Zbliża się obfitość i podniesienie standardów życia

.
Przetłumaczyła Sandra
.

Jesteście świadkami początku końca wszystkiego co was do tej pory powstrzymywało przed kwantowym skokiem naprzód, który ma miejsce wraz ze Wzniesieniem. Wiele czasu zajęło dostanie się do tego momentu, w którym możemy cieszyć się ze wszystkich naszych i waszych sukcesów. Było to nieuniknione, niezależnie od tego co Ciemni mogliby uczynić, aby powstrzymać nasze postępy i musieli oni ostatecznie pogodzić się z porażką przez swoją chciwość i arogancję. Nawet pieniądze nie są już w stanie wykupić im drogi wyjścia z ich sypiącego się imperium, które lada chwila się rozpadnie. Oczywiście nie jest to coś co mogłoby się wydarzyć niezauważalnie, a co daje więcej pewności siebie ludziom, którzy mają do opowiedzenia historie odkrywające prawdę. Zmiany zaczęły nagle przyspieszać i możecie być pewni że taki stan się utrzyma. Czasami będziecie musieli się uszczypnąć, aby się upewnić, że to co się dzieje ma rzeczywiście miejsce i może to zaprzeć wasz dech w piersiach. Zawsze zwracajcie uwagę na pozytywne aspekty zmian, którą są jak „czyszczenie pokładu” przygotowując się na przyjście nowego.

Właśnie teraz rozpoczęło się sortowanie ludzi, którzy nie są na odpowiednich pozycjach, aby służyć innym i będzie to dotyczyło wszystkich dziedzin życia. Politycy są znani ze swojego braku wiarygodności i łamania przysięgi służby dla was ludzi. Znajdują się oni aktualnie pod bacznym okiem i wkrótce staną się przedmiotem, który zostanie usunięty przez wzgląd na popełnione akty zbrodni. Tymczasowe rządy zostaną utworzone w miejscach, gdzie będzie to konieczne, a kontrolę otrzymają ci, którzy udowodnili, że są godni takiej odpowiedzialności. Zakładamy, że nie będzie dużych oporów przed wprowadzeniem zmian, jako że posiadamy absolutne dowody, które są nam potrzebne, aby iść naprzód i co do tego nie ma możliwości na zaistnienie sprzeciwu. W razie konieczności możemy cofnąć się w czasie, aby dowieść racji, stąd możecie zdać sobie sprawę skąd w nas ta pewność. Oznacza to, że w naszym przypadku nie ma potrzeby do uciekania się do siły, aby osiągnąć nasze cele.

Sytuacja finansowa jest nadal dość płynna, jednakże chwieje się z jednego problemu do drugiego. Cokolwiek nie byłoby czynione, nie ma mowy o powrocie do starych sposobów i pewne waluty upadną wymuszając zmiany, które zostaną powitane. Wszystko to będzie częścią końca starych systemów, które pozwalały na wiele nadużyć i obscenicznie zrobionych zysków.  Zysk nie jest czymś co można nazwać „brudnym słowem”, ale powinien odzwierciedlać sprawiedliwą nagrodę za poczynione usługi. Mała grupa ludzi pozyskała większość światowego bogactwa, pozostawiając miliony w biedzie, a wielu na poziomie zaledwie przetrwania. Nie ma wątpliwości, że takowy stan nie utrzyma się już długo, gdyż zbliża się obfitość, a zaraz za nią nastąpi znaczne podniesienie standardów życia. Dzielenie się będzie na porządku dziennym, a wraz ze wzrastającym poziomem świadomości ludzi, będzie im łatwiej zmienić swoje nastawienie wobec siebie nawzajem. Głęboko wewnątrz wszyscy jesteście kochającymi istotami, które szybko zmiotą obecne dogmaty i fałszywe różnice, które do tej pory was dzieliły.

Postrzegajcie wszystkich wokół tak jak siebie samych, akceptując, że wcale nie powinno być inaczej, jako że wszyscy pochodzicie z jednego Źródła Wszystkiego Co Jest. Każdy z was miał wiele żyć, w których żyliście wedle różnych dogmatów i wyznań religijnych. Przemieszczaliście się pomiędzy różnymi kulturami i było to częścią koniecznych doświadczeń, aby zwrócić was na powrót do Światła. Najlepiej jest uznać piękno różnic, które prowadzą do wielu doświadczeń, które są jak cegiełki budujące waszą świadomość. W rzeczy samej, moglibyście stwierdzić, że nie byłoby sensu życia w dwoistości, gdyby nie to, że owa dwoistość prezentuje całą gamę możliwych wyzwań dzięki którym wzrastacie.

Przez tysiąclecia Ludzkość stworzyła tak wiele złości i nienawiści wobec siebie nawzajem.  Te  wspomnienia powodów są ciągle mocno utrzymywane w podświadomości.  Doprowadziło to do napięć na tle rasowym i to właśnie wykorzystywał Kabał, sprawiając, że chcieliście dobrać się sobie nawzajem do gardeł. Czarny człowiek był często traktowany jak niegodny miana istoty ludzkiej i analfabeta, ale było to celowym zamiarem Ciemnych, aby odmówić im prawdziwych możliwości edukacji. Wiedzieli, że dzięki temu łatwiej będzie tych ludzi zniewolić i przez setki lat wykorzystywali sytuację. Jednakże wasz entuzjazm względem sportu częściowo załagodził ten problem, jako że macie coś co nazywacie „równością na boisku”, gdzie czarni ludzie mogą się wyróżnić. Pomogło to ludziom zaakceptować prawo równości wobec wszystkich ras.

Nawet w tej zmierzającej ku końcowi epoce dwoistości wszyscy mogą jeszcze wiele się nauczyć, zwłaszcza, że okoliczności nadal będą podrzucać wiele wyzwań, aby sprawdzić waszą determinację w dążeniu do życia w Świetle. W obliczu nadchodzących rewelacji musicie być czujni, jako że zbyt łatwo byłoby rzucać osądy. Oczywiście należy mówić o sprawach, ale róbcie to jako obserwatorzy, z bezosobowego punktu widzenia, nie zasilając owych myśli energią emocjonalną. Pamiętajcie, a mówiliśmy już o tym wiele razy, nie znacie planu życia innych dusz i nie wiecie dlaczego wybrały one takie a nie inne doświadczenia. W światach Wyższego Ducha dusze posiadają wibrację, która nie daje energii dla osądu i potępienia, ale utrzymuje wibrację miłości.

Moi drodzy, wiele przeszliście poprzez ten cykl dwoistości i nadszedł już czas, aby wznieść się ponad i rozwiązać wszelkie połączenia. Przesuwajcie się w stronę Światła i żyjcie nim będąc współczującymi i kochającymi, którzy mają na uwadze każde życie. Nie jest to tak trudne jak może wam się wydawać i wielu z was robi to nie zastanawiając się zbytnio jak. Kiedy stanie się to dla was drugą naturą, będziecie wiedzieli, że jesteście na drodze do kompletności i Wzniesienia. Staniecie się bardziej jak istoty, którymi zwykliście być, zanim spadliście w niższe wibracje. Powinno być to dla was naturalne, gdyż jest to wasz prawdziwy stan bycia, jako Istoty duchowe. Jako takie, możecie doświadczyć lekkości, zupełnie jak stąpanie w powietrzu, pokój i spokój, które są błogosławieństwem.

Federacja Galaktyczna zbliża się i jest w gotowości, aby pozwolić na zwiększone obserwacje ich statków. Konkretne wydarzenia świadczą, że rośnie w was akceptacja naszej obecności, i że obserwacje naszych statków podnoszą was na duchu. Niebawem będziemy wszędzie i obserwacje staną się codziennością. Będziemy przychodzić i odchodzić, pomagając wam w zaadaptowaniu nowych technologii, które podniosą wasz standard życia i zniwelują długotrwałe problemy. Pragniemy, abyście byli szczęśliwi i spokojni zanim osiągnięcie istotny punkt i tegoroczne wspaniałe zakończenie dwoistości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i podbijam każdą waszą radość i szczęście.

Dziękuje Salusa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
____________________________________________________________

Serdeczne podziękowania dla Ewy S. i Teresy S. za wsparcie dla bloga

49 Komentarzy (+add yours?)

 1. megi
  Mar 08, 2012 @ 00:32:51


  Oto link do filmu „Wzrost”, ktory trzeba koniecznie obejrzeć (mam nadzieję, ze go poprawnie wkleilam) . Zaczerpnęłam go ze strony Wydawnictwa Pulsar. Traktuje o wolnej energii i wielkim spisku Iluminati wobec ludzkości. Daje tez nadzieje na lepszą przyszlość, którą wspolnie mozemy wywalczyć. Być moze ten film przewijał się juz na stronie forum, tylko ja go nie obejrzalam. Ale na pewno warto go „puszczać” dalej, co niniejszym czynię. Pozdrowienia i swiatlo dla Wszystkich Forumowiczów i Twórców strony. Megi

  dziękuję Megi, mamy tez ten film powyżej na stronie „Prosperowanie”. Serdecznie pozdrawiam — K

 2. Graziella
  Mar 08, 2012 @ 00:16:20

  Kocham was wszystkich za cudowne,komentarze.
  Trwam z wami w zjednoczeniu serc.
  I powiem wam,obserwujcie swoje zwierzeta,ja gadam ze swoimi kotami,arystokratami od czterech lat.
  Jeden moj kot,jest doktorem i leczy mnie na reumatyzm.
  moze nie na temat ale to jest fascynujace .
  W Milosci Graziella,

 3. Kate
  Mar 07, 2012 @ 21:49:05

  Witam, chciałabym się z wami podzielić dwoma pieknymi utworami, ktore dzis znalazlam na yt 🙂 na mnie zrobily niesamowite wrazenie: otwieraja serduszko i poglebiaja spokoj 🙂


  Pozdrawiam was wszystkich, kochane istotki 🙂

 4. Stanisław
  Mar 07, 2012 @ 20:40:32

  Jeszcze jeden niezwykle inspirujący film/piosenka:
  „jeśli nie otrzymujesz cudu…..stań się nim”

 5. soulowicz
  Mar 07, 2012 @ 20:00:35

  Od jakiegoś czasu jestem tutaj codziennym gościem i z niecierpliwością wyczekuję nowych przekazów. Poszerzyło to moje horyzonty i postrzeganie Świata, a raczej Wszechświata:) Podobnie, jak inni mam nadzieję brać czynny udział w nadchodzących przemianach. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)

  • KOSMITA
   Mar 07, 2012 @ 20:54:05

   Super że JESTEŚ…

   Miło, że dołączyłeś do naszego grona. Witaj wśród nas.

   K.

 6. Teresa Sodol
  Mar 07, 2012 @ 19:58:34

  Czeka nas przyszlosc kolorowa:))) Widze!:))) Slysze!:))) ZDROWA!!!!…czego i Wam wszystkim zycze.

 7. kwiat
  Mar 07, 2012 @ 19:31:51

  To jest dość stara historia, ale za serce chwyta…………..

  Jest to autentyczna historia.
  Dwóch Anglików wychowało maleńką lwicę.
  Kiedy już podrosła, pojechali z nią do Afryki ażeby ją wypuścić
  do jej naturalnego środowiska.
  Po upływie roku od tego wydarzenia wybrali się ponownie
  do Afryki do tego miejsca gdzie została wypuszczona,żeby
  zobaczyć jak się miewa, czy zaadoptowała się do tych warunków

  których wcześnie nie znała. Okazało się że w tym czasie
  znalazła partnera, założyła
  swoją rodzinę…. a mimo tego,kiedy zobaczyła swoich opiekunów,
  poznała ich
  i przyszła do nich się przywitać. Niesamowite.proszę kliknąc ponizej w link.

  http://www.youtube.com/watch_popup?v=d-2mpwfhtcA

  Zrozumienie dziękuję za odzew:)

  • Stanisław
   Mar 07, 2012 @ 20:04:38

   Utrzymując się w tym tonie, miłości zwierząt i ludzi, polecam ten krótki film.
   Ta kobieta na filmie znalazła tego lwa umierającego w lesie.
   Zabrała go i opiekowała się nim.
   Gdy już poczuł się lepiej, dogadała się z ZOO,
   aby zabrano lwa i stworzyło mu nowy dom.
   Ten film nakręcono, kiedy kobieta przyszła do ZOO po jakimś czasie
   aby zobaczyć jak się miewa lew.
   Zobacz, jaka jest jego reakcja .

   • KOSMITA
    Mar 07, 2012 @ 20:43:37

    Niesamowite, co MIŁOŚĆ potrafi. Jak zwierzątka potrafią odwzajemniać uczucia.
    Na Nowej Ziemi, lew z barankiem paść się będzie. Cudnie będzie! 😀 😀 😀

    K.

  • Nebrajeska
   Mar 07, 2012 @ 20:28:50

   Droga kwiat, historia bardzo wzruszająca, znam ją dobrze, ale chciałam tylko maleńką poprawke zasugerować, gdyż był to lew, samiec, ktorym zajmowali się owi panowie i którego odwiedzili pozniej w jego naturalnym srodowisku;)
   pozdrawiam:)

  • -piotr-
   Mar 08, 2012 @ 00:51:07

   Dziękuję!!!

 8. MKFELA
  Mar 07, 2012 @ 19:07:31

  Witajcie Kochani 🙂 przekazy są piękne,podnoszą na duchu,dodają wręcz skrzydeł. Ale ja od rana słucham Jackie Evancho 7 letniego Anioła /może teraz ma 9 lat/,i głos Boski,i jest taka śliczna i naturalna. Posłuchajcie jej /mix 39 piosenek/
  Czuję się jak w Niebie i wam Kochani tez tego życzę.
  A dla Ciebie Krystal w podzięce za to co robisz dla nas
  Pozdrawiam was wszystkich z Miłością i Światłem 🙂

  dzięki MKFELA, to piękny anioł 🙂 – K

 9. kwiat
  Mar 07, 2012 @ 19:03:00

  Mamy siebie,mamy tak wiele,mamy to szczęście,że mamy siebie! Muzyczne pozdrowienia dla wszystkich:)

  • KOSMITA
   Mar 07, 2012 @ 20:09:36

   Piękna ta nasza GAJA. Dzięki Kwiatuszku za przepiękne kwiatuszki ! 😀 😀 😀

   K.

 10. Miracle
  Mar 07, 2012 @ 18:30:02

  Witam Was Kochani…

  Mamy cudowny Czas TU i TERAZ. Przede wszystkim najbardziej istotne jest to, co naturalnie wpływa na naszą Świadomość. Dzieje się naprawdę bardzo dużo… Dwa dni temu miał miejsce na Słońcu potężny wybuch klasy X. Dosłownie kilka godzin później miała miejsce kolejna emisja energii o nieco zmniejszonej mocy w klasie M. Podczas docierania do ziemskiej atmosfery naładowanych cząsteczek energii z pierwszego wybuchu, dzisiaj w nocy miał miejsce o wiele potężniejszy od poniedziałkowego wybuch klasy X. Nasze kochane Słońce, które jest najważniejszym źródłem Życia na Ziemi oczyszcza nas ze wszystkich blokujących nas wzorców, przemienia strukturę naszych ciał, co powoduje coraz wyższe stany Świadomości, które tworzą odpowiednie dla każdego z nas linie czasowe. W tej chwili i przez co najmniej 2 następne dni powinniśmy poczuć duże zmiany w naszej Świadomości i samopoczuciu.

  Wszystko też zmierza do tego, że nasilające się coraz bardziej burze magnetyczne, spowodowane wybuchami na Słońcu wyłączą wszelkie urządzenia oraz satelity, które utrzymują łączność typu: internet, telefonia, telewizja itp. Może to wydawać się nawet groźnie, ponieważ możemy zostać pozbawieni możliwości czerpania energii elektrycznej, której źródłem są należące do Systemu elektrownie opierające się na skomputeryzowanej technologii. Jednak nie musimy mieć powodów do najmniejszych obaw, gdyż wszystko to, co musi odejść zostanie zastąpione niezależnymi od Systemu źródłami darmowej energii. Jest już coraz więcej przebudzonych ludzi, którzy posiadają niezbędną do tego wiedzę. Więc pewne jest, że System traci swoją moc, ponieważ wszystko co opiera się na łączności satelitarnej, internecie i komputerach zostanie wyzerowane lub wymazane z pamięci. Bankowość, finanse, fiskus, zniewalające nas prawo oraz wszelkie trzymające nad nami władzę instytucje, przestaną istnieć w sposób naturalny, ponieważ nie będą już miały możliwości do kontroli nad nami. Również i ludzie, którzy będą próbowali walczyć z coraz bardziej rozprzestrzeniającym się Światłem zostaną naturalnie wyzerowani ze swoich dotychczasowych emocji, lub odejdą do miejsc, gdzie nadal będą mogli doświadczać Życia w trzech wymiarach. Rozumiem, że to co piszę może wydawać się dla niektórych trudne do zrozumienia , ale możemy głębiej się nad tym zastanowić i poczujemy, że wszystko zmierza TERAZ właśnie w tym kierunku. Transformacja Ziemi przechodzi wielkie i nieodwracalne zmiany, które przynoszą nam naprawdę cudowne i możliwe, że trudne do wyobrażenia warunki dla naszego Życia.

  Ostatnio poddajemy się wielu emocjom, czytając różnego rodzaju informacje, które zostały stworzone głównie w celu wyprowadzenia nas z drogi prowadzącej do Wzniesienia. Jest i będzie ich teraz coraz więcej. Jeśli wpadamy w euforię z powodu czytania takich informacji, czując przy tym zadowolenie, to tworzymy w ten sposób świat dualny i nieświadomie ściągamy w dół nasze wibracje. Zamiast obejmować Światłem naszych „wrogów”, których sami wykreowaliśmy, to popieramy wymierzanie im kary, przy czym sami dla siebie chcielibyśmy zbudować świat będący poza wszelkimi ograniczającymi nas prawami. W ten sposób zaprzeczamy Miłości, stajemy się tacy sami jak nasi „wrogowie” oraz pogrążamy jeszcze bardziej w niewoli Umysłu, który zamiast tworzyć JEDNOŚĆ, nadal dzieli i osądza to co jest „dobre” albo „złe”. Dlatego tak bardzo istotne jest, aby utrzymywać się właśnie TERAZ w wysokich wibracjach Miłości, ponieważ czas pomiędzy naszą myślą a manifestacją jest z każdym dniem coraz krótszy. Nie musimy czekać na wypełnienie obietnic zawartych w takich informacjach. Wszystko już się odbywa i to co miało nadejść już nadeszło. Gdy staramy się wyobrażać, że jeszcze jest coś przed nami, to jesteśmy poddani iluzji czasu i to również jest celem tych, którzy puszczają do obiegu tego typu informacje. Nasza intuicja staje się coraz bardziej czujna i jestem przekonany, że poradzimy sobie w rozpoznaniu prawdziwych informacji, które zawierają w sobie wibracje mające moc wznoszenia nas do wyższych wymiarów Życia. Bezgraniczne i niepodzielne TU oraz wieczne i nieskończone TERAZ posiadają w sobie wszystko to, czego potrzebujemy…

  Z Miłością i Światłem do Nas Wszystkich…

  • MKFELA
   Mar 07, 2012 @ 19:17:42

   Witam, to może z powodu tych wyładowań, wczoraj nie chciał działać mi internet,nie otwierały się żadne linki, dziś jest ok.
   Pozdrawiam 🙂

  • lucy pracownik swiatla
   Mar 08, 2012 @ 12:54:51

   Miracle dziekuje ja podpisuje sie pod tym komentarzem rowniez. Milo sie czyta i daje do myslenia.Zmiloscia lucy

 11. bel
  Mar 07, 2012 @ 18:24:48

  Cześć! Trochę odbiegnę od tematu ale wydaje mi się, że dla niektórych może to być istotna informacja. Jeśli ktoś pije takie napoje jak Pepsi, to zachęcam do przeczytania tego artykułu http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/bojkot-produktow-pepsico/

 12. kwiat
  Mar 07, 2012 @ 17:02:58

  Konstytucja Nowej Ziemi-proszę rozsyłajcie link znajomym.

  http://www.nowa-ziemia.pl/pl/nowe_spoleczenstwo/konstytucja.html

 13. L'an-nu
  Mar 07, 2012 @ 16:37:26

  Ni z beczki ni z pietruchy.
  Tak sobie oglądałem dzisiaj świeży filmik, jak ludzie ratują około 30 delfinów, które wyskoczyły na plażę i ogólnie ostatnio się zastanawiam, czy delfiny to nie są jakieś inteligentne istoty nawet jak ludzie. One coś jakby przeczuwały ostatnimi czasy. Czy ktoś mi może coś o nich powiedzieć?

  http://d.yimg.com/nl/australia/site/player.html#vid=28532664&browseCarouselUI=hide&repeat=0

  • Pawel
   Mar 07, 2012 @ 18:25:39

   Witam, wedlug moich danych delfiny i wieloroby to byty z Syriusza, sa miedzy innymi po to by rownowazyc negatywna energie, co do inteligecji…hmmm mysle ze daleko Nam do nich…

   Pozdrawiam

   • L'an-nu
    Mar 07, 2012 @ 20:26:07

    Dzięki, to dla mnie ważna informacja. 🙂

   • emin
    Mar 07, 2012 @ 22:38:27

    a ja gdzieś czytałem, że delfiny i wieloryby pochodzą z Deneba (Alfa Łabędzia), oraz wibracyjnie są o wiele wyżej niż ludzie, a kiedyś przed milionami lat żyli na lądzie. Oni nie potrzebują techniki, kiedyś ją mieli i walczyli z gadoidami.
    A czy ktoś wie coś o orkach? One raczej nie mają wysokich wibracji.

  • wika
   Mar 07, 2012 @ 22:13:20

   L’an-nu, tu masz link do przekazu o delfinach i wielorybach. W mitologiach też pojawiają się informacje o nich, np. gdzieś bodajże z okolic Mezopotamii była historyjka o istocie zwanej Ioannes, która przyleciała z gwiazd, była ‚rybą’ i nauczyła ludzi wielu pożytecznych rzeczy. Istnieją również opowieści, że po katastrofie Atlantydy wielu ludzi postanowiło się wcielić w ciała delfinów, żeby się już więcej nie przyczyniać do budowania tego rodzaju cywilizacji.

  • wika
   Mar 07, 2012 @ 22:15:54

   No to jeszcze link… 😛 Pozdrawiam wszystkich wielbicieli płetw, ogonów i futerek 😀 https://krystal28.wordpress.com/2011/06/17/wieloryby-delfiny-koty-i-psy/

 14. sylla118
  Mar 07, 2012 @ 14:44:52

  Witam;

  Udało mi się znaleśc działający link.

  http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/53156,dzien-gniewu-21-marca-cala-polska-wychodzi-na-ulice

  To dla wszystkich zainteresowanych.

 15. sylla118
  Mar 07, 2012 @ 14:38:10

  Morning light- napisz albo podaj linka gdzie maja odbywać się dokładnie te akcje protestacyjne dla Polski. Chodzi o czas godzinę i dokładne miejsce. Gdzie informacje o tym można znaleźć ? Tutaj zapewne jest wiele osób z rożnych miast, które by się przyłączyło do akcji.

 16. Teka
  Mar 07, 2012 @ 12:31:04

  Morning Light, a cóż to za odezwa w stylu pisowskim? Gniew nie jest uczuciem pozytywnym i rozbudzanie go, obojetnie pod jakim pretekstem, najczęściej prowadzi do ekscesów chuligańskich na ulicach miast, do niszczenia mienia niczemu niewinnych obywateli. Mamy grupy, a nawet duchownych, którzy głosząc prawo i sprawiedliwość, godność i patriotyzm sieją nienawiść w społeczeństwie, dzielą ludzi na dobrych i złych według swojej miarki. To temu należy przeciwstawiać się, a nie pogłębiać negatywizm. Teka.

  • gabriel
   Mar 07, 2012 @ 19:29:29

   Witam!
   Masz rację Teka – dzień gniewu – dalej podziały na gorszych i lepszych. I to w dniu 21.03 – Równonocy i otwarcia Portalu Galaktycznego, gdy będą schodziły coraz potężniejsze Energie Świadomości Chrystusowej. Czy tak ma wyglądać Wznoszenie się?

  • tomkan
   Mar 07, 2012 @ 22:51:52

   przeciez to takie proste…..kto mieczem wojuje od miecza ginie…..jednak nie dla wszystkich

 17. planetariusz
  Mar 07, 2012 @ 11:46:08

  Dużo u nas jeszcze jest niesprawiedliwych podziałów rasizm,homofobia,podziały klasowe, społeczne, tytułomania .Różnice w zarobkach,sytuacje finansowe najczęściej są powodem różnic,nie mówiąc już o religiach,które dzielą nas.Jeszcze kilka miesięcy musimy wytrwać i wszystko się zmieni.Przez te właśnie bariery ciężko przenosić światło.Mimo to czujemy wiosnę coraz więcej się jednoczy przeciwko jednemu „wrogowi” rządzącym klikom i tu jesteśmy razem różnice między nami się zacierają,wiedzie nas wspólny cel.Morze Światła które spływa na nas likwiduje cienie różnic, wszyscy jesteśmy jednym może w końcu to zauważymy i z uśmiechem i miłością w sercu odkryjemy ,że jesteśmy wielką rodziną.

 18. zwiadowca
  Mar 07, 2012 @ 11:18:51

  Tak, ja też widzę te zmiany,radość mnie przepełnia, ciekawe bo widzę też że zwierzęta są bardziej radosne.Samoloty nie latają,ptaki śpiewają(no wiadomo wiosna) ale jest coś takiego w powietrzu…trudno to uchwycić ale to jest zmiana w naturze.Ja też proszę o dobre myśli o medytacje o kreacje dobrego naszego życia,pełnego radości i samorealizacji, pełnego życia dla siebie a nie dla systemu temu dajmy najwięcej swojej energii.Pozdrawiam wszystkich.

 19. MorningLight
  Mar 07, 2012 @ 11:13:48

  Dzień Gniewu 21 Marzec 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju! Dlaczego wciąż biernie przyglądamy się upadkowi naszego narodu? Dlaczego wreszcie nie powiemy STOP i zaczniemy walczyć o Ojczyznę? Jeszcze możemy wszystko odwrócić, bo drzemie w nas ogromna siła. Siła ludzkich serc i umysłów, które chcą wolności i poszanowania dla każdego człowieka. Chcą równości i prawa do godnego życia! Nie pozwólmy, by heroiczna walka naszych przodków – ich pot, krew i łzy poszły na marne! Nie pozwólmy, by nasze dzieci cierpiały kiedykolwiek niedostatek, bo ich rodzice nie zrobili nic, by temu zapobiec! Dramatyczna sytuacja w służbie zdrowia, ACTA, podniesienie wieku emerytalnego, niegospodarność przy organizacji EURO 2012 czy wreszcie sprawa wydobycia gazu łupkowego czyli podpisanie nowej ustawy Prawo geologiczne i górnicze, które to jest ostatnim gwoździem do trumny, a dotknie każdego z nas (nieodwracalne zanieczyszczenie środowiska, prawo do wywłaszczenia ziem na terenie niemal 2/3 powierzchni Polski przez firmy, które otrzymały koncesje, a to tylko wierzchołek góry lodowej). Dlaczego nie możemy stworzyć państwa, gdzie o jego losach decydowaliby ludzie z ogromną wiedzą, a nie banda populistów i demagogów jak ma to teraz miejsce? Dlaczego by nie zredukować liczby posłów z 460 do 100, a zamiast polityków wybrać uczonych wybitne autorytety z wszystkich najważniejszych dziedzin (ekonomia, prawo, medycyna itd.)? Dlaczego by nie znieść immunitetów, zlikwidować senat, a pensje nowo wybranych parlamentarzystów rozliczać według godzin spędzonych na sali obrad? Wprowadzić zakaz pełnienia ważnych funkcji w państwie dla osób związanych kiedykolwiek z dowolną partią polityczną? Podobnie by uczynić na szczeblach lokalnych od miast po gminy. Dlaczego by nie wziąć pod lupę stenogramów z głosowań (od 1989 roku) nad najważniejszymi dla Polski sprawami i postawić zarzuty osobom, które działały (głosowały) na szkodę państwa? Dlaczego by nie pozbyć się partii politycznych i polityków z życia naszego kraju raz na zawsze? Nie łudźmy się, że politycy któregokolwiek ugrupowania będą sprawować dobre rządy. Partie polityczne są tylko po to, by dbać o własne interesy kosztem kraju. Dlaczego by nie wprowadzić zapisu mówiącego, że o najważniejszych decyzjach dla Polski będą decydować sami obywatele w referendach powszechnych, a te z kolei będą wiążące i niepodważalne przez Sejm czy Prezydenta RP? Apeluję do Narodu Polskiego! Wstańmy wreszcie z kolan i wywalczmy lepsze jutro dla naszych ojców i matek, nas samych, a przede wszystkim dla naszych dzieci! Musimy wziąć los Polski w swoje ręce! Weźmy przykład z Islandczyków, którzy licznymi manifestacjami doprowadzili do obalenia rządu i wielu bardzo ważnych zmian (z konstytucją włącznie). Wyjdźmy na ulice! Pokażmy rządzącym ilu nas jest biorąc udział w manifestacjach w największych miastach Polski (WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, GDAŃSK, POZNAŃ, ŁÓDŹ, SZCZECIN, KATOWICE, BYDGOSZCZ, LUBLIN, BIAŁYSTOK, GORZÓW WIELKOPOLSKI, KIELCE, OLSZTYN, OPOLE, RZESZÓW, TORUŃ, ZIELONA GÓRA). Dzień Gniewu 21 Marzec 2012 Wystarczy, że przyjdziesz, a zmienisz losy kraju! P.S.- Kopiujcie/wklejajcie, drukujcie, przekazujcie dalej, by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o akcji.

  • aditraxdaksza
   Mar 07, 2012 @ 12:59:53

   Widze sprawę Polski podobnie MorningLight. Na podstawie doniesień z całego świata można wnioskować, ze są w innych krajach realne siły i mechanizmy które pozwalają na śledztwo i osądzenie o zbrodnie przeciw obywatelom danego kraju. Natomiast w Polsce takich struktur już chyba nie ma. Pozostają działania oddolne, czyli po prostu demonstracje w celu doprowadzenia do zmiany podstawowych aktów prawnych. Problem w tym, ze tak czy tak muszą to zrobić ludzie uzbrojeni w 2 rzeczy: wiedzę i czysta intencje. Co do wiedzy, to nie ma problemu takich ludzi w Polsce jest dosyć. Trudniej jest stwierdzić czystość serc. Ale mam nadzieje, ze proces wzniesienia ułatwi to.

  • gabriel
   Mar 07, 2012 @ 19:33:22

   Kto ma dzielić? Już raz dzielono na ZOMO i tych „dobrych” – dalej podziały zamiast jednoczenia się? Z kim chcecie walczyć, z jakim „wrogiem” – ze sobą samym? – Wszak czy to się podoba, czy nie, wszyscy Jesteśmy Jednością . Ten „wróg” jest mną, tobą – kiedy to zrozumiecie? Dalej pogrążacie się w dualności. Naprawdę nie zauważacie, kto podsuwa takie pomysły? Wszystkie przekazy mówią o przebaczaniu (tak – reedukacja ), o wzajemnej Miłości, a tu w tym dniu – dzień gniewu? Pomyślcie, komu zależy na zmniejszeniu energii? Komu?

  • LanceLot
   Mar 07, 2012 @ 19:58:17

   Nareszcie! Trzeba obalić ten skorumpowany (nie)rząd.

  • Szymon
   Mar 07, 2012 @ 22:06:53

   Całkowicie popieram ale jeżeli ktoś to organizuje to podajcie gdzie mamy się spotkać i o której godzinie. I moim zdaniem gonić wszystkich , którzy chcieliby się podłączyć z różnych partii i upiec własną pieczeń.Tym wszystkim , którzy dotychczas rządzili musimy powiedzieć zdecydowanie stop. Wam już dziękujemy.

 20. ramzes
  Mar 07, 2012 @ 10:52:08

  Wydarzenia naprawdę nabierają tempa :))
  Osoby, o których pomyślę dzwonią do mnie prawie
  natychmiast …
  Gdy pomyślę intensywnie o jakiejś sprawie do załatwienia
  z kimś, to w krótkim czasie ten ktoś dzwoni z propozycją
  załatwienia tej sprawy w taki właśnie sposób …
  I wiecie co ?
  Od dłuższego już czasu kołacze mi się w głowie pewna myśl :
  Życie, to nie droga szybkiego ruchu między kołyską a grobem.
  Życie, to czas na znalezienie miejsca, na zaparkowanie pod Słońcem :)))

  Pozdrawiam Was Światłem

 21. KOSMITA
  Mar 07, 2012 @ 10:29:28

  Zbliża się obfitość i podniesienie standardów życia !
  ——————————————————————————————————–
  WOW ! Nareszcie !

  Jak słyszę takie wieści, to z radości kocham cały Świat !
  Nawet nie wiecie jak bardzo mnie ten przekaz podkręcił.
  Śmieję się sam do siebie, poruszam się prawie w biegu i z nutką melodii na ustach.
  Ekstra dopalacz !

  Pozdrawiam Wszystkich i niech radość napełnia Wasze piękne Serca! 😀 😀 😀

  KOSMITA

 22. Domi
  Mar 07, 2012 @ 09:00:22

  Kochani,
  od dawna zaglądam na stronę Krystal i z zapartym tchem czytam wszystkie przekazy i Wasze komentarze… dziękuje Wam za Waszą aktywność. To cudownie widzieć tyle wspaniałych Dusz oczekujących na przybycie Światła. Dzięki Twoim informacjom Krystal jestem teraz jak dziecko, które nie może zasnąć, radośnie oczekując wymarzonej podroży, która ma się odbyć następnego dnia.. mój świat się zmienia… zmienia się w radość i spokój… choć prawdę mówiąc nie zniknęły jeszcze wszystkie przeszkody, które zwykle pojawiają się w ludzkim życiu… coraz częściej jednak odbieram im energię smutku i bezsilności i przestają one ważyć tyle, ile jeszcze nie tak dawno ważyły… i mimo, że nadal istnieją, moje życie staje się „lżejsze”…
  …proszę, nie przestawajmy kreować w wyobraźni tego, co nas czeka już za kilka chwil… niech zapisy publikowane przez Krystal będą dla nas inspiracją… nasza energia wspólnej myśli tworzy naszą przyszłość… niech żaden szczegół nie pozostanie przypadkiem, niech wszystko co sprawi Wam radość, każde Wasze marzenie, zyska kształt i barwę w Waszych sercach… myśl jest początkiem wszystkiego, a nasza wspólna myśl ma olbrzymią moc… to jest nasza praca na teraz… to właśnie wpisane jest w nasze obecne „BYĆ”… poświęćmy temu choćby jedną wolną chwilę… to bardzo niewiele i myślę, że zanim każdy z nas otrzyma swoje właściwe zadanie, możemy przynajmniej w taki sposób pomóc urodzić się Nowemu Światu…
  Przesyłam gorące pozdrowienia i podziękowania dla Ciebie Krystal i dla Was wszystkich Kochani…

  Witaj droga Domi! — K

 23. VEGETA
  Mar 07, 2012 @ 08:51:43

  Uważam, że zmiana lokacji da tak naprawdę więcej niż można się spodziewać. Nie wiem czy ktoś mi podsunął taką myśl, gdy siedziałem sam w pokoju, ale w wyniku tego doszedłem do wniosku, że jak odejdę w spektakularny sposób to wtedy ludzie, których znałem latami sami będą podchodzić do siebie w sposób krytyczny (bo póki co w ogóle tego nie robią). Nie należy kierować się ogólnymi wskazówkami, bo czasem warto samemu przy pewnej pomocy z góry rzecz jasna dojść do pewnego punktu w swoich przemyśleniach. Wiecie dobrze, że istnieją przypadki, kiedy łatwiej jest o czymś mówić aniżeli postawić się na jego miejscu. Ludzie, których znam, nie wykazują dosłownie żadnych tendencji przebudzenia (ci, którzy wykazują to już ich tutaj nie ma). I oczywiście nie będę wam się tłumaczył z jakichś systemowych nieudogodnień, bo musielibyście po prostu tutaj być. Nic nie jest w stanie opisać tego jak to miejsce jest nudne i pełne schematów ociekających szarością (ja nie czuję nudy, ale nie mam za to do kogo się naprawdę odezwać). Jeżeli ja dalej tutaj będę, to oni będą oglądać się na mnie, żebym to ja wręcz oczyścił ich z tej tzw. karmy, a przecież nie o to chodzi (będą chcieli zrobić ze mnie bibilijnego Mojżesza, ukrywając przy tym brak ochoty do samodzielnego duchowego działania). Czyli teraz już rozumiecie, dlaczego jest to aż takie istotne?

  • KOSMITA
   Mar 07, 2012 @ 12:31:23

   Do – VEGETY …

   Nie przejmuj się zbytnio samotnością bycia w cieniu. Jesteś „przetwornikiem” cienia w Światło, jak każdy Pracownik Światła. Każdy z nas jest tam, gdzie być powinien, bo taka jest konieczność na obecną chwilę.
   ………………..
   Już niedługo poczujesz w koło siebie same bratnie dusze i będziesz szczęśliwy.
   ………………..
   Nawet nie musisz nikogo przekonywać, wystarczy że JESTEŚ i sama Twoja obecność generuje i rozprzestrzenia magnetyzm zmian w otoczeniu w którym jesteś, tak samo jak magnez magnesuje wszystkie żelazne elementy z którymi się zetknie.
   ……………….
   Serdecznie pozdrawiam … 😀
   K.

   • zrozumienie
    Mar 07, 2012 @ 18:50:33

    🙂

    • VEGETA
     Mar 07, 2012 @ 22:51:22

     Wielkie dzięki Wam wszystkim. Dziś z rana to jakiś zagubiony w akcji byłem od samego rana. Taki delikatny ból głowy był. Hmm… jestem „przetwornikiem” ?Rozumiem, bo dziś miałem wrażenie, że próbowano na nowo „wtłoczyć” we mnie nienawiść, ale szybko zwróciłem się o pomoc wiadomo do kogo. Ja to mogę mieć tak, bo w marcu i kwietniu ostro kpiłem z inwolucyjnych istot w sensie, że tak naprawdę są nic nie znaczącymi słabeuszami i zachowali się przed tysiącami lat jak tchórze.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: