Zmiany będą nagłe i efektywne

.
Przetłumaczyła Sandra, edycja Krystal
.

.

Są pośród was tacy, którzy przeżywają zaledwie na cząstce tego co inni.  To się zmieni.  I to właśnie przez tę zmianę, ci, którzy mają w posiadaniu potężny procent waszego światowego bogactwa, robili wszystko co w ich mocy, aby zablokować wdrażanie waszego nowego systemu finansowego.  Uważają oni te wydarzenia za zagrożenie dla ich ogromnych ilości bogactw, które gromadzili przez lata przez ograbianie ludzi z ich własności.  Ilość tego majątku, skradzionego wam, jest oszałamiająca, kiedy można widzieć w jakim ubóstwie ludzie byli zmuszani do przetrwania.

Nawet w krajach rozwiniętych takich, jak Stany Zjednoczone, klasa robotnicza żyje z ułamka tego, do czego naprawdę mają prawo w ramach systemu opartego na sprawiedliwości.  W wielu innych krajach procent społeczeństwa żyjący w biedzie jest bardzo wysoki, gdyż nie dopuszcza się ich do udziału w naturalnym bogactwie tworzonym przez społeczeństwo.  To także ulegnie zmianie. Istnieje wiele innych środków na prowadzenie uczciwego systemu gospodarczego.  Aktualnie funkcjonujący system wybrany przez zaledwie kilku, został zaprojektowany przez tych kilku, aby mogli oni gromadzić niezliczone fortuny i aby ta grabież pozostała niezauważona przez jak największą część populacji.  Ci, którzy mieli odwagę wypowiedzieć się na te tematy byli uciszani, a wasze media zostały wykupione przez tych oszustów, jako jeden z ich bardzo ważnych towarów, jakie mają w posiadaniu.  Bez mediów, które przekazywałyby ludziom informacje, że coś jest nie tak, wielu naiwnie uwierzyło, że wszystko jest w porządku. To również ulega zmianie, głównie dzięki wam, ludziom, którzy postanowili, że będą swoim własnym głosem i rozpoczęli dzielenie się tymi informacjami pomiędzy sobą, z małą pomocą głównych mediów.
Teraz, kiedy już pierwsze lody zostały przełamane, to do ludzi będzie należało ustalanie agendy mediów, a nie na odwrót.  Niektóre z waszych głównych placówek medialnych będą teraz podążać za waszym przewodnictwem i rozpoczną odkrywanie wydarzeń, do których wcześniej nie mięli dostępu, zarówno na ziemi jak i niebie. To jest nowa droga i będziecie mogli doświadczyć tego na własne oczy, gdy tylko ujawnione zostaną masowe aresztowania członków zbrodniczego Kabała i ich wielu współpracowników.  Będzie to dla was znak, że te placówki medialne są wolne ze szponów Ciemnych i mogą kontynuować to co zawsze powinni byli robić, czyli informować o prawdzie o wydarzeniach, które mają miejsce na świecie.
.
Wielu z was z przenikliwością zauważyło wycieki tych informacji o aresztowaniach i postępowaniach dotyczących poprzednich dochodzeń. Ta tama zaczyna się kruszyć i wkrótce pęknie, uwalniając rzekę działań, które były prowadzone na waszej planecie.  My, Komenda Asztara, będziemy monitorować te aktywności i zapewniamy, że żadne siły jakiegokolwiek kalibru, nie będą mogły się wtrącać w te aresztowania ani w żadne inne wydarzenia.  Pozostajemy w pogotowiu, w pełni przygotowani, aby interweniować w razie jakichkolwiek ruchów, które będą odebrane jako zamiary ingerencji w postępujące sprawy.  Posiadamy technologie, które umożliwiają błyskawiczne usunięcie każdej ilości sił, bez względu na to, gdzie się znajdują i przeniesienie ich to zabezpieczonych ośrodków, gdzie będą przebywać w oczekiwaniu na legalne zarzuty.  Siły nadal przynależne do Kabała, otrzymały ostrzeżenie o tych nieuniknionych postępowaniach, jeśli będą się wtrącać.  Wyraziliśmy się wobec nich bardzo jasno i będziemy honorować nasze słowo.

Po tych wielu aresztowaniach, wasze społeczeństwa natychmiast rozpoczną programy restrukturyzacji, przebudowując od góry do dołu wszystkie światowe rządy.  Stare drogi waszych przestarzałych paradygmatów, które zawiodły w próbach efektywnego zarządzania, zostaną zastąpione zaawansowaną formą przywództwa.  Pod tym przywództwem, ludzie w waszym świecie będą wolni, dzięki czemu mogą wzrastać i żyć jako prawdziwie wolne jednostki, nie przywiązane do żadnych doktryn i drakońskich zasad.

Zmiany będą nagłe i efektywne.  Żadne jednostki także nie będą miały pozwolenia na wtrącanie się w czasie wdrażania tych zmian, a każda próba spotka się z szybką akcją z naszej strony, której konkluzją będzie usunięcie owych jednostek do zabezpieczonych ośrodków, gdzie rozpoczną program reedukacji. Tak to właśnie musi wyglądać.  Każdy będzie wolny do tego, żeby wyrażać swoje zdanie i protestować  przeciw wszystkiemu czego tylko zapragnie.  Ludzkość będzie się radować możliwościami swobodnego wypowiadania swojego zdania i wolnością ekspresji, a dla wielu z was będzie to pierwsza możliwość, żeby to tak naprawdę uczynić.

Wasi nowi przywódcy będą wdrażać wiele nowych programów tak szybko jak to możliwe, aby uwolnić tak wielu w waszym świecie od cierpienia i trudności.  Ci, którzy są w największej potrzebie skorzystają z tych programów w pierwszej kolejności.  Tak to właśnie będzie wyglądać i czujemy, że wielu z was wyrazi swoje pragnienie, żeby tak było.  Jakaż to będzie radość dla wielu, gdy w końcu będziecie mogli ujrzeć pomoc dawaną tym najbardziej potrzebującym. Wielu z was będzie pracować z nami i będziecie mieli możliwość ujrzeć radość na twarzach tych, którzy otrzymają te błogosławieństwa z pierwszej ręki.  I oczekujemy aby wykonać naszą część pracy, aby to wszystko było możliwe.

Prosimy, pomóżcie nam pomóc wam, przez usuwanie ostatnich przeszkód na drodze do naszego przybycia, rozprzestrzeniając informacje o naszej obecności na waszym niebie.  Pragniemy zobaczyć reprezentantów tego zrozumienia w całym waszym świecie i widzimy, że czynione są pozytywne kroki w kierunku tego celu, każdego dnia, jak i każdej godziny w której te informacje docierają do miejsc i ludzi, którzy nigdy nawet nie rozważali tych możliwości. Jesteśmy za to prawdziwie wdzięczni wszystkim, którzy biorą udział w tych wysiłkach, a w nagrodę, będzie nowa Ziemia dla każdego z was, aby rozpocząć swoje życie na nowo. Właśnie to zyskujecie poprzez swoje wysiłki i wkrótce każdy otrzyma nagrodę za swoją dobrze wykonaną pracę.

Kontynuujcie w tworzeniu fundamentów pod te zmiany poprzez udostępnianie tej informacji każdemu, kto będzie pragnął się z nią zapoznać. To wszystko co jesteście w stanie dla nich zrobić i nie prosimy o nic więcej.  Ważnym jest, aby tak wielu jak to tylko możliwe, przynajmniej byli świadomymi o tych wydarzeniach, jako możliwości, bez względu na to czy pragną wierzyć, że to się wydarzy czy nie.  To wszystko jeśli chodzi o nasze zamierzenia, gdyż nie jest ważne, aby ktokolwiek akceptował te informacje jako fakt.  Wszystko zostanie odkryte w odpowiednim czasie i wszyscy dowiedzą się, że mówiliście prawdę. Nie będzie się dało temu zaprzeczyć.

Jesteśmy waszą Świetlaną Rodziną z gwiazd.

Wiadomość z Komendy Asztar, channeling przez Grega Giles, 7 marzec 2012

Website: http://ascensionearth2012.blogspot.com/2012/03/message-from-ashtar-command-3712.html

53 Komentarze (+add yours?)

 1. continuum
  Mar 14, 2012 @ 19:01:55

  Niestety nie pamiętam gdzie to wyczytałam, bo sama nie wymyśliłabym takiej mądrości. Nie mogę zatem zacytować ale zapamiętany sens jaki we mnie został był taki:
  Jeśli ktoś czyni Ci zło to wyślij mu PRAWDZIWE KONIECZNE uczucie MIŁOŚCI. Dlaczego? Przebaczenie to jedno ale wysokie wibracje jakie niesie ta cuda czyniąca „dawka” sprawia, że niskie wibracje tej osoby PODNOSZĄ SIĘ….
  Jeśli tak jest to czego więcej trzeba? Oni – ci „źli” dostają czy chcą czy nie pomoc. Nie proszą o to, wiem. Nie są przecież na takim poziomie wibracji by móc w ogóle dostrzegać potrzebę podnoszenia ich w sobie. Dostają jednak tym samym szansę by za którymś razem „załapać”… Może załapią a może jeszcze potrzeba im więcej czasu i jeszcze więcej Miłości, i jeszcze wyższych wibracji, żeby SIĘ STAŁO….
  Może przewrotnie zabrzmi to co napiszę ale robimy TO również dla siebie. I nawet nie chodzi o nasze poczucie, że się pomogło ale o to, że „uśredniamy”…(niska wibracja + wysoka wibracja) podzielona na dwa da średnią wibrację………(tu się uśmiecham z odrobinką złośliwości…) …..i tak zmieniamy to co nas otacza…..i tak staje się bardziej znośnie…….i tak WZNOSIMY SIĘ ….coraz wyżej i wyżej….
  Jeśli tak to działa to czy nie jest sprawą ODPOWIEDZIALNOŚCI naszej nie tylko za siebie ale również za całokształt? A jeśli tak to coś mi się widzi, że nie mamy wyboru….prawda?

  pozdrawiam w Miłości i Świetle
  continuum

  • Dorota
   Mar 14, 2012 @ 20:20:16

   To jest prawda, o to właśnie chodzi! 🙂

   Pozdrowienia w Miłości 🙂

  • Miracle
   Mar 14, 2012 @ 21:29:32

   Właśnie Droga continuum…

   Dziękuję Ci za te piękne słowa. Tak bardzo potrzebne jest nam teraz przypominanie o tym, że naszą naturą jest Miłość. Wszyscy bez wyjątków jesteśmy Światłem. Ci najbardziej „źli” pojawili się w naszym Życiu tylko po to, aby być naszymi „zbawicielami” w drodze do Wzniesienia. Dzięki nim mamy możliwość osiągnąć najwyższe szczyty duchowe, przygotowane nam do „zaliczenia” tej trójwymiarowej rzeczywistości. Nasze wyobrażenia stworzyły mit o istotach pozaziemskich, które przylecą na Ziemię i wyzwolą nas z tej „gry”. Jednak ta „gra” nie zakończy się do momentu, aż uświadomimy sobie, że wszyscy tworzymy JEDNOŚĆ w której Miłość, Współczucie, Przebaczenie i Pokój są warunkiem niezbędnym do naszego Wzniesienia.

   Wiele tysięcy lat temu na Ziemi żyły wielkie cywilizacje, Atlantyda i Lemuria, które doświadczały podobnej do naszej zmiany cykli. Mimo doskonale rozwiniętej technologii, nie rozwinęli w sobie Miłości Bezwarunkowej. Nie przebaczyli swoim „wrogom” i dlatego zostali zniszczeni przez siły natury. Niewielu z nich wówczas wniebowstąpiło. Wszyscy Ci, którzy zostali zniszczeni, wcielają się na Ziemi do dzisiaj i mają szansę na ponowne Wzniesienie z całą planetą. Wiem, że wielu z nas pochodzi z tych właśnie starożytnych ludów. 🙂 Dzięki wiedzy na ten temat, mamy wspaniałą okazję, aby jeszcze bardziej uświadomić sobie, że tylko poprzez Miłość i brak jakichkolwiek podziałów możemy całkowicie przebudzić się z tej iluzji. Przebaczenie jest kluczem do nieograniczonej superświadomości i jest więcej niż pewne, że bez tego nie osiągniemy Wzniesienia. Pięknie też to przedstawił nasz brat Adam Bernal, opisując swoje spotkania z „sennym nauczycielem” – „Pamiętaj nigdy nie gódź się na nowy system oparty na starych zasadach. Zawsze kieruj się w kierunku jedności i równości. tam znajdziesz ostoję”.

   Z Miłością i Światłem…

  • KOSMITA
   Mar 15, 2012 @ 12:56:36

   continuum …
   …………
   Każdy pokrzywdzony przez ciemnych, może tak czynić jak piszesz, bo to jego własna wolna wola i jest to nawet wskazane dla niwelowania negatywnych energii a tym samym przyczyniania się do pokoju.
   ………….
   Jednakże Boskie Prawo Przyczyny i Skutku będzie realizowało Kosmiczną Sprawiedliwość, tego nie zmienisz i o tym ja pisałem. Co zasiejesz – to potem zbierzesz.
   ………….
   K.

   • continuum
    Mar 15, 2012 @ 23:11:09

    A jeśli prawdą jest, że wszyscy przechodzimy drogę w kolejnych wcieleniach? Jeśli jest prawdą, że i Ty i ja byliśmy kiedyś i oprawcami i ofiarami?
    Jeżeli prawdziwa jest teoria o pięciu poziomach rozwoju duszy na ziemi ….
    http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/11/21/poziomy-duszy/…..
    to teraz gdy biorę to pod uwagę z miłością patrzę na agresywnych ludzi myśląc, ze współczuciem (nie wyższością) – „ To pewnie młoda dusza. Tyle ma jeszcze do przerobienia….”
    Zawsze mamy wybór. Każdy należy TYLKO DO NAS INDYWIDUALNIE. Kłamałabym, że zawsze stać mnie na dystans i posyłam mimo wszystko dobre myśli w trudnych sytuacjach ludziom, którzy (jak wtedy czuję) mnie ranią. Pewnie piszę to bardziej dla siebie niż dla kogokolwiek. Warto jednak zdawać sobie sprawę z JEDNOŚCI na co dzień. Wszyscy jesteśmy JEDNYM. „Altruistycznie” dziś wysłana porcja energii Miłości do kogoś kto rani, jutro być może wróci do nas w czymś dobrym. Można wymyślić tu milion kombinacji i sytuacji. Nie ma przypadków. Wszystko rozchodzi się we Wszechświecie jak kręgi na wodzie. Odbija się od czegoś tam i jeszcze od czegoś, osłabia, wzmacnia i ……wraca.
    Być może nasze „złe” spojrzenie na kapryśne dziecko kiedyś sprawi, że ono będzie potworem. Czy tak było w przypadku wielkich oprawców tego świata? Czy gdyby ktoś kiedyś w odpowiednim momencie, pochylił się nad nimi nie zginęły by potem miliony?
    Ale uwaga. Miłość, ta PRAWDZIWA jest MĄDRA. Nie ma nic wspólnego z „bezstresowym wychowaniem” z unikaniem mówienia NIE kiedy trzeba. Miłość to…..Miłość……

    z Miłością…
    continuum

    • KOSMITA
     Mar 16, 2012 @ 17:10:44

     Do – continuum
     …………………….
     Myśl sobie co chcesz i co Ci pasuje, Twoja wola. Ja wiem jedno, że Ci wszyscy wykolejeńcy, zarówno ci z najwyższej półki, jak i z najniższej, są powodem mojego i nie tylko dyskomfortu życia. Jest ich tak dużo, że nie da się o nich zapomnieć, a ich destrukcyjne działania widać wszędzie. Co dobrzy ludzie zrobią dobrego, żeby służyło wszystkim, oni od razu niszczą. Przeszkadza im dosłownie wszystko, posadzone nowe drzewka, ławki, wiaty, publiczne i nie tylko środki komunikacji. Dewastują wszystko z taką zaciętością i lubością, że ja osobiście mam ich serdecznie dość. Może dlatego że nie chcę udawać ślepego i wszystko to dostrzegam. Dostrzegam jak niszczą dobrą prace innych ludzi. Mówię teraz nie o ciemnych z najwyższej półki, ale o tych z najniższej, też zamiłowanych, czy też zaprogramowanych na niszczenie i rozbój.
     ……………………..
     To co przytaczasz, też czytałem, ale wszędzie jest tyko jeśli, albo może, może… Dlaczego akurat uwierzyłaś, że my też moooże byliśmy tacy?? A może jednak nie! Może ONI mają już taką wrodzoną naturę zbuntowanego „anioła”, który ośmielił się przeciwstawić Światłu, swemu Stwórcy. Jezus mówił o dwóch rodzajach dzieci na tym świecie. O dzieciach Światła, które przyszły tu z misją, ale w wyniku działań potężnych sił ciemności zostali uwikłani w materię 3W i o dzieciach które wybrały drogę anioła buntu. Tych drugich jest najwięcej i dla nich Prawo Przyczyny i Skutku jest najbardziej wychowawcze. Dzieci Światła ugrzęzły w tym świecie przez działania sił ciemności, ale pomimo to, ich natura Świetlista przeważa, dlatego szybko odzyskują pamięć kim są i czynią dobro dla swych bliźnich i są przykładem życia dla istot ciemnych. Te Dzieci Nieba skłonne są ze swej Świetlistej natury do czynienia dobra. Jezus gdy chadzał po Ziemi, był Mistrzem, wchodził w najbardziej ciemne miejsca aby uczyć i przypominać o możliwości powrotu upadłych duchów do Boga-Ojca i wskazywał drogę, a pomimo to zdarzało się, że miał ich serdecznie dość i wówczas oddalał się od nich, aby odpocząć i skupić się na modlitwie.
     ……………………..
     Tak sobie myślę, że chyba nie dopiekli Ci jeszcze za bardzo ci nasi ciemni „bracia”.
     …………………….
     Mam w tym temacie ciekawą pozycję, o powstawaniu upadłych światów i o przyszłości ludzkości.
     —————————–
     Książka pod tytułem:
     Życie Uniwersalne
     Podtytuły:
     POLA PROMIENIOWANIA
     O powstawaniu upadłych światów i o przyszłości ludzkości
     Chrystus, Klucz do Wrót Życia
     —————————–
     Warto się w nią wgłębić, jeśli chcesz, mogę Ci podesłać. Jeśli zechcesz, to pisz na e-mail-a; plejady-orion@02.pl
     Pozdrawiam serdecznie.

     K.
     PS:
     Polecam Wszystkim stronkę: KSIĘGOZBIORY – Biblioteka Rozwoju Duchowego.
     http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html

  • El-Babel
   Mar 17, 2012 @ 21:35:43

   Continuum, masz rację, wiele przekazów o tym mówi właśnie w ten sposób, dodam jeszcze, że „patrz oczami serca na wszystko na co spoglądasz i nie oceniając automatycznie wysyłasz miłość”. Miłość jest zawsze wznosząca
   Z miłością El-Babel

 2. Fred.
  Mar 13, 2012 @ 22:17:42

  Wiele osób pała chęcią dziwnej zemsty. Proponuję oglądanie filmu o Mandeli. Daje wiele zrozumienia względem byłych ciemiężycieli. Mandela rozumiał i czuł pozorny slogan; Kto mieczem wojuje od miecza ginie.
  Pozdrawiam w Jedności Istnienia!

  • KOSMITA
   Mar 14, 2012 @ 13:38:51

   Fred.
   mar 13, 2012 @ 22:17:42
   Wiele osób pała chęcią dziwnej zemsty.
   Kto mieczem wojuje od miecza ginie.
   ——————————————————————————————————–
   Niech więc teraz giną od miecza ci, co wojowali mieczem. Co się tak litujesz nad ciemnymi. To brzmi jak wołanie winnego o litość.
   …………..
   To nie zemsta, tylko wyrównanie rachunku krzywd. Nie słyszałeś o potrzebie wyrównywania bilansu energetycznego? Kto sieje wiatr – ten zbiera burzę!
   …………..
   Zło wyrządzone ludziom wraca do złoczyńców, nawet zwielokrotnione. Taka jest zasada kosmicznej sprawiedliwości. Mandela siedział w więzieniu kilkadziesiąt lat jeśli dobrze pamiętam i co, należy to ciemiężcom wybaczyć? Tak po prostu, jak by nic się nie wydarzyło? Teraz chłopisko zdrowia nie ma, bo mu je zabrali i choruje!
   …………..
   Sprawiedliwości musi stać się zadość, inaczej każdy mógłby pokusić się do czynów niegodnych, krzywdzących bliźnich, no bo i tak wszyscy mu to wybaczą. To przecież paranoja. Przemyśl to sobie jeszcze raz, kolego.

   K.

   • Horhe
    Mar 15, 2012 @ 16:31:11

    Do tej pory graliśmy role kata i ofiary na przemian.
    Tych, których ta gra bawi pozostaną w 3G.
    „Mądrzejsi” czyli o wyższej świadomomości wybaczą i pójdą wyżej.
    \wybaczanie rozpuszcza winę i kończy grę.
    Pozdrawiam

  • freeheart
   Mar 14, 2012 @ 17:28:41

   Masz rację Fred. Jestem tego samego zdania. Jesteśmy tu dokładnie po to by nauczyć się wybaczać choćby największym draniom. Na pewno nie po to by osądzać i wymierzać karę. Czy Jezus karał swych prześladowców? Czy uganiał się za nimi po świecie by sprawiedliwości stało się zadość? A kim my niby jesteśmy, że chcemy przyznać sobie do tego prawo?
   Pozdrawiam Cię.

 3. boginiwmini1
  Mar 13, 2012 @ 00:36:46

  Bede musiala juz zegnac sie z Wami chyba…bo ciagle sie czuje jak zdychajaca ryba:)))Nie wiem jak dlugo serce to zniesie..wiec prosze, pamietajcie o Teresie:))

  • wika
   Mar 13, 2012 @ 07:40:13

   Spokojnie, na dobrą sprawę od końca lutego działają na nas rozbłyski słoneczne i temu podobne przyjemności (a poprzednia seria była w połowie lutego 😉 ), więc ‘zdychające ryby’ mogą być na porządku dziennym…ale i one ożyją, tylko warto je napoić i odpowiednio docucić 😀

   Tu jest tekst na ten temat. Nie wiem, na ile rzeczywiście metal i biżuteria chronią aurę, ale wczoraj ze zdumieniem zaobserwowałam myśl „A może by sprawić sobie kolejne kolczyki?”…myśl ta była dziwna, gdyż żadnej biżuterii nie nosiłam przez parę dobrych lat i dopiero w październiku ‘coś’ zasugerowało mi nałożenie złotych kolczyków, poniewierających się od dawna pośród kolekcji kamieni szlachetnych itp. – i je wtedy też wyciągnęłam, a jakiś czas leżały zapomniane…więc może to rzeczywiście pomaga, warto przetestować. Pozdrowienia dla wszystkich ujeżdżających wiatry słoneczne! 😀 😛 🙂

   Angela Peregoff – 12 marca 2012

   Mam nadzieję, że nie było to dla was stresujące, gdy marcowe wiatry przyniosły nam w poprzednim tygodniu magnetyczną destabilizację. Było to jednak kolejne przypomnienie od słonecznego umysłu naszej galaktyki, że wciąż mamy olbrzymią ilość informacji do zintegrowania z naszymi kodami DNA w czasie, gdy podążamy naprzód tym wzniesieniowym pociągiem przemian. Słońce będzie pełnić bardzo aktywną rolę w roku 2012 i 2013, emitując naładowane cząstki w postaci tzw. koronalnych wyrzutów masy, które z nieodpartą siłą szybują poprzez przestrzeń, pomagając nam w ten sposób w tym kluczowym czasie. Wzniesienie ma swój mechanizm, a od mojego ostatniego tekstu prędkość światła wzrosła o 17%, powodując kolejną serię „bólów wzrostu”, co w efekcie prowadzi nas ku nowym wspaniałym czasom harmonii i pokoju.

   Te rozległe eksplozje {ang. CME: coronal mass ejection} w atmosferze okołosłonecznej wyzwalają słoneczne promieniowanie, które może mieć poważny wpływ na nasze fizyczne, emocjonalne i umysłowe samopoczucie. Promienie gamma podróżują słonecznym wiatrem i są sposobem słońca na wzbudzenie głębokich uczuć i odczuć – innymi słowy popychają nas ku przetwarzaniu karmicznych wzorców, jakie potrzebujemy jeszcze uzdrowić. Obecny czas pozwala nam przerobić te lekcje, stawiając im czoła i usuwając wszelkie pozostałości energii i ‘wirusowych’ programów, blokujących dostęp do przeznaczenia Duszy. Wiecie, jak to się odbywa. Zanim jesteście w stanie objąć to co nowe, stare musi się trochę rozciągnąć i popękać. Duchowe grupy/rady, które kierują i doradzają w trakcie tego eksperymentu ze wzniesieniem, mogą na nas wpływać za pomocą pól magnetycznych Słońca, które uwalnia precyzyjne ładunki elementu Ognia o wysokiej aktywności. Ostatnie rozbłyski powodują zmniejszenie amplitudy łuku dualizmu i ruch ku częstotliwościom wymiaru krystalicznego.

   Kiedy te ładunki energii dosięgają Ziemi, manifestują się jako cały wachlarz możliwych wyzwań, dotykających jądra planety i otaczającej Gaję magnetosfery. Gdy wiatry słoneczne wnikają do naszej atmosfery, promieniowanie może ‘podsmażyć’ sprzęt elektroniczny typu satelity, a także elektryczne ‘uzwojenia’ naszych ciał fizycznych, co dotyczy również konieczności adaptacji na poziomie komórkowym i DNA. Na skutek tego w naszym otoczeniu pojawiają się niezwykłe i chaotyczne energie, powodujące dezorientację i mentalne zaburzenia u ludzi i zwierząt. Bardzo często podczas tych cyklów potężnych magnetycznych przekazów od świadomości Słońca media donoszą o dziwnym zachowaniu zwierząt. Czynniki środowiskowe wraz z reakcjami psychicznymi mogą powodować ‘włączanie się’ i ‘wyłączanie’ genów oraz zmiany w programach genetycznych. Te energetyczne wpływy można złagodzić, nosząc na obu przegubach rąk miedź lub złoto oraz odpowiednie kamienie szlachetne, np. w postaci biżuterii, co pomaga utrzymać nasze pole energetyczne w nienaruszonym stanie. Należy również nawadniać ciało tak często, jak to tylko możliwe, w trakcie i po napływie tych związanych ze wzniesieniem energii.

   Wewnątrz naszych ciał zachodzą procesy umożliwiające adaptację do tych przekazów kosmicznego światła. Kręgosłup i DNA służą jako anteny i modemy, odbierając i przesyłając poprzez szyszynkę sygnały do naszego osobistego pola energetycznego (aury). Te trans-harmoniczne autostrady światła wspierają nas w procesie rozwoju świadomości. Często te cykle ‘poboru danych’ wywołują odczucie rozszerzenia czy rozciągnięcia (czytaj: przeładowania), co skutkuje czasową utratą energii. Pierwszym wskaźnikiem jest spadek nastroju, poczucie zmęczenia czy emocjonalne ‘doły’. Wiele osób zauważa, że stają się bardziej wrażliwe, a czasami przytłoczone, tak jakby na wszystko brakowało sił lub czasu. Inni mają odczucie niepokoju, albo poruszania się jakby w gęstym syropie. Emocje mogą się wahać od ekstazy po depresję i letarg. Kluczem jest uświadomienie sobie związanego ze wzniesieniem przeładowania naszego systemu energetycznego i zneutralizowanie tego nadmiernego bombardowania energią za pomocą odpowiednich środków zaradczych.

   Przemiana ludzkości jest niezbędna do zachowania równowagi na poziomie 5.wymiaru. Zaprzeczanie temu wszystkiemu nie pomoże. Kosmiczne falowanie będzie jeszcze intensywniejsze, i to samo dotyczy podwyższonej energii planety. Energia nowego cyklu ewolucyjnego wymaga więcej wysiłków z naszej strony. Musimy aktywnie podnosić naszą częstotliwość, aby dostosować się do tych energii i dotrzymywać im kroku. Jesteśmy odpowiedzialni za administrowanie naszą energią i do nas należy stanięcie na wysokości zadania. Nasza wrażliwość na to, co w sobie posiadamy (i na to, co posiadają inni) jest tym, co stwarza harmonię i porządek w naszym życiu. Przekazy od wiatru słonecznego z zeszłego tygodnia przypominają nam na poziomie aury, że jest to przygoda, która wymaga ponownej stabilizacji i ugruntowania naszego rdzenia. W tym tygodniu naszym celem jest bycie łagodnymi, delikatnymi i elastycznymi oraz akceptowanie zmian, jakie są korzystne i niezbędne.

   Słoneczne transmisje zwiększają swoją częstotliwość i moc, wpływając na nas na fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym planie. Ten energetyczny ostrzał ma nam pomóc w przemianie sposobu postrzegania, gdyż w tym zmieniającym się czasie nasze zmysły z konieczności będą uwrażliwiane i rozwijane. Wpływy kosmiczne mają stymulować duchowe przebudzenie ludzkości w pełnym gracji stylu. Rozumiejąc to, możemy poruszać się po rozpościerającej się przed nami drodze z radością i poczuciem zabawy, wiedząc, że te ‘szturchnięcia’ zachęcają nas do ekspansji i podwyższenia jakości naszego życia.

   Ponieważ nasz umysł się rozszerza, a percepcja wyostrza, nagle zaczniemy wiedzieć pewne rzeczy, widzieć wzory energii i przeczuwać potencjalne wydarzenia z wyprzedzeniem paru dni, a nawet miesięcy. Z wolna porzucamy nawyk funkcjonowania jako istoty trójwymiarowe. Przyzwyczajenie to, jak i wszystkie inne, jest zestawem zachowań, pochodzących z naszego podświadomego umysłu, które tkwiły tam od stuleci. Dlatego uwypuklenie starych myśli, emocji i sposobów działania, które już nas dłużej nie wspierają, pomaga nam dostrzec możliwości stwarzania lepszych sposobów funkcjonowania, zachowania i myślenia.

   Będziemy mieć parę tygodni na to, by trochę zwolnić, zastanowić się nad sobą i wcisnąć guzik ‘pauza’, gdyż Merkury wchodzi dziś w ruch wsteczny i pozostanie w nim do końca miesiąca. Wykorzystajcie te ostatnie kosmiczne wpływy, aby w tym czasie odkryć w sobie wszelkie iluzje, jakie zaciemniają wasze ukryte prawdy. Następnych parę tygodni będzie idealnych na podniesienie naszej świadomości po tym słonecznym doładowaniu. Jeśli stworzycie sobie przestrzeń dla wewnętrznej uważności i praktyki duchowej, może się okazać, że wejdziecie w inny świat – świat spokoju, błogości i przebudzenia.

   O praktycznych możliwościach tego astrologicznego tranzytu Donna Taylor pisze w następujący sposób: „Ten szczególny cykl Merkurego zaprasza nas, by spojrzeć wstecz i tam, gdzie to możliwe poczynić zmiany i innowacje. Potrzebujemy myśli ‘spoza pudełka’, zaś nie potrzebujemy się zbytnio przejmować, co inni ludzie mogliby pomyśleć o naszych dziwnych, nieortodoksyjnych ideach – gdyż właśnie to, co dziwne i niezwykłe będzie działać w tym czasie najlepiej. Podążanie za konwencjami i protokołem nie przyniesie w tym czasie pozytywnych skutków.” (www.Donna-Taylor.co.uk)

   Cóż to za wspaniały czas, aby odkopać źródła naszego trójwymiarowego sposobu istnienia z zakamarków naszej nieświadomości i ukazać je świadomości! Niech te odkrycia będą praktyką, która pozwoli wam świadomie doświadczać kolejnego cyklu ewolucyjnego na Ziemi.

   I uczyńcie to w niezwykły i szczególny sposób!
   http://www.angelaperegoff.com

  • wika
   Mar 13, 2012 @ 07:54:11

   A tu jeszcze link do ‚instrukcji ujeżdżania słonecznego smoka’ 😉 http://tomkenyon.com/polacz-sie-z-wiatrem-slonecznym

  • JaOla
   Mar 13, 2012 @ 09:21:07

   Ohjej, mam nadzieje ze to tylko pozimowe zmeczenie. Pozdrawiam Cie serdecznie Teresko.

  • Taki
   Mar 13, 2012 @ 12:07:26

   Hej Tereso 🙂 ,może rymem mi się uda… Czasem „drobna” pomoc może czynić cuda. Jeśli czujesz w sobie coś na miarę gorzej, tutaj masz kolegę ,nie raz dopomoże.:)
   Daj znać.

  • freeheart
   Mar 13, 2012 @ 17:02:26

   Apeluję do Ciebie Teresko – nie teraz! Tyle fajnych rzeczy wydarza się właśnie. Dokąd się wybierasz? Dostaniesz teraz dużo wspierającej Cię energii od nas. Na pewno pomoże. Potrzebujesz więcej miłości? Bardzo proszę. Bierz ile udźwigniesz.
   Buziaki!

  • Fred.
   Mar 13, 2012 @ 22:12:30

   Mam podobne napady, dołujące na maksa. Na całe szczęście znalazłem pomoc. Jeśli znasz angielski, to skorzystasz dużo więcej. Ale jest tłumaczenie na polski, które wystarcza. Na YT, EFT po polsku, Brad Yates. Można się doładować w trudnych momentach. Pozdrawiam życząc przypływu pozytywnej energii!.

 4. Nebrajeska
  Mar 13, 2012 @ 00:05:47

  Mam niusa dla wszystkich, spojrzcie na tą imponującą listę głów banków światowych i innych finansowych organizacji, którzy rezygnują ze swoich stanowisk. Sypie się wszystko jak domek z kart, trzeba trzymać ręke na pulsie i być dobrej mysli:))

  http://americankabuki.blogspot.com.au/p/131-resignations-from-world-banks.html

  A cóż to…na horyzoncie widze…a, to wolnośc idzie zamaszystym krokiem z obfitością pod ręką i machają w naszą strone:D

  • ewa
   Mar 13, 2012 @ 11:30:35

   Czy zwróciliście uwagę na to, jakiego tła użyto na tej stronie? wygląda jak porozlewana, sącząca się krew.

 5. astra
  Mar 12, 2012 @ 23:38:53

  piekne przeslania az chce sie zyc miejmy nadzieje ze to wszystko sie spelni ze nadeja dla nas wszystkich lepsze czasy bez ciemnosci iklamstwa ktore wmawiano nam od eonow czasu ze wszyscy ludzie na calym swiecie zaznaja radosci prawdy i milosci po wsze czasy.

 6. Michał
  Mar 12, 2012 @ 23:03:01

  Witam Was wszystkich
  Podoba mi się ten przekaz. Przebija z niego ton stanowczości i zdecydowania. I to właśnie mi się w nim podoba. Z tymi ciemnymi nie ma co się cackać. Odosobnić i poddać resocjalizacji. To jest właściwe podejście do tej sprawy. Mam też niestety pewne refleksje. Coś mi się wydaje, ze nasi kosmiczni przyjaciele nie bardzo zdają sobie sprawę z realiów naszych społeczeństw. Tu jest baaaaardzo dużo do zrobienia. Np muzułmanie, z ich traktowaniem kobiet jak istot niższego rodzaju. Czy też zabijanie niewiernych w imię Boga. Albo rozmaite waśnie plemienne w pewnych rejonach świata. Co z takimi zrobić? Ci ludzie musieli by się zmienić do podstaw. Mają w swych umysłach zakodowane rozmaite stereotypy postępowania, które nie będą miały racji bytu w naszym nowym świecie. Tu potrzeba będzie co nieco wysiłku i czasu. I to chyba zadanie dla nas – ziemian. Dla naszych kosmicznych przyjaciół to może być zbyt trudne. Oni są całkowicie „biali” a tu trzeba by mieć do czynienia z ludźmi we wszystkich odcieniach szarości. Oni – kosmici widzą nas chyba jako jasnych i ciemnych, a to nie jest takie proste…
  A tak nawiasem – jestem bardzo ciekawy jak zareagują na kosmitów rozmaici fanatycy religijni, gdzie ich religie nie dopuszczają możliwości życia na innych planetach. Na pewno są tacy. Ciekawe jakie będą mieli miny… He, he, he…

  • KOSMITA
   Mar 12, 2012 @ 23:53:04

   Witam Cię Michał, Wojowniku Światła!…

   Nie obawiaj się, przecież oni rejestrują ludzkie myśli, więc doskonale wiedzą co i jak zrobić. Kiedyś Albert Einstein powiedział, że chciałby poznać myśli Boga, reszta to już pestka…hehehe 😀 😀 😀

   Pozdrawiam Cię Michał. 😉
   K.

 7. Cahetel
  Mar 12, 2012 @ 22:47:59

  Kochani !
  Wybaczcie, że zacytuję Norwida ale …w tym wierszu ujął obecny stan mego ducha i mam wrażenie że teraz już tylko tęsknię za owym „spełnieniem się” rzeczy …
  bo tyle już wzniosłych i pięknych słów padło…
  Ściskam Was z Serca !
  *
  Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba
  Podnoszą z ziemi przez uszanowanie
  Dla darów Nieba….
  Tęskno mi, Panie…

  *
  Do kraju tego, gdzie winą jest dużą
  Popsować gniazdo na gruszy bocianie,
  Bo wszystkim służą…
  Tęskno mi, Panie…

  *
  Do kraju tego, gdzie pierwsze ukłony
  Są, jak odwieczne Chrystusa wyznanie,
  „Bądź pochwalony!”
  Tęskno mi, Panie…

  *
  Tęskno mi jeszcze i do rzeczy innej,
  Której już nie wiem, gdzie leży mieszkanie,
  Równie niewinnej…
  Tęskno mi, Panie…

  *
  Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
  Do tych, co mają tak za tak – nie za nie,
  Bez światło-cienia…
  Tęskno mi, Panie…

  *
  Tęskno mi owdzie, gdzie któż o mnie stoi?
  I tak być musi, choć się tak nie stanie
  Przyjaźni mojéj…
  Tęskno mi, Panie…

 8. Adriano
  Mar 12, 2012 @ 22:43:47

  Kochani powiedzcie mi czy widujecie czasami ich statki na niebie? Bo dzis (juz nie pierwszy raz) widzialem cos cudownego, wychodzilem do pracy kilknascie minut przed 19stą, spojrzałem w niebo, bylo piekne czyste z naturalnymi chmurami, pierwsze gwiazdy byly bardzo ale to bardzo widoczne, nieczesto jest je tak dobrze widac, i gdzies w 20 sekundzie patrzenia w niebo zobaczylem szybko przesuwajaca sie lsniaca tak jakby gwiazde, tyle ze co jakis czas poruszala sie bardzo nieregularnie! zmieniala kierunek robila rozne „eski” itd. W zasadzie wygladalo to jak mocno lsniaca gwiazda mniej wiecej tej samej wielkosci co kazda gwiazda na niebie ale zdecydowanie ruch nie byl prostolinijny ze tak to nazwe. Zeszlego lata bardzo czesto zdazalo mi sie widywac takie obiekty na niebie, czasami nawet prosilem (zwracajac sie w myslach do galaktycznej federacji) (badz do „naszej kochanej gwiezdnej rodziny”) zeby mi sie ukazaly w danym odcinku nieba i… po niedlugim czasie ukazywaly sie, kilka razy nawet ukazaly sie, zalsnily mocno jasna barwą po czym zmniejszyly intensywnosc lsnienia i odlecialy jednostajnym ruchem, nie wiem czy ktos mi w to uwierzy i w sumie nie bardzo mi na tym zalezy ale mam jakas podsiwdoma potrzebe uslyszenia ze wy takze je widujecie 🙂 pozdrawiam 🙂

  • Nebrajeska
   Mar 13, 2012 @ 00:10:19

   Adriano, też ich widuje, czasami w myślach poprosiłam o błysk pozdrowienia i pojawiał się:) A będzie tylko ciekawiej z każdym nadchodzącym dniem:)

 9. Maria 59
  Mar 12, 2012 @ 22:23:36

  Drogi Marku , jak to określiłeś ” pseudo-Solidarności w 80 roku” , było nas wtedy około 10 milionów i chcieliśmy zmienić swoją rzeczywistość polityczną i to się udało , cokolwiek byś o tym nie myślał. Wyobraź sobie obecnie 10 milionów Polaków chcących zmienić siebie wewnętrzne, znika nienawiść, zawiść, chciwość, itd. Jaka byłaby to moc do przeprowadzenia zmian o jakich marzymy. Wtedy się udało to może teraz jest możliwa rewolucja duchowa.

  • KOSMITA
   Mar 12, 2012 @ 23:29:30

   Mario…

   Oddolna ‚solidarność’ była rzeczywiście, czuło się to, ale ludzi nie interesowała rzeczywistość polityczna, tylko wolność i poprawa bytu.
   ………………………..
   Polityką interesowała się garstka „szakali”, która dorwała się do władzy i stworzyła jeszcze większy ucisk dla tych 10 milionów ludzi, na których plecach tam dotarli.
   Kolejny przykład pięknej idei, której realizacja wpadła w łapy ciemnych, tylko pod innym szyldem.
   ……………………..
   Politycy to są kłamcy. Wiecie na czym polega dyplomacja – na wieloznaczności wypowiadanych zdań. Co innego mówią niż myślą , a jeszcze co innego robią. Nie liczcie kochani na politycznych przywódców. W wyższych światach polityków nie ma.
   …………………………
   Są wybierane rady z najzacniejszych obywateli pod względem etycznym, mądrych i sprawiedliwych, nie chciwych, którzy traktują swą pracę jako służbę dla wszystkich obywateli.
   A’ propos Polaków,…ciemni tak podzielili Polaków, że to o czym piszesz to raczej abstrakcja. Ciągle jest jak u Kargula i Pawlaka, hehehe …
   ………………………..
   K.

 10. Marek
  Mar 12, 2012 @ 21:40:06

  Witajcie Przyjaciele !
  Dobrze że macie wolne poglądy i możecie wypowiadać to co uważacie za stosowne , ale proszę nie miejcie pretensji do ekip rządzoncych . Trzeba spojrzeć na sytuację w inny sposób – zadać pytanie dlaczego Tusk zmierza do samounicestwienia siebie jak i partii .Pamiętajcie nikt nie jest dobry ani zły .
  z poważaniewm:Marek

 11. Alicja
  Mar 12, 2012 @ 21:05:04

  Kosmito! też bym tak bardzo chciała – „bez tych ciemności, bez gromadzenia zapasów”…
  Mario 59! podpisuje się również pod Twoimi słowami – „w głębi duszy jestem smutna…” i wcale to nie jest efekt zimowego przesilenia… Niech się zaczną dziać zmiany na lepsze – tego Wam i sobie z całego serca życzę! Alicja

  • KOSMITA
   Mar 12, 2012 @ 21:44:19

   Dzięki Alicjo za głos Twojej Duszy.
   ……………..
   Nie jesteś sama w swych odczuciach.
   Jestem przekonany, że większość z nas tak to odbiera i czuje.
   ……………..
   Pozdrawiam ciepło.
   K.

 12. Marek
  Mar 12, 2012 @ 20:50:04

  Od 14 marca PiS rozpoczyna kampanię antyrządową czyli wyjście na ulice…

  „Ten rząd może ugiąć się tylko pod naporem zorganizowanych obywateli.” – Jarosław Kaczyński.

  Nie jestem za PiSem ani za Kaczyńskim, ale w 100 % popieram go w tej kwestii aby ludzie się zorganizowali i nigdy więcej nie wybierali i nie wspierali bezduszne elity oraz polityków. Ludzie weźmy sprawy w swoje ręce i powiedzmy NIE rządowi i instytucjom! W przeciwieństwie do rewolucji francuskiej i rosyjskiej za Lenina czy choćby pseudo-Solidarności w 80 roku, jest bardzo duża szansa że w końcu to ludzie dobrej woli, o wysokim stopniu moralności i duchowości przejmą stery i zmienią ten świat!

  • KOSMITA
   Mar 12, 2012 @ 21:32:34

   Marek …
   …………..
   Ludzie „dobrej woli” Kaczyńskiego, to poplecznicy Radia Ma-ryja i TV Trwam.
   Dzięki za takie propozycje i perspektywy.
   …………..
   Nowy Rząd muszą tworzyć ludzie apolityczni i nie fanatycy religijni.
   …………..
   Pozdrawiam.
   K.

  • Maria 59
   Mar 12, 2012 @ 21:37:32

   Polityka to nie nasz świat. Złością i nienawiścią niczego pozytywnego nie zbudujesz

 13. Maria 59
  Mar 12, 2012 @ 20:37:40

  Mam serdecznie dość obecnej rzeczywistości,cieszę się że rozpoczną się zmiany. Mam pracę ,pensję na skromne życie, mieszkanie, spokój w rodzinie,pozornie jest dobrze. Tylko pozornie, bo głębi duszy jestem smutna, nie potrafię się cieszyć,
  mam przeświadczenie i głębokie przekonanie że coś nam zabrano, ograbiono nas z radości do życia a dano nam ochłapy i wmówiona że na nic więcej nie zasługujemy
  Bardzo ale to bardzo chcę wierzyć że życie nasze nabierze prawdziwego znaczenia. Niech taksie stanie.

  • KOSMITA
   Mar 12, 2012 @ 21:19:46

   Tak właśnie jest Mario, jak napisałaś.

   Ograbiono nas ze wszystkiego, dlatego nasze Dusze są smutne. Nie ma radości i żadne teorie oświeconych tego nie zmienią. Potrzebne jest praktyczne doświadczenie obfitości, a nie dumanie o obfitości, albo akceptacja tego co jest, czyli ubóstwa! Jest jak jest, ale nigdy nie przyznam, że jest dobrze i słodko, póki tego nie doświadczę, póki moja Dusza nie zacznie się uśmiechać spontanicznie w wyniku prawdziwej radości, a nie udawanej, czyniąc z ust atrapę uśmiechu za którą skrywa się smutek.

   Pozdrawiam Cię Mario, czuję tak samo.

   K.

   • I-nowa
    Mar 12, 2012 @ 22:37:46

    Dokładnie tak samo czuję, jak Ty, Kosmito i Ty Mario 59. Mówi się, żeby akceptować, cieszyć się z tego, co jest… A co jest? Pozornie wszystko w porządku(no w miarę, powiedzmy). Ale w głębi coś szlocha, tęskni za tym „rajem utraconym”. Im bardziej chcemy ten szloch stłumić, tym głośniej się wyrywa…
    ——–
    I.

   • Krzysztof
    Mar 12, 2012 @ 23:29:47

    Czemu uzależniacie swoje szczęście od zewnętrznych warunków… Skupiając się na brakach tworzymy braki a przecież jesteśmy istotami Doskonałymi zrodzonymi z Doskonałości. Otwórz się na Doskonałośc którą jesteś, zaufaj miłości Stwórcy, daj się ponieśc radości jaką ten związek (Twój i Źródła) niesie a Twoje życie przepełni się magią. To działa w moim przypadku coś czego nie mogłem zmaterializowac przez ponad pół roku pojawiło się po 24h gdy oddałem się JEGO MIŁOŚCI bo przecież ON jest naszym PRZEZNACZENIEM:D
    pozdrawiam:)

    • Margo
     Mar 13, 2012 @ 13:01:04

     Krzysztofie – nawet nie wiesz ile ciepła i wzruszenia wywołały Twoje słowa we mnie – bardzo Ci za nie dziekuję 🙂
     Cieszę się, że są tacy ludzie jak Ty, bo to oznacza, że choćby nie wiem co się działo, to podobnie myślący i czujący ludzie ze szczerą i ogromną wiarą w sercu do Stwórcy – są w stanie zmienić rzeczywistość….
     Pozdrawiam Was wszystkich bardzo, bardzo ciepło..

   • gabriel
    Mar 13, 2012 @ 08:00:37

    Witajcie Kochani – Kosmito i Mario!
    Ograbiono Istoty L., ale czy trochę nie pozwoliliśmy na to?
    Czy nie uważasz Kosmito, że „zapętlanie się” w cierpieniu – bo nas ograbiono nie wzmacnia prześladowców?, że w końcu zapomni Istota L. co to radość, śmiech, szczęście, że będzie się ” zapadać” w martyrologii cierpiętniczego życia. Kraty w swojej Duszy wstawia Istota L., nie Ciemni. Jeżeli nie będziecie się cieszyć : blaskiem Słońca, zapachem kwiatu, deszczem, ptakiem śpiewającym dopiero wtedy Wasze Dusze będą smutne i płaczące, że nie widzicie cudu życia stworzonego dla Was – to też jest obfitość nie tylko materia.
    Życzę wszystkim „czytaczom” tego wspaniałego blogu szczęścia, radości i uśmiechów.
    Dziękuję Ci, Krystal za ten optymistyczny i świetlany kącik :-)))

  • freeheart
   Mar 12, 2012 @ 22:09:16

   No właśnie wmówiono wam, że nie zasługujecie. Celowo uczyniono was nieszczęśliwymi, nie radujecie się. Hm …
   Nikt nie namawia was do oszukiwania samych siebie, do udawania. Jedynie do pracy nad swoim szczęściem aby doprowadzić swą „nieszczęśliwą” duszę do jedynego, właściwego dla niej stanu. Bez względu na to co się dzieje wokół, bez względu na to jak bardzo chciano nas upodlić, Albo pomimo to. Nie czekać aż „podadzą na tacy”. I to ma głęboki sens – według mnie.

   • KOSMITA
    Mar 12, 2012 @ 22:37:19

    Kochana freeheart … 😀

    Nie wmówiono nam, my to czujemy, a to jest różnica. Nie da się zaprzeczyć temu co się czuje. Gdy boli Cię ząb, czy inna część ciała i czujesz ten ból, czy też mówisz, że ktoś Ci go wmówił? Ta wykładnia Tollego do mnie nie przemawia…
    😀 😀 😀
    K.

    • freeheart
     Mar 13, 2012 @ 10:58:14

     Hehe …
     To nie duszę boli ząb tylko Twoje ciało materialne. To jednak różnica. Jeśli z tego powodu cierpisz to i Twoja dusza cierpi. Taka jest kolejność.
     Jeśli chodzi o to co nie przemawia do Ciebie, zauważyłam to dużo wcześniej. Nie martwię się, jeszcze przemówi. Nie w tej inkarnacji to w następnej. Do każdego w końcu trafia.
     Duuużo Miłości dla Ciebie 🙂

    • Krest
     Mar 13, 2012 @ 11:33:57

     Przyjacielu, kiedy boli Cię ząb idziesz do stomatologa, czy upajasz się swoim cierpieniem?
     Uczucia są językiem modlitwy do Stwórcy. Co wybierasz, skupianie się na szczęściu w tej chwili, czy lęk z powodu straty w przeszłości? Twój wybór zadecyduje o tym jaki będzie Twój kolejny dzień, zrób to świadomie.

 14. Danina Serda
  Mar 12, 2012 @ 20:31:56

  Witam serdecznie Wszystkich Miłośników tej Strony.Niebo wczorajszego wieczora na miastem.w którym mieszkam było piękne,amatorsko oglądam niebo nocą przez teleskop i osobiście widziałam obiekt kosmiczne przesuwający się wolniutko po niebie.Przesłałam mu moje pozdrowienia i radość z Ich obecności.że są już tak blisko.Zapraszam Was Gwiezdna Federacjo Światła tak bardzo chcę w Was zobaczyć.Dania

  • Sabrina
   Mar 12, 2012 @ 23:46:16

   Jakiś czas temu też widziałam ich statki na niebie w mojej miejscowości 😀

   • Renata
    Mar 13, 2012 @ 12:49:14

    Po przeczytaniu przekazu SanJasKa z tamtego roku bardzo się zachwyciłam ta istotą, w ciepła noc siedziałam na balkonie i w myślach prosiłam, żeby pokazał mi swoją obecność, jakiś czas patrzyłam cierpliwie w rozgwieżdżone niebo, przeleciał samolot, a po chwili przez ułamek sekundy rozbłysła kula światła na niebie, bardzo wyraźna! Dokładnie takie kule pokazywane były na filmikach na tej stronie. Jestem bardzo szczęśliwa, czekam na ujawnienie!

   • ramzes
    Mar 13, 2012 @ 14:00:00

    Może dziś zobaczymy coś więcej na niebie –
    zaczyna się ciekawy czas :))

    http://www.sfora.pl/Spojrz-w-niebo-Zobaczysz-niesamowite-zjawisko-a41428

    • Renata
     Mar 15, 2012 @ 19:22:32

     Do ramzes
     Najbardziej mnie cieszy, że jak na razie nie widzę smug chemtrails, które w 2011 były codziennością. A to jest baaaaaaaaaardzo dobra wiadomość!

 15. KOSMITA
  Mar 12, 2012 @ 19:54:57

  Zmiany będą nagłe i efektywne!
  ——————————————————————————————————-
  No i o to właśnie chodzi, bez tych ciemności, bez gromadzenia zapasów, itp. rzeczy, ponieważ wszystkiego jest pod dostatkiem i dla każdego. Mając takie możliwości jak GF, oraz Komenda Asztar, można to zrobić płynnie, skutecznie i gładko, bez paniki i zamieszania jak niektórzy wróżą. 😀 😀 😀

  K.

  • Nebrajeska
   Mar 12, 2012 @ 22:47:55

   Ale, drogi Kosmito, pamiętać trzeba, że nikt za nas nic nie zrobi i ze nikt ani nic nie może nam zagwarantowac ze to się wszystko potoczy tak gładko i pięknie jak jest mówione. Przezorny zawsze ubezpieczony 😉

   • KOSMITA
    Mar 13, 2012 @ 00:39:47

    Nooo,… droga Nebrajeska…
    …………….
    Póki nie zmieni się system i paradygmat całej ludzkości, to na nic nasze wysiłki.
    Na ubezpieczenie raczej nie licz. Nie ma nic pewnego i trwałego na tym starym świecie.
    ……………..
    Najpierw wszyscy ludzie tej planety Ziemia, muszą zrozumieć i zaakceptować, że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, w związku z czym wszyscy powinni wyrzec się raz na zawsze egoizmu i czynić bliźniemu to czego sami oczekują od nich.
    ……………..
    Póki co to uczciwych działaczy wcześniej czy później, rozjeżdża walec niesprawiedliwych Rządów Ciemnych.
    ……………..
    Tak sobie myślę, że ujawnienie i prezentacja statków naszych kosmicznych przyjaciół, mogłaby stać się tym elementem zjednoczenia całej ludzkości tej Ziemi. Jak będzie, to wkrótce zobaczymy.
    ……………..
    K.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: