Gdyby nie ten strach, bylibyśmy już pomiędzy wami

.
Przetłumaczyła Sandra
.
.
Posiadacie siłę, aby wytrwać, a wiara jest tym czego musicie szukać, aby się teraz utrzymać. Trzymajcie się swoich przekonań, nie pozwólcie sobie na zejście z obranej drogi, a to zabierze was poza wszelkie limity, które was dzisiaj wiążą. Wasza podróż była długa i wielokrotnie zmienialiście kierunek drogi, ale zawsze potrafiliście odnaleźć centralną ścieżkę, która prowadzi do Światła. Podążajcie tą ścieżką, a zaprowadzi was ona tam, dokąd chcecie iść. Jest wiele przeszkód i wielu ludzi, którzy umiejscowili te przeszkody przed wami. Waszym zadaniem jest dostrzec te bariery i znaleźć drogę, która pozwoli wam je pokonać bez zbytniego zboczenia z kursu.  Dziś jest jeszcze wiele przeszkód na waszej drodze do Wzniesienia i pomimo, że ta droga jest dość krótka, nadal czeka na was wiele wyzwań w tym okresie.  Niektóre z tych prób będą waszymi największymi wyzwaniami w tym, jak i we wszystkich poprzednich inkarnacjach.  Wiemy, że możecie im podołać i wspólnie uda nam się to zrobić, zwłaszcza, że jesteśmy tutaj, aby wam pomóc w każdy możliwy sposób. Właśnie po to przybyliśmy, nie ma innego powodu.  Jednym z wyzwań dla wielu z was w tym czasie, będzie odnalezienie zrozumienia tej sytuacji i pokonanie strachu, który odczuwacie względem nas i powodu naszej obecności. Wiele zależy od waszych umiejętności współpracy ze sobą nawzajem i to od was zależy także jak szybko przezwyciężycie strach, pozostawicie za sobą wątpliwości i brak zaufania i ujrzycie nas nie jako inwazję, ale jako waszą rodzinę, którą w rzeczy samej jesteśmy.  Wiele zadań stoi przed nami, którym musimy podołać wspólnie. Widzimy, że wielu z was, którzy doszli do zrozumienia kim jesteśmy, jest skłonnych nas zaakceptować, a to rozgrzewa nasze serca i podnosi nas na duchu.  Prosimy tych, którzy byli w stanie osiągnąć to zrozumienie, aby pomagali innym dojrzeć nasze prawdziwe intencje i powody naszej obecności. Pomóżcie im zobaczyć, że w tym Wszechświecie wszystkie istoty przybywają na pomoc tym w potrzebie.  Separacja i odłączenie, których doświadczyła ludzkość przez długi czas poprzez historię, i których doświadcza także dziś, są poprostu iluzją waszej trójwymiarowej podróży i nie mają żadnych realnych podstaw.
.
Tak jak powiedzieliśmy, wasza kolektywna rzeczywistość jest na progu transformacji i większość z tego co rozumiecie jako normy, rozpłynie się robiąc miejsce dla waszej nowej rzeczywistości.  Będzie to wielkie wyzwanie dla wielu z was, ale tak jak mówiliśmy, będzie to jedno wyzwanie z wielu.  Podołanie tej próbie pomoże wam podołać wielu innym, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc wam w ukończeniu wielu zadań, jednakże nie możemy tego zrobić dopóki wy nie znajdziecie drogi na podołanie wyzwania strachu.Mówiliśmy wiele o strachu i o tym jak szkodliwy może być dla was, zarówno jako kolektywu jak i indywidualnie i powinno być teraz dla was jasne jak strach odgrywa kluczową rolę w wielu sytuacjach w tym czasie.  Gdyby nie ten strach, który każe wam bać się nas i nie ufać nam tak bardzo, bylibyśmy już pomiędzy wami, pracując razem nad zakończeniem wielu ważnych zadań o których mówiliśmy.  Zegar tyka i musimy ruszać. To od was jako kolektywu zależy znalezienie zaufania do nas w waszych serca i ufności w to, że ten Wszechświat ma wam wiele do zaoferowania. Nigdy nie twierdziliśmy, że to będzie łatwe.  Widzimy to jako ogromne wyzwanie dla waszego społeczeństwa i jest to także wielkie wyzwanie dla naszych pracowników Światła, którzy stoją na linii frontu robiąc co w ich mocy, aby ułożyć te bezpodstawne obawy do snu.
.
W tym czasie prosimy was, naszych pracowników Światła, abyście wytrwale kontynuowali parcie naprzód i rozsiewali waszą prawdę i Światło.  Robicie wspaniałe postępy i możemy już dostrzec dzień, w którym będziemy mogli bezpiecznie pracować pośród was.  Wielu z was jest już gotowych nas zaakceptować i rozpocząć te wspólne projekty i jest to coś czego i my pragniemy.  Gdybyście mogli zobaczyć jakie ogromne postępy zrobiliście od rozpoczęcia zadania informowania waszych braci i siostry o naszej obecności i pokojowych intencjach, bylibyście równie podniesieni na duchu jak my i wiedzielibyście, że ta część waszej misji dobiega końca, i tak w istocie jest.  Kontynuujcie swoje wysiłki wiedząc to i pozwólcie aby dało wam to siłę przekonywania do burzenia murów i barier które pojawiają się przed wami. Pokładamy w was nic innego, jak wiarę. Było tak zawsze i zawsze tak będzie.

Gdy będziemy pewni, że w waszym świecie są już położone porządne fundamenty na zrozumienie nas i dlaczego tutaj jesteśmy, będziemy mogli postępować z naszymi planami Ujawnienia, co zabierze nas to punktu, w którym rozpoczną się bardziej osobiste interakcje z wieloma wybranymi osobami, z którymi rozpoczniemy wiele kluczowych zadań, które umożliwią wam gładkie przejście przez proces Wzniesienia. Widzimy, że wielu z was jest gotowych i chętnych do rozpoczęcia pracy z nami i jesteśmy bardzo uradowani widząc to. Okazujcie nadal swoją wiarę w nas, a rozsieje się to na waszych braci i siostry, którzy, bez waszego przykładu, bali by się nas i naszych intencji. Pozwólcie im zobaczyć, że nie jesteśmy obcymi i że nie ma powodów do obaw. Gdy będziemy mogli rozpocząć naszą współpracę z niektórymi z was, inni będą mogli zobaczyć dowody tej współpracy poprzez konkretne placówki medialne i widzimy, że będzie to miało głęboki wpływ na masową świadomość w waszym świecie. Taki jest plan, i prosimy was abyście kontynuowali tworzenie podstaw, dzięki czemu będziemy mogli sięgnąć do kolejnego ważnego etapu.

Chcielibyśmy rozpocząć początkowe etapy tej części operacji zaraz po ogłoszeniach w mediach, dotyczących aresztowań członków Kabała.  Jest to nasza rama czasowa i zwracamy się do was z prośbą o pozostanie w pogotowiu, gdy zaczną napływać informacje o tych aresztowaniach i abyście byli czujni w obliczu kolejnej fazy naszej operacji. Szczegóły zostaną wam przedstawione w odpowiednim czasie przez nasze kanały  z czasem, również przez niektóre z waszych mediów.  Prosimy abyście nadal dzielili się tymi wiadomościami i informacjami dotyczącymi tych wszystkich wydarzeń i dziękujemy wam za wasze ogromne wysiłki dla tej sprawy. Wasza praca robi różnicę i chcemy powiedzieć, że już prawie osiągnęliście koniec tej fazy całej operacji i widzimy, że wielu z was naprawdę cieszy się na kolejny etap waszej misji, która jest już tuż przed wami.

Wasz świat z pewnością stanie się bardziej zielony, gdy będziemy mogli rozpocząć nasze wspólne projekty. Mamy wam wiele do zaoferowania i oczekujemy, aby móc was w ten sposób wesprzeć. Tak to się wszystko odbywa w tym wszechświecie, gdzie Istoty i światy z całego kosmosu przybywają na pomoc innym, w czasach potrzeby.  Wy jesteście właśnie tymi w potrzebie i wierzymy, że zgodzicie się, że nasza pomoc będzie dla was korzystna.  W nadchodzących dniach wszystko stanie się jasne dla tych którzy będą chcieli patrzeć, w jaki sposób możemy was wspierać i czujemy, że w tym czasie zostaniemy ciepło przywitani przez większość waszych ludzi.  Pozwólcie, że póki co skoncentrujemy się na zadaniu przed nami, a później będziemy z wami dyskutować co to wszystko za sobą pociąga i ponownie zwracamy uwagę, że czas się powoli kończy i musimy naciskać, aby trzymać się harmonogramu.

Patrząc poza wszystkie wyzwania, które piętrzą się przed wami, widzimy nagrodę za wszystkie wasze wysiłki w postaci pięknej nowej Ziemi, którą będziecie mogli nazywać domem. Umocnieni przez wielką mądrość, którą zdobyliście poprzez wiele inkarnacji, będziecie w stanie wykorzystywać te doświadczenia w waszym nowym życiu i nowym świecie, utrzymując je w bezpieczeństwie przed błędami, które popełniliście w przeszłości. Po to właśnie były te wszystkie doświadczenia, abyście poprzez doświadczanie uczyli się, niekiedy poprzez szorstkie lekcje, a wszystko to w imię kreacji. Już bardzo niebawem wszyscy otrzymacie swoją nagrodę, na którą zasłużyliście, jako że jest to piękna część tego niekończącego się procesu. Otrzymacie nowy dom, dziewiczy i świeży w każdym aspekcie, abyście mogli nadal iść i rozpocząć nowe przygody i nowe lekcje w waszej niekończącej się podróży.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 12.03.20, przekaz przez Grega Giles

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. basia
  Mar 17, 2012 @ 17:24:57

  Sandro dziękuję za twoje tłumaczenie.
  Słuchałam audycji z twoim udziałem na „Wolnej ludzkości ”
  piękne wibracje, energia miłość, świetnie się słucha!
  dzięki tej audycji, przekonałam się do przekazów GF 🙂

  • Nebrajeska
   Mar 17, 2012 @ 19:27:27

   Droga Basiu,

   Bardzo sie ciesze, że podobała Ci się audycja, jednak trzeba pamiętać, żeby do niczego nie być w 100% przekonanym:) Niemniej dziękuje za wsparcie:))
   Sandra

   • basia
    Mar 18, 2012 @ 10:11:40

    Sandro, wiesz zgadzam się z tobą ,ze zawsze należny mieć taki margines w czytaniu przekazów, ale powiem ci coś , co przyszło do mnie podczas słuchania twojej audycji.
    Tłumacząc przekazy Federacji , jesteś nie tylko ich tłumaczem z języka angielskiego na polski, jesteś tez kanałem ( głównej mierze kanałem , a potem tłumaczem )dla wibracji i energii jaka płynie poprzez ciebie, poniewaz warto o tym pamiętać, ze wibracje płynące z przekazu , maja większą sile dotarcia do potencjalnego czytelnika i niż słowa,a to co płynęło podczas audycji było piękne.
    Płynęła ogromna Miłości i czyste wibracje Światła :)))
    pozdrawiam serdecznie

 2. danna
  Mar 17, 2012 @ 08:59:11

  Bashar mówi o pierwszym kontakcie

 3. Fred.
  Mar 17, 2012 @ 00:58:13

  Paulo! Wiadomość dla Ciebie umieściłem omyłkowo niebezpośrednio pod Twoim komentarzem 15.03. Pozdrawiam!

 4. Fred.
  Mar 17, 2012 @ 00:53:25

  Przekazy Federacji niezbyt mi pasują do przekazów na YT, Bashara. Możliwe, że mam mało danych, choć nie tłumaczy to niespójności logicznej. Zgadzam się w pełni za to z ideą pozbywania się wewnętrznego strachu. Praca z własnymi lękami pomaga tworzyć lepszy świat, każdemu zainteresowanemu. W końcu jesteśmy odzwierciedleniem rzeczywistości, czy nie? Pozdrawiam każdą Świadomość w jej aktualnej pozycji Wszechświata!

 5. Danina Serda
  Mar 16, 2012 @ 22:54:38

  Byłam dzisiejszego wieczoru przy teleskopie piękna noc a na niebie nagle zobaczyłam płynący po niebie kosmiczny statek.Radość moja była ogromna.Pozdrowiłam Go serdecznie.NIe mogę się doczekać Waszego ujawnienia się.Przesyłam serdeczności.Dina

 6. Łukasz
  Mar 16, 2012 @ 16:53:23

  Już sobie wyobrażam tą radość i emocje . Nie mogę się doczekać pozdrawiam Łukasz 🙂

 7. sonnyy5
  Mar 16, 2012 @ 14:27:18

 8. Diana
  Mar 16, 2012 @ 13:02:50

  Wczoraj uświadomiłam sobie na jakim etapie jestem. Porównam to do dwóch sytuacji.

  1. Wyobraźcie sobie, że płynę a dokładnie niesie mnie rwący nurt rzeki. (nasza rzeczywistość) . Czuję,że jej przyspieszenie świadczy o wodospadzie (nasza intuicja, która na nowo pojawia się w naszym życiu). Zauważam solidną gałąź z ufnością – (również pojawiającą się coraz częściej w naszych sercach), chwytam się i jej. Jestem bezpieczna, choć od czasu do czasu rzeka mnie zmoczy i spróbuje ponownie wciągnąć w swój nurt. . Nie ma paniki , tylko obserwacja, może ktoś przepłynie obok i będzie chciał również wejść na tę lub stojącą obok gałąź. I tak do czasu aż woda się uspokoi.

  2. Biorę udział w wyścigu samochodowym o nagrodę, którą i tak otrzyma reprezentacja organizatora wyścigu (rzeczywistość) Zauważam bezsens tego wysiłku (intuicja). Z ufnością i przekonaniem zaczynam hamować, aby zjechać na pas w którym będę mogła przeczekać te zawody. Oczywiście widzę wokół siebie pędzące nadal samochody, które jeszcze od czasu do czasu trochę mnie obijają swoją karoserią. (zatrzymanie i obserwacja) Na szczęście inne samochody również widzą moje zachowanie, zastanawiając się (a Ten to co, już jemu nie zależy, a może wie to czego ja nie wiem?), odważnie robią to samo i zjeżdżają na prawy pas, umożliwiając innym, uczestniczenie w zawodach.

  3 Pamiętacie fragment filmu „Wehikuł czasu” – bohater siedzi na fotelu TU i TERAZ a przed nim zmieniające się obrazy rzeczywistości .

  Czy nie czujecie się podobnie? Chyba nasi Gwiezdni Bracia o tym mówią w przekazach. Brak lęku, gdyż weszliśmy do naszego „wehikułu” – Świadomość tego co się dzieje i mojego zadania w tym procesie. Na ten moment – poznany wzorzec- pewność- wycentrowanie- spokój.

  Pozdrawiam z Poznania, gdzie czyste niebo i cudowne słońce.
  Jutro wyciszenie na łonie natury – sprawdzę jak się mają tulipanki na działce.

  • Renata
   Mar 17, 2012 @ 21:16:53

   U mnie w lubelskim też nie widzę już smug chemtrails, które w poprzednim roku były zmasowane, pamiętam jak w ciepłą wrześniową niedzielę zasnuli tym niemal całe niebo, dwa samoloty latały nad domem do obrzydzenia. Wygląda na to, że to zasługa nie kogo innego jak naszych wspaniałych gwiezdnych braci!!!Marzę o dniu, w którym usłyszę o nich w mediach. Jestem spokojna o losy Ziemi, manipulacje plutokracji nie wywołują we mnie strachu, po prostu wiem, że jesteśmy skazani na sukces!!!Życzę wszystkim wiosny w sercach.

  • Mariusz
   Mar 17, 2012 @ 21:36:06

   Ad. 1 Czy nie pomyślałaś, o tym, że zawsze jesteś bezpieczna, niezależnie od tego co się dzieje? A może chodzi o to, żeby popłynąć i „spaść” w tym wodospadzie? Jeśli przez ten przyspieszający nurt rozumiemy przyspieszenie, które jest niezaprzeczalne, czy taka asekuracja jest niezbędna?

   Namaste

   • Diana
    Mar 18, 2012 @ 00:11:33

    odp. dla Mariusza : Doskonale rozumiem, Twoje pytanie.:)
    W tym przykładzie „nurt rzeki” symbolizuje to wszystko co wzbudza lęk, złość, żal. To wszystko co obniża nasze wibracje, dlatego siedzę sobie spokojnie na „gałęzi”. Pokazując, że można wprowadzić spokój i ufność, uśmiech w serca tych co jeszcze są w tym nurcie, podając im pomocną dłoń, jeśli tylko będą chcieli. Mając oczywiście świadomość „przyspieszenia” , które działa na naszą korzyść.

    Ślę promienny uśmiech

    • Mariusz
     Mar 18, 2012 @ 09:25:38

     Czułem, że chyba jednak pewnie rozumiemy przez nurt coś innego. To tylko nazewnictwo…

     Tak czy inaczej życzę Ci dużo promieni Słońca na Twej drodze. 🙂

 9. danna
  Mar 16, 2012 @ 10:29:52

  Czekamy na Was kochani z utęsknieniem ,pozdrawiam cieplutko d.

 10. werka
  Mar 16, 2012 @ 07:42:50

  Świetny blog. Trafił na moją ulubioną listę.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: