Benjamin Fulford – raport 13 marca 2012

.

Przetłumaczyła Krystal

Raporty tłumaczę tego samego dnia i nie jestem w stanie zweryfikować ich prawdziwości.  Czytajcie z otwartym umysłem, mając na uwadze, że jest to nie tylko ujawnianie informacji dla ludzkości, ale także walka słowna ze starymi władcami tego świata.  Bądźcie też świadomi, że Fulford nie czyta czanelingów i nie ma informacji od  naszej Rodziny Gwiezdnej, takich jak, że nie ma już pozwolenia na większe wybuchy, szczególnie nuklearne na Ziemi.  Jego odważna działalność dla dobra ludzkości i walki z kabałem opiera się m.in. na współpracy z tajnym chińskim stowarzyszeniem i informacjach od  różnych, wpływowych insiderów. Poniżej 2 filmiki Fulforda udostępnione przez dannę i bela.


Nadszedł czas, by szturmować Bastylię, vive la revolution!

Finansowa wojna, która intensywnie szaleje co najmniej od 2001 roku może ostatecznie się zakończyć.  W tym tygodniu trzykrotne wysiłki na rzecz przekonania lucyferycznego kabała bankowego do poddania się są realizowane.  W pierwszym, rząd chiński ogłosił, że rozpocznie masową instalację słonecznych i wiatrowych urządzeń energetycznych na dachach na całym świecie w celu uwolnienia ludzkości od  kontrolowanej energii przez kabalistyczną sieć.  W drugim, kontrolowane banki centralne przez kabała zostaną poproszone o naprawienie niedotrzymanych obietnic przez odkupienie instrumentów finansowych wspieranych przez złoto skradzionego od ofiar Holokaustu podczas II wojny światowej. Trzeci wysiłek jest nadal utrzymywany w tajemnicy, ale w istocie jest to obietnica rozpoczęcia oddolnej rewolucji w kontrolowanych przez kabała krajach takich jak Włochy, Francja, Niemcy, Wielka Brytania i USA, chyba że kraje te zaprzestaną swoją nieustanną politykę straszenia wojną.

Aresztowanie Billa Gatesa, ogłoszenie we włoskiej gazecie, że papież poda się do dymisji 15 kwietnia i obecność amerykańskiego marszałka towarzyszącego agentom kabała takim,  jak Timothy Geithner, to wszystko sygnały, że bardzo mało pozostaje opozycji.

W zeszłym tygodniu chińska delegacja spotkała się z przedstawicielem Towarzystwa Białego Smoka w Tokio.  Na spotkaniu zostało osiągnięte nieformalne porozumienie, w którym strona chińska zobowiązała się do zapewnienia obiektów produkcji i finansowania nowych technologii energetycznych. Rozpoczynając rewolucyjną, dachową kombinację turbiny wiatrowej i słonecznego panelu, będą one rozpowszechniane bez wstępnej przedpłaty dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw na całym świecie. Ci gospodarze będą następnie płacić instalatorom równowartość ich obecnego rachunku za energię przez 5 lat, po czym staną się oni niezależni energetycznie.  Jest to konkretny i realistyczny sposób, aby dać czas kartelowi energii atomowej i opartej na paliwach kopalnych, znalezienie nowej linii biznesu.

Inne  technologie „darmowej energii”, jeśli okaże się, że istnieją, mogą być zastosowane w zastępstwie tych urządzeń, ale dopiero po ustaleniu bezpieczeństwa.  Instalacje tych urządzeń będą również wprowadzane stopniowo tak, aby istniejące korporacje energetyczne miałyby wystarczającą ilość czasu na transformację do nowej linii biznesu.  Toyota też już rozpoczęła swój atak na przemysł paliw kopalnych, produkując samochody, już teraz na rynku, które uzyskują ponad 100 kilometrów z litra lub ponad 300 mil z galona.

W innym, bardziej bezpośrednim posunięciu, kabał bankowy zostanie wezwany do złożenia 15 bilionów dolarów dotacji dla celów zakończenia wojny, ubóstwa, zatrzymywania zniszczeń środowiska naturalnego i uwolnienia ludzkości od harówki, nędzy i choroby.  Będzie to wymagało konkretnego rzeczywistego ruchu, o którym w tym czasie nie możemy pisać szczegółowo, ujawniając tylko, że wiąże się to z poproszeniem nazistów Odessy / Busha o spłatę złota ukradzionego ofiarom holokaustu.  Jedyną rzeczą, którą można powiedzieć o tym konkretnym manewrze w tej chwili jest powiedzenie Rzymianom, aby mieli się na baczności w tym „bezczynnym miesiącu marcu.”

Będzie ogłoszenie, wyemitowane na żywo 13 marca w Internecie, przez grupę anonimowych hakerów, gnostycką frakcję Illuminati i Towarzystwo Białego Smoka.  Jeśli to ogłoszenie nie będzie wzięte pod uwagę, będzie rewolucja według anonimowych i gnostyków.

Z innych wiadomości; zachodnie ambasady w Tokio będą wszystkie pozamykanie dnia 20 marca pod pretekstem obchodzenia równonocy wiosennej.  Jeśli to zamknięcie ambasady jest pretekstem do ewakuacji personelu w ramach przygotowań do masowego ataku terrorystycznego przeciwko Tokio,  będą wtedy głębokie konsekwencje dla zachodnich rządzących oligarchów i ich rozszerzonych rodzin. Ponadto, broń jądrowa została już umieszczona w Jerozolimie i Rzymie przez gnostycznych agentów i te dwa miasta znikną na zawsze, jeśli Tokio zostaje zaatakowane.  Wzywamy wszystkich obywateli tych dwóch miast do natychmiastowej ewakuacji, jesli Tokio zostanie sterroryzowane przez Rzymian.

Ponadto, chińscy i japońscy militaryści zakończyli przygotowania w celu zatopienia skalnej formacji La Palma i spowodowanie 100-metrowego tsunami na wschodnim wybrzeżu USA i południowej Europy w odwecie za planowany atak na Tokio.  Świat nie będzie już tolerować rzymskiego terroru.  Rzymianie muszą wyrzec się szatana i Watykan musi być oczyszczony z wszystkich satanistów.  To nie jest do negocjacji.

Z innych wiadomości; informator dostarczył temu pisarzowi bardziej szczegółowych informacji na temat jak kabał bankowy manipulował japoński system polityczny.  Były premier Yukio Hatoyama, sataniczny wolnomularz został przekupiony przez bankierów z obietnicą, ze jego syn będzie „pierwszym premierem rządu światowego”.  Źródłem tej informacji jest znajomy/a żony Hatoyamy.

Hatoyama i Banri Kaeda wraz z Seiji Maehara są jednymi z czołowych agentów satanistycznych loży masońskiej P2 w obecnej Partii Demokratycznej rządu Japonii. To źródło również potwierdziło, że były premier Naoto Kan jest północnokoreańskim, satanistycznym przedstawicielem loży masońskiej P2.  Pośrednik Ichiro Ozawa próbował przejść na drugą stronę i „przyłączyć się do chińczyków”, ale był w rzeczywistości agentem Jay Rockefellera, który próbował zinfiltrować tajne stowarzyszenia azjatyckie.

Japoński magazyn Kami no Bakudan (papierowa bomba) również zdał raport w najnowszym wydaniu, że obecny premier Japonii, Yoshihiko Noda jest częścią homoseksualnej sieci agentów powiązanych z założycielem Panasonica, Konosuke Matsushita i międzynarodowej homoseksualnej sieci CIA skoncentrowanej na Uniwersytecie Georgetown.  Każdy urzędnik rządowy na całym świecie, który został wysłany do Georgetown na studia podyplomowe, może być częścią tej sieci.  Jednak o ile możemy powiedzieć, gejowa sieć popiera Towarzystwo Białego Smoka i jego cele do zakończenia ubóstwa, wojen i zatrzymania zniszczenia środowiska naturalnego.

Chcielibyśmy poprosić tę sieć, aby w pełni uaktywniła się w celu demontażu pozostałych satanistycznych agentów w dalszym ciągu pracujących, aby terroryzować Japonię do poddania ich planom dla światowego rządu faszystowskiego.  Znają konkretnych agentów, którzy prowadzą tę zdradziecką pracę i wszyscy muszą zostać poddani prewencyjnemu nadzorowi w tym tygodniu.

Nadeszła pierwsza rocznica tsunami i nuklearnego ataku terrorystycznego 11 marca 2011 i japońskie korporacyjne media zdały obszerne relacje, jednocześnie starannie unikając prawdy, mówiąc, że to klęska żywiołowa. Jest to wyraźny znak, że magnaci mediów są tu w dalszym ciągu tchórzami, którzy siedzą na płocie i czekają, aby zobaczyć, kto wygra finansową wojnę.Oni muszą zrozumieć, że szatan już opuścił ten wszechświat. Ludzkość zostanie wreszcie uwolniona.

.

http://kauilapele.wordpress.com/2012/03/12/benjamin-fulford-3-13-12-it-is-time-to-storm-the-bastille-vive-la-revolution-satan-has-left-the-building-universe

Ben Fulford o trzęsieniach ziemi i tsunami:

.

Ben Fulford o ataku Fukushima:

39 Komentarzy (+add yours?)

 1. pablosmaximos
  Mar 15, 2012 @ 22:43:27

  przedstawione treści będzie można zweryfikować już 20 marca – czy będą ewakuowane ambasady w Tokio i 13 kwietnia – czy będzie rezygnacja papieża…
  do tego czasu się wstrzymuję z bezkrytycznym przyjmowaniem sensacji Fulforda…
  pozdrawiam

 2. VEGETA
  Mar 15, 2012 @ 00:27:15

  Dziś monitorowałem przecieki w sprawie aresztowań. W Wydarzeniach na Polsacie News był pokazany jeden z Fulfordów. Prowadził on proces przeciwko pewnemu ludobójcy. Szczegółów nie pamiętam, bo aż tak bardzo nie skupiam się na przekazywanych naprędce informacjach. Ja już widziałem jeden z przecieków informacyjnych. A Wy widzieliście jakieś?

 3. Eryk
  Mar 14, 2012 @ 16:22:56

  Witam jakby ktoś znalazł ten filmik co miał wczoraj byc wyemitowany w internecie od anonimowych to fajnie by było aby został zamieszczony na tym blogu 🙂 pozdrawiam

 4. anna.skonieczny@yahoo.com
  Mar 14, 2012 @ 07:48:19

  Według Fulforda liczy ona ponad 1,5 miliona osób. Daje im to nie tylko ogromną przewagę liczebną wobec zachodnich tajnych stowarzyszeń. Twierdzi on również, że posiadają oni wśród swoich członków doskonale wyszkolonych zabójców, którzy gotowi są dokonać serii zabójstw najbardziej wpływowych członków zachodnich tajnych stowarzyszeń. Za jego pośrednictwem postawiono ultimatum – mają oni zrezygnować ze swoich planów rozpoczęcia III Wojny Światowej albo w przeciwnym wypadku wszyscy zostaną zabici. Kiedy więc w wiadomościach usłyszymy informację o tajemniczej śmierci któregoś z członków choćby rodziny Rockefellerów lub Morganów zastanówmy się czy na pewno był to wypadek.

  Źródło: Kod Władzy

  WARTO POCZYTAC O TYM TOWARZYSTWIE —JA NIE MYSLE ZE SA TO NASI WYBAWICIELE

 5. aditraxdaksza
  Mar 13, 2012 @ 22:55:45

  Masz racje Etilia, jestem przekonany ze już wkrótce wzniesieni Chińczycy zostawia w spokoju Tybetańczyków a wzniesieni Rosjanie nie będzie się wtrącali w sprawy Polaków.

 6. bel
  Mar 13, 2012 @ 20:46:58

  Dodam jeszcze jeden filmik Benjamina Fulforda http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qalLFqZWvU8

  dzięki, tez wstawię 🙂

 7. bramin
  Mar 13, 2012 @ 20:04:08

  Moi drodzy.
  A propos H.A.A.R.P-a. W zeszłym roku wybrałem się do jednego z tych urządzeń zlokalizowanego w Norwegii, w okolicach Tromso za kołem podbiegunowym, celem zneutralizowania niskich energii, jakie emituje to urządzenie. Polegało to na tym, iż pokryjomu zamontowałem na tym terenie krystaliczny aktywator dużej mocy, który w znacznej części neutralizuje „mroczną” energię. Po szczegóły odsyłam Was do szerszego tekstu na stronie

  http://www.ezoszczecin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=142:haarp&catid=34:artykuly&Itemid=54

  Tekst dotyczy moich wrażeń przy krystalizacji Brukseli i Komisji Europejskiej. Oto on:
  http://www.ezoszczecin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=180:bruksela-12112011&catid=34:artykuly&Itemid=54

  Pozdrawiam wszystkich w Świetle i Miłości 🙂

  dzięki, braminie wspaniała praca świetlana! – K

 8. danna
  Mar 13, 2012 @ 17:43:44

  Wystąpienie Benjamina Fulforda

  dzieki danna, wstawiam ten filmik pod raportem – K

 9. Rahn-Gna-All
  Mar 13, 2012 @ 17:04:55

  Jeśli chodzi o Wyspy Kanaryjskie to jest sześć głównych wysp, między innymi La Palma, lecz nie o nią chodzi. chodzi tylko o El Hierro, wyspę z masywnym wulkanem,który pęka na pół. Ostatnie obserwacje pokazały, że tworzy się tam dodatkowa wysepka powstająca w wyniku długotrwałej erupcji ze zbocza wulkanicznego znajdjącego się ok. 100 metrów pod powierzchnią wody. Pozycja strategiczna tejże wyspy jest w tej chwili numerem jeden zachodniej półkuli i w około niej stacjonują floty Wielkiej Brytani i USA, by, jak twierdzą, „nie dopuścić do nieprzewidywalnych działań na tle terrorystycznym.” A jak wiemy wystarczy w dwóch punktach umieścić ładunki nuklearne i mamy maga tsunami zalewające wschodnie wybrzeża Ameryk. Kabał nie ma ochoty by w ten sposób zniszczono centra monetarne świata. Symulacje komputerowe wykonane przez naukowców pokazało tsunami : pierwsza fala 0d 350-650 metrów, druga fala od 150- 250 metrów, trzecia fala w okolicy 60 metrów. Czas dotarcia do wschodniego wybrzeża USA to około 8-9 godzin. Zasięg nie tylko obu Ameryk lecz również Afryki, basenu morza Śródziemnego, morze Północne oraz nasz Bałtyk, gdzie poziom wody może się podnieść w przedziale od 1,5-6 metrów.

 10. Ola
  Mar 13, 2012 @ 16:43:06

  Dziękuje Krystal
  za nowy pakiet budujących informacji.
  Nie tracę nadziei, nie marudzę – życie jest cudne takie jakie jest 🙂
  Pozdrawiam serdecznie 🙂
  O.

  🙂 – K

  • freeheart
   Mar 13, 2012 @ 16:55:22

   Kochana! Tak trzymaj! Kiedy otwierasz rano oczy i myślisz „jaki to piękny dzień”, on staje się taki właśnie.
   Wszystkiego dobrego Olu.

   • Ola
    Mar 13, 2012 @ 22:54:14

    Kochana freeheart dziękuje, Twoje słowa przyniosły mi radość….
    dorzucę do Twoich myśli „wstaję rano i mówię KOCHAM siebie” 🙂
    serdeczności dla Ciebie i dla Nas Wszystkich 🙂

 11. bel
  Mar 13, 2012 @ 16:00:20

  SERDECZNE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH! Kochana Krystal, czy mogłabyś przesłać mi Twój nr konta? Będę wdzięczna.

  ok, dzięki, Bel! – K

 12. Eryk
  Mar 13, 2012 @ 15:45:06

  Też tak myślę K 🙂

 13. sonnyy5
  Mar 13, 2012 @ 15:42:36

  Nie zrozumiałem tutaj kwestii „Szatan”. Czy chodzi tu o biblijnego demona czy to jakaś przenośnia. Z tego co mi wiadomo to nie ma czegoś takiego jak diabeł czy tym podobne.

  prawdopodobnie F. ma na myśli pozaziemskie zło kolektywne, w jakiejkolwiek formie – K

 14. Eryk
  Mar 13, 2012 @ 15:23:24

  a mie sie wydaje mało prawdopodobne zeby Benjamin Fulford nie wiedział o pomocy GF być moze specjalnie nie pisze na takie tematy 🙂

  a zaskoczyło mnie to co napisąla ta gazeta wloska 15 kwietnia papież do dymisji???? nooo to by było potężne uderzenie 🙂 pozdrawiam

  najprawdopodobniej wie, tylko nie mówi o tym w raportach — K

  • Gami
   Mar 14, 2012 @ 08:23:11

   Drogi Eryku,mieszkam we Włoszech i w zeszłym roku była wzmianka we włoskiej tv,że Papież ma problemy ze zdrowiem i była sugestia umieszczenia go w Domu Seniora.Myślę,że Watykan coś kombinuje,ale jak to u księży wszystko chcą wiedzieć lecz sami milczą…pozdrawiam 🙂

 15. danna
  Mar 13, 2012 @ 13:09:16

  Bardzo mnie cieszą zamieszczane tutaj raporty Fullforda , nie znam angielskiego więc serdecznie dziękuję Krystal za to, że zechciała poświęcić na te dodatkowe tłumaczenia swój cenny czas. Z miłością d.

  danna 🙂 – K

 16. Mirek
  Mar 13, 2012 @ 13:08:31

  Formacja La Palma to nie formacja rockowa ale formacja skalna na wyspie La Palma w archipelagu wysp Kanaryjskich. Aby wszyscy właściwie rozumieli sens.
  Pozdrawiam MB.

  dziękuję Mirek, zmienię – K

 17. KOSMITA
  Mar 13, 2012 @ 13:05:42

  Dzięki Krystal,…
  ………..
  za ten budujący i pełen nadziei artykuł.
  ………..
  Pozdrawiam serdecznie.
  K.

  🙂 – K

 18. bellissa-o-belisza
  Mar 13, 2012 @ 12:40:08

  Cala akcja, aresztowania, ujawnienie, dystrybucja bogactw odbedzie sie za jakies 2 do 3 miesiecy. Pewnie bedzie srodek lata, nie moge sie doczekac bo postanowilam NIE PRACOWAC w tym roku, licze co miesiac na cuda i sie zdarzaja 🙂 chodz czasami mizerne ale zawsze sie ciesze. Sam wynajem place 500 euro miesiecznie, zero dochodow prawo przyciagania na max obrotach… i jakos sie zyje :). Dla zmeczonych 3D polecam zostawcie wasze ciezary (prace itp, itd) i rzuccie sie w wir zaufania, ja zyje dniem obecnym…. plaza, slonce, na opalanie jeszcze wczesnie 🙂 i TO JEST TO 🙂 Pozdrawiam

  • Bri
   Mar 13, 2012 @ 18:11:48

   Wow Bellisa, jestem pod wrażeniem. Możesz rozwinąć temat. Jestem zmęczona życiem w 3D, i dość mocno czuję zachodzące zmiany. Ale ostatnie informacje, naprawdę napawają optymizmem. Bellisa czy możesz podać kontakt na priv??? Pozdrawiam wszystkich.

   • bellissa-o-belisza
    Mar 13, 2012 @ 22:38:08

    Jasne!!!! Sluze pomoca zawsze i chetnie!!! Jesli to nie problem dla Krystal na opublikowanie mojego maila poradze kazdemu zainteresowanemu 🙂 piszcie:
    wenecjaagniesia@neostrada.pl
    Pozdrawiam serdecznie <3<3<3

  • VEGETA
   Mar 13, 2012 @ 23:52:18

   No co wy przecież wiele z tych rzeczy rozegra się wiosną. Klimat wiosenny jest w sam raz jeśli chodzi o Ujawnienie. Do tego już w tej chwili trwają aresztowania.

 19. Dorota
  Mar 13, 2012 @ 11:51:08

  Wygląda na to, że wewnątrz Kabała toczy się walka na śmierć i życie. Oni już dopadli swój ogon i go pożerają, a ludzie budzą się i nie będą już nigdy pożywką dla pasożyta. W naszych sercach jest MOC, która łączy się z MOCĄ BOSKIEGO ŹRÓDŁA wspierającego nas w naszym przebudzeniu. Nasi Galaktyczni Bracia niosą nam niezbędną pomoc, abyśmy żyli zgodnie z Planem Miłości naszego Stwórcy.

  Bądźmy spokojni, wszystko zmierza w dobrym kierunku 🙂

 20. ewa
  Mar 13, 2012 @ 11:11:37

  WOW, wysyłajcie Światło!!! Oby tak dalej.
  serdeczności

 21. Damian
  Mar 13, 2012 @ 09:56:40

 22. Damian
  Mar 13, 2012 @ 09:48:16

  No i coś zaczyna się dziać 🙂 Dziękuję Krystal za twoja pracę , każdy dzień rozpoczynam od czytana twojego blogu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Ci za to 🙂
  Mam nadzieję że pewnego dnia spotkamy się gdzieś na jakimś statku GF 🙂

 23. L'an-nu
  Mar 13, 2012 @ 09:39:19

  No a skąd mamy wiedzieć, gdzie będzie te wystąpienie na żywo w internecie. Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że w Polsce, nie podając miasta, a tym bardziej ulicy.

 24. Cahetel
  Mar 13, 2012 @ 09:24:55

  Droga Krystal ! Bardzo ciekawe informacje ! Taki drobiazg, może warto zmienić w tłumaczeniu „rockową” formację La Palma na „górską formację”. Ta rockowa trochę jest myląca, będzie czytelniej, tam rzeczywiście budzą sie wulkaniczne siły i wystarczy mała iskra by te skały zrzucić do oceanu i wywołać tsunami. Pozdrawiam

  dzięki Cahetel – K

 25. VEGETA
  Mar 13, 2012 @ 08:50:19

  Benjamin i nie tylko będą mile zaskoczeni wsparciem ze strony naszych Braci :).

 26. qaltea
  Mar 13, 2012 @ 08:47:54

  Uff!Może jednak trzymajmy się dobrych wieści naszych kosmicznych braci i żadnych ataków nuklearnych nie będzie!Ale pokojowa rewolucja,demonstracje wszystkich pragnących nowego świata moga otworzyć oczy tym ,którzy jeszcze śpią. A co z 21 marca?Czy marsz miłości jest w planach?Czy ktoś cos wie na ten temat? Wszystkich na tym blogu pozdrawiam z miłością.Jak dobrze że mamy siebie i mozemy sie tu spotykać mimo dzielących nas nieraz tysięcy kilometrów.

 27. Soszkin
  Mar 13, 2012 @ 07:06:15

  Acha, i jeszcze jedno.. Ktos ma info odnosnie Aninimowych? Czytalem na tweeterze i poza „codziennymi” newsami, niczego nadzwyzajnego sie nie doszukalem..

 28. Soszkin
  Mar 13, 2012 @ 07:02:26

  Jak to jest z tymi Chinami? Rzadzi tam kabal (niehumanitarne traktowanie ludzi, zamordyzm,etc.), czy może to kabalistyczna propaganda i faktycznie rzad chinski zdominowany jest przez przedstawicieli Swiatla (m.in. energia solarna dla kazdego)?
  Czy w Polsce jest jakas firma powiazana, ktora montuje te urzadenia solarne? (faktycznie, Chiny sa najwiekszym na swiecie dostawca rozwiazan solarnych)

  • aditraxdaksza
   Mar 13, 2012 @ 22:21:16

   Jeśli chodzi o technologie pozyskiwania taniej energii, to radze poczekać. Sledze trochę ten temat i mam nadzieje, ze już wkrótce ujrzą światło dzienne rozwiązania, które czekają na „dobry klimat”. Z całym szacunkiem dla Benjamina Fulforda, nie sadze, ze samochody o których pisze są rozwiązaniem i alternatywa dla paliw kopalnych. Te rozwiązania, które są do wykorzystania już wkrótce, są tak rewolucyjne, ze solary albo silniki akumulatorowe przy nich to jak XIXwieczne silniki parowe przy silniku rakietowym.
   Jeśli chodzi o państwa takie jak Rosja czy Chiny, to uważam ze to co się u nich dzieje jest BARDZO DALEKIE!!! od postawy „Miłującego serca”. Prezentują jednak realna sile i na pewno warto z niej skorzystać na drodze ku „wiośnie ludów”. W ostatecznym bilansie obywatele tych państw również na tym skorzystają. Pozdrawiam

  • Etilia
   Mar 13, 2012 @ 22:30:42

   Odnośnie rządu chińskiego, to na pewno nie wywodzi sie ze swiatla, zobacz ile krzywdy rząd chiński robi Tybetańczykom, przecież zamordowali juz tam miliony ludzi, licząc od poczatku okupacji Tybetu przez Chiny, czyli od 1959 roku.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: