dłużej oddzieleni od tych, z którymi pragniecie być. Będziecie jednością i będziecie posiadać swoich reprezentantów w Radach Galaktycznych jako jedna rasa, Rasa Ludzka.

Istnieli ludzie, którzy wraz z narodami wymarli w toku ich historii, jednakże to się nie przytrafi waszej rasie. Wy przetrwacie i będziecie nadal wspaniale wzrastać w waszej wspólnej podróży, połączeni w jedność. My, Galaktyczna Federacja Światła, jesteśmy tutaj licznie, aby wspomóc was w tych wyzywających czasach, aby Rasa Ludzka mogła zabłysnąć w swoim wspólnym momencie, żyć dzieląc się swoją kulturą, historią i opowieściami poprzez cały wszechświat. Właśnie to oczekuje na waszych ludzi i razem nie pozwolimy, aby cokolwiek stanęło na drodze do waszego przeznaczenia. Będą góry na które trzeba będzie się wspiąć i przeszkody, które trzeba będzie usunąć, jednakże razem dokonamy tego wszystkiego, aby wasza rasa mogła żyć i dzielić się opowieściami. A będziecie mieć o czym opowiadać.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 16.03.2012, przekaz przez Grega Giles

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: