Czas na respektowanie i ochronę ogromnej rozmaitości życia

.

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edytowała Patrycja

Dratzo!  Powracamy!  W tym dniu zadedykowanym w waszym świecie miłości i romansom, nadal wiele się dzieje za kulisami.  Święte Tajne Stowarzyszenia ze Wschodu i Zachodu zebrały się, by opracować plan zastąpienia głównych rządów na planecie.  Jak wiecie, najbardziej krytyczna zmiana dotyczy reżimu USA. Ta nielegalna korporacja kierowała oficjalnie Ameryką od końca amerykańskiej wojny domowej, za swój główny cel obierając ulokowanie na ważnych stanowiskach władzy rodziny bankierów oraz ich bliskich sojuszników.  Wszyscy prezydenci od Lincolna musieli ugiąć się przed tymi przestępcami i przed ich jednostronną agendą, by podporządkować ich kaprysom politykę wewnętrzną  i zewnętrzną.  Ta konfiskata demokracji amerykańskiej utrzymała się poprzez masową korupcję, demoralizację oraz sporadyczne morderstwa. Teraz to bezwstydne przestępstwo zakończy się i jest głównym powodem przeprowadzania radykalnych zmian oraz zaprowadzenia rządów tymczasowych.  Ciemni mistrzowie marionetek będą aresztowani i uwięzieni publicznie, a ich późniejsze procesy ujawnią rzeczywisty zakres ich perfidnego traktowania ludzkości.

Rząd tymczasowy ma być pomostem między waszym obecnym pełnym kryzysu światem a kładzeniem fundamentu pod rodzące się społeczeństwo galaktyczne.  Mieliśmy wiele szczegółowych dyskusji z tymi, którzy będą nieść sztandar tego nowego rządu. Jesteśmy bardzo zainteresowani  tym, w jaki sposób zamierzają wprowadzić różne zapowiadane programy, gdy zostaną ogłoszeni nowymi liderami Ameryki.  Podczas ostatnich tygodni przeszło przez nasze ręce mnóstwo dokumentów.  Największą naszą troską jest, w jaki sposób każda ważna propozycja zmian zostanie ogłoszona i wprowadzona w życie.  Na podstawie naszej obszernej wiedzy udzielaliśmy im naszych porad, a także zaproponowaliśmy datę całkowitego Ujawnienia, abyśmy mogli się wam przedstawić.  Między wyłonieniem się nowego rządu i Ujawnieniem, mamy zamiar zwiększyć w sposób zasadniczy pojawianie się w ciągu dnia naszych statków i przygotować was na to, co będzie miało miejsce w  sam dzień Ujawnienia.

Przeanalizowaliśmy wnikliwie jak zmieniała się ta misja od czasu jak osiągnęła po raz pierwszy wasz Układ Słoneczny w lecie roku gregoriańskiego 1991.  Podczas następnych dwudziestu lat obserwowaliśmy jak zmieniały się te działania, aż do aktualnej sytuacji, której teraz wszyscy doświadczamy.  Na początku, Niebo dało nam całokształt pozornie dwuznacznych wytycznych, które następnie zmieniły się w specyficzne polecenia, które nam pozwoliły współpracować nie tylko z Argathianami, lecz także z różnokolorową grupą istot ludzkich żyjących na powierzchni, których nazywamy naszymi sojusznikami ziemskimi.  Wydaje się, że teraz ta grupa ponownie przekształca się w mniejsze  ugrupowania i wolelibyśmy skoncentrować się na Świętych Tajnych Stowarzyszeniach kierowanych przez Wzniesionych Mistrzów.  Te różne tajne ugrupowania były długo częścią globalnego planu Wzniesionych Mistrzów, by pomóc w decyzji Nieba, abyście powrócili do pełnej świadomości. Te tajne stowarzyszenia mają zarówno finansowe jak  i duchowe środki, które są niezbędne by całe to przedsięwzięcie odniosło sukces.

Wspólnie dokańczamy ostatnie “odrobiny” naszego całościowego planu, by obalić ciemnego kabała i wyzwolić was z tego niewyobrażalnego niewolnictwa, jakie stanowiło część planu ciemnych, by obejść porozumienia zawarte na początku panowania  Anunnaki  prawie 13 tysięcy lat temu.  Galaktyczna Federacja używa swoich umiejętności, by zatrzymać te plany i usunąć zdrajców, aby nie mogli już ingerować w boski plan Nieba dla waszego świata. Gaja obserwuje to wszystko i jest bardzo szczęśliwa, że ci, którzy zamierzali zanieczyszczać ją bardziej, wkrótce otrzymają to, na co zasłużyli.  Podwójny system ekonomiczny, który przez tych ciemnych prawie doprowadził do bankructwa na całym globie, przyniósł im niewyobrażalne bogactwo.  Ten system zostanie zdemontowany i w jego miejsce  wprowadzony zostanie nowy, oparty na zasadach uczciwości oraz pomyślności.  W rzeczywistości, pierwszy krok w kierunku realizacji tego projektu już miał miejsce.  Następnym będzie otwarte objęcie władzy przez rząd tymczasowy.

______________________________________________________

Błogosławieństwa! Jesteśmy Wniebowstąpionymi Mistrzami!  Przychodzimy z radością!  Przychodzimy z radością!  Pokój i Błogosławieństwa Stwórcy rozświetlają  was.  Zbliżamy się do zakończenia gry, która trwała prawie 13.000 lat.  Nasi  sojusznicy osiągnęli punkt, w którym można będzie zaprowadzić nową rzeczywistość dla wszystkich.  Następne działania będą skierowane na takie rozwiązania, które w końcu zrzucą ciemnych z ich uprzywilejowanych miejsc władzy.  Nie osądzajcie tych mężczyzn i kobiet ciemności!  Zostawcie to święte zadanie Niebu. Tam, ci, którzy obserwują wasze życie wymierzą sprawiedliwość tym, którzy was wykorzystywali z taką łatwością i nie dopuszczali do rozwoju waszego pełnego potencjału.  Niektórzy z was, tak jak my, osiągnęli pewien stopień świadomości i nieśmiertelności.  Ten dar jest gotowy, by stać się udziałem wszystkich, lecz najpierw musi nastąpić większe przebudzenie, które was doprowadzi do nowej rzeczywistości kosmicznej. Ma to być czas wielkiego odnowienia waszych ślubów z Matką Ziemią!

Dawno temu, kiedy ludzkości po raz pierwszy dana została możliwość zamieszkania w  tym cudnym królestwie, zawarła ona święte przymierze z Gają i z jej Duchową Hierarchią, że będzie dbała o Ziemię i utrzymywała jej różnorodne ekosystemy, aby mogły rozwijać się i kwitnąć. To przymierze będzie teraz odnowione przez ludzkość żyjącą na powierzchni. Kiedy dojdziecie do swojej pełnej świadomości, nastanie także czas na respektowanie i ochronę ogromnej rozmaitości życia, które zamieszkuje ten świat razem z wami.  Otrzymaliście ducha, który może pozwolić wam ponownie zrewidować kim naprawdę  jesteście i następnie nauczyć was w jaki sposób najlepiej sprawić, by Gaja ponownie zakwitła, jak miało to miejsce w odległych czasach.  Posiadacie technologię i Boską Wolę dzięki której można szybko zmienić  wygląd waszego królestwa.  Będzie to wasze wielkie zadanie, gdy tylko z waszej  istoty zostanie usunięte jarzmo ciemnych!  Wszystko to zrobimy razem,  aby nastał nowy i cudowny czas dla wszystkich!

Kiedy będziemy pracować wspólnie z naszymi duchowymi i kosmicznymi rodzinami, odnowimy Gaję do stanu raju jakim była w czasach Lemurii. Jesteśmy błogosławieni przez Stwórcę, ponieważ ponownie ożywimy tę piękną planetę i będziemy kontynuować dalej naszą podróż, by spełnić Wolę Stwórcy w tym fizycznym aspekcie.  Wy, indywidualnie i zbiorowo, poczuliście bezmiar tego, co oznacza pełna świadomość.  Została wam powierzona wielka odpowiedzialność, a to tylko początek.  My, Wzniesieni Mistrzowie przeżyliśmy nasz czas w tej bezmiernej i boskiej służbie, która teraz się będzie rozszerzać na każdego was, kiedy dokonacie przemiany w  pełni świadome istoty.  Naszym obecnym zadaniem jest nadzorować to, co musimy zrobić wszyscy. Są to pierwsze z wielu zadań, które doprowadzą do zrodzenia się nowego narodu gwiezdnego i wprowadzenia tej galaktyki do ery Światła, Miłości i  Boskiej Służby.

Dziś  kontynuowaliśmy naszą dyskusję o waszej podróży do stanu pełnej świadomości.  Gaja jest całkowicie przygotowana, by zmienić się na w pełni świadomą istotę.  W końcu my, jako ludzie przemierzamy tę galaktykę pracując w służbie boskiej, by rozwinąć pełne blasku piękno boskiego planu Stwórcy.

Wiedzcie moi Drodzy, w sercu waszych serc, że niepoliczalne zasoby i nieskończone bogactwo Niebios są zaiste wasze!  Niech Się Tak Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja!  (W Syriańskim ,Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)

Przez Sheldana Nidle, 14 luty 2012

http://galacticchannelings.com/english/sheldan14-02-12.html

________________________________________________

Serdeczne podziękowania dla Grazielli Ch. za wsparcie dla bloga!


24 Komentarze (+add yours?)

 1. VEGETA
  Mar 12, 2012 @ 23:19:14

  Jestem za tym, aby naszym Braciom pozostawić orzeczenie sprawiedliwego wyroku w sprawie zbrodni i przekrętów, będących dziełem członków Cabal/Illuminati. Poza tym u mnie w domu zwrócono dziś uwagę na to, jak gwizdy (wg nich, choć sam nie wiem co to może być jeszcze) mieniły się na czerwono. Mój brat sądzi, że one zawsze tak mają. Oni ni wiedzą, co tak naprawdę nadchodzi, ale to dobrze, że zaczynają interesować tym, co jest nad nimi.

 2. Marek
  Mar 12, 2012 @ 22:32:28

  Witajcie Przyjaciele !
  Miałem sen w którym ujrzałem ogród z zielonym trawnikiem a po środku tego ogrodu rosło drzewo liśćmi ciemno- zielonymi i jednym jabłkiem czerwonym .Pomyślałem wejdę do ogrodu i skosztuję jabłka ale kiedy przekroczyłem wejście usłyszałem głos .Jeśli zerwiesz jabłko i zjesz żyć będziesz ty wiecznie ale jeśli napełnisz usta liśćmi nie dotykając rękoma to komu je ofiarujesz żyć będzie wiecznie .Oczywiście wybrałem drugi wariant i umieściłem liście w ustach . Zadowolony że mogę kilka istnień ocalić wychodzę z ogrodu i spotykam żonę . Podchodzę i chcę jej przekazać liście zbliżając usta moje do jej ust .Niestety gdy zobaczyła że mam napełnione usta jedzeniem krzykneła odejdz nie jestem głodna. Podobnie było z córkami i innymi osobami . Usiadłem i zasmuciłem się że mimo mych starań nikt nie odebrał odemnie liści .
  z poważaniem:Marek

 3. china
  Mar 12, 2012 @ 19:39:24

  P.S. Krystal, Prosze wybacz mi, czasami jednak mam trudnosci z ekspresja slow po Polsku, w dzien chodze ze slowniczkiem…a w nocy spie z nim…Tak bardzo pragne byc zrozumiana, ale czasami nie udaje mi sie to….wiec przebacz…Serdecznie Pozdrawiam, chinka

  chinko, Twój polski jest bardzo dobry 🙂 – K

  • china
   Mar 12, 2012 @ 19:46:48

   Ach! Dziekuje Ci Moja Droga…lzy mi poplynely…

   • JaOla
    Mar 13, 2012 @ 09:57:54

    Droga Chinko, potrafisz sie wyrazac po polsku nawet lepiej niz niektorzy prawdziwi Polacy. Jestem pelna podziwu dla Ciebie. Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam.

    • china
     Mar 14, 2012 @ 06:30:52

     Moja Slodka „JaOla” , wlecialam na moment w to Cudowne miejsce, choc gleboka nocka u mnie teraz…i sen mnie „oblatuje” ale chce isc spac z myslami o Was i Waszymi slowami, ktore sa jak Balsam dla Duszy mojej…Moje Serce Uradowalo sie cztajac Twoje slowa,Ty i Ukochana Krystal, dodalas mi odwagi i z czasem napewno pozwole sobie pisac troszke wiecej…Dziekuje Wam, ze Jestescie…Nie czuje sie juz tak „samotnie” i na moje szczescie moj oczysty jezyk stal sie tak jakby sekretem z Nieba! (nie jest latwo mi, byc KukuNaMuniu z Kosmosu! jak mnie nazywaja…HeHe….) Kocham Was…Niech Boska Sila Prowadzi Nas w Swietle na Zawsze…zMiloscia, chinka

 4. Jakob
  Mar 12, 2012 @ 19:27:16

  Witajcie 🙂 Czy widzieliście już to ?

 5. danna
  Mar 12, 2012 @ 18:57:30

 6. MKFELA
  Mar 12, 2012 @ 18:01:26

  Witajcie ,polecam przekaz z Wydawnictwa Nameya
  ŚWIADOMA OBECNOŚĆ – Mistrzowie Alfa Centauri
  Spisał Ramaathis-Mam
  Tłumaczyła Ludmiła Zarzycka, edycja Anna Burakowska
  Luty 2012
  http://www.nameya.net/texts/Przekazy/p107.htm
  Pozdrawiam wszystkich :)3

 7. Aneta
  Mar 12, 2012 @ 17:54:29

  Witajcie Kochani!
  Dostałam dziś w czasie snu, tuż przed obudzeniem wyraźne zalecenie:
  „musisz pokochać siebie!!”
  Czyżby i moja Dusza zaczynała się budzić i do mnie przemawiać?
  Pozdrawiam bardzo cieplutko!!! 🙂
  Aneta

 8. Horhe
  Mar 12, 2012 @ 16:41:59

  Krystal, prosze o nr rachunku w celu wsparcia bloga.

  dzięki, wyślę na Twój mail – K

 9. ewa
  Mar 12, 2012 @ 12:13:54

  O tak, to praca dla mnie! Mam dużą wyobraźnię, mogę więc przydać się w zmienianiu wyglądu naszego królestwa. Nasz świat będzie wyglądał nieziemsko kolorowo, bajecznie! Kiedy patrzę na mój ogród o poranku w słoneczny ciepły dzień /maj, czerwiec/ mówię: Boże, przecież ja już mieszkam w Raju! dziękuję.
  serdeczności kochani

 10. anna
  Mar 12, 2012 @ 09:27:05

  polecam fajna stronke
  http://mojadrogadozdrowia.com/
  dziekuje za piekny i wartosciowy przekaz:)

  • Fred.
   Mar 13, 2012 @ 22:01:23

   Twoja propozycja jest bardzo ciekawa. Ze swojej strony polecam Ci EFT po polsku, na YT. Filmiki pomagają oczysić się ze zbędnych, negatywnych emocji. Na początku nic się nie dzieje, ale po drugim, trzecim seansie działa. Spróbuj! Pozdrawiam w Jedności!

 11. Renata
  Mar 12, 2012 @ 08:04:10

  Mój tata obudził się dzisiaj w nocy i nasłuchiwał dziwnym niezidentyfikowanych dźwięków, nie był to samolot, ani samochód, ani inne urządzenie, mieszkamy na wsi, więc mamy zwykle względną ciszę. Wczoraj w tv też o tym mówiono, ponoć jak na razie tylko w Afryce to nie występuje.To Ziemia się budzi do nowego życia!

  • JaOla
   Mar 13, 2012 @ 10:00:27

   Ja rowniez to slyszalam i nie potrafilam zidentyfikowac skad to pochodzi. W mojej miejscowosci tez jest bardzo cicho. Pozdrawiam serdecznie

 12. Mister M
  Mar 12, 2012 @ 05:29:43

 13. china
  Mar 12, 2012 @ 04:52:41

  Droga Krystal z informacji jakie otrzymalam to raczej warto ten „filmik” …..”gone with the wind”…czym predzej tym lepiej…jak chcesz wiecej wiadomosci to daj mi znac….serdecznie, pozdrawiam

 14. krystal28
  Mar 12, 2012 @ 04:44:55

  Drogi T (?) przez pomyłkę skasowałam Twój komentarz z linkiem do filmiku, czy mógłbyś go jeszcze raz przesłać? dzięki

  Droga chinko, nie oglądałam filmiku, który wspomniałaś, wiec nie mogę nic na ten temat powiedzieć, serdecznie pozdrawiam

  • china
   Mar 12, 2012 @ 05:51:39

   http://the2012scenario.com/2012/03/stop-jacob-free-africa/ Droga Krystal, moze to najlepsza wiadomosc…zMiloscia, pozdrawiam Posted by Steve Beckow

   • krystal28
    Mar 12, 2012 @ 06:20:48

    Link Steve’a, który podałaś mówi: Nie ma zgodności co do dokładności wideo Jason Russella. Nie jest jasne, że możemy zdecydować te kwestie, wiec uważamy, że najbezpieczniejsza droga jest usunięcie filmu.”

    Chociaż nie obejrzałam tego filmiku, to ufam Steve’owi w to co mówi i tez usuwam ten filmik, czy jest on w duchu naszego blogu nawet gdyby był prawdziwy? wybacz i dziękuję za zrozumienie

    • china
     Mar 12, 2012 @ 19:33:02

     Droga Krystal, wlasnie o to mi chodzilo, z Szacunkiem popieram Twoja Decyzje! Czas pokaze…zMiloscia, chinka

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: