Wasza praca nie polega na przekonywaniu innych

.

także 3 nowe wpisy w Podróżnikach z Kosmosu

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

Jeśli chodzi o udostępnianie wiedzy, niektóre grupy mediów są po stronie światła.  Wasz nowy sposób postępowania polega na tym, że jesteście kształtowani poprzez wzajemne relacje waszych internetowych sieci społecznościowych.  Taką wizję mieli ci, którzy projektują i budują nowe światy w całym wszechświecie.  Przez cały czas jesteście informowani o tym, że jesteście współtwórcami nowej Ziemi poprzez swoje codzienne myśli i czyny i nie jest to tylko poetycka metafora.  Wy, każdy z was, w dosłownym znaczeniu tego słowa, tworzycie swój nowy świat z danego wam budulca kreacji.  Narzędziami, których używacie do budowania nowego świata waszych marzeń, są wasze komputery, wasze sieci społecznościowe oraz wasze wizje, wyobrażenia, przemyślenia, intencje, słowa, obrazy, wideo, opowieści, a także – co jest najważniejsze – sposoby wchodzenia w wasze wzajemne relacje.

Codziennie, w miarę upływu dnia widzicie, jak powstaje tworzony przez was nowy świat, nawet wtedy, gdy nie dostrzegacie postępu w rozkwicie swojej twórczości.   Możemy wam powiedzieć, że wasz nowy świat zbliża się pełen absolutnego piękna, wspaniałych kolorów i zapierających dech krajobrazów, a my możemy tylko czekać na was wszystkich, by ujrzeć to dziecko, które razem stwarzacie.

Wasz nowy dom będzie cudownym lądem, bogatym w różnorodne, bezcenne zasoby naturalne, w źródła czystej wody i czyste powietrze, i na zawsze pozostanie on nieskażony przez ciemne charaktery.  Wasz nowy świat będzie przeznaczony dla was, aby was kochał i strzegł od krzywdy, aby cieszył i rozkwitał i będzie waszym światem w ciągu nadchodzących dni waszego wstępowania do nowych początków.  Każdy z was codziennie robi to w przeświadczeniu, że buduje swój nowy dom, a wraz z nim wszelkie wzajemne relacje, i że wasz nowy świat będzie nadal rozkwitał we wspaniały raj, który wzrasta dzisiaj na naszych oczach.

Odsłona waszego nowego domu nie jest odległa w czasie, lecz my teraz zajmujemy się pewnymi naglącymi sprawami, o które najpierw należy  zadbać.  Potrzebujemy waszej współpracy, ponieważ musimy czuć się pewni bezpiecznego przebiegu naszego  lądowania, zanim rozpoczniemy wiele potrzebnych projektów przygotowanych z myślą o was.  Dlatego występni Kabaliści są usuwani ze swoich pozycji i pozbawiani mocy i z tego też powodu wkrótce będziecie świadkami tego, jak zostaną oni doprowadzeni przed oblicze sprawiedliwości za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości.  Czujemy, że jest to konieczne, byśmy wyczyścili drogę przed naszym przybyciem i nie podejmowali niepotrzebnego ryzyka stwarzanego przez tych, którzy życzą sobie skrzywdzić zarówno nas, jak i was.

Przeczuwamy, że przyczyny tych aresztowań stają się coraz bardziej oczywiste dla wielu z was i jak dotąd nie słyszeliśmy, by ktokolwiek niesprzymierzony z Kabalistami miał odrębne zdanie.  To, co mówimy jest ważne, to jest wasz świat i musimy postępować zgodnie z waszymi życzeniami, jakiekolwiek by one nie były.  Mówiąc to, chcielibyśmy wyjaśnić, że istnieją ograniczenia polegające na braku przyzwolenia na wszczynanie wojen i zniszczenie waszej planety.

Obecnie, my, Galaktyczna Federacja Światła wraz z naszymi ziemskimi sojusznikami udaremniliśmy wszelkie podjęte przez Ciemnych próby zainicjowania kolejnej wojny światowej, ponieważ rozpaczliwie starają się oni na wszelkie możliwe sposoby utrzymać swą moc i udaremnić nasze spotkanie z wami i wasze wzniesienie się do wyższych poziomów.  Wiele razy oświadczaliśmy, że nie pozwolimy na to, i w miarę jak czas płynie, a na waszym Bliskim Wschodzie nie wybucha wojna, możecie rozumieć, że jest to oznaką tego, że jesteśmy tu i dotrzymujemy danego słowa, ponieważ rzeczywiście to robimy.

Patrząc na perspektywy Kabała i korporantów owej kolekcji bezwzględnych przestępców, widzimy, że nie mają oni nadziei ani szans na dalsze utrzymanie swojego zbrodniczego imperium. Nasi ziemscy sojusznicy skutecznie odcięli im wiele źródeł dopływu pieniędzy, to jest, waszych pieniędzy i kolejne frakcje ich organizacji bankrutują, nie będąc już w stanie opłacać swoich sługusów ani własnych kosztów ogólnych. Odcięcie im dopływu pieniądza, jak odcięcie dopływu życiodajnej krwi do ich przestępczego imperium było częścią tego planu.

Moc Kabała zawsze opierała się wyłącznie na pieniądzu i dla utrzymania ich organizacji przy życiu potrzeba było ogromnych kwot.  Te ogromne sumy pieniędzy musiały skądś się brać i pochodziły z jedynego źródła pieniędzy, które pozostało na tej planecie, a źródłem tym są pieniądze należące do ludzi.  Każdy grosz, który zapełnia ich kieszenie, pochodzi od was.  Kradną go wam, chociażby w formie podatku lub odsprzedają wam naturalne zasoby naszej planety, które prawnie należą do was.  Pieniądze, które zarobiliście swoją pracą, stanowią krew zasilającą ich imperium, a oni przebiegle kombinują na wszelkie sposoby, jakby tu wyłudzić od was te pieniądze.

Czy możecie sobie wyobrazić, ile pieniędzy będzie dostępnych dla ludzi, kiedy Kabał zostanie usunięty z waszego społeczeństwa i całe to bogactwo, które zostało wyciągnięte ludziom uwolni się, aby polepszyć życie was wszystkich?  Istnieje ogromna ilość dóbr, które są dla was dostępne i zawsze prawnie należały do was, i one zostaną wam zwrócone, by można było wykorzystać je dla polepszenia życia każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na waszej planecie, w równym stopniu, bez faworyzowania kogokolwiek i gdziekolwiek. Będzie to wasz nowy system i ten system będzie się opierał na naturalnym prawie obfitości.

Wasz obecny system ekonomiczny jest oparty na braku, niedostatku i długu oraz relatywnie niewielkiej grupce, która ma do podziału ogromne ilości bogactwa waszej planety, podczas gdy reszta z was została zmuszona do walki o okruchy, które pozostały po tym, jak sobie pofolgowali.   To niedługo się zmieni i zmieni się całkowicie życie wielu z was.

Zachowajcie cierpliwość, drodzy, ponieważ podróżowaliście o wiele dłużej niż wielu z was zdaje sobie sprawę, a licząc od chwili obecnej aż po wszystkie dni, to co zostało obiecane, jest tylko cząstką większej całości.  To nie jest tak, że wasze dni są dzisiaj wypełnione pustką, ponieważ każdy z was, czytających te słowa, ma do wykonania wiele pracy.  Jak już powiedzieliśmy, wszędzie wokół was istnieją siły światła, których działanie polega na pomaganiu w swoisty sposób w tym, by nadać realny wymiar waszym marzeniom, a każde z tych zadań jest istotnym elementem złożonej i ogromnej układanki.  Macie do odegrania istotną rolę i można powiedzieć, że wielu z waszych sprzymierzeńców oczekuje was i waszych sukcesów w informowaniu waszych braci i sióstr o tym, co dzieje się wokół nich.

Nie utknijcie na jednej osobie i jednym pomyśle, lecz uderzajcie i pędźcie do przodu z rozszerzoną wizją waszej zbiorowej rzeczywistości.  Wielu z was już nauczyło się aż nazbyt dobrze, że niewielu jest takich, którzy będąc po raz pierwszy wystawieni na dopływ nowych informacji od razu uznają te nowe koncepcje za fakty.  Zawsze starajcie się utrzymywać w umysłach myśl, że wasza praca nie polega na przekonywaniu kogokolwiek do czegokolwiek.   Wasze zadanie polega na wprowadzeniu tych szerszych pojęć do rzeczywistości innych ludzi i pozwolenie im, by zaakceptowali je lub odrzucili.  To wszystko.  Tym, co staracie się tu wykonać, jest przygotowanie, nawet nieznaczne, swojej ludzkiej rodziny do aresztowań Kabała oraz na przybycie do waszych domów waszej Gwiezdnej Rodziny.  Nie skupiajcie się na przekonywaniu kogokolwiek do tych rzeczy.  Oni sami, o ile tak zdecydują, będą świadkami tych wydarzeń.

Po tym, jak zaoferujecie te koncepcje swoim przyjaciołom, rodzinie lub nawet tym, których nie znacie osobiście, zwróćcie się do następnej duszy, która może czerpać korzyści z waszych działań.  To nakreślenie tych dwóch różnych, lecz powiązanych koncepcji (aresztowania i przybycie GF – przyp. tłum.) powinno zająć tylko kilka minut, a ciągle widzimy, jak wielu z was godzinami, a nawet przez całe dnie debatuje z członkami swojej rodziny. Pamiętajcie, nie powinniście starać się przekonywać nikogo do niczego, wkrótce oni sami się o tym przekonają. Tylko zasadźcie ziarno, to jest wszystko, i szybko przenieście się ku innej roślinie, a wkrótce wasz ogród rozkwitnie.

Środowisko waszych sieci internetowych jest celowo wkomponowane w waszą rzeczywistość właśnie po to, by połączyć was wszystkich. Używajcie tych narzędzi dla szerzenia informacji o bieżących aresztowaniach i o naszym przybyciu, skoro macie możliwość, by dotrzeć w ten sposób do bardzo wielu ludzi w bardzo krótkim czasie.  Dzielenie się  przesłaniami takimi jak te jest jednym ze sposobów, by przekazać wasze przesłanie, podczas gdy macie w zasięgu ręki wiele dostępnych sposobów, by wyrazić siebie.

Widzimy, jak ta informacja szerzy się na całej waszej planecie i składamy wam podziękowanie za wszystkie wasze olbrzymie wysiłki, chociaż czujemy, że więcej was mogłaby uczestniczyć  i pomagać w tym bardzo ważnym obszarze naszej dalekosiężnej misji.  Bez wystarczającej ilości waszych ludzi, właściwie przygotowanych na tak radykalne zmiany, nie możemy wdrożyć następnego etapu naszej misji. Dostrzegamy wasz postęp w tym zakresie i mówimy wam, abyście parli naprzód i poświęcili tym dwóm sprawom niepodzielną uwagę, a my będziemy mogli bezzwłocznie zacząć swoje postępowanie.

Dzielimy się z wami tym, czego oczekujecie, i to jest ten obszar, który wymaga w tym czasie waszej uwagi. Wyślemy wam stosowną pomoc w  postaci pojazdu kosmicznego, który będzie można oglądać i rejestrować na nośnikach, i zwiększymy ilość możliwości obserwacji, jak również jakość niektórych obserwacji. Czujemy, że będzie to głównym wsparciem dla waszej kampanii i możecie natychmiast szukać tych możliwości zaobserwowania go na waszym niebie.  Jak już powiedzieliśmy, mamy wiele do zrobienia, a czas ucieka bardzo szybko, więc musimy wzmocnić nasze wspólne działania i prosimy o współpracę, jak również o zwiększenie wysiłków w istotnych dla was dziedzinach życia.

Jak już powiedzieliśmy, macie wielu sojuszników, a wasze media również nie są pozbawione tych, którzy są po stronie światła. Są pewne grupy medialne, które od pewnego czasu wspomagają naszą wspólną sprawę i chcemy w tym momencie podziękować im za ich niezwykle odważne wysiłki w tym zakresie.  Grupy te zostaną teraz dodatkowo dołączone do tych, którzy zgodzili się pomóc w działaniach zmierzających do informowania waszych ludzi o przebiegu wydarzeń rozgrywających się wokół nich.  Wielu z was zwróci uwagę na tych mile witanych dodatkowych członków  naszego zespołu, a my dziękujemy im także za odwagę i zaangażowanie w  pomoc przy budowaniu lepszego świata dla was wszystkich.

Gdy odkryjecie te grupy medialne i ich programy oraz treść publikacji, prosimy o udostępnianie tych informacji wszystkim, którzy są w waszym zasięgu i w strefie wpływów.  Wasza kampania oddolna, mająca pomóc w ten sposób, ma kluczowe znaczenie dla naszej ogólnej misji, a wasze wysiłki i wasze sukcesy są bezcenne.  Dziękujemy wam i to każdemu z osobna za waszą ciężką pracę i poświęcenie, i ponownie mówimy do was, że wasza praca w tej dziedzinie jest bliska ukończenia. Teraz przyjcie do przodu z tym wszystkim, gdyż zakończenie tej części waszej misji jest już prawie na widoku.

Będziemy nadal informować was na bieżąco o najnowszych osiągnięciach i  wkrótce będziemy mieli dla was dobrą nowinę.  Nie możemy teraz powiedzieć wam nic więcej, jak już wyjaśniliśmy, musimy utrzymać poziom tajności w celu ochrony wielu sojuszników w tej dziedzinie, którzy mogą pracować na pierwszej linii frontu naszej kampanii.  Czekamy na wieści od nich, że nadszedł czas, aby przystąpić do kolejnego etapu naszej działalności.

Wy, nasi zaufani pracownicy Światła, będziecie również poinformowani o tym, że położono kamień milowy i nadszedł czas, aby przystąpić do następnej fazy ogólnego funkcjonowania, a jak już mówiliśmy, mamy dużą pewność co do tego, że nowe zadania będą dla was bardzo przyjemne.  Do tego czasu nadal wykonujcie swoją piękną pracę, którą wszyscy wykonujecie, ponieważ nasza misja nie może być skuteczna bez waszych ogromnych wysiłków.  Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was ciężko pracowało w tym zakresie przez wiele miesięcy a nawet lat, ale powiadam wam, że wysiłki każdego z was i wszystkich z was szybko zostaną sowicie nagrodzone.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

FG poprzez Grega, 27. 02. 2012 r.

http://ascensionearth2012.blogspot.com/2012/02/message-from-galactic-federation-of_27.html

47 Komentarzy (+add yours?)

 1. Danina Serda
  Mar 11, 2012 @ 07:39:17

  Filmik o Aniołach Morza jest cudowny a zwłaszcza cudowna jest reakcja tych Ludzi to są prawdziwe odruchy serca oby u wszystkich na tej Ziemi obudziły się jak najszybciej.Dziękuję za ten budujący filmik Kochana Krystal.Dina

 2. filpat
  Mar 10, 2012 @ 21:16:52

  Dziekuje Krystal, za ten bardzo wzruszajacy film ….

 3. adelina
  Mar 10, 2012 @ 20:37:55

 4. freeheart
  Mar 10, 2012 @ 19:25:53

  Panowie,
  wysokich lotów, niewielu kłopotów
  na co dzień radochy
  bliźniaczej duszy u boku
  pełnych kieszeni
  raju na ziemi.
  Buziaki i uściski dla wszystkich Was.

  • ewa
   Mar 10, 2012 @ 20:01:46

   freeheart – pozwolisz, że się dołączę z życzeniami dla wszystkich Panów? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

  • KOSMITA
   Mar 10, 2012 @ 22:54:40

   Freeheart
   Ewa
   Basia
   mar 10, 2012 @ 19:25:53
   ———————————–
   Dzięki za życzenia Drogie Panie … 🙂 😉
   ……………………………………..
   Ewka, ja też bym chciał się załapać na ten piknik z Kosmitami GF. 😉
   Jakby coś, to daj znać, przylecę hehehe … 😀 😀

   K.

 5. ewa
  Mar 10, 2012 @ 19:24:31

  cyt.: ” Wyślemy wam stosowną pomoc w postaci pojazdu kosmicznego, który będzie można oglądać i rejestrować na nośnikach, i zwiększymy ilość możliwości obserwacji, jak również jakość niektórych obserwacji.”
  Droga Federacjo Światła, w moim ogrodzie jest dość miejsca, możecie lądować, nic Wam nie grozi SERDECZNIE ZAPRASZAM, zrobię parę zdjęć, pogadamy i wrócicie do siebie. Niech wreszcie coś zacznie się dziać, bo nie wytrzymam i oszaleję!

  A film z delfinami rzeczywiście wzruszający, poryczałam się jak bóbr.
  Znacie przypowieść o Pawle i Gawle? Paweł i Gaweł e jednym stali domku… Paweł /ja/ na górze „siedzę w kompie”, a Gaweł /mąż/ „siedzi na dole w TV” a Wy się dziwicie, że rodzina, że znajomi nie chcą słuchać? Ja się tym nie przejmuję, każdy ma swoją ścieżkę i tyle! Jest cudnie!
  serdeczności

  • Saiko
   Mar 10, 2012 @ 20:04:22

   Kochana Ewo, już wkrótce.
   Zrelaksuj się i ciesz się tym co nadchodzi.

  • freeheart
   Mar 10, 2012 @ 21:46:35

   Hahaha!
   A zaproś mnie na tę sesję, pleeeease. Przyniosę paluszki czy coś…

   • ewa
    Mar 10, 2012 @ 22:47:11

    freeheart – nie ma sprawy, szykuj się, czekam na info od gości, no wiesz, muszę się przygotować, może upiekę pyszne ciasto…
    No nareszcie widzę SŁONECZKA! WOW, ale pikne! „C” najładniejsze, hihi, bo moje!
    Ola – jesteś wielka!
    serdeczności

    • Ola
     Mar 11, 2012 @ 00:24:43

     ewa haha, jestem średniego wzrostu 😉 …. z pomocą Krystal znalazłyśmy rozwiązanie i Twoje Słoneczka świecą .
     Choć robi się ciasno to czy ja też mogę na ten piknik z GF – jestem szczupła nie zajmę dużo miejsca 🙂 i z przyjemnością zrobię sałatkę owocową….
     Serdeczności dla Ciebie i Wszystkich 🙂

    • ewa
     Mar 11, 2012 @ 14:31:31

     Olu – kiedyś powiedziałabym Ci „masz jak w Banku”, dziś niestety, to powiedzenie zdewaluowało się i to bardzo, powiem Ci więc, oczywiście zapraszam Cię, nie znam tylko terminu. Nie dali jeszcze znać.
     Za to tej nocy śnili mi się księża, jeden w majtkach a drugi w damskiej koszuli???? co Ty na to?
     serdeczności

  • Ola
   Mar 11, 2012 @ 19:41:18

   ewo
   dziękuję za zaproszenie – na pewno dadzą znać 🙂
   a co do snu – hahaha – będąc w majtkach nie można zawiele ukryć 🙂
   więc to sygnał, że to co stare i skostniałe zostanie odkryte i prawda wyjdzie na światło dzienne 🙂 koszulka kojarzy mi się pozytywnie więc wszystko zapowiada radosne zmiany na lepsze.
   serdeczności 🙂
   O.

  • Michalina
   Mar 12, 2012 @ 21:00:19

   DOKŁadnie to samo mam.. Ja na górze przy kompie a mąż przed TV na dole :D:D:D:D

 6. elzbieta
  Mar 10, 2012 @ 17:50:17

  Dzięki Krystal za ten film . Wszechświat ponownie dał odpowiedź na moje rozterki .Wiem , ze tylko w całości , jestem gotowa pokonać kolejne szczeble na mej drabinie wzrostu Świadomości . Posiadam tą ciemną stronę , którą tępiłam , karałam , chciałam wyrzucić , zapomnieć o niej. Posiadam tę jasną stronę , którą kochałam , podziwiałam . Jest jeszcze coś , OBIE TE STRONY TO JA , Zdałam sobie sprawę , że kochając tylko jedną , daję pożywienie EGO , którym tez jestem . To co uważałam za „ciemne” , bardzo wyraźnie w ostatnim czasie dawało o sobie znać . Domagało sie zaakceptowania i MIŁOŚCI . Stosując : Prosze , wybacz mi , Przepraszam , Dziękuję , Kocham Cię .
  Całe napięcie , lęk , zmniejszył się . Powoli , małymi kroczkami , obie moje strony rozpoczęły transformację poprzez MIŁOŚĆ . ENERGIĘ , która uzdrowi wszystko i wszystkich .
  Piękne , czyste DELFINY ,symbolizują czystość , ŚWIATŁO z jaką przychodzi Dusza , aby doświadczać . Napotykając na skażone , zanieczyszczone Energie , niejednokrotnie poddaje się , chce zrezygnować , odejść . Wtedy Wszechświat stawia na jej Drodze ŚWIATŁO , które wspiera i przywraca chęć życia i dalszego działania .
  Dziękuję Ci jeszcze raz . Dziękuję Delfinom , które podobnie do mnie , zdecydowały , że DADZĄ RADĘ ŻYĆ I TWORZYĆ NOWĄ ZIEMIĘ .
  z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

  [♥] – k

 7. HanSolo
  Mar 10, 2012 @ 17:34:05

  Delfiny pochodzą podobno z Andromedy.. tak to Nasza rodzina troszcząca się o nasz gatunek. Obawiam się że coś przeczuwają dlatego takie dziwne ich zachowanie. Obejrzyjcie to: http://www.youtube.com/watch?v=r1Sg-ZwGZp0
  Podobno delfiny rzadko kiedy pływają w stadach większych niż 12 osobników a tu mamy ich aż 2000 płynących z ogromną prędkością.. Niesamowite.. na pewno te kochane stworzenia przeczuwają coś wielkiego (Słonie przed Tsunami uciekają wgłąb lądu) Podziękowania za świetną pracę K.

 8. Tomek Cwiek
  Mar 10, 2012 @ 15:33:32

  dzieki Ci Krystal za ten film.Łzy kapały mi jak deszcz ❤

  [♥] – K

 9. KOSMITA
  Mar 10, 2012 @ 14:49:52

  Dla mnie to był fakt oczywisty, że nie brakowało środków. Nigdy nie wierzyłem tym kłamcom, kłapiących na okrągło swoją „mantrę” w mass-mediach o ciągłym ich braku.
  ……………………………..
  Był i jest, tylko niewłaściwy i niesprawiedliwy ich podział !
  ……………………………..
  Niechaj więc wreszcie sprawiedliwości stanie się zadość ! AMEN !
  ……………………………..
  Na tym filmiku Krystal, to chyba te piękne Stworzenia próbowały dokonać zbiorowego samobójstwa, albo zwrócić uwagę ludzkości na zatruwanie ich środowiska, prawda ? …….. sam nie wiem … :/
  Muszą się czuć potwornie w tych zatruwanych na okrągło przez korporacje, akwenach. 😦 😦 😦

  K.

 10. zrozumienie
  Mar 10, 2012 @ 12:45:26

  dla wszystkich cudownych mezczyzn w dniu ich swieta 🙂

  • KOSMITA
   Mar 10, 2012 @ 17:24:01

   Hmmm,…

   …nie wiem czy mieszczę się w ramach tych „cudownych”, ale też skorzystałem i odsłuchałem dedykowanego przez Ciebie Basiu pięknego utworu Armika. 😀 😀 😀 Dzięki! 😀 😀 😀

   K.

 11. Mariusz 65
  Mar 10, 2012 @ 12:27:38

  Zgadzam się z Galaktyczną Federacją ,przekonywanie kogoś na siłę może odnieść odwrotny skutek. Ludzie żyjący w nieświadomości sami muszą doświadczyć wydarzeń , które nimi zachwieją . Wówczas sami się zainteresują a my nie spotkamy się z ich strony z kpiną i niezrozumieniem naszych dobrych intencji .
  Pozdrawiam od serca.

 12. Marek Portych
  Mar 10, 2012 @ 12:16:00

  Bardzo trudno udzielać innym lekcji,
  Aby nie być oskarżonym o pouczanie,
  A szczególnie ma to miejsce w rodzinie,
  Gdzie wszyscy co mówisz już cię znają,
  Lecz pokora nie polega na umartwianiu,
  Najlepiej dawać lekcje własnym przykładem!

  • KOSMITA
   Mar 10, 2012 @ 17:28:33

   Marek Portych
   Najlepiej dawać lekcje własnym przykładem!
   ——————————————————————————————————-
   Słusznie Marku! Słusznie! 😉 😀

   K.

 13. krutka
  Mar 10, 2012 @ 11:10:15

  Bardzo optymistyczny film. Od dziecinstwa mialam szczegolna milosc do morskich ssakow zw. delfinow, teraz juz wiem dlaczego!

 14. danna
  Mar 10, 2012 @ 09:26:19


  ciekawy wykład Byron Katie

 15. VEGETA
  Mar 10, 2012 @ 09:06:27

  Temat UFO jest w moim domu tematem tabu, czego można się domyślić po moim długim komentarzu w poprzednim wpisie na tym jakże wspaniałym blogu. Faktycznie nowo poznane osoby coraz bardziej się otwierają w sensie, że ja sam znam ich coraz lepiej. Swoją kampanię prowadzę od nieco ponad roku. Nie powiem nieraz było śmiesznie, a ja sam zyskałem pierwszych przyjaciół na pewnym forum dla hejterów. Co do tego jak wyglądałoby to, że przylatuje nieopodal mojego domu statek kosmiczny to naprawdę trudno jest mi określić jak zachowają się ludzie, widząc go. Jest to bardzo specyficzne środowisko, bo nigdzie indziej takiego się nie znajdzie, dlatego i ja tak bardzo jestem inny nawet pośród lightworkers. Jeśli miałbym do wyboru zachowanie się w określony sposób to najprędzej będzie to okazanie wzniosłej dumy i zarzucanie innym, że sami mogli odpowiednio przeszkolić się a nie przerabiać się na durni wierzących w średniowieczne zabobony. Ci ludzie okazują swoją głupotę w sposób prowokacyjny i nawet sami chyba o tym nie wiedzą, a ja wcale nie muszę udawać tzw. świętego, bo wtedy będą chcieli podświadomie unikać wszelkich starań, aby samymi być istotami Światła. Oni będą chcieli, abym to ja wszystko robił za nich w tej kwestii. Prędzej będzie ostra krytyka z mojej strony za to, że wspierali kabalistycznych zbrodniarzy swoim postępowaniem i nie obchodzi mnie to, że oni robili to nieświadomie. Dlatego albo zostanę stąd jak najszybciej zabrany, albo będzie tak jak wcześniej zostało przeze mnie napisane. Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale tamci będą i tak próbowali mnie zagłuszać. Niektórych z nich wręcz oskarżam o semickie korzenie, gdyż są urodzonymi prowokatorami i robią to np. po to, żeby próbować z kogoś robić głupka czy to jego samego takim „uczynić”, czy też w oczach innych. Uważam, że krytyka tego ciemnego kolektywu umysłowego (pojedynczych osób nie zamierzałbym się nawet czepiać) będzie w zasadzie na miejscu ze względu na ich krucjato-katolickie zapędy. Jeden z tych urodzonych prowokatorów prawdopodobnie przypłacił to tym, że niemalże nie wychodzi z domu i nie chodzi do szkoły. Jego zła karma wyraźnie mu szkodzi. Jego sprawa czy opamięta się, czy też nie. Naprawdę nie dziwcie się dla mnie, że ja jestem taki zbuntowany czy tam oburzony. Ja wyrażam sprzeciw temu, że oni lekceważą innych ludzi i do tego oddzielają się mentalnie od reszty świata. Oni są w stanie ciągnąć każdego, kto jest z tego zadupia bez względu na cokolwiek.

  • Q.
   Mar 11, 2012 @ 15:05:29

   Witaj Vegeto !

   Nie próbuj na siłę nikogo przekonywać do swoich poglądów na tematy- na które nie są jeszcze wszyscy przygotowani. Z tego co opisujesz, jesteś dość mocno zaangażowany w te sprawy, ale najlepiej będzie jak sam będziesz pracował nad sobą a z czasem te osoby pomalutku się będą przekonywać do tych tematów na podstawie twojej zmiany.. Staraj się informować o tym co ma miejsce tylko tych ,którzy będą o to pytać.Dlaczego o tym piszę? ano dlatego, że sam nie potrzebnie tracisz cenną energię, którą możesz spożytkować w zupełnie innym-lepszym celu..Dobrze jest też w takich sytuacjach nikogo nie oceniać, każdy ma swój czas i miejsce do poznania tego co Jest.

   W Świetle
   Q.

 16. Aleksander Tarwid
  Mar 10, 2012 @ 09:06:21

  Dziekuję za ten film to było piękne Aleksander

 17. Mayan
  Mar 10, 2012 @ 08:58:10

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=678:bd-szczliwy-get-happy&catid=61:kino-pl&Itemid=90
  Wielkie dzięki Kochana Krystal za Twoją misję i nieustanne wspieranie nas.
  Być szczęśliwym – jest sprawą zasadniczą u Hicksów,, było także przez jakiś czas mottem strony.Dlatego właśnie „podejrzewam” że jest sekretem.,który warto sobie przyswoić.
  serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich

  [♥] -K

 18. Taki
  Mar 10, 2012 @ 08:23:04

  Heh, spodziewać się teraz można prawdziwej lawiny pozytywnych komentarzy,:)
  Krystalku, dziękuję jak zawsze i ja zabieram się Natychmiast do ostrej roboty.

  Kurcze… jak fajnie byłoby Was wszystkich zobaczyć! 🙂

 19. china
  Mar 10, 2012 @ 08:01:50

  Krystal…do Stop Twych klaniam sie…z Miloscia, chinka

  [♥] –K

 20. Danina Serda
  Mar 10, 2012 @ 07:58:55

  Witam Wszystkich Przyjaciół tej strony internetowej.Już od kilkunastu miesięcy mam to szczęście .jestem w posiadaniu tej wspaniałej wiedzy kim naprawdę jesteśmy i w jak ważny okresie dla Ziemi wybraliśmy sobie reinkarnację.Dzielę się to wiedzą z wszystkimi znajomymi niestety w mieście.w którym mieszkam kościół ma tak silne wpływy,że znajomi nie chcą tej wiedzy przyjąć.Nie rezygnuję i informuję wiele osób wybór należy do nich.Zastanawia mnie to,i z nieszczęścia sensacje śledzą na bieżąco a dobre wieści nie docierają do nich.Sądzę,iż dopiero informacje w oficjalnych mediach wzbudzą ich zainteresowanie.Oby były jak najszybciej przekazywane bo czas przyspieszył niesamowicie.Ślę serdeczne pozdrowienia Wam Przyjaciele.Dziękuję CI Krystal za to co robisz dla Nas Wszystkich.Dina

 21. krystal28
  Mar 10, 2012 @ 05:58:42

  • Zbyszek
   Mar 10, 2012 @ 08:14:41

   Cudowne Delfinki, a jak sobię „podśpiewują” 🙂

  • sandixei
   Mar 10, 2012 @ 08:42:07

   Nie można nic napisac o cierpieniu i ratowaniu zwierząt, bo przeciez to nie są zwierzęta – a ludzie postąpili wspaniale.

  • danna
   Mar 10, 2012 @ 09:25:34

   film jest bardzo wzruszający pozdrawiam

  • M.
   Mar 10, 2012 @ 10:03:14

   Piękne chwile… popłakałam się…:-)
   Dziękuję ❤

  • Dorota
   Mar 10, 2012 @ 10:19:56

   Może te delfinki wypływają po to, żebyśmy nauczyli się współpracować razem w dobrym celu. Na tej plaży najpierw niektórzy tylko się przyglądali jak ratownicy ratują delfiny, a później sami zabrali się do roboty. Nauczyli się od innych jak złapać delfina i skutecznie zawrócić go do morza. Przepiękny ten filmik 🙂 🙂
   Dziękuję Krystal za to że jesteś i pozdrawiam Wszystkich 🙂

   [♥] -K

  • freeheart
   Mar 10, 2012 @ 13:48:26

   No i spłakałam się bardzo. Włączyłam video i kiedy delfiny zaczęły wypływać na brzeg, z drugiego końca mieszkania przybiegła moja sunia (a spała aż było słychać). Stanęła obok mnie na dwóch łapach i wsłuchiwała się w dźwięki jakie wydawały delfiny. Delfiny odpłynęły, pies sobie poszedł. Tak właśnie.
   Kolejny dowód na to, że możemy żyć w symbiozie i miłości nie bojąc się siebie nawzajem.

  • Luxy
   Mar 10, 2012 @ 14:32:10

   Obejrzałam film i… popłynęły mi lzy. Dlaczego? Może dlatego, że w spontaniczny sposób budzi się w nas MIŁOŚĆ… Jak widać, przyczodzi to samo… Natura pomaga…

  • Veliergunde
   Mar 10, 2012 @ 18:45:43

   Widzisz Kochana Krystal jak pięknie dostrajasz się do uczuć czytelników?
   Niektórzy mogli obejrzeć ten film i powiedzieć: „i co w tym było takiego nadzwyczajnego, po prostu ludzie pomogły wrócić delfinom do wody”.
   Ale tutaj jest głębszy sens – chodzi o uczucia.
   Ten film wzbudził w Tobie zachwyt jak i zachwyt w czytelnikach i to jest prawdziwa harmonia i oto tutaj chodzi. Brawo!!!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: