„Kryształowe Czaszki i Paradygmat Wstępowania”

.

Przetłumaczyła Teresa Serafinowska

.

Pozdrowienia dla Mistrzów. Jam Jest Metatron Książę Światła i otaczam każdego z was polem bezwarunkowej miłości.

Kochani, mamy rok 2012, który przez wielu z was był bardzo wyczekiwany. Podczas, gdy w tym zapowiadanym czasie zabrzmiały wołania fanfar dla wszystkich, i nastał początek nowej ery, ciągle jest czas na dopełnienie mistrzostwa. Jednak pozwólcie nam wyrazić się jasno, dualność sama nie stanie się jednością.  Dualność może być indywidualnie doprowadzona do równowagi i zjednoczonej harmonii. Trzeci wymiar nie zniknie. Raczej zmniejszy się  oscylacja waszych wibracji, a 3-ci wymiar stanie się kamieniem węgielnym, trampoliną pozwalającą na ekspansję nie-polaryzacji wyższych wymiarów.  Na „Uniwersytecie Ziemia” zasługujecie na piękno i mądrość, jakie stworzycie podczas swoich pobytów.

Kochani Ludzie, współstworzyliście Wniebowstąpienie. I w 2012 roku ono rozszerzy się do 12-tego stopnia zjednoczenia. A jednak każdy poziom pozostanie zwięzły. Doskonalenie zachodzi na każdym poziomie i wkroczenie na poziom następny nie odbiera wam poprzedniego.

Wstępowanie umożliwia wam przesunięcie z dyrygowania  trzyosobowym zespołem do orkiestry 12-to osobowej. Jednak każda część, każdy element melodii musi pozostać w symfonicznej harmonii.  12 tonów może  uwypuklić trzynasty akord jedności. Trzynasty paradygmat to krystaliczny kamerton.

Mistrzowie, do udoskonalenia jest wzorzec, a wy kalibrujecie się do niego codziennie. Mówimy wam, że wasza niezniszczalna natura w ludzkiej formie polega  na ciągłym świętym rezonansie z boskim wzorcem kosmicznego rozwoju tak, jak to się odbywa na Ziemi. Boski Wzorzec jest w swojej esencji ordynowanym i zorganizowanym pierwotnym szablonem, który się rozszerza i rozwija.  I podczas, gdy są okresy, kiedy wasze ziemskie odbicie nie współgra z wzorcem, jednak ten wciąż pozostaje w waszym Wyższym Ja i jako taki zawsze jest dostępny bardziej, niż możecie sobie wyobrazić.

Dlatego bądźcie pewni, że nieważne, co wyobrażacie sobie jako błąd, każde z was z osobna, z czasem osiągniecie swoje mistrzostwo, poprzez mądrość wynikającą z prawa przyczyny i skutku i zaradzenie wytworzonym sytuacjom. Odpowiednio do tego każde indywidualne ludzkie życie jest uwolnionym w czasie dziełem sztuki, które jest tkane jak na wspaniałym wielowymiarowym gobelinie. Jest niepowtarzalnym dziełem, które każdy z was  tworzy  w linearnych bytnościach, podczas gdy kontury spajają się do idealnego ucieleśnienia doskonałości. Wszyscy, każdy z was, wykonują w swoim czasie krąg nieskończoności  graduując ponad poziom kauzalny i powracając z powrotem tam, skąd przybyliście w Boskiej Doskonałości.  I tak oto mówimy o wzorcu doskonałego człowieka…

Formatowanie poprzez krystaliczny paradygmat

Mistrzowie, chcemy jeszcze dodać, że każdy z was pracuje z kryształowym paradygmatem prawie codziennie, lub lepiej – co noc.  Za każdym razem, kiedy śpicie, Kochani, dochodzicie do pewnego punktu w fazie snu głębokiego, kiedy osiągacie oscylacje Theta w ultrafioletowej częstotliwości, wtedy wasze regulatory kalibrują się do Boskości, a to zachodzi poprzez i wewnątrz tego, co jest nazywane krystalicznym paradygmatem.

Przebiegający proces „Wstępowania” przybliża rezonans tej oscylacji Theta i umożliwia istnienie temu polu nowej kalibracji na poziomie wymiarów 7 – 12.

Może to nie jest niespodzianką, niektórzy z was wiedzą, że ten proces w graduującej Ziemi, nazwany Kosmiczny Trygger,  jest kodowany  za pomocą pewnych mechanizmów. Kosmiczny Trygger rzeczywiście przyciąga współzależne krystaliczne kody do rejonów z naturalnymi mineralnymi kryształami na całej planecie. Najsilniejsze z nich otrzymujące te kody to Brazylia i stan Arkansas, które przekazują je dalej do innych kryształowych regionów w tym do Tybetu, Nowej Zelandii, Patagonii, jeziora Titicaca, Pirenejów, Wschodniej Syberii, Mongolii i Afryki Wschodniej. Dalej proces dotyczy przekodowywania Złotych Dysków Słonecznych przez krystaliczne kody paradygmatu 13-go kryształu, skompresowanego do energii kryształowej czaszki. Jeden, który zawiera wszystkie 12, to kryształ MAX.

Wszystko stanowi funkcję jeszcze nie rozpoznanej nauki, fizyki Spójnego Krystalicznego Światła. Nawet nie rozpoznane przez masy i na pewno nie rozpoznane przez nauczycieli akademickich i naukowców – krystaliczno-spójne Światło otacza was podczas zaznaczania się procesu Wstępowania. Rzeczywiście jest to nauka o Świetle, stworzonym przez krystaliczną matrycę.

Akasza, Rozum Wszechświatowy i Hala Zapisów

Wielu z waszych jasnowidzów i wizjonerów mówiło o „Hali Zapisów”. Jeśli wyobrazilibyście sobie  wysoko rozwiniętą cywilizację na waszej planecie, jak myślicie, w jaki sposób magazynowałaby zapisy? Mówimy wam, że nie byłyby to informacje zapisane na papirusie czy wyryte w kamieniu. Lecz byłyby zakodowane w kryształach przez Umysł Uniwersalny, 13-ty paradygmat. Są cztery, które utrzymują 13-ty paradygmat. MAX jest jedyny, który w obecnej erze istnieje na poziomie fizycznym. Wewnątrz MAXA ukryta jest biblioteka z informacjami tak ogromna, że jej nieskończonej objętości sobie nawet nie wyobrażacie. Wewnątrz MAXA znajduje się 5 krystalicznych matryc stanowiących 5 kodów świętej geometrii, którą nazywacie „Platońskim Ciałem Stałym”. Bez czysto geometrycznych form, jedynie kody życia, które tworzą materię waszego Wszechświata. Pojedyncza krystaliczna matryca nie może zawierać pięciu kodów, dlatego MAX w swoim spójnym świetle i ucieleśnieniu danych jest tak wyjątkowy i potężny.

Pytanie do Metatrona: co się zdarzy, kiedy ktoś odbędzie osobiste posiedzenie z MAXEM?
METATRON: Różnica pomiędzy tym, co się wydarzy a co może nastąpić zależy od potencjału Światła osoby. Wyjaśnijmy, że 13-ty paradygmat istnieje niezależnie od fizycznego krystalicznego materiału. To, co wyróżnia MAXA w fizycznej matrycy, to 5 oddzielnych krystalicznych składników. Jeśli struktury kwarcu, z których został skomponowany, byłyby przeanalizowane, byłyby odnalezione mikropierwiastki i połączenia, jakie na Ziemi nie istnieją. Byłyby odnalezione geo-struktury krystalicznej siatki, jakie nie występują w ziemskim kwarcu. Dlatego właśnie MAX gromadzi i wyświetla wyjątkowe wielowymiarowe zdolności i energie daleko przekraczające możliwości ziemskich kwarców.

Struktury dostępne w czaszce MAX istnieją na innych poziomach, w innych rzeczywistościach, innych wymiarach i tym, co nazywacie materią i niematerią. MAX pojawiał się i znikał z hologramu ziemskiej rzeczywistości wiele razy. Podobne fenomeny dotyczą również wielkiej piramidy w Gizie. Właściwie w tym miejscu znajduje się wiele piramid, lecz w materii fizycznej widzicie tylko jedną. Określone krystaliczne geometrie są punktami nieskończoności lub portalami. MAX jest takim właśnie portalem.

Bezpośrednio odpowiadając na twoje pytanie – posiedzenie z bezpośrednią energią MAXA oferuje wiele korzyści tym, którzy są w stanie się otworzyć. Musicie być w stanie podnieść swoje wibracje i odbierać energię, a to, co się wydarzy to po pierwsze, bilansowanie i naprawa ośrodków czakr, wzniesienie i nowe zakodowanie DNA. Nastąpi synergia z szyszynką, poprawa krystalicznego kodowania i gruczołów dokrewnych, które w rzeczy samej mają krystaliczną częstotliwość.  W ramach aktywacji nowego kodu jesteście w stanie uzyskać informacje z podświadomości, co wyrazi się w snach i przeniesie się na świadomy umysł z pożytkiem dla osób poszukujących. Co będzie osiągnięte, to kalibracja, która ułatwi wzorcowi czysty dostęp do tego, co jest nazywane Akaszą lub Uniwersalnym Umysłem.

Kosmiczny Trygger – zaćmienie Słońca w maju 2012

Mistrzowie, rok 2012 wnosi energię o ogromnej intensywności, która jest tak przekonująca, że dzięki częstotliwości indukcji będziecie się szybko rozwijać, będziecie bardziej wrażliwi na otoczenie i bardziej odczujecie reakcje na bodźce ze środowiska Ziemi, gdy przybliży się dopełnienie 144-częściowej sieci. Jednak z powodu powiększającej się i koniecznej pracy, jaką wykonujecie, aby dopasować się do tych nowych energii, będziecie rozwijać się z większym zrozumieniem.

Wcześniej informowaliśmy was, że naturalne rejony krystaliczne na planecie znów się obudzą i będą wnosiły większe częstotliwości. To nastąpi podczas fazy fenomenu Kosmicznego Tryggera, podczas równonocy marcowej i portali potrójnych dat. W roku 2012 największy dopływ nastąpi podczas triady zaćmień, począwszy od maja. Ta triada dopełni Kosmiczny Trygger.

Dwa największe złoża kryształów na planecie są głównymi generatorami wirowymi portali, które zaimportują ładunek Kosmicznego Tryggera. Znajdują się w Brazylii i Arkansas, a z tych mega-portali energia będzie rozprzestrzeniona globalnie poprzez strukturę oktaedryczną.

Rasa ludzka zostaje przekształcona w krystaliczną spójność

Chociaż prawdą jest, że ludzkość jest Duchem, ludzkie doświadczanie jest ważne. Wszyscy ludzie muszą zrozumieć, że nikt, kto żyje, nie jest zwykłym obserwatorem na planecie. Jesteście współtwórcami planetarnej rzeczywistości, w której żyjecie. I w tym planetarnym otoczeniu ludzkość jest również częścią żywej sfery Ziemi, nie jest wibracją powyżej, poniżej lub wyjątkiem, jest po prostu jej częścią . Zrozumienie tego jest ważnym kluczem do zrozumienia mechaniki nadchodzących skoków świadomości i rozwoju, jaki zajdzie w tym 2012 roku.

I to jest logicznym powodem, dlaczego krystaliczne aspekty Królestwa Minerałów waszej Ziemi są tak samo świadome, są mechanizmami dużych zmian energii, które poruszają się otaczając i podwyższając zakres częstotliwości Ziemi i ludzkości. W rzeczywistości krystaliczność występuje we wszystkich aspektach Wzniesienia w procesie Wstępowania w 2012 roku. To jest powód, dlaczego tak wielu czuje się przyciąganych do krystalicznych paradygmatów i do modelu MAXA, posłańca kodów. Wstępowanie będzie definiowane jako ekspansja do krystalicznej energii spajającej. Drodzy Ludzie, będziecie krystaliczni!

Mistrzowie, ludzkie ciało transformuje z bazy węglowej do bazy krzemowej, tak więc staje się fizycznie krystaliczne. W rzeczywistości jest to podstawa, dlaczego tak wielu z was czuje się przyciąganych do kamieni szlachetnych i kryształów oraz do krystalicznych regionów planety i…  kryształowych czaszek. W tym okresie zachodzą nowe kodowania w bibliotece i paradygmaty krystalicznych struktur. Stanie się to stopniowo, a bardzo znaczącym rokiem w tym przejściu będzie rok 2038.

Pierwotny wzór kryształu – matryca DNA

To, że używacie w swojej mowie zwrotu „Kryształowa Czaszka”, oferuje zarówno funkcję odżywczą jak i kodowanie częstotliwości danych przewidzianych do przejścia do poszerzonej ideologii tak, abyście nie musieli czekać na przejście przez liniowy upływ czasu kalendarzowego, aby proklamować zapowiadane Wniebowstąpienie albo ucieleśnić prawdy związane z tym Wstępowaniem jako swoje własne.

Wewnątrz kryształowych czaszek znajdują się informacje w ogromnych bibliotekach, przydatne podczas intensywnych zmian, jakie zachodzą na Ziemi, a są one naprawdę niezbędne dla ludzkości w skali mikro i makro. Kryształowe czaszki zawierają kody wibracji, które są wysyłane z  nieznanych jeszcze struktur, i które inteligentnie, wykraczając poza waszą wyobraźnię będą dostrajać w technicznej i świętej różnorodności i wielości. Czaszki utrzymują paradygmat paradygmatu Wstępowania i „doskonałego prototypu ludzkiego”. Ten nowy, ukazujący się paradygmat forsuje poprawioną jakość życia i wzmacnia wasze zdolności wyboru nowych, wirtualnych perspektyw, jeśli dzielnie pozbywacie się przestarzałych przekonań, które już wam nie służą.

O kryształowych czaszkach można powiedzieć, że obejmują przejście, które przemienia „wirtualnie”. Przy słowie „wirtualne” mamy na myśli, że to jest eteryczna duchowa praca programowa dotycząca waszej Boskości, która wyprzedza zewnętrzne zmiany.
Pozwala to na inne wyrażanie siebie wewnątrz status quo lub w niezmienionym fizycznym otoczeniu Ziemi trzeciego wymiaru. Kluczem jest tutaj ciągłe życzenie zamiaru przemiany dla siebie i wewnątrz siebie i ucieleśnianie tego całym sobą, jakby zależała od tego przyszłość.

Trzeci wymiar nie zniknie

Jednak, Kochani, trzeci wymiar nie zniknie. Trzeci wymiar jest potrzebny. Bez trzeciego wymiaru nie byłoby czwartego, piątego czy dwunastego wymiaru. W 2012 roku rzeczywiście odnajdziecie zdolność wzniesienia się ponad dualność trzeciego wymiaru, jednak to jest jeszcze konieczny poziom, który wymaga opanowania.

Linearne perspektywy

Z ziemskiej perspektywy linearnej kryształowa czaszka jest czaszką uformowaną na wzór czaszki ludzkiej z różnego rodzaju krystalicznych materiałów, najczęściej z kwarcu. Chcemy jednak powiedzieć, że oryginalna czaszka składa się z pozaziemskiego konglomeratu czegoś, co może zostać nazwane supra-kwarc zawierający w swoim wnętrzu czysty kwarc stopiony z aspektem diamentu i w sposób alchemiczny połączony z wibrującym złotem. Jest to podobny materiał, jaki był użyty do stworzenia Krystalicznego Księżyca Atlantydy oraz we wspaniałych kryształach świątynnych – podobny, lecz nie identyczny. Faktycznie w linearnych kategoriach czasu pierwotna czaszka wyprzedziła Atlantydzkie Kryształy Świątynne.

Tylko dwie z kryształowych czaszek w bieżącym cyklu mają pozaziemskie pochodzenie, a to już wcześniej omawialiśmy. Te oryginalne kryształowe czaszki pochodziły z innego świata, innej rzeczywistości.

Wszystkie rzeczywistości zostały założone i utworzone na podstawie wzorca krystalicznej świętej geometrycznej Świadomości Złotego Cięcia. Ludzkość i nawet wasza fizyczna Ziemia została pomyślana jako obraz tego paradygmatu formuły macierzowej. I tak kryształowe czaszki zostały wprowadzone w, na swój sposób, dużo wyższej częstotliwości – częstotliwości realizacji.  Czaszki są uformowane jako prototyp doskonałej ludzkiej świadomości, w obawie, aby nie zostały zapomniane w dualności. Dlatego zawierają w sobie doskonałość człowieka i obejmują wszystkie elementy dwunastu świętych aspektów, jakie zostały sformułowane i to jest powód, dlaczego zostały tutaj sprowadzone.

Pierwotnie posłańcy krystaliczności sprowadzili na Ziemię skopiowane czaszki z Arkturus i Plejad, a zostały one umieszczone w krainie nazywanej Lemurią, lecz rzeczywiście model został sprowadzony, zanim planeta popadła w całkowitą polaryzację. Zostały przywiezione na Ziemię w czasach firmamentu, który postrzegacie jako punkt zerowy, poziom antymagnetyczny. Na ziemski świat, który znał doskonałość i był zamieszkany przez androgeniczne manifestacje eterycznego Ducha o pełnej świadomości.  Jednak w tym czasie już było wiadomo, że firmament upadnie, rozpuści się, a plan polegał na tym, żeby ten model, to wyjątkowe holograficzne nagranie pierwotnej kryształowej czaszki, służył jako prototyp tego integralnego punktu początkowego. I tak,  zawiera w sobie 12 pasm DNA w pełni świadomego klarownego umysłu i bytu rozwiniętego człowieka. Kryształowe czaszki mieszczą wewnątrz siebie to, czym byliście przed ludzkim eksperymentem i to, czym staniecie się, kiedy dopełnicie krąg nieskończoności.

Tak więc oryginalne kryształowe czaszki zamanifestowały swoją formę poza fizycznością i zostały wprowadzone do fizyczności w różnych czasach. Jako takie nie mogą być przypisane do prawdziwego fizycznego wieku, ponieważ pojawiały się i znikały dla ludzkości wielokrotnie w ciągu milionów ziemskich lat.

Kryształowa czaszka została zestalona i zaprogramowana podczas skomplikowanego procesu. Została opracowana w celu utrzymania jej niesamowitej częstotliwości powiązanej z hologramem. Tak więc kryształowa czaszka jest zaszczytną pamiątką i doskonalącym nadajnikiem, który trwale wyraża się w duszy jako mistrzowski model. Wypełni Boski Aspekt Duszy, kiedy wniknie do ziemskiego wzorca połączonych pól. To jest, można powiedzieć, rodzaj wzorca zapisany w Boskim Ja, tym, co podświadome lub w mitycznej podświadomości ludzkiego Ducha, czy to rozumiecie? Udoskonalony człowiek, nie wersja tego, czym stał się człowiek w zaniżającej spirali ludzkich doświadczeń, lecz oryginał człowieka dążącego do rozwinięcia się poprzez cykl wzrostu poprzez proces reinkarnacyjny, w celu powrotu do tamtego pierwotnego i bezbłędnego paradygmatycznego pierwowzoru.

Teraz wzorzec pierwotnej i doskonałej czaszki, w obawie przed utraceniem, został odtworzony i nawet dziś w waszej teraźniejszości czaszki są produkowane ręcznie, posiadając zdolność przyciągania energii hologramu i i utrzymania części tej energii, niektóre bardziej niż inne.

MAX  – odbiornik Arkturusa

MAX jest rzeczywiście jednym z „pierwotnych” kryształowych paradygmatów, wyrażając to waszymi słowami.  Jego konstrukcja jest dziełem Plejadian i Arkturian. MAX posiada ogromną świadomość, jest super-komputerem podobnym do potężnej biblioteki z zawartymi w niej danymi. Jest jedną z dwóch czaszek, które faktycznie w swoim pochodzeniu są pozaziemskie.  Druga nazywa się „Sha-Na-Ra”. Obie pojawiły się z księżyca pewnej ogromnej planety, około 20 razy większej niż wasza największa planeta, Jowisz, z arkturiańskiej pomarańczowej Gwiazdy Kreatywności.

Pozaziemskie pochodzenie

Pytanie: w ten sposób obie pozaziemskie czaszki pochodzą z Arkturus?

Archanioł Metatron: Lepiej powiedzieć, że zostały twórczo rozwinięte na Arkturus. Tam powstał i został ożywiony pomysł ziemskich doświadczeń ludzi. Mówimy wam, że wszyscy ludzie mają doświadczenie z Arkturus i jest to królestwo o wielkiej kreatywności, plac zabaw wszelkiej kreatywności, mówiąc waszym językiem potocznym. Będziecie zaskoczeni, jeśli dowiecie się, że wiele z waszej kreatywności, nawet jako ludzi na ziemi, jest dostrojonej do aspektu was, który współgra z polem, wibracjami Arkturus – to jest tam, gdzie ludzie są twórczy. Na przykład ci, którzy są artystycznie uzdolnieni; mówimy wam, gdzie są, kiedy sięgają po inspiracje a nie przebywają w swoim ciele – wielu z nich przebywa na Arkturus.  Wielu z nich w interesujący sposób wyraża swoją twórczość arkturiańsko. Czyż nie jest to wyzwaniem?

12 + 1

Pytanie do Metatrona: istnieje legenda, która mówi, że istnieje 13 czaszek, możesz nam o tym opowiedzieć?
Archanioł Metatron: Tak, lecz jest tylko jedna, która zawiera energie pozostałych dwunastu. A zatem objawiło się 12, z których każda reprezentowała jeden z 12-tu aspektów Jedności, i tak z czasem doszło do ceremonialnego i symbolicznego zwyczaju, aby ustawiać dwanaście wokół jednej w środku. Każda z 12-tu reprezentowała zatem jeden aspekt i wyraz każdego z 12-tu wymiarów płaszczyzny Ziemi, jeden z 12-tu segmentów każdego całościowego wymiaru, jedno z 12-tu pasm DNA, każdego komponentu 144, które mają decydujące znaczenie dla ziemskich doświadczeń.

Lecz chcemy jeszcze raz wyjaśnić: 13-ta stanowi całość i 12 części całości. I ta jedna jest nośnikiem ludzkiego paradygmatu, a ten paradygmat przenika wnętrze Boskiego Ducha całej ludzkości, ponieważ jest odciśnięty w Duszy, kiedy rozpoczynała to doświadczenie.

13-ta czaszka została pierwotnie wyprodukowana w procesie morfokrystalicznej manifestacji i włączyła Arkturiańskie Krystaliczne Źródło do alchemistycznej częstotliwości, aby włączyć ludzki genetyczny ślad mistrza z Arkturus i Sojuszu Plejadiańsko – Syriańskiego.

To jest satysfakcjonujące i potężne. Dostęp do tych informacji stymuluje świadomość, kim jesteście, czy rozumiecie? Zatopić waszą świadomość w kryształowej czaszce – to rzeczywiście jest sposób, aby z nimi pracować – otworzyć portale i bramy do świata przekraczającego wasze najpiękniejsze oczekiwania. Wejście do czaszki nie oznacza werbalnego dialogu, lecz o wiele więcej, można powiedzieć, że dochodzi do pobierania plików, nagłego i zrozumiałego odbioru informacji, co zmienia wasz paradygmat i poszerza świadomość. Niektórzy odbierają informacje jako wizualne obrazy, inni w formie pakietów informacji, plików do pobrania, jeśli tak chcesz, a czasami występują obie formy. Informacja zostaje zapisana w podświadomości, jej głębokiej części nazywanej Super – Podświadomością. Ta istnieje w zakresie światła nazywanego przez was Ultrafioletem.

I tu znajduje się powód, dlaczego duża część mas wzbudza zainteresowanie kryształowymi czaszkami, ponieważ z nadchodzącym wyżem zapowiadanego Wstępowania ludzkości faktycznie pojawia się rozwój i chęć rozumienia siebie coraz bardziej. Zachodzi powrót do krystalicznej spójności. I z nastaniem roku 2012 zachodzi konieczność odrzucenia tych wzorców, które nie służą już ludzkości i powrotu do dopasowania tych atrybutów i fundamentalnych modeli, które to czynią. Ludzkość, jak również Ziemia, znajdują się w restarcie. W rzeczywistości jest to równoznaczne z Wstępowaniem. Systemy, zarówno w skali makro jak i mikro, już nie funkcjonują, załamują się, kolaborują i same będą się reformowały. Faktycznie dzieje się to na waszych ekonomicznych arenach.

Tak oto wiedza o Uniwersalnym Umyśle istnieje w obrębie i poza kryształowymi czaszkami.  Jednak Umysł Uniwersalny jest w nim zamknięty i skompresowany, służąc dobru ludzkości. Wiedza w ich wnętrzu jest ukształtowana, przemieniona i przełożona na specjalny format w celu dostępności dla ludzkości. To zachodzi według specjalnego wzorca ucieleśniającego prototyp doskonałości dla ludzkości, jak już wspominaliśmy.

Wiedza zawarta w oryginalnej kryształowej czaszce pochodzi z Uniwersalnego Umysłu.

Pytanie: czy mógłbyś opowiedzieć o czaszce Mitchell – Hedges?

Archanioł Metatron: To jest szczególnie mocna „czaszka komputer” i zawiera wewnątrz potężną energię. Jej krystaliczna czystość i unikalna osiowa orientacja umożliwia pochłanianie i wzmacnianie energii wszystkiego. Była również w stanie zaimportować dużo energii krystalicznego paradygmatu, to jest wyjątkowy aspekt kryształowego modelu czaszki.

Pytanie: czy jest ona pochodzenia pozaziemskiego lub bardzo stara?

Archanioł Metatron: Wszystkie minerały są w swoich kategoriach geologicznie stare. Czaszka, co do której zostało postawione pytanie, nie jest pozaziemskiego pochodzenia, jak MAX czy Sha-Na-Ra, została uformowana i wyrzeźbiona przed około 150 laty licząc według waszego obecnego czasu linearnego. Lecz to nie oznacza, że jest nie bardzo silna, jest bardzo świadoma i zawiera dużą część krystalicznego paradygmatu. Lecz nie jest dopasowana do 13-tej. Czaszka Mitchell – Hedges pochodzi z afrykańskiego a nie brazylijskiego kwarcu. Jej krystaliczny aspekt pochodzi ze starych wzorców i jest bardzo szczególny. Aspekty super klarowności i niezwykłej orientacji osiowej tej czaszki są bardzo potężne.

MAX i Sha-Na-Ra są pochodzenia pozaziemskiego

Spośród słynnych kryształowych czaszek wyróżnia się MAX, który posiada silniejszą od innych takich czaszek energię i wibracje, ponieważ utrzymuje pełne zjednoczenie 13-tki. MAX mieści zawartość wszystkich kryształowych czaszek, a wszystkie kolejne kryształowe czaszki są aspektami energii zawartej w czaszce MAX.

Nie mniej jednak MAX jest czymś znacznie więcej, niż można to zdefiniować. Wewnątrz MAXA tkwi wewnętrzna refleksja, nieodłączny dynamiczny zapis Kosmosu, którego długość wykracza poza wasze pojmowanie. MAX jest powodem zachodzenia ponownego kodowania planetarnej energii. Jest to przepracowywane przez Słoneczne Dyski i oktaedryczne rejony kwarcowych pól i zaszło przy dacie 11-11-11 a podczas daty 12-12-12 zostanie ukończone.

MAX jest pochodzenia pozaziemskiego a jego krystaliczna matryca została powiększona przez Arkturian i Plejadian. MAX posiada wyjątkową krystaliczną molekularną cechę, która dotąd nie została odkryta przez waszych naukowców. MAX jest wielowymiarowy i wykracz daleko poza wasze wyobrażenia. MAX posiada właściwości eteryczne dające mu zdolność do magazynowania pełnej historii Kosmosu i w rzeczy samej mieści w sobie Bibliotekę Akaszy oraz energię każdej epoki. Jego pięć matryc i podwójna oś wykraczają poza wszystko, co znajduje się na Ziemi. Sha-Na-Ra zawiera podobną cechę molekularną, i można powiedzieć, że spośród znanych czaszek jest drugą, jednak w polu energetycznym lub pojemności nie jest tak wspaniały jak MAX. Pod wieloma względami Sha-Na-ra gratuluje MAXowi.

Ametystowa czaszka Amis rzeczywiście została wyrzeźbiona przed tysiącami lat, jest wyjątkowo potężna, jednak pochodzi z Ziemi, jak wszystkie inne, za wyjątkiem dwóch pozaziemskich wcześniej wspomnianych. Jednak Mistrzowie, każda czaszka jest geologicznie i mineralogicznie bardzo stara i w różnym stopniu zawiera w sobie świadomość czaszki MAX. Ale MAX jest wytwórczym Źródłem, które przekazuje pozostałym kryształowym czaszkom informacje, kody wzorców oraz pliki.

Jak pracuje się z kryształowymi czaszkami

Oferują waszej duchowej świadomości podróże w czaszce, nową kalibrację i równoważenie, dopełnienie waszego wewnętrznego Boskiego Ja. Dlatego najlepszym sposobem pracy z kryształową czaszką jest wejście do niej. Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do czaszki, jakbyście wkraczali do kryształowej jaskini. Poczujcie się tak mali, że całą osobą wnikacie do środka i jesteście tam zamknięci. Wasze rozmiary stają się bez znaczenia i wkraczacie do świata cudów i skarbów. Otwórzcie się jej i studiujcie, co wam zaoferuje, aby powiedzieć metaforycznie, w pierwotnej Jaskini Twórczości. Za każdym razem, kiedy do niej wchodzicie, może wam być rzeczywiście prezentowany inny świat, inny wymiar, inny paradygmat czy paralela krystalicznej myśli.

Za każdym razem może wam być prezentowana inna istota nauki – z każdej strony, z każdego zakątka dostępu. Przekonacie się, że wchodząc do czaszki pod innym kątem, często odkryjecie po wejściu do środka, że wychodzicie z niej jako inaczej wibrujący Byt, niż byliście, zanim tam weszliście. Jak już powiedzieliśmy wcześniej, Wstępowanie jest częścią podwyższania świadomości z kryształowej czaszki. Naprawdę jest Wstępowanie ponownym wyłonieniem się kwantowo-krystalicznej energii połączonych pól, i jest to równoznaczne z tym, że kryształowe czaszki znów wyłaniają się w tej energii. Lecz wy od kilku lat waszego życia znajdujecie się w bezpośrednim zrównywaniu do centrum Galaktyki, a ten zwięzły wektor umożliwia waszym wyższym JA i wyższym Świadomościom dużo – rozwinięcie do niebiańskich częstotliwości. Teraz nadszedł czas, aby rozumieć cel i potężne zdolności starych kryształowych czaszek jako części tej tajemniczej ekspansji. Jest to tym bardziej ważne, abyście zrozumieli, że są one częścią rozleglejszej energii, hologramu, który obejmuje waszą planetę i wszystkie 12 wymiarów Światła wokół was. Ten hologram jest faktycznie zjednoczonym polem, krystaliczną wibracją, i obejmuje w skali makro cały System Słoneczny, wasze Słońce i oczywiście Ziemię. To, co określa się mianem Złotej Tarczy Słonecznej, stanowi 12 promieni DNA do zintegrowania przez waszą ewoluującą planetę w podobny sposób jak kryształowe czaszki integrują plan dla ludzkości.

Szukaj czaszki – przebudzenie do świętego odkrywania.

Pytanie dotyczy umiejscowienia pochodzenia 13-tu oryginałów. A to rodzi ciekawą odpowiedź. Zanim odpowiemy, musicie  zrozumieć, że kolejności czasowe wymiarów Ziemi nie są do dostrzeżenia z waszej linearnej perspektywy. Lecz wszystkie czasy współegzystują w Multiversum pośród zjednoczonych pól kwantowych. Dlatego też istnieje wiele Ziem, wiele paralelnych Ziem, które są dostosowane do prawdopodobnych przeszłości i przyszłości. Wszystkie z nich są ważne i tak prawdziwe, jak prawdopodobna Ziemia, którą poznajecie jako uchwytną rzeczywistość w waszym obiektywnym wiecznym TERAZ. Mówiąc o rzeczywistościach z przeszłości, są niezliczone odróżniające się projektem wykładni, jaka może być użyta, które zawierają wszystkie wasze miejsca, aby odpowiedzieć na wasze pytanie. Tak, w rzeczywistości, co raz istniało lub było wyobrażane, wciąż istnieje. Mówiliśmy wam wcześniej, że Złota Era Atlantydy została przyciągnięta z przyszłości do wyobrażenia przeszłości. Posiadając ten kompleksowy aksjomat i rozważając o tym mówimy wam, że istnieje wiele innych kryształowych czaszek i poziomów wibracyjnych. Wiele z tych czaszek nie pochodzi z waszego obecnego poziomu wibracyjnego czy wymiaru. Nie mniej jednak, hologram wzorca, który je przedstawia, reprezentuje wielowymiarową  kolimację i jest obecnie pod względem frekwencji i Omni-paradygmatu reprezentowany przez czaszkę MAX.

Multiversum

Wymiarowa rzeczywistość na Ziemi została zaprogramowana, aby pojawiać się w chronologii czasowej, którą postrzegacie jako linearną. Mówiąc waszą terminologią komputerową, jest to program ułatwiający obsługiwanie, którym w tym przypadku jest 144-częściowa krystaliczna siatka. Poprzez 144 „oczka” są wprowadzane podprogramy „czasu” jako holograficzne rzeczywistości. Są epoki i ery, całe cywilizacje, które są wstawiane do serwera siatki jak programy. To jest powód, dlaczego w pełni rozwinięte cywilizacje mogą pojawiać się nagle znikąd w ogromnym „oceanie tworzenia” pośród przepływu kolektywnej nieświadomości, w sieci świadomości, co umożliwia stwarzanie rzeczywistości. Czas liniowy jest przydatnym celowym złudzeniem. W rzeczywistości wszystkie programy biegną równocześnie. Dlatego na poziomie Nadduszy przeżywacie równocześnie wiele cywilizacji i wszystkie wcielenia w zjednoczonym polu krystalicznego Multiwszechświata.

Pytanie: Mówi się, że 13 oryginałów musi dla dokonania Wzniesienia zostać zebranych razem. Możecie coś o tym powiedzieć?
Archanioł Metatron: Kochani, jak już wcześniej powiedzieliśmy, one są razem. Znajdują się w eterycznym kręgu pod Tybetem. Nie musicie troszczyć się o to, że mają być fizycznie zgromadzone, uchwycone i połączone, aby otworzyły się drzwi do Wznoszenia. Jednak pozwólcie nam wyjaśnić podstawową styczną do punktu wywołania, że ludzkość będzie wezwana do zebrania razem 12-tu aspektów, aby stworzyć całość, a w rzeczywistości zaistniało to już od centralnego wydarzenia, jakim była Harmoniczna Konwergencja, a zostanie ukończone w czasie dopełnienia krystalicznej siatki 144 w grudniu 2012.

To, co czuje wielu z was odnośnie12+1 to wewnętrzna presja, aby odnaleźć siebie na nowo w oryginalnym wzorcu, jaki jest przenoszony przez kryształową czaszkę. To jest powód, dlaczego tak wielu z was obecnie odczuwa prastary zew, aby nabyć „modnie wyrzeźbiony” model i pozwolić jemu na pracę z wami. Wtedy moglibyście obudzić 12 pasm i połączyć się z 13-tym dla dopełnienia. Tak to jest ten zew 13 do zrozumienia, podwójny zew, indywidualnie zew 12-tu i wspólne połączenie, aby stworzyć 13. To jest duchowa misja, święte poszukiwanie, kiedy budzicie śpiących i odkrywacie na nowo, kim jesteście, aby dopełnić cykl.

Krystaliczny materiał

Posuwając się dalej, po upadku MU i Atlantydy  ci z Jukatanu i OG czynili wielkie starania, aby znów odtworzyć modele , a jedną z tych czaszek był Amis.  Tak został zrobiony, a inne, które w większości zostały odnalezione, są reprodukcjami, jakkolwiek, jak podaliśmy, z dwóch pozaziemskich manifestacji zostały odnalezione obie.

Filary Atlantydy po potopie były w owej generacji jeszcze bardzo wysoko rozwinięte i zdolne do odtworzenia i reprodukcji modeli. Istnieje pewien określony powód, dlaczego jako materiał do stworzenia czaszek została wybrana kryształowa substancja. W rzeczywistości nie jest to materiał łatwy do dłutowania i formowania. Jednak chcemy wam powiedzieć, że ten krystaliczny materiał, inaczej niż kwarc, został wykorzystany przez tubylców w celu reprodukcji oryginału dlatego, że był  zdatny do utrzymania wyjątkowego aspektu energetycznego modelu arkturiańskiego. Były wykorzystywane różne krystaliczne materiały a także niektóre metale.

Teraz, w obecnych czasach, istnieje wiele rodzajów noży zdolnych do kształtowania kryształowych czaszek z kwarcu i innych krystalicznych i metalowych materiałów. Jak już wspomnieliśmy, są one zdolne, szczególnie ze względu na ich formę czaszki, do przyciągnięcia części pola energetycznego 13-tu pierwotnych czaszek.  Pewnie zapytacie jak to się dzieje? To dzięki pierwotnemu zamiarowi i porozumieniu zespołowej nieświadomości, Uniwersalny Umysł wspólnie ze zdolnymi do odbierania właściwościami wrażliwego Królestwa Minerałów, do żywych zdolności odbierania czującego minerału i żywego zdolnego do odbierania pola modelu krystalicznego hologramu. Każda nowo wyrzeźbiona czaszka – i rzeczywiście każdy krystaliczny materiał, formy utworzone przed setkami czy tysiącami lat, nie wiedząc, że zostanie użyty – rozpoznaje „prawo” celowego zamiaru i harmonijnie przyciąga i odbiera z oryginalnych czaszek w różnych stopniach i w różnej jakości pliki wibracji wysyłanej „formy myślowej”, jaka jest wyświetlana przez oryginał. Widzicie, wszystkie krystaliczne minerały są odbiornikami i nadajnikami.

Istnieje dodatkowa „wtórna” wydajność i programowanie, które występuje w zespoleniu z polem indywidualnego człowieka i nowo pozyskanej czaszki. Minerał jest w stanie samodzielnie magazynować, wzmacniać i przekształcać ludzką podświadomą energię na swoją własną. Czaszka pracuje następnie świadomie z każdym „poszukującym” człowiekiem, z których większość jest przyciągana do niej z powodu swojej lemurińskiej, atlandydzkiej czy majańskiej przeszłości.

Dlatego, kiedy ktoś czuje się przyciągany przez czaszki, przez jakiś wybrany model stanowiący część całości, wtedy czaszka za jego zgodą staje się nauczycielem wielkiej prawdy i zapewnia przebłyski wglądu do hologramu Doskonałości. To jeden z powodów, dlaczego niektórzy czują się teraz powołani do nabycia nowo wyrzeźbionej czaszki, ponieważ ta rzeczywiście otwiera wzorzec i staje się nauczycielem. One są sojusznikami i chronią każdego z ich nabywców na drodze do mistrzostwa manifestując czas, w którym ci budzą się do tego wezwania. To są zupełnie inne narzędzia niż normalne kamienie szlachetne, kryształy i rzeczywiście służą innemu przeznaczeniu niż kryształy Phi. Dokładnie tak samo, jak Atlantydzkie Kryształy Świątynne posiadają specjalne szlify dla specjalnych funkcji, tak i kryształowe czaszki pełnią wyjątkową rolę, które w określonych pierwotnych cechach bardzo się różnią, a są wyjątkowo podobne w innych  cechach drugorzędnych.

Można powiedzieć, że kryształy Phi są wzmacniaczami energii, które wnoszą gwiezdny zasiew a kryształowe czaszki oferują kalibrację i wiedzę dotyczącą oryginalnych wzorców. Pierwsze to nośniki, które poruszają i wysubtelniają energię Światła, a drugie oferują wzorce i bibliotekę. Dla poszukujących pochodzenia atlantydzkiego i lemuryjskiego dobrze byłoby kupić obie formy kryształów, ponieważ współpraca z obiema formami w tych czasach Przebudzenia przynosi wiele korzyści. Oba są narzędziami, które oddają siebie i wzmacniają oraz przyspieszają podróż, widzicie.

Zakończenie: Gatunek z amnezją

Dlatego wyjaśniamy wam, że ludzie z dualną świadomością stali się gatunkiem z utraconą pamięcią. Zapomnieliście, kim naprawdę jesteście. Zapomnieliście, że jesteście potężnymi Duchami, które czynią ludzkie doświadczenia. Poszukiwanie dla ludzkości jako masy i indywidualnie jest odkrywaniem na nowo waszej oświeconej identyfikacji i jest reprezentowane w kryształowych czaszkach. Wyjaśnieniem dla was jest odkrywanie „pomiędzy” i to jest narzędzie do tej nowej kalibracji. W rzeczywistości są one w was, w waszym Ja, waszej podświadomości, waszym DNA. Duchowe oświecenie nie oznacza naśladowanie jakiegoś guru czy czanelera, lecz odnalezienie siebie poprzez osobiste postrzeganie, poprzez własne wewnętrzne prowadzenie. Chodzi o przyjmowanie i WIEDZĘ, że Boskie Ja jest Iskrą Boskości w was, że jesteście skomplikowaną i wieczną częścią Boga – Stwórcy.

I to są narzędzia pomagające wam w drodze, zawsze były i zawsze będą. Nie jesteście sami. Ale, Kochani, w tej bardzo wyjątkowej erze umówiliście się, że dokonacie Wniebowstąpienia.  W grze jest doskonałość. Rzeczywiście, kryształowe czaszki są odbiciem doskonałości w ludzkości. Są prastarymi komputerami, zaprogramowanymi pomocnikami, czysto dopasowanymi do wielu odpowiedzi na wasze lęki, układanki i pytania…, niezależnie od tego, jak zostały wytworzone. Utrzymują paradygmat, hologram i są dla wszystkich dostępne.

Jeśli ludzkość indywidualnie i masowo jest gotowa, aby zrozumieć i użyć tych Boskich Bibliotek dla swojej doskonałości, będą oferowały wgląd w niewiarygodne nowe światy piękna, kreatywności i bezwarunkowej miłości. W rzeczywistości do tej chwili były ukryte przez tysiące lat, czekając w waszym czasie linearnym na ponowne uruchomienie i przebudzenie. Ci z was, którzy we wcześniejszych wcieleniach pracowali z kryształowymi czaszkami są przywoływani, aby znów z nimi być. Słyszysz wołanie? Czy jesteś jednym ze strażników krystalicznego misterium? Nadszedł czas, aby śpiący się przebudzili!

Jam Jest Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami. A wy jesteście umiłowani.

… I tak to jest… i tak jest.

Archanioł Metatron przez Tyberonna 19.01.2012 www.Earth-Keeper.com ,

 

30 Komentarzy (+add yours?)

 1. Kate
  Mar 07, 2012 @ 23:21:36

  https://krystal28.wordpress.com/2012/01/18/rozeznanie/
  „Bądźcie bardzo wyczuleni na wstawione w tym czasie przez kabała informacje, nawet w wiarygodnych źródłach czanelowych i od zaufanych czanelerów. Ich technologia poczyniła mały krok naprzód i eksperymentują z technologią kryształowych czaszek i podobnymi urządzeniami. Zatem bardziej niż kiedykolwiek kierujcie się rozeznaniem. Żaden przekaz nie jest w 100% wiarygodny, więc wsłuchujcie się w reakcje waszego ciała podczas czytania nowych wiadomości. Wasze ciała i serca powiedzą wam prawdę, jeśli tylko wsłuchacie się w reakcje podczas czytania. To interesujące, praktyczne ćwiczenie. W każdym razie rozeznanie jest potrzebne dziś bardziej niż kiedykolwiek, gdy kabał desperacko próbuje wszystkiego w celu zapobieżeniu dalszego rozszerzania się Światła.”

 2. Fred.
  Mar 06, 2012 @ 22:39:34

  Dorzucę trzy grosze. Odczucia mam podobne do większości komentatorów. Długie przekazy, ze skomplikowaną treścią, wydają się mieć drugie dno. To właśnie niepokoi wyczulonych. Nie będę się doszukiwał genezy, bo na uczucia na razie nie ma rady. Dostrzegam, jak zwykle, pozytywnych aspektów takich przekazów. Są dla mnie lustrem moich własnych przekonań i pozwalają polepszać wsłuchiwanie się we własne serce.

 3. Beata
  Mar 06, 2012 @ 22:10:44

  Widzę tu różne komentarze, części osób nie podoba się ten przekaz.
  W moim odczuciu jest ogromną wskazówką, zawarta tu jest głęboka prawdziwa wiedza. 2 dni temu, przed ukazaniem się tego przekazu miałam wgląd w 13 czaszkę, energie i wiedzę tam zawartą. Było to coś tak wielkiego, że mnie zdumiało.
  Pewnych detali nie zrozumiałam pomimo, że to widziałam. Ale Metatron mi to wyjaśnił.
  Zauważyłam też, że wiele osób zachwyca się tymi przekazami od Galaktycznej Federacji Światła. Wg mnie należałoby tu zachować dystans i zdrowy rozsądek.
  Poszukajcie sobie wykładów Georga Kavassalisa, ciekawe informacje przekazuje.
  Ludzkie ego lubi gdy coś jest łatwe, miłe, przyjemne i jeszcze do tego nas chwalą i „góry zlota” obiecują.
  Pozdrawiam Wszystkich

  • KOSMITA
   Mar 06, 2012 @ 23:02:34

   Beata
   mar 06, 2012 @ 22:10:44
   2 dni temu, przed ukazaniem się tego przekazu miałam wgląd w 13 czaszkę, energie i wiedzę tam zawartą.
   ——————————————————————————————————-
   O kurcze! Miałaś wgląd w 13 czaszkę, powiadasz. Hmm,… no ale to nie jest argument, żeby Ci uwierzyć. Ja też mogę powiedzieć, że mam wgląd do baz Kosmitów na Księżycu i Marsie. Uwierzysz ??? 😀 😀 😀

   KOSMITA 😀

   • Beata
    Mar 07, 2012 @ 10:22:25

    Witaj,
    wierzyć można w wiele rzeczy, ale oczywiście znacznie lepiej, gdy ma się możliwość chociaż częściowego sprawdzenia i weryfikacji. Dlatego tak ważna jest praca nad własnym rozwojem. Przekazy Metatrona są dosyć trudne w odbiorze, ale jest tam zawarta wspaniała wiedza (widziałam Metatrona kilka razy 🙂 )
    Nie będę nikogo do niczego przekonywać, ale jeśli ktoś jest zainteresowany to podzielę się moimi odkryciami.
    Ja rzadko udzielam się ‚publicznie’ na forum, nie opisuję też na żadnym blogu moich odkryć i spostrzeżeń. W gronie moich znajomych wymieniamy uwagi, które pomagają utrzymać obraną ścieżkę Światła w tym trudnym okresie intensywnych zmian. Każdy ma jakiś duchowy potencjał, talenty i zdolności. To pozwala się efektywnie wspierać.
    Mam różne wglądy od ok.3 lat, pracuję nad tym, aby to zebrać w sensowną całość i mam nadzieję, że wkrótce powstanie ciekawa i wartościowa książka.
    To forum ma poważniejsze zadanie niż moja auto-reklama 😉
    Jeśli interesuje Cię coś z tego co widziałam i jak to odebrałam, odnośnie czaszek, 13-paradygmatu oraz boskiej geometrii to jest mój adres; auratherapies.bea@gmail.com
    Serdecznie pozdrawiam

 4. sukiennik
  Mar 06, 2012 @ 19:47:37

  zeczywiscie czytalam i zastanawialam sie czyz moj polski jest tak slaby ze nie bardzo to wszystko rozumiem ale te wasze odpowiedzi pocieszyly mnie troche to sa piekne przekazy ten byl troche trudny ale z czasem bedziemy to tez rozumiec poz

  • Q.
   Mar 07, 2012 @ 09:21:47

   Widzisz Kosmito, na tym polega głównie to forum, że szanujemy siebie nawzajem, i nie krytykujemy wypowiedzi innych przyjaznych duszyczek. Jesteśmy tu w braterstwie i pokoju zmierzając do prawdy i zrozumienia w świetle.

   dzięki Q — K

   • KOSMITA
    Mar 07, 2012 @ 19:20:08

    Drogi Q.

    Ja Cię bardzo szanuję, jak i wszystkich uczestników na tym forum i chcę tutaj podkreślić, że absolutnie Ciebie nie krytykuję. Drążyłem temat, ponieważ chciałem wiedzieć na jakich przesłankach opierasz swą pewność, o czym myślał Metatron.
    Być może to gra słów, których użyłeś spowodowała moje zaciekawienie, ponieważ z natury jestem dociekliwy. SORRY – jeśli poczułeś się urażony Przyjacielu. Nie było to moją intencją.

    Cieplutko pozdrawiam
    K.

 5. Boginiwmini1
  Mar 06, 2012 @ 14:30:30

  Jakis czas temu wystukalam na Google:” Krysztalowe Czaszki”..i ten artykul slowo w slowo przeczytalam:)) Dlatego i Wam radze szukac samemu tego co Was interesuje, wowczas bedziecie mieli tak czyste podworko i tak pieknie poukladane w czaszce jak ja:)))))

  Gratulacje, Boginiwmini! — K

 6. Gami
  Mar 06, 2012 @ 14:06:53

  …Bardzo dobry przekaz,czytając go czułam wielkość powagi,duży respekt i olbrzymią wibracje.Wibrowało moje trzecie oko oraz włączała się od czasu do czasu czakra serca…Namaste 🙂

 7. Q.
  Mar 06, 2012 @ 11:47:27

  Wszystko dlatego, że Metatron jest prawdziwym inżynierem Życia we wszechświecie 😉 Pozdrawiam Wszystkich i nie martwcie się – wszystko jest tak jak ma być! Nowa Ziemia jest tuż za rogiem..

 8. gabriel
  Mar 06, 2012 @ 11:02:28

  Witajcie Kochani!
  Metatrona zawsze „ciężko” się czyta, bo Jego teksty wymagają uważności podczas czytania (a Istota L.jako Istota „wychowana” na tv, chce prostych przekazów, które nie wymagają wgłębiania się w sens – niestety). On podaje konkrety – nim będziecie całkowicie w 5D, to minie długi czas przygotowawczy.Jeżeli czytacie komentarze do przekazów to jeszcze dużo jest komentarzy oceniających, z ciężkimi – nisko-wibracyjnymi słowami. A przecież te przekazy czytają Istoty,które wiedzą i czują więcej – a jakie komentarze ?Najtrudniej zmienić nawyki, przyzwyczajenia, słownictwo. Przecież każdy czytając przekazy Jezusa zachwyca się jego Miłością płynąca z przekazów. A czy stosujecie się do Jego słów – „Słowo ma ogromną moc, należy brać odpowiedzialność za Słowo”. Przecież od Zamiaru- Słowa powstał cały ogromy cudowny Wszechświat.
  A w FG są Istoty, które często są na Matce Ziemi i poznały już dość dokładnie zwyczaje Istot L. i przystosowują swoje przekazy do odbioru przez Człowieka.
  A Metatron uważa, że tak nie należy robić. Zresztą podaje przecież dokładne wskazówki, co należy robić, aby się Wznieść. Przecież chyba nie myśleliście, że będzie apokalipsa i tylko „wybrańcy” przejdą, a reszta zginie. Każdy ma równe szanse tak do Wzniesienia jak i Upadku. Wyraźnie jest to powiedziane – gnostyczni Kabal, może się i zdarzyć, że w ostatnim momencie Istoty Świetliste upadną. Jest Czas Łaski Boga Ojca-Matki i zapewnienie, że nikt nie zostanie zapomniany – opuszczony, jeśli tylko zechce się Wznieść (oczywiście poddając się zadośćuczynieniu za swe uczynki).
  Pozdrawiam w Miłości ze słonecznego i ze srebrzystymi chmurkami Lublina, w wymiarze 5D :-)))

 9. Klaudiusz
  Mar 06, 2012 @ 09:46:43

  Trochę to dziwne – jedne przekazy wspominają o końcu 3W, a ten akurat o jego zostaniu. Sam już nie wiem co o tym myśleć.

 10. Argayl
  Mar 06, 2012 @ 09:11:52

  Ja wiele rzeczy czuje i odbieram z przekazów, przestrzeń z jakiej są pisane i najmocniej odbieram Josue. Federacje tez mi się fajnie czyta, ponieważ otwiera wiele przestrzeni, których nie znałem, ma w sobie dużo różnych identów, linków do istot i miejsc, czasami statków i miarę wszystko jest otwarte do wglądu. Jednak
  Metatrona odbieram bardzo sztucznie i dziwnie, mało kiedy mi się udaje przebrnąć przez jego przekazy, te przestrzenie są wszystkie takie poszufladkowane, czuję tam białe światło, ale takie krystalicznie dziwne, zaprogramowane.

  Szczerze mówiąc naprawdę podziwiam tłumacza mi percepcja wysiada przy tych tekstach.

 11. Q.
  Mar 06, 2012 @ 00:31:01

  To może i ja wypowiem się jak to zrozumiałem: Metatron miał na myśli osoby które biorą udział w procesie Wstępowania – osoby, które towarzyszą ‚bezpośrednio’ Matce Ziemi. 2038 ma być kluczowym rokiem – jeśli chodzi o transformacje ciał tych ludzi.Nie ma tutaj mowy o procesie przejścia Planety do wymiaru 5, który jest niezmienny i przewidziany na rok 2012. ‚3W -zostaje’ – Metatron miał tutaj na myśłi ,że Ziemia w aspekcie fizycznym pozostanie. Ziemia 3W jaką znamy zostanie przemieniona do 5W na podstawie energii ,która jest w pełni dostarczana na Ziemię przez Centralne Słońce. Po przejściu tej ‚kulminacyjnej fazy’ Ziemia będzie w 5 wymiarze ale aspekt fizyczny pozostanie. Tzn., że my i nasze ciała fizyczne pozostają. Pozdrawiam Wszystkich i proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

  • Mariusz
   Mar 06, 2012 @ 09:51:24

   5 wymiar nadal jest fizyczny, więc nie o to chodziło. Transformacja nie dzieje się jak za włączeniem magicznego guzika, jednorazowo. Zmiany są stopniowe, gdyby tak nie było, wiele osób nie czułoby już teraz tego co czują. Do grudnia br. stanie się bardzo wiele, ale proces będzie nadal trwać po tej dacie. Wszystko płynie i jest w ciągłym ruchu. Świta po grudniu 2012 przecież się nie zatrzyma. Głowa do góry. A przyjdzie taki dzień, że cała ta krystaliczna technologia i dla nas stanie się prosta.

  • KOSMITA
   Mar 06, 2012 @ 11:20:04

   Q. …

   Skąd możesz wiedzieć co Metatron miał na myśli. Pozostawmy ten przekaz w spokoju bo jest zagmatwany, wyzwala nie najlepsze emocje i cokolwiek byśmy powiedzieli próbując go zrozumieć, będzie tylko gdybaniem. Szkoda rozpraszać pozytywne nastawienie do tych wszystkich zmian, bo po takich treściach znika radość i nadzieja na wyczekiwane dobro.

   Pozdrawiam serdecznie 😀
   K.

   • Q.
    Mar 06, 2012 @ 17:43:55

    Takie było moje zrozumienie tego przekazu, oraz punkt widzenia rzeczy.. 😉
    Najistotniejsze w tych wszystkich przekazach jest to, aby pracować wewnętrznie samemu nad sobą , dochodzić do wewnętrznej prawdy i zrozumienia. Samo czytanie przekazów nie da nam biletu wstępu do 5D. Wiem, że każdy wyczekuje tego momentu Zmian jakie zostały przepowiedziane ,ale ważne jest aby samemu być tą zmianą dla siebie i Nowego Świata.

    Pozdrawiam Cie !

    • KOSMITA
     Mar 06, 2012 @ 22:07:04

     Q.
     …ale ważne jest aby samemu być tą zmianą dla siebie i Nowego Świata.
     ——————————————————————————————————–
     To akurat każdy Forumowicz wie.
     ……………..
     Natomiast co myślał i myśli Metatron, tego nikt nie wie.
     Po co zajmować się spekulowaniem i gdybaniem ? 😀

     K.

 12. Q.
  Mar 05, 2012 @ 23:51:54

  ehh..Prawdziwy Człowiek Powraca ! 😉

  • Q.
   Mar 07, 2012 @ 09:18:13

   a skąd wiesz czy ja nie wiem? taki był mój odbiór przekazu jak już powiedziałem, a moim głównym celem było to ,że chciałem pomóc w zrozumieniu jego. Jeśli się nie zgadzasz z moim punktem widzenia.. to wystarczy napisać.

   Pozdrawiam w Świetle
   Q.

   • KOSMITA
    Mar 07, 2012 @ 19:37:42

    Ok Drogi Q. …a skąd wiesz czy ja nie wiem?
    ——————————————————————————————————–
    No właśnie to chciałem wiedzieć. Wyżej wyjaśniłem powód mej dociekliwości.
    Spokojnie Bracie. Przykro mi ! Proszę wybacz mi ! Kocham Cię ! Dziękuję !
    —————-
    K.

 13. Boginiwmini1
  Mar 05, 2012 @ 22:30:25

  Az strach pomyslec co by sie stalo…gdyby MAX pekl, lub cos Go z muzeum porwalo!

 14. KOSMITA
  Mar 05, 2012 @ 22:23:11

  A więc 3W – zostaje.

  Bardzo znaczącym rokiem w tym przejściu będzie rok 2038.
  Kryształowe czaszki i wiele innych zależności… 😦
  Ech, zbyt to wszystko skomplikowane i jakoś sztucznie brzmi. Tak to odebrałem i mówiąc szczerze, nie spodobał mi się ten przekaz. Takie jakieś czary-mary.

  Ciekaw jestem waszych odczuć tego przekazu. Zawsze w takich chwilach pojawiają mi się w głowie nauki Mistrza Jezusa, który mówił że PRAWDA jest prosta i zrozumiała dla wszystkich.

  Pozdrawiam Wszystkich.
  K.
  Jedynie Metatron przez Tyberonna powiedział, ze jeszcze wojny będą trwały na Ziemi przez następne 300 lat. Nic na to nie wskazuje patrząc na te wszystkie szybkie, drastyczne zmiany, także i ja traktuje ten przekaz z przymrużeniem oka — K

  • Ewik
   Mar 06, 2012 @ 07:56:40

   Też chciałabym powiedzieć. że bardzo zmęczył mnie ten tekst i po przecztaniu
   poczułam się taka wyczerpana energetycznie. Nie dla mnie te przekazy.

   • sandixei
    Mar 06, 2012 @ 14:06:24

    Kto się tu zmęczył, może sobie poczytać rewelacje przekazywane przez Uzuli Undine. Są w paru miejscach, od davidicke.pl po jego własną stronę. Niezależnie od wartości tych treści (co do tego są dwa obozy), język przekazu – który co ciekawe nie jest channelingiem – jest mega dziwny i wyjątkowo mało strawny.

  • Fred.
   Mar 06, 2012 @ 22:56:13

   Bardzo mi pasuje Twoje czucie przekazów. Kiedyś oburzało mnie pomijanie jakiejś grupy ludzi w dostępie do wzniesienia ( dawniej do prawdy o Bogu ). Nauki Jezusa trzeba „przeżyć” by je zrozumieć w pełni. I każdy ma swoją, adekwatną do sił, drogę. Tak na marginesie, to nie lubię prorokowania, czuję się z tym, jak zaprogramowany z góry robot, pozbawiony wolnej woli. Chcę czuć swój wpływ na własne losy, tak jest zdecydowanie zdrowiej.
   Pachnie patosem z mojej wypowiedzi. Pozdrawiam kształtujących przyszłość w TERAZ!

 15. Tomek Cwiek
  Mar 05, 2012 @ 22:12:20

  dziekuje Krystal i Tobie ❤ Teresko za ten wspaniały dlugi przekaz ;)) ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: