Zarówno Ciemni jak i ci ze Światła muszą przestrzegać praw Wszechświata

.

Przetłumaczył Michał, witaj Michale 🙂

.

Ciemni muszą ugiąć się pod naciskiem jaki na nich wywieracie.  Nigdy nie przypuszczali, że możecie wykazać się taką siłą, że zostali oni powstrzymani przed osiągnięciem swoich celów.  Z powodu rosnących poziomów świadomości, które ciągle osiągają nowe poziomy, nie mają skąd czerpać energii potrzebnych im do osiągnięcia sukcesu.  Ich sekrety się wydały i na każdym kroku napotykają na kwestionowanie ich autorytetu.  Widzą swoje bazy w gruzach, a uzbrojenie zniszczone bądź usunięte w celu zapobiegnięcia realizacji ich planów.  Są w rozsypce, ciągle jednak nie mogą zrozumieć lub zaakceptować że ich dni dobiegły końca.  Jednakże, ciągle stawiamy im czoła na każdym kroku upewniając się, że nie wywołają żadnego dużego wypadku.  Wiemy wszystko o ich nieudanych operacjach ‚fałszywej flagi’  i odpowiedzą za swoje zdradzieckie próby wywołania następnej wojny światowej.   Stwierdzamy ponownie, ta wojna nie zyska pozwolenia i prosiliśmy Illuminati by zaprzestali prób wywołania jej.  Nowa Era, która właśnie się rodzi i związany z nią postęp nie zostaną powstrzymane przez żadne czynniki zewnętrzne.

Tak więc, moi Drodzy, nie macie żadnych powodów do obaw, kiedy słyszycie o planach opóźnień  i najlepiej je ignorować, jako że to my z Galaktycznej Federacji dowodzimy.  Ani wy ani my nie przeszliśmy tej drogi , by teraz zostać powstrzymanymi lub doznać rozczarowania i jak już wcześniej stwierdzaliśmy, zwycięstwo jest nasze.  Zgarnianie Ciemnych już się zaczęło i zostaną oni umieszczeni tam, gdzie nie mogą już mieszać się w waszą ewolucję.  Prawa Wszechświata są dosyć jasne i nieodwołalne i zarówno Ciemni jak i ci ze Światła muszą ich przestrzegać.  Jednym z tych które było mocno używane jest Prawo Przyciągania, pomimo że przez większą część waszych inkarnacji nie rozumieliście konsekwencji swoich akcji.  Ciemni je rozumieli i wykorzystali tę przewagę, aby wzmocnić się waszym kosztem.  Jednakże, jako że przyjęliście Światło do siebie, przyciągnęliście go do Ziemi jeszcze więcej, co przechyliło szalę na waszą korzyść.

Faktem jest że w końcu Światło zawsze wygrywa bitwy z Ciemnością, nawet jeżeli ta chwilowo przeważa. Jaka jest większa nagroda niż wasze Wzniesienie, do którego przeszliście długą drogę.  Były momenty że wołaliście do Boga, że zostaliście opuszczeni, podczas gdy sami się odizolowaliście.  Winiliście Boga za śmierć i destrukcję, jednak to Człowiek szedł na wojnę z chciwości i żądzy majątku sąsiadów.  Dużo czasu zajęło dostrzeżenie jak bezcelowe było to wszystko i prawdziwie nie ma tu zwycięzców, ani przegranych.  W końcu, całkiem słusznie, domagacie się końca wojny i Bóg odpowiedział na to wezwanie.  Zarządzonym zostało przez Boga, że wojna się skończyła, a naszym zadaniem jest upewnienie się, że tak jest.

Nieuchwytny pokój, którego poszukiwaliście przez eony wkrótce będzie wasz i wszystkie formy agresji zostaną zabronione tym, którzy zignorowali by Boski Dekret.  Dusze, które ciągle jeszcze kryją myśli tego rodzaju przekonają się, że ich wibracje są takimi, iż nie otrzymają pozwolenia na wejście w wyższe wibracje Wzniesienia. To nie jest miejsce dla czegokolwiek innego niż Światło i Miłość, które istnieją w wyższych wymiarach.  Jeżeli chcecie doznać Wzniesienia, upewnijcie się że przejrzycie i wyczyścicie bagaż, który przynieśliście ze sobą.  Każde słowo, akcja bądź uczynek, które są z niższych wibracji będą sprawiały wrażenie bycia nie na miejscu, więc powinniście być w stanie stopniowo usunąć je ze swoich normalnych zachowań względem innych.  Bądźcie dla innych takimi, jakimi chcielibyście, aby oni byli wobec was, a stworzycie pokój i harmonię wokół was.

Jak zauważyliście czas przyspiesza bardziej niż kiedykolwiek i tydzień zdaje się trwać ledwie kilka dni i każdy tydzień pełen jest możliwości, które mogą odmienić wasze życia.  Media ciągle jeszcze są związanie i niewiele z tego co się naprawdę dzieje dociera do waszych oczu i uszu.  Jednakże odnosimy sukcesy w pracy na rzecz wolnej prasy i kiedy ograniczenia zostaną zniesione, zostaniecie niemalże przytłoczeni raportami o codziennych wydarzeniach.  Gdy będziemy mogli bezpiecznie stanąć przed wami, nastąpią normalne programy telewizyjne, które udostępnią platformę pozwalającą nam opowiedzieć o naszych planach i waszej przyszłości.  Najważniejszą rzeczą jest ukojenie ludzkiego strachu i udowodnienie, że przyszliśmy w pokoju i że my jesteśmy przyszłymi wami.  Wszystko jest zaplanowane dla waszego podniesienia i dobra i jakiekolwiek zmiany by nie nastąpiły, wy będziecie tymi którzy mają dużo więcej do zyskania niż do stracenia.

W miarę jak zbliżacie się do Wzniesienia wraz z Matką Ziemią, musi nastąpić całkowite oczyszczenie i będzie to oczyszczenie lądu, mórz, oraz atmosfery, które zostały mocno zanieczyszczone.  Częściowo dokonało się to przez naszą obecność i użycie naszych wyższych technologii.  Naszym zadaniem zawsze było utrzymanie balansu na Ziemi i zrobiliśmy to do punktu, w którym nie pozwoliliśmy jej odchylić się zbytnio od jej osi.  Trzęsienia ziemi są naturalne, ale zmniejszyliśmy ich efekty tam, gdzie stanowiły największe zagrożenie dla ludzkości.  Są one metodą zaangażowania się Matki Ziemi w jej własne oczyszczenie i witalność, niezbędną, jeżeli ma zostać przywrócona do jej pierwotnego stanu.

Prędzej czy później, każdy z was będzie musiał stawić czoło prawdzie o waszym pobycie na Ziemi.  To co wam mówiono jest dalekim echem prawdy i było często zniekształcane tak, aby pasowało tym, którzy was kontrolują.  Jednak rodzicie się wolni i uprawnieni do wyrażania się jako Istoty Duchowe poprzez fizyczne doświadczenie.  Ten stopień wolności bardzo niedługo będzie wasz i zapomnicie o trudnych czasach dualności, pomimo że lekcje których się nauczyliście pozostaną z wami.  Ostatecznie docenicie jak wielkie doświadczenie było waszym udziałem i jak bardzo posunęło to  naprzód waszą ewolucję.  Po to, w rzeczy samej, przybyliście na Ziemię i był to cudownie oświecający czas, którego nie będziecie żałowali.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jest nam bardzo miło, że w końcu otrzymujecie dowód, którego pragnęliście, potwierdzający że Ciemni są odwrocie.  Nie ma się gdzie ukryć, i nie ma ucieczki przed sprawiedliwością, nie musicie się więc przejmować ich losem.  Jak każda dusza, która kiedykolwiek chodziła po Ziemi, podlegacie Uniwersalnemu Prawu i nikt nie jest ponad nim.  Te prawa jednak nie nakładają kary, zamiast tego dają szansę naprawy waszych pomyłek.  Wszystko dzieje się podczas, gdy otacza was energia Bezwarunkowej Miłości, że powinniście wiedzieć jak bardzo jesteście kochani przez Boga.

Dziękuję SaLuSa.

SaLuSa, Marzec 14, 2012, Mike Quinsey

http://galacticchannelings.com/english/mike14-03-12.html

_______________________________________________

Serdeczne podziękowania za wsparcie dla bloga dla Ewy S. i Beaty Bronisławy B-B.

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Mar 19, 2012 @ 18:08:44

  Kochani Czytelnicy, myślę że nadszedł już czas, aby zrobić sobie krótką przerwę w komentowaniu przed świętami WN, chyba wszyscy tego potrzebujemy.

  Zasady komentowania są nadal ignorowane. Pomiędzy pięknymi, pełnymi mądrości i miłości komentarzami, które bardzo doceniam i lubię czytać, ego i duma duchowa panoszy się na całego (i siebie z tego nie wyłączam) – „moja opinia tylko się liczy i tylko moja prawda jest najprawdziwsza, mam prawo cię krytykować, podziwiaj moje ‚mądre’ opinie i zobacz jak bardzo jestem uduchowiony/a, i jak daleko jesteś za mną w tyle”, itd. itd. Ciągła potrzeba krytykowania, negowania myśli innych i podziały – czyli 3G nadal rządzi!

  Jogananda powiedział ” Duma duchowa jest największą pułapką na drodze do samourzeczywistnienia”
  Deepak Chopra powiedział (parafrazuję) „Tylko wtedy, kiedy się pozbędziesz potrzeby wyrażania swoich opinii, otworzysz drogę do głębi duchowości ”

  Składam Wam wczesne życzenia Wesołych, Błogosławionych Świąt Wielkanocnych i mokrego śmingusa dyngusa 😉

  Przekazy będą dalej publikowane, z przerwą tygodniową przed świętami –

  Zawsze w Miłości i Świetle — Krystal [♥]

 2. hasan
  Mar 19, 2012 @ 13:37:55

  http://fakty.interia.pl/polska/news/cba-przechwycilo-falszywe-obligacje-o-wartosci-100-mln,1773726

  to mnie zdziwiło że nawet w polsce zaczeli likwidować fundusze ciemnym tego bym się nie spodziewał a to już któraś akcja gdzie są przechwytywane te fundusze upadłych

 3. janina
  Mar 19, 2012 @ 09:57:20

  Myślę że przeczytanie tej książki będzie przydatne w tych czasach Jest w PDF.

  http://www.thiaoouba.com/misja.pdf

  Pozdrawiam Janina.

 4. Mayan
  Mar 19, 2012 @ 09:41:29

  Witam Wszystkich,,kochaną ,mądrą i odważną Krystal ,tłumaczy,i Was kochani
  To jest jeden z wielu filmików Joachima Werdina, myślę że jest zgodny z tym ,o czym czytamy w przekazach :

  serdecznie pozdrawiam ze Światłem i Miłością

  [♥] -K

 5. Danina Serda
  Mar 19, 2012 @ 06:34:04

  Witam Wszystkich serdecznie.Nawet kropla drąży skały dlatego przekazuję każdego dnia każdemu z kim rozmawiamy o tym aby zapoznały się ze stroną TRANSFORMACJA 2012.Ściskam się gorąco Krystal za stworzenie tej Strony.Dina

  wspaniale Dina, przesyłam promyki miłości [♥] – K

 6. Cahetel
  Mar 19, 2012 @ 01:22:54

  Droga Krystal ! Kochani !
  Michale to bardzo budujący przekaz. Cały ten przyspieszony proces naszego „dojrzewania” do dojrzałości życia w pełnym świetle Ducha i Duszy jest doprawdy porywający. Chciałbym podzielić się z Wami refleksją dotyczącą zmian jakie zaszły i wciąż zachodzą w naszej świadomości na przestrzeni tygodni, miesięcy i lat. Jeśli znajdziecie wolny kwadrans, proszę posłuchajcie tego nagrania które zrobiłem 7 lat temu w „słynnym” z pojawiających się tam kręgów – Wylatowie. Mam wrażenie, że to co mówią szczerze i otwarcie ludzie których tam spotkałem jest drobnym ale i wciąż jeszcze aktualnym obrazem tych zmian w postrzeganiu rzeczywistości.
  Pozdrawiam wszystkich z Serca !

 7. planetariusz
  Mar 19, 2012 @ 01:02:57

  Bardzo, źle ,że tak większość myśli -mój głos wiele nie pomoże i kilka tys.głosów odpada a przeciwnik wygrywa.Tak zawsze jest czy to chodzi o wybory rządu,Prezydenta itd.a później są narzekania,typowe dla Polaków.Więcej dyscypliny Obywatele Świata a w przyszłości Galaktycznej Federacji. Idźcie za głosem serca a nie za rozleniwionym Ego.Czasu jest mało i nie można lekceważyć naszej sytuacji,każdy głos jest ważny.Pozdrawiam wszystkich pracujących operatorów Światła.GF.nam pomaga ale najwięcej zależy od nas samych to nam powinno zależeć zbierać punkty pomagające nam w wzniesieniu.Objawienie wszystkich powietrznych statków GF.Może tylko pomóc innym nie wtajemniczonym w Plan podniesienia Ziemi do 5d.

 8. El-Babel
  Mar 19, 2012 @ 00:20:59

  witam wszystkich
  Kochani, ja ze swojej strony dodałabym również i ten film:

  teraz i kościół przyznaje się,że coś wie. Oj dzieje się:)
  pozdrawiam w świetle i z miłością

 9. danna
  Mar 18, 2012 @ 23:13:21

  ciekawy filmik pt. po ujawnieniu

  pozdrawiam cieplutko d.

  • ewa
   Mar 18, 2012 @ 23:52:26

   zastanawia mnie sens zbierania podpisów pod petycją, sporo podpisów brakuje, czas się kończy, może to już nie ma znaczenia!
   serdeczności

   ewa, jeśli uważasz, ze nie ma znaczenia, to nie podpisuj, prawdopodobnie myśli tak samo jak Ty, kilkanaście tysięcy osób. Pozdrawiam – K

   • danna
    Mar 19, 2012 @ 12:37:28

    Bashar – prekognicja wydarzeń – kto wie, a może to jeszcze nie ten czas?Zbyt niska świadomość ludzi odnośnie tematu UFO ?Jeśli ujawnienie nastąpi w tym czasie, o którym mówi Bashar – nie wiem , czy będę jeszcze żyła aby to zobaczyć , ale jestem optymistką , pozdrawiam cieplutko d.

   • ewa
    Mar 19, 2012 @ 14:04:22

    “nie ma znaczenia” w tym sensie, że ujawnienie nastąpi tak czy inaczej, nie ma od tego odwrotu i nie ma siły, która to uniemożliwi.
    serdecznosci

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: