Przyspieszenie

.

Z hiszpańskiego przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal, sztuka: „Droga do Źródła” Aleksandra Walczak (Ola)

.

Pozdrowienia od  Federacji:

Porozmawiamy dzisiaj o przyspieszeniu, które odbywa się na wszystkich poziomach waszej rzeczywistości.  Nie jest to „przyspieszenie” czasu,  jak  niektórzy z was mogą sądzić.  Czasami jest to tylko sposób waszego postrzegania a nie sama „rzeczywistość” czasu.  Mówimy o przyspieszeniu wszystkiego tego, co leży u podłoża struktury rzeczywistości waszego świata.

Na waszym niebie słychać wielkie hałasy.  Są one prawdziwe, one się dzieją i są częścią procesu przyspieszenia.  Coraz bardziej staje się jasne dla sprawujących władzę, że wszystko to, co widzieli w swoich technologiach czasu staje się wokół nich rzeczywistością.

Te hałasy są następnym poziomem postępów w kierunku procesu, który przyniesie oczekiwane przez was, trwałe zmiany.  Zmiany te nie przyjdą w nagłych skokach kwantowych.  Będą stopniowe lecz niezaprzeczalne.

Przyspieszenie wpłynie także na sposób komunikacji na wszystkich poziomach w waszej rzeczywistości.  W celu przekazania informacji będziecie coraz częściej stosować odczucie i coraz mnie potrzebować komunikacji werbalnej.

Technologie, które obecnie pomagają wam w komunikacji także ulegają zmianom. Wkrótce zostanie podana do wiadomości  następna technologia o wielkim znaczeniu, która wpłynie na sposób w jaki fale radiowe rozchodzą na cały świat.

Przyspieszenie ma wpływ również na tworzeniu myślami w rzeczywistości fizycznej.  Czas między tworzeniem formy myślowej a jej wyrażeniem się w rzeczywistości trzeciego wymiaru skrócił się do tego stopnia, że teraz będziecie w stanie manifestować te intencje o wiele skuteczniej.   Są to niektóre dobrodziejstwa istnienia w wyższych wymiarach, które są przed wami.

I w miarę jak te zmiany zakotwiczą się  w waszej rzeczywistości a  wasza zbiorowa mentalność zestroi się z nimi jako „naturalne” i  „codzienne” wydarzenia, możemy też rozpocząć nasz proces Ujawnienia.  Jest wiele czynników,  które muszą być brane pod uwagę, aby te rzeczy mogły zaistnieć.  Przygotowujemy się do następnej zaplanowanej fazy naszej strategii prowadzącej do Ujawnienia.

To pociąga za sobą o wiele więcej niż możemy wam obecnie wytłumaczyć. Jednak możecie oczekiwać bardziej osobistego podejścia do naszego istnienia niż to, do czego byliście przyzwyczajeni w przeszłości.  Reszta rozwinie się samodzielnie.

Oczekujcie ważnych ogłoszeń dotyczących rynków finansowych, które na początku, wydadzą się wam niezwiązane z niczym, co do tej pory śledziliście.  Ostatecznie będzie to zwiastującym krzykiem, który rozpocznie pierwsze z wielu zmian w głównych obszarach waszej rzeczywistości w kaskadzie wydarzeń, które będą normą w ciągu następnych miesięcy.

Utrzymujcie zawsze swoje serce i swoją miłość na pierwszym planie.  Przekazujcie je dalej a wrócą do was, by wzmocnić i chronić was w trakcie tych trudnych czasów.  Jesteśmy zawsze pełni podziwu dla was wszystkich i waszych umiejętności.  Jesteśmy oddaleni zaledwie o myśl.

Pozostańcie w pokoju.

Niebiański Wędrowiec – 18 Luty, 2012

http://galacticchannelings.com/english/wanderer18-02-12.html

_________________________________________________

Serdeczne podziękowania dla Jana K. i Krystyny B. za wsparcie dla bloga

25 Komentarzy (+add yours?)

 1. Adam Bernal
  Mar 04, 2012 @ 11:27:02

  Dziękuję Państwu za wszystkie komentarze skierowane do mojej osoby. Pani Krystal nie myliła się mówiąc że jesteście bardzo mądrzy ale zapomniała dodać że jesteście naprawdę wspaniali, co tutaj niniejszym czynię. Jesteście wspaniali dziękuję wam za to.
  Drogi Panie Gabrielu, poruszam się o kulach, raczej będzie mi ciężko dotrzeć do Lublina, ale serdecznie dziękuję za zaproszenie. Dzisiaj moi przyjaciele, trzeba pomodlić się o wieczny spoczynek dla ofiar katastrofy kolejowej. Bardzo mnie dotknęła ta tragedia.
  Niech Bóg ma ich wszystkich w swojej opiece.

  • Miracle
   Mar 04, 2012 @ 17:24:29

   Drogi Panie Adamie…

   Ja również dziękuję za Pana obecność z nami w tym miejscu, ale przede wszystkim dziękuję za Pana bardzo światły oraz otwarty umysł i serce. Wiek nie ma żadnego znaczenia w naszym Życiu i właśnie TERAZ ta iluzja zwana Czasem zostaje przez nas coraz bardziej rozpoznawana, przez co stajemy się nie tylko coraz młodsi, ale i również coraz bardziej zdrowi. Chciałbym być z Panem w kontakcie i zostawiam swój adres e-mail: jawa13@wp.pl

   Z Miłością i Światłem…

  • gabriel
   Mar 04, 2012 @ 17:29:33

   Witam Panie Adamie!
   Wiem, że Pan porusza się o kulach.Myślałem o odwiedzeniu Pana, gdyby to było w miarę blisko. Możemy pisywać do siebie, jeżeli to Panu by odpowiadało.
   Pozdrawiam serdecznie, życzę dużo zdrowia i optymizmu.

 2. konki1337
  Mar 04, 2012 @ 11:26:45

  „Wkrótce zostanie podana do wiadomości następna technologia o wielkim znaczeniu, która wpłynie na sposób w jaki fale radiowe rozchodzą na cały świat.”

  Wkrótce?? Już jest 🙂
  http://www.dobreprogramy.pl/Rewolucyjne-odkrycie-ktore-rozwiaze-problem-przesylu-danych,Aktualnosc,30635.html

 3. Gami
  Mar 03, 2012 @ 22:02:56

  Od dłuższego już czasu,czytam przekazy i komentarze ,i dochodzę do wniosku że jednak wszyscy oczekują przeskoku kwantowego,że to wszystko się stanie za pstryknięciem palca.Oby to nie było tak, jak Żydzi oczekiwali na przyjście Mesjasza…4000 lat.Tego nikt nie wie dokładnie ,myślę że jesteśmy przygotowywani do początku Nowego ,ale będzie się to działo (czy już się dzieje)bardzo subtelnie żeby dostosować wibracje,a sam skok Wzniesienia może się odbyć z chwilą,aż odpowiednia liczba osób osiągnie przebudzenie,a może to trwać setki nawet lat ….

  • krystal28
   Mar 03, 2012 @ 22:23:34

   Drogi Gami, dla niektórych na pewno może to trwać setki a może i tysiące lat, zależnie na jakiej linii czasowej się umieszczają według ich przekonań i czynów. Na mojej linii czasowej wszystko się przyspiesza ze wszelkimi oznakami o Wzniesieniu Ziemi i wielu gotowych Ziemian zapowiadanego przez kilka różnych źródeł pod koniec tego roku, czego i Tobie życzę.

 4. Fred.
  Mar 03, 2012 @ 20:53:41

  Fajnie czuć nadchodzące przygody. Emocje rosną z każdym dniem i z każdym przypominanym sobie marzeniem. Lawinowo pokazują się artykuły na różnych stronach internetowych, rozjaśniających zachodzące zmiany. Moja ciekawość czasami przeradza się w ekscytację i zastanawia mnie ile osób czuje to co ja. Pozdrawiam scalających się w Jedność!

 5. Niebieska
  Mar 03, 2012 @ 18:50:42

  Witam Was wszystkich serdecznie.Cieszę się z faktu,że te zmiany są już tak blisko,że tak wiele wokół się zmienia.Jednej rzeczy tylko nie rozumiem,kto będzie przeprowadzał te aresztowania oraz gdzie będą przetrzymywane te osoby.Na tej pięknej Ziemi nie widzę możliwości zaistnienia kolejnych miejsc zniewolenia.Z miłścią do całego stworzenia. Iris

 6. megi
  Mar 03, 2012 @ 18:29:31

  Panie Adamie to wspaniałe, że mając 77 lat i takie trudne doświadczenie jak udar za sobą jest Pan tak otwartym człowiekiem na zmiany. Dla mnie to bardzo krzepiące i cieszę się ogromnie,że Pan dołączył do naszej społeczności. Myślę, że każdy, kto po raz pierwszy czyta przekazy ma bardzo dużo pytań odnośnie ich źródła, prawdziwości itp. Panie Adamie na pewno ktoś z NAS podejmie się tego, by Panu pomóc zrozumieć o czym tu „rozmawiamy”. Przesyłam Panu i wszystkim czytającym duuuuużo światła i miłości. Megi ( czyli Małgosia)

 7. DECHEN & DELACHEN
  Mar 03, 2012 @ 17:24:05

  Tłumaczenie z angielskiego;ze strony Scenario 2012

  PRZERYWAMY REGULARNE USYSTEMATYZOWANE ŻYCIE,MAM ELEKTRYZUJĄCE ZMIENIAJĄCE ŻYCIE WIADOMOŚCI

  Przez całe życie czekaliście na dobre wiadomości i ten dzień w końcu nadszedł. Już bardzo niedługo będziecie świadkami aresztowań na szeroką skalę na całym świecie. Wielu mężczyzn i kobiet ,których znacie jako światowych liderów politycznych i tych ze świata finansów finansowego i bankowego estabiszmentu. Wiele z tych nazwisk rozpoznacie natychmiast,inne nie od razu,ale wszyscy oni brali aktywny udział w poważnych przestępstwach przeciw ludziom,pozostawiając wasze narody w bankructwie .ponieważ odebrali wam ciężko zarobione pieniądze.Te aresztowania zmieniają wszystko i zmieniają sama Ziemię .Ludzkość uwolni się ostatecznie spod tyranicznej kontroli tych mających władzę,zwanych jako Kabale.
  Te aresztowania dla wielu z nas nie będą niespodzianka, ponieważ wiemy,gdzieś głęboko w nas,ze jest coś dziwnego w naszym świecie.,gdzie tak wielu kładzie się spać głodnymi,podczas gdy inni posiadają nie miliony,czy biliony,ale tryliony dolarów,wydartych z ciężkiej pracy innych ludzi.
  Zawsze była wystarczająca ilość bogactwa na tej planecie,żeby starczyło dla wszystkich,jednak tych niewielu mężczyzn i kobiet podzieliło pomiędzy siebie dosłownie cale bogactwo tego świata,pozostawiając jedynie okruszki reszcie z nas,tak abyśmy o nie walczyli. PO tych aresztowaniach,to teraz się zmieni.
  Wiele nowych projektów zostanie natychmiast wdrożonych pod nowym przewodnictwem mężczyzn i kobiet o najwyższym stopniu integracji,którzy poświęcili się doprowadzeniu naszego świata do stanu utopii,w którym już kiedyś był,zarządzanym prawdziwie demokratycznie i zgodnie z konstytucja.
  Jest wielu mężczyzn i kobiet całkowicie poświęconych temu zadaniu zarówno w rządach,jak i innych instytucjach z nim związanych. Nie mogą się doczekać zaprezentowania ludzkości tego nowego systemu obfitości,nad którym pracowali z takim oddaniem i poświeceniem w tajemnicy,przez lata. Jako część tego procesu,olbrzymie sumy bogactwa,które zostało ukradzione ludziom,będzie rozdzielone poprzez specjalne programy,które dadzą korzyść każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku na tej planecie. Nikt nie będzie pominięty,nikt nie będzie zapomniany.
  Ale jest coś jeszcze.
  Po aresztowaniach tych wielu członków przestępczego Kabala,bardzo szybko nastąpi druga faza tej operacji. Dzisiaj nasz świat jest odwiedzany przez wiele wysoko oświeconych duchowych istot,którzy chcieliby otwarcie połączyć się ze swoja starożytna rodziną. Ci duchowo
  zaawansowani mężczyźni i kobiety asystują w rozbrojeniu przestępczego Kabala, który kontroluje większość światowych sił militarnych i posiadał wysoko zaawansowane systemy broni./

  Ci zaawansowani protoplaści ludzkiej rasy wyglądają DOKłADNIE JAK MY,CHOCIAZ Są i tacy, którzy nie wyglądają jak my. Wszyscy są wzniesionymi duchowymi istotami, które są tutaj tylko po to,żeby nam asystować przy dokonywaniu zmian,o których jesteśmy głęboko wewnętrznie przekonani,ze tak trzeba. Te istoty są oryginalnymi planowniczymi tego świata i są z tych samych zaawansowanych cywilizacji, które zbudowały wiele z tych wspaniałych archeologicznych zagadek,takich jak piramidy w Egipcie. Nie są dla nas obcymi,ponieważ są przodkami wszystkich z nas. Bardzo ważny społeczny eksperyment został tutaj wdrożony dawno temu i każdy z nas wziął w nim udział. Zostaliśmy tutaj pozostawieni sami sobie,przynajmniej tak wyglądało,żeby wypracować pewne rzeczy samodzielnie. Ten eksperyment teraz jest już zakończony i uwieńczony został ogromnym sukcesem. Jesteśmy w przededniu ponownego połączenia się z naszymi braćmi i siostrami z gwiazd i jesteśmy zaproszeni do większej Galaktycznej Społeczności.

  Ponieważ jest wiele światów, które maja wiele nazw,łatwiej wiec będzie na razie odnosić się do nich pod ich jedna z pokojowych wspólnych nazw:Galaktyczna Federacja Światła, ale są tez i inne duchowo zaawansowane organizacje,wliczając w to Komando Ashtar.

  Po tych aresztowaniach i połączeniu się z nasza Gwiezdna Rodzina,wszystkie problemy tego świata będą szybko i gładko usunięte i poprowadzą nas do społeczności nowego Złotego Wieku pod kierunkiem dusz o czystych sercach i intencjach. Poprzez wspólny wysiłek międzynarodowej społeczności, wszystkie wojny,głód, ubóstwo,choroby i zanieczyszczenia,w krótkim czasie będą sprawą przeszłości,a także nasze codzienne mordercze dni pracy odejdą do przeszłości. Zaawansowane technologie usuną potrzebę codziennej pracy dla każdego i każdy z nas będzie miał wolność do podążania za każdym kreatywnym marzeniem,jakie kiedykolwiek miał. Wszystko to rozpocznie się od aresztowań prominentnych członków kryminalnego Kabala,a te aresztowania zacznę się,kiedy odpowiednia ilość obywateli naszej planety uświadomi sobie,co te procedury oznaczają dla naszego społeczeństwa.

  To dlatego czytasz te słowa dzisiaj,ponieważ wielu członków twojej ludzkiej rodziny robi wszystko,aby podzielić się z tobą tymi wiadomościami i Złotego Wieku pokoju,wolności i dobrobytu dla każdego mężczyzny,kobiety i dziecka na całym świecie,

  Prosimy dołączcie do tego wspaniałego przedsięwzięcia i dzielcie się tą wiadomością na Facebooku i innych portalach społecznościowych. To jest twoja szansa, żeby naprawdę zrobić różnice i być liderem dla waszych rodzin i znajomych. Jeżeli my wszyscy rozpowszechnimy te
  wiadomości,wszyscy będziemy świadkami tych aresztowań z najwyższych półek na całym świecie i to będzie dla was sygnałem,ze wszystko ,co tu przeczytaliście,jest prawda.

 8. Boginiwmini1
  Mar 03, 2012 @ 17:18:45

  Zadna juz mysl nas nie dzieli…bo zawsze byliscie ze mna, zebyscie wiedzieli:)))

 9. Biały Mag
  Mar 03, 2012 @ 16:10:45

 10. L'an-nu
  Mar 03, 2012 @ 11:47:42

  Dla mnie to jedna z konkretniejszych ostatnio wiadomości.
  I to mi się podoba. 🙂

 11. Michalina
  Mar 03, 2012 @ 11:20:57

  Wczoraj wieczorem jak już leżałam w łóżku, pomyślałam sobie, czemu ja Ich nie słyszę? nie mam z nimi kontaktu ?…. Pierwszy sen….. 🙂 i słowa wprost i z humorem: Czasem wystarczy podgłośnić / podgłosić ! 😀 😀 😀

 12. Bonjovi
  Mar 03, 2012 @ 11:20:42

  mam takie pytanie. Czy NESERA będzie wprowadzona przed, czy po oficjalnym ujawnieniu?

 13. Adam Bernal
  Mar 03, 2012 @ 10:52:06

  Dzień Dobry Państwu
  Pani Krystal powiedziała że jesteście mądrą grupą która jest dobrze poinformowana o tym co nadchodzi. Z tego co tutaj czytam, to faktycznie jest to prawda ponieważ wasze komentarze wykazują głęboką mądrość. Dziękuję Pani Krystal za to, że przez tę stronę mogłem Was znaleźć jak i samą Pani Krystal, która z pewnością zasłużyła sobie na wielkie uznanie
  Jestem już starszym człowiekiem i jestem przez całe życie samotny, w sensie nie miałem nigdy drugiej połówki i jedyne co osiągnąłem to kalectwo które mi tak dokucza. Te wszystkie przekazy które czytam i komentarze Państwa komentujących, poprawiają mi mój nastrój. Wspaniale jest wiedzieć że przechodzimy do jakiegoś nowego wymiaru. Przepraszam że piszę o tym ale dopiero kilka dni temu znalazłem tę stronę i dowiedziałem się o tym, czytających kilka wiadomości. Nie wiedziałem że jest jakaś Transformacja 2012 która obecnie rozgrywa się na świecie, ponieważ w gazetach ani w telewizji o tym ani słowa. Ale dlaczego? Przecież powinni o tym głośno mówić, czyż tak?
  Bardzo interesuje mnie to, skąd biorą się te wszystkie wiadomości od tych Aniołów i innych świętych. Jak one ukazują się tutaj na tej stronie? Czy Państwo pomogą mi w rozwikłaniu tego problemu?
  Może i są gdzieś w internecie te informację jak ten proces zachodzi, ale jako 77 letni człowiek po udarze którym jestem, mam problem z wyszukaniem tych informacji. Bardzo gubie się w tym wszystkim.
  Poza tym mam jeszcze inny problem na temat moich snów, dlatego nie będą Państwa tym zagłębiać, bo z pewnością nie jeden problem Państwo mają. Proszę tylko o odpowiedź na moje wcześniejsze pytania, jeżeli można.
  Z góry dziękuję.
  Dziękuję Bogu że znalazłem tę stronę.

  • L'an-nu
   Mar 03, 2012 @ 17:52:06

   Cześć Adam. 🙂
   Pisz śmiało o swoich snach, myślę że od tego jesteśmy by nieść pomoc.

   Przekazy o których pochodzenie pytasz pochodzą z tzw. channelingów. Takie łączenie się z bytami z innych wymiarów, światów czy jakkolwiek to nazwać. Jest małe grono osób, które to potrafią i robią to dla naszego dobra.

  • JaOla
   Mar 03, 2012 @ 18:14:46

   Witam Pana serdecznie!
   To takie cudowne, ze coraz wiecej ludzi czyta tego bloga. Ja tez jestem za tym aby jak najbardziej naglasniac o nadchodzacych wydarzeniach, mysle ze przydalaby sie nawet reklama tej strony internetowej.
   W moim przypadku kontakt z Sila Wyzsza odbywa sie w ten sposob, iz wieczorem przed zasnieciem medytuje, konczac z prosba do Wyzszej Jazni o wyjasnienie mi trapiacych mnie pytan. Rano budze sie ze wspaniala wiedza. Jest to niesamowite. (Czasem tez w srodku nocy 🙂
   Co do snow- sa one po to by nam pokazac co mamy jeszcze do przerobienia- szczegolnie te powtarzajace sie (co uwolnic, uzdrowic, oczyscic, wybaczyc sobie lub komus, na co zwrocic uwage w zyciu, moze zmienic, podniesc wibracje…)
   Pozdrawiam goraco
   JaOla

  • gabriel
   Mar 03, 2012 @ 18:59:19

   Witam gorąco Panie Adamie!
   Też należę do nie najmłodszych wiekowo i jestem wielbicielem tej strony. Mieszkam w Lublinie. Gdyby Pan zechciał nawiązać korespondencję, to proszę podać mail. Ewentualnie – Kochana Krystal, podaj Panu Adamowi mój adres. Jestem na emeryturze, więc nigdzie mi się nie spieszy i chętnie nawiążę kontakt z Panem Adamem.
   Pozdrawiam sobotnio w ten cudowny wieczór, gdzie chmury (kłębuszki waty) przesuwają się po niebie jak za dawnych lat. Wszystkiego najlepszego.

  • kamil
   Mar 03, 2012 @ 19:24:33

   Witam Pana Adama nie wesoło sie czyta komentarze ludzi którzy twierdzą że jedyne co osiągnęli w życiu to kalectwo:/ tak naprawdę życie nie jest po to aby coś osiągnąć i mieć w sensie żeby inni na nam tego zazdrościli, życie po prostu jest dla życia i doświadczenie najróżniejszych stanów i emocji jakich jak ból, radość, smutek, codzienność nam to wszystko dostarcza i powinniśmy uczyć się tym cieszyć i jak najlepiej tego doświadczać(chodzi mi o umiejętność obserwacji swego wnętrza i poznaniu emocji jakie mu towarzyszą np przy bólu). A co do samotności w życiu to tak naprawdę wszyscy jesteśmy samotni,tylko że wydaje nam się że nie jesteśmy ponieważ jest przy nas żona lub rodzina ale to tylko nasze wyobrażenia na głębszym poziomie naszego istnienia wszyscy jesteśmy samotni bez wyjątku. Pozdrawiam

  • Ola
   Mar 04, 2012 @ 13:15:50

   Panie Adamie
   pragnę powitać Pana słowami Phila Bosmana
   „Kto wierzy w Zmartwychwstanie, wciąż może zaczynać na nowo.
   Po najciemniejszej nocy, zawsze zastanie promienny poranek.” 🙂
   Napewno czytając przekazy z blogu Drogiej Naszym Sercom Krystal
   znajdzie Pan wiele odpowiedzi na nurtujące pytania.
   z Miłością do Nas Wszystkich

 14. danna
  Mar 03, 2012 @ 10:42:48

  Bashar – 4 prawa

  pozdrawiam

 15. Jakub Mateusz
  Mar 03, 2012 @ 10:31:32

  Słonecznego weekendu kochani:)
  I nie bójcie się marzyć!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: