Ustalanie nowych wzorców myślowych i nawyków

.

Przetłumaczyła Wika

.
Ukochani,

gdy każdego dnia uczestniczycie w swych codziennych aktywnościach, zrozumcie, proszę, że wszystko co myślicie, czujecie i robicie ma swe odbicie na podatnym na wpływy astralnym planie, a to z kolei działa na atmosferę wokół Ziemi i poprzez nią wpływa na Wszystko.  Dlatego właśnie radzimy wam, abyście rozpoznali potrzebę samodyscypliny i odpowiedzialności.  Kroczycie teraz po Ziemi jako potężne energetyczne Istoty i wszystko co czynicie wnosi zmianę.  Kiedy mówimy, że wasze Światło powoduje zmianę, dokładnie to mamy na myśli!
Każde z was jest zarządcą waszego ciała, myśli i emocji.  Rozumiemy, że wielu z was ma teraz do czynienia z przetwarzaniem energii, które wciąż powracają po dalsze rozwiązania, i że utrzymanie dyscypliny jest czasami bardzo trudne.  Na to odpowiemy: róbcie wszystko, na co was stać i wybaczajcie sobie wszelkie komplikacje, jakich doświadczacie, ich natura jest przejściowa, a pojawiają się one cyklicznie.  To też przeminie.  Być może zauważyliście, że za każdym razem, gdy te cykliczne sprawy wychodzą na jaw, natężenie emocji i zaangażowania w nie jest mniejsze, niż wcześniej bywało, i że uwalnianie ich staje się coraz łatwiejsze.

Gdy to czynicie, ważne jest również, abyście byli świadomi, że macie możliwość zmiany swoich myśli na wyższe intencje za każdym razem, gdy te same stare myśli cyklicznie się pojawiają.  Dajcie sobie trochę czasu na ustalenie, które wzorce myśli i nawyków nieustannie się pojawiają i napiszcie sobie intencję, którą powtórzycie zamiast nich, gdy pojawią się one kolejnym razem.   Ostatecznie  ustalicie w ten sposób nowy wzorzec w swym ciele mentalnym, co odciśnie się na waszym układzie pięciu ciał jako nowy program i wzór.  To właśnie się dzieje, gdy codziennie powtarzacie swoje dekrety i z tego też powodu nagle przestajecie z niektórymi z nich pracować. Spełniły one swój cel, pomagając wam w osiągnięciu wyższego potencjału i nadchodzi wtedy czas na znalezienie nowych.

Wszyscy wykazujecie się wielką pilnością, poruszając się w głąb siebie na ścieżce ku Wzniesieniu. Widzimy, że teraz potrzeba wam więcej zadbać o siebie samych i gorąco wam polecamy, abyście codziennie zrobili coś, co da wam przyjemność lub będzie stanowiło coś w rodzaju nagrody.  Kochajcie samych siebie ze współczuciem i łaskawością i wybaczajcie sobie te tak zwane ‘kroki wstecz’, które wydarzają się w trakcie, gdy uczycie się kolejnych lekcji, jakie się przed wami wyłaniają.   Lekcje te mają w sobie więcej, niż jesteście w stanie dostrzec z ziemskiego punktu widzenia.  Istnieje wyższa perspektywa, która pochodzi od waszego wielkiego JAM JEST i ona właśnie odgrywa tu decydująca rolę.  Miejcie cierpliwość, krocząc waszą ścieżką i koncentrujcie się na punkcie, w którym znajdujecie się TERAZ.

Dla oddanych pracowników Światła na Ziemi ścieżka staje się wąska, pojawia się więcej korekt i dostosowań, wasza świadomość w coraz większym stopniu uwalnia się od doczesnego świata, a gdy to się dzieje, przed Budzącymi się droga otwiera się coraz szerzej, gdy zajmują oni swoje miejsce na Ścieżce i zaczynają śmiało kroczyć ku Światłu.  Ta gra nazywa się „przemiana”, ukochani.  Każdy dzień jest przygodą samą w sobie, gdyż planowanie staje się coraz trudniejsze.  Każdy po prostu musi doświadczyć tego, co się przed nim pojawia.  Zawsze podążajcie w prawości, w łagodny sposób wypowiadając swoją prawdę. Nigdy nie wiecie, kiedy wasza obecność może stać się doskonałym katalizatorem pozytywnej zmiany w życiu innej osoby.
Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion

Hilarion: Cotygodniowa wiadomość, 26 lutego – 3 marca 2012

Przekazała Marlene Swetlishoff
©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

www.therainbowscribe.com

30 Komentarzy (+add yours?)

 1. Fred.
  Mar 01, 2012 @ 15:25:31

  Kochani! Wiele piszecie o kabale i ciemnych, posiadających moc niszczenia aniołów. Dostrzegacie w swojej rzeczywistości dwa skrajne ugrupowania. Właściwie można powiedzieć, że to nic nowego, a wręcz jest to wieczne. Brzmi to złowrogo, budząc lęk i produkcję wyobrażeń katastroficznych. Tak działa samonapędzający się mechnizm myślowy. Każdy z Was posiada taką umiejętność, przypomnijcie sobie, jak bawiliście się w wymyślanie czegokolwiek w dzieciństwie. Można wymyślać strachy i można wymyślać wspaniałą przyszłość. To, które staje się rzeczywistością, zależy od stanu bycia. I na stan bycia możemy mieć wpływ. To jedyna droga do zmiany jaką zobaczymy w przyszłości. Wracając do Waszych wypowiedzi. Dostrzegając wroga, czy jesteś pewien, że sam go nie stworzyłeś? Mówiąc o ciemnych, sam nim jesteś! Robisz to nieświadomie, bo nadal nie wiesz kim jesteś. Zaprzeczysz zwolenniku teorii kabała? Odsyłam do „Białej Księgi” na stronce SMN (System Miłości Narodów). Ja mogę to przedstawić ścisłym umysłom w następujący sposób. Wyobraź sobie zbiór otwarty całkowicie pusty. Zakreśl wirtualnie kulę, pustą w środku. Wejdź do środka i rozgość się. Widzisz dookoła chroniące Cię ściany i zapominasz o istnieniu zbioru otwartego. Jak myślisz, czy będziesz się bał wyjść na zewnątrz? Czy będziesz bronił swojego schronienia? A teraz zastanów się, czego się boisz i przed kim chcesz cokolwiek bronić. Zbiorem otwartym jest Świadomość. Nie ma granic, żyje poza czasem wewnątrz tego, co nazywamy przestrzenią. Nazywamy Ją nadświadomością. Kim my jesteśmy wobec tego? Tymi kulkami, mającymi stale kontakt z zewnętrzem, jeśli to odkryjemy i będziemy chcieli taki kontakt utrzymać. Ponownie posłużę odnośnikiem- YT, Afirmacje Jestem Wspaniały- Brad Yates, metoda EFT po polsku. Zachęcam Wszystkich do powiększania swojej kulki, ona jest jak cudowny balon, który można samemu powiększać w nieskończoność. Życzę przyjemnej zabawy w świecie Miłości!

  Fred, to co w Tobie może wzbudzać wyobrażenia katastroficzne innym może dawać otuchę w zachodzących zmianach –
  najważniejsze w tym czasie jest utrzymywać i praktykować wysokie wibracje, dlatego może lepiej nie czytać przekazów, gdy ma się do nich nieufność i obawy. Takie emocje nie pomagają w procesie Wzniesienia. A ten blog jest o wszystkim, tylko nie o katastrofizmie. Proszę nie ignoruj zasad komentowania. Serdecznie pozdrawiam. K

  • tomkan
   Mar 01, 2012 @ 22:13:54

   mysle ze Fred mial cos przeciwnego na mysli niz katastrofizm tzn. zeby go nie kreowac.

 2. Danuta
  Mar 01, 2012 @ 09:55:41

  Ja Wiem ze Światło zwycięza – ZAWSZE
  ( wczesniej czy pózniej ).

  Ale to nie jest temat do dyskusji .

  Koniec . Kropka .

  Pozdrawiam

  Danuta

 3. natko
  Lu 29, 2012 @ 22:23:29

  dziieki miracle twoje komentaże są jak zwykle kwieciste ale bez konkretnej treści.o aktywacji dna wiadomo juz dawno i aktywują to strumienie światla także twoje myśli tego niezrobiły, serce nietworzy emocji lecz uczucia ,to kazda myśl tworzy automatycznie emocje dlatego chciałem wiedzieć czym tworzysz myśli jeżeli sercem to cząstka ducha bożego w twoim sercu tworzy do nich emocje milości ale jeżeli umysłem to emocje tworzy ego które zna dualizm ,to że w nowej erze będziemy czuli myśli drugich jest to wiadomo ale i dziś takich niebrakuje na ziemi którzy czują myśli innych,na temat kabała wiesz niewiele są tak potężne istoty ciemności które twożą wlasne rzeczywistości i własne istoty i nieznajdziesz w nich ani odrubiny światla, jeżeli mają w sobie światło to tylko syntetyczne aby zmylic istoty które widzą..
  wiele lat z tym pracuje i wiele widziałem niektóre z nich to perfekcyjne maszyny widzące energie i mogące myślami tworzyć to co chcą dlatego że mają wbudowane wzmaczniacze myśli ,wchodzą w różne środowiska i są mistrzami oświecenia duchowego wybitnymi doktorami profesorami i innymi znokomitymi dostojnościami,zawsze wykonując zafałszowanie prawdy gdyż mają innych za robaki które łatwo oszukać .a skoro są one wytworem mojego dualnego postrzegania to dlaczego potęrzne istoty światła usuwają ich czyżby archaniołowie i inni też postrzegali dualistycznie ??niewiem czy zdajesz sobie sprawe że niedowszystkich płynie strumien światła oni mają technologie i potrafią dusze istoty światła odłączyć od żródła miłości i podłączyć czarną energie do czakr, robią to nawet z potężnymi aniołani gdzie wbudowują wnich zakamuflowane sprytnie procesory i wysługują się nimi a anioły niewiedzą o tym niebędę rozpisywał sie o wielu istotach ciemnych dysponujących taką mocą o której niemamy najmniejszego wyobrażenia w wielu przypadkach gdyby niepomoc ducha świętego. niebylibyśmy wstanie odeprzeć ich ataku i niebyły to dualistyczne postrzegania naszych myśli te istoty realnie istnieją i są bardzo wredne ,gdyby tak niebyło to powiedz mi z czego mamy się uwolnić i poco wzniesienie ziemi . bardzo masz dziwny sposób postrzegania życia jako grę, mam nadzieję że niejesteś nałogowym graczem komputerowym i wszystko postrzegasz jak gre DLA CIEMNYCH JEST ONO GRĄ;życie to nieustające doświadczenia różnych rzeczywistości poprzez które doskonalimy swoją osobowość i wznosimy się coraz bliżej żródła miłości… jak myślisz czy sama ziemia jest wolna od wpływu ciemnych istot czy mogli ziemię wykorzystywać do swoićh celów i manipulować nią czy znasz odpowiedz??? powiem ci jeszcze coś ciemni bardzo pięknie mówia o milości piszą poematy i prowadzą długie dysputy ale jej nieczują i dla wielu wydają się wzniosłymi bo mówią to co inni chcą słyszeć oni są w tym mistrzami.;;;.skoro mówisz że wszystko co nas otacza jest miłością to gdzie się chcesz wyrwać i wznosić lepiej zaprośmy wszystkich tu do krainy milości , wolności i szczęścia .niech iluminati zostają oni wnoszą tyle miłości pokoju i spełnienia zastanawiam się czy ty czasami słuchasz tego co mówisz w oparciu oto gdzie żyjesz. .twoje ostatnie zdanie powala mnie na kolana niewiem czy jest twoje czy zapożyczyłeś je od kogoś bo jest zaprzeczeniem wcześniejszych wywodów. .pozdrawiam natko


  natko, proszę o więcej szacunku dla opinii innych Czytelników „Komentarze są do zamieszczania linków w duchu 4G i w jęz. polskim, wymiany doświadczeń i wspierania się na drodze do Wzniesienia. Konstruktywne, pozytywne myśli są mile widziane”. K

  • Miracle
   Lu 29, 2012 @ 23:09:44

   Drogi natko…
   Wybacz mi, ale nie będę już z Tobą dyskutował. Twoje wyobrażenia i informacje na temat mocy „ciemności” ponad Światłem są dla mnie po prostu zabawne. Podam Ci tylko prosty przykład: gdy wchodzisz np. do ciemnej piwnicy i zapalasz tylko jedną świeczkę, to ciemność w tym samym czasie znika i robi się coraz jaśniej. Gdybyś zapalił 5 świeczek, to ciemności już wcale nie widać. Zostaje pozbawiona swojej „mocy”… Możesz sobie do tego dodać to, co Ci najbardziej odpowiada. Powiem Ci jeszcze na koniec – niech Światło zawsze będzie z Tobą i nie bój się niczego, bo ten strach ma tylko wielkie oczy i pochodzi z myśli, które nie chcą się rozwijać w nieskończoność…
   Z Miłością…

   • natko
    Mar 01, 2012 @ 07:42:04

    przepraszam jeśli cię uraziłem nie jest to spowodowane brakiem szacunku do ciebie lecz głębokiej miłości wynikającej z licznych doświadczeń.jeszcze raz przepraszam…staram się zawsze powiedzieć że rzeczywistość może być inna od naszego wyobrażenia; na marginesie spróbuj zapalić światło w czarnej dziurze i zadaj sobie pytanie ..co się z nim stało.. dzięki za poświęcenie mi swojej uwagi.. jeszcze słówko do krystal to że zauważam sprzeczności w przekazach i staram się pobudzić innych do przemyślen swoich wypowiedzi nie oznacza że ich nieszanuję lub niekocham ale często jest potrzebny kubeł zimnej wody na głowe.. dzieki natko

    Jeśli ktoś się czuje urażony to znaczy, ze go uraziłeś, drogi natko – chcesz pokazać sprzeczności, czyli udowodnić, z Twoja prawda jest najprawdziwsza i tylko Ty posiadasz ten zimny kubeł wody, który wylewasz na głowy innych ??. Proszę nie ignoruj zasad komentarzy, dziękuję – K

  • Luxy
   Mar 01, 2012 @ 11:58:27

   Natko! Wspominasz o swojej pracy…Wiesz, co potrafią ciemni. Biorąc pod uwagę setki tysięcy lat, ich moce są niewyobrażalne. Kiedyś było życie na planetach Wenus, na Marsie, była Atlantyda, były różne zacne cywilizacje – wszystko, co im zagrażało, zostało zniszczone. Ile to lat? 300.000? Może wiecej? Tyle lat było potrzebnych, aby pojawiła się szansa na wyzwolenie. Jak wynika, nawet wysoko rozwinięte ziemskie cywilizacje nie były w stanie ich pokonać. Dopiero teraz, gdy mamy pomoc z Wszechświata, mamy tę możliwość. Myślę, że dużo widzisz i dużo wiesz. Ja też mam ten przywilej, ze czasami widzę coś, czego inni nie zobaczą. Zostają mi też przekazywane treści, o których inni nie maja pojęcia. Myślę, że jesteśmy w zdecydowanej mniejszości. Więc zrozum osoby, które nie mają dodatkowych zmysłów i muszą bazować na literaturze, na internecie. Przeczytałam wiele książek, i wiem, że w tej mnogości, trudno wybrać właściwe. Od jakiegoś czasu zaczęłam wyczuwać energię książek. Nieraz pozornie doskonała treść, ale zimno, które się z takiej książki wylewało, było niewyobrażalne..ONI jeszcze są wród nas, ale chyba coraz słabsi i coraz ich mniej. Myślę, że robisz cos ważnego dla Świata, dla Ziemi, dla nas….Czy mam rację?

 4. anna
  Lu 29, 2012 @ 14:49:06

  Mam wielką nadzieję, że już niedługo, jeśli ktoś zapyta kim jesteś, nie usłyszę odpowiedzi: jestem Niemcem, Polakiem, Czechem, Francuzem, Anglikiem, Amerykaninem… lecz: jestem Ziemianinem…… 🙂 piękne

 5. natko
  Lu 29, 2012 @ 10:49:13

  natko do miracle.pomimo twoich wzniosłych słów ,w dalszym ciągu niema odpowiedzi co z ziemią ktora pozostawisz w 3g ona się wzniesie czy nie, bo jak ty się wzniesiesz to ziemia, ta ziemia na której teraz jesteś pozostanie niewzniesiona . to poco te wszystkie zabiegi dla tej ziemi?niegniewaj się ale czuje że używasz wzniosłych słów zapożyczonych z wielu książek ale tego nieczujesz co mówisz,.tylko proszę nieobrażaj się s spróbuj mi to jeszcze raz wyjaśnić ja jestem cierpliwy i poczekam .każdą myśl którą tworżysz umysłem jest dualistyczna jak narazie. tylko myśli twożone sercem niezawierają dualizmu.pomyśl co ztymi którzy pozostaną na ziemi nieświadomi rozwoju tak jak ty,czy dalej mają zyć w tym piekle a sama ziemia czy ona niejest udręczona i sponiewierana ,chcesz ją zostawić w tej katuszy.to tak jakbyś porzuciła właną matke bo niejest taka jak ty chcesz.pomyśl o tym z miłością natko

 6. planetariusz
  Lu 29, 2012 @ 01:46:04

  To prawda, każdy dzień przybliża nas,świadomość wypełnia się nowymi wzorcami.Nowe sprawy stają przed nami, torują nam drogę do świetlanej przyszłości
  Stare nawyki ciągną się jeszcze niewidzialnym ogonem jak cień,dając nam odczuć ,że jeszcze tu istniejemy,choć serce wyrywa się w przestworza próbując uchylić rąbka 5 wymiarowej tajemnicy rajskiego ogrodu.

 7. Arkija
  Lu 28, 2012 @ 23:34:50

  Przekaz, który tak pięknie rezonuje z moim sercem… Dziękuję z głębi serca Hilarion i Tobie Krystal za to wspaniałe, pełne miłości miejsce jakim jest ta strona, zaglądam tutaj z radością i ufnością, że przeczytam coś pięknego, i tak jest. Podziękowania dla Wiki za tłumaczenie. Dziękuję i proszę o więcej…

  Piszę tutaj pierwszy raz i pozdrawiam wszystkich gorąco.
  Takie miejsce jest jak Wyspa Światła do której doprowadzili nas Mistrzowie Wniebowstąpieni oraz Istoty Światła. I wyspa ta powiększa się dzięki Miłości-Światłu naszych serc. I tak jest.

  Ja z wielką ulgą zauważam, jak myśli o mało istotnych sprawach odchodzą, a moje życie wypełnia się wspaniałą lekkością istnienia. I tego też Wam życzę!

  Witaj Arkija! – K

 8. Boginiwmini1
  Lu 28, 2012 @ 22:14:53

  Piekny jest ten Hilarion i glos piekny Jego… jednak na Ziemi jest cos piekniejszego. Zebyscie za bardzo sie nie glowili..Powiem Wam moi Kochani i Mili! Jest taka jedna jedyna osoba…ktora sie wszystkim spodoba! Nie wczesniej to pozniej pozna ja kazdy z Was…oto wlasnie czytacie JEJ przekaz:)))))

 9. Bonjovi
  Lu 28, 2012 @ 21:53:47

  Przekazy Hilariona wchodzą we mnie jak nóż w masło. Bardzo podnosi na duchu a wiekszosc z tej prawdy ktora on nam przekazuje jest bardzo prosta i zrozumiala dla mnie

  Dziekuje Ci Wika i Krystal za ten przekaz.

 10. Toshi00
  Lu 28, 2012 @ 21:47:13

  Bardzo głęboki przekaz. Coraz częściej spotykam się z twierdzeniem, że myśl ma wysokie znaczenie. Przy okazji gratuluję krystal stworzenie świetnej strony internetowej z bardzo ciekawymi przekazami

  • gabriel
   Lu 29, 2012 @ 13:00:02

   Witaj!
   Nim wybudujesz np dom, to najpierw s t w a r z a s z w myśli projekt. Następnie myśl zamieniasz w s ł o w a ustalając plan domu z architektem. To przelewane jest na papier i dopiero teraz można budować dom, oczywiście dobierając ekipę i materiały. czy nie zauważasz podobieństwa do obecnej sytuacji Istoty L.
   Dlatego człowiek popada w tarapaty bo uważa, że myśli nie widać, a słowa to przecież nic nie znaczą. Zapominają, że od S ł o w a powstał Wszechświat i wszystkie Istoty.
   Pozdrawiam w Miłości

 11. Ola
  Lu 28, 2012 @ 21:47:10

  Pewne sprawy, które czynią mój „krok wstecz” powracają coraz rzadziej a za każdym razem stają się coraz bardziej mgliste i odległe 🙂 Coraz częściej łapię się na tym , uświadamiam sobie, że jestem Tu i Teraz w spokoju i ciszy samej siebie, że ten stan jest dla mnie naturalny 🙂
  Kochani, serdecznie pozdrawiam

 12. daniel893d
  Lu 28, 2012 @ 21:36:07

 13. natko
  Lu 28, 2012 @ 21:22:41

  chciałbym zauważyc że otym pisala luxsi-że narodzil się nowy duch ziemi ten duch to suma myśli wszystkich ludzi na ziemi i one jako wielka istota otula ziemię i albo się nią opiekuje i wszyskimi istnieniami na niej albo je wyniszcza ,ma on rownierz wpływ na warunki klimatyczne , wplywa na myślenie ludzi i zachowanie zwierząt itd.obserwowaliśmy go przed laty i nie mogliśmy go usunąć bo co go usuwaliśmy to on natychmiast odradzał się jeszcze potężniejszy ,myślenie ludzi pare lat temu bylo zbyt agresywne bylo dużo żalu rozpaczy bólu zazdrości i nienawiści./ odpuściliśmy go sobie czekając aż zmieni się myślenie ludzi .jaką radością napawało mnie jak luxsi napisala nowy duch ziemi już narodził się . wiem teraz zmiany na ziemi pójdą szybciej i łatwiej .wasze myślenie też to spowodowalo dziękuję wam wszystkim za zmianę waszych myśli na pozytywne .natko

  • Miracle
   Lu 28, 2012 @ 23:36:37

   Drogi natko…

   Nie ma myśli pozytywnych, ani myśli negatywnych. Są tylko myśli ograniczone, czyli takie, które tworzą nasze Życie nieświadomie i są one oparte na iluzorycznym wyobrażeniu dualistycznej rzeczywistości w której istnieją podziały typu „dobro – zło”, „pozytywny – negatywny” itp. oraz myśli nieograniczone, czyli takie, które dają nam poprzez uważne i świadome tworzenie doświadczać nieograniczonych możliwości w Życiu. Każdy rodzaj z tych myśli jest poprawny i dzięki nim dochodzimy do swoich własnych prawd. Jednak najbardziej istotna różnica jest taka, że tylko dzięki myśleniu nieograniczonemu możemy być pełni energii, która jest w stanie zakończyć na zawsze koło ponownych inkarnacji. Otrzymujemy wówczas moc, która jest w stanie zatrzymać nasz proces starzenia i dzięki temu możemy wniebowstąpić, zabierając ze sobą nasze ciało, nie doświadczając już nigdy śmierci.

   Bardzo ważne są teraz nasze myśli i słowa, ponieważ gdy np. mówimy, że jest coś pozytywne, to wiadomo, że musi być też przeciwieństwo, które jest negatywne. W taki sposób tworzymy nadal iluzję, ale też w każdej chwili możemy to zmienić. Możemy też być pewni tego, że światy już się rozdzielają i jeśli zakotwiczymy się w nieograniczonym TU i wiecznym TERAZ, to znajdziemy się w swoich własnych liniach czasowych, które otworzą nam nieograniczone możliwości w tworzeniu nowej i pięknej Ziemi w Złotej Erze do której już wkraczamy…

   Z Miłością…

   • Ola
    Lu 29, 2012 @ 00:14:20

    Miracle, dziękuję 🙂 … Twoje Myśli są nieograniczone, są Tu i Teraz 🙂

   • MKFELA
    Lu 29, 2012 @ 09:57:41

    Witajcie Kochani, Miracle masz jak zwykle mądre,głębokie przemyślenia, dla mnie osobiście jesteś jak Dajamanti, podziwiam cię.
    Wiki Tobie dziękuję za wspaniałe tłumaczenia,szkoda, że tak rzadko piszesz komentarze,ale rozumiem,że to ze względu na brak czasu.
    Wszystkim innym tłumaczom też dziękuję,no i oczywiście Tobie Krystal jestem wdzięczna za tę piękną stronę,od której się uzależniłam.
    U mnie już wiosna budzi się do życia,ptaki tak pięknie śpiewają,przez chmury przedziera się moje kochane słoneczko,wszystko dookoła widzę jak przez różowe okulary,może dlatego tak jest,że kocham i jestem kochana.To wspaniałe uczucie taka dojrzała Miłość,czuję też,że spływa na mnie energia Kosmicznej Miłości. Wierzę,że z naszymi pięknymi myślami spotkamy się wkrótce w naszym nowym pięknym świecie,bardzo chciałabym was wszystkich poznać i uściskać.Jesteście wszyscy wspaniali.
    Pozdrawiam was słonecznie z wielką Miłością w sercu.

    • Miracle
     Lu 29, 2012 @ 15:58:02

     Droga Olu i MKFELO…

     Dziękuję za Wasze miłe słowa. Jednak uważam, że to nie moje przemyślenia są istotne w tym, co teraz trafia do Waszej Świadomości, która wibruje na coraz wyższych poziomach. To Wasze pole elektro-magnetyczne przyciąga myśli z krążącego wokół naszej planety pola Zbiorowej Świadomości. Więc jeśli te myśli są coraz bardziej nieograniczone, to wysyłacie je do Źródła, czyli pola Zbiorowej Świadomości i myśli o podobnej częstotliwości, ale zawsze wzmocnione płyną do Was z powrotem. Tak samo jest ze mną i z każdym z nas wszystkich, żyjących na Ziemi. Wszyscy korzystamy z myśli w taki sam sposób i gdy są one ograniczone, to mogą przyciągać tylko podobne myśli i tworzyć coraz większy strach, który jest cechą dualistycznej iluzji. Gdy jesteśmy w myśleniu coraz bardziej nieograniczeni, to zaczynamy tworzyć Miłość, Współczucie, Przebaczenie i Pokój i wznosimy się z tym, do coraz wyższych wymiarów Życia.

     Wszyscy jesteśmy JEDNYM, czerpiemy wszystko, co nam potrzebne do Życia z jednego Źródła i tworzymy sobie nasze doświadczenia w dowolny sposób. Zatem, podsumowując to prostymi słowami: jeśli myślimy w sposób ograniczony, to nasze ciała są śmiertelne i doświadczamy coraz więcej kolejnych wcieleń połączonych ze śmiercią ciała, nieustannie walcząc o przetrwanie w gęstej materii 3D. Gdy nasze myśli są nieograniczone, to wznosimy się na coraz wyższe wymiary Życia, mamy możliwość poprzez te myśli dowolnie zmieniać czy odmładzać nasze ciała, które stają się nieśmiertelne, żyjąc w coraz większym, niekończącym się Szczęściu i Radości oraz tworzyć z szybkością myśli, wszystko to, czego zapragniemy.

     Więc zgodnie z wolną wolą, którą posiadamy możemy wybierać, która opcja bardziej nam odpowiada 🙂 Jednak biorąc pod uwagę to, że wchodzimy właśnie w falę niesamowitego przyspieszenia tej transformacji Ziemi,i znajdujemy się już prawie w punkcie kulminacyjnym, to chciałbym zachęcić nas wszystkich do coraz bardziej otwartego, uważnego i nieograniczonego myślenia. Dualistyczne, osądzające myślenie w kategoriach „dobro – zło”, „pozytyw – negatyw”, „światłość – ciemność” itp. może okazać się bardzo destrukcyjne, przez co możemy wypaść z tej gry i powrócić tam, gdzie tego nie chcemy… Przy okazji słów do Oli i MKFELI, rozwinąłem trochę bardziej temat, który pisałem wczoraj do natko 🙂

     Z Miłością i Światłem do Nas Wszystkich…

    • wika
     Lu 29, 2012 @ 23:01:33

     MKFELA, kochana, jak miło Cię znów tu widzieć 🙂 Przesyłam Ci serdeczne uściski i pozdrawiam wszystkie ‘Twoje’ zwierzaki 😀 (wiesz, to nie kwestia czasu, tylko intuicji, która ostatnio rzadko mnie namawia do komentowania… ego by chętnie coś napisało, ale od jakiegoś czasu wyżywa się głównie w smsach 😉 )

   • natko
    Lu 29, 2012 @ 17:07:53

    natko śledzę twoje wypowiedzi i dalej twierdzę są piękne książkowe i wzniosłe ,mam pytanie do ciebie czy kabał ktory niszczy ziemie i życie na niej jest istotą miłości i z miłości to robi ,proszę odpowiedz;drugie skoro tworzysz nieograniczone myśli to można powiedzieć że już jesteś nieśmiertelny i odmłodzony.czy tak? cz twoje myśli tworzysz z przestrzeni serca.bo jeśli tylko umysłem to nawet jak będziesz zaprzeczał na siłę to i tak są dualne.więc czym tworzysz swoje myśli? i dalej niemam odpowiedzi co z tą ziemią???????w tym wszystkim być może chodzi ci o zakotwiczenie świadomości w różnych wyższych wymiarach. ja kotwiczyłem ją w 6 wymiarach pokolei narazie,a potem rozszerzę ją…..z szacunkiem i w duchu milości zrozumienia.natko

    • Miracle
     Lu 29, 2012 @ 18:48:09

     Drogi natko…

     Dziękuję Ci za Twoje pytania. Odpisuję Ci dopiero teraz, ponieważ gdy wysyłałem swój poprzedni komentarz, to nie było jeszcze Twojego z pytaniami do mnie. Aby wszystko było jak najprostsze do zrozumienia, to powiem Ci na początku, że każdy z nas tworzy już TERAZ swoją własną wizję Wzniesienia. Samo Wzniesienie jest niczym innym, jak przejściem planety Ziemia wraz ze wszystkim co na niej istnieje w wyższą częstotliwość wibracji. W mojej wizji Wzniesienia widzę wszystkich ludzi, przemienionych przez Światło i żyjących w tym wymiarze razem ze mną w niekończącym się Szczęściu i Miłości. Nie chciałbym nikogo pominąć i uważam, że moje nieograniczone i twórcze myśli są w stanie tego dokonać. Oczywiście, że nie musisz się z tym zgadzać i sam tworzysz w tym czasie rzeczywistość odpowiednią dla siebie. Pewne jest, że już od kilku miesięcy żyjemy w nałożonych na siebie cyklach i niebawem nastąpi oddzielenie trójwymiarowej rzeczywistości czyli epoki dualizmu od Nowej Ziemi. Więc zgodnie z tym również i linie czasowe zaczęły się na siebie nakładać. Każdy z nas zgodnie ze swoją świadomością żyje w swojej linii czasowej i jeśli potrafimy się odpowiednio zakotwiczyć w TU i TERAZ, to tworzenie naszej indywidualnej, nieograniczonej i niekończącej się rzeczywistości może przynieść niewyobrażalne efekty. Oczywiście, że decydującą rolę w tworzeniu z nieograniczonych myśli, mają udział nasze emocje, które poprzez Miłość płynącą z naszych serc, udzielają odpowiedniej mocy do tworzenia w sposób Mistrzowski.

     Więc drogi natko, wszystko zależy od Ciebie i każdego z nas z osobna, jaka będzie Złota Era w którą już wkraczamy. Na pewno nie jest to Era w której będzie jeszcze istniał dualizm. Do tego czasu każdy z nas przechodzi odpowiednie oczyszczenie. Poprzez rozwinięte zmysły będziemy znali myśli innych przebywających z nami ludzi, więc nie będą już możliwe myśli osądzające czy oceniające. Więc moim pragnieniem jest, aby każdy z żyjących na Ziemi ludzi, mógł podnieść swoje wibracje do minimum, które jest potrzebne, aby osiągnąć wyższy wymiar, Na pewno też nie odbędzie się to w jednakowym czasie dla wszystkich. Odbędzie się to wtedy, kiedy w pewny i zdecydowany sposób będziemy potrafili poczuć, że jesteśmy już na to gotowi.

     Jeżeli chodzi o „kabała” to zarówno on jak i każda inna istota pochodzi ze Światła i wraz z nami wszystkimi bierze udział w tej grze, której celem jest przebudzenie z iluzji dwoistości. W naszej ludzkiej ocenie może on wyglądać jako ktoś „zły”, ale tak naprawdę to nasze myśli i postrzeganie, go takim uczyniły. Wszyscy pochodzimy z tego samego Źródła i każdy z nas doświadcza tego samego. W wielu poprzednich wcieleniach odgrywaliśmy różne role: księdza, kabała, króla, żebraka, prostytutki, mordercy, również i samego zamordowanego oraz wiele wiele innych. Doświadczaliśmy tych wszystkich wcieleń, aby rozwinąć w sobie najwyższe emocje Miłości, Radości i Szczęścia, które są nam niezbędne do życia w wyższych wymiarach od 3D. Więc drogi natko, wszystko to co nas otacza jest Miłością, a skoro jeszcze tego nie potrafimy sobie uświadomić to znaczy, że widzimy jeszcze poprzez pryzmat iluzji dwoistości i nasze całkowite przebudzenie jeszcze nie nastąpiło. Wszyscy jesteśmy Bogami i ta różnorodność jaką jesteśmy, jest dla nas najcudowniejszym doświadczeniem całego dotychczasowego Życia.

     Wspominasz też o tym, że to co pisze pochodzi z wiedzy zawartej w książkach. Otóż niekoniecznie drogi natko. Zanim uświadomiłem sobie rok temu, że Ziemia wraz z nami znajduje się w procesie transformacji, to byłem już osobą, która nie uznawała takich określeń jak wiara czy nadzieja. Moja „wiara” była już wtedy pewnością lub wiedzą. Ja po prostu wolałem wiedzieć, że np. jestem Bogiem doświadczającym życia w ludzkim ciele, niż tylko w to wierzyć czy mieć taką nadzieję. W tym jest też zawarta moc, której potrzebujemy np. do świadomego tworzenia rzeczywistości. Książki były pewnym etapem w moim Życiu, ale przede wszystkim pomogły mi one zrozumieć, że prawdziwa wiedza znajduje się wewnątrz mnie jak i wewnątrz każdej innej żyjącej istoty. Wszyscy mamy doskonałe połączenie ze Źródłem, jednak nasze umysły są często zablokowane właśnie poprzez ograniczające myśli i dlatego nie jest możliwa całkowita świadomość o tym fakcie. Jeśli szczerze pragniemy, aby te myśli zostały przemienione na myśli nieograniczone i dały nam możliwość czerpania wiedzy bezpośrednio ze Źródła, to zapewniam Cię, że tak się stanie i otrzymasz wszelką potrzebną do tego pomoc. Moje myśli już są nieograniczone i zapewniam Cię, że pokonały one iluzję śmierci i w tej chwili obserwuję zmiany, które zmieniają moje DNA oraz cofają proces starzenia, zaprogramowany wcześniej przeze mnie w sposób nieświadomy. Tego samego doświadcza teraz coraz więcej ludzi.

     To tyle, co mam Ci na Twoje pytania do powiedzenia drogi natko… Pamiętaj tylko, że Twoje postrzeganie rzeczywistości i tematu Wzniesienia jest inne od pozostałych ludzi i w tym również zawarta jest niezwykłość Twojej istoty. Każdy z nas doświadcza Życia na swój własny sposób i wszyscy jesteśmy BOGAMI, którzy zeszli do tego wymiaru, aby osiągnąć niesamowitość i Mistrzostwo, o którym dowiadujemy się ponownie, tylko dzięki poznaniu „dobra” i „zła”…

     Pozdrawiam Cię z Miłością…

    • Horhe
     Lu 29, 2012 @ 22:27:25

     Pewnie natko sam by sobie poradził, ale mimo to chciałbym Go wesprzeć. Też czuję ,
     że piszesz z głowy. Twój protekcjonalny ton belfra jest trudny do zaakceptowania,
     a po dwóch pochwałach, dopiero dostałeś wiatru w żagle.
     Wprowadzając określenia: ograniczony, nieograniczony nic sie nie zmieniło, to nadal tylko słowa, też przeciwstawne. Z własnego doświadczenia zauważam, że ludzie często czują, myślą tak samo, do wyrażenia czego używają słów, które są odmiennie definiowane, przez co brak natychmiastowego porozumienia.
     Napisłeś: „Poprzez rozwinięte zmysły będziemy znali myśli innych przebywających z nami ludzi, więc nie będą już możliwe myśli osądzające czy oceniające”
     Wprost jedno z drugiego nie wynika, chyba że użyłeś skrótu myślowego.
     Piszę w dobrej wierze. Jeżeli trafnie odczytałem energie, to może moje słowa będą
     dla Ciebie pomocne, jeżeli się mylę, to przepraszam.

  • Luxy
   Lu 29, 2012 @ 11:56:16

   Dzięki Natko, że wspomniałeś o Duchu Ziemi, którego ja miałam przywilej zobaczyć 3 razy – raz wkrótce po 11.11. 2011 (wtedy był w furażerce i maszerował żołnierskim krokiem), drugim razem (było to niedawno) już w wykwintnej czpce ( myślę,że to czapka zwycięzcy!) spoglądał z miłością na swoją „posiadłość”. Wczoraj wieczorem zobaczyłam kulę ziemską, a na niej postać, która trzymała trąbkę przy ustach. Może to już fanfary? Na razie jednak jeszcze żyjemy w „doczesnym świecie iluzji”, gdzie ciągle doświadczamy „dobra” i „zła’. Myslę, że musimy pozamykać wszystkie furtki, aby wraz z Matką – Ziemią cieszyć się PODNIESIONĄ KOTARĄ. Może juz wkrótce? Tego wszystkim życzę!

 14. Anna Bogusz-Dobrowolska
  Lu 28, 2012 @ 21:04:19

  „Każdy dzień jest przygodą samą w sobie, gdyż planowanie staje się coraz trudniejsze. Każdy po prostu musi doświadczyć tego, co się przed nim pojawia.”

  Coraz częściej powtarzam sobie, że jedyną pewną rzeczą jest niepewność, oczywiście, mówię to na podstawie, tego, co przeżywam. Zaczyna mi być z tym dobrze. I coraz bardziej obojętnieją mi sprawy, które kiedyś uznawałam za ważne. Najważniejsze jest dla mnie, bym dobrze i z odwagą przeżyła dzień. Bardzo mi się podoba ten przekaz.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: