Usuwanie programów starych paradygmatów i wzorców mentalnych

.

Przetłumaczyła Wika

Hilarion: cotygodniowa wiadomość 4-11 marca 2012

Przekazała Marlene Swetlishoff

.

Ukochani,
Każde z was jest zaangażowane w proces oczyszczania, a niektórzy z was mają odczucie, że utkwicie już na tym etapie przemiany na zawsze.  Bądźcie dobrej myśli, Kochani, gdyż nie jesteście sami. Odbywa się teraz zbiorowe oczyszczanie i na powierzchni tej Planety nie ma nikogo, kto zostałby od tego zwolniony. Wyższa częstotliwość, jaka pojawia się obecnie w atmosferze ziemskiej, zapoczątkowuje wielkie zmiany w każdej strukturze na waszej Planecie. Kontynuujcie swoje starania, aby wejść w większą harmonię z tymi energiami i w ten sposób doświadczać więcej wdzięku i swobody w swych ciałach i w waszym życiu codziennym.

Wiedzcie, że zawsze otaczają was olbrzymie rzesze anielskich pomocników, którzy pomagają wam z wielką radością i oddaniem. Musicie tylko poprosić, a pojawimy się. Gdy tylko nas o to poprosicie, jesteśmy w stanie wiele uczynić na rzecz waszego procesu oczyszczania, usuwając programy starych paradygmatów i wzorce mentalne, których potrzebujecie się pozbyć. Wyraźcie swą prośbę, a potem usiądźcie w ciszy, wizualizując jak wasze anielskie drużyny wyciągają stare nawyki i mentalne wzorce z waszej czakry korony za pomocą odkurzacza i zastępują tę energię wspanialszym, złocisto-białym Światłem. Widzimy, że wielu z was ma trudność, by z dnia na dzień pamiętać o swym zamiarze pilnego praktykowania, jaki wyrazili w dniu poprzednim.  Nie czyńcie sobie wyrzutów z powodu tej ‘porażki’, jak to możecie postrzegać…po prostu odpocznijcie i otwórzcie się na nowe programy i wzorce, które otrzymujecie.

Ci z was, którzy wykonali swoją pracę i wytrwali w tych wszystkich oczyszczeniach, odkryją, że ich Ścieżka otwiera się ku aktywnościom dającym więcej szczęścia i radości, które poprowadzą was ku waszemu Boskiemu celowi i misji. Działania na rzecz zakotwiczania waszego Światła w krystalicznym jądrze Matki Ziemi pomagają jej przystosowywać się i dostrajać. Jest ona zawsze bardzo wdzięczna wszystkim Ukochanym Ludziom, którzy codziennie poświęcają swój czas na wyrażanie tej intencji i zakotwiczają w niej więcej Światła, dochodzącego z kosmosu. Tak jak to się dzieje u wszystkich ludzi, zmiany zaczynają się w jej wnętrzu, a potem rozprzestrzeniają się na wszystkie jej energetyczne struktury. Spodziewajcie się niespodziewanego i pozostańcie w równowadze niezależnie od tego, co się wydarza. Jesteście gotowi – macie wielką siłę, aby pozostać w równowadze w każdej sytuacji.

Wielu z was odkrywa, że czas pomiędzy stwarzaniem i jego manifestacją jest o wiele krótszy, niż kiedyś. W istocie możecie dostrzec, jak rezultaty waszych wysiłków w wizualizacji pojawiają się przed waszymi oczami. Nadszedł teraz taki czas na Ziemi, gdy jako współ-twórcy wraz ze Źródłem używacie mocy, jaką macie do dyspozycji, i widzicie, jak dobroczynne i wspierające mogą być efekty jej zastosowania. Za każdym razem, gdy wypowiadacie swą prawdę i stoicie w Świetle, którym jesteście, nowe energie was wspierają, dzięki czemu jest to teraz najbardziej sprzyjający czas dla stwarzania wspaniałości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz waszej Istoty. Całe dobro, jakie powinno do was przyjść w trakcie tego życia, a nie przyszło, pojawia się teraz bez przeszkód ze strony swego dualistycznego przeciwieństwa. Niektórzy z was zapewne będą się musieli przyzwyczaić do świadomości tego, jak naprawdę wspaniałe staje się wasze życie, i że jest to wasze Boskie prawo, przysługujące dzieciom Stwórcy Wszechrzeczy.

Nie ustawajcie w swych staraniach i obserwujcie, jak działają nowe prawa, dzięki którym wasze życie staje się lepsze na wszelkie możliwe sposoby. To wymaga waszego zaufania i wiary aż do momentu, gdy rozpoznacie, że wydarza się to w waszym codziennym życiu. Radujcie się tym, Ukochani, zaakceptujcie ten nowy sposób życia i stańcie się Ambasadorami tego nowego sposobu Istnienia. Niech każde wasze działanie, słowo i czyn odzwierciedla tę boskość w waszej codziennej pracy.

Do następnego tygodnia…
JAM JEST Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. planetariusz
  Mar 08, 2012 @ 00:05:49

  Astronomii podają nam do wiadomości jakaś chmura energetyczna oderwała się od słońca i pędzi w stronę Ziemi,będzie tu koło 8 -9 marca i nie będzie prądu przez długi okres.Bzdury opowiadają; przede wszystkim te energie ciągle do nas przybywają,to one nas ze starych energii uwalniają.One nam dają siły przetrwania,one dają siłę naszej Gaji która potrzebna jest do wzniesienia.Nad wszystkim czuwa Galaktyczna Federacja.Wszystko wiedzie do jednego, wyjścia z 3 wymiaru i na to czekamy.Dlatego nic nam nie zakłóci spokoju a przekazy na portalu Krystal dodają nam otuchy – jesteśmy na właściwej drodze Miłość chroni nas.

 2. freeheart
  Mar 07, 2012 @ 17:43:04

  Jeśli chodzi o miejsce na parkingu robię tak: musi na mnie czekać wolne miejsce na parkingu tam i tam… dziękuję. Na 5-10 minut przed dojechaniem na parking wypowiadam te słowa i zawsze! czeka na mnie miejsce. Ewentualnie właśnie ktoś podchodzi do samochodu by odjechać. Polecam.
  Taka refleksja przyszła do mnie. Spotkałam tu kilka wątpiących Istot, do których zamierza w razie niepowodzenia dołączyć w przyszłości Krystal 🙂 Myślę jednak Krystal, że nawet jeśli wiele z zapowiedzi nie zrealizuje się w podawanym czasie, to i tak odniosłaś sukces. My również. Tak wiele wypowiedzi wzrusza mnie do łez i tak wiele przekazów jest przeze mnie „przeryczanych”. To one właśnie doprowadziły nas do tej wiedzy, tego poziomu, tej świadomości. I żaden niespełniony przekaz tego nie cofnie. Już nikt z nas nie będzie myślał i rozumował jak dawniej. Ponieważ teraz jesteśmy o wiele szczęśliwsi (weźmy takiego Kosmitę 🙂 czy Domi 🙂 np,). Jesteśmy zbudowani, pełni nadziei i wzajemnej miłości. Kto wcześniej dał nam taką szansę? Sceptycy, którzy skłonili mnie do tych przemyśleń, także zmierzają się w tę stronę. I dla takich chwil warto żyć i pracować. Prawda?

  Wiele Miłości dla Ciebie freeheart 🙂 –K

  • Michalina
   Mar 07, 2012 @ 20:43:30

   Jak najbardziej się przyłączam do „przeryczanych” przekazów 🙂 mam to samo 🙂
   I prawie każdy stawia mnie na nogi gdy zaczynam mieć wątpliwości…
   Dziękuję

 3. Ola
  Mar 07, 2012 @ 16:47:52

  Radość w Sercu, Umyśle, Duszy – oj dzieje się dzieje 🙂 🙂 🙂
  Dziękuję Krystal, Tłumaczom, Wam Kochani i wszystkim Istotom Światła, które nas wspierają 🙂
  z Miłością
  O.

 4. KOSMITA
  Mar 07, 2012 @ 11:43:48

  Jest Cudnie i Bosko!

  Wszystko już zostało powiedziane. Niech więc się dzieje ! Amen !
  ………………
  Zauważyliście Drodzy, że z chwilą gdy przychodzi DOBRO, to szybko się zapomina o niedoli i krzywdach jakich doznało się w życiu ?…
  ………………
  Po prostu MIŁOŚĆ i ŚWIATŁO które są jednym, rozpuszcza wszelkie ciemne, przykre doświadczenia i napełnia Serca RADOŚCIĄ, która jest prawdziwym ŻYCIEM, prawdziwym BYTEM ISTOT ŚWIATŁA.
  ………………
  Pozdrawiam Was Kochane Serducha … 😀 😀 😀
  K.

 5. Q.
  Mar 07, 2012 @ 11:20:46

  I ja pozdrawiam Panią Bogusz-Dobrowolską oraz wszystkich uczestników tego forum !

  Dla wszystkich mam fajną muzyczkę do posłuchania 😉

 6. zlotymarketna Bogusz-Dobrowolska
  Mar 07, 2012 @ 10:05:56

  Być może się mylę, ale wydaje mi się, że te ostatnie przekazy przynoszą coraz więcej otuchy, pomijając niezbite fakty, które już dzieją się na naszych oczach i napełniają nas nadzieją.
  Czuję, że to naprawdę ostatnie chwile przez wielkimi wydarzeniami.
  Przedwczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka, z którą nie miałam kontaktu przez kilka ostatnich miesięcy, po tym, jak „nadałam” jej temat Transformacji. Prawdopodobnie uznała, że mam lekkie zaburzenia psychiczne!
  Z rozmowy wynikało, że właściwie chciała mi powiedzieć jedno: Aniu, wiesz, czuję, że coś się wydarzy, coś wisi w powietrzu, wybuchnie jakaś bomba, ale to jest dobra bomba!
  Dziękuję Wszystkim, którzy dokładają się do tej dobroczynnej eksplozji: wszelkim siłom Niebios i Ziemi, Wam – kochani Forumowicze, Krystal, Tłumaczom i tym, za których pośrednictwem otrzymujemy te przekazy.
  To cudowne, że wreszcie żyć będziemy w świecie, gdzie słowo Człowiek kojarzyć się będzie z godnością, miłością i pięknem (a nie – z przysłowiowym wilkiem).
  Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!

 7. Margo
  Mar 07, 2012 @ 08:48:05

  Boginiwmini1, bardzo się cieszę, że dopisuje Ci humor 🙂 Czytajac Twoje wierszowane komentarze mi także zaraz humor się poprawia… Serdecznie pozdrawiam Margo

  • Boginiwmini1
   Mar 07, 2012 @ 19:09:28

   Dziekuje Ci Margo za mile slowka…No, cala w motylkach ta moja glowka:)) Wystarczy, ze Slonce za oknem, a lody w lodowce…i juz wesolo w tej mojej glowce:)))

 8. Karandeep
  Mar 07, 2012 @ 02:58:07

  Boski Przekaz! Dziekuję! Miłość i Światło dla wszystkich Kochani!
  Zalaczam inny, podobny w tresci:
  Przekaz tygodniowy nr 1/2012 (52)

  Odebrny 04.03.2012

  Witajcie

  Jesteśmy z Wami….

  Wiele się wydarzyło po drodze waszym życiu, wiele zmian, dużo nowych rzeczy zakiełkowało.

  Jesteśmy z Was dumni….

  Nie będziemy w tym roku mówić, co was czeka, bo to wiecie tylko wy…..

  Jesteście bogami jesteście świadomościami, które kreują piękną Ziemię, pełną miłości i światła…..

  Życie nabrało rozpędu, nie ma czasu już na czekanie, trzeba działać teraz, jeśli jest taka potrzeba…..

  Pamiętaj, że warto czasem pozwolić sobie na porostu bycie, nie stresuj się, że masz mało czasu na załatwienie czegoś… Nie !

  Masz go tyle ile potrzebujesz, czuj siebie na każdym poziomie, pozwól by wszechświat działał dla ciebie, by przynosił tobie rozwiązania, jest ich nieskończona ilość, otwórz się tylko na przepływ, nie zakładaj z góry, odłóż na bok swoją wiedzę i doświadczenia, oczekiwania i marzenia, i pozwól by w tej pustej przestrzeni zaistniało rozwiązanie idealne .

  Zrób to na początek z małą rzeczą, z czymś, co nie daje ci spokoju, ale też nie jest to dla ciebie sprawa „życia i śmierci”. Np. masz zazwyczaj problem ze znalezieniem miejsca parkingowego. Pomyśl o tym problemie przez chwilę, a potem puść tą myśl i odpręż ciało – weź trzy głębokie wdechy i połącz się z 11 i 12 wymiarem rzeczywistości, są to w tej chwili najwyższe wymiary rozwoju dostępne dla tej planety, są to wymiary czystego światła i czystej miłości. Wdychaj energię tych wymiarów i poczuj jak zmienia się twoje DNA i struktura myślowa, ośrodek bycia przemieszcza się w strefę serca.

  I t o w s z y s t k o

  jedź w dane miejsce i zaparkuj w najbardziej dogodnym miejscu, które wybrał dla ciebie wszechświat.

  Wszystko jest możliwe, jeśli sobie na to pozwolisz….

  Kochamy Cię

  Strażnicy

  http://www.polewidzenia.com/component/content/article/2-przekazy/68-przekaztygodniowynr1201252.html

 9. Boginiwmini1
  Mar 07, 2012 @ 01:58:37

  Dobrze jesli na miejsce starego..od razu powstaje cos nowego:)) Kiedys tak wlasnie bylo..chore umieralo, zdrowe sie rodzilo. Ostatnio stare odejsc jakos nie chcialo..samo cierpialo i innym zyc nie dawalo. Zrobil sie chaos i zamieszanie..Porzadek czas zrobic Panowie i Panie!:))) Porzadek nowy..zaczynac sie musi od glowy.Potem dopiero serce, kregoslup i zyly..I tak powoli nowe Istoty po Ziemi beda chodzily:))))

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: