Wiadomość z komendy Asztar, 15.02.2012

.

Przetłumaczyła Sandra, witaj Sandro 🙂

.

Chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że my, wasza Gwiezdna Rodzina zwracamy się do was teraz i pragniemy podzielić się przemyśleniami z tymi którzy czytają te słowa.  Były pewne odczucia wyrażane ostatnio przez tych, którzy zaczynają kwestionować pewne kanały informacji i chcielibyśmy aby było jasne dla naszego kanału, że ma on dzisiaj solidny i czysty przekaz.

Dzisiaj chcielibyśmy omówić wasze linie czasowe biegnące ku Wzniesieniu i co, według naszych odczuć, musi zostać zrobione zanim doświadczycie kulminacji tego wydarzenia.  Wiele dróg zostało już oczyszczonych i pragniemy abyście wiedzieli, że reszta tych ścieżek będzie wyczyszczona w najbliższych dniach, nie pozostawiając żadnego kamienia odwróconego i nic na waszej drodze co mogłoby utrudniać wasze bezpieczne i udane Wzniesienie do wyższych królestw tego Wszechświata. Jest to jedno z naszych zadań tutaj w tym czasie i pragniemy abyście wiedzieli, że jesteśmy wysoce doświadczeni w naszej pracy.  Nigdy nie pozwolimy aby stała wam się jakaś krzywda, dlatego też zostały przedsięwzięte wszystkie środki bezpieczeństwa.  Mamy siłę i możliwości, aby chronić każdego z was i oczywiście robimy to w każdym czasie, chyba, że doświadczenie musi być dopuszczone do zrealizowania ze względu na osobiste plany i ścieżkę ewolucyjną wcielonej duszy.  To jest ten obszar, w którym nie możemy przekroczyć naszych ograniczeń, jednakże każdy z was zrozumiał to doskonale przed aktualną inkarnacją.

Widzimy sytuacje rozwijające się idealnie według planów ułożonych przez zaawansowane umysły i serca i jesteśmy bardzo zadowoleni informując, że każdy z was kto wybrał ścieżkę Wzniesienia trzyma stały kurs i dąży do upragnionego celu sprawnie oraz z naszego punktu widzenia, dość łatwo.  Mimo to, dostrzegamy, że niektórzy z was doświadczają pewnych dolegliwości w tym czasie.  Twierdzimy, że wszystko to jest konieczne dla waszego oczyszczenia na wielu różnych poziomach i sugerujemy abyście spojrzeli na te znaki nie jak na symptomy problemów i trudności ale jak na znaki drogowe, które mijacie w miarę podróży do waszego nowego domu.  Każdy z was zrozumiał, że mogą pojawić się pewne trudności w tej części waszej podróży, jednakże dostrzegamy, że radzicie sobie bardzo dobrze z tymi małymi nierównościami na drodze.  Kontynuujcie wiedząc, że wasz cel jest w zasięgu wzroku, a wszystkie wasze marzenia na wyciągnięcie ręki.

Widzimy tak wielu z was zbierających się razem i asystujących sobie nawzajem w każdy możliwy sposób, a nasze serca rozgrzewają się widząc jak uczycie się pracować i bawić, wspólnie, tak jak to powinno być zawsze.  Wraz z usunięciem starożytnych antagonistów z waszego kolektywnego środowiska, widzimy ludzkość wznoszącą się na nowe wyżyny we wszystkich zbiorowych przedsięwzięciach.  Czujemy, że wielu z was będzie dość zaskoczonych i uradowanych tym, jak mili możecie być wobec siebie nawzajem i jak dobrze możecie wszyscy razem pracować kiedy korzeń wszelkich konfliktów jest usuwany wedle waszych życzeń.  Tym wielkim zadaniem zajmuje się wiele różnych grup i organizacji.  Niektóre z tych grup to Istoty ziemskie, a niektóre pozaziemskie. Nasze sojusze działają w pokojowej współpracy z ziemskimi sojuszami i wspólnie pozbywamy się wielu przeszkód, włączając w to przeszkody fizyczne i niefizyczne, które przez wiele eonów utrudniały wasz postęp jako rasa i jako cywilizacja.

Wasza podróż jako jedna rasa, rasa ludzka, wzbije się teraz do lotu na skrzydłach miłości, światła i jedności i nie ma limitów w tym czego możecie teraz razem doświadczać.  Niesamowite przygody są tym co na was oczekuje, a na co nie będziecie musieli czekać długo, tak jak widzimy nieunikniony dzień naszego ponownego połączenia tak szybko jak szybki jest dokonywany postęp za kulisami. Wiele z tego co było ukrywane wkrótce będzie ujawnione poprzez wasze placówki medialne.  Są zaplanowane wydarzenia które zademonstrują jasno jak wiele pracy jest wykonywanej, wiemy o tym.  Wiele ze skutków tych prac będzie natury prawnej i administracyjnej, jak wielu z naszych ziemskich sojuszników było w stanie z powodzeniem poruszać się po górach biurokracji i braku współpracy, aby zdobyć legalne dowody na usunięcie, a nawet aresztowanie wielu członków zbrodniczego kabała, włączając ich wysokiej rangi liderów.

Niektóre z imion wkrótce zostaną ukazane publicznie w raportach wiadomości i mogą one zaskoczyć nawet tych którzy badali te kryminalne organizacje i bacznie przyglądali się ich ostatnim poczynaniom.  Wiele zostało ujawnione poprzez to długie i głębokie śledztwo, wielu będzie aresztowanych za cały ogrom zbrodni które dotknęły tak wiele niewinnych istnień.  Wielu z was będzie poruszonych, gdy dowie się o niektórych szczegółach tych zbrodni, jednakże jest to konieczny krok aby zbudzić masy i aby zobaczyli co się działo i dlaczego interweniowano w tym czasie.

Ludzkość zmierzała ku poważnym kłopotom będąc w rękach ciemnych, a ich planem było widzieć każdą osobę z waszej ludzkiej rodziny, jako niewolnika ich samych oraz ich życzeń.  Na całym świecie były budowane obozy więzienne dla wszystkich tych którzy sprzeciwiliby się ich żądaniom, a także każdy z was miał posiadać mikro czip, aby skutecznie kontrolować wasze ruchy, słowa, nawet wasze myśli.  Właśnie tam zmierzaliście, stąd tak wielu z was powinno być dziś przepełnionych dumą, że obudziliście się na ten spisek i rozpoczęliście działania, aby temu zapobiec.  Wszystko zaczyna się od miłości i to właśnie ta miłość, którą okazaliście sobie nawzajem podniosła waszą wibrację jako kolektywu i pozwoliła na interwencje ze strony waszych braci i sióstr z wyższych wymiarów, aby pomóc i asystować  wam w obszarach działań do których nie byliście przygotowani, aby im sprostać. Rozbrojenie sił bojowych kabała i ich ogromnych broni było jednym z zadań do których byliśmy lepiej wykwalifikowani i efektywnie zneutralizowaliśmy to niegdyś potężne wojsko.  Pozostały rozpierzchnięte grupy tu i tam, ale są oni sukcesywnie zablokowani i nie będą zagrożeniem ani dla was ani dla nas, w czasie dalszego oczyszczania waszej planety.

Dużo pracy musi jeszcze zostać wykonane, aby przygotować wasz świat na Wzniesienie, jednakże jesteśmy chętni aby ruszyć do przodu z wieloma projektami.  Tak jak powiedzieliśmy, wielu z was będzie pracować obok nas, abyśmy razem mogli zabrać się za wykonanie działań, które są koniecznymi krokami do waszego nowego 5 cio wymiarowego świata.  Będzie wiele różnych dziedzin tych projektów, z różnymi stopniami trudności, które zabiorą was w wiele różnych miejsc na waszej planecie, jednakże mówimy wam, że nieważne gdzie się znajdziecie na świecie,gdy pracujecie z nami, Oddziałem Asztara, będziecie zaledwie minuty od domu.  Mamy wiele statków różnych rozmiarów i funkcji, a każdy z was kto będzie pracować z nami zostanie przypisany do załogi, która specjalizuje się w wybranej przez was dziedzinie.  Jest wiele różnych miejsc do których trzeba dotrzeć na waszej planecie.  Posiadamy wysoko wykwalifikowany i wytrenowany personel przydzielony do każdego obszaru, który potrzebuje uwagi.  Ci mężczyźni i kobiety z ogromną chęcią oczekują aby rozpocząć z wami współpracę i poinstruować was w wielu zaawansowanych technologiach, które przekształcą wasz świat.

Rozumiemy, iż wielu z was niecierpliwi się, aby rozpocząć pracę nad tymi projektami, jednakże prosimy was o odrobinę więcej cierpliwości, jako, że zaplanowane wydarzenia zaczną się niebawem rozwijać. Ponownie, nie lubimy wyznaczać konkretnych dat, jednakże mamy ustanowiony plan działań i wielu z was byłoby zapewne dość podekscytowanych jego perspektywą.  Wkrótce będziemy z wami, nie ma możliwości aby nasze ponowne zjednoczenie miało nie mieć miejsca, a wydarzy się gdyż taki był plan. Kontynuujcie i nadal przypatrujcie się katalizującym wydarzeniom, które mają się wydarzyć. Wkrótce zostaną ogłoszone waszemu światu zmiany, które już trwają nieprzerwanie i nie zwolnią dopóki planeta i jej ludzie nie wzniosą się na swoje prawowite miejsce w Niebiańskich Królestwach.

Jesteśmy waszą Świetlaną Rodziną z Gwiazd

Czanneling przez: Grega Giles

36 Komentarzy (+add yours?)

 1. Fred.
  Lu 29, 2012 @ 20:01:34

  Nadal nie rozumiem kim jest kabał. Z Waszych wypowiedzi wnioskuję, że mamy do czynienia z jakąś postacią, lub grupą, którą tajemne siły skarcą za ciemiężenie ludzkości. (edytowane) Sami tworzymy rzeczywistość własnymi myślami i tam jest ukryty jedyny i rzeczywisty wróg. Myślami tworzysz przyszłość! Czytajcie „Białą Księgę”, może Wam rozjaśni co właściwie się dzieje. Świetne są przekazy Bashara i Mooji^ego. Fantastyczną pracę robi Katie Baron i Brag Yates dostępni na YT. Rzeczywistość wcale nie musi przytłaczać i można z nią flirtować jak się wie jak to robić! Nie oddawajcie władzy nad swoim losem przypadkowi! ( może to właśnie nazywacie kabałem?) Stwórca nie pomylił się i stworzył świat doskonałym, sam stając się jego częścią, więc nie mógł stworzyć sobie wroga! Zrozumienie kim jest stwórca wyjaśnia, jaki wpływ mamy na rzeczywistość. Pozostaje jedynie ustalić w jaki sposób tworzymy przyszłość. Cała wiedza ukrwa się w Was samych i jest dostępna dla każdego kto zechce zadać pytanie. Odpowiedzi przychodzą zawsze, bo takie jest prawo wieczności! Nikt za Was nie może zdecydować, czy tego chcecie i na tym polega wolna wola, święte prawo stworzenia. Tylko samemu można wziąść stery swojego losu w ręce, by nie dać się ponosić ślepemu losowi! Pozdrawiam Wszystkich mierzących się z sobą samym! Pokochajcie siebie w drodze zrozumienia Własnej Wspaniałości!


  Fred, proszę o więcej szacunku dla opinii innych Czytelników “Komentarze są do zamieszczania linków w duchu 4G i w jęz. polskim, wymiany doświadczeń i wspierania się na drodze do Wzniesienia. Konstruktywne, pozytywne myśli są mile widziane”. K

 2. Aneta
  Lu 25, 2012 @ 10:37:02

  Mój mąż jest entuzjastą wszelakich filmów SF typu Gwiezdne wrota, Gwiezdne wojny itp.Kiedyś się z niego śmiałam, ale teraz oglądamy te starocia razem i wiecie co? Mnóstwo tam jest pozytywnych rzeczy, które kiedyś były dla mnie niedostrzegalne. Rycerze Jedi, wojna dobra ze złem, wszechświat pełen energii, a także MPZ- z Gwiezdnych Wrót, czyli Moduł Punktu Zerowego- darmowa energia z małego pudełka…Na wszystkie te rzeczy miałam do niedawna zamknięte oczy. Ale teraz widzę, że ten filmowy świat wcale nie jest taki SF- on się toczy w naszym realnym życiu, tylko, że my cały czas myślimy, że to tylko bajki…
  Pozdrawiam wszystkich Rycerzy Jedi o wspaniałych i czystych sercach i niech Moc będzie z Nami!!

  • KOSMITA
   Lu 25, 2012 @ 22:52:13

   Miło usłyszeć Anetko, że to dotarło w końcu do Ciebie.
   To nie bajki. To rzeczywistość!
   —————–
   Masz wspaniałego męża, od dawna przebudzonego.
   Ja też te filmy uwielbiałem oglądać, nawet po parę razy.
   —————–
   Dodałbym jeszcze „Babilon 5”, kapitalny serial! Następnie „Andromeda”.
   Bardzo ciekawe były teksty tych filmów, dające duuużo do myślenia.
   —————–
   Ciekawy był też serial PSI, o paranormalnych zdarzeniach.
   Kto szuka ten znajdzie. Witaj wśród nas!
   Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i męża od, ……………..

   KOSMITY 😀 😀 😀

 3. VEGETA
  Lu 25, 2012 @ 08:18:36

  http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Clinton-wzywa-zolnierzy-do-buntu,wid,14282053,wiadomosc.html
  Uważam, że pewne zmiany już widać. Niektórzy powinni się zastanowić, czytając choćby takie newsy, czy faktycznie ten świat zmierza ku „złemu”. Ludzie bardziej świadomi nadal uważają, że nawet takie nawoływania są elementem spisku Iluminatów, a przecież tak nie jest. Ci to zapomnieli o poleganiu na intuicji, ale niedługo i oni zorientują się, że ci z Cabal są na spalonej pozycji i nic ich już nie uchroni od klęski.

 4. 1marian
  Lu 25, 2012 @ 07:53:15

  Szanowny i Drogi KOSMITO nasz Premier nic nie jarzy. On jest w głębokim amoku i silnym uścisku Iluminatów, wykonując z pokorą ich rozkazy. Osobiście nie mogę się już doczekać zmian jakie mają nastąpić w tym niesprawiedliwym i obłudnym Świecie w jakim przyszło nam żyć. Pozdrawiam WAS wszystkich z miłością

 5. planetariusz
  Lu 25, 2012 @ 00:08:51

  OBFITOŚĆ Nesary zapewni każdemu, godziwe warunki życia.A gdy zostaną przekazane nam nowe ekologiczne, źródła nowej energii ,za którą nie będziemy musieli płacić kilkuset procentowych podatków .Już z tego jednego powodu ekonomia wszystkich się zmieni,wszystkie produkty będą tańsze.A jak zatrzymamy produkcje broni, na całym świecie,zlikwidujemy jej arsenały i zagrożenie nuklearnej katastrofy.Uśmiech pojawi się na wszystkich twarzach,wspomnienia wojen zbledną,armie znikną i wieczny pokój zapanuje.A gdy Miłość wszystkim kieruje – radość i szczęście wraz z dobrobytem na stałe na naszej Gaj zagoszczą.

 6. KOSMITA
  Lu 24, 2012 @ 22:32:22

  No nieźle się zapowiada.
  ………………………………..
  Ciekawe co o tym myślą rządzący, bo na pewno ich służby monitorują te wszystkie blogi. Premier był w Peru na Machu Picchu, to chyba coś jarzy o zmianach. Przyszła mi taka myśl. Jak wiecie drodzy, Biblia spisywana była wieki temu, a jest tam taki ustęp, chyba w Apokalipsie, gdzie mowa jest o tym, iż ciemiężcy wszystkich ludów (narodów), nawet gdy schowają się na Księżycu to i tam dopadnie ich Boska Sprawiedliwość.
  ………………………………..
  Przecież wtedy taka możliwość była tylko abstrakcją, czyż nie … Pojedyncze puzzle coraz bardziej zaczynają do siebie pasować i tworzyć cały obraz.
  Super, serducho się raduje!
  ………………………………..
  Pozdrowionka dla Wszystkich.
  K.

 7. Emilka
  Lu 24, 2012 @ 21:58:08

  Robertson, w pełni rozumiem Twój gniew, dotyczący rządzących. Niemniej jednak lepiej nie pielęgnować w sobie takich mściwych myśli i wyobrażeń ;)) Patrząc z wyższego poziomu to, co odczuwamy jako haniebne, wredne, podłe, itd. było/ jest potrzebnym elementem tej dualistycznej gry. Sprawiedliwości stanie się zadość, ale nie będzie to z pewnością lincz. Wszystko ma się odbyć w humanitarny sposób, co nie znaczy, że tym,którzy nas zniewolili wszystko ujdzie płazem. Chodzi o to, że chowając w sobie ciężkie emocje, zaczynamy chorować i oprócz tego dokładamy swoje trzy grosze do ciemności 🙂 pozdrowienia!

 8. Michał
  Lu 24, 2012 @ 20:40:25

  Witam
  Jak na razie te wszystkie przekazy obiecują nam świetlaną przyszłość ale w naszej realnej rzeczywistości jak dotąd nic niezwykłego się nie dzieje. Gdy próbujemy komuś z naszych znajomych przekazać posiadaną przez nas wiedzę na temat wzniesienia, ujawnienia itp. to na ogół nikt nie chce tego słuchać. Uśmiechają się tylko z politowaniem i to wszystko. Pomyślałem sobie, że gdyby wreszcie coś się wydarzyło – jakieś chociaż jedno niezwykłe z punktu widzenia „zwykłych” ludzi wydarzenie, to byłby punkt zaczepienia w rozmowach ze znajomymi. Może wtedy byłoby łatwiej coś im przekazać. Tak więc czekamy z niecierpliwością na to pierwsze wydarzenie będące początkiem całej serii niezwykłych wydarzeń jakie nas czekają.
  Pozdrowienia dla wszystkich a dla Ciebie Krystal wielkie podziękowanie za prowadzenie tej wspaniałej strony pomagającej nam przetrwać to oczekiwanie na przyszłe cuda w naszym życiu.

  • zbikru
   Lu 24, 2012 @ 21:58:05

   Michał trudno jest daltoniście opisać kolory ciepłe.
   My to widzimy a nawet czujemy.

  • krutka
   Lu 24, 2012 @ 22:58:17

   Drogi Michale,

   ale przeciez zmiany nastepuja, tylko nikt ich nie pokaze w mediach kontrolowanych przez koncerny, co najwyzej bedzie jakas wzmianka na samym koncu. Otworz oczy, zobacz jak sie wiele wokol nas zmienia i to od dlugiego czasu. Swiadomosc ludzi do wielu rzeczy sie zmienia, przyklady z ostatnich miesiecy: okupacja wall street, protesty anonimowych na calym swiecie, sprzeciwy przeciwko Acta, ludzie zaczynaja miec dosc systemow i zaczynaja wyrazac swoje protesty i wiele innych.

   pozdrawiam

   • Sabrina
    Lu 24, 2012 @ 23:58:36

    Kochana Krutka, w tym co piszesz jest sporo racji, ale niestety nie jest tak, że wszyscy, którzy protestują mają dość systemu. Znam sporo ludzi, którzy są przeciwko ACTA i protestowali na ulicach (głównie z obawy, że nie będą mogli ściągać plików). Ci ludzie nie mają dosyć systemu. Oni nadal są uśpieni i uważają, że system, to najlepsza rzecz, jaka mogła spotkać ludzkość. Do tego dodam, że nie mają zbyt wielu zastrzeżeń do rządzącym, poza pewnymi kwestiami. Oni uważają, że wszystko jest dla naszego dobra. Pominę tu takich, którzy są zdania, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i każdą decyzję rządu aprobują, a dla protestujących domagają się aresztów i kar – niestety takich też znam. 😦

   • KOSMITA
    Lu 25, 2012 @ 11:58:23

    Uwielbiam tą kobiecą subtelność.
    ……………………………………………
    Tak powinniśmy wyrażać swoje opinie, bo jednak Zbikru zrobiłeś przytyk Michałowi, a nie jest to miłe na pewno. Spróbuj poczuć się w takiej sytuacji, kiedy Tobie ktoś robi tego rodzaju rzeczy, czy czułbyś się dobrze?…
    ……………………………………………
    W duchu miłości braterskiej tak się nie robi, bo właśnie takie na pozór drobne sprawy powodują tylko podziały i niechęć do wyrażania swoich uczuć na forum.
    ……………………………………………
    Każdy widzi i czuje na swój sposób, a Ty Zbikru nie kreuj się na lepszego od swego brata Michała, czy wszystkich innych braci i sióstr, bo wszyscy jesteśmy wspaniali, każdy na swój sposób.
    ……………………………………………
    Moc serdeczności posyłam … 😀 😀 😉
    K.

  • sandixei
   Lu 26, 2012 @ 14:03:10

   Wielu z nas było juz przecież uczestnikami zmiany paradygmatu, gdy w 1989, po coraz głębszych latach ciemności w naszym kraju, nagle okazało się że gliniane nóżki kolosa się ugięły. Spadła zasłona i wszyscy zaczęliśmy rozglądać się jak przebudzeni. Nie powiem że na lepsze ale dla mnie kaliber wydarzeń jest niemal porównywalny – tak samo nie można było niemal sobie wyobrazić, że zmiana w ogóle jest możliwa, dopóki nie nastąpiła. Dlatego nie przesądzam juz dziś, bo co ma się wydarzyć i tak nastąpi a świat się zmieni. Tak samo teraz jak wtedy, tylko nieliczni postrzegają oś zmian, co nie raczej nie przeszkodzi tym zmianom nastąpić.

 9. beza
  Lu 24, 2012 @ 20:23:39

  Gdzieś czytałam , że wraz z Wzniesieniem będą do głosu dochodzić nasze talenty,o których nawet nie wiedzieliśmy.To chyba też ta jedna z wielu niespodzianek jakie na nas czekają.

 10. Robertson
  Lu 24, 2012 @ 20:06:11

  Może troche nie w temacie – bo tutaj o Wzniesieniu i wogóle, ale chciałbym powiedzieć mój sen, odnośnie Polski, a szczególnie rządu, otóż… i tutaj wyjdzie na to że jestem prorokiem, ale widziałem ich wszystkich, cały rząd PO łącznie z miłościwie nam panującym premierem Tuskiem, że zostali żywcem rozszarpani przez tłum! Ten, których rząd Tuska nazywa „chuliganami” i „bandytami”.

  Przepraszam za to że może nie jest to takie pozytywne jak na tego bloga, jednak ten rząd Tuska i do reszty zdegenerowana część społeczeństwa która go popiera, tak bardzo wlazła za skórę wielu wielu ludziom, stworzyła ukryty totalitaryzm gorzej jak na Białorusi i jako taki musi on ponieść zasłużoną karę. To tyle na ten temat. Pozdrawiam wszystkich ludzi odwiedzających tego niezwykłego jak na polskie warunki bloga.

  • tomkan
   Lu 24, 2012 @ 21:34:13

   dzieki , ja glosowalem na tuska i czy jestem takim degeneratem? ja tak o sobie nie mysle o tobie zreszta tez nie ale to smutne ze czytasz tutaj a ludzi wyzywasz i to z takiego blachego powodu

   • Sabrina
    Lu 25, 2012 @ 00:04:07

    Też mu uwierzyłeś? 😦

   • kasia
    Lu 25, 2012 @ 15:35:51

    Ja kilka lat temu również popierałam PO i to nie dlatego ze uwierzyłam, tylko z powodu obaw co do rządów PiS. Później zrozumialam, ze tak naprawdę po raz kolejny zmuszeni jesteśmy wybierac między dwoma podobnie negatywnymi frakcjami. Obie pluja złością i pragną władzy. Każda w inny sposób. Od 2 lat nie głosuje na nic co ze mną nie gra. Czyli wogóle 😉 .
    Oby sen nie był proroczy, bo zaprzecza pozytywnemu rozwiązaniu. Niemniej jednak stanę w obronie Robertsona, bo przytaczając treść snu nie miał chęci obrazić kogokolwiek. Tak to czuje:). Nie ma co się napinac 🙂 .

    • tomkan
     Lu 25, 2012 @ 17:48:31

     nie chodzilo o sen tylko dalej czytaj nie toleruje kompletnie wyborow innych i obraza

    • Robertson
     Lu 25, 2012 @ 21:12:24

     Do tomkana: jezeli to Cie obraziło, to najmocniej przepraszam. Być może post był zbyt negatywny i agresywny, ale i tak zdania nie zmienię bo nie mogę zmienić co do rządu i elit, które za nim murem stoją. Za dobrze widzę co się dzieje pomimo zastraszającej manipulacji mediów i wciskania nam kitu w edukacji, i systemach wychowania. Widzę że elity i rząd PO prowadzą Polskę i kraj do całkowitej destrukcji moralno-psychicznej i ekonomicznej ku uciesze elit, które żyją kosztem wciąż ubożejących i w dodatku skłóconych między sobą obywateli. Jest gorzej w niż Rosji, bo tam masy ludzi przynajmniej odważnie postawiły się równie porównywalnemu z polskim, reżimowi Putina.
     ***
     Niestety jakby na potwierdzenie że kraj zmierza do piekła, coraz więcej ludzi przekonuje się po rosnących wymaganiach życia, ciągłych podwyżkach i nieliczeniu się władzy ze zwykłymi ludźmi, rosnącej rywalizacji, przemocy, podziałów w życiu codziennym o prawdziwych intencjach oraz decyzjach polityków i stwierdzą w końcu że pora naprawdę coś z tym zrobić, zgoła innego niż pójść na wybory (!). Tylko czy wtedy nie będzie już za późno??
     ***
     Tomkan, mogłeś iść na te wybory i nadal się łudzić nimi ale to nic nie zmieniło i nie zmieni na lepsze w przyszłości; zmienić może jedynie porozumienie oddolne ludzi, a szczególna rola przypadnie wam – którzy jesteście pracownikami światła.
     ***
     Nowy świat to świat bez polityków, kapłanów, za to z nieformalnym przewodnictwem ludzi którzy faktycznie mają wielki poziom moralno-duchowy i myślą o dobru zbiorowym, a nie na pokaz pod publiczkę by zdobyć głosy wyborców czy wyznawców. Tak myślę. I oddaję TERAZ swój GŁOS na WAS! Nie zmarnujcie tego. 🙂

    • tomkan
     Lu 26, 2012 @ 01:29:57

     napisalem duzo na temat polityki i co……? skasowalem wszystko , nie warto tego tematu poruszac szkoda energi. koń jaki jest każdy widzi 🙂

     pozdrawiam serdecznie i wysylam światelko

  • KOSMITA
   Lu 24, 2012 @ 21:36:24

   Hehehe,…musisz ich bardzo „kochać”, że śnią Ci się po nocach…. 😦

   K.

  • Michael
   Lu 24, 2012 @ 22:16:49

   Witaj! Masz rację w dwóch sprawach: po pierwsze – to rzeczywiście nie ten temat, po drugie – ten blog jest wyjątkowy i Twoje „proroctwo” jest tu wyjątkowo odrażające. Pomyliłeś adres – od takich antyrządowych „proroków” roi się pod zupełnie innymi adresami. Zakładam – być może niesłusznie, że piszesz kierując się własnymi emocjami, a nie na zlecenie. Przypomnę Ci więc, że Istota Ludzka za pomocą swoich uczuć w każdym momencie kreuje swój wszechświat. Ja jestem tego świadom i z głębi serca współczuję Ci, że z własnego wyboru żyjesz w takich warunkach…

  • zrozumienie
   Lu 24, 2012 @ 22:41:57

   kochani nie oceniajcie!!!!! przeciez Robertson przeprosil , ze tak pisze a w swoim komentarzu przynajmniej byl szczery, po prostu podzielil sie z nami swoim snem, przecież kazdy ma rozne sny nie zawsze piekne, pozatym ocenil (tez niepotrzebnie ) ludzi ktorzy popieraja ten rzad nadal a nie tych co go wybierali, wiecej wyrozumialosci kochani i milosci, ktora naprowadzi nowo przybylych na droge pelna milosci i swiatla, pzdrawiam serdecznie i z miloscia wszystkich 🙂 Barbara

   • KOSMITA
    Lu 24, 2012 @ 23:02:25

    Basiu – jesteś samą MIŁOŚCIĄ! Podziwiam Twoją wyrozumiałość i zrozumienie.

    Pozdrawiam i posyłam duuużo serdeczności. 😀 😀 😀
    K.

    • zrozumienie
     Lu 24, 2012 @ 23:09:57

     kochany KOSMITO zacytuje tekst znanej piosenki „milosc Ci wszystko wybacz, bo milosc kochany to JA” dziekuje CI i tez posylam duuuuuzo serdecznosci 🙂

    • zrozumienie
     Lu 24, 2012 @ 23:11:23

     o wpadka w cytacie mielo byc” moj mily” 🙂 🙂 🙂

   • KOSMITA
    Lu 24, 2012 @ 23:21:02

    Słodziutka jesteś Basiu. Masz rację, MIŁOŚĆ jest cudowna.
    To dla Ciebie:
    Tańcz ze mną moje życie …

    K.

  • freeheart
   Lu 25, 2012 @ 19:32:57

   Miły Robertsonie.
   Może złagodzi Twoją opinię i trochę przestawi tory uświadomienie sobie, że każdy oddający swój głos w wyborach jest przekonany, że ma na coś wpływ. A nie jest to prawdą. Ci, których „wybieramy”, zostali już wcześniej wybrani a role zostały podzielone zanim zobaczyłeś ich na liście wyborczej. Jaki sens ma w tej sytuacji obwinianie wyborców? Zostali nabici w butelkę zanim poszli do urn. Niestety wielu tego nie pojmuje i ekscytuje się demokracją. Nie nazwałabym ich jednak degeneratami. Ani nikogo innego.
   Pozdrawiam Cię.

 11. Anna Bogusz-Dobrowolska
  Lu 24, 2012 @ 19:44:58

  Mam łzy w oczach, a ręce aż mnie palą do tej pracy! Nareszcie poczujemy swoją godność i prawdziwą wartość!

 12. astra
  Lu 24, 2012 @ 19:09:33

  ja tez sie ciesze ze to nastapi niedlugo wreszcie bedziemy cieszyc sie prawdziwa ;;’WOLNOSCIA PRAWDA I MILOSCIA’ ‚bo MILOSC IPRAWDA ZAWSZE ZWYCIEZA’

 13. tomkan
  Lu 24, 2012 @ 18:52:40

  cielawi mnie tylko czym bede sie zajmowal bo samochodow ma nie byc;-) jednak od dawna myslalem ze za bardzo truja , niby sie cos z tym robi ale to niedobry kierunek
  kocham wszystkich i wszystko:-* piekny przekaz

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: